Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Podciągnę trochę do góry bo byłem w pobliżu. Ale się dzisiaj tutaj nadziało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja też podciągnę temat :) pozdrawiam z mroźnej Łodzi 🖐️;) Gosiu, byłam w Sierpcu tydzień temu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To się w tym Sierpcu dzieje ;) Te miejscowość kojarzę sobie z odjazdu autobusu, parę minut wcześniej od mojego :D Dawne czasy ......dobrze, że już nie muszę nigdzie jeździć, na żadne studia :D U nas też zimno :o Kiedy będzie wiosna ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany, tylko Sierpiec i Sierpiec. Gdzie to jest? Co to jest? :) Czy tylko ja tego nie wiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż Podwodniku, czas uzupełnić wiedzę ;) Tam jest chyba nawet jakiś skansen ze starymi chatami. Widzisz zatem, jakaż to fascynująca miejscowość musi być. Nie dość, że autobusy z Łodzi tam jeżdżą, to jest skansen - chyba, a poza tym uczciwi kierowcy tam mieszkają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sierpiec, gągoł północny, ptak z rodziny kaczkowatych. Na szczęście już wolno używać słowa kaczka, kaczkowaty. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kigana - no zawsze jest tak mało czasu... Kciuki trzymajcie dzis między 16-ta, a 17-tą (mam obrone ) Co do pracy - to sie walka o mnie odbywa jak o niepodległość. Panowie Dyrektorzy nie umieja się dogadac. W sumie to ta zmiana miała byc w ramach jednego pracodawcy - miałąm tylko przejśc do jednostki nadrzednej. Problem w tym, że tam chca żebym przyszła a tutaj nie chcą żebym poszła. Zostało mi nic tylko sie sklonowac. Na razie szala przechyliła sie na korzyść mojej starej pracy i jestem gdzie jestem, ale nie ukrywam, z etroche mnie wk.... Zobaczymy jakie dokumenty przyjdą z centrali tzn. czy bedzie zgoda na moje przejście czy nie...Nie ukrywam, z epoczyniłam pewne kroki, zeby takowa zgoda była, bo mnie szef na koniec zdenerwował...Zobaczymy jak to wszystko się skończy. Inna sprawa, ze kolejny raz sprawdziła sie stara prawda: \"jak masz miękkie serce to musisz miec twardą d.....\" bo gdybym od razu zdecydowałą sie na przejście to juz by było po sprawie i nikt nie miałby czasu mieszać, ale mnie było głupio zostawiac szefa tak nagle z robota, zwłaszcza, ze niedawno jedna koleżanka odeszła do innego działu i w proponowanej pracy sama poprosiłam o miesiąc zwłoki...No to teraz mam za swoje... Nic to ...jak mówi mój kolega to sa wszystko sytuacje przejściowe...Poczekamy jeszcze kilka dni i sprawa sie definitywnie wyjaśni, mam nadzieję, że po mojej myśli... Pozdrowiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Koli----> będę trzymać kciuki o ile nie będe dzierżyć kierownicy w tym czasie ;) trzymaj się i daj znać jak Ci poszło. po wszystki oblejemy Twój dyplom ...szklaneczką soku jabłkowego :o ech....... jak długo jeszcze????!!!!!!! dzisiaj jadę stawić czoło paniom w spółdzielni mieszkaniowej. zobaczymy czy jakichś ran nie wyniosę :D aaa wczoraj była u mnie sąsiadka z dwójką dzieci. litości!! starszy chłopczyk chodzi do pierwszej klasy i jest fajny. dogadał sie z moją pijawą i poszli do pokoju. ten drugi chłopczyk ma 1,5 roku i motorek w tyłku:P nie nadążałam oczami za nim wodzić nie mówiąc już o bieganiu:P gonił mojego biednego chudego kota i ...prawie go złapał!! byłam pełna podziwu dla niego :D no i dla mamusi również:D dobra...czas na obowiązki:o miłego dnia wszystkim uściski ucałowania i wogóle:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starsza Wodniczka
