Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Maxi77----->jo lubie bardzo Panią Jandę i cenię sobie jej wielką pracę i talent, moje ulubione jej role to w \"Czlowieku z żelaza\" debiut i to dawno, ale porywa nawet dziś no mojo ukochano jej rola mega-expresja mieszanka wybuchowa w \"Kochankowie mojej mamy\" film nie wybitny, ale rola wielka, jo uwielbiom jej histerycny charakter gry tako rozydrgany, jo lubie jok aktor gro tok \"na granicy\", dziś to juz moze maniro, no ale jyj tu wsytko wolno bo se na to dluuugo zapracowalo, a co ni wolno?;);););):D:D:D:D:classic_cool: Jo jej gratuluje ze drugi roz babciom zostolo piknej Jodzi Hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie DZIEWCZYNY! ... Alan wyjechał i zostałyśmy same... mógł w zastępstwie zostawić nam swoją Niki, ale On nie... Taki hytry jest, czy co? A może aż tak zazdrosny?.... O?! A co do zazdrości, to muszę przyznać, że bardzo rzadko mi się zdarza coś takiego zaznać. Nie wiem, czy jest to moje zaufanie i pewość co do mojego Byczka, a jeśli nawet jakaś laska Go \"czaruje\", to odbieram to raczej z jakąś dumą i \"zadowoleniem\". Podchodzę do tego na zasadzie ... masz popatrz sobie, ale On i tak jest cały mój i należy tylko do mnie, więc nie masz szns!... ....Ale w druga stronę jest nieco inaczej... tzn. mój mąż jest zazdrosny i to bardzo, a absolutnie nie ma do tego podstaw i dlatego bardzo tego nie lubię ( myślę, że to właśnie cecha Wodnicza..), odbieram to raczej jako brak zaufania, czy coś w tym stylu... jakiś rodzaj ograniczenia wolności.. choć nie do końca! No, ale jako mąż i ojciec, jest rewelacyjny!!! Daje jak to Byk duże poczucie stabilności, ...bo jak pewnie dla większości Byków dom jest dla niego bardzo ważny!... ...ale są i momenty w których się zastanawiam, czy urodziłam dwóch, czy trzech chłopaków? Dobra, ale koniec tych wywodów, bo to nie topik o Bykach! Maxi77- ja kiedyś też byłam pod dużym wrażeniem p. Jandy, do dzisiaj bardzo ją lubię ( jest b. ekspresyjną aktorką..), ale z drugiej strony zwróć uwagę, że wszystkie jej role tak na prawdę są bardzo do siebie podobne ( chodzi mi tu o rodzaj grania..) (A, ja jestem 10 lat po ślubie, ale spotykamy się odkąd pamietam.... ha ha ha ...) iskierka72- ucałuj swoją latorośl 👄 🌻 ALANISSS i Justin_28 dzisiaj dla WAS same 👄👄👄, a także tradycyjnie wszystkiego naj, naj, naj... lepszego! 🌻 C.D.N.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakaja
Pozdrawiam wszystkie wodniki. Dopiero co odkryłam ten topik a jako wodnika ( 22 stycznia) bardzo mnie zainteresował. Miło wiedzieć, że jest kilka osób, które tak samo jak ja patrzą na świat, kierują się tymi samymi wartościami. Bo mam nadzieję, że tacy jesteście, że to nie tylko kopiowanie wypowiedzi, horoskopów. Aha mam 35 lat ( już po urodzinach ). Serdeczne życzenia dla dzisiejszych jubilatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakaja
Bardzo dziękuję :) Znalazłam listę, więc będę mogła zrewanżować się w odpowiednim terminie Wodniku Szuwarku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Najpierw życzenia :) Z 2 lutego Cojatutajrobię 🌻 Ewfcik 🌻 Wodnik elik 🌻 Jasmine02 🌻 Z 3 lutego Agatka6666 🌻 staruszko ;) Kasinka 🌻 Kigana 🌻 :) Ty nasza Pani Sekretarz Lavatory Girl 🌻 Wodniczka 3-cio lutowa 🌻 I dzisiejsza Justin_28 🌻 życzę Wam wszystkim żeby Wasze życie choć czasami bajką było, a zawsze w zdrowiu i radości płynęło :) Witam nowe osoby :) fajnie że nas ciągle przybywa :) Ja też tak mam że mój mąż zawsze pyta co bym chciała na urodzinki :) Ale mu w tym roku nawymyślałam co bym to nie chciała :) Aż się przestraszył ;) No ale pytał to powiedziałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość początkujący
