Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Hey:) HEY SZuwary!!!🖐️:) Ppppaaaammmiiieettaaccciiieee mmnnie jjjeeszzczzee??(To z przejecia;) A jesli nie to juz ja sie przypomne, hehe;):D:classic_cool: Wiecie- brakowalo mi tych zyczen skladanych i tych rozkladanych;):D Czlowieka troche;) nie ma no i patrzta jak sie Towarzycho rozpanoszylo!!!;) To dobrze.:) To bARDZO dobrze:) Bo Wodniki gora!!!- A nie na dnie( w koncu plywac sie umie , nie?;)) Obiecuje ze nadrobie zaleglosci:) I promise:) Witajcie Nowi🌼-(choc to wzgledne pojecie ostatnio hehe:P;)) A jakby co to scigajcie Kigane;)👄🌼:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc🖐️ macham że żyje :) niestety dzis nie mam dostepu do kompa na dłuzej wiec tylko przesyłam buziaczki :) 👄 Alanisssss----gdzieś Ty była córko marnotrawna? :);):P ale fajnie że wrociłaś :) lepiej póżno niż wcale :) tyle na dziś papa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alanissss ---> no własnie, córko marnotrawna ;) I już nic więcej nie powiem :D:D:D:D Isa ---> chyba wszyscy faceci są zazdrośni :P jedni mniej inni więcej, nie wiem z czego to wynika ... z biologii chyba :P Dziś też na czata nie wchodzę, bawcie się dobrze, flirtujcie na potegę, a co tam sobie bedziecie żałować :D:D:D:D Miłych snów, czatów itp. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :) habaneka ---> musisz mieć moją fotkę bo Ci wysyłałam :D Na 100% dostałaś! Jak mogłaś zapomnieć? Takiego cudnego zjawiska jak ja się nie zapomina ;) Hehehe... sprawdź - jak nie będzie to nie rozpaczaj, tylko weź pare głębszych wdechów i mnie poinformuj o tym przykrym fakcie ;) wtedy wyślę raz jeszcze :D Ściskam serdecznie 🌻 Co do owej piosenki - to nikt z moich znajomych jej nie zna :( zaczynam mieć wątpliwości co do stopnia swego wiosennego zakręcenia... ale hmmmm moja współlokatorka ją słyszała, więc utworek istnieje... z drugiej jednak strony - wiele osób twierdzi, że widziało kosmitów.. ale czy to oznacza, że oni rzeczywiście gdzieś tam są?........ Kiganko ---> minęła Ci nieśmiałość?! to superrrr jest więc dla mnie jakaś nadzieja na przyszłość ;) ja z tym walczę jak tylko mogę.... Nadal sądzę, że enfanterrible długo na forum nie posiedzi... :P isa ---> ja to sie na czerwono opalam... no cóż, nie można być idealnym we wszystkim.... ;) a właściwie to sie nie opalam w ogóle (tzn. unikam nadmiaru słońca) a nawet się przyznam, że blokerami sie smaruje (budząc powszechną sensację na plaży w sierpniu :P A co Ci sie zachciewa isuniu?! na podryw??? no ładnie.... :D ALANISSSSS ---> my to sie chyba jeszcze nie znamy... Miło mi bardzo :) nietoperku ---> witaj witaj 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsza! :D Zmykam sie edukować........... Miłego dnia wszystkim :) Ale gorąco... już nie wyrabiam z tym słońcem... kierunek ------> zamrażarka..... cel ------> lód, duuuuuuuuuużo lodu..... Papatki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie wodne stworki :) zaczne od tego że bardzo czynnie spedzilam w tym roku dzień matki :)moje dzieci zabrały mnie na bardzo długi spacer :),potem wizyta u mojej Mamy i znowu bardzo długi spacer :) byłam zmęczona jak Mazowiecki po przemówieniu ale zadowolona i nawet trochę opalona :) Evergreen---witaj wasza wysokość :) pytałaś o ten tytuł...hm,kiedyś w kabarecie starszych panów ktos śpiewał taki przebój\"uśmiechnij się!jutro będzie lepiej...