Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Oj widze,że świętujecie niedzielę :) A ja pisze ...... nieoczekiwanie przybyło mi kilka kartek więcej, bo zwiększyłam lewy margines, bo musi mieć 3 cm - jak głosi wieść;) Isa ---> jak tam grill? Nikt nie został poszkodowany? ;) Znalazłam parę dobrych kawałow, mam nadzieję, że się Wam spodobają: Mlody hipis wsiada do autobusu i zauwaza mloda i bardzo ladna zakonnice.Siada wiec kolo niej i pyta czy nie chciala by z nim uprawiac seksu. - Nie - odpowiada zakonnica.- Jestem poslubiona Bogu. Wstaje i zmieszana wysiada na nastepnym przystanku. Kierowca autobusu który slyszal cale zajscie odwraca sie i mówi: - Jesli naprawde chcesz sie z nia przespac to moge ci powiedziec jak? - Nawijaj - odpowiada hipis. - Ona codziennie chodzi o pólnocy na cmentarz na nocne modlitwy. Wystarczy ze ubierzesz sie w biala szate z kapturem, obsypiesz brode swiecacym (fluorescencyjnym) proszkiem, wyskoczysz znienacka i powiesz ze jestes Bogiem. Tak tez hipis zrobil. Przebral sie, wyskoczyl zza na nagrobka i powiedzial ze jest Bogiem i chce sie przespac z zakonnice. Zakonnica zgodzila sie bez gadania ale poprosila zeby byl to stosunek analny bo musi ona pozostac dziewica. Hipis zgodzil sie a gdy skonczyl zrzucil kaptur i krzyknal: - Ha, ha, jestem hipisem! - Ha ha, krzyknela zakonnica. Jestem kierowca autobusu! Przychodzi facet do seksuologa i mówi: - Panie doktorze, chyba ze mną coś nie w porządku. - A dlaczego pan tak uważa? - Bo często mam ochotę na kurę. - Tzn ? - No, biorę kurę pod pachę, idę do ogrodu, wykopuje dołek, wkładam tam jej łepek, obsypuję dokładnie ziemią i jak już jest tak ładnie wypięta, to biorę ją od tyłu. - A łapek pan jej nie wiąże? - No,nieeeee. - Bo ja zawsze wiążę, żeby mnie po jajach nie drapała. Szedł sobie Jezus polem marchwi. Potknął sie i upadł, a po chwili ZMarchwiWstał. Nauczycielka pyta dzieci: - Jakie warzywo sprawia, że oczy łzawią? - Rzepa, proszę pani - wyrywa się z odpowiedzią Jaś. - Nie Jasiu, zapewne miałeś na myśli cebulę. - Nie proszę pani, pani nigdy nie oberwała rzepą po jajach... Miłego wieczoru, nocy, snów 🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he he Kiganko - fajne dowcipy...nie ma to jak rozluźnić sie przed nocnym pochłanianiem wiedzy cywilno-prawnej.... Nietoperku -- ja nie mam absolutnie czasu na wiosenne zauroczenia :( może w drugiej połowie czerwca..... bliżej wakacji... ehhhhh.... ale fakt faktem - \"zakochuję się\" przynajmniej 3 razy na tydzień ;) Tylu mamy przecudnych chłopców w kraju.... Też walkę Andrzeja oglądałam i stwierdzam, że ja bym chyba dłużej wytrzymała niż 53 sekundy :classic_cool: Skok w prawo, uskok w lewo, pare zamachnięć, kilka obrotów, a jakby przeciwnik zbliżył się na niebezpieczną odległość to ... uśmiechnęłabym się do niego jak najpiękniej potrafię :D No chyba kobiety by nie uderzył? :P Koliberku -- to napisz mi na maila :) Nie mam czasu na spacery, a pogoda kusi :( Chciałoby się popstrykać fotki ptaszkom, kwiatkom, motylkom..... a tu trza z książką w nosie siedzieć.... Beniu -- do 3 przez telefon? no ładnie, ładnie....:D Isa -- grillllll Ja też chcę! i wakacje i lato i milion w lotka i ktosia, który mógłby się ze mną z tego wszystkiego cieszyć... :) Jakaja -- no z tym czsem to święta racja... mi go zawsze brakowało, brakuje i będzie brakować... to dziwne, ale im jestem starsza, tym czas ucieka mi szybciej hmmmmm :) Siedemnastka -- gdzieś Ty? już tęsknimy za Tobą :) Socha--- uważam z tym koksem, ale i tak będzie gorąco w środę.... Dziewczynki zmykam do Łodzi :( kolejne egzaminy trzeba zdawać ... Pobudka o 6:12 więc zmykam się pouczyć póki jeszcze moje szare komórki mają ochotę na rozrywki umysłowe :P Pozdrawiam wszystkich i ściskam serdecznie :) Trzymcie sie ciepło! PS Ciekawe co u pozostałych wodników szalonych....