Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

🖐️ Ja z pracy, a ze byl upal...chyba z 50 stopni w sloncu i bezwietrznie:p to ja znowu krociutko: Kigana! Jestes WIELKA:D Dzieki...Teraz na topiku juz czuje sie jak u siebie w domu;)Zreszta jakzeby inaczej sie czuc w Waszej kompaniji:) Pozdro Wszystkich Bywalcow topiku:):D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja bardzo proszę o wyrozumiałość i wybaczenie za AŻ TAKI zalew moich postów:P:D;):D,ale inaczej być nie może!:D-puki co! ..więcej "grzechów" niepamiętam,za"wszystkie" serdecznie żałuję;) i obiecuję się poprawić:D:D:D:D Buziaczki i cieplutkie pozdrowienia dla WSZYSTKICH wodnikowych duszyczek:) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smefetko--> ja swoją 18 wyprawiłam w klubie, knajpie, nie mam na to słowa, bo generalnie nazywa się to Fantasy Park- jest dyskoteka, bilard, gry, alkohol ;), wszystko co trzeba. Oczywiście zaprosiłam najbliższych przyjaciół i znajomych bo bym zbankrutowała ;) nietoperku--> ja uwielbiam ryż, do tego pokrojony w małe kawałki filecik z kurczaka, skrojone pieczarki i sosik meksykański z Łowicza ;) pycha i szybko. A tego kurczaczka i pieczarki to najpierw poddusić i potem dodać sosik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Hej dragon_she Witaj smerfetkaaa - ja w domu wyprawiałam, ale myślę ze klub to świetny pomysł :) Alan - U mnie także upał potworny... ledwie żyję... pozdrawiam :) Szuwarku - Fajny miałaś opis na gg! Chyba wypróbuję na swoich sąsiadach ;) do jutra siostruniu! :D Życzę skutecznego ukrywania w tych krzakach ;) Ka - Malinki też mam... i to jakie duuuże i różowiutkie ;) Na szczęście nie ma ich tyle co porzeczek, bo inaczej za nic bym sie z domu nie ruszyła do tego ogródka ;) Koliberku - obiecuję, że Was poszukam w szuwarkowych zaroślach :) Habciu - :D prosze bardzo - tylko uprzedzam, że mam tych porzeczek ho ho albo i więcej ;) Poza tym mieszkam w miasteczku, w którym największą atrakcją turystyczną jest internet, więc nie licz na specjalne rozrywki ;) Moge Ci uszykować wiaderko na porzeczki, ewentualnie leżaczek bądź taborecik coby sie wygodniej zrywało :D Nietoperku - Ta herbatka to jakaś podejrzana jest... kończę z nią ;) Wszystko mi z forum znika ostatnio w tajemniczych okolicznościach ;) Co do obiadów - hmmm może jakiś chlłodnik? Wodniczka 3 - witaj z powrotem :) Co do Twoich dylematów uczuciowych to nie za bardzo jestem w temacie, ale najważniejsze że sama wiesz czego chcesz.. a rodziców jak postawisz przed faktem dokonanym to nie będą mieli wyjścia i będą musieli to zaakceptować ;) Odwagi! Goń swoje szczęście! I nie puszczaj jak już złapiesz! ;) Siedemnastka - a gdzie nad morzem byłaś? :) Pozdrawiam Gofra - rozumiemy i wybaczamy - jako pokutę - wpisz sie codziennie choćby króciutko! ;) Buziaki Bartosh - ja też sie dziwe, że takie radosne rytmy mogą działać komuś na nerwy (a właściwie to mnie to śmieszy :D ) Ale znajomi o których pisałam to wyjątki od reguły. Jednak moje wyobrażenie na temat tej muzyki kończy sie na Marley\'u.... Może gdyby stacje radiowe częściej puszczały kawałki reggae, to zainteresowanie byłoby większe.. a tak... jest jak jest.. Dwóch moich kolegów założyło nawet zespół reggae jakiś czas temu. Tylko kompletnie nie mogę sobie przypomnieć jego nazwy :( ale dowiem sie przy najbliższej okazji. Mam nawet gdzieś ich płytkę :) hmm tyko gdzie? Ehhh.. kolejny powód by zabrać sie za generalne porządki... ;) Aleś mi ochoty narobił na to \"słoneczko\" :D Skąd to mozna ściągnąć? Jejku... ale sie rozpisałam, ...muszę już mykać! Pozdrawiam wszystkich :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam i żyję ,zeby nie było ,że byłam z szuwarkiem na iprezie;)🖐️🖐️🖐️🖐️ 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka kulka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Zamknełam drugi dzien półkolonii, ufff..... dziś zrobiłyśmy stworom kolonijny chrzest. Oczywiście nie było nic podłego, czy upokarzającego, to sa zresztą małe dzieci. Musiały na pierwszej stacji pomalować buźki farbkami bez użycia