\" pewnie to nie o tą piosenkę chodzi :) ale tytuł nastraja optymistycznie,prawda? :) Koliberku---to Ty jesteś Babcią??????nigdy w życiu bym nie pomyślała o Tobie w tej kategorii :) widząc Twoje zdjęcie! Paula---mam nadzieje ze już sie dobrze czujesz :) ...a swoją drogą to Ty niezły zawodnik jesteś ;)one dwie a Ty jednai nie oddałaś torebki no,no moja droga a nie myślałaś o walkach na ringu?;) :) Habanerko---masz całkowitą rację jeśli idzie o zazdrośników :( najlepszą obroną jest atak! :) ;) tyle narazie,biegnę na balkon łapać promienie bo po zimie to ciało spragnione sloneczka :) miłego dnia wszystkim życzę :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie wodne stworki :) zaczne od tego że bardzo czynnie spedzilam w tym roku dzień matki :)moje dzieci zabrały mnie na bardzo długi spacer :),potem wizyta u mojej Mamy i znowu bardzo długi spacer :) byłam zmęczona jak Mazowiecki po przemówieniu ale zadowolona i nawet trochę opalona :) Evergreen---witaj wasza wysokość :) pytałaś o ten tytuł...hm,kiedyś w kabarecie starszych panów ktos śpiewał taki przebój\"uśmiechnij się!jutro będzie lepiej...\" pewnie to nie o tą piosenkę chodzi :) ale tytuł nastraja optymistycznie,prawda? :) Koliberku---to Ty jesteś Babcią??????nigdy w życiu bym nie pomyślała o Tobie w tej kategorii :) widząc Twoje zdjęcie! Paula---mam nadzieje ze już sie dobrze czujesz :) ...a swoją drogą to Ty niezły zawodnik jesteś ;)one dwie a Ty jednai nie oddałaś torebki no,no moja droga a nie myślałaś o walkach na ringu?;) :) Habanerko---masz całkowitą rację jeśli idzie o zazdrośników :( najlepszą obroną jest atak! :) ;) tyle narazie,biegnę na balkon łapać promienie bo po zimie to ciało spragnione sloneczka :) miłego dnia wszystkim życzę :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie :( jak mnie nie ma ,to nie ma ale jak już sie pojawie to hohoho!;) sorry,sklonowalo mnie jak braci Kaczyńskich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ukrop niemożliwy dzis jest :o:o:o:o:o:o Witam serdecznie siostrunie:):):):):) a czy braciszku ...(hmmm) no cóż na razie przepadł jak kamien w wodę :D:D:P:P Chciałam jeszcze wczoraj napisać wieczorkiem ale utonełam na czacie ,aż wstyd sie przyznac;););););) ale co zrobić ja miło jest , no:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D evergeen ---------->Ty masz neta od roku a jaod niestełna roku i jakby mi kotś wcześniej powiedział ,że ja bede robić kiedys takie rzeczy jak klikanie na czacie a tym bardziej cos na jakimś forum pisała to kazałabym się tej od\\sobie po główce puknąć ;);):D:D:D:D:D No coż ,teraz siedze chyba za dużo przed kompem i stąd ta jaka taka swoboda korzystania z tego \"dobrodziejstwa \"jakim jest net.Cudzysłów po to ,bo nie do końca jestem pewna czy to dobrodziejstwo:P:P:P:P:P Nawiązując do dzieci ,których wypowieź przytoczylas to istotnie dzieci potrafią być nieobliczalne:D:D:D:D:D:D:D:D(czy dostałaś mp3 ojcostwo od nas?):D:D:D:D:D:D:D:D:Dto dopiero hicior:D:D:D:D:D wodniczkaksiezniczka --------->witaj u Nas:D:D:D🖐️🖐️no ,no nazbierało si ,nazbierało :D:D:D:D:Dteraz juz chyba ciężko przebrnąć przez topick od poczatku ale dla chcącego nic trudnego .Na poczatku zupełnie inaczej wyglądą niż teraz .Od stycznia poznawaliśmy sie a teraz juz jestesmy zgrana paczką ale nadal otwartą na nowe wodniki:):):):):):):)co do niezdecydowania to