Czuję się zobowiązany do podziękowania wszystkim Wodniczkom i Wodnikom za ciepłe przyjęcie. Życzę wszystkim, którzy są już po urodzinach i tym jeszcze przed... samych zwycięstw w walce z przeciwnościami losu. Tak gwoli ścisłości ciągle się zastanawiam jak to się stało, że poniosłem porażkę w swoim związku... mam siostrę skorpionkę z tego samego dnia i miesiąca, ale o jakże odmiennym charakterze niż moja ex. Siostra, to najlepsza moja przyjaciółka. Czyż wodnik może się zgodzić na to, by być przez całe życie szmatą? Prawie jej się udało, o mały włos uwierzyłbym w to. Jednak parę ciekawych zdarzeń, następujących po sobie w krótkich odstępach czasu, uzmysłowiło mi kim tak na prawdę jestem i jak faktycznie odbierają mnie inni. No i jak wiadomo decyzja stała się nieodwołalną i jest już na papierze. Poza tym mojego optymizmu starczy dla wielu i tym chciałbym obdzielać wszystkich, którym go brakuje. Dużo dużo uśmiechu dla wszystkich :D :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach dziekuję za miłe powitanie:) ...a powiedzcie mi Wodniczki, czy Was również rozpiera energia? Ja mogłabym imprezować codziennie! A mój ukochany (Strzelec) dziwi się, że jeśli pada pomysł, żeby wyjść gdziekolwiek, to ja zawsze jestem za! :) pozdrawiam całą listę Wodników... Ps. Mamy listę o wiele lepszą niż Wildstein! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahoj Plumaki:classic_cool::D🖐️ Najpierw gorrrace(ala!!;)) zyczenia dla Naszej dzisiejszej Urodzinowanki;) - bys zawsze dawala Sobie szanse byc Tym Kim naprawde jestes🌼 By kazdy dzien byl piekniejszy od poprzedniego🌼 I zeby Slonce swiecilo Ci w Duszy🌼-nawet, gdy burza na zewnatrz;)🌼 Wytam NOWOPRZYBYLYCH:D:D🌼🌼 Usiadzcie sobie, rozgoscie sie:) Co podac--kawke?czy herbatke?:) Socha----> Dzieki wielkie👄, ale...przepraszam z jakiej to okazji???:>;):):D:D:classic_cool: Kiganko---> Z ta Dyrekcja to trafilas w Dziesiatke!!!!:P:D:D:classic_cool: Sarkano----> Ja dokladnie tak samiusko z moja sunia mialam:D:D:D Zawsze mówilam: po pierwsze nie jamnik:P po drugie nie suczka:P po trzecie jesli juz jamnik to przynajmniej krótszy jakis:p(a ma metr równiusienko!:classic_cool: A najlepszy byl motyw jak ja z Mamcia kupowalam:) Dlaczego? Ach te oczy...dlatego:) O maly wlos a bylaby nie moja(ale faciowi brakowalo 5 zl(!!) wiec mialam farta:classic_cool:Tylko moja Mamusia cos z leksza wydygana(pomijajac juz fakt ze to niby:P tylko poogladac z Nia przyszlam;)) zerknawszy obok- na identyczne jak moja mala ...dobermanki ale;)...myslala, ze z Niej to takie bydle urosnie:D:D:D A facio tlumaczyl, ze nie to inna rasa i ze to miniaturka w dodatku jest(no facet niezle przedobrzyl:P;)).No to Mamcia spuscila wreszcie z tonu:) A fajnie bylo jak wracajac z mala(z Wroclawia:)) w drodze juz do naszego domq spotkalysmy taka jedna jamniczke , na co mamcia rzekla:\"Jak dobrze Gosiu , ze z naszej takiej krowy nie bedzie!\";) Pragne tylko dodac, ze ta \"krowa\'\' teraz Soni do polowy pleckow siega:D:D:classic_cool:(oczywiscie wzdluz;)) A psiunia podobno wypisz wymaluj cala ja:):):D To zdanie Babuni:(zreszta o oczach to mi pare ludzi juz tez wspominalo;))\"Nie dosyc , ze z wygladu podobne;) to i charrrakterek ten sam macie!!!\":D:D:classic_cool: Wodniku Szuwarq----> Ja tez podziwiam Pania Jande- a zwlaszcza Jej zdrowie;) Wiesz ja to juz bym dawno jakiego wstrzasu mózga ili epilepsiji dostala:D:D, a juz na pewno jakiej ciezkiej nerwicy z zawalem wlacznie;) Jak dla mnie---> przewidywalna,zawsze tak samo grajaca(przepraszam mialo byc wrzeszczaca;):P:classic_cool:-i nic wiecej:(:P... A córka zato calkiem, calkiem...:) Widac, ze Tatus sie postaral hej:D:classic_cool: Ps. A ja tam pieniazki wole:classic_cool:;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, szczególnie nowoprzybyłe Wodniczki :) Według życzenia, wpisuję Was na listę, która jest oczywiście o wiele lepsza niż ta lista z pierwszych stron gazet;) Justin ---> wszystkiego najlepszego w dniu urodzin 🌻 :) MoBa ...........................21 stycznia, 27 lat, woj. wielkopolskie:classic_cool: Cicha ........................... 