Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Podwodnik ---> zapraszamy :) To fakt, że trudno wejść na topic, w ktorym dyskusja toczy się od dłuższego czasu ,ale są osoby, którym się to udało. Jak będziesz zaglądał, to sam się zorientujesz, czy dołaczasz do rozmowy czy nie :) W każdym razie będzie miło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Nie chwal dnia... Czy będzie miło to sie okaże ;) Na razie jestem na etapie czytania losowo wybranych, starych wpisów. Nie sądzę żebym od razu Was rozpoznawał ale wypadało by coś wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musi być miło, nie ma innej opcji :D:D:D Poza tym niemili dość szybko szli sobie gdzie indziej. To zresztą też widac w postach gdzieś na początku topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wczytywałem się jakoś dokładnie w posty ale zauważyłem listę uczestników z początków istnienia tematu. Imponująca. Dużo Was było. Teraz chyba można Was/nas policzyć na palcach rąk. Takich piszących regularnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj deszczyk i dość ponuro było :O dziś za to prawie gorąco ;) i słońce od rana :) aż wstać z łóżka się chciało :D wkońcu odebrałam nowe prawo jazdy :D teraz przydałby się jakiś samochód :) 🌻 podwodnik --> z pewnością nasze grono się powiększy już w styczniu kiedy zacznie się czas składania życzeń :D i słodzenia sobie wzajemnie ;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podwodnik witaj miło🖐️ zastanawia mnie dlaczego pod..?wodnik?:) Ja przyznaje iz tez nie jestem dość systematyczna w pisaniu,ale..czytam na bieżąco,czasem sie "wbiję" w temat czasem nie...nawet wiem od czego to zależy,ale! Jest jak jest a ilość stron?czy ja wiem czy ma znaczenie?wg mnie umiarkowane tzn nie zasadnicze,jednak sercem topiku,kazdego jak mniemam jest właśnie ..serce:) banalne? moze tak moze nie.. Filozoficznie mi to jakoś wyszło,ale to ten czas mnie tak nastroił ,dodatkowo:D Pozdrawiam ciepło, rozsiądź się i zaproponuj moze o czym chętnie byś pogadał? Rozmiar biustu czy penisa mało twórczy:D,ale mozna i o tym,bo czemu nie? Ja ciekawa dlaczego pod...?:D zaspokoisz ciekawość czy umrę w nieświadomości?:)) Pozdrawiam wodnikowe dusze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GOFRA NIE UMIERAJ!! :D:D Podwodnik---> a moze coś o sobie? jestem wypompowana!! napiłabym się dobrego wina albo piwa i poszła spać:o kurde ale mam marzenia :P pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski :* Haba to zapraszam do rodzinnych stron, bo i dzisiaj i jutro bedem piła :D Podwodnik witaj :) Wiecie co, ja szaleję z firankami a Mat z dywanikami do auta i mamy już siebioe dosć nawzajem :P A teraz lecę na pifko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rety!!! Nasz topik jest czytany?! Możemy się więc poczuć niczym bohaterowie książki :D ..kucharskiej :P bo u nas raz na słodko, raz na ostro ;) Podwodnik - wlasnie! Napisz nam o sobie coś więcej, np. czy lubisz szarlotke na ciepło, jaki masz nr buta, czy masz hodowlę papużek falistych, na którą zwykle nastawiasz budzik i takie tam inne istotne kwestie :) pisz pisz - masz niebywałą okazję poczuć się jak rodzynek w babce:) wśród babek znaczy się ;) Rzeczywiście kiedyś panowie cześciej tu wpadali... Alana dawno nie było, Joeee pojawia się rzadko, Święty tylko od święta... Jedynie z Polakiem jestem w stałym kontakcie. Ciekawe co się dzieje z Kropkiem :> Ale płeć piękna też się czasem obija z tym wpisywaniem... np. Szuwcia! Siostra odezwij się! Co to ma być?! My tu z Tęsknoty usychamy!!!:P A Benia to się chyba tylko po czatach rozbija!:P;) Ja nie twierdzę że się tu udzielam