faktycznie trudno mi sie zdecydpwać czy lepiej dogaduje sie z facetami czy kobietami :D:D:D:D:D:D to chyba nie od płci zależy a od tego czy ta druga osoba jest otwarta na rozmowe tak wogóle . SIEDEMNASTKA LUTOWA--------->co tam bałagan:D:D:D:D:D:D najwazniesze ,zeby w domu wszyscy zdrowi byli ;);););):D:D:D:D a na czata przybywaj jak najbardziej :):):):) Koliberku------>:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D a dlaczego sadzisz ,ze tylko policjanta jestem ciekawa:D:D:D:D:D:D oczywiscie ,że najbardziej to ciesze sie ze spotkania z Toba i Habanerką .My cos o sobie juz wiemy a panów to dopiero poznamy ;););)a bedzie w czym wybierać oj bedzie:D:D:D:D:D:Dtylko evergeen mogłaby jeszcze dojechać to by było dopiero ;);););) Kigana------->:D:D:D:D:D:D no tak nawet przebranie nic nie pomaga;);););)nikt inny tu takich bajek nie pisze ,no nie;);););)🖐️ Habanerko------->istotnie mała iprezka była:D:D:D:D nawet z fajerwekami od litt`a:D:D:D:D:D:D:D a co do policjanta to wszystoo swoim czasie ,oby się nie wycofał:o:o:o isa-------->nie ma to jak opalone ciałko ,nie;);););)ja też trosszke sie smaże ale dzis ukrop niesamowity to nie da sie za długo wytrzymać na słońcu.Jeśli chodzi o zazdrość to nie ma kto o mnie być zazdrosny ale to chyba dobrze :D:D:D:D:P:P:P ALANISSSSS----------------->no gdzies Ty sie dziewcze podziewała??????? Tak pręznie sie nam tu udzielałąs ,ż nagle przepadłas bez wiesci:o:o:o:o:o:o:o ale ciesze sie ,ze wróciłas :):):):):):) nietoperz ---------->no to wymęczyły Cie dzieciaki:D:D:D:D:D:D ale to chyba miłe ,nie;););) no i co z tego ,ze Cie sklonowało ,za to nowa stronka wskoczyła:D:D:D:P:P:P:P Lukne jeszcze na czacik i mykam ;););););) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!co z wami? czyżby upał Was wykończył? ;) :P mam nadzieję że nie jest tak żle i jak sie ochłodzi to sie odezwiecie. Beniu---masz pozdrowienia od mojej corki 🖐️ stwierdzila że babka z poczuciem humoru jesteś ;) ...co zresztą zgadza się w zupełności :) dobra ,znikam już bo co sie bede tak sama produkować :O jak mi sie uda wcisnąć to może zajrzę na szuwary :) papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Enfanterrible
Witam drogie wodniczki wodników też ale widzę że ich tutaj faktycznie niewielu. Wpadłem na krótko ponieważ piszę w przelocie pomiędzy zmiana klimatów z plenerowych na barowe, wszak pojutrze poniedziałek i znowu całe pięć dni do soboty, więc korzystam na max. Oświadczam, że za zdrowie wszystkich szuwarków toastowałem wielokrotnie, baaaaaardzo wielokrotnie, no i nie omieszkam uczynić to jeszcze dziś wieczorem. Szczerze powiem że towarzystwo było nieco zdziwione tymi toastam, a ja tym bardziej ZA SZUWARKI !!!! :) ale do rzeczy, najpierw życzenia spóźnione co prawda ale gorące i szczere Paulo z okazji Twoich imienin życzę Ci Z okazji imienin życzę Ci: - marzeń (żeby się spełniały) - przyjaciół (żeby pamiętali) - życia (żeby było kolorowe) - miłości (żeby przyszła) - szczęścia (żeby nie opuszczało) - okularów (żeby były różowe) - wakacji (by mogły trwać wiecznie)! kolibereku, mój nick wyszedl Ci bezbłędnie, poza tym za błędy w ogóle się nie gniewam, wodniczkoksiezniczko ja stwierdzam że wolę płeć żeńska ale wszysto zależy od okoliczności, Wiecie gdzieś przeczytałem że tylko ten facet ma duże powodzenie u kobiet który potrafi się bez nich obejść, nie żeby było