22 stycznia, 40 lat, woj. śląskie:classic_cool: Fate ............................ 22 stycznia, 20 lat:classic_cool: Jakaja ..........................22 stycznia, 35 lat:classic_cool: Metalzkudowy ................ 22 stycznia, 18 lat, woj. dolnosląskie – Kudowa Zdrój:classic_cool: Era wodnika ................... 23 stycznia, Wrocław:classic_cool: Hadysia ........................ 23 stycznia, 19 lat, woj. małopolskie:classic_cool: Matylda 71 .................... 23 stycznia, woj. dolnośląskie:classic_cool: My –self ........................ 23 stycznia, 25 lat, woj. wielkopolskie:classic_cool: Roza ............................ 23 stycznia:classic_cool: Benia ........................... 25 stycznia, 34 lata, Śląsk:classic_cool: Gofra ........................... 25 stycznia, 41 lat, woj. lubuskie – Zielona Góra:classic_cool: Micha ...........................25 stycznia, 29 lat, woj. opolskie:classic_cool: Wodniczka styczniowa ...... 25 stycznia:classic_cool: Amelia 18....................... 26 stycznia:classic_cool: Wodniczka26 styczeń .......26 stycznia, 27 lat:classic_cool: Mahatman.......................27 stycznia, 36 lat, Warszawa:classic_cool: Monny .......................... 27 stycznia:classic_cool: Wonik............................27 stycznia:classic_cool: Bombaprawdziwa .............28 stycznia:classic_cool: Habanerka .....................28 stycznia, 32 lat, woj. śląskie:classic_cool: Magdab .........................28 stycznia, 29 lat:classic_cool: Martunia ....................... 28 stycznia, 23 lata:classic_cool: Olinea ...........................28 stycznia, 25 lat:classic_cool: Pani wodnik ....................29 stycznia:classic_cool: Lagrazia - spóźniona......... 29 stycznia, 39 lat:classic_cool: Zodica ...........................30 stycznia:classic_cool: Jezzynka ........................31 stycznia, 18 lat:classic_cool: Żabulka ........................ .31 stycznia:classic_cool: Akara ............................1 lutego, 25 lat, Amsterdam:classic_cool: Cojatutajrobię ................ 2 lutego, 31 lat, woj. śląskie:classic_cool: Ewfcik ...........................2 lutego:classic_cool: Wodnik elik .....................2 lutego:classic_cool: Jasmine02 ......................2 lutego, 27 lat:classic_cool: Agatka6666 ....................3 lutego, 17 lat:classic_cool: Kasinka .........................3 lutego, 26 lat, woj. małopolskie:classic_cool: Kigana .......................... 3 lutego, 35 lat, woj. wielkopolskie:classic_cool: Lavatory Girl .................. 3 lutego:classic_cool: Wodniczka 3-cio lutowa ..... 3 lutego, 32 lata:classic_cool: Justin_28........................4 lutego, 29 lat, woj. śląskie:classic_cool: Inkaminka ...................... 5 lutego, 22 lata Woda ............................5 lutego Alan_Pol.........................6 lutego, 37 lat, woj. lubuskie Emkakafe .......................6 lutego, 38 lat, woj. pomorskie Maxi77 ..........................6 lutego Embalina ........................7 lutego, 27 lat, woj. mazowieckie Socha ........................... 7 lutego, 30 lat, Warszawa Wojtaszek.......................7 lutego, 25 lat, Białystok Cz_rna ..........................8 lutego Gosia8 .......................... 8 lutego, 31 lat, Płock Morgerolka .....................8 lutego Złotóweczka ...................8 lutego, 24 lata, Warszawa Magdoosia_85 .................10 lutego, 19 lat, woj. warmińsko - mazurskie skarbczyk.......................10 lutego Dzikie wino ....................11 lutego Sarna_27 .......................11 lutego I say ............................ 