Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

widze ze cien wiatru popularny:D wlasnie go czytam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D Włosi górą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cóż to był za cudny koniec jakże niecudnego dnia! ;):D chyba nie usne z wrażenia ;):P Habcia - wpadaj na porzeczki!:) dam znać kiedy dojrzeją, mi znudziły sie jakieś 10 lat temu ;) co rok modle sie cichuteńko o nieurodzaj ;):P eh o ile przyjemniej zrywałoby się coś co smakuje;) Co do książek to planuje wkrótce mały nalot na bibliotekę, jak cos znajdę to dam znać.. a po \"11 minut\" na pewno sięgnę bo widzę, że się wszyscy tym zachwycają :) Życzę Ci, żebyś w końcu trafiła na jakiegoś superowego szefa, który będzie potrafił Cie docenić! :) Słoneczko mnie ostatnio mocniej dogrzało i postanowiłam poszukać sobie pracy na wakacje ;) niby juz jakiś pomysł jest, ale nad realizacją się waham... bo okazało się, że do tej pracy trzeba sie stawiać o 5:30 ... co oznacza, że musiałabym wstawać zaraz po 4 zeby zdążyć :(!!! biorąc pod uwagę fakt, że o 4 to raczej przywykłam zasypiać niż się budzić ;):P wywróciłoby mi to życie do góry nogami ;) no ale zobaczymy... Tomek - dzięki za prezencik ;) jak najbardziej trafiłes w to co lubię (i znam;) ) ale co do tego, że ten utwór nastraja do życia to nie do końca się zgodzę ;) jednak trzeba przyznać że piękny... i świetnie się komponuje z moim obecnym nastrojem... dobranoc śpiochy kochane :) lece walczyć z komarami :D myślicie, że jak je ładnie poproszę to nie będą mnie gryzły w nocy? ;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Św. no nie mów, zes taki święty, ze przez te kilknascie lat zycia jeszcze nie widziałes roznegliżowanej kobiety haha :D Co do fotek - to sorki, ale w trosce o dobre samopoczucie fotografa, nie robię ich :) (czasami mogłoby mu się coś stac przy wywoływaniu). Co do książek- to ostatnio czytałam to co Haba czyli Kod..., ale polecam E.E. Shmitta \"Dziecko Noego\" -bardziej mnie urzekła ta ksiązeczka o tolerancji niż \"Oskar i Pani Róza\". Poza tym dla tych co nie czytali -\"Pamiętniki Adama i Ewy\" M Twaina /autora przygód Tomka Soyera/ Ksiązka ta wpadła mi ostatnio w ręce i z wielkim zdziwieniem odkryłam, ze Twain cos takiego napisał, a ja o tym nie wiedziałam dotąd Okreslenie ksiązka też nie specjalnie pasuje, jesli już to raczej książeczka /czyta się w 1 godz/ Z wielką swadą i swoistym sarkazmem napisane pamiętniki z życia pierwszych ludzi poruszają odwieczny problem odmienności płci. Jesli ktos spodziewa się opisu biblijnych scen to się pomyli. Bóg wspomniany jest tylko chyba ze dwa razy, szatan praktycznie wcale. Zapisane w formie pamiętników myśli i odczucia naszych praojców skupiają się przede wszystkim na tym drugim \"eksperymencie\' jak określiła siebie i Adama Ewa. Książka porusza ponadczasowy problem różnic płci i tak naprawde jest o miłości nie tylko kobiety i mężczyzny, ale także miłości do zwierząt. W sposób zaskakujący pokazuje przyczyne utraty raju przez ludzi /z miłości/ i kończy się pieknymi wyznaniami. Czyta się łatwo, lekko i przyjemnie, można doszukac się wielu powiązań ze wspólczesnością, a do tego napisana jest w sposób zabawny /zwłaszcza pamiętniki Adama/. Polak poprosze dla mnie też przesłac ta muzyke 👄 No i to by było na tyle... Pozdrawiam wszystkich serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koli --> Czytałam Dziecko Noego i czytałam jeszcze \"Pan Ibrahim i kwiaty Koranu\" :) ale na mnie największe wrażenie zrobiła książka Alice Sebold \"Nostalgia Anioła\" i jeszcze Jean Sasson \"Dziecko Estery\" :) a poza tym do tej pory myślałam