Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻kwiat]🌻🌻 Witam stawik! Kigano gratuluję również! Pozdrawiam wszystkie wodniki i niewodniki! Muszę wam się przyznać, że wczoraj byłam nawet miła dla pewnego raka:) sama nie wiem dlaczego, w horoskpach partnerskich pisze się, co mnie wkurzyło i zaskoczyło, że raki na płaszczyżnie sexu najbardziej pasują do wodników:) Czy ktoś to może potwierdzić? Bo jeśli chodzi o porządek to na pewno nie pasują:) Choć i powiem, że zaczynam dochodzić ze wszystkim do ładu począwszy od myśli, jednak tabliczka, o której wspominałam wcześniej (taka do uporządkowania myśli na małe karteczki )do niczego się nie przydała,bo nie znajduję czasu na przypinanie karteczek:) Poza tym słoneczko już wysoko, w duszy gorąco, zapowiada się wyjątowo piękny dzień a pelargonie rosną w oczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Witaj Alanie Pol, jestem tu nową zwodniczką, która właśnie nie dawno pytała się innych bywalców, co się z tobą stało. A więc rozumiem, że nie zatopiłeś się w szuwarach:) Pozdrawiam, prawie nowa wodniczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moge wchodzic na onet!!!!! Benia-słyszysz!!!!!!! Kiedy sie ze mna umawiasz?????????????????????;-))) Pozdro nara i pochwa... ;-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim Siedemnastka lutowa jako że jestem przedstawicielem raków na szuwarkach w zupełności potwierdzam to co piszą w horoskopach, a jeśli chodzi o bałagan no cóż mieszkanie to nie muzeum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc , klaniam sie wszystkim fajnym Wodniczkom. Loj! loj! A woda w szuwarkach cieplaaaa... Hej , wystawiam tylko oczy , niech mnie kto podskoczy! Jestem jak wspomnialam z kujawsko-pomorskiego , a dokladnie z Chełmży. To tez ladne miasteczko,a szczegolnie latem. Bo mamy piekne, duze i czyste jezioro. Zmiescimy sie wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALAN_POL!!!!!!!!!!!!!!!! witaj zbłakana duszyczko :D:D ale Cię atrakcji ominęło :D ale nic...nadrobisz wszystko ;) pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co?? napisałam sie i mnie wyrzuciło:( Alan_Pol!!!! witaj zbłakana duszyczko :D:D ominęło Cię wiele atrakcji, ale mam nadzieje ze nadrobisz wszystko. opowiadaj co u Ciebie sie wydarzyło. wszyscy jesteśmy ciekawi :) pozdrowienia dla całego szuwarkowa :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie chyba mnie coś weźmie takiego posta mi wcieło W takim razie macham ,ze żyję choć cos słabo sie czuję :(:(:( Alan_Poll--------->witaj ,czekamy na Twoje opowieści z wielkiego świata;) Nawet nie chce mi się używać emotikonów z usmieszkami. jestem padnieta:(:(:( a tak chciałam nadrobić zaległosci z wczoraj:(i wszyst,ko przepadło,muszę obrac inny sposób pisania. Postaram sie jutro coś skrobnąć. Wodnicza3-------->możliwe ,ze bede po 22-giej na szuwarach,zapraszam ale to bedzie zależało od tego jak bede sie czuła do wieczora:o:o:o:o 🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej co tam wodnikowe dusze i do wszystkich się uśmiecham do ciebie też habanerko SIEDEMNASTKA LUTOWA to nieprawda, raki są przeciwieństwem wodniczych dusz a już napewno pod względem seksu (przynajmniej jeżeli chodzi o kobiety-raki) wiem to z własnego doświadczenia Gązo sorry ale chyba nie masz racji Ej, a co z tymi zdjęciami dla mnie? ktoś obiecał mi tylko nogę ale słowa też nie dotrzymał, nadal czekam