Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Sam sie z czata wykopalem, a w dodatku z sieci tez. Nigdy wiecej alkoholu.... Prawdopodobnie sam sie tez zabanoiwalem na szuwarach, bo wejsc juz nie moge. Nigdy wiecej.... Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w ten sobotni poranek 🖐️ wszystkie wodniki jeszcze spi..., tylko Ewcia biedna pracuje... Ja sie stanowczo domagam urlopu!!! Siostro moja kochana Lucynko ja widac na zalaczonym obrazku to pracuje dzis niestety... 😠 Mam nadzieje ze moj \"pliczek\" nie zostawil trwalych sladow na Twojej psychice i dasz rade cos dzis kliknac, ba jak Ci zostanie uraz psychiczny do internetu to ja nie mam z tym nic wspolnego ;) jak go wysylalam to byl malusienki, taki tyci tyci nawet bym powiedziala, co tam! - prawie go widac nie bylo.. Pewnie po drodze zachaczyl gdzies o Kigankowe czeresnie i tak sie bydle spaslo ;) Kropek jak tam samopoczucie dzisiaj...? Na kace jest najlepsze powietrze z materaca ;) ! - stare goralskie przyslowie tak mowi :) Beniu a cozes ty nam wczoraj tak uciekla? my z Ever zalatwialysmy sprawe zaginionej korony (oczywiscie i tak wyszlo na moje) ipatrzymy a tu Benia nam ucieka.... no i to my w te pedy za nie! ...ale za szybko biegasz kochana bosmy Cie nie dognaly ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć śpiochy! Tylko moja siostrzyczka - ranny ptaszek! Ewciu- jak cudnie, że w sobotę pracujesz! Nawet nie wiesz jak sie cieszę! :D Ale teraz to już Ci spokoju nie dam, tylko weź no tego szefa usuń z pola widzenia coby sie w pełnym komforcie klikało ;) Kropku ... Taaaak? A ja myślałam że do świstaka poleciałeś - żeby Cię dalej w te sreberka zawijał... Piękny dzień sie zapowiada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Witam wszystkich wodników i niewodników:) U mnie deszczowa pogoda, ale w sercu słońce. Sobota, i znowu sprzątanie, ja chyba jednak nie lubię sprzątać. Zaglądam tu nie często, bo ostatnio mam dużo pracy, no nie w ogrodzie, bo ktoś mnie kiedyś podejrzewał, że ogrodnikiem jestem:) Owszem po ogrodzie lubię chodzić, ale nie pracować. Wieczorkiem jakieś piwko i może na szuwarki zajrzę w końcu. Pa wodniczki! Have a nice day! - to nie popis, od paru dni szlifuję język:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Siedemnastka! :) Miło, że zajrzałaś - ja po ogrodzie też tylko spacerować lubię... Kiedyś wspaniałomyślnie zabrałam sie za pielenie ogródka i wyrwałam wszystko oprócz chwastów ;) ale chęci miałam dobre! hmmm a ciekawe jak moja siostra prawie rodzona ma z tym ogródkowaniem..? Musze sie spytać tego Szuwarka zakręconego... :D Tylko ona w tym momencie eksperymenty przeprowadza... ściśle tajne zresztą... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu zaczynam stronke!!! :D Jak Wy możecie spać w takiej chwili??!! ;) lece pod kocyk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upał!!!!ze az strach z domu wychodzić!!!! siedze sobie i czytam i śmieje sie do monitora (co rodzinka kwituje pukaniem sie w głowe) ale na dłuższe pisanie nie mam siły. pozdrawiam zatem wszystkich!!! :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:D:D:D:D:D:D🖐️🖐️🖐️ wcieło mi posta ,niewiele mialam napiusane wszak ale i tak juz zapomnialam co tam było ;);) Oj Beniuś sklerotyczko stara:D:D:D;) Pogoda do bani leje jak z cebra ale to już tak jest jak sie pracuje,to caluski tydzien świeci słoneczko tylko nie ma kiedy z niego skorzystac a jak juz przyjdzie wolny weekend to wiadomo deszcz,deszcz,i deszcz:(:(:( Ale coż to czyżby sie przejasniało;););)?????ale to z pewnościa chwilowe i nie osuszy tego co napadało :(:(:( Kigana ------->udanej 18-tki u chrześniaka:D:D:D:D🖐️ Alan_Pol-------->koniecznie cos skrobnij po pracy;););) Jak Ci nie skapic ciepłych słów jak tyle pozytywnej energii płynie z tego co piszesz:):):) Pisz wiec a my wszystko chetnie przeczytamy :D:D kropek -------->Oj Ty nieszczesniku,nie pij tyle ;);););) wodnik-szuwarek -------->nie uciekłam to ja myslałam ,że umnkęlyscie mi na GG:(:( ale nic sie nie stało ;););) ciesze sie ,ze korona sie znalazła:D:D:D SIEDEMNASTKA