Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Te emotikonki to miał być płacz, zrobiłam tak jak na gg sie robi 😭😭😭😭 wyjdzie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Kiganko -->Dzięki :) pare fotek pstryknęłam, troszkę pobrykałam z Czikusią, pouczyłam ją aporować :classic_cool: Właściwie to aportowaniem bym tego jeszcze nie nazwała... rzucam jej patyk, a późnij ganiam ją po całym podwórku.... Długo tak nie wytrzymałam, to nie na moje nerwy - 1: 0 dla komarów :/ Jeden taki okaz usiadł mi na ręce.. myślę sobie \"Aleee wieeelki, zrobie mu zdjęcie! Taaaa i zrobiłam... tyle, że ogromnej bąbli którą zostawił mi zanim sie ulotnił.... :/ Pozdrawiam.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh... aportować oczywiście uczyłam moją sunię :P Żeby sobie ktoś nie pomyślał, że jakieś dziwne zwyczaje praktykuję ;) I chciałam sprostować swoją wypowiedź sprzed paru dni : Siedziałam z nosem w książce, a nie z książką w nosie :) No... i wszystko jasne... Kiganko --- śliczne emotikonki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evergeen ---> to spędziłas owocne popołudnie :) a sunię na pewno nauczysz aportować, jeszcze parę kilometrów Cię przegoni po podwórkach i ulicach i bedzie dobrze :D:D:D:D Miło,że Ci się moje emotki spodobały ;) A Twojej książki w nosie nawet nie zauwazyłam ;) A u mnie mgła się jeszcze bardziej rozwiała i coraz lepiej widzę na horyzoncie koniec mojej pisaniny, tylko ciekawe, czy się promotorowi spodoba moja koncepcja pracy :P Zobaczymy w sobotę. Narazie idę spać, by jutro od nowa walczyć. Dobranoc 🖐️🖐️🖐️🖐️😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiganko --- całym serduchem jestem z Tobą i Twoją pracą! Gratuluję wytrwałości :) Ja od jutra też sie biorę za pracę - umysłową :) Trzeba prawo międzynarodowe zacząć przyswajać bo niedługo egzamin i będzie gorąco.... Mama planuje wyciągnąć mnie na duuuże zakupy, ale nie wiem czy moge sobie pozwolić na taką przyjemość.... Mykam do wyrka, może jeszcze poczytam troszkę. Dałam mamusi w prezencie \"Przygodę fryzjera damskiego\" już nie mogę się doczekać kiedy się za nią zabiorę... ale rodzic kochany ma oczywiście pierwszeństwo w lekturce :) Papatki śpiochy! PS Beniu --- Ty to jesteś niemożliwa ;) tak na ogólnym mnie chciałaś \"swatać\" ? A ja na tym czacie wszystkie odcienie czerwieni przybierałam :P ..... A tak w ogóle to pierwszorzędna z Ciebie czaterianka :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evergeen-------->To mnie teraz rozbroilaś :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D czekam jeszcze dzis z kawą w południe ;););););) 🖐️🖐️🖐️🖐️ kolorowych snów :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich świętujecie, weekendujecie a ja w pracy 😭, ale nic to. Beniu, kobieto kiedy Ty sypiasz? Pewnie dziś dopiero koło południa wstaniesz...:) Nie zaglądnęłam na czaty po prostu z braku czasu więc nie wiem czy nadal są problemy techniczne. Kigana-dzieki za umieszczenie w tabelce imieninowej, a w ogóle to ja tylko żartowałam...nie jestem obrażalska. Życzę wytrwałości (jeszcze tylko troszkę 🌻 i cały czas trzymam kciuki. enfanterrilbe- miłego szusowania po barach, no i koniecznie wypij nasze zdrowie. Co do mnie to wczoraj wykorzystałam ładny dzień i poopalałam się, (aż za bardzo) i wieczorkiem musiałam starą metodą kefirem się smarować. Tego Twojego nicku to nie naucze się pisać z pamięci za nic, a i przepisując muszę dokładnie sprawdzać czy nie ma błedu. Mam nadzieję, że tym razem mi się udało. Dalszy plan weekendowy mam taki, ze będa goście...ale