Miszka 4 wajnie że wpadłaś na nasz topik ale nie rób tego już więcej, nie będziemy za tobą tęsknić Kigana oczywiście gratulacje dla Ciebie trzy buziaki :):) Wakacje za pasem, szkoda że nie dla mnie, ale napiszcie gdzie wypoczywacie w tym roku Dobra odpływam, pozdrawiam wszyskich pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich w stawie!! W moim zakątku sieplutka woda, więc jak komuś jego nie pasuje zapraszam :) Właśnie nadrabiam zaległości z dzisiejszego dnia, bo jak co niektórzy sie już przekonalli nie było mnie w pracy :) Mam zwolnienie do końca tygodnia :) Rozśmieszyła mnie mniszka, pobiła moją babę z marketingu. Oplułam sobie monitor i o mało z krzesła nie spadłam :D A później doszłam do Wodniczki i jej \"Pozdro nara i pochwa\". Pomimo że znam to już długo, to w takim połączeniu jeszcze nie słyszałam :P Wodniczka ----> starucho mam nadzieję, że jakoś przeżyjesz ten tydzień beze mnie :) Albo biegnij do lekarza po zwolnienie i razem będziemy się lenić :P Enfanterrilbe ----> zapomniałam o tobie całkowicie, przepraszam. Za dużo roboty mam w pracy. A teraz to napewno nie prześlę ci zdjęcia, bo nie mam go na tym kompie :( Ale zawiążę sobie trąbę na supełek i będę pamiętać :D Gosiu ----> Bardzo dziękuj zdjęcia. Wpadaj jak najczęściej, wszyscy bardzo tęsknimy :) Alan ----> już wszyscy myśleliśmy, że przepadłeś jak kamień w wodzie, albo jakieś czarne dziury cię pochłonęły :P Koniec tego dobrego, idę leniuchować :) DOBRANOC pchły na noc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedze z moja Nadka na kolanach!Probujemy razem pisac na cholernie nie polskiej klawiaturze. Nadka konczy dzis 7 miesiecy :) Napisze pozniej...moja pani nie chce juz z Was poki co korespondowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Dziękuję za gratulecje 😘 dla Was .... Alanie !!!!! Miło Cię znów widzieć :) Socha ---> na stanowisko prezydenta to chyba jestem przeedukowana ;) Zdjęcia, bardzo chętnie przyjmę :) A Twoja pijaweczka nieźle narozrabiała na tym rowerku;) Ma chłopak fantazję, pewnie jeździ jak szalony na tym rowerze. Gosiu ---> dzięki za zdjęcia :) Jestem na etapie wypisywania świadectw i dokumentacji, więc nei bedę sie rozpisywać. Jak sie wyrobię to wtedy napiszę epistołę ;) Również na temat katechetki z mojej szkoły :P Miłego wieczoru Wam zycze, pozdrawiam Was wszystkich, dużo 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Zdecydowanie tu za mało tematów o sexie, panowie zwłaszcza niewodnikowie chętnie podzieliliby się doświadczeniem aniżeli śledzili rozrost pelargonii w czyjejś skrzynce (mam na myśli swoje pelargonie, nie urażając nikogo:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wakacyjnie! :D Wiecie, że już mamy LATO?! :) Hej Alan Pol :) Miło mi Cię poznać! Troszkę o Tobie czytałam i o Twojej córci oczywiście :) Ale się wyszalałam wczoraj i dzisiaj w Łodzi :D Wyskakałam, wytańczyłam, wyśpiewałam.. Wakacje już przywitane jak należy! Troszkę jestem zmęczona więc mykam zaraz spać... no, może jeszcze troszkę poczytam (w końcu mogę bez wyrzutów sumienia nadrobić zaległości w lekturce - takiej przyjemniaśnej oczywiście) Właśnie kończę \"Krainę chichów\" :) Mykam więc i do jutra kochanieńcy - pozdrawiam serdecznie! Zajrzeć na szuwary czy nie ma po co..? pewnie już wszyscy chrapią, ale sprawdzę ... pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh... może jednak polecę już spać... nadużywanie