ale fajne wodniczki...... wesoło tu u was, serdecznie pozdrawiam wszystkich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw padał śnieg :) potem deszcz :O teraz znowu śnieg, który od razu znika :) Koli --> trzymam ZIMNO!!!!!!!!!! MI!!!!!!!!!!!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej No to sie pochwale, prace obroniłam na 5 :) Było spoko, do przezycia. Po obronie poszlismy na piwko :) fajnie było...ech załuje, ze juz sie skończyły te studia :( No to pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Koliberku ----> gratulacje :) 🌻🌻🌻🌻🌻 Zawsze mozesz zacząć następne studia ;) może jakies przynajmniej licencjackie?? ;) Minusem studiowania jest ogromna kasa, jaką trzeba wydać na czesne itp. U nas dziś też deszcz zs śniegiem :o ło matko :o Dla rozgrzania zaczęłam czytać książkę o kuchni pięciu przemian. Ciekawa, nie ma co .... może ktoś z Was już to stosuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koli --> Gratulacje 🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 teraz jakieś studia podyplomowe jak tak tęsknisz za studiami :D u mnie deszcz deszcz deszcz deszcz deszcz deszcz deszcz 🌻 zauważyłam :P że po zalogowaniu na pocztę na o2 ze strony o2.pl wygląda ona inaczej i zupełnie inaczej ze strony tlen.pl :D Isa gdzieś przepadła :) chyba nie może wygrzebać się spod papierów :) albo wypoczywa na bezludnej gorącej wyspie na swoim wymarzonym urlopie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za gratulacje :) Gosia - te były podyplomowe na dodatek juz drugie ;) i własnie przemysluję coby tu jeszcze postudiowac i skad na to kase wziąc ;) Pozdrawiam wszystkich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...wodniczki kochane, pozwoliłam się wcisnąć do Was gdyż po pierwsze też wodnik jestem tyle że zdecydowanie starszy(???) po drugie mam pilną i bardzo ważną sprawę , po trzecie widzę że fajne i inteligentne z was dzieczyny (chłopaki??) . W stopce podaję adres strony , proszę wejdzcie tam i poczytajcie. Drugi to forum założone przez Aję...mamę Ali. ...Nikt nie jest tak slepy jak ten , co widzieć nie chce. Dziękuję z góry....ja jestem wodnik 3luty...1961r. Starszej pani się nie odmawia. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Mariolla ---> nie kokietuj ;) wiekiem, bo aż tak duzo starszą Wodniczką znów nie jesteś. Mamy dość duzy przekrój wiekowy. Z 3.lutego ja np. jestem. I Koliberek. Co za dzień :o myslałam, że w pracy oszaleję z ... sama nie wiem z czego. Tak to czasem bywa ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gofra--> nie tylko dobry :) ale i niezawodne :) i niezwykle dokładny ;) mam w domu takiego, ale nie przyszłoby mi do głowy żeby w ten sposób wykorzystać ;) u mnie dziś bajecznie słonecznie i cieplutko było :D zaniosłam buty do reklamacji :) wcześniej wyposażona w niezbędną wiedzę z UOKiK że buty można reklamować przez 2 lata :) a moich w marcu minął 1 rok :) dodam, że latem już je reklamowałam i to była reklamacja reklamacji :P pani na to że mi już nie przysługuję :) ale ja znam swoje prawa i po ciężkich bólach panienka łaski nie zrobiła :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie miłe wodniczki, cieszę się że ta spontanicznie przyjeliście mnie do swoich szeregów...takie wodniczki szuwarki... mam chwilę więc dwa słowa o mnie...03.02-lutowy wodnik..wieczna optymistka i poszukiwaczka \"czegoś\"... kocham ludzi i zwierzęta...uwielbiam się śmiać...także i z siebie... hihi brzmi to jak ogłoszenie matrymonialne. Nic bardziej mylnego... mam już jednego i starczy kłopotów z nim na całe życie..a może i na trzy. Wierzę święcie że na świecie w większości(zdecydowanej) są dobrzy ludzie...dzieci mi nad głową wrzeszczą że zajmuję komputer...ehhhhh Całuski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja się na początek zbuntuję, zbulwersuję i wścieknę! Wczoraj w godzinach popołudniowych wyklikałam taaaaaaaaaki długi wpis, wysyłałam go z uporem maniaka przez jakieś 20 min bo strona strasznie się gramoliła. Dziś wchodzę niepewnie na topik, obawiając się, że mogło moją wypowiedź sklonować z 10 razy, już sobie nawet mowe z cyklu \"sorry tak wyszło\" ułożyłam, patrzę... a tu co?? NIC!!! 