Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Witam :D A ja dzisiaj... cóż... zapomniałam o Dniu Ojca... Ale zaraz sobie przypomniałam! ;) i już życzenia złożone! a co do prezentu... hmm musi sie zadowolić czekoladkami :D ale w tym tygodniu jeszcze nie jeden prezencik dostanie (imieniy, urodziny) No i obiecuję być dla niego miła 🌻 Jakoś mi sie... tak dziwnie czyta o fantazjach erotycznych raków...Może dlatego, ze tatuś jest spod tego znaku... ;) Ale romatyk to z niego hmmm taki sobie: kanapka, gazetka i TV to jego ulubiony sposób na spędzanie wolnego czasu.. dlatego strasznie się z mamą zdziwiłyśmy, gdy zaproponował wczasy w górach :) Pierwszy raz chyba wyjadą razem gdzieś na dłużej.. ja zostanę z psiem i będę się cieszyć świętym spokojem :D Należy im się (i mi też!) Siedemnastka - ale Ci musiał podpaść ten Twój raczek... :) Wiecie, że dzisiaj jest najkrótsza noc w roku? :) Papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do książek: Przeczytałam wczoraj \"Krainę Chichów\" i... mam mieszane uczucia... Ksiązka strasznie dłuuugo się rozkręcała... (a może to ja czekałam po prostu na coś, czego autor nie planował?) Miałam wrażenie, że Carroll w połowie utworu zapomniał co chciał napisać, a jak sobie w końcu przypomniał, to książka się skończyła.. Poza tym marne zakończenie... nie będę zdradzać, bo może jednak ktoś się skusi... zaskakujące było nawet i trzymało w napięciu do ostatniego zdania... ale! aż się prosiło o ciąg dalszy!!! a tu THE END i klops.... Ogółnie \"Kraina Chichów\" mnie troche zawiodła... jak dla mnie zła proporcja wątków... te ciekawsze zeszły na drugi plan... Humor nawet dobry, ale całość jakoś się nie kleiła... Przeczytałam też wczoraj \"OSKARA I PANIĄ RÓŻĘ\" Eric\'a - Emmanuel\'a Schmitt\'a. Polecam gorąco! Czyta się jednym tchem... Łezka zakręciła mi się w oku... Z każdego zdania płynie wartościowa myśl, książka ta jest tak piękna w swej prostocie... doskonała dla tych, którzy pogubili się w gmatwaninie zmartwień i próbują znaleźć właściwą drogę..., ucząca wiary w to że może być dobrze jeśli tylko chcemy...i odwagi przed, często nieuchronnym cierpieniem, na które każdy jest się jednak w stanie przygotować.. Bardzo krótka niestety.. ale za to jakże treściwa :) Prawdziwe duchowe przeżycie... Po prostu trzeba przeczytać! Zaczęłam wczoraj \"Przygodę fryzjera damskiego\" Mendozy... Na razie mogę jedynie stwierdzić, że autor pisze.. odważnie, bez zahamowań ;) Początkowo trochę się gubiłam w gąszczu opisów, ale gdy tylko akcja zaczęła się rozwijać nie mogłam się oderwać! Świetny humor, bardzo śmiały i z nutką absurdu :) Zaraz mykam czytać dalej! :D To na razie tyle... miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dla każdego z Was taką .. zabawę :D Zrób sobie \"swiński test\", ale nie kantuj - NIE CZYTAJ TEGO TESTU OD RAZU DO SAMEGO KOŃCA. Jeśli wykonasz test prawidłowo, może nieźle sie ubawisz :) Teraz weź czystą kartkę i narysuj na niej świnię, tak jak potrafisz, nie chodzi o arcydzieło, więc nie siedź nad tym cały dzień ;) Nie przesuwaj tekstu, zanim nie narysujesz świni! Ale nie oszukuj - to popsuje Ci całą zabawę! Najpierw narysuj świnię na kartce!!! OK, a teraz konkrety ... Wedlug tej metodologii narysowana świnia jest odzwierciedleniem cech Twojego charakteru. :) Jeśli świnia jest: - na górze kartki - jesteś osobą pozytywną i optymistyczną. - na środku kartki - jesteś realistą - na dole kartki - jesteś pesymistą i masz tendencje do negatywnych zachowań. - zwrócona głową w lewo - jesteś przyjazny(a), podtrzymujesz tradycje i pamiętasz o okazjach (urodziny itp.) - zwrócona głową w prawo - jesteś aktywny(a) i postępowy(a), brak Ci poczucia więzi rodzinnych, nie pamiętasz o okazjach. - zwrócona głową na wprost (patrzy na Ciebie) - jesteś bezposredni(a), lubisz kręcić i motać, nie boisz się dyskusji ani ich nie unikasz. - z wieloma szczegółami - masz umysł analityczny, jesteś nieufny(a) i ostrożny(a). - z niewieloma szczegółami - jesteś uczuciowy i naiwny, nie przywiązujesz wagi do drobiazgów, lubisz ryzyko. - z mniej niz 4 widocznymi nogami - czujesz sie niepewnie, przeżywasz okres burzliwych zmian w Twoim życiu. - z 4 nogami - jesteś spokojny(a), uparty(a) i wierny(a) swoim ideałom. - z więcej niz 4 nogami - jestes chory(a) psychicznie :) - wielkść uszu - świadczy o tym jak dobrym sluchaczem jesteś (im większe tym lepszym). - dlugość ogona - świadczy o jakości Twojego życia seksualnego!!! (oczywiście im dłuższy tym lepsze). ;) I co Wam wyszło? :D Ja ztym ogonem troche przesadziłam bo aż poza kartkę wyjechałam :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evergreen-fajny test, ale co mi wyszło to masakra jak mówi mój syn. No najgorzej to z tym słuchanie, bo o uszach w ogóle zapomniałam. Co do ogona no to średnio długi. Usmiałam się. Pozdrawiam. A książke Oskar i Pani Róża musze dopaśc i przeczytać, czuję, że to akurat cos dla mnie w obecnej sytuacji. No ale czy Ty nie powinnas pisać recenzji literatury do pism? Zastanów sie nad tym. Mnie bardzo się podobały Twoje opisy książek. Dziekuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evergreen-fajny test, ale co mi wyszło to masakra jak mówi mój syn. No najgorzej to z tym słuchanie, bo o uszach w ogóle zapomniałam. Co do ogona no to średnio długi. Usmiałam się. Pozdrawiam. A książke Oskar i Pani Róża musze dopaśc i przeczytać, czuję, że to akurat cos dla mnie w obecnej sytuacji. No ale czy Ty nie powinnas pisać recenzji literatury do pism? Zastanów sie nad tym. Mnie bardzo się podobały Twoje opisy książek. Dziekuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TEST OSOBOWOŚCI DALAI LAMY :) Ten test zawiera tylko trzy krótkie pytania, ale odpowiedzi na pewno Cię zaskoczą. Nie oszukuj samego siebie tylko dlatego, że jesteś ciekawy odpowiedzi. Twój umysł i Twoje uczucia są jak spadochron: Najlepiej gdy są otwarte. Ten test jest także dobra zabawą, ale tylko wtedy gdy dokładnie przestrzegasz poleceń. Nie oszukiwać! To jest poważny test pytań i odpowiedzi, który powie Ci wiele prawdy o Tobie samym. Uwaga: Odpowiadaj na pytania w kolejności. To tylko trzy pytania i jeśli przeczytasz je wcześniej, Twoje odpowiedzi nie bedą szczere. Odpowiedz na pytania zgodnie ze swoimi uczuciami. 🌻 🌻 🌻 Uporządkuj następujących pięć zwierząt w wymyślonej przez siebie kolejności (tak jak Ci się podoba). krowa tygrys owca koń świnia zapisz odpowiedź na kartce 🌻 🌻 🌻 Dla każdego z poniższych słów dopisz jedno określenie, które pierwsze przychodzi Ci na myśl w związku z nim (pierwsze skojarzenie - czasownik, rzeczownik, przymiotnik - cokolwiek np. koń - zły, biegnie) pies kot szczur kawa morze zapisz odpowiedź na kartce 🌻 🌻 🌻 Pomyśl o ludziach z którymi się znasz i porównaj ich z następującymi kolorami np. różowy - Piotr (nie można porównać tej samej osoby do dwóch kolorów) żółty pomarańczowy czerwony biały zielony zapisz odpowiedź na kartce 🌻 Pierwsze pytanie odzwierciedla priorytety w Twoim życiu Krowa: oznacza KARIERĘ Tygrys: oznacza HONOR, DUMĘ Owca: oznacza MIŁOŚĆ Koń: oznacza RODZINĘ Świnia: oznacza PIENIĄDZE Drugie pytanie Opis psa to TWOJA WŁASNA OSOBOWOŚĆ Opis kota to OSOBOWOŚĆ TWOJEGO PARTNERA Opis szczura to OSOBOWOŚĆ TWOJEGO WROGA Opis kawy to OPIS TWOJEGO SEKSU Opis morza to OPIS TWOJEGO WŁASNEGO ŻYCIA Trzecie pytanie Żółty: ta osoba nigdy Cię nie zapomni Pomarańczowy: ta osobę uważasz za prawdziwego przyjaciela Czerwony: ta osobę naprawdę kochasz Biały: to pokrewna dusza Zielony: ktoś kogo będziesz wspominał