lusterka, my pomogłyśmy, jak ktoś się ociągał, czy za mało barwnie się wymazał. Potem biegły dalej, gdzie miały dmuchnąc rzekomo w pieniążek z zawiązanymi oczami, a potem podmieniało sie na talerz z mąką :D Nastepnie była przepyszna miksturka - moge podac przepis :) Nietoperku ---> może takim obiadkiem uraczysz rodzinkę ?? :D:D:D:D Było też chodzenie na boso po szyszkach i szukanie kamieni w ogromnym zakrytym garze z tajemnicza substancją. A na koncu każdy dostał butelkę z wodą i w obrębie takiego prostokąta mogli oblac sie zbiorowo wodą. Oczywiście wiedziały, że mają przynieść rzeczy na przebranie, a poza tym słońce ostro swieciło, więc wszyscy szybko powysychali. Chyba nieźle sie bawili. To chyba faktycznie przeznaczenie ;) Evergreen ---> Postrzeleniec zna Twoją miejscowość, przejeżdżał kiedyś tamtedy jadąc do kolegi bawiącego na obozie niedaleko stąd. Tylko to było tak dawno temu, że oboje z Wojtkiem bujaliście sie jeszcze z aniołkami w niebie, tudziez rozpychaliście się u Waszej mamy w brzuchu, albo oddychaliście już powietrzem naszej Ziemi, ale wymagaliście nieustannej uwagi Waszych rodziców. Ale z tymi porzeczkami to Ci współczuję, bo ja nie lubię takiej dłubaniny, na szczęście już nie mamy na ogródku żadnych porzeczek:) Wodniczko_3 ---> z pamięci pisałam Twój wiek :D:D:D:D i z wodnicza beztroską wpisałam to, co uwazałam za przyblizone prawdy :D U mnie dziś były 33 stopnie w słoncu, mi to specjalnie nie przeszkadza, też pewnie kiedyś wylegiwałam się koło Habanerki w charakterze jaszczurki :) A dziś jeszcze rozpaliłyśmy ognisko, by upiec kiełbaski i było jeszcze cieplej hihihihi ...... Pozdrowienia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Bartosh mimo wszystko rozmowy na żywo pozwalaja na lepsze poznanie się. Co do spacerów w deszczu-uwielbiam oczywiście jeśli jest odpowiednio ciepło. smerfetkaaa-nietperek podsunęła Ci kilka pmysłow. U nas młodzież wyanjmuje jakąś salkę np. w klubie emeryta, za nieduże pieniążki i organizują imprezkę. Rodzice gotują gar bigosu, żeby było na ciepło, a młodzież sama robi sobie kanapki i inne zakąski. czasami też w kilka osób, którym wypada w podobnym czasie 18-stka organizują sie i wspólnie cos urządzają w lokalu. Myśle jednak że kulig z pochodniami i kiełbaski jak proponuje nietoperz byłby bardziej atrakcyjny.Co do Karaoke, to nie byłam nigdy, ale chętnie bym sie na coś takiego załapała. Nietoperku-a co ty w totka wygrałaś, że poszukujesz przepisu na kosztowne obiady? :) No jeśli tak...to proponują koktajl z owoców morza. Lekkie i pyszne, ale faktycznie kosztowne. Zreszta milionerzy to do ekskluzywnej knajpki i sprawa z głowy. :) a poważnie to latem rzeczywiście chciałoby sie coś lekkiego zjeść, dla mnie zawsze najlepsze sa dania na grillu, szczególnie warzywa grillowane i ryby, bo lekkostrawne. Z warzyw: kabaczki, bakłażany, cukinie, pieczarki, papryka. Z ryb zdecydowanie -pstrąg. ja czasami przygotowuję takie danie bezmięsne pochodzące z poznanskiego ale troche zmodyfikowane. Młode ziemniaki ugotowane, a jak już we wrześniu to w łupinkach gotowane. Do tego twaróg w plastry, posmarowany masłem posypany Vegetą i cebulką lub szczypiorkiem. Zamiast masła może byc polany kwaśną śmietaną. No, ale to nie jest kosztowne danie. Z bardziej kosztownych polecam polędwiczke wieprzową, jest delikatna i lekka. Może jeszcze cielęcinka. Służę przepiasami jakby co. Lubie też barszczyk z ćwikły z jajkiem na twardo lub z fasola jaśkiem. Gofra-opanuj sie kobieto z tym ....:) Evergreen-tylko na tych szuwarkach to od 6-tej do 15 -ej. Kigana-to dzieciaki musiały miec radochę. Masz wene dziewczyno. Podziwiam. Co do upału to ja tez wole ciepełko. Pewnie byłam trzecią jaszczurką :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sie kłaniam niziutko :) u mnie nadal ciepełko jak w piekle!22 stopnie w nocy!!! Koliberku---hihihi,miało być mało kosztowne ( o te obiady chodzi ) a w totka to ja bym chciała wygrać,oj! chciałabym....kupiłabym sobie własnego kucharza i żadna siła nie zaciągnęłaby mnie do kuchni!!!!;):P jeśli zaś chodzi o owoce