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i oczywiscie sprawdzam sie w roli otwierającej topik. Jak tam wodnikowe bractwo po weekendzie? Ja w sobote troche popracowałam, potem grill był w rodzinnym gronie, A w niedzielę spokojnie sobie w ogrodzie całe popołudnie spedziłam na leniuchowaniu, no i słoneczko mnie troche przypiekło. Dzis odczuwam skutki, szczególnie na ręce. Muszę Wam sie pochwalić, że pięknie mi kwitna kwiaty, a coraz to nowe mają pączki. Pomimo, że z uwagi na nieskończone jeszcze prace budowalane, ten mój ogród to na razie jeszcze prowizorka. W przyszłym roku to dopiero będzie cudnie, jak wszystko porozmieszczam, tak jak ma być. Roślinki porozsadzam. Kigana-co do pracy, to wszystko ma swoje plusy i minusy. Zaczynam o 6-tej, ale za to już 14.20 jestem w domu. W lecie to jeszcze cały dzień przede mną. Dowcipy super, dzieki. Nietoperku-dzięki za pozwolenie dospania w weekendy. Evergreen-m-eila za chwilkę wyślę, a czas na spacerek powinnaś znaleźć, żeby dotlenić mózg. Wtedy łatwiej się człowiek uczy. W sobote chciałam pogadać w szuwarach, ale niestety nie mogłam sie dostać. Nie wiem dlaczego. Pól godziny mi sie otwierały i w bez skutku, aż w końcu zrezygnowałam. Pogoda u mnie cudo. Pozdrawiam wszystkich słonecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze zaspana ale macham że już jestem 🖐️ Koliberku---co tak pożno dzisiaj? :) ;) :P niedziela minęla mi na slodkim leniuchowaniu i spacerkach z pieskami czyli standard! :) lece teraz pozalatwiac pare spraw ale jak wroce to sie odezwe :) Beniu---👄🌼🖐️prawda że nastepny dzien juz jest lepszy? :) znikam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 habanerko wszystkiego najlepszego z okazji imienin!!!! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A WITAJCIE WODNICZKI DZISIAJ:) PODOBA MI SIĘ TAKI TEKST: ,,NIE TRACISZ ŻYCIA, KIEDY UMIERASZ, LECZ Z KAŻDĄ MINUTĄ, Z KAŻDYM WLOKĄCYM SIĘ DNIEM, NA TYSIĄC BŁAHYCH SPOSOBÓW, OKAZUJĄC OBOJĘTNOŚĆ\'\' MYSLĘ, ŻE TE SŁOWA KOMPLETNIE DO NAS NIE PASUJĄ, CHCIAŻBY Z TEGO POWODU, ŻE POTRAFIMY CZERPAĆ RADOŚĆ NAWET Z NAJMNIEJSZYCH RZECZY TEGO ŚWIATA, SPACEREK Z PIESKIEM, WŁOŻYĆ KWIATY DO WAZONU I PATRZEĆ SIĘ NA NIE, A TAK W OGÓLE TO CIĄGLE BRAKUJE NAM CZASU, GUBIMY SIĘ W TYM CZASIE I CHYBA TEŻ O TO CHODZI ABY TAK BYŁO. CZĘSTO ZASTANAWIAM SIĘ DLACZEGO , DLACZEGO CZAS TAK GONI...ZACZYNAM TO, TAMTO I CIĄGLE MAŁO. MY NIE ZNAMY SŁOWA OBOJĘTNOŚĆ. KOLIBERKU W ZABAWKOWYM KUPIŁAM TĘ TABLICZKĘ, ALE JUZ WIEM, ŻE NA TEJ KORKOWEJ BĘDĄ WISIAŁY BŁAHE KARTECZKI:) A WIECIE JAK ZAŁOŻĘ SZPILKI NA DZIEŃ TO NIE CZUJĘ SIĘ SOBĄ TEŻ, ALE CO JEST, ŻE TANCZYĆ MOGĘ W NICH TEZ DO BIAŁEGO RANA, BY POTEM JE RZUCIĆ W NAJDALSZY ZAKĄTEK POKOIKU. ŻYCZĘ WAM SZCZĘŚCIA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Habanerko-Iwonko---🌼wszystkiego naj,naj ...spełnienia wszystkich marzeń ,nawet tych najskrytrzych :)🌼 Evergreen---po obejrzeniu tej nieszczesnej walki Pana G. i przeczytaniu opisu Twojej walki uważam że dałabys sobie doskonale rade na ringu :);) :P a jak jeszcze do uśmiechu dodalabys uroczy trzepot rzęs to facet sam by sie połozył na deskach i prosil o wyliczenie :D :D :D :D Siedemnastko---pięknie Ci w tym nowym kolorze :) czarny jest taki twarzowy ;) :P Gosiu---jesli tu zajrzysz to dla Ciebie :) 🌼 graj w totka bardzo intensywnie,obstawiaj dobre numery to wrocisz do nas szybciutko!!!!:) :( mnie sie znowu