Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Gość Ka
No i właśnie pięknie lunęło wodą z nieba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Ka---prześlij troche deszczu do mnie bo chociaż bardzo nie lubie jak pada to tym razem nie miałabym nic przeciw!!!:(;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ka
Mogę wszystkim rozesłać ;) Kraków chyba zaraz utonie ;) Pada co chwilę :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Człowiek se pójdzie kawke zrobić i już jaki milusi tłoczek na forum :D Ja coś dzisiaj powolna jestem.... to przez to, że już o 7 mi pobudke zrobili Ha! Wiedziałam, że piękne mi wyszły! Ale więcej kwiatuszków nie będzie :P Dzięki dziewczyny - to specjalnie dla Was! :) Nietoperku - zanudź nas, zanudź!!! :D Gofra! Ja nie mam absolutnie żadnych skojarzeń ;) Ka - a czemuś Ty jeszcze na czerwono? Wszędzie trąbią że czarny w modzie teraz! :) no raz raz! Ehh... uwieeeelbiam Kraków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ka
haha to zaraz się zrobię na czarno :classic_cool: i powrócę ;) A co Ci się evergreen tak bardzo w Krakowie podoba? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Benia! Jak sie zjawisz to daj znać! Mam do Ciebie pytanie natury technicznej... ;) Ka - w Krakowie? Wszyyyyystko! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no bez przesady ;) Wszystko się podobać nie może ;) Chociaż ja kocham swoje miasto :D ❤️ Właśnie znowu przestało padać :0 Chciałabyś być teraz na moim miejscu? Tak zakręca Ten na górze :) i odkręca kurek z wodą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ka - Jasne że bym chciała! U mnie upał potworny... A poza tym, to rzeczywiście... może przesadziłam z tym \"wszyyyystko\" - wszystkiego jeszcze nie widziałam :) No i lokalizacja mi się podoba - tak blisko do Zakopca! :D Uwieeeeelbiam Zakopane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha to widzę że nie tylko Kraków Ci się podoba :) tak wymieniając od jednego do drugiego to się okaże że cała Polska jest piękna ;) Przestało padać więc wam deszczu nie wyślę, musicie poczekać na dostawę ;) A Ty evergreen skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh juz jestem - sunie musiałam ganiać bo nie chciała do domu wejść - uparciuch jeden! ;) Ja z Wielkopolski :) bliżej Łodzi niż Poznania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evergeen jestem :D:D:D:D:D:D jakby co to zap[raszam na szuwary zaraz tam bedę ;);););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym mieć pieska :0 cześć Benia 🌼 :) Ja tymczasem lecę ;) trzeba się ogarnąć, a pogoda nie sprzyja jakiemukolwiek ruszaniu się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ka - pozdrawiam i wpisuj sie częściej :) Napisz coś więcej o sobie! Benia! już lecę! Odpalaj klawiaturę! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra :) jeszcze weszłam na chwilkę ;) Nie wiem co miałabym napisać :D Jestem z Krakowa co już wspomniałam ;) Wodnik ze mnie 11 lutowy i nie mam znajomych spod tego znaku :0 taki rodzynek ;) A nie sorry mam jedną koleżankę z liceum ;) ale jej nie lubię :D zresztą ona to już bardziej Ryba ;) No poza tym mam 21 lat więc stara baba jestem ;) od padziernika 3 rok studiów w szanownym Krakowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ka! :D ja też mam 21! więc wypraszam sobie tę \"starą babę\" :P ;) A co studiujesz? :) Też chciałam w Krakowie... ale za daleko mam :( Mykam na obiadek... :)🖐️ Ja wiem, że mi wszyscy \"Smacznego\" życzycie ;) Kochani jesteście :D Benia - tylko ciiiii... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czołem z harcerskim pozdrowieniem witam wszystkich koliberku byłem we Francji delegacja firma wysłała mnie żebym z żabojadami domówił szczegóły pewnej współpracy i w związku z tym musze wam powiedzieć że Paryż to chyba najbrudniesze miasto w Europie choć Luwr sam w sobie jest piękny a eksponowane tam dzieła zapierają dech w gębie, dobra bez przechwałek aha koliberku pisząc o młodych ludziach miałaś też mnie na myśli? paula wodniczka nie otrzymałem dotychczas żadnego zdjęcia Twojego też nie więc nie rozumiem za co miałbym dziękować ale proszę prześlij mi na adres mrawkin@wp.pl będę harcersko wdzięczny wodnik-szuwarek ja jakoś o Tobie nic nie słyszałem ale chętnie poznam wodniczą dusze ever to twoja siostra? kurcze jakie ja mam zaległości zakład o którym pisałem to ja już wygrałem przetrzymałem czas wymagany na tym forum i przyszło mi to z wielką przyjemnością zatem zamierzam dokonać ostatniego aktu i wybrać nagrodę c.d.n.