Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

witaj siedemnastko :) milo nam bardzo ze chcesz dolaczyc do naszego wodnego swiata :) jednak żeby dopisac sie do listy zdradz nam troche wiecej szczegolow na temat swojej osoby ;) :)np.z jakiej czesci kraju klikasz,jak masz na imie,ile masz lat ;P i wogole cos na temat.bo o nas wszystkiego sie dowiesz czytając nasz topik od poczatku do konca :) milej lektury zycze i pozdrawiam :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedemnastka lutowa
To ja doczytam do końca ten topik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane Wodniki !!! :) Wczoraj wróciłam z Łodzi, właśnie się wytrwale uczę. Skończyłam sie już dofinansowywać i teraz się cywilizuję :P Witam nową wodniczkę! :D Ja też jestem z 17. lutego!!!!!! To co napisałaś, to zupełnie jak bym to ja o sobie naklikała :) (tylko co do związków z rakami, strzelcami itd to nie mogę potwierdzić, bo nie mam doświadczenia w tym zakresie... ale wszystko przede mną ;) ) Witam więc serdecznie i radzę zmienić kolorek nicka na bardziej twarzową czerń :) Pozdrawiam i jeszcze wpadnę oczywiście! Miałam ambitny plan: przerobić do obiadu część ogólną prawa cywilnego :classic_cool:, a tu mama zadzwoniła z pracy żebym ostrugała ziemniaki :/ co popsuło mi całą koncepcję.... ;) PA KOCHANIEŃCY (jak ktoś nie dostał mojej fotki, a chciałby to niech się zgłosi :) nie pamiętam już komu wysłałam a komu nie...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy, Witam nową twarz w tym stawku. Spieszę z informacją dla siedemnastki, że mozna tez pogadać na czatach w pokoju szuwarki na o2 przed południem lub w pok. szuwary na onecie po 20-tej. Nietoperku-będę rozpoczynać ale tylko w te dni kiedy jestem w pracy, bo nikt mnie nie zmusi do wstawania wczesnym rankiem kiedy mam wolne :) evergreen-oczywiscie ja jeszcze nie mam Twojej fotki, poslij proszę. siedemnastko- życze Ci wytrwałości w czytaniu, trochę tego jest, ja zaczynałam w marcu a i tak troche trwało nim wszystko przeczytałam. Pozdrowienia dla wszystkich i miłego weekendu życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na razie tylko macham ,że jestem :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D 🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ja także tylko na razie macham, ale jak pozbędę się pijawek, to znowu tu zaglądnę! O rany, ale to zabrzmiało!?... ...tzn. może od razu wyprostuję, bo mnie kto jeszcze przymknie:D, miałam na myśli mycie, kolację, a później pa lulu!:D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedemnastko ---> witaj :) Doczytaj topik do końca i napisz coś o sobie, tak jak sugorowała nasza Nietoperka bodajże :) też nie pamiętam o wielu rzeczach :0 Koliberku ---> na pewno rozbicie autka nie należy do przyjemności :0 , ale nie ma tego złego ....:) łykend :p ma być ponoć słoneczny, a ja oczywiście do Łodzi :0 , ale to przedostatni raz :D:D:D:D z pracą oczywiście walczę :P - a właściwie nie walczę, bo nie mam qrcze kiedy :( i katar mnie w dodatku dopadł, ale wszyscy naokoło smarkają to i mnie dopadło, a że jestem teraz osłabiona przez te wszystkie sprawy, no to wirusiki :P ochoczo mnie obskoczyły .... Ale walczę z nimi, mam nadzieję że skutecznie. Jutro trzymajcie kciuki za mnie, bo piszę zaliczenie, na które się niewiele uczyłam, liczę na moją elokwencję i błysk geniuszu w odpowiedniej chwili :D:D:D:D:D a potem mam coś w rodzaju egzaminu z literatury i jestem jako tako przygotowana, obym tylko nie straciła wątku w mojej wypowiedzi. No to na koniec dowcip, nie będę gorsza od Nietoperka ;) a swoją drogą fajnie by wyglądało - Ty o 5-tej rano do kompa, zaspana, a Twój Yeti za Tobą :D:D:D:D Rozmowa dwóch koleżanek; - Jurek to straszna świnia! -Dlaczego? -Jak mu robiłam loda powiedział mi,że Anka robi to lepiej -I, co mu na to powiedziałaś? -Jak mu miałam powiedzieć? Tylko zęby zacisnęłam ze złości... Trzy goryle w ZOO opowiadają sobie o swoich miłościach. Mówi pierwszy: -Spotkałem tutaj śliczną zebre, zakochałem się i tak jestesmy razem do dziś.. -A ja mam za żone foczke,wiecie jaka ona czuła, a jak pięknie całuje...opowiada drugi rozmarzony. Trzeci nie mówi nic. -A ty?