że lubiętylko książki, gdzie jest jak najmniej opisów, a sama akcja i dialogi :) no i okazało się że książka \"Pod słońcem Toskanii\" F MAyes to same opisy i od czasu do czasu jakiś dialog :) ale nie przeoczyłam ani jednego słowa z tego jednego ciągnącego się opisu :P Jedynym mankamentem tej książki że dużo jest tam opisów włoskiego jedzenia, więc ślinka cieknie :O w brzuchu zaczyna burczeć :O ale i tak książka idealna na lato :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bleeeeee.... poznalam dzis wawe przez szyby komunikacji miejskiej... lepsze niz dieta odchudzajaca:P nadrabiam wypocony tluszcz zupa jagodowa i truskawkami - wszystko z wysokoprocentowa smietana:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ koliberek😘 Co u mnie? Od niedzieli brak mi czasu, zeby nacieszyć sie moimi dziewczynami:D Nadia przyjeła mnie jakbym nigdy nie wyjezdżał, czym wprawiła w osłupienie całą rodzinę. Ciągle bierze moja rękę i wkłada w rękę swojej mamy i cieszy sie dziecko drogie jak...dziecko:D... Z Nikii tez nam brak czasu na...WSZYSTKO;):p Jest :classic_cool: Pozdro dla Wszyskich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yol:D Swiety pamietasz jak mi mowiles ze 7 stopni w uk?? Moze w jakiejs innej czesci:P Albo jakiejs innej uk;) Wezcie juz to slonce!!!!:/ Zaniedlugo padne.A ja mieszkam na poddaszu i mam gorac jak w piekarniku:/ Koli juz wysylam;) Wyluzuj bejbe;) Alan pozdro ziom.Milego urlopu:) Ha tobie ofcoz tez;) Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Alan - fajnie, ze jestes ze swoimi Paniami :) Pozdrów je ..:) Polak- no przeciez mam luza...nie widać? ;) Muza doszła, ale dopiero po południu posłucham :) Pozdro wszystkim 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa-tez lubisz jagodowa???? ;-) Moja Mama czyni ja najlepsza!! Polałam na wszystko-moze bedzie dobrze. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alan 👄 pozdrowki JO* a nie widac ze lubie:> jesssu jak mi sie robic nie chce.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa --> witaj w klubie :) też mi się nic nie chce.............. a temperatura w przyszłym tygodniu ma jeszcze wzrosnąć o kilka stopni :O przynajmniej w centrum Polski :O topię sięęęęęęęęę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia ja sie tez wytapiam:D i jak wczoraj postanowilam tak dzis tez zrobilam czyli komunikacja miejska:D - od wczoraj schudlam caly 1 kg:D a mimo ze mi sie nie chcialo to jeszcze calkiem sporo roboty zrobilam:) a i jeszcze tu napisze co wszedzie sie juz poskarzylam:O moj szesciolatek byl dzis u dentysty... pan dr dal mu zastrzyk czym juz go wystraszyl , potem rozwiercil dwa zeby i... zapisal na jutro dzieciak nawet jak sie wody napil mowil ze go boli... wiec babcia zlapala za tel , zadzwonila do znanej warszawskiej kliniki, opieprzyla na czym swiat stoi i.. jestesmy po drugiej wizycie ... u przemilej pani dr, ktora zrobila znieczulenie wandem /komputerowo/ poopowiadala, nawet zdjecie na fotelu zrobilismy i krokodyla dala i za te uprzejmosci wystawila rachunek... 242 zl... i tu pojawia sie moje pytanie: czemu ja dentysta nie zostalam? w koncu kiedys chcialam.... no juz wiem ze wszyscy dentysci beda musieli wymrzec zebym drugi raz tam poszla mleczaki w cenie doroslych zebow😠 - ale to byla sytuacja kryzysowa... co prawda moglam przewidziec... babcia tanich klinik nie wybiera😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Isa --> a jak twój zmysł powonienia znosi komunikację miejską w takie upały ............ :O 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezdze w takich godzinach ze nie ma tloku, albo metrem - tam zdecydowanie chlodniej i da sie zniesc:) u mnie chodzi tylko o ruch... no wozenie dupy autem dalo rezultat taki ze zeby sie zmiescic chyba ciezarowke kupie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie to nie było sto lat i jak zwykle nie wiem o co chodzi :o chyba musze czesciej na kafe wpadac, ale z braku czasu jest to mało realne :( a ja w tym roku znow nie mam urlopu :( jestem zbulwersowana tym faktem!!!! w ogóle to mialam dzis ambitny plan pobic rekord na naszym topiku i napisac najdłuzszego posta w historii! ale wydaje mi sie ze Everki to nic ani nikt nie przebije!!!! :D Ale mam dzis duuuuzo czasu wiec moge was pozanudzac ;) zapodalam se dzis super new kabelek do mojego supertelefonu i mam zamiar go własnie przetestowac ale po wypadkach ostatnich dni stwierdziłam ze moge popsuc i telefon i komputer czyli jakbym sie nie odzywala jakis czas to znaczy ze tak własnie sie stało :o Otóż ostatnio r5ozładował mi sie telefo a ja chcialam go naładowac - wydawaloby sie - normalna i prosta sprawa, ale w moim wykonaniu nic nie jest normalne. Podłaczylam ten cholerny telefon do ładowarkia tu... nic! nie ładuje! no to ja sto razy w ta i nazad padłaczam i odłaczam i tu nadal nic. Stwierdziłam wiec ze ładowarka sie zepsuła. A ze była godzina 22 i ładowarki w promieniu kilkuset km nie idzie dostac, postanowłam sama skonstruowac nowa! :D Nie mogłam przeciez czekac do rana bo by mi zycie towazyskie legło w gruzach!!! co to to nie! no wiec nozyczki w reka w druga srubokret, w zeby tasma izolacyjna i do dzieła! mialam trzy stare ładowarki z których postanowiłam zrobic jedna nowa piekniusią. Tu icielam, tam przykreciłam po godzinie efekt byl zadowalajacy. Ładowarka wyszła cud miód i orzeszki jak w morde strzelił! Podłączyłam ja do telefonu, wsadziłam do gniazdka. Usłyszalam tylko takie dziwne cos jakby: \"pstryk pstryk pstryk\" i poczułam swąd spalenizny. Oczywiscie nie musze dodawac ze telefon uległ całkowitemu zniszczeniu... :o ja mam w ogóle jakies zle wspomnienie i doswiadczenia zwiazane z elektrycznościa :o kiedys w wigilie ja człowiek znajacy sie na wszystkim odnalazłam na strychu worek starych niedziałajacych lampek chinkowych. Postanowiłam je naprawic i pieknie udekorowac dom! Efekt był taki ze wysadziłam prad w całym domu! Przynajmniej kolacja wigilijna była romantyczna - przy swiecach!!! Mama to myslalam ze mnie zabije bo akurat piekła w piekarniku dwa biszkopty i oczywiscie wyszły zakalce a prad odzyskalismy dopiero po pasterce! No cóz z tego wynika ze jednak nie na wszystkim sie znam tak do konca! ;) Ale raz mi sie udało! Naprawialam stare radio. Rozkreciłam na njdrobniejsze elementy potem dwa dni skrecalam przy czym zostały mi cztery czesci niewiadomego pochodzenia ale radio zaczeło dzialac! sama nie mogłam uwierzyc w swój sukces... ;) No dobr my tu gadu gadu a kabelek mi gdzies ngnal w niewyjasnionyh okolicznosciach!!! :( no ja sie powiesze! Ktos tu Mowił ostatnio ze czyta ksiazke \"Pod słońcem Toskanii\". Gosia to chyba byłas ty aczkolwiek jak sie myle to wybacz. Mam takie zapytanie? Fajne to to? bo ja se zakupilam ta ksiazke sto lat temu i cos sie nie moge zebrac do przeczytania. Ostatnio z braku internetu w pracy zaczełam czytac i pochłaniam jakies 2-3 ksiazki tygodniowo (tzn od poniedziałku do piątku) Dzis skonczyłam czytac \"Ty jeszcze nie wiesz\" ale nie pamietam czyje to. Super ksiazka! Opowiada o kobiecie ktorej zabito meza i ja niesłusznie oskarzono o to morderstwo i skazano na dożywocie. Po 12 latach wychodzi na warunkowe zwolnienie i postanawia sie zemscic. A teraz to jakies badziewie czytam kryminelne. Fuuuj. ale z braku laku. ;) W ogole to bym