Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

ktos sie caly czas podszywa pod Joeee...ja nei chce zadnych pozyczek do diaska!!:( pozdrawiam...i koncze pisac pod tym nickiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wściekę się Dodzwoniłam się w końcu do sekretariatu w sprawie wyników z marketingu. Nie zaliczyłam, rozniosę wszystko co mi wejdzie w drogę . Baba wredna nawet nie mogła podac kto zaliczył. Przecież to taka długa lista, aż kilka osób zaliczyło. Na palcach jedenj ręki by policzył . Kufa mać Czekają mnie wakacje zakuwania debilnych tekścików z marketingu, bo nie znam dnia ani godziny poprawki, a znając tą babę to wyskoczy na dwa dni przed zaliczeniem. Zycze wszystkim miłych wakacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joeee z kropeczką witaj na szuwarach :) Miło że nas znalazłes i masz świetny humor. Zaglądaj do nas jak najczęściej płakso to razem sie pośmiejemy z ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Ale tu gwarno od rana... Paula - dzięki za wybaczenie :) Sesja fotograficzna? specjalnie dla mnie?! Super :D Paulinko - łączę sie z Tobą w bólu...ale nie martw sie tą poprawką... i radzę usunąć ostre sprzęty, które masz pod ręką ;) Te wykładowcy pierniczone to serca tak robią... Bo oni nas darzą tak wielką sympatią, że jak najbardziej chcą nam umilić wakacje :) Zapewniają nam rozrywek wszelakich, typu: nocne kucie, bieganie po bibliotekach; uczą nas radzenia sobie ze stresem.. i pomyśl tylko - wakayjna nuda Ci nie grozi :) a na pocieszenie dodam, że nie jesteś jedynym wodnikiem, którego czeka kampania wrześniowa... :( ehhh... joeee - nie smutaj sie! :) my widzimy, że Ty to Ty, a tamten to nie Ty :D Tyle płaczu o jedną malutką kropeczkę? Bądź menszczyzna i nie daj sie! ;) joeee. aleś Ty dowciapny :P Podszywaczkom mówimy NIE ;) Wodniczka 3 - pękam normalnie ze śmiechu :D pozdrawiam :) ale śliczny dzień sie zapowiada... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zalezy dla kogo sliczny Ja od rana w pracy i konca nie widac, a takie sloneczko ladne na dworze ze az zal ze sobie polezec na trawce i poopalac sie nioe mozna... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh tak to śmisznie wygląda.. jakbym znowu pomyliła wodniki Prosze sobie nie myśleć, że ja nie wiem że Paula to Paula czyli Paulinka.. bo tak mi sie jakoś dziwnie napisało ..no... zakręcony ten dzień.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim habanerka witam Cię,ciekawa jestem z jakiej dzielnicy Sosnowca pochodzisz i ile latek sobie liczysz,może kiedyś mijałyśmy sie na ulicy????????? dopaula wodniczka:jestem tutaj dopiero drugi dzień,wiec powoli nadrobię zaległości,nie jestem w stanie przeczytać wszystkich postów naraz,więc czytam biezące,pozdrowionka :) muszę zaraz sobie zrobić kawkę,bo przy kawce czas upływa przyjemniej:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ankaskakanka :) takie pytania dziewczę na forum;)?? jak chcesz to możesz wejść na szuwarki to pogadamy i wtedy opowiem Ci gdzie mieszkam ;) a swoją drogą dlaczego wszscy nowi którzy tu zagladają pytają nas skad, ile lat i wogóle...a sami nic niepowiedza o sobie:>:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ankaskakanka ---> kawke to i ja wlasnie sobie robie wiec moze razem sobie podegustujemy oczywiscie musi byc parzona(nie zadne tam rozpuszczalniki) z dwoma lyzeczkami cukru i mlekiem. Mmmm... Co za smak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez tu przyjemny ruch:D Witam i pozdrawiam goraco wodniacka brac i siostrac;) Czekam na foto od wszystkich, ktorzy maja moje fotki z moimi aniolami:) Milego Dnia:) Na Ziemi Lubuskiej juz nie jest tad duszno i goraco...Jest przyjemnie cieplo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ever ---> to ty też masz wrzesień?? Wyobraź sobie że nas tylko z tego głupiego marketingu tak męczą. Ci którzy maja z nami techniczne przedmioty ida nam na rękę i zaliczają bez problemu. A ta wredna baba chyba poczuwa sie do odpowiedzialności za wyprowadzenie nas na ludzi. Jak my w ogóle możemy ścągać, w Unii to jest zabronione. Przeciez my musimy wiedzieć podstawowe rzeczy. Tylko niech mi ktoś odpowie na co mi to przy mierzeniu kątów teodolitem albo pzry zabawie z niwelatorem?? Ankaskakanka, to tym bardziej powinnaś zauwazyć te wpisy bo na tej samej stronie co twój są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wodnik szuwarek bardzo mi miło :) nasze dane są gdzieś na stronkach z tabelką wiec musisz sobe znaleźć niestety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to znalazlam! a ja jestemm z 5 lutego chyba pierwsza spod tej daty? :) a imieninki mam w Wigile (no i nawet sobie poimprezowac nie mozna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evergreen Wszystkiego naj naj naj lepszego z pokazji imieninek!! Dlaczego nic nie mówisz? Przecież wiesz że wodniki są roztargnione i zapominalskie :) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evergreen przylaczam sie do pauli wodniczki z zyczeniami imieninowymi:) socha, dzieki za super fotki:) Twoje chlopaki sa rozkoszne, maz zbudowany jak sie patrzy a z Ciebie to ladna babeczka jest, moja droga:D Czekam na kolejne fotki, moi mili:), ale blagam pospoeszcie sie bo pn lub wt wyjezdzam do pracy i znowumnie nie bedzie dluzszy czas na necie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ever 🌼 🌼 zrobiłabym cały bukiet ale szef sie kręci :classic_cool: wszystkiego co sie szczęściem zwie maleńka :D:D Alan_pol przyjemnego spacerowania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja si enie przejmuje:) wszystkich wrednym podszywacza mowie wielkie i dosadne NIE (tlumacze dla joeee. - szoruj sie na drzewo banany prostowac):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×