morza ...to ja tego nie jadam :O bo mam wrazenie ze wyżeram akwarium!!!!poza tym nie lubie jak coś na mnie patrzy z talerza ;)...ale dzieki za pomysł :) Kigano---ten Twój przepis na szybki obiad bardzo mi sie podoba :D:D:D ciekawe czy rodzinka też byłaby zachwycona :P:P:P:P Evergreen---a jednak z tą herbatką coś nie tak :):):) kiedyś miałam \"przyjemność pomagać rwać maliny na plantacji przez pirwsze 2 dni podobało mi sie bardzo :)...objadałam sie, opalałam w miedzyczasie i wogóle luzik :) ale trzeciego dnia nadali takie tempo ze miałam serdecznie dość!!!:O wytrzymałam tydzień a potem przez dwa lata nie mogłam patrzeć na maliny!!! ;) KA---też lubie ryż :) a to danie jest smakowite!!!wiem bo jadłam :) tyle tym razem :) milusiego,słonecznego dnia wszystkim zycze :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koliberek-takkkk rozmowy na żywo sa o niebo lepsze a takie przykladowe gg psuje kontakty miedzyludzkie jak cholera..... nietoperz-Tak pogoda jest świetna...tyle że ja musialem akurat dziś na zastrzyk iść i nie moge przez to wychodzić na slońce...no cóż ta wspólczesna medycyna :( A najbardziej dobila mnie lekarka haslem:\"Przez trzy dni żadnego alkocholu\" normalnie to wyglądalo tak jak ja bym jakimś pijakiem byl.....poczulem się źle :( A tak wogole to pozdrawiam systkich wodniczków moich kochanych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartosh---zastrzyk!!!!o rany!!!!ale Ci wspólczuje...nie cierpie zastrzyków!!! a co do alkoholu to nie martw sie :) pewnie nic złego nie miała na mysli ale teraz przy tym upale zimne piwko to prawie każdy pije ;) wyobraż sobie co by to było gdyby tak powiedziała do któregoś z tych smakoszy trunków co to stoją pod sklepami i piją wszystko co ma procenty?;):P...toż to mogło by takiego delikwenta zabić!!! trzy dni bez życiodajnego płynu??????;):P:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze na chwile :) Kigano---dzieki Twojej tabelce zauważyłam że młodniejemy :);) bo nam średnia wieku coraz mniejsza wychodzi!!!!!:) tak trzymać droga młodzieży!!! :):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich razem i kazdego z osobna. Dzis moge juz smialo powiedziec ze doszlam do siebie i jednak zyje!!! Ale to co przezylam bylo straszne. Otoz wrocilam do domu z imprezy rano, pszespalam sie dokladnie 50 minut i poszlam do pracy. Wiec wyobrazcie sobie jak sie czulam... :0 No ale dzis juz jest piekny dzien :) nawet pada deszczyk wreszcie! bo przez ostatnie dni mozna sie bylo udusic... O! Nawet zagrzmialo... Ever dawaj kocyk! :) witam nowego wodnika! 🖐️ Bartosh! widze ze duze zaleglosci mam po mojej chcwilowej smierci klinicznej. Kiganko to milo ze mnie odmladzasz ale ja mam 22 latka... (tak odnosnie tabelki) Hej siostro... jednak nie chowalam sie wczoraj po krzakach. Po prostu nie wrocilam na noc... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ewciu! :D Nie wróciłaś na noc??????!!!!! No ładnie..... starsza siostra i jaki przyklad mi daje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartosh----to bardzo dobrze że zaniżasz średnią!!!!:) a poza tym człowiek ma tyle lat na ile sie czuje! a w otoczeniu młodzieży nam starszym też ubywa lat! :) Evergreen---taki upał mam od ok.2 tygodni....teraz woesz co ja czuję :);) Wodnik-szuwarek----ech!jak czytam Twoje wypowiedzi to mam przed oczami siebie w młodszym wydaniu :)....och! gdzie te czasy że, z imprezy prosto do pracy sie szło?...zmywało sie makijaz w ubikacji i udawało świeżutką...a planety szalały,szalały,szalały....:) :D pozdrawiam. u mnie nadal deszczu ani na lekarstwo :( :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evergreen taaa upał a ja nie moge na spacer wyjść (patrz wyzej) normalnie padne tu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nietoperz-ja sie czuje starzej bo jak patrze na niektórych osobników którzy są w moim wiekuto oni zachowują się tak jak ja gdy miałem 14 lat...normalnie masakra :) wodnik-szuwarek- Witam ciebie także...miło mi niezmiernie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaczki🌻 upal, upal, upal:) a