sobie jakis film fajny obejrzala, ale z tym to jestem sto lat za murzynami i nie wiem co to za nowosci do kin w ostatnich latach wchodziły. Zatrzymalam sie chyba na etapie \"Titanica\" :o Takze jakby ktos z was ogladal cos ciekawego ostatnio to rzuccie jakis tytuł. Tylko nie sensacyjne bo nie zniese ;) Zaszalałam se na solarium ostatnio i sie nawet deko opaliłam. Wreszcie jakies solarium do pona otwate znalazłam bo w tamtym roku mialam z tym okropny problem. Albo zaczeli pozaniej zamykac albo ja rok temu slepote mialam ;) Ale jestem nieszczesliwa okrutnie bo moja czekoladka z włosów sie zmywa w zaskakujacym tempie 😭 Dobrze ze chociaz zdazylam na zdjeciu uwiecznic. A mojego kabelka jak nie było tak nie ma!!! 😠 Tak sobie własnie pomyslalam jakby tak teraz prad wyłaczyli. Toz bym sie wsciekla! tyle tu nastukalam na darmo!!!! Chyba pod wpływem szoku do konca zycia noc juz bym nie klikneła na komputerze! Ale dla was to by było z kozyscia bo nie musielibyscie czytac moich wypocin ;) Chociaz i tak watpie czy ktos wytrwa do konca :o Ale mnie czeka ciezki przyszły tydzien! Wczoraj kolezanka do mnie zadzwoniła ze w niedziele przyjezdza do mnie z mezem i dzieckiem (3 miesiace) Nawet sie ucieszyłam, dawno ich nie widziałam a ta kolezanke to tak od malenkosci znam i najlepsza kompela moja. Jak mi powiedziala ze na noc zostaja - no jakos to zniose se pomyslalam, ale jak mi powiedzieli ze na kilka nocy... :o no cóz jakos to moze przezyje! ;) mam nadzieje ze mała nie ryczy w nocy. Jakby co to sie na balkon wystawi :D Wyobrazcie sobie ze poznałam sasiada! Dla was to moze normalne ale dla mnie sensacja! Mieszkam w bloku w którym mieszkam juz pół roku i do tej pory nie znałam! Nawet z widzenia! te durne ludzie z mojego bloku albo nie wychodza z domu wcale albo tylko pod osłana nocy. Nawet na klatce mi sie nie zdazyło z nikim mijac! Az tu na przystanku podchodzi jakis facet (taki hmmm... nawet ten tego) i oswiadcza ze jest moim sasiadem z dołu! Ma lat ze 30 i mioeszka sam hi hi ;) nawet5 na kawe mnie zaprosił ale jeszcze nie skozystalam. Poczekam az moje kochanie bedzie miało nocki :D :D Łoj Boooooże! jak sie rozpisalam! chba naprawde jakis rekordzik pobiłam! Moze nie Everki ale moj mały osobisty napewno. Nadrukowałabym wam cos jeszcze ale palic mi sie chce okropelnie a z nołogiem trudno wygrac, nawet ogrom miłosci do was wodników nie jest w stanie ;) A jutro ide na zuzel! Bede podziwiac te młodew zgrabne tyłeczki odziane w skorzane majty pedzajace na swych rumakach dookoła stadionu ja bande debili jakich - ale cóz - czego sie nie robi dla dobra zwiazku :D W ogóle to przez ten mundiał chorerny zaczełam sie piłko nazna interesowac. Do tej pory jak moje kochanie chciało właczyc mecz to olbo najpierw wywiozl mnie do baru z kolezankami albo przyzekl ze bedzie robil obiadki przez tydzien a i tak nie uniknał moich narzekan ze nie ma co robic tylko to badziewie ogladac!!! A jak se tak teraz troche poogladałam to mi sie nawet podobac zaczeło. I ostatnio moje kochanie wraca z pracy a tu Ewunia z zapartym tchem oglada mecz Niemcy-Wlochy! :D Ale odkad Brazylia (moja ulubiona druzyna ktorej kibicowalam) odpadła jestem załamana i zamierzam zarzucic to hobby :) (Chec zapalenia papierosa z kazda sekunda rosnie) Moze zaczne szydełkowac! ;) to by było cos! i jakie praktyczne! szalik czapke majtki i wiele innych rzeczy bym se na zime zrobila ;) No cóz my tu gadu gadu z rak powietrza sie domaga! Ide bo mnie skreci! Pa, buziaczki dla całej paczki. Nie czuje jak rymuje ;) Tylko niech mi jeszcze ktos powie gdzie ten cholerny kabelek!!!!! 