12 lutego Iskierka 72 .....................12 lutego, 33 lata, woj. śląskie - Gliwice Nietoperz ...................... 12 lutego, 39 lat, woj. pomorskie – Gdańsk Rosa =Ona21 ...................12 lutego, 21 lat, Kraków Alanisssss .......................13 lutego, 22 lata, woj. śląskie Alunia11.........................13 lutego Lutowa Wodniczka ........... 13 lutego Paula Wodniczka ..............13 lutego, 22 lata, woj. kujawsko – pomorskie - Grudziądz Wodnik Szuwarek .............13 lutego, 22 lata, woj., łódzkie Wodniczka 13..................13 lutego, 25 lat Wodniczka Asia ...............13 lutego Asiek1402 ......................14 lutego Asiek78 .........................14 lutego Graha ...........................14 lutego Zora .............................14 lutego Początkujący ..................15 lutego Wodnik7 ........................15 lutego Isa ...............................16 lutego ma-dzik......................... 16 lutego, 23 lata, Warszawa Dorota_a 6......................17 lutego, woj. kujawsko – pomorskie - Grudziądz Gabrielle ....................... 17 lutego Korcia ...........................17 lutego Sarkana .........................17 lutego, 32 lata, woj. zachodnio – pomorskie Gosiam ..........................18 lutego Mibi ............................. 18 lutego Też wodnik .....................18 lutego, 29 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakaja
Cicha - fakt, to my siostry! Witam serdecznie, co nie oznacza, że pozostałe rodzeństwo jest mi obojetne - dziękuję za miłe przyjęcie. Kurczę, zanim się połapię kto z kiedy trochę minie czasu, więc jeśli kogoś przegapię to proszę o wybaczenie. Nie wiem czy rozmawialiście o kolorach, ale czy w błękitach czujecie się dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpierw dzięki za miłe zyczenia tym Wam wszystkim, którym wczoraj nie podziękowałam :)😘:)😘 Socha ---> pomarzyć dobra rzecz,nie? :D Że się jest takim tytanem pracy;) A o mężu mówisz zapewne jak Danuśka \"mój ci on jest\" ;):D Cicha ---> o rany, to ja jestem ciekawa, coś Ty mężowi nagadała, czego nie chcesz;) że się chłop podłamał;) My -self ---> krajanko:) zazwyczaj mam dość dużo energii, czasem też mnie rozpiera, np. dziś:) , imprezy - raczej chętnie, wyjazdy - ostatnio mniej chętnie,ale to przez studia:P a mój ukochany to też Strzelec. W młodości miał ogień w tyłku;) , uprawiał sport,by ta energia gdzieś miała ujście:) Teraz już jest troszkę bardziej stonowany, ale jednak coś tam jeszcze się tli, raz mniej, raz więcej:) Gofra ---> szczerze mówiąc, nie jestem dobra w wymyslaniu prezentów na rocznicę ślubu. Może jakaś romantyczna kolacyjka? Albo rodzinny wypad związany z jakimiś przyjemnościami i szaleństwami? Alanisssss ---> wodnicza intuicja z tą dyrekcją, oj brzydka pani, ropucha jej na jęzorze wyrośnie:P:P:P:P , albo jeszcze coś bardziej obrzydliwego, bo ropuchy może nie są najpiękniejsze, ale jakże pożyteczne, prawda? :) Mówi się,że pies upodabnia się do swego pana lub na odwrót, więc może u Ciebie też taki mechanizm zadziałał?;) Początkujący ---> optymizm to podstawa naszego normalnego i zdrowego bytu - tak się mi wydaje:) i nie ma on nic wspólnego ze sztucznym \"keep smiling\". Pozdrawiam wszystkich 🖐️ 😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qrcze, listę mi obcięło :( coś wymyślę,żeby do tego nie dochodziło. Jakaja ---> bardzo lubię błękity, niebieskie, indygo i wszelkie inne odmiany. I wydaje mi się,że najwięcej ubrań mam własnie w odcieniach niebieskiego. A kiedyś miałam straszną awersję do tego koloru. I chyba nikt by nie zgadł dlaczego. Rzecz się działa w dzieciństwie. Część z Was pamięta pewnie takie