mili więc cieszę się. Ogólnie to ja lubię gości (lubię pitrasić w kuchni). Paula-coś mi habanerka o tym Twoim zdarzeniu mówiła na szuwarach. mam nadzieję, że jest lepiej. Jak Ci się udało uratować torebkę? To straszne co się teraz wyprawia. Wiesz skoro minęło 7 lat to juz powinno być OK. Lepiej nie tłucz tego lustra...:) Evergreen-gratulacje 🌻. Dzieki za zdjęcia, ja tez posłałam Ci jeszcze raz. Na jednym jestem z wnuczkiem. Brat bliźniak? hm...przystojny, a Ty sliczna. Co do aportowania to ja swoją Theli nauczyłam połowicznie tzn. rzucam patyk, ona bierze do pyska i nawet wraca z nim, ale za nic nie chce go oddać...:) Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Koliberku ---> już od rana na posterunku :) ale ja, choć nie jestem w pracy, to też pracuję, może Ci się lżej zrobi ;) a za oknem słońce kusi ...... Perspektywa przyjmowania gości na pewno cieszy, ja np. lubię jak się coś dzieje - czasem ;) i czasem to mnie tak nosi,że hej. Tak wychodzi po prostu, że biegam tu i tam, spotykam sie z wieloma znajomymi, a potem cisza, spokój na jakiś czas :) evergreen ----> no to nieźle zaszalałyście na czatach z Benią :D:D:D:D w sumie miałam zajrzeć na czaty, ale już mi się nie chciało, miałam dosyć kompa i jego promieniowania :P Powodzenia Ci życze w miedzynarodowej nauce, zdawsz na pewno, za cokolwiek się nie zabierzesz :) Benia ----> :D Miłego dnia zyczę Wam i do miłego 🖐️ Aha, pracy mam jakieś 65 stron, dzięki za życzenia wytrwałości 😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem przelotowo na neciku i nie omieszkałam zajrzeć do swoich wodników. Podzielę się z wami swoimi odczuciami, że na tym topiku jest wyjątkowa atmosfera swojskości i podejrzewam, że topik ten rozrośnie się do niebotycznych rozmiarów. Zajrzałam do baranów i w istocie tam same barany:) a może one bardziej stąpają po ziemi więc wymiana myśli jest im obca. Zyczę wam miłego dnia a ja zabieram się za porządki, bo gdzie nie spojrzeć to nieład, choć i powiem, że za bardzo to on mi nie przeszkadza. Ale odwiedzi mnie pewnie dziś pewny rak, który nie cierpi bałaganu, więc lecę po miotłę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Alicji
No witaski dziewsczyny::D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Jak widzicie mam sie dobrze i juz wstałam :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D co prawda już godzine temu:D:D:D:Doczywiscie obowiązki cioci nadal na mnie spoczywają :o:o:o:o:o:o koliberku ----------> sama mi powiedziałas ,ze mam korzystać z resztek urlopu :D:D:D:D:D:D a ,ze mamony u mnie notoryczny brak to relaksuję się na czacie :D:D:D:D:D juz nei moge sie doczekać spotkania:D:D:D:D:D:D:D:D a co do nicka naszeko rodzynka to tez tak mam bez podglądu w dolnym okinku nie ma szans ,zebym go zapamietała:D:D:D::D:D:D:D Kigana------->ano poszalałaysmy troche wczoraj ,ja jak widać to nawet do dzisiaj rana:D:D:D:D:D Ogłaszam WSZEM I WOBEC:D:D:D:D evergeen została wczoraj przezemnie koronowana:):):):):) i teraz proszę zwracac sie do niej Wasza Wyskokość:D:D:D:D:D:D:D Pogoda ekstra dzis pewnie sie znowu poopalam ;);););););) a na razie na kawe do zaprzyjaźnionego pokoju :D:D:D:D ;););););););););););););););););););););););););););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Kioliberku --> dziękuję :) Doszły Twoje zdjęcia! Nigdy bym nie pomyślała, że to Twój wnuczek - Raczej synek! :D i ten śliczny uśmiech, to romantyczne rozmarzenie... :) (Zaraz widać, żeś wodniczka ;)) Kigana ---> na czacie mnóstwo chłopa! :D Tylko prawie wszyscy hmmmm... albo