całe życie :) 🌻 :D 🌻 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TEST OSOBOWOŚCI DALAI LAMY :) Ten test zawiera tylko trzy krótkie pytania, ale odpowiedzi na pewno Cię zaskoczą. Nie oszukuj samego siebie tylko dlatego, że jesteś ciekawy odpowiedzi. Twój umysł i Twoje uczucia są jak spadochron: Najlepiej gdy są otwarte. Ten test jest także dobra zabawą, ale tylko wtedy gdy dokładnie przestrzegasz poleceń. Nie oszukiwać! To jest poważny test pytań i odpowiedzi, który powie Ci wiele prawdy o Tobie samym. Uwaga: Odpowiadaj na pytania w kolejności. To tylko trzy pytania i jeśli przeczytasz je wcześniej, Twoje odpowiedzi nie bedą szczere. Odpowiedz na pytania zgodnie ze swoimi uczuciami. 🌻 Uporządkuj następujących pięć zwierząt w wymyślonej przez siebie kolejności (tak jak Ci się podoba). krowa tygrys owca koń świnia zapisz odpowiedź na kartce 🌻 Dla każdego z poniższych słów dopisz jedno określenie, które pierwsze przychodzi Ci na myśl w związku z nim (pierwsze skojarzenie - czasownik, rzeczownik, przymiotnik - cokolwiek np. koń - zły, biegnie) pies kot szczur kawa morze zapisz odpowiedź na kartce 🌻 Pomyśl o ludziach z którymi się znasz i porównaj ich z następującymi kolorami np. różowy - Piotr (nie można porównać tej samej osoby do dwóch kolorów) żółty pomarańczowy czerwony biały zielony zapisz odpowiedź na kartce 🌻 🌻 Pierwsze pytanie odzwierciedla priorytety w Twoim życiu Krowa: oznacza KARIERĘ Tygrys: oznacza HONOR, DUMĘ Owca: oznacza MIŁOŚĆ Koń: oznacza RODZINĘ Świnia: oznacza PIENIĄDZE Drugie pytanie Opis psa to TWOJA WŁASNA OSOBOWOŚĆ Opis kota to OSOBOWOŚĆ TWOJEGO PARTNERA Opis szczura to OSOBOWOŚĆ TWOJEGO WROGA Opis kawy to OPIS TWOJEGO SEKSU Opis morza to OPIS TWOJEGO WŁASNEGO ŻYCIA Trzecie pytanie Żółty: ta osoba nigdy Cię nie zapomni Pomarańczowy: ta osobę uważasz za prawdziwego przyjaciela Czerwony: ta osobę naprawdę kochasz Biały: to pokrewna dusza Zielony: ktoś kogo będziesz wspominał całe życie :) 🌻 :D 🌻 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry !! Asia ----> obudziłam się już dawno! Ale nie bardzo mogę chodzić, bo mnie nerki bolą, biorę antybiotyki i jest już lepiej.I proszę mnie od leniuchów nie wyzywać! Zrozumiano!? NO! Mi świnia wyszła śliczna :D Jestem realistką bezpośrednią, która uwielbi krecić :P Jetsem bardzo uczuciowa, naiwna blondynka :P I nie potrzebne mi drobiazgi :P. A w tej chwili podobno, grzmi, tylko jeszcze nie wiem gdzie :P Uszy mam normalne proporcjonalne do reszty głowy. A że narysowałam samą głowę świni, wychodzi na to że nie lubię seksu :D (ciekawe co na to mój zwodnik powie :P) Idę dalej leżeć!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No prosze! Jaka ja jestem :D Tak bezczelnie, nie pytając nikogo o zdanie rozpoczęłam kolejną stronkę :P Koliberku - cieszę się, że teścik Ci sie podobał... :) Ale z tymi uszami to mnie normalnie rozbroiłaś!!! :D A co do książek, to - Uwielbiam czytać i tyle! Ale znam wiele osób, dla których ostatnim przeczytanym utworem była lektura w Podstawówce.... :( smutne to... pozdrawiam... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Paula Witaj :D Widzę, że humorek dopisuje... A czy Wy wiecie, jakie dzisiaj jest święto? (nie mam na myśli Dnia Ojca) Dzisiaj jest......DZIEŃ OKULARÓW PRZECIWSŁONECZNYCH :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula co z Twymi nerkami?Tez masz kłopoty-bo ja to znam na pamiec.I jeszcze akcje z pcherzem.Kuruj sie,kuruj!!!Dziecko 🌻 Mi wyszło zejestem wierna i gorąca-amoj szef obrzydliwy....;-))))) Dzisiaj nie mam dnia-mam PSM i ide do domu.pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc🖐️-hihihi-fajna zabawa te teściki-przyznaję bez bicia ,że swini nie rysowałam:P,ale wiem jakbym narysowała :D:D:D a ten drugi prawie tak samo jak wodniczka3 hahahahaa tylko ja zamiast gorąca to pachnąca :D:D:D a wierność i obrzydliwość się pokrywa:D Koliberku---->polecam gorąco za Evergreen Oskara i panią Różę!