Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Gość wodnisia 25
pozdrawiam was moje wodniczki,nie ma lepszego znaku.nasze poczucie humoru nas laczy ,a inne znaki tego czego nie maja!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatka6666
jestem wodniczkiem, ktory za 6 minutek skonczy 17 lat ;> przygnębiająca rocznica. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystkiego najlepszego
w dniu Urodzin >> Agatka6666

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benia
Jak wczoraj byłam ostatnia to dzisiaj bede pierwsza ha hahaha!!! Kasika Kigana Wodniczka 3-cio lutowa Agatka6666 Dla was dziewczyny wszystkiego najlepszego bo cóż innego mozna życzyć ...?Optymizmu uśmiechu , radosci i MIŁOSCII!!!!!!!Cicha dzieki za słowa otuchy w sprawie moich zmarszczek ale chyba najwyższa pora zaczać używać tego typu specyfiki (to oczywiscie moja opinia a ja nie uważam sie za ideał,więc próbuję coś nie cos ...) Kiganko i ALANISSSSS wam też dziekuje za ciepłe słówka!! ALANISSSS---------->NIVWA też używam jak bajbardziej ale o oczy to trzba zadbać juz czymś mocniejszym . isa---> zaglądaj jak najczęściej i wproadź tu coś nowego i miłego w miar możliwości, bo uleglismy troche prowokacjom i zrobiło sie ,oj szkoda gadac . woda-------->Ja podobnie jak Kigana robie notatki Hi hi hi hi .My tu już jak rodzina w zdecydowanej większosci!!!! wchodzisz do rodziny ....? Już poźno trzeba rano do pracy ,podam wam jutro przepis na masę do wafli jak chcecie dzisiaj robiłam bardzo dobre ( a przynajmniej mojej rodzince smakowały hi hi h ihi hih) Pa pa Dobranoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość początkujący
Dość późno zauważyłem ten topic, ale chętnie dołączę.... noooo... tych latek to mi trochę przybyło, zwłaszcza po rozwodzie ze skorpionicą (chyba najgorszą z możliwych) po 25 latach w związku - tu muszę przyznać poniosłem największą porażkę - musiałem się poddać, rozwód z mojego wyboru. Jestem z 15 lutego i nieskromnie się zaliczam do wodników z górnej półki... dlaczego? ano wieczny optymista, potrafię się publicznie przyznać do swoich błędów, nie raz dostałem kopa od życia, ale zawsze wychodziłem z podniesionym czołem i o jedno doświadczenie mądrzejszym, nigdy winą za swoje porażki nie obwiniałem innych, ogólnie lubiany i mile widziany w towarzystwie. Wady? przemilczeć? nieeee... własnie że się do nich przyznam: jestem niepoprawnym bałaganiarzem i duuuuużo palę. Ostatnio jednak na milę rozpoznaję skorpiony i skorpionice... to takie życiowe doświadczenie. Myślę, że jedyne znaki, które nam dorównują to ryby i strzelce... reszta? reszta niestety musi sie dostosować do nas, bo nie ma innego wyjścia. Swoją drogą zastanawia mnie jedno... dlaczego tak dużo wodniczek i wodników wybiera za partnerów/partnerki właśnie znaki najgorsze z możliwych czyli - raki i skorpiony? Czyżby to zbiorowy masochizm, a może jeszcze coś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatka6666
ajjj dziekuje :) i ja też życzę wszystkim 3-cio lutowym wodnikom wszystkiego co naj! // a czy ja jestem wodnikiem z górnej półki? hęę... optymizm jest, tylko trochę skrywany ;-) reszta sie po części zgadza. jestnieźle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim dzisiejszym świętującym---wszyyystkiego naj! Ale macie fajnie---będziecie tort pączkami zagryzać ;-) Pozdrawiam i udanego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego dla wczorajszych i dzisiejszych solenizantów: Ile jest gwiazd na niebie, ile robaków w glebie, ile samochodów jeździ na świecie, ile cukierków w roku zje przeciętne dziecię - tyle kwiatów, całusków i słodyczy z okazji urodzin Wam dziś życzę. 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ho Wodziary góra:classic_cool::D:D:D🖐️ Przede wszystkim dzisiejszym Solenizantom(ale slowo;):D:classic_cool: pragne zlozyc Najserdeczniejsze zyczenia: duzo optymizmu- zyciowego ale;) ,wielu przygód- co by sie Wam nigdy nie nudzilo:classic_cool:;), samych pogodnych dni i tego o czym Wam sie nawet nie sni;):classic_cool:🌼❤️ I jeszcze raz- specjalnie dla Levatory:🌼👄❤️🌼👄❤️----> Niech moc pierduszek bedzie z Toba!!!:classic_cool::D:D Slabujesz juz?;) Tak? Nie bój zaby:classic_cool:- jestem z Toba❤️👄❤️:D I nie zdechlego ogórasa z calego sjerdca zycze(choc o taki okaz pewnie trudno:>:D Hmmm...ale moze Alkaz:classic_cool: cós na to poradzi;):classic_cool::D Kigana----> wiesz mam taka nauczycielke(od komputerów), która nam ostatnio powiedziala:\"No bo jak Was postrasze ta tabelka!