słowa \"troszkę \" w poprzedniej wypowiedzi daje mi troszkę .. yyy znaczy się dużo do myślenia.. a wczoraj o tej porze to się działo.... :D A później był cudny spacer przez ciemny, uśpiony park, pachnący niesamowicie - jaśminem :) ehhhh.... tak rozmarzona piszę dobranoc i lecę lulu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich U mnie też lato nadeszło. Miałam zamiar nawet iśc szukać w nocy kwaitu paproci, ale skończyło sie na ogladaniu wielkiej kuli zachodzącego słońca. A rano po ogrodzie zające mi buszowały i fajnie. Co prawda poobgryzały co nieco, ale niech tam...Za widok zajączka skikajacego o 5-tej rano oddam te kilka kwiatków czy jakąś sałatę. Habanerka, nie wyrzuciło Cię tylko poprzedni wpis jest na stronie 131, zaczęłaś stronkę. Wczoraj gadałam na szuwarach z Benią i impreza w Pszczynie jest już ugadana. DO WSZYSTKICH- zapraszamy do Pszczyny w niedzielę. Zjeżdzajcie się kto może. Benia-wiesz że mi się śniłaś? Pewnie od tego nocnego gadania...:) enfanterrilbe- na temat związków z rakami trudno mi sie wypowiedzieć, ale wiem, że udany związek z wagą jest możliwy. Zaś co do seksu...Hm...jak do tej pory to chyba baran...:) :D Wakacje???- a co to jest? U mnie na razie przygotowania polegają na wyprawianiu \"pijawki\" - alez mi sie to określenie podoba. Paula-właśnie wczoraj zastanawiałyśmy się z habą co z Tobą. Mam nadzieję, że nic Ci takiego nie dolaega, a to zwolnienie to jakies takie strategiczne raczej...Pozdrowienia. Alan- poczytałam o Tobie, bo trochę sie w tym stawie rozminęliśmy. No jak Ci tam na tej obczyźnie? Powodzenia i zdrówka dla Nadki i całej Twojej rodziny. Zaglądaj chociaż dać znak że zyjesz. Kigana, - no to czekamy na te epistoły od Ciebie, a teraz wypisuj te świadectwa i inne, tylko nie pisz tam złych stopni??? OK? :) siedemnastka lutowa- no cóż ..hm...:) Twój post nasunął mi jakies takie letnio-romansowe myśli. Czyżby też Ci czegoś brakowało? Evergreen-no to gratulacje i widzę, że wakacje pełną parą u Ciebie. Udanych wakacji i słoneczka!!!! a jakby Cię poniosło gdzieś w nasze strony (góry np. ) to daj znać, zorganizujemy u nas imprezkę. Buziaki dla wszystkich, a tym zapracowanym przypominam, że: \"Środa minie tydzień zginie\", byle do weekendu :) :) PAPA pozdrowinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry!! pamieta mnie ktos jeszcze?? wrocilam z wojazy, znalazlam chwilke na wpis, ale czy ja dam rade WAsza produkcje przeczytac? wesele bylo jak z bajki:) zachwycajace, wzruszajace, piekne:) i stwierdzilam tez ze przemowienia najblizszych na przyjeciach sa fajne, szczegolnie jesli maja co opowiadac:) pozdrawiam , wracam do zaleglosci w pracy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak...Deszcze mi tu jakies.. Paulisko-Gowniaro jedna-chetnie bym sobie polezała dłuzej a potem walneła poranna kawke ok. godziny 10.00 czyli juz nie w srodku nocy ;-)))Co Tobie sie stało Dziewojo?Grypka...?Czy Egzamin...? Marze o tym-ale to juz niedługo,musze doprowadzic kilka spraw do konca by isc spokojnie na urlop i tyle. Ciekawe jak sie ułoża moje sprawy-bo teraz to mam wzloty i upadki co jakies 5 godzin ;-)))-albo jakby powiedział murzyn idąc po pasach-pojawiam sie i znikam...;-)))))) Ale czas-nas uczy pogody!Musi byc dobrze.ale ze jestem rozwahana jak wahadło to dziwic nikogo nie powinno chyba co ;-)))?To dobrze...;-)))) Miłej pracy, dużo kołaczy, i pamietajcie o cza-czy... Znikam...Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim . enfanterrilbe - ale w czym nie mam racji , z bałaganem czy horoskopem ?? I znowu chmury nadeszły i zasłoniły to wspaniałe słoneczko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! :D U mnie słońce nie daje za wygraną!!! Próbuje, przeciska się, kręci i robi chmurki w lewo :P A ja trzymam kciuki, zeby tak jeszcze przez pare godzinek mu się udawało :) Koliberku - ja w niedzielę nie mogę :( wyprawiamy imieniny, urodziny i dzień ojca w tym dniu ;) (chociaz prawidłowo tatuś powinien świętować dopiero 29! Ale mama jedzie na wycieczkę z nauczycielami więc jak zwyklwe trzeba było przenieść imprezę ... tak więc weekend mam pracowity :( a tatuś...Zeświruje biedaczek od nadmiaru prezentów :P Mykam teraz... ale wrócę!!! Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu! :D Dziękuję za zdjęcia!!! Śliczne! Ale tam zielono u Ciebie :) Przypomnij gdzie mieszkasz, bo mi sie wydaje, że za siedmioma górami, za siedmioma lasami - jak w bajce :D A kolorek - bardzo twarzowy :) i jakie cudne szuwarki :D Posmyraj ode mnie piesia za uszkiem 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znowu ja, Wasz zły duch szuwarowy ;) :classic_cool: u mnie słoneczka brak, ale nie zabrało mi to humorku :D wiecie ze za 2 dni weekend? :D:D:D chyba potrzebuję naładować baterię bo troszkę się wypaliłam. nic to... minie jak zawsze :) te które znają blacka (czyli Paula i chyba Wodniczka) prosił o przekazanie pozdrowień co też czynię :D:D aaaa zapomniałabym .... uciełam sobie pogawętkę z Gosią przez telefon...dla wszystkich uściski i pozdrowienia. jak dobrze pójdzie to za niedługo wróci do nas :) enfanterrilbe odwzajemniam usmiech :) a co do raków.... są naszym zupełnym przeciwieństwem ale czyż to nas do siebie nie przyciąga właśnie? co prawda fajnie by było gdyby umiały odczytywać nasze myśli, pragnienia... niestety musimy się trochę nagimnastykować żeby trafili na nasz tok rozumowania ;) ale mnie tam z rakiem dobrze :D:D:D ja na wakacje jadę na......działkę...200m od domu ;) namiot i już mam wakacje :D Paula zdrowiej i wracaj do nas bo szuwarki za Tobą tęsknią;) Alan_Pol uściski dla Twojej małej i dużej pani :) Kigana nie bądź surowa dla dzieci i pobaw sie w dobrą wróżkę, niech się cieszą na wakacje z dobrych ocen :D:D evergreen 🌼 serio? u Ciebie też lato?? niesamowity zbieg okoliczności ;) ja wakacje będę witać w niedzielę w ...Pszczynie :) ja skończyłam czytać \"jedenaście minut\" Paulo Cohelio. jestem pod wrażeniem :) Benia, Koliberek..prosze o szczegóły dotyczące niedzieli :) Isa!! wróciłaś do nas w końcu:D może byś tak zaklikała do mnie z łaski swojej co?;) ok wracam z wirtulandii do świata żywych :) pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Habanerko poważnie tak dobrze Ci się układa z raczkiem ?? Isa pozdrowionka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) coś pusto w szuwarach, wszyscy znikneli ?? Uporałam się z tym całym pisarstwem na koniec roku :P, ale to jeszcze nie koniec :( Juz wysiadam i opadam z sił :( Macham tylko na dobranoc 🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wodnikowe duszyczki-ja też tylko macham na dobranoc🖐️ Własnie wyszłam z szuwarów po dość długiej nieobecności i...muszę stwierdzić,że cosik "odwykłam"albo z wprawy wyszłam z czatowaniem :D:P Habanerko---> ja podobnie jak Ty w klimaty P.Coelho się "zatopiłam" i jestem pod wrażeniem"Alchemika" i "Piątej góry","Pielgrzyma".....a jeśli lubisz te "klimaty" i nie czytałaś to polecam gorąco "Wezwanie do milości" A.de Mello--jest super!