nie udało wygrac bo jakieś lewe numery wylosowali zamiast moich pięknych! :O 😠😡a moj Yeti mowi ze mam grać w bierki a nie w lotto bo to i tak na to samo wychodzi a przynajmniej kase zaoszczedze :P wredota! :P dobra! zmykam narazie ,papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Habanerko😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻 W tym dniu należącym wyłącznie do Ciebie pragnę zaofiarować Tobie wszystkie wspaniałości tego świata a Ty spośród tych wybierz te które przyniosą Ci radość, miłość i szczecie. Niech ten radosny dzień. Na zawsze Twe troski, Odsunie w cień. I niech się śmieje do Ciebie świat, Blaskiem szczęście i długich lat. 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Witajcie :):):):):):):):):):):):):):) Pogoda dziś jest śliczna ,wiec na pewno ją wykorzystam ,zeby walnąć sie na kocyk i zaoszczedzic pare zł.na solar.....;):P a tak swoja droga mój urlop ma sie ku końcowi to robi się pogoda nareszciei bedziemy sie znów smażyc w tych murach ale o tym napisze jak już to nastapi;):P Tymczasem ide jeszcze na przywitać sie na czacika ,może tam kto będzie .Pa miłego dnia życze .Mam nadzieje jeszcze tu dzis wrócoć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, tabelka dla przypomnienia, bo następna solenizantka się nam szykuje :) Benia – Bernadeta .....................11 lutego🌻 Nietoperz – Katarzyna ................13 lutego🌻 Gofra – Małgorzata ....................22 lutego 🌻 Gosia8 – Małgorzata .................. 22 lutego 🌻 Sarkana – Beata ........................8 marca 🌻 Isa – Iza .................................16 marca 🌻 Kigana – Lidia ..........................27 marca 🌻 Socha – Monika .........................4 maja 🌻 Habanerka – Iwona ....................23 maja🌻 Paula – Paulina ........................ 26 maja Evergreen – Lucyna .................. 30 czerwca Jakaja – Katarzyna ................... 25 listopada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Habanerko ---> wszystko, co było Twoim marzeniem, co jest i będzie w przyszłości, niech nie mija z cichym westchnieniem, lecz nich się spełni w całości. 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Evergreen ---> powodzenia na egzaminach, zaliczeniach :) A przeciwnika na ringu to byś samym niewinnym spojrzeniem załatwiła:D:D:D:D włos rozpuszczony, lekki uśmieszek i facet , jak to napisała Nietoperka sam by się na deski położył i to z radością :D:D:D:D Z tym czasem to już tak jest, że im człowiek starszy tym szybciej leci, ale ja już przestałam się nad tym zastanawiać bo i tak go nie zatrzymam :0 Nie wiem jak u Was, ale u mnie się w tej chwili zachmurzyło i tak jakby padac chciało, a jest chyba ze 30 stopni. Co nie przeszkadza złapaniu infekcji. Mój katar powoli się ulatnia, ale jeszcze gardło pobolewa, jakoś spróbuję to załagodzić.Mam jutro i w środe niewiele godzin, to spróbuję to przeczekać :) Solarium na słońcu to miałam 2. maja na rajdzie rowerowym, rączki też sobie spiekłam i buźkę, nos i narazie nie będę się na kocu w ogródku rozkładać, bo nie lubię takiego leżenia. Cóz na to poradzę? Życzę miłego dnia i do miłego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedemnastko---zdradż o Pani imę swoje :) aby Kigana mogła Cie wpisać do naszej imieninowej tabelki. :) bo mamy nadzzieję że zagoscisz u nas na dlużej :) i pochwal sie ile już przeczytalaś naszego topiku ;) a dla wszystkich uczących sie i zdających egzaminy: w autobusie obok siedzacej babci stanela mloda,bladziutka,chudziutka dziewczyna. -oj!Ty chyba chora bardzo jesteś moja droga?