-pytają goryle kolegi. -Ożeniłem się z żyrafą. -O , to super...twoja żona ma długie nogi! -Ech, wzdycha goryl, jestem już po rozwodzie. -Dlaczego? -Było tak: \"pocałuj mnie\", no to ja wdrapuję się i cmok. Za chwile \"a teraz mnie kochaj\", no to ja na dól, \"teraz chcę buzi\", to ja na góre, \" a teraz....\" , to ja na dół... Panowie ja w ZOO jestem , a nie w cyrku! Miłego wieczoru i udanej soboty 🖐️ 😘🖐️😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!hej! to znowu ja :) poniewaz nie ma moich dzieci bede dzis wieczorkiem w szuwarach! :) musze tylko nakarmić i utulić mojego Yeti ;) :P :)i wyjść z pieskami :) a potem hulaj dusza na pogaduchy :D narazie znikam do kuchni :o :) ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ,no Nietoperku:D:D:D:D:D:D:D:D:D widze ,że dzis będzie wesoło na szuwarach ;);););););) Dziś nie wiele siedziałam przy kompie ,to dopiero teraz cos kliknę ,tylko co //mysli:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Byłam dziś w pracy podpisać nową polise ubespieczeniową i na 99% potwierdziło sie ,że 30maja do pracy.Jak juz wcześniej wspominałam byłam z koleżanką umówiona na kawę. Dziś na jednym ogniu dwie pieczenie zrobione :D:D:D:D:D:D Umówiłyśmy sie oczywiście w firmie a potem na miasto ,na kawe,na lody:D:D:D:D::D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D oczywiście fajnie było sie spotkać ,po blisko miesięcznym nie widzeniu się.Nagadać sienie mogłysmy.Siedząć juz w kawiarnianym ogródku doszła do nas druga koleżanka z naszego zespołu a potem jescze jedna z mamą :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D i przyznaje ,ze miło dzis spedziłam dzien.Wogóle sie nie spieszyłam do domu,zrobiłam sobie spacerek.Troche tylko mnie nogi bolały, no bo ja oczywiście młoda-głupia na obcasach sie wybrałam, no bo przecież jakby inaczej ;););) a spacerek mój dziś wymiósł lekko 6-7km.Ale to co wyszłam z domu to moje :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Podejrzewam ,że w nastepny weekend będe nudzić ,że w poniedziałek do pracy ;);););););););)ale to juz niestety chyba tak jest :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Siedemnastka lutowa -------->witamy wsród nas,to miłe ,ze jeszcze teraz ktoś sie dołacza do naszego grona,wszak większa część towarzystwa sie wykruszyła,to tym bardziej sie cieszymy ,że ktoś chce do nas dołaczyć :):):):):):):)🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️ Kigana i evergeen -------> uczcie sie dziewczyny uczcie :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Miłego wieczora wszystlkim życze ide na szuwary :D:D:D:D:D:D:D:D 🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Kiganko ---> trzymać kciuki będę na pewno :D Powodzenia! Pokaż im kto tam jest najlepszy!!! Niech im szczęki poopadają z wrażenia :P Koliberku ---> a na jaki adresik mam wysłać fotki? Bo nie wiem.... :( Mam dzisiaj noc z prawem rzeczowym :classic_cool: mocna kawa i ruszam z tym koksem :D Pozdrawiam i jeszcze wpadnę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he he... No uczę się Beniu, uczę :) Miłego szuwarkowania! Niestety także tym razem beze mnie... :( Papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no i jestem! ...pijawki jeszcze nie śpią, dlatego muszę być czujna!:D paulo - nie wiem jak to