ukrywają swój wiek, albo żonę :P Ogólnie bylo wesoło wczoraj :) no ale Benia to juz tam powszechnie znana jest... :D 65 stron???!!! WOW :D Beniu ---> może wpadnę po południu :) sie zobaczy - trzeba nawiązywać nowe znajomości ;) Ale ja naprawdę nieśmiała jestem strasznie - jeszcze do niedawna uważałam tę cechę za swój największy problem... Teraz na pierwszym miejscu stawiam brak zdecydowania :( (taka chyba troszkę niepasująca do wodników cecha) Internet mam dokładnie od roku. Jeszcze pare miesięcy temu to było nie do pomyślenia dla mnie, zebym na ogólnym czacie klikała :D Właśnie na pytanie w radiowej Trójce: \"czym sie różni tatuś od mamusi?\" jakieś dziecko odpowiedziało - Tatuś ma małe cycki :D Niezłe są te maluchy... Muszę Wam powiedzieć, że mój brat schudł w wojsku strasznie! no może strasznie to złe określenie - wygląda zdecydowanie korzystniej niż przed służbą. On zawsze taki pączuś był, a teraz ...:) Wiecie co... ja to wodnikiem przez przypadek właściwie jestem... Bo ja z siódmego miesiąca wcześniak! Pewnie bym była teraz jakimś baranem... ale na szczęście wodnik ze mnie całą gębą :D Pozdrawiam milusio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALE JAZDA POMYLIŁAM pseudonim:o:o:o:o:o:o:o:o:o nie mialao byc do Alicji tylko to ja Benia :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Chyba jeszcze śpie;);););););)🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedemnastko - witaj! no patrz jak żeśmy sie o tych baranach zgadały :D Hehehehehehe Beniu! Teraz Wasza Wysokość idzie posprzątać w swoim pokoju :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evergreen ta nieśmiałość i brak zdecydowania też towarzyszy mi przez całe życie. Może to te z 17 lutego tak mają, też nigdy nie pomyślałabym, że będę wchodzić na czaty:) Brak zdecydowania zawsze utrudniał mi życie zwłaszcza w sklepie z odzieżą, jak wchodzę do takiego to albo wszystko tam ładne albo brzydkie, dobrze, że choć to odróżniam:) Moje spontaniczne zrywy pomagają mi pokonywać nieśmiałość, a jak jestem niezdecydowana to dręczę jakiegoś byka swoimi wątpliwościami ile wlezie. 🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodniczkaksiezniczka -
witajcie kochane "Szuwarki" :-))) jesli pozwolicie to dołączę do szanownego grona tych wybranych ;-))) jestem wodniczka z 3 lutego i bardzo dobrze sie czuję ze swoim znakiem :-))) z cechami, ktore są przypisane wodnikom zgadzam sie w 99 % :-))) powyzszy topik przejrzalam dosc pobieznie (wybaczcie....ale tyle sie tego nazbierało,ze doba musialaby byc co najmniej dwa razy dłuzsza abym mogła to przerobic) i myslę, ze zagladaja to same przyjanze duszyczki (nie mylic z podlizywaniem-jest mi to obce !!! ) :-))) mam nadzieje, ze kiedys będzie mi dane wiecej z Wami pobyc ...a tymczasem wracam do swoich obowiazków :-)) aha...mam pytanie do wodniczek-czy lepiej czujecie sie w towarzystwie damskim, czy męskim ??? z która plcia szybciej sie dogadujecie ??? pozdrowienia ze słonecznej stolicy !!!paaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj wodniczkoksiężniczko ja cię tu pierwsza przywitam, choć tu sama jestem nowa i ledwo powitanie miałam:) No to wpisuj nam tu kwiatki często!🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻No i księżniczko zmień radzę kolor na czarny, podaj bardziej szczegółowe dane, czyli ile latek, kiedy imieniny, jakie imię - to wtedy gospodarz Kigana umieści cię ładnie w tabelce. Pozdrawiam! PS. Zamiast sprzątać to ja gości przyjmuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przybywa nam wodników i super. Witaj wodniczko-księżniczko...napisz coś o sobie, jesteś mi szczególnie bliska bo ja też jestem z 3 lutego, a więc witaj siostro zodiakalna. Co do dogadywania sie to ja ogólnie jestem komunikatywna, ale fakt łatwiej dogaduję się z mężczyznami, po prostu oni są chyba mniej skomplikowani (\"prości\'?), ale też nie ze wszystkimi. evergreen-o wnuczku to Ci jeszcze klika słow wyjasnienia przy okazji powiem...Evergreen-o sobie powinnaś mówić \"Nasza Wysokość\" Benia- i tak od razu się zorientowałam, ze to Ty. Też nie mogę się doczekać spotkania, ale Ty to chyba nie tylko ze spotkania ze mną tak się cieszysz? Oj cos czuję, że jesteś ciekawa jednego policjanta. Zgadłam? Kiganko-wcale mi nie jest lżej 😭, miłego i bezproblemowego pisania Ci życzę i koniecznie znajdź chwilke na dotlenienie, napewno będzie piękny wieczór, bo na dłuższą metę przed kompem nie wytrzymasz. Mnie zdarzało sie już pracować 72 godziny w tym było dwa razy po 3 godz. spania, ale to horror. Siedemnastka-rzeczywiście tutaj jest super i pewnie masz rację, że topik urośnie. Widać też niezdecydowanie lub tak zwane zrywy wodników. Czasami są dni że nie ma żadnego wpisu, a czasami to tłoczno, ze ho, ho...Porządki? brrr-też tego nie lubię, ale muszę... W takim razie życze wszystkim miłego weekendu, niedługo kończe prace i też zmykam na słoneczko. Buziaki i uściski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Księżniczko! Cieszę się, że do nas zawitałaś :) Wodników nigdy za wiele :D (sama królowa przemawia na powitanie - możesz więc czuć się wyróżniona ;) ) Hmmm nie wiem czyje towarzystwo wolę bardziej, chyba mieszane :) :D Ale zauważyłam, że faceci lubią mi się zwierzać z wielu spraw, problemów, opowiadają mi o swoich relacjach z dziewczynami... Czasem nie wiem jak zareagować, bo potrafią zaskoczyć jakimś dziwnym pytaniem, nawet bardzo osobistym.. Ale miło mi, że lubią jak ich słucham :) takie kontakty na pewno umacniają znajomości. Tylko cholipcia... szkoda, że wszyscy koledzy są już zajęci :P Nie no... żartuję - potrafię odróżnić na szczęście miłość od przyjażni. Dawniej miałam z tym problem, ale już jest ok.... Dobra - zabieram swoją koronę i mykam nawiązywać kontakty dyplomaytczne (prawo międzynarodowe czeka...) POZDRAWIAM (ale skwar co? słońce sie rozbrykało na dobre... :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze tylko pytanie mam! Znacie taką piosenkę \"Uśmiech sie\"? Chodzi mi właśnie o poprawność tytułu, bo moja współlokatorka cały czas próbuje mi wmówić , że on brzmi \"Uśmiech siej\" Ja tam nie słysze \"j \" na końcu ! Wg mnie to ma być zmodyfikowane \"uśmiechnij się\" z radosnym przesłaniem rozkazopdobnym :D Już mnie nie ma (deser jest :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Benia ---> Ty nawet jak nicka zmienisz to i tak wiadomo, że to Ty:D:D:D:D nie pisze tu oczywiście tego złośliwie. Pisałas o wczorajszym czacie, a że byłyście tylko z evergreen we dwie, no to wniosek sam się nasuwa ;) księzniczkowodniczko ----> witaj, zaglądaj częściej. Może w tabelce dogonimy ilosciowo tych z 17 lutego, bo ich jest najwięcej :) :D:D:D:D evergreen ---> witaj Królowo :) 🌻 Co do nieśmiałości to jest mi to doskonale znany problem z młodości :P W jakimś stopniu minął :D Siedemnastko ---> a sprzataj, sprzątaj, żeby ten Twój raczek nie padł na zawał jak Cię nawiedzi ;) no u mnie to by padł :D:D:D:D ale narazie nie mam czasu na takie głupoty :P Koliberku ---> pewnie już się relaksujesz w domu na ogródku, jutro wolne? 