-pyta babcia -nie tylko egzaminy zdawalam,i tak mnie wymeczyli.ale mam 4-ke- mowi dziewczyna. -oj !to może Ty sobie usiądz kochana a plaszczyk powieś na oparciu. -to nie plaszczyk proszę Pani ! to moja kolezanka ktora zdala na 6 ! :D🖐️ uczcie sie zatem pilnie moje drogie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Iwonko --- tym razem ku pamięci! szczęścia zdrowia i slodyczy w dniu imienin Kasia życzy Nietoperku -- z tym lotto to ten Twój Yeti nawet mądrze wykombinował. Ale co zrobić, ajk człowiek czasami się z marzeniami zagalopuje:) Benia 🌼 - wiesz za co Kigano --- wytrwalości, już tak malo Ci zostalo, abyśmy mogły Ci gratulować. Oczywiście nie wątpię, że Ci jej brakuje, ale tak dodatkowo :):) Andzia 🖐️ Gofra, a Ty żyjesz?, ja rozumiem wycieczka wycieczką, ale ile można:) ever -- trzymam kciuki, już niedlugo Koliberek --- no to miałaś przygodę, dobrze że Tobie nic się nie stało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na początek, Witam te zakręcone ZWodniczki!!! tak na początek>>> siedemnastko, jak najbardziek opis pasuje do ZWodniczek, czasami są zupełnie nieobecne! :), jak dla Strzelca który gada jak kataryna, to te przestoje ZWodnicze są delikatnie mówiac, podejrzane ale może przesadzam, bo w imię starego powiedzenia \"Widzały gały co brały\" to życie z ZWodniczą nie jest takie złe, a nawet ekscytujące czasami ;) To na tyle moich uwag, choc jest ich troszeczkę wiecej, ale te akurat nie są chyab odpowiednie na ogólenym foróm, dlatego może lepiej jak zamilknę :) po co mi problemy :) Pozdrowienia dla wsjech :} Iwona dzieki za wytrwałosć !!! niektóre maile są super!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enfanterrilbe
witam wszystkie kochane wodniczki czytam wasze posty i bardzo chciałbym się przylączyć pozwolicie pozwolice dołączyć do was wodnikowi płci męskiej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorrki za błędy, sam nie wiem jak to się stało, najprawdopodobniej moja uwaga jest skupiona tylko na Kiganie, i o takich podstawach już nie myśle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No facet!!! mam nadzieje że zagościsz trochę dłużej, bo inaczej ZWodniczki będą nie pocieszone!!!, a to nie jest najlepszą rzeczą jaką mógłbyś zrobić ;) Byli tutaj faceci wodnicy, ale szybko znikneli, ciekawe dlaczego??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enfanterrilbe
Postrzeleniec dzięki za wsparcie, naprawdę mam zamiar zagościć u Was na dłużej. Swoją drogą to ciekawe że tyle różnych osób a tak wiele wspólnych cech. Nigdy nie wierzyłem w zodiaki ale teraz czytając wasze zapiski widzę jak bardzo jesteśmy podobni. Luty to mój ulubiony miesiąc roku nie wiem jak tam u Was ale ja kocham ten mroźny okres roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry i już po słoneczku, u mnie pada, ale nadal jest cieplutko, co bardzo mi pasuje jako zmarzluchowi. Nietperku-powodzenia w grze, mnie sie niestety nie udaje, ale Tobie życze wygranej... Benia-wykorzystaj do maksimum ostatnie dni wolnego, bo potem będzie Ci żal, uściski... Siedemnastka-ładnie Ci w czarnym, teraz już mozemy liczyc na to, że zostaniesz u nas dłuzej. Czy Andzia to Anna? A może Andżelika? Podaj date imienin.. Kigana-dzieki za przypomnienie, bez Ciebie chyba kilka z nas popełniło by Fou Pas (wybaczcie jeśli źle zapisałam-nie znam francuskiego). Jakaja-ni nic mi sie nie stało poza urazem psychicznym, ale w nocy ciagle mi się śni ta stłuczka.... Postrzeleniec - pozdrowienia Enfanterrible-witamy w naszym gronie, zobaczymy czy uda Ci sie tutaj zagościć, pierwszy krok to zmiana kolorku. Koniecznie podaj kilka danych do tabelki Kigany: data urodzenia, rejon