Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

no tera ja : Paula nie przejmaj się --> na obecna czasy można tylko sobie zanucić: trudno tak razem nam być ze sobą.... :D Polak--> jak tam na Wyspach Haba--> dzięki za troskę, u mnie oki, przy okazji zdam relację Kigana---> no właśnie, powodzenia, ja cyrograf podpisywałam 24 września, no i jakoś jeszcze żyję, więc i Ty mam nadzieję sobie poradzisz :) wsiech pozostałych pozdrawiam i do miłego👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) Paula --> nikt o Tobie nie zapomniał:P a nie piszę bo nie wiem czy zauważyłaś ale wszystkich na urlopy wywiało ;) sama ze sobą to wystarczy jak w domu gadam:P no ja z chęcią bym pojechała do Grudziądza ale jest jeden problem:( nie wiem czy czytałaś że ja też dostałam awans...poziomy:> tzn. już nie pracuję i cholera...kasa nie chce mi sie w nocy kocić...to pewnie przez te upały ;) ale skoro Ty masz wolne to zabieraj Krewetkę i hej nach Sosnowiec dawajcie:)coś zorganizujem na miejscu :) no a poza tym moja pijawa wraca 12.08 z kolonii i nijak politycznie by było zostawiać go pod drzwiami samego ;) ale Wy przyjeżdżajcie:) wiecie co Haba zrobiła? zgłupła do reszty ale co tam:D spełnię swoje marzenia jak tylko dostane umowę o pracę:) bo to niestety jedyny warunek którego jeszcze nie spełniam:( a więc..... idę na kurs prawa jazdy na kategorię C+E :D zawsze mi sie marzyło duże autko ;) już nawet kochaną teściową prosiłam o zrobienie dużej poduchy coby mnie było widać zza kierownicy :D no i buciki muszę se skombinować na jakiej koturni bo będę inaczaj nóżkami machać i nie dostanę do gazu ;) no w każdym razie mam do wykorzystania 3 kursy.. i biorę, j.angielski, kurs prawa jazdy na C+E, i kurs na przewożenie substancji niebezpiecznych. bójcie sie:D:D zostawiam Was pełnych strachu :) Polak, Paula 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dzisiaj także :) jeszcze troche i nałóg znów powróci :D mam plana kupić sobie laptopa i do tego jakiego routera co bym nie musiała się prosić i kocić o net :P Haba u mnie problem jest podobny co u ciebie, tyle że nie czekam na dziecko a moją kochaną ;) krewetkę. Ma wrócić w niedziele i do tego pod wieczór, więc na jeden dzień nijak nie wychodzi, bedziemy musiały sie zlocić kiedy indziej. A czy do Jo jedziesz w tym sierpniu czy nieaktualne dawno? Co do mojej nowej pracy to mam dość kierowniczki: co chwilw wpada do pokoju i sprawdza czy coś robię :/ ale się jej dzisiaj podlizałam, żeby dobry start sobie wyrobić (przenosiłam jej graty do nowego biura) :P Gorące pozdrowienia znad już słonecznego Grudziądza :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce mi sie czytac co napisaliscie:P melduje ze wrocilam bylo zajeb....e goraco, przewaznie ok 43 stopni ale ja tak lubie wielki basen, blekitne cieple morze ja tam moge wracac dwa razy bylam na raftingu nic nie zwiedzalam:D za to chlalam od rana do nocy buziaki, ide prac👄 ot, powrot do codziennosci:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jutro puszczam totka:D to moze rzeczywiscie tam wroce:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) Isa---> u nas też temperaturka była nie najgorsza:P i woda ciepła, i przegrzanie organizmu u mnie wystąpiło ino ze za darmo:P Tygrys nie trzymał Cię za krótko? Paula---> niestety do Jo też nie jadę:( czekam aż w końcu ona sie tu wybierze ;) a teraz cos z życia mojego kolonisty :) stęskniona mamusia wysyła smsa do dziecka o treści: \"tęsknię juz za Tobą, może byś już w końcu wrócił do domu co? ;)jak Ci jest na koloniach? napisz cos więcej\" za pół dnia przychodzi odpowiedź...