to moje motto ale staram się tego przestrzegać. Beniu Bastek a już napewno Bastuś jest ok. na czacik wpadnę ale chyba już po weekendzie jak odeśpię swoję bo ja spioch jestem nie wiem czy to naturalne ale ja tak mam... evergreen idę w zakład z Tobą że mylisz się dając mi tylko dwa tygodnie, swoją drogą gratuluję cywilistyki, międzynarodowe (prywatne czy publiczne) po cywilu znacznie łatwiej zrozumieć , no i cóż za spostrzegawczość, miło mi :) Dobra, zmieniam ciuszki i spadam Pozdrowionka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i proszę błąd we własnym nicku a dopiero o tym pisałem, pośpiech to zły stan emocjonalny do zwierzeń. Tym bardziej proszę się nie przejmować, błędy są dopuszczalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Wam dotarłam dziś wczesniej, bo zniknęliśmy z zajęć i tylko parę osób przyjechało do szanownego ;) promotora :0 no i szanowny promotor zaczyna mi koncepcję pracy zmieniać - a to trzeba było zrobić w grudniu, czy styczniu, a nie teraz. Ale co tam, najwyżej będę się we wrzesniu bronić, też dobry miesiąc. Benia ---> tak, piękne i niepowtarzalne bajeczki piszesz :D:D:D:D , to z iloma policjantami w końcu się umówiłyście ?? :D:D:D:D:D Chociaż z jednej strony trzy Wodniczki na jednego biedaka to za dużo, może lepiej faktycznie, jak kolegę przyprowadzi :D Będziesz miała w czym wybierać ;), bo rozumiem że Koliberek i Habanerka do towarzystwa tylko idą ;) :D:D:D:D:D evergreen ---> no pozbyłam się, także bądź dobrej myśli :) To narazie, znikam, trzymajcie sie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nareszcie sie to słońce schowało ale duchota i tak jest nie do wytrzymania:o:o:o:o:o nawet mnie sie dzisiaj za bardzo opalać nie chciało,tym bardziej ,ze dzis to mogłoby sie nawet źle skonczyc takie leżenie plackiem :):):):) nietoperz--------> dziekuje za pozdrowienia i za ciepłe słowa:D:D:D:D enfanterrilbe-------->no ,no Bastuś taką promocje nam zrobiłes ,ze tylko teraz czekać jak nam zacznie gości przybywać na tipicku;);););) Oczywiście baw sie dobrze:D:D:D:D:D i podtrzymuje zaproiszenie na szuwary :):):):):) Ni tobie pierwszemu zdażyła sie pomyłka we własnym nicku;);););) jeszcze troche i zaczniesz to zwalać na rutynę jak My :D:D:D:D:D Kigana---------> no to Cie napewno Pan promotor nie pocieszył ,mnie zresztą też nie :o:o:o:o:o Termin goni a facet sobie uznał zmiane koncepcji.Dobre sobie ,a tak swoją drogą to chyba bym Go udusiła własnymi rekami No i wrócę do policjanta :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Kigana tylko z jednym Policjanem sie umówiłam :D:D:D:D:D:D:D:D i w zasadzie to jedyny facet którego znam (no powiedzmy,że coś nie cos o nim wiem) Pozostałych Panów nie znam ale znają ich Habanerka i koliberek wiec to bedą bardziej ich towarzysze .Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to ,że ma być 5-ciu facetów a My tylko 3;);););):D:D:D:D:D Myśle jednak ,że jakos będzie. :):):):):):) Teraz jak juz mój zwyczaj nakazuje to ide na szuwary a tym co nie dotra to spokojnej nocy życze.Byrzy chyba dziś nie bedzie ;););););) :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorową porą! Ale sie uśmiałam na kabaretach :D Fenomenalne są ! Ale prosze, prosze... kto tu do nas zawitał... enfanterrible... A to mnie zaskoczyłeś - spodziewałam się Ciebie najszybciej po długim weekendzie (jak już kaca wyleczysz :P ) Zakład stoi! :classic_cool: Daje Ci 2 tygodnie, góra 3! Tylko musimy ustalić co dostanę jak juz wygram ;) A umiędzynaradawiam się publicznie :D Co sie będę z tym kryła? Poza tym trzeba walczyc z nieśmiałością... Nietoperku --> starsi panowie na pewno tego nie śpiewali :D (w refrenie jest, o ile dobrze pamiętam: \"więc nie bój sie deszczu, bo ja jestem deszczem, co pada na twoje włosy i na twoje ręce...) Ehhh te moje dylematy muzyczne... Ale Ty sie naspacerowałaś w swoje święto... :) Też muszę sie zacząć ruszać, bo jeszcze skutki zimy odczuwam a tu zaraz lato :( W tamtym roku to biegałam w Łodzi po parku, a teraz czasu nie mam na tego typu rozrywki :( Trzeba odkurzyc rowerek! koniecznie! :) Beniu --> Ty to na czacie jesteś w swoim żywiole! :D Jestem pod wrażeniem! Ja w tamtym roku zaglądałam troszkę na czaterię w interii, ale zanim zdecydowałam się poprivować z jakimś nieznajomym to duż czasu minęło.... Zdecydownie wolę fora (nigdy nie wiem jak to się odmienia) :) No i gg też może być - bo klikam z tymi, których już znam :) przynajmniej w pewnym stopniu... Ich 5 a Wy 3????? no nieźle... to się będzie działo... może kiedyś podniosę Wam wpółczynnik feminizacji np w wakacje.. ;) Kiganko --> A to skurwypiełek zafadziany z tego Twojego szanownego promotora! (określenie nie moje tylko Gombrowicza - żeby nie było...) Teraz Ci w pracy mąci?! Nakręcił ci w planach i pewnie ma w nosie, a Ty sie biedna musisz męczyć! Aż sie boje pomyśleć co mnie czeka za pare lat brrrr... Życzę więc podwójnej wytrwałości! a nawet potrójnej.. bo z facetami nigdy nie wie oj nie wie sie... ;) Mykam! do jutra wodniki wiosennie zakręcone! :) Dobranoc! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uśmiech się! :D Policz dobra czas Zły duch mieszka tak daleko stąd Miej chęć na miłosne gry Słońce jest zawsze tam gdzie pada deszcz Więc nie bój się deszczu Bo ja jestem deszczem Co pada na Twoje włosy I na Twoje ręce Heh... znalazłam! Piosenka zespołu Pogodno :D A teraz w tempie błyskawicy zmykam do wyrka ;) Żeby nie było, że nocami w necie siedzę :P Papatki śpiochy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam panie i panów!! (a nie jak dotąd tylko jednego wiernego pana, Strzeleńca ;) ) czy wieciej że o godz. 7.30 u mnie było już 25 stopni!!!!! co będzie w południe?? hmm... strach się bać ;) wczoraj cały dzień moczyłam się w \"oczku wodnym\" (hmm... miało to być oczko wodne u mojej mamy na podwórku, ale bracia tak sie rozpędzili z kopaniem że \"oczko\" rozmiarowo jest jest podobne do brodzika dziecięcego na basenie no i można troszku nogami pomachać;) ) zgubiłam już zimowa bladość :D Alanisssss witaj znowu :D Nietoperku z tym zazdrośnikiem to z praktyki wiem ;) kilka scen zazdrości i mam spokój :D:D wiem...szelma jestem :P Benia tyś nie utonęła....Ciebie wsysnęło na czacie :D:D a co do ilości panów na spotkaniu .... ich liczba moze się zmienić:D:D:D Benia, Evergreen... ja mam neta od 1,5 roku i uzależnienie w pełni;) moje szczęście pokazało mi sam co to jest czat i teraz sobie pluje w brodę ;) KIgana ależ oczywiście .... my z Koliberkiem będziemy tylko przyzwoitkami ;) :D:D co nie znaczy że nie będziemy dobrze sie bawić;):P co do promotora to oni robią to specjalnie:(:( u mnie miesiąc przed obroną też stwierdził że może jednak zmieniłabym temat \"bo w końcu na teamat Vatu tyle się już napisało \"...wrrrrr nie ważne że pisałam o Vacie po wejściu Polski do Uni Europejskiej. ech... to chyba chodzi o liczbę literek przed nazwiskiem ;) i tyle:D:D Enfanterrilbe.... naszuwarkach w tlenie mamy temat... wlazłeś-przepadłeś:D:D mam nadzieję że przepadniesz na stałe w naszym towarzystwie:D:D oby... no a teraz zmykam dużo słoneczka życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no proszę:D:D chociaż raz ja jestem pierwsza:D:D WSTAWAĆ ŚPIOCHY!