(jak dla mnie):) Alan_Pol---> re witaj "ziomalu"🖐️-gdzie byłeś jak Cię nie było?:D Gosia-->dzięki za fotki i pozdrawiam! Benia---->chociaż tu nie ma takiego emotionka z pistolecikiem:D to każdorazowo za Twego "Super optymistycznego ducha" i myślenie tak "podnoszące" ducha że aż słabi...:D będę Cię "opieprzać"(jak Ty to mówisz) w każdym możliwym przekazie!hahahahah czy to GG,czy czat,forum lub sms!więc już się bój moja droga:D:D ( a swoją drogą-znasz takie coś jak PRO? tj Program Rozwoju Osobistego)-polecam równie gorąco!-bardzo podnosi wartośc własną:) ....ale macie znowu fajnie dziewczyny z tym spotkaniem!!!!!-chociaż "jednego" za nas wypijcie:D Evergreen--->radosny skowronek z Ciebie❤️-czyżbyś zarzuciła na kogoś sieć?:D;),jeśli nie to tym bardziej skowronek z Ciebie:D Ojej,mam już mroczki przed oczkami ,czas kończyć:) aa-widziałyście dziś "niski"księżyc??,u mnie był fantastyczny!:) A jeszcze coś-córcia(starsza)rok zaliczyła elegancko:) na drugi kierunek równie elegancko się nie dostała:(--mówi się -nic to-,i żyje się dalej:D Padam ! dobranoc🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i o zdrówko pytam. Przypominam, że dziśiaj jest DZień Ojca i ztej okazji wszystkim tatom, tatulkom i tatuśkom serdeczne życzenia 🌻. Nie zapomnijcie!!! Isa-no to się wybawiłaś, mam nadzieję, ze kaca tez już zdązyłaś wyleczyć. To u Was na weselach sa jakies przemówienia? Napisz cos więcej o tym. Wodniczka 3- Ty ciągle na falach? Mam nadzieję, że wszystko ułoży sie po Twojej myśli. W każdym razie tego Ci życzę. :) Gązo specjalnie dla Ciebie sex horoskop: Raki są bardzo czułe i wrażliwe z natury - często najbardziej na własnym punkcie. Rzadko same zdecydują się na zrobienie pierwszego kroku. Ich metodą na nawiązanie romansu jest postawa małego kotka: jaki jestem biedny, bezradny, delikatny i zagubiony. Przeważnie większość osób daje się nabrać i... romans gotowy. Raki są pełne uczuć i emocji. Muszą więc mieć kogoś, kogo nimi obdarzą. Seksowne Raczyce o dużym biuście na pewno znajdą wielu adoratorów. A Panowie Raki jako czuli i wrażliwi mężczyźni szybko zyskają zaufanie i miłość niejednej kobiety. Raki nie zadowolą się szybkim flirtem. Pragną stałego związku i zapewnień o wiecznej miłości. Dlatego nie od razu decydują się na rozbieraną randkę. Muszą nabrać zaufania do partnera i poczuć się przy nich bezpiecznie. Niejednokrotnie wymaga to długiego czekania... Kobiety Raki lubią mężczyzn opiekuńczych i romantycznych, którzy powinni jednak mieć stabilną sytuację materialną - własne mieszkanie i wysokie stanowisko mile widziane. Pan Rak pożąda kobiety podobnej do swojej matki - żeby o niego zadbała, była nadopiekuńcza i od czasu do czasu skrzyczała za jakieś przewinienie. Aby zdobyć Raka trzeba zapewniać go o stałości uczuć i poważnych zamiarach. Czułe listy, drogie prezenty i kolacje we dwoje robią swoje. Raki mają romantyczną duszę, na randkę należy więc je zabierać podczas pełni Księżyca i recytować wiersze, niekoniecznie własne, ale - co ważne - z pamięci. Raki lubią, żeby ktoś się nimi nieustannie zajmował. Same też nakarmią i otoczą opieką, ale dopiero po oszacowaniu, że im się to opłaca. Żadnych emocji nie oddadzą za darmo. Fantazje erotyczne Raków