możliwe, że nie masz mojego lica u siebie w kolekcji?... A mogłabym przysiąc, że wysyłałam i do Ciebie? No ale cóż, skoro twierdzisz, że jest inaczej, to nie będę się upierać i grzecznie nadrobię zaległości!:D 🌻 nietoperku - ja bym chyba spróbowała z tym budzikiem o 5-tej !? ...tak dla samego sprawdzenia jaki wyraz twarzy w takiej sytuacji ma Twój Yeti!!!:D :D :D Może nie poznałaś jeszcze swojego męża w tak skrajnie drastycznym momencie!!!:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D A kawały dobre, szczególnie ten o skinach!... koliberku - podziwiam Cię, że potrafisz funkcjonować o takiej nieludzkiej godzinie! O której Ty kobieto wstajesz, skoro 6.45 siedzisz już przed kompem????? Twój szef chyba nie ma serca!?:D Kigano - witam Cię całą i nie do końca zdrową! ...po wyprawie do miasta!:D A juto dobrze się \"skup\", to pójdzie jak z płatka!!! Trzymam kciuki! Chyba nie przyniesiesz jutro obciachu koleżankom?:P:D Beniu - ...szpilki!? ...cho! cho! To są niestety bardzo odległe mi tematy!:D... evergreen - ..ale będziesz dzisiaj miała nockę!!! Pełną wrażeń! ...bo po czymś takim, to się już chyba nie da spać? A z koksem, to lepiej uważaj, bo może być za gorąco!:D :D :D Oczywiście nie zapomniałam o naszej nowej twarzy! Pozdrawiam i mam nadzieję, że z nami zostaniesz na dłużej! ...no i napisz coś jeszcze o sobie! Stan cywilny, prawny, majątkowy, duchowy... :D :D :D :D :D ...mam nadzieję, że Cię nie przeraziła ta lista dociekań?:D Dobra, a teras spadam, bo moje Słonko zaras wraca z pracy! A wiecie, że chłop jak głodny, to ...! Idę do kuchni coś upichcić... ..może mnie oszczędzi!?:D :D :D :D C.D.N

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedemnastka lutowa
pozdrawiam nietoperka, koliberka, kiganę, sochę, benię, evergreen! wodniczkowy tu nastrój u was! no zgłębiam topik i doszłam do tego, że też często wyrzucam łyżeczki do kosza, żeby w to uwierzyć jak bardzo nasze znaczki są podobne do siebie, chyba poczytam topik baranów, czy tam u nich inaczej:) evergreen z 17 - ja już jestem w zasadzie ucywilizowana, ale niezadowolona z tego faktu 32 latka, stanu na razie wątpliwego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie.... GDZIEŚCIE WSZYSCY????????????????????????????????????? Wygląda na to, że tylko ja siedzę w domu z książką :( a reszta zaznaje uroków wiosny.... Myślałam żeby pouczyć się na podwórku, ale jeszcze w przypływie euforii mogłabym pognać za jakimś motylkiem :classic_cool: i cywilne poszłoby w odstawkę... Macham serdecznie i lecę na obiadek PS mama kupiła jakieś pyszniste ciasteczka do kawki (obie jesteśmy na diecie - żeby było jasne :P ) Żołnierz wraca dzisiaj z Warszawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedemnastka lutowa
evergreen, podziwiam cię, że tyle czasu poświęcasz na cywilne, no ja tyle czasu na to cywilizowanie nie miałam, jestem baaaardzo ciekawa, czy ta nauka daje ci choć satysfakcję, bo widzisz mamy coś wspólnego, nie tylko datę urodzin, ale podejrzewam, że kierunek studiów też, taki sam lub pokrewny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedemnastka lutowa
pochwalę się wam, że dziś właśnie kupiłam sobie taką, małą tabliczkę, co można do niej wbijać takie fajne, kolorowe koreczki coby przypominały o ważnych sprawach, bo ja w ich ważności kompletnie się pogubiłam, myślicie, że na tej widocznej tabliczce dojdę po tych koreczkach, które ważne od mniej ważnych? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Siedemnastka! :) No ja myślę, że tabliczka + koreczki = sukces :D Popieram tego typu rozwiązania, sama planuję się w owy sprzęt zaopatrzyć! Ja studiuję administrację na Uniwersytecie Łódzkim :classic_cool: a mieszkam w Wielkopolsce........ A Ty skąd jesteś Siedemnastko? i jak masz na imię? A jak jeszcze podasz swojego maila, to będziemy mogły przesłać Ci swoje zdjęcia przecudnej urody :D Ehhh to prawo cywilne... cała sesja straszna (podobno II rok u mnie najgorszy :( ) Byle do wakacji! Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedemnastka lutowa