niebieskie autobusy, które jeździły w PKS-ie. Takie ogóry - długie i krótsze, nie wiem jakiej marki one były. W środku śmierdziało straszliwie benzyną,czy nie wiem czy jeszcze, a ja byłam dzieckiem,które ciężko znosiło podróż autobusem,czy nawet samochodem. A jeździliśmy często tymi autobusami do mojej babci, bo samochodu wtedy rodzice jeszcze nie mieli. Na szczęście przeszło i niechęć do niebieskiego i choroba lokomocyjna ( z wyłączeniem kiwających się statków na wzburzonym morzu:P, co do samolotów to nie wiem, bo nie leciałam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Wodniczki.Ja tez jestem z pod tego znaku a dokładnie z 3 lutego.Zgadzam sie z Waszymi wypowiedziami.Chce tez uprzedzic wszystkie wodniczki ktore maja zamiar zwiazac sie ze Skorpionem ,zastanowcie sie 100 raz albo i wiecej nim to zrobicie.Wiem cos o tym jestem ze Skorpionem juz 8 lat i moje zycie wiecznie jest pod gorke.Skorpiony nie umieja nas docenic nie wiedza co maja dobrego w zasiegu reki.Dlatego dziewczyny nie podejmujcie pochopnie decyzji jezeli to ma byc zwiazek na całe zycie.Bo potem nie myslimy juz o sobie tylko o innych a to bład.Pozdrawiam jeszcze raz i mam zamiar czesciej tu zagladac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Wodniczki.Ja tez jestem z pod tego znaku a dokładnie z 3 lutego.Zgadzam sie z Waszymi wypowiedziami.Chce tez uprzedzic wszystkie wodniczki ktore maja zamiar zwiazac sie ze Skorpionem ,zastanowcie sie 100 raz albo i wiecej nim to zrobicie.Wiem cos o tym jestem ze Skorpionem juz 8 lat i moje zycie wiecznie jest pod gorke.Skorpiony nie umieja nas docenic nie wiedza co maja dobrego w zasiegu reki.Dlatego dziewczyny nie podejmujcie pochopnie decyzji jezeli to ma byc zwiazek na całe zycie.Bo potem nie myslimy juz o sobie tylko o innych a to bład.Pozdrawiam jeszcze raz i mam zamiar czesciej tu zagladac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Agatko , moja astrologiczna siosto :D To dla Ciebie z okazji wczorajszych urodzin 🌻😘:D Jesteś już drugą Agatką z 3-go lutego, a imieniny masz jutro ?? Nie mam zamiaru wiązać się ze Skorpionem, chociaż są Wodniczki, którym związek z takim panem wyszedł:) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kigana --> Dziękujemy Ci za wspaniałą listę ! A czym się różnią osoby na liście z czerwonymi czapeczkami od tych, co nawet główek nie mają? :) Jakaja --> Błekitnym kolorom mówię TAK! A turkusowym mówie TAK TAK! :) dobranoc Wodniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My - self ---> czapeczkowcy mieli już urodziny, albo mają w danym dniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich Wodniaków, najgorętsze życzenia dla dzisiejszych solenizantów. Wszyscy mówicie o złych relacjach ze skorpionami, no prawie wszyscy. A co powiecie na to, że ja od urodzenia pod jednym dachem żyję z dwoma skorpionami. Ojjjjjjjjj baaaaardzo mi ciężko. Im zresztą też. To moi kochani rodzice, na dodatek mój brat to baran.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kigana --> dzięki za włączeni mnie do listy szuwarków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość początkujący
Witam wszystkich i miłego ostatniego dnia karnawału życzę. agatkaaa, przepraszam ale na nic zdadzą sięTwoje (nasze) ostrzeżenia. Wodniczki i wodniki jak ćmy do światła tak lecą do skorpionów. Gdyby mi ktoś 25 lat temu powiedział coś takiego na temat skorpionek pewnie wykonałbym znaczący ruch na czole, zwłaszcza że, jak wcześniej wspomniałem, mam siostrę skorpionkę i faktem jest, nie wiele ona ma wspólnego z tym znakiem (jednak są wyjątki). Sorki za moje pełne żalu słowa, ale jak się tyle czasu walczy o utrzymanie związku i w efekcie ponosi się porażkę, to, mimo wszystko, obsesyjnie próbuje ustrzec innych przed takim