kraju z którego klikasz, imię, dzień imienin itp. No i napisz cos o sobie.. Ściskam wszystkich i biore się do pracy. Zawisne na szuwarkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doberek! Koliberku---witaj ranny ptaszku :)dzieki za życzenia powodzenia w grze ale ja to traktuje jak dobra zabawe :) wiec niezbyt powaznie ;) Tobie rowniez życze powodzenia :) Jakaja---zawsze przed losowaniem odgrazam :) sie rodziie co tez ja nie zrobie jak wygram ;) ...a po losowaniu rodzina ma z czego krecic bekę :( ale jak juz wspomnialam nie podchodze do tego zbyt powaznie :) Siedemnastko---Andzia to fajne imie :) Postrzeleniec---🖐️ Enfanterrilbe---witaj!jesli jesteś zdecydowany zostać dłużej to zapraszamy :) pozdrawiam i pogody (ducha ) życzę,papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia wita was! No fajny ten topik nietoperku, można nauczyć się kwiata zrobić 🌻 Kigano czy ty w końcu mnie wpiszesz, no Andzie mają tylko 26 lipca imieninki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enfatterrible ----> witaj :) pewnie,że Cię przyjmiemy :), oby Ci tylko wytrwałości starczyło, by z nami wytrzymać :D:D:D:D:D bo inni panowie pękli i wymiękli ;) Oczywiście Postrzeleniec jest facetem, jak najbardziej, facetem na 100% :D:D:D:D ,ale jak sam nick wskazuje nie jest Wodnikiem tylko Postrzeleńcem, Strzelcem znaczy się ...:) Postrzeleniec napisał,że my jesteśmy roztargnione, ale możecie mi wierzyć, że on sam ma czasem takie wodnicze roztragnienia i rozkojarzenia, że coś niesamowitego :D:D:D:D Może mu sie udzieliło ode mnie hihihihihi...... U mnie skoki temperatury, niczym na pustyni :P, wczoraj 30, a dziś rano 13. Nie lubię tego, jak tu potem normalnie funkcjonować?? Iteż, jak Koliberek cieszę sie z takiego ciepełka:) A pracę dłubię jeszcze i dłubię, ale z tej mgły się wyłania powoli meta, słabo ją widac jeszcze, ale mam nadzieję przyspieszyć :) Gofro ---> pewnie padnięta jesteś, co widac po Twoim wpisie, ale najważniejsze,że wyjazd był udany i wróciłaś zmęczona - tylko ciekawe czym?? ;) Pozdrawiam wszystkich :), miłego dnia :) 🖐️ i trochę różowości jeszcze ;) 😘😘😘😍😍😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedemnastko, mówisz, masz, wczoraj chciałam Ci sie spytać, czy jesteś Andzia lipcowa, ale zapomniałam :( ale już nadrabiam. Czy dobre dane wpisałam do tabelki urodzinowej ?? Jakaja ..........................22 stycznia, 35 lat:classic_cool: Benia ........................... 25 stycznia, 34 lata, Śląsk:classic_cool: Gofra ........................... 25 stycznia, 41 lat, woj. lubuskie – Zielona Góra:classic_cool: Habanerka .....................28 stycznia, 31 lat, woj. śląskie:classic_cool: Kigana .......................... 3 lutego, 35 lat, woj. wielkopolskie:classic_cool: Koliberek ....................... 3 lutego, 38 lat, woj. małopolskie :classic_cool: Socha ........................... 7 lutego, 31 lat, Warszawa:classic_cool: Gosia8 .......................... 8 lutego, 32 lat, Płock:classic_cool: Nietoperz ...................... 12 lutego, 40 lat, woj. pomorskie – Gdańsk:classic_cool: Paula Wodniczka .............13 lutego, 23 lata, woj.kujawsko – pomorskie - Grudziądz:classic_cool: Isa ...............................16 lutego, 30 lat, Warszawa:classic_cool: Evergreen .......................17 lutego, 21 lat, woj. wielkopolskie:classic_cool: Sarkana .........................17 lutego, 33 lata, woj. zachodnio – pomorskie:classic_cool: Siedemnastka lutowa ........ 17 lutego, 32 lata, woj. dolnośląskie :classic_cool: Tabelka imieninowa: Benia – Bernadeta .....................11 lutego🌻 Nietoperz – Katarzyna ................13 lutego🌻 Gofra – Małgorzata ....................22 lutego 🌻 Gosia8 – Małgorzata .................. 