czyli pokrewne, u mnie kierunek: prawo na Uniwersytecie Wrocławskim, już można powiedzieć, że po prawie:) dolnośląskie/ ludzie po prawie robią sobie tyle nadziei na przyszłość a tu niestety rozczarowanie. Wy też tam na administracji tacy w euforii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedemnastka lutowa
cieszę się evergreen, że sobie tabliczkę też kupisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o mój kierunek studiów... to jestem pełna obaw :( Ale teraz po wszystkim trudno jest dostać pracę. Ehhh, zobaczymy jak to będzie... Ogólnie nie narzekam :) A na razie zmykam się uczyć bo egzamin tuż tuż..... Zawsze chciałam studiować we Wrocławiu....... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pomacham Wam tylko🖐️. Mnie też czas nie oszczędza. Jakby się uwziął, ze tak szybko musi uciekać:);) Ale staramm się go oszukiwać jak mogę, czasami nawet się chowam:) Z tym, że przeważnie mnie znajduje. Ale nic to, przesyłam uśmiech :D i🌼. Miłego wieczoru i niedzieli, może jutro uda mi się coś więcej napisać ❤️ 👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis tylko macham ,mam jeden z tych dni kiedy mam wszystkiego dość😠 i chce mi sie ryczeć ze złości ,bezsilności i beznadziei:(:(:(:( Miłego wieczoru życze Wam ,mam nadzieję ,że u Was przynajmniej jest lepiej. 🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich Dla odmiany dziś napiszę (jak sie uda) ostatnia. rzeczywiscie sobotka mi upłyneła pod znakiem pracy w ogrodzie i nie tylko. Mam nadzieję, że jutro to już leżaczek tylko.... Kiganko i evergreen życzę Wam znalezienia chwilki na spacer w tą piekna pogodę, nie można żyć tylko nauką, no i oczywiscie trzymam za Was kciuki.... Benia - szpilki i 7 km? Ja w szpilkach to tylko do auta i z auta. Jak mam prześc w nich 500 m to juz jest problem, ale za to tańczyć w nich moge całą noc. A co Cię tak zdołowało? Głowa do góry, jutro będzie lepiej. Evergreen- nie chce pisać adresu na topiku, ale jeśli dostałas pocztę od dziewczyn to powinnaś mieć mój też, a może ja w poniedziałek cos do Ciebie prześlę i bedziesz miała mój... Socha- ja już o 6-tej zaczynam pracę...wsataję koło 5-tej.. Siedemnastka-taka tabliczka też by mi sie przydała..., gdzie to się kupuje? Pozdrawiam wszystkich i życzę miłej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no, nie wierzę, ja jestem pierwsza dziś ?? Naprawdę ?? :D:D:D:D:D Benia ---> oj te doły :0 , może poczytaj sobie coś fajnego, albo film śmieszny wypożycz, albo jakieś łzawe filmidło by się porządnie wypłakać?? Sama nie wiem. To dla Ciebie 🌻😘😘😘😍 Koliberku ---> nie rozumiem rozpoczynania pracy o 6-tej rano :( Dla mnie to jakieś nieporozumienie i przezytek z XIX-wieczny.... Co do szpilek to też podziwiam Benię, bo ja tak samo jak Ty, do samochodu i spowrotem i parę metrów. Natomiast tańczyć to mogę - czemu nie, całą noc i trochę ranka :P:D:D:D:D siedemnastko ----> musze Ci powiedzieć i nie tylko Tobie :) ,że ja posiadam korkową tablicę i kolorowe koreczki do tego, ale nei powiem,żeby mi to życie ułatwiało, bo mam tam rózne zdjęcia pozawieszane, słodkie prace mojego bratanka np. ja jako królica :D:D:D:D. Ale próbujcie, próbujcie, może Wam sie uda hihihihi. W kuchni też coś takiego mamy, dobre jest do zawieszania rachunków.... Socha ----> na szczęście wróciłam z tego miasta :P, chaos komunikacyjny i styl jazdy kierowców jest porażający. Już wolę moje miasto, chociaż też już się