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evergreen!!! śliczne dziewcze z Ciebie:D zawsze byłma zdania że kobiecie w mundurze do twarzy:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pięknie witam cale towarzystwo :) wczoraj u mnie był skwar wprost nie do wytrzymania :o dziś zapowiada sie znacznie lepiej bo wieje lekki wiaterek i sloneczko takie raczej przymglone :) Evwrgreen---:) wiedziałam że to nie o tę piosenke Tobie chodzi :) a co do kabaretów to musze kolejny raz przyznać ze, \"Ani mru mru \" jest najlepszy!!!!Gienek i zdjęcia do paszportu poprostu mnie rozwaliły :) :D Beniu,Koliberku i Habanerko---no,no a to ci impreza będzie ;) przy trzech wodniczkach na raz to policjant będzie musiał wezwać posiłki :) :D a swoją drogą moj Yeti to by mnie chyba do kaloryfera przykuł gdyby sie dowiedział ze ja na takie party jade :P :) ;) Enfanterrilbe---trzymamy kciuki za wytrwałość ;)...jezu! ten Twoj nick jak dla mnie jest nie do zapamiętania :O Bastuś bardziej mi sie podoba :) pozdrawiam wszystkich ,papa :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale słońca mamy!🌻🌻🌻🌻🌻 Wodniczki ku przestrodze! Czy wy jesteście tak pod urokiem faceta, ze zapominacie o naszych wspólnych cechach osobowości? Jestem pewna, że wkradł się tu oszust, domyślcie się o kogo mi chodzi, zarozumiałość nie jest naszą wspólną cechą! Bądzcie ostrożne, no chyba nie chcecie tu jakiego raka?:):):) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Idę się opalać, może z pięć minut to wytrzymam tego opalania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodniczkaksiężniczka
Bardzo gorąco pozdrawiam wszystkie Szuwarki i dziękuję za ciepłe przyjęcie :-))) oczywiście ja jak zwykle w biegu i wpadłam tu tylko na chwiklę..coś o mnie -choleryczka,uparta, niekiedy złosliwa i cyniczna,pyskata ... kochajaca zycie i wszystkich ludzi...mowią o mnie -"ma serce na dłoni", idealny "kandydat" na przyjaciela, tolerancyjna, wyrozumiala i szczera..mam na imię Magda, 26 lat, wlasnie dzisiaj obchodzę imieniny (aczkolwiek wczorajszy dzien byl tym do "świetowania"-kręgle =dwa paznokcie złamane, ale wynik znakomity, duzo piwka = zlośliwy kacyk i bol głowy, McDonald's o 2 nad ranem=głupta ;-), kwiaty podarowane przez ukochanego i kolege a zakupione od straszego pana tuz przed Rotunda o 3 rano !!=...zaskoczenie i radość ) ...dzisiaj natomiast trzymajcie za mnie kciuki kochani....to bardzo wazny dzien w moim zyciu..idę omówic szczegóły zakupu mieszkania (moje pierwsze..wymarzone... na poddaszu, po prostu cudowne!). Stron na topiku ciągle przybywa a ja daleko w tyle.... kiedy ja nadrobie te zaległosci ??:-))) pozdrowionka i buziaki dla wszystkich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Benia ----> 3:5, no niezły wynik;) zresztą z trzema Wodniczkami jeden nie miałby żadnych szans :D:D:D:D, już Was tam widzę w akcji ;) na pewno będziecie się dobrze bawić. wodniczkoksiężniczko ----> wszystkiego co najlepsze w dniu imienin, radości, miłości, zdrówka :) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Siedemnastko ----> myslisz,że nasz wodniczy rodzynek coś sciemnia? Eeee, chyba nie :) pożyjemy, zobaczymy zresztą ;) A ja zacznę tę pracę poprawiać, bo nie mam innego wyjścia, nie? :0 Pewnie ma na to wszystko wpływ tych paru literek przed nazwiskiem, a ten mój promotor jest człowiekiem o bardzo niskim poczuciu własnej wartości i przez to bardzo trudnym w rozmowie, bo wszystko niemalże traktuje jako atak na siebie i na swoje ego. Ale ja mam to gdzieś, naprawdę, nie muszę się dowartościowywać porzez obronę w czerwcu, moge to zrobic we wrześniu :P:P:P:P:P:P Miłego, gorącego dnia życzę, miłej nauki dla uczących sie ( to chyba tylko z Evergreen jesteśmy :) ) i do miłego :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i malo co z goraca nie padam :o:o:o;o;O jest okropnie gorąco Ja mam pokój na pietrze i betonowy dach mam poprostu jak w piecu. Zaraz chyba pójde pod prysznic chłodny to jakoś bedzie :o:o:o:o evergeen ------->ani mru mru to istotnie wczoraj mnie powalił z Giebiem :D:D:D:D:D:D:D:D:D te chłopaki sa nie zawodne :D:D:D Ja na czaterii nigdy sama nie zaczynałam privów;);) kiedys zrobiłam swoista prowokację na ogóle ale złowiłam na to bardzo wartościwego faceta piszemy ze soba do dzis :):):):):) ale niestety zajęty:o:o:o:o Habanera------->a kto to o tak nieludzkiej porze wstaje w niedziele :D:D:D:P:P:P a liczby nie waż sie zmieniać oczywiście ,zeby zmniejszać :D:D:D:D bedzie w czym wybierać :D:D:D:Dchoć Policjant to chyba juz sie do mnie przyssał :D:D:D:P:P:P ale wszystko i tak moze sie zmienić ;););) nie zbadane sa wyroki ;););) nietoperz -------> ja też licze na to ,ze bedzie ekstra imprezka:D:D:D SIEDEMNASTKA LUTOWA-------->dlaczego tak podejrzewasz ? Czyzbyś cos wiedziała o czym my nie wiemy ...(?) Czyżby to Twój rak tu przychodził ? wodniczkaksieżniczka---------->usmiechu ,radości i miłości i co tylko sobie zapragniesz z okazji imienin 😘😘🌻🌻 Przyznaje ,ze bardzo przyjemnie wczoraj spędziłaś czas. Na pewno na to zasłużyłas :):):) Kigana-------> jeszcze troche wytrzymaj jak doszłas juz tak daleko to teraz już musisz wytrzymać ale nie powiem ,zeby mnir to nie ruszyło 😠😠 Tezmam nadzieje sie dobrze bawić ;););););) A teraz juz mykam pa :D:D:D:D🖐️🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wodniczko-księżniczko---wszystkiego dobrego spóżnione ale szczere :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi mialo być kwiat oczywiście ale wyszło inaczej :) no to jeszcze raz 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedemnastko----czy Ty zawsze taka podejrzliwa jesteś? czy tylko tu u nas? ;) a może wiesz coś więcej niż my?jeśli tak to podziel się z nami tymi wiadomościami.:) ps.zaglądałam na szuwary ale tam żywego ducha nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macham 🖐️ jak zwykle zeby pokazac ze zyje:D przez ten dlugasny weekend przybralam piekny brazowy kolor, wiem ze nie zdrowo siedziec na sloncu, ale co ja poradze ze lubie:D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I macie nastepna wodniczke do kolekcji ;) Mam na imie Kasia i urodzilam sie 21 stycznia 1988 :) Okej moze zabiore sie za lekture tegoz postu bo mnie strasznie zaciekawil ;) POZDRAWIAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×