są bardzo słodkie i romantyczne. Marzą, aby znaleźć się z ukochanym lub ukochaną nad morzem. Zapach i dotyk piasku bardzo je podniecają. Jeśli ktoś chce zrobić przyjemność Rakowi, powinien zabrać go na wycieczkę nad morze lub przynajmniej zaproponować randkę na basenie. Kiedy Rak oswoi się już i zaufa partnerowi, wpuści go do swojej sypialni. Wymagać jednak będzie specjalnego nastroju i podkreślenia ważności chwili. Czułe słówka szeptane do ucha rozpalą jego zmysły. Raki są bardzo wrażliwe na dotyk partnera. Do nieskończoności potrafią przeciągać grę wstępną. Tak naprawdę robią to ze strachu, co będzie potem... Po upojnej nocy Raki potrzebują czułości i zapewnień, że to już nie koniec znajomości. Należy wykazać się dużą delikatnością i wyczuć, kiedy wreszcie można zasnąć. O porzuceniu bladym świtem nie ma mowy. Wpadną w histerię i popłoch. Nie należy ich wtedy zostawiać. Najlepsi partnerzy dla Raków to namiętny Skorpion i urokliwe Ryby. Jako znaki wodne zagłębią się w głębokiej toni uczuć i emocji. Będą to związki bardzo intensywne i ciekawe dla obu stron. Nieraz zdarza się Rakom gonić za surowym Koziorożcem. Nie jest to jednak dobrana para na całe życie, a i w łóżku słabo dadzą sobie radę. No cóż...o tym, że rak z wodnikiem pasuje nic nie ma, ale co tam od każdej reguły są wyjątki :) :) :) ALe tak ogólnie to całkiem, całkiem ten raczek... Evergreen-mam nadzieję, że te przygotowania nie wykończą Cię całkowicie? SZkoda, że nie możesz wpaść do nas, ale może innym razem się uda??? Habanerko-nic się nie martw dziewczyno, my z Benia podłądujemy Ci w niedzielę baterie...:) Kigana-o to odpocznij wreszcie.., a w szuwarach byliśmy, ja odpłynełam coś koło 23-ej, ale reszta została jeszcze, czyżbyś ich już nie złapała? Nie możliwe, bo gofra widzę posiedziała dość długo. Gofra-no to córcia tak raczej standardowo, znaczy jest OK. U mnie niski księżyc był przedwczoraj, możę wczoraj też, ale nie widziałam. No to jak mówi evergreen \"mykam\" do pracki. PAPA i pozdrowionka dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witka, Wiem wiem ze dzisiaj Dzien Ojca!Wczoraj na ta okolicznosc zapodałam sobie debet i kupiłam mojemu Józkowi perfumy porzadne,coby Warsa zostawił w spokojnosci..A niech chłopak ma-on mi nigdy tez nie załował i nie kupował prezentow w Biedronce.. ;-)))) 🌻 Ale oni i tak robia mi najwiekszy prezent wyjezdzajajc na 3 dni-Freedom!!!!!! A mnie te fale targaja,ale jakby mniejsze,jakby troche ustał sztorm,moze te łodki nie do konca musza tak osobno pływac?Nie wiem,ale widze ze rozmowa działa cuda,i jak ma sie wiare chocby promyk-to warto.Ale narazie jestem jeszcze przyczajony tygrys... ;-)))) Paula wstawaj!!! Buziaki,papapa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Milego dnia Wodniactwo:D:) Jezeli dzis jest Dzien Ojca, to moja Niunia chyba o tym wie, bo nie odstepuje mnie na krok;):D Calusy dla Starych i Nowych bywalcöw tego niesamowitego topiku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻🌻🌻[kwiat🌻🌻🌻🌻 Pozdrawiam w piękny, słoneczny dzień ! Koliberku uważnie przeczytałam ten horoskopik dla raków i dużo w nim prawdy. Ja tylko mogę dodać, że nie cierpię tego znaku:) Egoistyczny, nie liczący się z potrzebami innych, pasożytniczy, nie zapewniający bezpieczeństwa. Mam bardzo zły dzień, jestem cięta dziś szczególnie na jednego raka. Raki brońcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×