ciasno robi. Natomiast najlepiej się mi jeździło - komunikacją miejską w Berlinie. Bo jest porządne metro, kolejka miejska i to w dużym stopniu ułatwia przemieszczanie się. A korki też są to swoją drogą :D:D:D:D:D Poza tym bardzo lubię to miasto, nei wiem czemu, moze w którymś z poprzednich wcieleń tam mieszkałam?? ;) Jak byłam tam poprzednio to ludzie się mi pytali o linię metra, która dojechac gdzieś tam, o pzrystanki autobusowe, funkcjonowanie automatów do biletów - dobre, co?? :D:D:D:D:D Coś w tym musi być .... Co do wczorajszego dnia - jeden egzamin mam z głowy, na kolokwium coś tam napisałam, zobaczymy, jak sie na to będzie sprawdzający zapatrywał :P Bo on ma czasem dziwne podejście do sprawy. Ale chyba Was nie zawiodłam ;) To tyle, miłej niedzieli 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pieknie! :) chociaż nastroj mam dosc kiepski :O wyobrażcie sobie ze ja kimnęlam w dzień po to tylko żeby obejrzec na zywo Gołotę (bo jak już wspomnialam jestem fanką boksu )i co????? dostał bumy w pierwszej rundzie!!!!...ba! nawet w pierwszej minucie walki!!!! a tak liczylam że po tych dwoch dość udanych walkach tym razem zdobędzie tytuł!:O 😠😡 i kurcze zdobył!super ofermy!!!! moja corka wrocila z zakopanego i jest zachwycona górami :) już planuje ze za rok znowu tam pojedzie :) teraz nadrabia zaleglosci na kompie wiec raczej dzis juz nie zajrze z przyczyn oczywistych :) ;) :P Socha---Ty mi chyba żle życzysz moja droga?czy Ty wiesz czym taka proba wstania o 5-tej moglaby sie zakończyć?wylądowalabym w czubkolandii jak nic ;) :P tego jestem pewna ! bo mojego Yeti to znam juz lepiej niż On siebie sam :) Beniu---glowa do gory!!jutro bedzie nowy,lepszy dzień!!! Kigano---mam nadzieje ze wszystko poszlo ok.:) Evergreen---witam po dlugiej nieobecnosci :) jak tam sprawy sercowe? czy też nauka pochlonęla Cie tak bardzo ze nie masz czasu na zaćwierkanie? :) ;) Koliberku---po przeczytaniu o ktorej Ty bidulko wstajesz oddaje Ci pierwszenstwo do otwierania naszego topiku w dni powszednie natomiast w weekendy pozwalam Ci spac kochana bodajze do poludnia :) ;) :P rany ! ale nasmarowalam :O zmykam i pogodnego dnia wszystkim życze papatki :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w piękna niedziele:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D No już myslałam,ż e będe pierwsza dzisiaj ale zagadałyśmy sie z Habanerka i uwodziłyśmy \"piesków\":D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D i tym sposobem Kigana i nietoperek mnie wyprzedziły dzis ;):D:D:D Dziewczyny dziekuje za miłe słowa :D:D:D:D:D:D:D:D:D dzis już jest o niebo lepiej ,choć rodzinka juz zdazyła mi dzis zagrać na......(..) :o:o:o:o:o ale nic to :P:P Wczoraj jak zaczełam gadać przez telefon to gadałam do 3 nad ranem i to chyba zdecydowanie mi pomogło :):):):):) Kasiu ----->dziękuję :):):):)🌻❤️😘🌻❤️😘 Tak swoja drogą ,dlaczego wczpraj nikogo nie było na szuwarach //mysli:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Jeszcze jedno , co do moich butów to nie były szpilki strikte,tylko obcasik o wys.7cm;)) to jest moja odpowiednia wysokość obcasa na wyższym już miałąbym problem ,żeby iść a żeby iść jeszcze tak daleko to juz wogóle nie pisałabym się na to.:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Zwazywszy na moje kompleksy to wspomagam sie obcasami :D:D:D:D:Ddodaje mi to pewności siebie ,tylko czasami chyba innych onieśmielam :(:(:(:(:(:(ale coż,to nie moja wina ,ze taka długa urosłam ;):P Teraz juz zmykam :):):):):):);pa 😘😘😘😘😘😘 🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w piekne niedzielne popoludnie:D rodzina rozpala sie na grilla obiadowego wiec ja zajrzalam machnac:) 🖐️ pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×