-naprawdę rewelacja i odrazu podpowiem,że lepiej jej nie wypożyczać a zakupić,gdyż będziesz do niej powracać:) podobnie jak do Małego Księcia. Everr---->też uwielbiam czytać i też mi smutno gdy słyszę że ktoś ma awersję do czytania:( a słyszę to często ,bo moje córki się nie kwapią zbytnio..:( a co do autora Oskara,jego nowa książka Ibrachim i kwiaty koranu,czytałas może?-jeśli tak,to jakie wrażenia?,bo ta pozycja podobała mi sie zdecydowanie mniej.Byłam nawet na filmie pod tym samym tytułem i poza mną w kinie było 9 osób:P:D słownie:dziewięć!! w tym moja przyjaciółka,której musiałam kupić bilet by poszła:D-orzekła że sama w życiu by na "coś" takiego nie poszła hahahhaha-za karę na urodzinki sprezentowałam jej tą książkę :D i o dziwo! o książce wyraża się b.pochlebnie! haha-dodam ,że przyjaciółka też wodnica:D och,muszę kończyć-rodzinka zajechała:( :) pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Mam nadzieję, że wkrótce odpocznę, bo już nie moge i się nie wyrabiam :( Isa ---> słyszałam,że zdjęciami dzielisz ?? :) Podziel sie i z nami :) Tak piszecie o książkach, kinie. Wczoraj byłam z dziećmi na filmie \"Karol ...\" i po godzinie prąd wyłaczyli :( To przez moją koleżankę :P Jakby nie jechała, to by nie wyłaczyli :P:P:P:P:P I będzie dla nas seans w przyszłym tygodniu. Ale emocje niesamowite, byłam ciekawa jak to dzieci odbiorą, ale podobało się, no i można było sobie popłakać, co też jest ważne przy dobrym filmie. Koncze, bo jeszcze coś musze na jutro zrobić .... Bo dzis to miałam dzień jeżdżący, bo mój Postrzeleniec sie pochorował :( Rwa kulszowa :( No i zrobiłam rundkę po całym mieście od lekarza, do apteki, potem na zastrzyk :0 i znów do apteki i do niego do pracy, zwolnienie zawieść. Nieźle, nie?? A popołudniu na zakończenie dla klas VI, na które się trochę spóźniłam, celowo oczywiście i długo nie siedziałam. Paula ---> zdrowia Ci życzę :) Miłych snów 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podpisuję dzisiejszą listę?!... SOCHA... - Jestem!:D :D :D Soorry! Ale to chyba z tej radości na koniec roku ( szkolnego...), tak mi się jakoś... A teraz uwaga , bo czas na mnie z chwaleniem: Moje dziecko zdało dzisiaj do drugiej klasy! I może nie byłoby w tym nic dziwnego, ale okazało się, że należy do klasowej czołówki! Dostał nawet nagrodę od dyr. szkoly! ( PS. ze względu na kłopoty finansowe, na każdą klasę przypadało tylko 5 nagród!...) Ech... fajnie jest tak się trochę pochwalić...:D :D :D Ciekawe po kim On to ma?... A tak wracając na ziemię.. Teściki oczywiście zrobiłam! priorytet w życiu - honor i duma, nst. miłość Ja jestem zła, mój partner wredny, wróg ucieka, sex mocny, a życie spokojne....(?) ...pocieszające jest tylko, że mój małżonek mnie kocha! ...tzn. tak wyszło w teście!:D :D :D A co do \"testu świńskiego\", to: ...jestem realistką, bezposrednią, lubię kręcić i motać, nie boję się dyskusji ani ich nie unikam... ...jestem uczuciowa i naiwna, nie przywiązuję wagi do drobiazgów, lubię ryzyko. ...jestem spokojny(a), uparty(a) i wierny(a) swoim ideałom. ...a co do ogona.... to niestety BRAK!? ... bo świnię narysowałam od twarzy!?:D :D :D :D :D Całe szczęście, że moja połówka nie czytała wyników tego testu... ...dopiero bidak by się załamał!!!:D :D :D A na razie spadam, bo późna godzina.... Odezwę się pewnie dopiero bilżej wtorku, bo emigrujemy na działkę... C.D.N.