dylematem. Dodam, iż znam wiele takich związków i wierzcie mi, ani jeden nie należy do udanych. Zazwyczaj to "zawieszenie w próżni", bo wodnikowi w takich sprawach trudno podjąć decyzję, zawsze mamy nadzieję na lepsze jutro, a cały balast zła bierzemy na swoje plecy. Każdy musi sam dotrzeć do sedna tych niepowodzeń, zidentyfikować je i samemu ocenić wszystkie za i przeciw. Wcale nie jest to łatwe. Teraz wiem, powzięcie pierwszej myśli o rozstaniu trzeba było realizowac natychmiast. Rany nie byłyby tak głębokie i bolesne. Cóż, każdy uczy się na własnych błędach, a czyż nie lepiej byłoby uczyć się też na błędach innych? Kigana--- pewnie sama też już doświadczyłaś to, chociaż to rzeczywiście sztuczne powiedzonko, wypowiedzenie odpowiednim tonem z uśmiechem na ustach i w odpowiedniej sytuacji zwykłe "keep smiling" może zdziałać cuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej pobudka!!!! witam caly staw.jubilatom duze buzki👄kwiatki🌼i wiwatki:D🖐️ wszystkim nowym szuwareczkom sciskam 🖐️raczke i witam cieplutko. Poczatkujacy--->czytajac twoja opinie o\"zawieszeniu w prozni\"musze przyznac ze cos w tym jest.na poczatku naszego zwiazku bywalo burzliwie ale teraz wypracowalismy sobie metody na porozumienie.jednak troche to trwalo!! moj skorpion (jak cg\\hyba wszystkie skorpiony )jest zaborczy i zazdrosny.kiedys tlumaczylam sie i przekonywalam ze niema powodow i odnosilam marny skutek,a teraz nie zaprzeczam tylko z ironia(jak to ja potrafie)potwierdzam ubarwiajac bo tylko winni sie tlumacza!!!!i to pomaga.najwazniejsze w zwiazku ze skorpionem jest to aby nie dac sie zdominowac!!!bronic swojego zdania!!!! pozdrawiam wszystkich cieplutko papa:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może każdy z Wodników napisze jaką ma grupę krwi, zobaczymy zgodność cech oznacza też zgodność grupy krwi ❤️ Ja mam AB Rh+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie wodniczki i również udanego karnawału życzę. Podwójną moc gorących życzeń ślę w kierunku dzisiejszych jubilatek inkaminka i woda:)----->Wszystkiego co się szczęsciem zwie!dla Was 🌻👄❤️🌻👄serce]🌻🌻🌻🌻 a i solenizantkom Agatkom --->Wszyskiego Najlepszego🌻👄 Kigana--->dzięki za podpowiedż:) ja też nie jestem najlepsza w wymyślaniu atrakcji\"rocznicowych\"...a już w szczególności przed czasem:)), bo gdy zrobi się już gorąco tzn bliżej to zapewne cosik twórczego do główki mi wpadnie:)) Początkujący----->nie obawiaj się swego tonu,który jest pełen żalu-nie jest trudno wyobrazić sobie iż przeżywasz gorycz..i jest Ci zwyczajnie smutno--pisz jak najczęsciej !! tu na topiku nawet a zobaczysz jak to czasem pomaga i możliwe że z czasem dojdziesz do wniosku ,że nawet tak niemiłe doświadczenie życiowe niekoniecznie musi być porażka. Opuści Cie poczucie przegranej i.....poczujesz sie cudownie....wolny!!:) a że trochę to trwało....?hihihi to fakt,ze wodniki \"ociągają\"się z taką decyzją chcąc często zbawiać świat(niekiedy na siłę)--teraz już to wiesz ,bo doświadczyłeś sam-więc jakże bogatszy jestes!!!🌻 aaa jednak nic tak nie uczy jak WłASNE doświadczenie,więc nie ma co ostrzegać inne wodniczki przed...czymkolwiek,bo przeciez wodnicza natura to zbadac i zobaczyc na wlasne oczy :)) Zobaczysz ze kazdy dzien-to jaśniejszy dzien!:))Dużo dobrych myśli Ci życzę początkujący!! i pisz,pisz i jeszcze raz pisz!❤️👄 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Gosia-dobry pomysł!też jestem ciekawa:))) ja mam RH+\"0\" buzka!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D🖐️melduje poslusznie ze podobnie jak Gofra jestem szczesliwa posiadaczka grupy 0 rh+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia 8-tam na stronce nie polecają mi jeść tego co lubię najbardziej :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×