\" Hmmm...cos w tym jest;):D Beniu----> przeciez mówilam ,ze z mojej strony to z Milosci;) Poczatkujacy-----> I tak sporo wytrzymales;):classic_cool: Szuwarq----> A wielka(?:D) Siostra patrzy...;):classic_cool: No, nie tlumacz sie juz;):P:D A ja dla mnie Wodnykowa Elyta:classic_cool::D to ta z 13.02.....no cóz przynajmniej w Tabelce;):D:D:D:D:D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Wodniki wspaniałe! Drogie solenizantki: 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻 Kigana, Kasinka, Wodniczka 3-cio lutowa 🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 oraz ------ Lavatory Girl ------- Oby Wasze marzenia w rzeczywistość się zamieniły, by wszystkie dni przepełnione szczęściem były, by ludzie Was doceniali i za Waszą bliskość dziękowali! Benia --------> ale ja naprawdę polubiłam tę małą.. :D początkujący -------> witaj wśród swoich! Pozdrawiam wszystkich cieplutko! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim dzisiejszym sympatycznym solenizantom lacznie z soba, pragne tym razem zadedykowac urocza piosenka: \"Rozkwitaly paki bialych roz\", w wykonaniu Choru Meskiego \"Pod Albatrosem\". Drogiej Beni natomiast zycze pomyslnych studiow nad \"Niche\"m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wodnikowe duszuczki:) Kigana słoneczko kochane co tak skrupulatnie i rzetelnie łączysz nas tabeleczką! hihi ---->Dużo szczęśćia i radości niech w serduszku Twoim gości! STO LAT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej!!!! wcieło mi połowe pościka!!! :(( :(( powtorzę go póżniej,bo muszę lecieć!:(( Wszystkiego naj JUBILATOM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej!!!! wcieło mi połowe pościka!!! :(( :(( powtorzę go póżniej,bo muszę lecieć!:(( Wszystkiego naj JUBILATOM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie, że nasza Lavatorka nie jest taka zła na jaką wygląda? Też bym była zła na wszystkich gdyby mój piesek zginął. Muszę przyznać, że żal mi się jej zrobiło bo miała teriera irlandzkiego, a to bardzo wierne i mądre psy. Ja mam wyżła niemieckigo szorstkowłosego, który ostatnio przyniósł zajęczą łąpkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.Fajnie że ktoś wymyślił takie forum dla wszystkich woników. moja mamcia wydała mnie na świat 17 lutego.Pochodzę z Grudziądza.Jestem na ogół spokojną osobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.Fajnie że ktoś wymyślił takie forum dla wszystkich woników. moja mamcia wydała mnie na świat 17 lutego.Pochodzę z Grudziądza.Jestem na ogół spokojną osobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulina, ludzi jak nie postraszysz pieskiem to do nich nie dotrze.też tak miałam, aż pewneo dnia mój pies ugryzł takiego chłopaka i jest juz spokój, nie muszę zwracać ludziom uwagi, że nie mają podchodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję wszystkim za miłe życzenia :D 😘 dla Was. A dla moich astrologicznych sióstr 🌻 Aby wszystkie fajne dni w żółwim tempie upływały, by co dzień uśmiechał się do Ciebie świat cały :D by nigdy nie było porannej pobudki (no chyba,że ktoś lubi wcześnie wstawać;)) i wiał wiatr specjalny, co rozwiewa smutki 😘😍😘😍 Mnie się wydaje,że wszyscy jesteśmy z górnej półki, tylko niektórzy jeszcze tam nie dotarli, ale powoli, powoli dotrą :) a może trochę szybciej to się stanie? A to znalazłam o nas, urodzonych 3.02. Słońce przebywa w Znaku Wodnika, a Księżyc w Znaku Skorpiona i Strzelca (od godz. 13.22). Imieniny obchodzą Błażej i Hipolit. Urodzeni 3 lutego są weseli i mają wielu przyjaciół. Gościnność i wyrozumiałość to dobre cechy ich charakteru. Wedle tradycji zdolni są do wielkich sukcesów w zawodach związanych z hotelarstwem, gastronomią czy jako architekci. Marzą też o licznej i kochającej rodzinie, mają powodzenie w miłości. Są z natury bardzo ciekawscy, a także gadatliwi. Wedle tradycji nie powinni ufać plotkom. Szczęśliwa cyfra: pięć. Kamień szlachetny: agat. Sprzyjający znak zodiaku: Rak. I co Wy na to?? Do każdego można to