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, przed nami słoneczny weekend, ale niestety u mnie na horyzoncie zaczynaja zbierać sie chmury. W związku z Tym musze Was prosić o zwolnienie z obowiązku otwierania topiku. Nie wiem na jak długo starczy mi optymizmu, a smutkami nie będę Was obciążać. Jeśli starczy sił i w przypływach humoru to raz po raz sie odezwię, a teraz prosze o zastepstwo. Podobno Gosia niedługo powróci, to napewno nie pozwoli umrzeć takiej fajnej stronce, a do tego czasu prosze wpisujcie się. Mam nadzieję, że uda mi się czytać Was i być na bieżąco. Z testu osobowości wyszło: na pierwszym miejscu honor i duma, nastepnie rodzina, miłość, kariera i pieniądze. W drugim odkryciu uśmiałam się bo wyszło, że jestem suką (dobrze, że nie wredną), partner spryciarzem, wróg-tchórzem, seks czarny??? :( życie jak w lecie. W trzecim odkryciu Uwaga przyjaciel sie sprawdził, a naprawde kocham.... 🌻 🌻 habanerkę :) :) Tak Haba właśnie Tobie przydzieliłam czerwony. Paula- taka młoda a już nerki. Ty kochanie uważaj i w zimie noś \"ciepłe gacie\" jak powiada mój Pomarańczowy. Zdrowiej szybciutko, bo wakacje już... evergreen-nigdy nie miałam zdolności rysunkowych, a drugi teścik też miły. Książki tez pochłaniam, z tym że u mnie odbywa się to na zasadzie czytania co wpadnie w ręce. Ale Ty do tego świetnie potrafisz to zrecenzować. Długo martwiłam się gdy moja latorośl nie czytała, ale od jakichś 2 lat stan ten sie zmienił co mnie bardzo cieszy. Prawie co dzień widzę Go z książką w ręce. Z tym, że on dobiera sobie lekturę do zainteresowań. To napewno jest sensowne. Gofra-napewno kupię Oskara i Panią Różę, Małego Księcia mam na stanie. Z rsztą u mnie biblioteka dość pokaźna, tyle że na razie jeszcze w pudłach, bo brakło kasy na meble. Ale nic to, największy ubaw jak trzeba cos znaleźć, Fakt, że pudła opisane np. książki z półki pod oknem, ale na półkach pod oknem było pewnie z 500 egzmpl. no to w którym pudle jest dana pozycja? Na robienie szczegółowych zapisów przy przeprowadzce nie było czasu :) Co do ilości osób w kinie to jak byłam na \"Ławeczce\" to grali tylko dla mnie. Dosłownie byłam sama. Też smutne, tym bardziej, że myślę iż to wszystko prozaiczny powód- ogólny brak środków finansowych. Kigana na \"Karola...\" ide w sobotę. Dla mnie też ważne jest popłakanie. Życz ode mnie zdrowia Postrzeleńcowi. Benia- aleś sie rozpisała :D... Może zaczniesz nadrabiać i będziesz za mnie otwierać dzień?? Socha - gratulacje i przypinamy Ci jako kolejnej zwodniczce Pawie pióra. U nas z tych samych powodów przypadały tylko 3 nagrody książkowe na klasę. Na koniec dziękuje Wam wszystkim za obecność, za pisanie, za miłe chwile. Nie wymieniam, żeby kogoś nie pominąć. Ściskam wszystkie wodniki i wodniczki i inne sympatyczne znaki. Tych Którzy tu są, tych Którzy byli i tych Którzy przybędą - pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wodniczki :) Dzięki Koliberek za życzenia powrotu do zdrowia, jest juz chyba lepiej po serii zastrzyków, na jeden składaja sie cztery fiolki, zupełna masakra, chyba nigdy w życiu nie dostałem takiej dawki zastrzyków :) Co do testów---> no to świński, był ciekawy realista, przyjazny, podtrzymujacy tradycje i pamiętajacy o rocznicach itp. spokojny, uparty,wierny ideałom, co do ogonka, to niezły wywijasik wyszedł, ciekawe co na to powiedziałaby Kigana ;) uszki również nie za wielkie, najwidoczniej Kigana ma rację, że czesto wcinam się w rozmowę, lub nie daję dokończyć ;) No ale taka już moja natura, gadam bez przerwy. W tym drugim równiez nie tak źle 1) Miłość,Pieniądze,Rodzina,Honor,Kariera 2)przyjaciel, mruczek,cwaniaczek,śmietana i cukier( to jest szczególnie ciekawe, i zastanawiające) :),szum i woda. 3)Najważniejszy wybór to czerwony-Kigana :) To na tyle dzisiaj, moze później jeszcze poklikam, bo niestety jak jestem w domu, no to obiad trzeba jednak zrobić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula-zyjesz?Odezwij