Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

hejka, ja sobie przypomnialam o tym ze moge pooszukiwac za darmo dzis dopiero pol godz temu, jak zostalam w domu sama:P lecimy zaraz na 85 urodziny szpiegotygrysa babci:) nie mamy prezentu ani pomyslu na niego, skonczy sie pewnie na kwiatach i laurkach od wnukow:P:D a co tam, ona zawsze krzyczy zeby nic jej nie kupowac:) pozdrawiam👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Teraz piszę z kompa mojego braterstwa. Obiadek zjadłam, nawet im gary pomyłam, tzn. mamusi gary i zaraz się zbieram do siebie. Jo ----> jak przeczytałam, to co napisałam, to też mi się smiać zachciało. Bardzo dwuznacznie to jest, ale co tam, pier .....dolic to :P Haba --->Dzieki :) popieram Twoje stanowisko w temacie Zuzi. Takie ładne imie ta mała zaraza deprecjonuje. Bo wszystkie Zuzie, które znam to sa miłe dziewuszki. A tłuszczykiem to się nie przejmuj, beda swięta to nadrobisz :) Alan ----> jak sam widzisz, jest jak jest no i ruch w stawku tak jakby troszkę zamarł. Ale mysle, ze jakoś się rozkręci. Bywało już różnie u nas i jakoś się trzymamy :) Isa ---> i jak urodziny babci? W sumie tak już jest ze starszymi osobami i prezentami. Ale pewnie z kawiatków i jakiejś bombonierki się pewnie babcia ucieszyła. W moim nowym miejscu pracy lubią wyjazdy i na długi weekend tez się szykuje. I moja kolezanka mnie wciągnęła w ten wypad. Tam to mnie jeszcze nie było. Na drugi koniec Polski, do Białowieży. A w Puszczy to wiadomo co się robi ..... ;) Ale jadę, bo taki wyjazd jest mi konieczny do zycia jak tlen. Przyjemności na c.d. weekendu. Pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
machnę tylko bom wróciła z podróży dla wszystkich rodziców, uczącego sie potomstwa---> spoko wielkie, już jeden z obecnie panujących wypowiedział się na temat nauczycieli, że trzeba porządki zrobić, wywalić wszystkich, którzy za komuny pracowali , i tych, którzy należą do ZNP, sądzę, że jak tak dalej pójdzie, to za kilka miesięcy możemy mieć rewolucję w naszym pięknym i jakże sprawiedliwie i prawo rządzonym kraju :P słońca i dobrego nastroju na resztę niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej wodnki:) Na początek spóźnione życzenia - za co bardzo przepraszam - imieninowe: Kigana 🌻 Czekaj 🌻 - dziewczyny! Duuuuuużo szczęścia, radości i miłości! Oby dobry nastrój nigdy Was nie opuszczał! Buziaki!!! :) A teraz proszę o wybaczenie... przyznaję się bez bicia, że leń ze mnie straszny (po tatusiu:P ) Wróciłam już w czwartkowy wieczór i mimo że szybko nadrobiłam forumowe zaległości (bo jakoś nie pobiliście rekordu w ilości zapisanych stron:P ) to aż do teraz odwlekałam własną pisanine:(! Nie wiem, może to ta pogoda? Ciągnie mnie żeby po ogrodzie pobiegać - tzn sunia mnie ciągnie:P bo coś jej sie porobiło, że w miejscu nie potrafi usiedzieć, a takie spokojne stworzenie to kiedyś było:P;) Może to wiosenne rozkojarzenie? ;) Kwiatki, pszczółki, ptaszki, słoneczko, trawka, ciepełko... i inne ciekawe zdrobnionka:P potrafią człowieka skutecznie odciągnąć od komputra:P Możliwe też, że to brak siły przebicia z mojej strony! Bo mimo że sie do tej pory nie wpisałam, to jednak chęci miałam! i to jeszcze jakie! :D taaaaaakie ogromne! Tylko że co wlazłam na forum to zatrzymywałam się na innym topiku, który zawsze zdołał zaabsorbować mnie do granic możliwości!:P a jak juz zdołałam się opamiętać to okazywało się nagle, że trzeba iść robić obiad, ewentualnie szaleć z odkurzaczem albo nawet.... uczyć się:(! No właśnie! Aktualnie zapoznaję się z kodeksem pracy bo koło niedługo - jeszcze przed świętami.... Po świętach zresztą też... a w maju zerówki - juz się doczekać nie mogę:P;)! ale co tam - żyjmy chwilą:D Dopóki brata nie ma, a wraca już za tydzień! i dobrze - im wcześniej