dopasować, nie?? :D:D:D:D Ciąg dalszy w następnym poście za chwilę :) ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wszyscy nowi wędrowcy :) Agatka ---> faktycznie bolesna rocznica:P, łączę się w bólu z Tobą;) Wodnisia, Dorota ---> pozdrowienia 🖐️ Początkujący ---> i tak długo wtrzymałeś ze swoją skorpionicą. Powiem Ci,że ja mam coś podobnego, zresztą napisałam o tym w jednym z moich pierwszych postów. Nie wiem dlaczego,ale Skorpiony mnie nie lubią. Mam teraz na studiach taką koleżankę, za którą nie przepadałam nigdy, tzn. nigdy się nie kłóciłyśmy, czy coś takiego, ale wiecie o co chodzi? I ostatnio siedziała na zajęciach obok mnie i podczas wpisów zajrzałam dyskretnie na pierwszą stronę jej otwartego indeksu, bo akurat pokazywała zdjęcie. No i aż mnie zmroziło, bo Skorpionica. To ja już nie wiem, co jest grane. Alanisssss ---> ma poczucie humoru ta Twoja nauczycielka:D , żeby tabelką straszyć młodzież w szkole?? Dobre :D:D:D:D Paula ---> ale masz troskliwego pieska, dba o Twoje menu;) Kiedyś, jak miałam koty, to przynosiły nam swoje upolowane trofea w postaci myszki najczęściej. Lavatory Girl ---> nieważne ile pies miał lat i tak stwora szkoda, nie? I nie pamietam,żebym miała urodziny w tłusty czwartek. A słodkie obżarstwo zaczęło się już wczoraj:) Dziś narazie nie mam ochoty na coś słodkiego, może wieczorem tej ochoty nabiorę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i tabelka, ale nikogo nią straszyć nie będę :D MoBa ...........................21 stycznia, 27 lat, woj. wielkopolskie:classic_cool: Cicha ........................... 22 stycznia, 40 lat, woj. śląskie:classic_cool: Fate ............................ 22 stycznia, 20 lat:classic_cool: Metalzkudowy ................ 22 stycznia, 18 lat, woj. dolnosląskie – Kudowa Zdrój:classic_cool: Era wodnika ................... 23 stycznia, Wrocław:classic_cool: Hadysia ........................ 23 stycznia, 19 lat, woj. małopolskie:classic_cool: Matylda 71 .................... 23 stycznia, woj. dolnośląskie:classic_cool: Roza ............................ 23 stycznia:classic_cool: Benia ........................... 25 stycznia, 34 lata, Śląsk:classic_cool: Gofra ........................... 25 stycznia, 41 lat, woj. lubuskie – Zielona Góra:classic_cool: Micha ...........................25 stycznia, 29 lat, woj. opolskie:classic_cool: Wodniczka styczniowa ...... 25 stycznia:classic_cool: Amelia 18....................... 26 stycznia:classic_cool: Wodniczka26 styczeń ........ 26 stycznia, 27 lat:classic_cool: Mahatman.......................27 stycznia, 36 lat, Warszawa:classic_cool: Monny .......................... 27 stycznia:classic_cool: Wonik............................27 stycznia:classic_cool: Bombaprawdziwa .............28 stycznia:classic_cool: Habanerka .....................28 stycznia, 32 lat, woj. śląskie:classic_cool: Magdab .........................28 stycznia, 29 lat:classic_cool: Martunia ....................... 28 stycznia, 23 lata:classic_cool: Olinea ...........................28 stycznia, 25 lat:classic_cool: Pani wodnik ....................29 stycznia:classic_cool: Lagrazia - spóźniona......... .29 stycznia, 39 lat:classic_cool: Zodica ...........................30 stycznia:classic_cool: Jezzynka ........................31 stycznia, 18 lat:classic_cool: Żabulka ........................ .31 stycznia:classic_cool: Akara ............................1 lutego,( za chwilę) 25 lat, Amsterdam:classic_cool: Cojatutajrobię ................ 2 lutego, 31 lat, woj. śląskie:classic_cool: Ewfcik ...........................2 lutego:classic_cool: Wodnik elik .....................2 lutego:classic_cool: Jasmine02 ......................2 lutego, 27 lat:classic_cool: Agatka6666 .................3 lutego, 17 lat:classic_cool: Kasinka .........................3 lutego, 26 lat, woj. małopolskie:classic_cool: Kigana .......................... 3 lutego, 35 lata, woj. wielkopolskie:classic_cool: Lavatory Girl .................. 3 lutego:classic_cool: Wodniczka 3-cio lutowa ..... 3 lutego, 32 lat:classic_cool: Justin_28........................4 lutego, 28 lat, woj. śląskie Inkaminka ...................... 