sie bom cała w strachu ;-)))) Mnie dzisiaj dopadło lumbago;-))) i stwierdzam ze jestem watłego zdrowia i jest ze mna lichutenko.A własnie-czy macie wrazliwe łydki?Bo ja mam..!!!;-))))) Koliberek-Ty juz nie badz taka dumna i z honorem i z ogonkiem czy bez ;-)))-pisz co Ci tam za chmury smiały zasłonic słoneczko-ja podjade w te pedy i je taaaaka duuuza specjalna miotła rozgonie raz raz!!!Niewysoka jestem,ale skoczna...Pamietaj-jakby co-memory 5 i jestem.Podobno im gorzej tym lepiej;-))),a ze zawsze nie jest tak źle jak sie wydaje-pomysl sobie ze niedługo koniec swiata to te Twoje zachmurzenie w jego obliczu jest niczym;-))) A poza tym-dzisiaj Jana i Janiny-dziadek nawet jak pojde tonie bedzie wiedział kto ja zacz-a babcia patrzy z gory-to jej moze pomacham i buziaka przesle..doleci chyba co?👄 A u mnie-tyle nowosci ze wczoraj prowadziłam samochod i stan ludnosci jest nadal taki sam.Nienawidze manualnej skrzyni biegow-ale dałam rade. Pozdrawiam,pachnacego weekendu i miłego obłedu.. ;-)) Głodna jestem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wodniki! Moje Drogie, wszyskie na wakacjach juz;)? Od postu Gofry nic tu sie nie dzis nie dzieje:(...Albo sie Wodniactwo rozjechalo juz po swiecie, albo pochowalo przed tym ukropem z nieba i wieczorkiem sie wszyscy zjawia:D:p Moje podröze po Wielkim Swiecie? 12 km rowerem, albo pieszo, albo dwudziestoletnim maluchem lasami i polami do pracy w jedna strone a potem nazad z powroterm:p... praca na polu szparagowym, od szesciu do trzynastu godzin dziennie, w zaleznoci czy roslin do wybrania bylo mniej czy wiecej, a wplyw na to miala z kolei pogoda - im cieplej tym ich wiecej bylo. I tak przez siedem dni w tygodniu od poczatku kwietnia do... W poprzednia srode skonczylem...:) Nie powiem, jak na polskie warunki, pare zlotych zarobilem.Okolo tysiaca ludzi przewinelo sie przez plantacje.10% wytrwalo te niewolnicza prace przy wybieraniu szparaga za pomoca bagnetu o dugosci 40 cm z ziemi. Najlepszym, a moze po prostu najbardziej wytrwalym i zdesperowanym, szefostwo plantacji zaproponowalo prace przy zbiorze truskawek do polowy wrzesnia. jakies dwie odmiany eksportowe, pözniejsze. Wygoniono nas wrecz na dwutygodniowe urlopy, oczywiscie bezplatne do domöw...Wiec jestem przez ten czas z Moimi Szczesciami: Nadka i Nikii. Chce je na przelomie sierpnia i wrzesnia zabrac w strony gdzie pracuje. Zebysmy mogli byc razem. Cos wynajme niedrogiego. Musze je miec przy sobie. Czy zdazylo Wam sie kiedys tak za kims bardzo tesknic, ze az dusilo Was w srodku? Ze byliscie bliscy obledu?Ze w cholere chcielibyscie wszystko rzucic i wracac do ukochanej osoby, osöb?Bez wzgledu na konsekwencje? Ja tak tesknilem za Nadka i Nikii... Teraz jestem z nimi i jestem szczesliwy...Nie wyobrazam sobie zycia bez nich..Nie wyobrazam... I ciesze sie, ze nasz topik tak sie rozrösl:D Zawsze o Was pamietalem, wiec jesli mile Wam moje towarzystwo:p, bede tu zagladal przez najblizsze kilka lat:D:p Tak, ze moje mile panny:) i panie:), kto nie wyjechal jeszcze na letnia kanikule wracac tu - ale zywo! - na topik!:D...Nawet ja urywam sie na chwile od Moich Szczesc, zeby cos do Was skrobnac:p...A pisze w dodatku na niemieckiej klawiaturze bez polskich znaköw, gdzie w dodatku kilka liter ma inne polozeniei niezle jaja mi wychodza jak nie poprawie tekstu:p:D:);) Pozdro dla Wszystkich. ps.Wymieniacie sie zdjeciami chyba? Beze mnie?:D No, chyba sie obraze:p;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, cześć i czołem!! :P Oświadczam wszem i wobec, że moje nerki maja się coraz lepiej, chociaż nadal nie tolerują przeciągów. Co do tych ciepłych gaci zima to muszę się przyznać: nie noszę, \"sznurków\" też nie :P. A to moje przeziębienie