\"dobrze\" chyba mu się nie nudzi:( ech...moje maleństwo (jedyne 148 cm) nie potrzebuje już mamusi:( a jak mi sie tam zakocha?? ło litości!! a teraz z innej beczki:D znalezione w necie..siedziałam i płakałam nad tym:D - Boże? - Tak, Adamie? - Co się wczoraj wieczór działo? Gdzie moje trzy żebra? - Jak to co? Pochlałes i zachciało ci się dziewczynek. :D:D:D:D:D:D:D:D Leci samolot pasazerski, kapitan wzywa do siebie stewardesse i mowi: - Niech pani przekaze pasazerom, ze mamy klopoty z silnikami i za chwile sie roztrzaskamy o glebe. Stewardessa wychodzi do pasazerow. - Prosze panstwa, wyciagamy paszporty! Wiara wyciaga paszporty... - Teraz machamy nimi nad glowa!! Wszyscy machaja podekscytowani i zaciekawieni... - A teraz zwijamy paszporciki w rulonik! - Tylko ciasniutko, ciasniutko!!! Wiara zwija paszporty, nie bardzo wiedza, po co... - I teraz wcisnijcie je sobie w d**e!! Bedzie was latwiej zidentyfikowac! :D:D:D Pożar wieżowca. Niestety straż pożarna nie miała tak wysokiej drabiny, aby ściągać wołających o pomoc mieszkańców z wyższych pięter płonącego wieżowca. Nagle znalazł się jeden gościu, który stwierdził, aby ci ludzie skakali, a on ich po prostu wszystkich złapie. Skacze pierwszy ! Złapał ! ; Skacze drugi ! Złapał ! ; Skacze kolejny ! Złapał! ; itd. Aż tu skacze murzyn. Jego nie łapał i gościu spadł na asfalt. Pytają się go: -Czemu go nie złapałeś? -Bez przesady, nie rzucajcie spalonych, czasu nie ma! :D:D:D:D Góral w sklepie wolnocłowym na nowojorskim lotnisku zwraca się do sprzedawcy: - You, now, wiesz facet, I want to buy...piła. Widząc brak kontaktu mówi piła, piłka, i pokazuje rękoma wielką obłość oraz demonstruje koszykarskie odbijanie - You now, piła - odbija wymaginowaną piłkę do koszykówki. - Oooh, ball? - pyta sprzedawca - You need to buy a ball? -Yes - cieszy się góral, ball, piła - teraz patrz mi na usta - łańcuchowa. no dobra..na dzisiaj koniec:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haba a gdzie indziej to wklejasz inne dowcipy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam znad morza. Fajnie było ....słońca dużo, ratowników .... ale za młodzi , stanowczo za młodzi jak dla mnie :P Pytanie teraz, skąd ich wytrzasnęłam. Ano, tam gdzie spedzam wakacje, to jest jednoczesnie środek WOPR, gdzie słoneczni patrolowcy zamieszkują w sezonie. Wczoraj wybrałam się do Poznania, żeby jakiś przyodziewek na owa wiekopomna chwiłę skombinować. Wzięłam ze sobą posiłki w osobach mojej bratowej i koleżanki i ruszyłyśmy. Przymierzyłam kilka sukienek, żadnej nie kupiłam, ale jadę w przyszłym tygodniu, żeby działać dalej. I jak zadziałam to napiszę więcej :) Dzieki Wam za dobre słowa, chociaż im bliżej tego września tym większe mnie ogarnia, nie wiem jak to określić.... może nei przerażenie, ale coś w tym rodzaju - jak to będzie, to jakaś abstrakcja kompletna. No ale myslę, ze dam radę. Kończę, miłych urlopów życzę i do następnego :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kigana bedzie dobrze:D kiedy w koncu ta chwila bo ja jakos nie zarejestrowalam i nie wiem kiedy zyczenia slac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej melduje, ze zyje i jeszcze się nie utopiłam pomomo, że moj domowy codzienpyta o to (nie wiem czemu, bo nie jestem az tak wysoko ubezpieczona :). Na razie mam duzego siniaka na udzie. :) Pogoda na zagle niezła, ale mogłoby troche więcej wiać. Kadra instruktorska za młoda stanowczo (16- 20 lat :( ) No i tyle. następny zlot proponuję zrobic na łodkach hihi :D Paula- Gratuluje awansu :D Pozdrówka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam bladym świtem :P Kigana określ ty dziewczę kiedy mamy z butelkami