5 lutego, 22 lata Woda ............................5 lutego Alan_Pol.........................6 lutego, 37 lat, woj. lubuskie Emkakafe .......................6 lutego, 38 lat, woj. pomorskie Embalina ........................7 lutego, 27 lat, woj. mazowieckie Socha ........................... 7 lutego, 30 lat, Warszawa Wojtaszek.......................7 lutego, 25 lat, Białystok Cz_rna ..........................8 lutego Morgerolka .....................8 lutego Złotóweczka ...................8 lutego, 24 lata, Warszawa Magdoosia_85 .................10 lutego, 19 lat, woj. warmińsko - mazurskie skarbczyk.......................10 lutego Dzikie wino ....................11 lutego Sarna_27 .......................11 lutego I say ............................ 12 lutego Iskierka 72 .....................12 lutego, 33 lata, woj. śląskie - Gliwice Nietoperz ...................... 12 lutego, 39 lat, woj. pomorskie – Gdańsk Rosa =Ona21 ...................12 lutego, 21 lat, Kraków Alanisssss .......................13 lutego, 22 lata, woj. śląskie Alunia11..........................13 lutego Lutowa Wodniczka ........... 13 lutego Paula Wodniczka ..............13 lutego, 22 lata, woj. kujawsko – pomorskie - Grudziądz Wodnik Szuwarek .............13 lutego, 22 lata, woj., łódzkie Wodniczka 13..................13 lutego, 25 lat Wodniczka Asia ...............13 lutego Asiek1402 ......................14 lutego Asiek78 .........................14 lutego Graha ...........................14 lutego Zora .............................14 lutego Początkujący ..................15 lutego Wodnik7 ........................15 lutego Isa ...............................16 lutego ma-dzik......................... 16 lutego, 23 lata, Warszawa Dorota_a 6......................17 lutego, woj. kujawsko – pomorskie - Grudziądz Gabrielle ....................... 17 lutego Korcia ...........................17 lutego Sarkana .........................17 lutego, 32 lata, woj. zachodnio – pomorskie Gosiam ..........................18 lutego Mibi ............................. 18 lutego Też wodnik .....................18 lutego, 29 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Kigana, dobrze by było gdyby on całego zająca przyniósł, a nie tylko łapę. Co zrobił z resztą, nikt nie wie :) ale od tych kilku dni nie ma ochoty na domowe jedzonko. A latem lubi ganiać za sarnami i dzikami :) ale żadnego jeszcze nie przyniósł na obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z okazji urodzin życzę wszystkim dzisiejszym solenizntkom, aby jedynymi łzami, które pojawią się w waszych oczach były kryształowe łzy szczęścia, aby radosnego uśmiechu na waszej twarzy nie zakryły ciężkie chmury smutku, aby płatki róż wyścielały drogę waszego przeznaczenia, a szczęście, zdrowie, radość i miłość były przeznaczeniem waszych dni. 🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorota ---> dzięki :) Paula ---> a może go zaczniesz tresować:D ?? A zająca pewnie wrąbał gdzieś w całości,a Wam na otarcie łez przyniósł łapkę .... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wsyscy kochani moi Najsompirw zyconka dla nosyj Kiganki, któro z takom precyzjom robi te nasom tabylke zyby sie tobi wsytki mazonka spylnily, zebyś co dziń uśmichninto bylo zebyś dzisioj duuuuzo poncków zjodlo i zeby nic cio ni rozbolilo, duuuuzo milości na co dziń, scynścio i radości🌻🌻🌻 Patom dlo Kasińki i Wodniczki 3-cio Lutowej i wom wsytka najlypsygo zdarowia, ściastia i wsjewo haraszewo:D:D:D:D:D:D 🌻🌻 No i sam konic spycjolne zyconka dla nosyj gothic girl (z humoru a moze i z wyglonda) ;););):D:D:D:D jo ci doje samo ❤️ me zebyś nos kocholo tok jok my ciebio kochaniutko 100 lotek i wielgaśnego torta+poncków kopa tyko tutej patom pawiontka ni puscoj, i zeby cio ni zemdlilo od tych nosych zyconek 🌻🌻🌻🌻🌻👄👄👄❤️❤️❤️ Tero jo pozdrowiom nasych nowych clonków rodzinki cyli: Wodnisia 25 witoj Hej Agatka6666 witoj Hej No i Początkującego witoj wśród nos i cynścij zaglondoj Zostańto z nomi zobacyto jok tu je :classic_cool:i pista o sobi wincyj, doloncta sie do nosyj zgraji No witoj mojo ty Alanko kochaniutko no z tom elytom to mos rocje ;););) hihihihihihihi buźko dlo cibia wielko 👄👄 I pozdro dlo wsytkich tu nosych niepokornych suworków, co tu se psocom od ranka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×