dniami i nocami non stop, ale przynajmniej jestem w temacie:P Habcia - pogratulować pociechy:) mam nadzieję, że kiedyś też będę miała taki skarb w domu:) Na razie rolę skarbu odgrywa mój brat:) ugotował dziś zupę buraczkową :D pyszną:) Gofra - ja myślę, że \"Podwodnik\" bo zanurkował w nasz temat:) ;) a ja idę pić kawkę :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haba ---> oj biedna Ty ...... to chociaż moze prędzej spać pójdziesz?? Jak wypić nie możesz ..... Gosia ---> od czegoś trzeba zacząć. Nowe prawko jest - to najważniejsze :) a samochód .... no cóż, kredycik i kupujesz. A już jakieś przymiarki, typy masz? Czy tak tylko sobie luźno dywagujesz? ;) Nas też ten problem powoli zaczyna dotyczyć, bo stary samochód powoli się sypie :o trzeba będzie podjąć decyzję o kupnie jakiegoś nowszego. Paula ---> chciałabym to widzieć, jak szalejecie oboje. Ale chyba dobrze, że Ty z firankami, on z dywanikami ;) no chyba, że jest do wyboru albo albo. To wtedy faktycznie macie problem ;) ja bym firanek nie popuściła hehe. A dywaniki można zrobić ze starej wykładziny :D:D:D:D Gofra ----> no Ciebie jeszcze można traktować jako stałą bywalczynię :) Ever ----> fajnego masz brata :) to pewnie długa rozłąka wpłynęła pozytywnie na jego uczucia do Ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Tak mnie naciskacie, że muszę coś napisać. ;) Odpowiadając na najistotniejsze pytania: bardzo lubię szarlotkę, zwykle noszę buty rozm. 42, nie mam papużek falistych, wstaję ok. 7. No i nie wiem co jeszcze...nie lubię rosołu. Jak mi się coś przypomni to napiszę. Gofra, bardzo bym nie chciał żebyś umarła w nieświadomości, nie wiedząc skąd to \"pod\". Ma to pewne powiązanie z \"realem\" ale to nie jest bardzo istotne. Zanurkowanie w Wasz topic też wydaje się dobrym wyjaśnieniem. W ogóle jakoś się to tak ładnie zazębia. :) Czy "nowy" ma jakieś szczególne obowiązki? A może szczególne prawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście Podwodniku! Masz prawo zachować milczenie i obowiązek pisać prawdę, całą prawdę i tylko prawdę. Masz również prawo figurować w specjalnej tabelce.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evergreen, jak wymyślę jakiś temat negocjacji to dam znać. Jeśli chodzi o pisanie prawdy to macie to zagwarantowane. Z wpisu do tabelki, czymkolwiek ona jest, na razie nie skorzystam. No chyba, że jest taka świecka tradycja ale nie związałem się jeszcze emocjonalnie z tym tematem a i tabelki w ogóle, jako takie wzbudzają moją niechęć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakcytryna - wypełniłam :) Podwodnik - tabelki są dwie: imieninowa i urodzinowa:) jak ktoś chce żeby o jego świętach pamiętano, a przy tym deklaruje pozostanie w naszym stawie na dłużej, to podaje obie daty do tabelek:) przykładową tabelkę możesz zobaczyć na stronie 337. A w tej ankiecie, w pytaniu nr 2 to którą odpowiedź zaznaczyłeś?;) Eh w spółkach siedzę :( w jawnej dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poz. nr 4. Rocznik 70. Pomimo podeszłego wieku poruszam się jeszcze o własnych siłach. Chociaż z coraz większym trudem ;) Nie chcę żeby pamiętano o moich świętach - nie wpisuję się do tabelki. Jutro może zmienię zdanie. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie iście lisopadowo...szaro...buro...mgliscie...ponuro..deszcowo....,ale to tylko aura taka,ta pogodowa:D cieszę się ,że umre bogatsza o wiedzę":D,może i tam sie na coś zda?:::::::::::::::Dhmmm pozdrawiam wodniczki w szuwarkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie napiszę wiecej kiedy będę miała więcej czasu ;)😘 😘 Wiecie jeżeli komunizm zapanował by na pustyni to za trzy lata nie bylo by piasku ........... Witam wszystkich nowych!!!! Povczytam kiedy wrócę z wczasów pa pa wasza czekaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Dziś znów kilka godzin w drodze. Dobrze, że jest samochód i można te sto parę km w 2 godz. przelecieć. A kiedyś końmi to musiało zająć kilka dni zapewne. Internet to jednak potęga. Znalazłam dziś mojego kolegę, z ktorym już w tej chwili, od lat nie mamy kontaktu. Ale nie wiem, czy bedziemy ( z moją kumpelą) ten kontakt chciały odnowić. Musimy to przemyslec.... Pogoda u nas fatalna, iście jesienna :o szczęśliwie jednak dojechałyśmy w jedną i drugą stronę. I oczywiście zmęczona jestem :o Miłego wieczoru 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Czekaj :) a kiedy bedziesz miała więcej czasu ? ;) Może inaczej spytam : kiedy wrócisz z tych wywczasów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej witajcie Nie było mnie kilka dni..Kigana byłam w Twoich stronach :) a tutaj temacik ruszył jak ylko jakies męskie oko wejrzało hihi ;) Podwodnik witaj Ludziska - jaka jestem padnieta wczoraj jazda z wielkopolski mi sie dała we znaki, a co do chwalenia się pijawami. To ja jak wróciłam do domeczku (po 4 dniach) nieobecności zastałam wysprztane, ręczniki i dywaniki w łazienkach poprane No nie powiem gamoń mi sie popisał ;) i do tego podobno sie nauczył na ten tydzień...tylko biznesplan na przedsiębiorczośc zostawił mamie do napisania ...aaa niech coś mu tam przerobie ;) Co do auta tez będe musiała postarac się o druigie, bo gamoń na prawko chodzi, a 3 kierowców do jednego auta to juz przesada :) Co do świąt - to tak jak Kigana poodwiedzałam żywych i umarłych ... Jeszcze dzis jestem w starej pracy, ale dniówke mam juz w nowej zapisaną....bo Prezes jeszcze dokumentów nie podpisał.. :( Generalnie to taka zawieszona jakas się czuję;) No i to by było na tyle... Pozdrówka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Koliberku ---> szkoda, że nie mieliście więcej czasu, to moglibyście wstąpić do nas .... ale, że się ciężko jechało ,to Ci wierzę. W dodatku wczoraj. Ja jechałam w sobotę i od Gniezna do nas to był horror :o Bo nie dość, że padało, to są straszne koleiny, no i wielu powalonych kierowców spieszących się chyba na swój pogrzeb :o No bo taki jeden z drugim nie pojedzie za maluchem, bo to obciach. A że z naprzeciwka nadjeżdżają inne samochody? Drobiazg. Może się zdąży gdzieś wcisnąć, komuś przed maskę ...... Powodzenia w nowej pracy :) No a młody się postarał - nie ma co :) To już chyba nie taki gamoń jest ..... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też pozdrawiam ;) :D zimno :O coraz zimniej :O 🌻 oto co wyczytałam na lokalnym portalu :D Mieszkaniec Sierpca spieszył się gdzieś tak bardzo, że nie przeszkodziło mu nawet dachowanie jego samochodu. Kiedy służby ratunkowe dotarły na miejsce kolizji, znalazły przy aucie kartkę: \"Będę za godzinę - kierowca\". Do zdarzenia doszło w piątek o 9 rano w Trzepowie. Daewoo lanos prowadzony przez 36-letniego sierpczanina wypadł z drogi. Samochód dachował, na miejsce wypadku wezwano policję, straż pożarną i karetkę pogotowia. Kiedy wszyscy tam dotarli, okazało się, że wewnątrz lanosa i w najbliższej okolicy nikogo nie ma. Na wywróconym do góry kołami aucie ratownicy znaleźli jednak kartkę: \"Będę za godzinę - kierowca\". Mężczyzna napisał prawdę - po godzinie pojawił się na miejscu. Osłupiałym policjantom oświadczył, że musiał załatwić bardzo pilną sprawę. Przyznał się, że spowodował kolizję, na własny koszt zabrał samochód i przyjął mandat za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×