LUTOWA ---------->witaj :):):)🖐️🖐️ evergreen------>dziewczyno ty koniecnie dzisiaj puśc totka z takim szczesciem jakie ty masz tonapewno zgarniesz to 7 mln;);););):) Tylko raz koliberkowi udałao się zacząć stronkę ale to pewwnie tylko dla tego ,ze Twoja mamusia zawładneła kompem :D:D:D koniecznie do kolektury disiaj idź:D:D:D:D:D🖐️ nietoperz------>milo Cie widzieć:):):):)🖐️ a gdzie Ty masz ten upał //mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Benia - Nietoperz chyba gdzies w moich rejonach mieszka bo u mnie tez upal ze sie wytrzymac nie da ! wisz ja tez tak mam ze jak w pracy jestem to goraco a tylko niedziela przyjdzie - wreszcie dzien wolny - leje! :( Takze zapewne jutro bedzie u mnie padac i bede musiala siedziec w domq zamiast sie na sloneczku wylegiwac. Ehhh.. ciezki nasz los! no jeszcze tylko 20 minutek i weekend!! Jupi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok w pracy Benia:)...Chrzest bojowy zaliczony...Truskawek od groma. Ludzi malo. Sezon truskawkowy do pierwszych pryzymrozkow, tak ze prace w polu mam...A dzis duszno i goraco, ale co chwile padalo:p... Jestem juz w domu z Moimi Szczesciami...Zdazylem zjesc obiad, uspic Nadke, i wpasc do Was na chwile:) Milego weekendu zycze Wszystkim Wodnikom:), wolnego od zajec i pracy oraz problemow i rozsterek codziennych...U mnie niedziela tez wolna:)... Cze nietoperz:D bezsilna Ty udawaczko jedna;):p I ja Gofra pozdrawiam:) evergreen - Ty to juz etatowo strony zaczynasz na topie, dziecinko:) SIEDEMNASTKA LUTOWA - szybkiej nauki i szybkich postepow...How do you do? wodnik-szuwarek!:D...Ja Ci moge dac urlop, daje i przekazuje innym - dajcie jej urlop!:D joeee.! alkohol jest dla ludzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...zyczac milego weeekendu nie mialem na mysli, ze macie zniknac z forum...WSZYSCY:p;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mial byc grill na dworzu, bedzie w domu:( a moze:) chociaz nas komary nie zezra;) kto naslal na mnie deszcz?????? w sumie jako wodnik powinnam lubic wode, no ale tej z nieba to nie bardzo lubie:( pozdrawiam i milego weekendu zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po dwóch burzach :( Ja dzisiaj siedzę z fryzjerem pod kocykiem i czytam mu w myślach ;)Tydziń temu mama porwała go na wycieczkę, ale wrócił do mnie cały i zdrowy... więc czytam i czytam... Paula - ciekawe czy udało Ci sie wcisnąć do plecaka całą zawartość szafy..? hmmm..? Próbowałam dowiedzieć sie czegoś więcej o tych Dąbkach i jak wpisałam w wyszukiwarce to mi wyświetliło, że \"obecnie ostały sie tam tylko 3 chałupy\" :O ale zaraz doczytałam, że takie z XIX wieku :D więc emocje szybko opadły... Życzę udanego wypoczynku! :) I specjalne zadanie bojowe dla Ciebie: Pstryknij jakąś fotkę podczas zachodu słońca na plaży :) ( wschody już Ci daruje bo marne szanse śpiochu żebyś wstała :P ) Wracaj szybko i opalona :)🖐️ PS Nie zapomnij spakować stroju płetfonurka! (To koniecze jeśli chcesz wzbudzić powszechną sensacje na plaży ;) ) Benia - nie puściłam totka :( Cholipcia! ktoś teraz zgarnie moją wygraną!!!... Prawda jest taka, że nie mam szczęścia ani w grach losowych ani nawet w kartach... co mnie zastanawia bo hmm.. w miłości też nie mam :( ;) 🖐️ Szuwarku - wybacz, że tak zwiałam - to wszystko przez tą burzę!!! Nadrobimy w poniedziałek :) Udanego weekendu! Alan - a Nadia i Niki spod jakiego są znaku? Również miłego życzę :) Isa - żebyś widziała jak u mnie lało :( i nikt mi nie chce grilla w domu zrobić! A komary owszem są... po deszczyku maja świetne warunki do prokreacji... Pozdrawiam ciepło :) Nietoperku - moja rodzinka też sie puka na widok córci przed kompem - ale co oni tam wiedzą? no nie? :D pozdrawiam Gofra ------------->🌻 gdzie tak pędzisz ??? :D (kojarzysz mi sie z moja dawna stopką: Gubiąc w roztargnieniu myśli przedawnione - nie zatrzymuj życia! Niech gna jak szalone! :D Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Evergreen coś nie tak z tobą, ty też z 17 lutego i szczęścia nie masz ani w grach ani w miłości?:) Ja często wygrywam zwłaszcza w konkursach