to nie wiem skąd się wzięło, bo co jak co, ale na plecy uważam i nie chodze z odkrytymi. Ja też się mogę zdolnym dzieckiem pochwalić :D Mój brat jako jedyny z naszej dziecięcej trójcy ma świadectwo z paskiem w 4 klasie podstawówki. Mi zawsze brakowało kilku setnych :( W chwili obecnej siedzę sobie w Gdańsku, bo jutro mam ostatni egzamin (nareszcie). Zamiast sie uczyć pisze na klawiaturze jakieś bzdury i pożeram czereśnie (bardzo pyszne i za 2,60 za kg) :P Koliberku ----> dlaczego nas opuszczasz? Mam nadzieję, że to nie tajemnica i na tlenie wszystkiego się dowiem :) Uroczyście melduję, że co rano, wyłączając dni wolne od pracy, będę się meldować na posterunku. Socha ----> czy to możliwe, żebyś narysowała siostrę bliźniaczkę mojej świni ?? :D Wodnica ----> a ty mi tak źle życzysz, że sie pytasz czy żyję ?! :> Czy ja mam do tej twojej wiochy przyjechać i wytargać cię za włosy :> A wzięłaś już zwolnienie na lumbago? Miałaś sie ze mą lenić. Gofra ----> ty jak zwykle tylko machasz i całusy wysyłasz :P Alan pol ----> ty sie nie martw o wpisy na cafe. Przeżyło tak długo to przeżyje i kolejny weekend. A że dziś piękna pogoda, to wszyscy odpoczywją. Koniec na dziś tego dobrego. czas zabrać się za powtórke z rozrywki, czyli metody wykonawstwa fundamentów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Jestem u Postrzeleńca, w końcu trzeba chorego odwiedzić i pocieszyć :) Niedługo idę na imprezę w knajpie, to taka nauczycielska na zakończenie roku ze socjalnego ... Jestem narazie zmeczona, ale parę dni i minie, mam nadzieję .... Koliberku ---> oczywiście, że odwiedzaj i rozpoczynaj topik. I nie dawaj się czarnym myslom. Pewnie, że łatwo powiedzieć trudniej zrobić, ale .... Alan ---> miło Cię widzieć po długiej przerwie. Kończę, bo powoli muszę znikać. Miłego wieczoru :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po małej absencji;) tak mnie wyprowadziło z równowagi to pożarcie mojego posta ,że nie miałam siły nic pisac.Bo nie wiem jak wam ale mnie to troche jednak zajmuje czasu:o:o Nareszcie juz weekend i chyba już ostatnia moja wolna sobota,tak cos czuje:o:o BOSS wraca z wczasów i jak zamiesza to pewnie tw dwa tygodnie bez niego, potraktujemy tez jako urlop;);):P paula wodniczka-------->gratuluje wysokich not z geodezji:D:D:D🖐️ gosia8--------->mam nadzieje ,ze mój e-mail usatysfakcjonował Cię;);) Wodniczaka 3---------->na tlenowe szuwarki nie moge wejsć z tej prostej przyczyny,że ja nie posiadam komunikatora tlen i nie zamierzam posiadać(sorry) Sruga sprawa, na szuwarkach siedzicie od 8-16 a ja o tej porze jestem niestety w parcy:( i nie mam takiej ekstra pracy jak Wy ,ze mozecie sobie z kompów firmowych klikać .Moja praca polega zupełnie na czym innym i dlatego klikam tylko z domciu. Tez licze na pogawedke ale przyjdź w końcu na te szuwary. Jak juz możliwie sie doczytałaś nicki takie jak na forum i koniecznie zabespieczone hasłem(czyli nicki stale)na tyldzie nie ma szans wejść. Habanerka---------->oczywiście ,że przez zupełny przypadek bede w tym samym miejscu:D:D:D:D Przypominam ,ze o 16 -tej jest Daniec potem około 18-tej De Mono(zreszta juz trzeci raz w Pszczynie :o)i na deser Uniwers(dawno ich nigdzie nie było) enafanterrilbe------>Ty jako najkrócej rezydujący w naszym stawiku to powinienes ,wyjść z propozycja przedstawienia sie nam :D:D:D:D Wiec ja poprosze Twoję fotke a napewno sie odwazjemnie :D:D:D Gofra ------>już nie bede Cie słabić ale to musiałabyś przestac ze mna gadac :D:D:D:D:Da Twoje opieprzanie i tak nic nie da i zadnego PRO nie znam :o:o:o koliberku ------->mam nadzieje ,ze opowiesz mi ten sen ;);) a moze nie rezygnuj z otwierania topicku i przyjedź w niedziele koniecznie.Prosze:( Postrzeleniec--------->po takiej dawce zastrzyków to bedziesz miał tyłek ja sitko:D:D:D:D:D Alan_Pol------->No to sie chłopie napracowałes :o:o nawet wyobrazic sobie nie moge takiej pracy ,bonie słyszalam nigdy o czyms takim :o Nie wiem czy znam takie uczucie jak tesknota...