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no koniec urwalo:P dzielnie czytalam:P nie wiem co z sasiadem:P ja mieszkam 12 lat i sasiadow nie znam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sam hi hi ;) nawet5 na kawe mnie zaprosił ale jeszcze nie skozystalam. Poczekam az moje kochanie bedzie miało nocki :D :D Łoj Boooooże! jak sie rozpisalam! chba naprawde jakis rekordzik pobiłam! Moze nie Everki ale moj mały osobisty napewno. Nadrukowałabym wam cos jeszcze ale palic mi sie chce okropelnie a z nołogiem trudno wygrac, nawet ogrom miłosci do was wodników nie jest w stanie ;) A jutro ide na zuzel! Bede podziwiac te młodew zgrabne tyłeczki odziane w skorzane majty pedzajace na swych rumakach dookoła stadionu ja bande debili jakich - ale cóz - czego sie nie robi dla dobra zwiazku :D W ogóle to przez ten mundiał chorerny zaczełam sie piłko nazna interesowac. Do tej pory jak moje kochanie chciało właczyc mecz to olbo najpierw wywiozl mnie do baru z kolezankami albo przyzekl ze bedzie robil obiadki przez tydzien a i tak nie uniknał moich narzekan ze nie ma co robic tylko to badziewie ogladac!!! A jak se tak teraz troche poogladałam to mi sie nawet podobac zaczeło. I ostatnio moje kochanie wraca z pracy a tu Ewunia z zapartym tchem oglada mecz Niemcy-Wlochy! :D Ale odkad Brazylia (moja ulubiona druzyna ktorej kibicowalam) odpadła jestem załamana i zamierzam zarzucic to hobby :) (Chec zapalenia papierosa z kazda sekunda rosnie) Moze zaczne szydełkowac! ;) to by było cos! i jakie praktyczne! szalik czapke majtki i wiele innych rzeczy bym se na zime zrobila ;) No cóz my tu gadu gadu z rak powietrza sie domaga! Ide bo mnie skreci! Pa, buziaczki dla całej paczki. Nie czuje jak rymuje ;) Tylko niech mi jeszcze ktos powie gdzie ten cholerny kabelek!!!!! 😡 Kurna naprawde chyba rekord pobiłam bo mi pół posta wcieło!!! ale odało mi sie go odzyskac przez nacisniecie "wstecz" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jol Isa! szybkas ty!!! ;) niczym błyskawica!! :D a ja dalej nie zapaliłam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AIan_Pol
Kochani Postanowiłem że nie wracam do UK - wolę zostać z moimi dziewczynami ;) Może uda mi się znaleźć pracę tutaj, póki co będą nam pomagać rodzice Nikii (nie są z tego zadowoleni, ale co zrobić?) Nikii z jednej strony się cieszy, a z drugiej widzę, że nie jest zadowolona że nagle rzucam robotę :O Ale najważniejsza jest MIŁOŚĆ i bycie razem! ;) Prawda? :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurna jakie ja literówki okropelne robie! Czy jest na sali naoczyciel języka polskiego??? :o Ide wreszcie zapalic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff... przeczytalam:D nie widzialam kabelka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alan a mozesz mi powiedziec co jest złego w tym pierwszym? Bo ni cholery nie widze róznicy! :o A co do pracy i miłosci to zbadzam sie z Toba w 100%. A w 200% poperam 🖐️ Czy ja kiedys pojde zapalic? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i takie pytanie.... jeszcze jedno;) czemu alan stal sie aianem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa jaky co to ja moge tak czasciej :D :D :D [płacze ze smiechu]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szuwi hehehe, palenie szkodzi zdrowiu:P a nick jest zly bo w alanie zamias malego \"l\" jest duze \"i\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szuwi--> może częściej coś skrobniesz :) bo super się czyta twoje posty :) :P co do książki to jest ok dla mnie :) ale jeśli masz zamiar ją czytać to wcześniej zaopatrz się w niskokaloryczne żarełko :P :O :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×