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem z 10 lutego....jestem strasznie szczerym zwariowanym romantykiem to zabrzmialo jak \'pare slow o sobie\" w randce w ciemno... Ale taki mam charakterek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evergreen=> 21 lat to przecież kupa czasu ;) :D a co do studiów to wolę nie mówić :D cześć Bartosh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś imprezuję przed netem piwo te sprawy pada deszcz lubię taką pogodę nastraja mnie melanholijnie wiecie tak się zastanawiałem czy w życiu zawsze gdy jest dobrze potem musi być źle? mówię o sprawach osobistych bo w zawodowych jakoś mi idzie w środę lecę do Angli o ile będzie to możliwe kurcze ma ktoś jakieś informację czy jest tam już w miarę bezpiecznie bo moi mnie wysyłają i pierdzielą wszystko a trochę mam cykora bo aż tak źle mi nie jest żebym musiał umierać i to z powodu fanatycznej religi no za jankesów to ja łba nie będę nadstwaiał a wiecie z każdej podróży przywoże butelkę jakiegoś alkoholu wypijamy ją potem ze znajomymi albo opróżniam ją sam, mama mówi że jestem nałogowym alkoholkiem ale bez przesady choć nie ukrywam za kołnież wylewać nie lubię raz w hotelu z arabem tak się urżeliśmy że gościu przez dwa dni z pokoju nie wychodził tylko zastanawiam się dlaczego życie osobiste i zawodowe stanowią swoje przeciwieństwo może mi to ktoś wyjaśnić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem jak to jest z tym szczęściem. Ostatnio go u mnie za mało. Gdy jest dobrze to zazwyczaj później pojawia się coś, co je niszczy. Ale to nie każdy tak ma, znam wielu ludzi, którzy non stop są szczęśliwi zarówno finansowo, zawodowo i uczuciowo. Mnie to jakoś omija :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to mam wyczucie - wiedziałam kiedy sie na forum pojawić! :D Enfan! sprytnie żeś mnie pominął w swojej wypowiedzi :P No czytaj, czytaj bo do września tych zaległości nie nadrobisz... A szuwarek to rzeczywiście moja siostrunia - jakbyś sie w Paryżu tak długo nie lenił to byś wiedział ;) Ewcia to wspaniała dziewczyna, może ją jutro poznasz, o ile znowu nie znikniesz... PS yyyy... ciekawość mnie zżera odnośnie tej nagrody... Bartosh - Witamy w naszym stawiku! Napisz coś więcej o sobie :) Ka - eeee młode jesteśmy jeszcze - czymże jest 21 lat w porównaniu z wiecznością? ;) Dlaczego nie chcesz napisać co studiujesz? Hej! My tu przed sobą tajemnic nie mamy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znowu jestem :) odrabiam zaległości: deszczu u nas ani kropelki :O wszyscy zmeczeni strasznie tym upałem.Moje pieski szukaja w domu najchłodniejszych miejsc i ozywaja dopiero wieczorem.Ares wyrósł na wielkiego psa ! wzbudza już respekt swoim wyglądem i jak ktoś go nie zna to nie pcha sie z łapskami zeby go głaskać,hihi :) a on jest takim slodkim przytulakiem ze nawet z fretka na podwórku sie zaprzyjażnił :) corcia zaliczyła kolejny rok studiów bez wiekszych problemów synuś pracuje,instaluje alarmy i sprzet grajacy w samochodach w renomowanej firmie( montowal subufer u Tony Richardsona nie wiem czy tak to sie pisze ale chodzi o tego żużlowca)i zlożyl papiery do szkoły.Yeti siedzi ze mna w domu bo chorowity cos ostatnio sie zrobił. i tak w skrócie nadrobilam wieści kiedy nie pisalam. a jeszcze zaległe gratulacje dla wszystkich którzy pozaliczali co mieli pozaliczać,pozdawali co mieli pozdawać a tym co sie nie powiodlo caluski na szczescie w drugim podejsciu 👄 a teraz zwiewam bo was zanudze na śmierć. papa:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evergreen, hahaha nie chcę powiedzieć bo ludzie dziwnie reagują ;) a kierunek jak każdy inny :) normalne przedmioty i normalni ludzie :) a 21 lat to dużo ;) no może nie w porównaniu z wiecznością :D ale chciałabym tak cofnąć czas o jakieś 2-3 latka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evergreen---co ta Ka wygaduje ?!21 lat to dużo? przeciez nawet żarówki na torcie nie może zamontować !!!no nie,wytłumacz jej ze, \"oczko\" to najpiekniejszy wiek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihihi ja tam nie mam nic przeciwko moim 21 latkom :) Ale jakoś tak ostatnio mi sie nie układa :0 i cofnęłabym się do lepsiejszych dni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm widzę, że nie tylko ja dzisiaj piję do monitora... ale tylko herbatkę z cytrynką - żeby nie było... ;) A z tym szczęściem to też u mnie różnie... Ale często słyszę, że jestem niepoprawną optymistką :) Staram się szukać szczęścia gdzie tylko się da... Coś mi sie jednak ostatnio różowe okularki zapodziały, a moja szklanka z herbatką jest w połowie pusta... ehh Enfan.. znowu nas zostawiasz? A na długo odpływasz? tzn odlatujesz? Nietoperku - fajnie że w końcu jakieś nowsze informacje od Ciebie! :D No to niezłe sukcesy dzieci odnoszą :) A córa co studiuje? Ka - Nietoperek dobrze gada! Słuchaj uważnie! 21 to piękny wiek... A co do kierunku to teraz juz musisz napisać! Bo zwariuję z ciekawości! :D a już dosyć zakręcona jestem... Czy Wy także nie widzicie emotikon na tej stronie? Irytuje mnie to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×