72 godziny pzred kompem - no dzięki, podziwiać tylko .... To znikam, pa pa 🖐️ 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evergreen ---> a czyja ta piosenka jest ?? Bo mi się tylko z taką oazowo - kościołową kojarzy i tam jest usmiechnij się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koliberku, Kigano, Evergreen, Beniu czy wy tam na szuwarach kogoś podrywacie? No chyba tam zajrzę, ja uwielbiam flirtować z facetami, lubię towarzystwo facetów, którzy również często evergreen zwierzają mi się do bólu, idzie się czasem pogubić czy oni to tak z tej przyjaźni się zwierzają czy miłości. Sprzątanie mi nie idzie, bo idąc długą drogą po miotłę natrafiłam na fajną książkę...A propo tytułu tej piosenki, to nie kojarzę, ale zdecydowanie pasuje,,Uśmiech siej!\" No to kwiatuszki teraz ze trzy: 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich bardzo serdecznie:) ale mam zaległości!! w pierwszej kolejności chcę wszystkim podziękować z życzenia imieninowe. przepraszam że nie mogłam zrobić tego wcześniej ale moje szczęście uskutecznia domowy odwyk od neta:( i jak uda mi sie dopchać do kompa to muszę nadrabiać zaległości pocztowe:D:D dziewczyny, Benia, Jakaja, Koliberek :D:D dzieki za życzenia również na czacie:) dzięki Wam wyszła z tego prawie impreza ;) po drugie.... Paulinko wszystkiego co się szczęściem zwie i niech w tym szczęściu nie przeszkodzi Ci żadne potłuczone lusterko. po trzecie ... wszystkim mamom z okazji ich wczorajszego święta... aby były dumne ze swoich pociech :) ja dostałam piękną laurkę do której elementy nota bene sama musiałam wycinać;) i piękne można by rzec zobowiązanie w środku:) Uwaga cytuję:) \"DZIĘKUJĘ CI MAMO ZA SERCA POGODĘ A KIEDY DOROSNĘ TO CIĘ NIE ZAWIODĘ\" prawda że piękne:D:D po czwarte witam wszystkich nowych stałych (ciekawe na jak długo;) ) bywalców naszego forum :) co do imienia Sebastian.... czytałam kiedyś jako dziecko książkę \"Bella i Sebastian\" strasznie mi sie podobała i w każdym Sebastianie szukałam cech książkowego chłopca :) ot naiwna dziecięca natura :) evergreen 🌻 zgadzam się z Tobą w pełnej rozciągłości:D Benia jest niezła czaterianka:) nieraz nie nadążam za nią i całą czeradą ludzi ;) ;) dlaczego ja nie mam Twojej fotki?:( czy powinnam wypełnić jakiś specjalny formularz;)? enfanterrilbe 🌻 ja zaczęłam świętowanie weekendu już w środę po południu ;) a przede mną jeszcze dwa cudonie słoneczne dni i .... wyjazd na rowerkach do Pszczyny :) Kigana 🌻 ja również dołączam sie do zyczeń wytrwałości:) siedemnastka lutowa 🌻 mnie bałagan też nie przeszkadza...czasami ;) Benia 🌻 ja też nie mogę się doczekać spotkania :D:D:D nadal nie wiem czy mam wieźć tego nieszczęsnego policjanta czy nie ;) no chyba teraz nadrobiłam za cały tydzień do przodu ;) a teraz zmykam na kolację bo dzisiaj jestem sama i będę naprawiać to co próbuje zepsuć moje szczęście ;) czyli wracam do nałogu netowego:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszlam tylko doniesc ze jestem pieknie opalona:D od dzieci na dzien matki dostalam piekny wierszyk ale nie znam na pamiec, przy okazji swietowalismy urodziny corci:D ide teraz swietowac fakt ze nie ma dzieci:D pozdrawiam i milego weekendu zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany, podryw na czacie!!!!!!!! ja tez chce!!!!!!!!! uwielbiam:)!!!!!!!!!!!!!!! czy mojemu mezowi kiedys zazdrosc przejdzie? da sie z tego leczyc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
isa to jest nieuleczalne!! chyba ze napuścisz jakąś lalkę na niego i Ty będziesz robiła mu sceny zazdrosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×