ja tak lubie:) kurcze, gdybym mogla przyjechalabym pomoc w tych porzeczkach:) tak zarobilam swoje pierwsze pieniadze:D bylo to pare lat temu:) /nie powiem ile bo w tabelce co do mojego wieku tez jest blad ale mi sie podoba:D:D:D:D:D:D/ ale takich umiejetnosci chyba tez sie nie zapomina:) jak jazdy na rowerze:) podobno na poludniu szaleje burza??? u mnie dzis swiecilo slonce i spadlo 5 kropel deszczu jednoczesnie:D ale wysychaly zanim zdazyly zmoczyc:D dzieci nawet nie pofatygowaly sie wyjsc z basenu:D zreszta i slusznie:D przeciez i tak byly mokre:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haj :) u mnie gorąco, prawie 30 stopni w cieniu :) ale jestem zła bo nie ma z kim się iść opalać albo popływać 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na wschodzie tez mala burza szalala ale juz spowrotem slonko wyszlo i znow grzeje... Ka ja bym sie z toba chetnie wybrala ale nie dosc ze pewnie z pol Polski mam do ciebie to jeszcze w pracy musze siedziec:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej tu rozpalona siedemnastka z rozpalonego prawie południa:) Smerfetko polecam spontaniczny wypad w góry! Evergreen rozbierałam się na plaży w Świnoujściu. Nietoperzu a kogo ty chcesz uwieść tym jedzonkiem? Leć do sklepu i kup piersi z indyka, curry, imbir, puszkę ananasów, ryż, rosołek w kosteczce: no z tego można zrobić pyszny sosik. Polecam dla faceta wybrednego. Kigano ja bym nie dała rady z grupką dzieci sobie, podziwiam cię! Bartoshu no co tam polecsz z reaggae?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz, zaraz ale chyba nietoperzu te paski z indyka smaży się razem z czosnkiem, ale czy słodki imbir to dobre połączenie z czosnkiem? Dobre:) A tak w ogóle to nie gotuj, zapomnij, że masz kuchnię pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedemnastko...---ja to bym chętnie zapomniała że mam kuchnie bo jak juz wcześniej niejednokrotnie wspominałam mam wrodzony garkowstręt ale moja rodzinka jednak jeść lubi....a ja z racji tego że najmniejsza jestem to pod presja tych wielkoludów musze :O 😠😡 gotować !i to niezależnie od pogody! :( a uwodzić to już nie muszę bo dla mojego Yeti w taki upał do pełni szczęścia to potrzeba tylko: fotela,pilota i zimnego browara!!!... potem długo,długo nic i wreszcie ja!;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wykup nietoperku rodzince, jakieś obiadki w szkole, tam tłuste potrawki w sam raz dla wielkoludków, a ty zajmij się sobą! no coś z tym pilotem, telewizorem i piwkiem twojego faceta trzeba by było zrobić, a ściślej mówiąc rozpalić, co wygasło, jak tylko znajdę na to sposób dam ci znać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Przeszła burza,ochłodzilo sie a kjiedy się wreszcie ociepli? Kiedy przyjdzie lato ,kiedy nie bedzie trzeba kasy tracić na opalanie, tylko walnąć sie gdzies na glebę 😠 Oj ja to musiałam być niegrzeczna strasznie ,ze tak mnie kara tym deszczem :( Nic tylko pada i pada ,naprawde nic tylko deszczowa piosenka by się przydała;) 🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochani!🖐️ Alez mnie Ci dzis upal wykonczyl:p:D POZDRO REBIATA WODNIACKA!!!;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Benia----no jeśli Ty za kare masz deszcz to ja musiałam być super grzeczna bo upał u mnie nie odpuszcza...szkoda tylko że ja nic na ten temat nie wiem :);) :) Alan---co tak cieniutko piszesz?czyżbyś opadł z sił ?....a ze mnie sie śmiałeś :);) Siedemnastko ...---to nie do końca tak z tym wygasaniem uczucia ale jak sie waży 115kg to przy upale 30 stopni raczej nie ma sie ochoty na amory :);) :P papatki aa;d🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedemnastko lutowa...moim mi strasznie podobają się takie zespoly jak......Paprika korps,Ratatam,indios bravos,konopias,Maleo reggae rockers....Jeśli chodzi o pojedyńcze piosenki to polecam \"muche zlap\" zespolu MLEKO albo \"B3\" zespolu BAKSHISH No i oczywiście cala dyskografia Boba Marleya :):):)(dla mnie ten czlowiek jest wirtuozem reggae)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×