(?) Nigdy nie wyjeżdzałam nigdzie na dłuzej to nie miałam czasu by się stesknić. Teraz ja wydaje mnie się ,ze tesknie to zwalam to na barki tego ,ze sie starzeje i robie sie sentymentalna i czesto się wzruszam. Faktycznie wymieniamy sie fotkami ,przyłaczysz sie do akcji;););)???????? Kigana------------>udanej imprezki i równie udanych wakacji :D:D:D:D befry to maja siejednak fajnie;);););):P:P tylko sięni obraź za belfra:D:D:D Tera jeszcze iode na szuwaruy moze jeszcze kogo zastane albo przyjdzie mi ,jeszcze czekać ;);):P pa dobranoc 😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wodnicza rodzinko ❤️! Ja nie mam wakacji, ale nie narzekam :( pracuje codziennie od 7-go maja, od rana do wieczora i choć zaczynam czuć zmęczenie, wiem, że dam radę do... września. Mam CEL i czas na czytanie - więc mam z tej pracy dodatkowe korzyści :D W końcu mogę spokojnie przeczytać arcydzieło, które zawsze mnie tajemniczo pociągało... \"Sto lat samotności\", Riel Garcii Markqueza... - jestem zachwycona. Alan_Pol ----- starasznie się cieszę, że wróciłeś :D Wodniczki ❤️ jesteście najlepsze na świecie! 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Widzę, że Sarkana też taki ranny ptaszek jak ja ;) Sarkano, wielka energia z Ciebie bije :) A z tą książką to nieźle, też się do niej zabieram i może w końcu ją przeczytam, zachęcona Twoim przykładem. Benia ---> ależ skąd, ja mam się obrażać za belfra ? Tak się mówi, może teraz już rzadziej, ale nie jest to obraźliwe. Fajnie macie z tym spotkaniem znów :) A wczoraj imprezka taka sobie. Oczywiście dużo dobrego jedzenia, co było pozytywem, ale reszta ..... Hałas, duchota, dym z papierosów, własnych mysli nie słyszałam, a co dopiero osoby obok. A że, jak jestem zmęczona to bardzo szybko moge wpaść w złość, chociaż staram się to kontrolować, to koło 23.30 poszłam do domu. A noc była piękna, ciepła ... i chyba wolałabym, żeby taka impreza odbywała się gdzieś przy ognisku, gdzie można pośpiewać, słyszy się, co inni mówią i jest inaczej .... No ale nei wszystkim takie coś odpowiada :( A jako przystawkę podali krem ze szparagów - pyszny zresztą i od razu sobie pomyslałam o Tobie Alanie i innych osobach, które w pocie czoła te szparagi na polu hodowali i wybierali. Tęsknotę też znam, chociaż nie było to aż takie długotrwałe. Po Wielkanocy pojechałam na parę dni do Strasburga i stamtąd troszkę tęskniłam za moim Postrzeleńcem :) Ale to było tylko parę dni, ale witaliśmy się, jakbyśmy się o wiele dłużej nie widzieli :D:D:D:D:D Miłej soboty Wam życzę i do zobaczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja biegam to tu to tam :) Wczoraj np. cały dzień w Łodzi siedziałam.... A dzisiaj mam randkę :D w kuchni przy garach :P Jutro wyprawiamy urodzino - imieniny (albo imienino - urodziny jak kto woli) mojego taty :) W środę stuknie mu 49 lat więc zaprosił całą rodzinę, żeby mu w tej ciężkiej chwili towarzyszyła ;) Aż sie boję pomyśleć co będzie za rok...:( No ale.. te wszystkie ludziska to straszne głodomory są.. i dlatego muszę dzisiaj w kuchni siedzieć... teraz korzystam z faktu, że rodzice pojechali do sklepu i się lenię przed kompem :) yyy.. tzn biegam z odkurzaczem jakby ktos pytał... ;) Nie uwierzycie - złapałam wczoraj Benie na Szuwarach :D i jeszcze jednego przystojniaka.. tylko kurcze ..on ma jeszcze naście..:( ale nic to! A Gofra mi zwiała... Heh mykam.. buziaczki ..... trzeba sie za ten odkurzacz zabrać, bo taki samotny leży... ;) pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×