na tekściki - spróbuj! No w miłości też mam:) wokół mnie całe grono adoratorów:) No wyjdź z domku i się rozejrzyj:) Alan - chyba powinnam ci odpowiedzieć How do you do? Pytaniem na pytanie:) Lepiej gdybyś zapytał: How are you? - to bym wiedziała:) Poza tym pochwalę się - no mały błysk w domku, a teraz po tym żmudnym długim sprzątanku parę kropel szlachetnego napoju:) Miłej nocki szuwarkom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już po imprezie, wczesnie, nie ?? Ale nie gustuję w halasliwej muzyce, na całe szczęście moi też nie, więc pojechaliśmy do domu. Nawet dobrze, bo jest mi tak smutno, że chyba zaraz sie rozkleję. Ale upijać się nie będę, nie mam zamiaru rzygać cały następny dzień. Musze sie trochę nad sobą poużalać, ale mam powód, powody .... Pewnie sie pozbieram za jakiś czas, a moze i nie, za duzo tego wszystkiego się nałożyło :( Śpijcie dobrze, miłej niedzieli Wam zycze 😘😘😘😘🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kiganko - nie smuć sie! Jakbyś chciała pogadać to daj znać :) Siedemnastka - no... chyba rzeczywiście coś ze mną nie tak... ale Ty nadrabiasz za nas obie ;) Pozdrawiam Dobranoc wodniki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️----------------👄 Pozdrawiam kochane wodnikowe duszyczki i słonecznej niedzieli życzę🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️----------------👄 Pozdrawiam kochane wodnikowe duszyczki i słonecznej niedzieli życzę🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nieee.... 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 WSTAWAĆ ŚPIOCHY 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool: Czy tylko ja siedzę w domu i klikam kwiatuszki? :O Nie może być! Cześć Alan :)🖐️ Piękna stopka! Już dawno chciałam Ci to napisać, ale wiesz, jak to mówią - yyyy... nie boli... yyy? nie boli... kurcze... nie pamiętam co (?!) ;) Oho! Nagły atak poczucia bezsensu... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaski!!! no,chyba pomalu dochodze do siebie :) upał u nas nie do wytrzymania,a ja biedny robaczek opalać sie nie mogę:( :O Beniu---widzisz tak to już jest ! nigdy umiaru! :O u mnie skwarok.30 stopni że dychać nie ma czym a u Ciebie leje! nie ma sprawiedliwości na tym świecie! Alan---śliczne te Twoje szczescia!!!:) a co do bezsilności to czasami nawet mnie siły opuszczają:( ale walcze z tym jak lwica i chyba wygrywam!!!:) Wodnik-szuwarek---to ty chyba z moich stron gdzies jesteś skoro u Ciebie też żar sie z nieba leje>miło mi bardzo! :) Isa---ostrożnie z tym grillem ;):P pamiętasz otwarcie sezonu? :) :D Socha---super dzieciaki,wogóle piękną rodzinkę tworzycie :)aż miło popatrzeć! Paula---miłego wypoczynku!!!pogody to tylko pozazdrościć!! a w różowym Ci do twarzy!!!:);) Evergreen---moj Yeti to powiedział że mnie na leczenie odda bo to nie jest normalne jak sie człowiek rechocze do komputera :O ... może ma rację? ;) Kigano---przekazuje Ci moje motto życiowe: nigdy nie jest tak żle żeby nie mogło być gorzej!!!! odrzuć smutki,myśl pozytywnie a wszystko stanie sie bardziej przyswajalne!ja tak właśnie robie i po chwilowych dołach pojawiaja sie uniesienia i nowa wena twórcza!!!!bedzie dobrze!!!musi być!!! Kropek---witaj! nareszcie jakiś rozrywkowy samczyk nam sie trafił! miło sie czyta Twoje wpisy!!!pozdrawiam.:) no, na razie koniec! ostrzegałam że jak mi przejdzie to was zanudzę wpisami!!!!:);):P pa,ide sie smażyć dalej!!!jak przeżyje to sie odezwe! miłej niedzieli!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ups! Evergreen-->bez żadnych skojarzeń!!!-nie widzisz , że ja nie stopką tylko łapką macham???:D:D:D--👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ka
Cześć Wam Wodniki :) U mnie okropna pogoda :( ciemno jak w nocy ;) grzmi i wogóle, zaraz znowu będzie burza :( Ale co to dla Wodników ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gofra! Co żeś sie tak rozpędziła? :D Ehhh... i poelciała.... może wróci moje kwiatuszki pochwalić? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze! jakie piękne kwiatuszki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×