przyjechać i nachałasować :D pod Poznań daleko nie mam, więc wszystko się może zdarzyć :D Może Lutek też dołączy do eskapady :> Isa jest takie powiedzenie: wszędzie dobrze ale w domu najlepiej :P powiedz kiedy się przeprowadzasz nad ciepłe błękitne morze :> wyniosę się razem z tobą :D Haba ty nie gadaj głupot tylko pzryjeżdżaj jak będziesz miała chwiłeł wolną :D dawno twojej zakazanej gęby nie widziałam :P A propos widzenia tych waszych buziek, kiedy dostanę zdjątka z Krakowa, hę? Do zobaczenia następną razą :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula nic mi chyba nie zostanie jak sie przeniesc nad to cieple blekitne morze w sobote zaliczylam kilka ostrych dyzurow z soba i corka a dzis od nowa... ja chociaz goraczki nie mam, a Ania od piatku 39 stopni... dzis juz w ogole strasznie zle sie czuje, Tygrys z nia pojechal do lekarza bo ja nie daje rady... zreszta juz mnie zapisal na popoludnie do mojej lekarki...ciekawe czy przywiozlysmy jakies tureckie scierwo czy po prostu organizm zimna odmawia..... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to napiszę jeszcze raz: 23 września :) Paula---> a co to za zwyczaj z tymi butelkami?? :) Nie znam go, napisz coś więcej. A przyjechać możecie, masz rację, że to daleko nie jest. Isa ----> zdrowiej dziewczyno, bo jeszcze chwila i ta choroba przyćmi Ci wszystkie piekne wspomnienia z wakacji. A po co i na co to. Mam nadzieję, że żadnego dziadostwa nie przywiozłyście .... Koliberku ----> a może to jest przejaw głębokiej troski o Ciebie, a nie zaraz liczenie na kasę z ubezpieczenia ?? :D:D:D Narazie siedzę w domu, pojutrze wybieram się do Poznania, może Postrzeleniec też ze mną pojedzie, bo też musi wyglądać godnie w takim dniu, jedynym jak mam nadzieję w życiu. Moja koleżanka, żeby mnie pocieszyć stwierdziła, że ona drugi raz by czegoś takiego nie zrobiła - jest w moim wieku i 10 lat po ślubie. Możliwe, tak myslę, że niektórzy nie powinni brać się za małżeństwo przed 30-stką. Bo po 30-stce zmienia się optyka widzenia na pewne sprawy .... I takie to myśli mnie ostatnio zajmują - między innymi oczywiście :P Miłego odpoczynku życzę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) Isa---> bawisz sie w szpiega:>? przynajmniej tam gdzie wklejam dowcipy nie ma gadek o tym co głupiego zrobili wasi faceci, teściowie i takie tam:P wesoło jest przynajmniej:P a poza tym to zdrowiej. moja pijawa z kolonii też przywiozła jakąś paskudę. chwilowo objawia się to katarem i może na tym sie zakończy. oby! aaa no i przywiózł pół walizki kamieni:D co prawda piękne są ale współczułam Gązowi bo musiał walizkę nieść:P w domu dopiero młody się przyznał jakie skarby są w środku ;) Kigana---> nie wiem czy o tym samym pisze Paula (chodzi o te butelki) ale ja trzaskanie butelek miałam od czwartku i myślałam że nei nadążę ze sprzątaniem:P a goście byli z jej rejonu więc chyba o tym mowa ;) otóż! trzaska się butelki, stare talerze, wszystko co nadaje sie do trzaskania pod drzwiami panny młodej doputy, dopóki młoda nie wyjdzie z wódką i nie napoi gości. oczywiście to goście mówią kiedy maja dość:P ja się zemściłam na mojej bratowej :P pół nocy hałasowaliśmy u niej w bloku :P tak więc Kigana ! zaopatrz się z szufelkę, miotłę i duży worek na śmieci :P przybywamy:D!! Paula--> ja by z chęcią przyjechała, ale wiesz jak jest:( no muszę poczekać na lepsze czasy dla mnie:) kiedyś w końcu muszą nadejść!! czekam na nie z niecierpliwością ;) a co do fotek z Krakowa to juz Ci wysyłam. Koli---> i jak? mamy już się cieszyć że jest wśród nas żelgarka?? kiedy zabierasz nas w rejs;)? idę dogorywać bo mi łeb