przyjedzie tym wcześniej wyjedzie:D:P;) a ja znowu jutro jade do Łodzi i wracam dopiero na święta... tzn akurat na świąteczne porządki :(;) nie ma lekko - trza pocierpieć! Mam nadzieję że forum sie wyrwie z tej apatii... Wiosna wiosna więc teraz będzie już tylko lepiej!;) A tak ogólnie to u mnie nic ciekawego... No prosze:)! tyle sie napisałam a praktycznie nic sensownego nie wyprodukowałam:D Jutro ma być 19\'C w Łodzi!!!:D Cudnie! W końcu przestane ciągać szalik po ziemi i wydawać z tak wielkim trudem wyproszone pieniądze na niewymiarowe fleki do kozaków!:D:P Kochani - zaczęło się! :D Udziela mie się atmosfera tej najpiękniejszej pory roku! Mam pierwsze objawy głupawki wiosennej :D Nieuzasadnione wybuchy radości, napady panicznego śmiechu w sklepach spożywczych, wpadanie na bliżej nieokreślone, nieistniejące przedmioty, zapominalstwo, stany euforii na przemian z depresją maniakalną i poczucie zupełnego niezrozumienia przez otoczenie, a jednocześnie nieprawdopodobnej tolerancji dla moich mniej lub bardziej zbzikowanych wyskoków :D To będzie wszystko na dziś... bo własnie coś czuje że ta depresja mnie dopada tak cichuteńko... czai sie, zaraz wyskoczy i mnie zje! A przecież nawet małe dzieci wiedzą że jedzenie o tej porze niej jest zbyt dobrym pomysłem... Ja też wiem bo ostatnio wprawiam się w byciu fenomenalną wróżką:P Ale to juz inna bajka - na dobranoc... Zaczynam świrować więc mykam otworzyć szafę i zacząć gadać do rzeczy yyyyy tzn zacząć się pakować, bo już poźno a niedługo trzeba będzie walnąć budzikiem o ścianę;):P więc juz mnie nie ma!;) Miłego tygodnia, a nawet dwóch! pa wodniki i wodniczki :)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macham🖐️ nie chce mi sie pisac:( deszcz pada:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ever---> pozazdrościć odwagi, na inne topiki jak wejdę, to mnie wciągną! jakże inne mogą być ważniejsze od naszego wiosna fakstycznie daje się we znaki, raz deszcz, raz slepawka słoneczna, z tego jedynie można wyhodować se mózgobóla pospolitego, co niniejszym uczyniłam:( właśnie próbowałam zmienić kozaczki w samojeżdzie na letnie obuwie, ale tylko zjeździłam siem okrutnie i do jutra muszem czekać, bo takich pięknych jak ja kcę, to niet, a na dodatek pełno innyvch samojezdów w kolejkach, o i to kolejna przyczyna mojego mózgobóla idę tępić paskudę, albo łeba zamienić miłego dzionka przy śpiwie skowronka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a już myślałam, że słonko na dłużej zagościło,a tu nic tylko deszcz jak tu nabrać rozpędu przedświątecznego, nie masz, nie masz nadzieje z ciekawszych wydarzeń, to wreszcie odblokowała mi sie wskazówka wagi i drgnęła lekko w dół , ale bez fanfarów, tylko 1kg, no zawsze lepszy rydz, :) Luteczka Kluseczka macha do Was we wtorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i proszę , skąd tyle łaski dla kluseczki:P, może to nagroda pocieszenia, za niespełnione marzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce sie wpisywac, i to bardzo , ale lata mi tu centralwings i zaslania skrzydlami wszyskto i nie mam jak tego wylaczyc a samo nie chce zniknac!! pozdrawiam z zadeszczonej, pochmurnej wawy... mogloby sie skonczyc jak wczoraj sloncem:) 👄 lutek!! strazniczko topiku!!masz za to dwa 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lutek ----> jesteś niezmordowana :) A z tą odzywką jakiegoś mądrali, to może niech on uważa, żeby go za chwilke nie spacyfikowano. Bo tak to często bywa z takimi madralami i naprawiaczami swiata od siedmiu boleści. Gosia ---> no fajnie :) To znaczy, ze masz stały dostep?? Ja narazie nie mam, ale aż tak bardzo znów mi to nie przeszkadza. Dziś mam w zasadzie już wolne, bo moja VI klasa pisze sprawdzian, a ja ze względu na moje lekcje w tej innej szkole, nie zostałam wciagnieta do zadnej komisji ... A tak w ogóle to wiosna się chyba wszystkim udziela, totalne rozleniwienie wokół. Miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yol:D Jedzcie na wycieczki.Wezcie przyklad z Kigany i ze mnie bo sam niedawno bylem sobie w walii na rowerku pozyczonym.Pojezdzilem po lesie i sie zmeczylem ale fajnie bylo....Moze wtedy wam sie odechce melancholii... Mam zdjecia jak dam tylko rade to przesle... Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kigana-sniło mi sie ze jestes w ciazy ;-) really taki był wpis na cafe...powinnam sie leczyc ;-) :-) U mnie pada ale mam mini a po rajstopach ciagnie jak w kieleckim ale co tam!!! Haba-sciskam mocno!!! Isa-miałam byc jutro we warszawie ;-) ale nie bede bo gdy tam jade to czuje sie jak z bronxu :-P ;-) Joaś form the bronx hahahaha To ciał !!!I szał goracych ciał!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde JO no chyba bylas w innej wawie:P przyjezdzaj! nawet rozwodu nie bede musiala brac bo mojego jasnie pana nie ma:P moge dla Ciebie tez wygladac jak z bronxu tylko jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Na początek Kigana przepraszam. Tak to jest jak nie ma kto tabeleczki przypomnieć :( Wszystkiego najlepszego, 100 LAT, 100 LAT. U mnie też wiosna....radosna. Szuwi ja mam tylko Twój tlen :( nie mam gg :( Gosia - cieszymy się :) Pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No taa,w takim slimaczym tempie to my do 300 stron w tym roku to nie dojdziem.. ;-) Isa-no byłam w tej Arkadii wtedy kiedys-i co??? było mnie stac na ...skarpetki...Jakos nie lubie tej warszawy ;-) A z bronxem to sie ..trzeba urodzic Dziewcze!!! Plany sie zmieniły-i zamiast do warszawy-to pojade do poznania-z tym ze nie na pewno... ;-) No a ja moze wezme ten rozwod za Ciebie? ;-) :-P Dobra ide naliczac całe 1,5 % podwyzki ;-) :-) nie posikajacie sie!!! Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Jo ----> narazie w ciąży nie jestem, co za sen ..... Ale ta ciąża może oznaczać coś innego, jakąś sprawę, która rośnie i wymaga rozwiązania. No i tak w życiu jest. A kiedy w tym Poznaniu będziesz? Bo ja niedaleko mieszkam ..... Może wyślij mi na maila, jakbyś coś konkretnego wiedziała i chciała się spotkać. Ja sprawdzam swoją pocztę w miarę regularnie. Dobra, kończę, narazie, pa 🖐️ bo zaraz mam lekcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hejka, to ja! nie dziwota, że tak szybko te stronki zapełniamy, jak ciągle gdzieś fruwamy, można, rzec- latawice się z nas porobiły:D u mnie jest dziś całkiem wesoło, na okoliczność fachowców, którzy jak te pscółki od poniedziałku zasuwają i ściany nam docieplają, więc świdrowanie od 8 rana, jest trudne do wytrzymania alem siem wyżyła artystycznie, bom jajka zdobiła i inne takie pierdółki robiłam wielkanocne czuję sie w obowiązku przekazać, coby nie wyszło,że koleżankę ignoruję, ja również nie posiadowywuję nr GG przezdrawiam Wsiech !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JO* .... w tej arkadii to i mnie tylko na skarpetki stac:P kto sie po takich centrach szlaja:D tam to mozesz na kawe jak chcesz majatek wydac:D:D:D:D ok, juz wiem kupilam tam jeszcze adidasy /reeboki czy jakos tak;)/ ale na wyprzedazy... na duzej wyprzedazy!! i wiecej tam nie byla:D a urodzilam sie na prowincji:P;) szuwi a moze nowe gg? cholera bo one te zolzy Ci nie podadza:D ide popracowac:D a ....... i dzis znowu nie ma tygrysa w domu:D:P moge szalec:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leje i leje i leje je je je je!! Isa-no najbardziej mnie bawiło to ze te skarpetki i te rajtuzy u mnie kosztuja grosze..No pojechalimy z prowincji do arkadii cobysmy mogli kawe wypic..i co-niedobra była!!! Kigana-no dobra-ale to moj problem rosnie w Tobie?Ja tego nie klepne ;-) hahahahahaah ostro jest ze mna!!! A ja mam w domu malkontenta narzekacza i osobe zaprzatnieta całkowicie swoim ciezarowym sprzetem..oj biedna ja biedna!!!! ;-) :-) ;-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy tu już nikt mnie nie zauważa? mam się przefarbować? :> Córka marnotrawna wraca a tu cisza, żadnych przyjęć powitalnych, chyba musze z wami porządek zrobić ;) Ever ja też mam niestety pierwsze koła za niedługo nie mówiąc już o egzaminach pod koniec maja, albo może na początku :( Haba ty lepiej pilnuj swojego szpiega bo jakichś gości przyjmuje pod moją nieobecność :> A ze śmieszniejszych rzeczy to powiem wam że mój szpieg zabrał sie za naukę języka angielskiego i w czwartek idą na ALE :P stwierdził że ten jeden semestr mu sie przyda, bo na następne i tak nie pójdzie, a przy okazji zrobi FCE (czy jakoś tak). No i jak już tak wam piszę to muszę się pochwalić: dostałam dodatkową kasę na święta, tylko że już połowy nie ma :/ Szuwi biedaczysko ja niestety też nie mam twojego gg, a w katalogu nie możesz się poszukać? Dziewczyny czy coś się szykuje na dłuuuugi weekend? bo bym sobie wolne zaklepała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to chyba pobiłam rekord :D 132 wiadomości nieprzeczytane :D dobrze ze skrzynka jest pojemna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, to ja tez uprzejmie donosze ze Gazo mial wczoraj gosci:P Paula zobacz ... on nas obie czarowal:P:D ale Haba spoko... przypilnujemy Ci go a Ty sobie spokojnie pracuj;) co do nieprzeczytanych wiadomosci... wczoraj wykasowalam wiekszosc i nie czytalam ich, przejrzalam tylko tekstowki i jpg, ale inaczej by mnie kolejna zima zastala! a i vivat na czesc marnotrawnej corki co wrocila na łono topiku:D JO najlepsza kawe w tym miescie robi moj Tygrys... wczoraj legl przed kompem ze smiechu jak mu pokazalam jak zes sobie mnie w kompie opisala:P to bylam ja Isa Tygrysa i ide suszyc wlosy:D tak, siedze w domu:P ale juz niedlugo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🌻 Mam już stały dostęp do kompa i do neta, chyba co niektórzy to zauważyli po zapchanych skrzynkach, Sorryyyyyy, ale czyśłam swoje skrzynki i właśnie skończyłam. 🌻 Już więcej smieci nie będzie :D obiecuję :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Jo ---> no nie mam pojecia, jak z tym problemem jest, gdzie rośnie, u kogo rosnie i co z tego wyniknie :P Wiem tylko jedno, że problemów to mam dosyc i już mi się na wymioty zbiera na to wszystko :P Ostatnio nic mi się nie chce, mogłabym już pieknie dosprzątać mieszkanie, ale mi się nie chce. Pewnie macie tak samo. I żadnych ozdóbek narazie nie mam chęci robic i podziwiam Lutka :) Życzę Wam miłego weekendu i do zobaczenia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dzisiaj zimno..wrrrrr..ciemno zimno do domu daleko... Czaje sie jak czajnik zeby wziac to wolne...Ale u nas to trzeba z rytuaem,przytanczyc o urlopa-nie ma tak hop siup..Ale leje na to-w najgorszym wypadku nie dostane ;-) Isa-tak ostatnio myslaam ze ta Twoja metoda na girl ;-) to taka niedokladna.. ;-) :-) a Ty nie masz za dobrze z tym domowaniem? a? Kigana-bede kolo tego Poznania jak mi Bog da,ale tylko przesiadam sie na WIELKA CIEZAROWE i wracam do domu ;-) Taka zabawa.. Paulisko-milo ze wpadlas ;-) naprawde jestem pod wrazeniem ;-) :-) Mogabys sie bardziej rozwinac Dziewojo.... Koncze bo czas na obertasa o urlopasa!! Koli-a jak tam Diabelek?Zyjesz jeszcze? ;-) Haba- ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i kalwisz z l mi nie dziala, bedzie tylko L ZAMIASTA TEGO L Z KRESKA KUFAAA CO JEST?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yol:D Jo mozesz masz angielska klawiature?? ;) Bo np. mi tez nie dziala;) :D:D:D.Pozdrowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×