22 lutego 🌻 Sarkana – Beata ........................8 marca 🌻 Isa – Iza .................................16 marca 🌻 Kigana – Lidia ...........................27 marca 🌻 Socha – Monika .........................4 maja 🌻 Habanerka – Iwona ....................23 maja 🌻 Paula – Paulina ......................... 26 maja Siedemnastka lutowa – Anna ........ 26 lipca Evergreen – Lucyna .................. 30 czerwca Jakaja – Katarzyna ................... 25 listopada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kigano! Dobre 🌻🌻🌻 Zastanawiam się tylko dlaczego nie ma na tej liście wszystkich, to znaczy tych, którzy całkiem przypadkiem pojawili się wcześniej i zniknęli, byłaby ciekawsza tabelka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedemnastko, mam tę tabelkę w komputerze, jest tak długa,że trzeba by ją rozdzielić na dwa posty. Na pewno jest gdzieś tam na jakiejś stronie :) w całości. Potem stwierdziłam,że jak ktoś pojawił sie i zniknął to nie ma co takiego tasiemca wklejać, tylko skrócić do stałych bywalców, a właściwie bywalczyń ;) topiku. Ale mogę ją kiedyś wrzucić, jeśli chcecie, to taki wspomnień czar ;) :D:D:D:D Miłego popołudnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze raz tylko na chwilkę :) jestem tak szczesliwa że musze sie tym z Wami podzielic : HURRAA! MATURA ZDANA!!!!!:) teraz w czerwcu tylko obrona pracy dyplomowej i luzik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie:):):) Dopiero teraz dotarłam na topick.Troche poźno,nie;);)??ale tak to juz bywa jak ma sie za duzo wolnego czasu :D:D:D:D:D Szczerze mówiąc to rano miałam trudności z dostaniem sie gdzie kolwiek na portalu o2:(:( więc zrezygnowałąm z pisania posta:( Nietopreku -------->mam nadzieję ,z Twój syn nie wygląda po tej maturze jak ta dziewczyna z dowcipu który wkliłaś ;););););) żartuje oczywiście:D:D:D:D:D:D:D:D Gratuluję jeszcze raz Tobie i Twojemu synowi :):):):)a obrona to juz teraz będzie formalność:):):):) Do wiadomości zorientowanych---------->MAGNUM ZDAŁ MATURE :D:D SIEDEMNASTKA LUTOWA-------->Ani to chyba jeszcze nie mieliśmy w naszym gronie//mysli :):):):):)tym bardziej witaj :):):):)🖐️ jakaja------>🌻😘🌻😘 Postrzeleniec-------->ja Ci dam nieobecne;);););)to Ty chyba jestes tak zakochany i rozmrzony ,ze nas czasami nie zauwazasz ;);););) a to,że Twoja uwaga skupiona głównie na Kiganie to słusznie:D:D:D:D:D Tak trzymaj a będzie dobrze :):):):):) enfanterrilbe--------->witam serdecznie w naszym stawie;););););)miło nam gościć kolejnego pana wsród nas.Ciekawe tylko czy Tobie wystarczy wytrwałosci:o:o:o reszta panów bezpowrotnie zniknęła:( No i prosimy o troche danych o sobie jak juz zasugerowała Koliberek :):):):):):) Gofra------->wracaj do nas bo na szuwarach takie puchy bez Ciebie ,że zamkną nam pokoik :(:(:(:(:(:(Mam nadzieje ,że prezenty sie podobały a imprezka sie udała;);):):):):) Kigana------>nie łam sie wszystko bedzie dobrze ,wiem ,ze dasz rady. Kto jak kto ale Ty .....(?)Co prawda czas goni ale wziąwszy po uwage pozytywne myślenie ,to musi być dobrze :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D W Twoim temacie myśle zawsze pozytywnie i nie tylko mama na myśli pracę ;);););) Pogoda istotnie dzisiaj sie tak sknociła ,że szkoda gadać.Wczoraj plackiem leżałam na kocyku a dziś.....(?)długie spodnie ,polar na grzbiet i gorąca hernata to podstawowy zestaw:o:o:o:o:o Znajać życie mówię Wam ,że od 30 maja pogoda będzie jak drut. 🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×