roz.........:( no! miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haba jak mi sie nudzi to sobie czytam dla rozrywki;) do wirusa dowalila mi sie angina:O czy ja kiedykolwiek jeszcze bede normalnie funkcjonowac?????? no i na oczy ciagle nie widze: nazwa wirusa jakas za skomplikowana dla mnie, moze trwac leczenie nawet miesiac, moze byc zaatakowana rogowka.... nawet jesli to tureckie scierwo to i tak tam jeszcze pojade:P totka nie mialam czasu sprawdzic... chocby 10 zl to byloby za co znowu zagrac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yol Ha a gdzie cie jeszcze mozna znalezc? Tez chetnie poczytam i sie posmieje :D Kuruj sie, zycze powrotu do zdrowia, Isa tobie rowniez turczynko ;) :P Koli czekam w porcie na ciebie;) Poplyniemy na wyspe Isle of man.:D Kigana gratuluje choc nie wiem czy tego juz nie pisalem :D Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w górę
a co :D ciagle chora jestem;) wiec nie mam o czym pisac:D isa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie ząb zaczyna boleć :P :( i nie chce mi się pisać :P :D w niedzielę będzie koncert u mnie nad Wisłą \"Hity na czasie\" :) będą na żywca w TVP2 transmitować :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja chcialam w niedziele do Lodzi na zwalanie samochodu z dzwigu i tygrys powiedzial ze w takim stanie to ja nigdzie nie pojade😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haba ---> pewnie o ten zwyczaj chodzi, w Niemczech też tak robią. U mnie się nie przyjął. Tzn. mam na mysli region. Ale zadyma by była, jakbyscie te flachy trzaskały u mnie pzred blokiem :D:D:D:D Już widzę miny sąsiadów :P Polak ---> dzięki :) Isa ---> zdrowia ponownie życzę :) Gosia ---> a Ty bedziesz na tym koncercie? To może nam pomachasz? :) A jak sprawy stomatologiczne?? Suknię już zamówiłam, będę miała szytą, byłam w Poznaniu przedwczoraj, by sprawę sfinalizować. Postrzeleniec też już przyodziewek ma wybrany, więc coś już z głowy jest. A czas leci ..... Trzymajcie się 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kigana--> skoro już wiesz jaką chcesz suknię, to najgorsze masz już za sobą ;) :) ja byłam na poprzednim koncercie :) wtedy było cieplutko :) jestem zmarźlakiem więc jeszcze nie wiem czy pójdę na ten koncert :) :) co do spraw stomatologicznych :( to muszę się najpierw zapisać na wizytę :( nie jest to nic pilnego :( więc pewnie po niedzieli się wybiorę :( 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia ----> tak się mi wydawało, że byłaś już na takim koncercie. A co do stomatologa, to nie ma co zwlekać. Bo potem ... lepiej nie mówić, co jest :( Mierzyłam wiele sukienek, ale najlepsza to była jedna, która ledwo co mogłam udźwignącć na sobie. Z trenem i tysiącem halek. Poczułam się jak XVIII-wieczna dama dworu, bo one też takie kiecki nosiły. Pewnie można się do tego przyzwyczaić, ale ja nie miałam ochoty nosić tych kilogramów materiału na własnym ślubie i weselu. Jak w tym tańczyć?? Tyklo bym pewnie musiała siedzieć i podziwiać resztę, niczyć księżna babcia :P Zapowiadali takie straszne deszcze u nas i burze, a tu nic. Tylko wieczorkiem obiecująco pogrzmiało na północy, ale daleko stąd, gdzieś w Gnieźnie chyba i poszło sobie gdzieś na wschód. Bywa i tak. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Pozdrowienia od joeee dla wszystkich ktorzy go znają :) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Jestem. Reszte opowiem jak sie tu obrobie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Benia:) JO:) Gosia bylas na koncercie? wypatrywalam Cie w tv ale jeszcze nei do konca mam oczy zdrowe;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×