😡 nie ma w ogóle mojego wpisu 😠 a teraz przechodzę do części właściwej mojej wypowiedzi:) Koli - gratuluję 🌻 ciekawe jak mi pójdzie z obroną... Dodam nieśmiało, że jutro idę do nowego promotora, z poprzednim wyszły cyrki, ale już nie będę się tu rozwodzić nad moim pechem uczelnianym ;) I kiedy ja się doczekam żeby pracodawcy zabijali się tak o mnie?;) podwójne gratulacje Koliberku! Wczoraj kupiłam parasol :) nie przyznam się który to już w tym roku :P Wczoraj zdecydowałam się też kupić inną ważną rzecz pełniącą funkcję ochronną... Już od jakiegoś czasu planowałam ten zakup. Przemek wałkował non stop temat, aż się w końcu zgodziłam. Chociaż muszę przyznać, że mam pewne wątpliwości... Nie wiem do końca jak to wpłynie na moje zdrowie, samopoczucie, wygląd... różne opinie słyszałam, każdy też inaczej reaguje. Ale Przemek nie dał za wygraną, jest zdania że to atrybut kobiety zdecydowanej, twardo stąpającej po ziemi, inteligentnej, wiedzącej czego chce od życia... przekonał mnie. Tak więc teraz jeszcze tylko wizyta u lekarza i... biegnę kupić okulary :P:D Już nawet kilkanaście par przymierzyłam, chyba wezmę plastikowe, a nie szklane, no i najprawdopodobniej z antyrefleksem. Nie mam dużej wady, ale wnerwia mnie, że nie widze jaki tramwaj nadjeżdża... A może szkła kontaktowe lepsze? A Wy czego używacie? Chętnie się Was poradzę przed tym ważnym zakupem. Wykupiłam też bilet miesięczny na mpk, ubezpieczenie studenckie i zostało mi w portfelu całe 20zł... W tym momencie pragnę gorąco pozdrowić pana Johna Shepherd-Barrona, który dokładnie 40 lat temu wynalazł bankomat :D🖐️ Tak czy inaczej ciężkie jest życie studenta... najwyższa pora porozglądać się aktywniej za jakąś stałą robotą. Gosia - masz racje, obuwie można reklamować do dwóch lat od daty zakupu, pod warunkiem, że zrobi się to przed upływem 2 miesięcy od stwierdzenia wady. Termin do złożenia reklamacji biegnie na nowo w razie wymiany towaru. Dla zainteresowanych wodników podaję bezpłatny, ogólnopolski nr Infolinii Konsumenckiej przy Stowarzyszeniu Konsumentów Polskich: 0 800 800 008. Czynny w dni powszednie od 9 do 17:) Mariolla - witaj! Wykapany wodnik z Ciebie ;) w jakim wieku masz dzieciaki? Zapraszamy do wspólnego pisania:) pozdrawiam serdecznie, pora się poedukować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ cieszę się że jesteście takie sympatyczne... dzieci moje to 18 i 20lat. Dorosłe....i super. Dzień ucieka za dniem...jeszcze niedawno były takie malutkie...a teraz ??? ehhhhhhhhh korzystajcie dziewczyny z życia ...tak szybko ono mija. Nie warto marnować go , trzeba cieszyć się dniem dzisiejszym i brać z niego co najlepsze... rady starszej pani..hihihi... Życzę miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ever ---> ja mam plastikowe. Trzeba trochę na nie uważać, bo moje są już trochę i delikatnie ryśnięte :o ale spoko. Co do kompaktów ..... to nie mów przy mnie o tym ;) może nie pamiętasz, ale ja chyba opisałam na forum moje przeboje z zakładaniem i zdejmowaniem kompaktów. Koszmar :o nigdy więcej :o Ale niektórzy sobie chwalą soczewski. Ja tam nie moge się przemóc, by sobie w oku palcem dłubać. Mariolla ----> masz rację z tym, aby żyć dniem dzisiejszym. Tylko my tak czesto zapominamy i marudzimy, że to źle a tamto niedobrze :o A wcale nie jest tak źle. Musze sobie czasami o tym przypominac ;) Czas sobie leci - fakt. Juz mamy prawie połowę listopada, a niedawno były wakacje. Dziś wsiąknęłam w naszą klasę. Normalnie szok :o ile osób się znalazło bardziej lub mniej znajomych :) a ile się pewnie znajdzie, bo ta \"epidemia\" zatacza coraz szersze kręgi ;) Miłych snów 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ciepło🖐️ Ja w kwestii okularów zielonka,ale koleżanka ma plastikowe (jakieś progresy) i jest zadowolona,a wczesniej miala szklane no to jakieś tam porównanie jest.. Koli podziwiam Cię:)nie dosyć,że to kolejne studia to jeszcze z takim wynikiem! możesz być z siebie dumna.A pęd do nauki rozumiem:) Mariola nie kokietuj swoim wiekiem!:D:D wielkie mi halllo,phi:) mam starszą córkę[:P} a u mnie słonko dzisiaj pięknie świeci,jest cudnie:) Kigana też nurkuję w naszej klasie i mam niezłą radochę "widzieć"tyle znajomych twarzy-super pomysł miał ten młody student! i jeszcze nosi mnie faza oczekiwania na India show,które zawita w polsce już w grudniu.Liczę na prezent gwiazdkowy hihihi,jeszcze tylko nie wiem czy od rodzinki czy sama sobie go...:D http://www.makroconcert.pl/ ciesze sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogoda sie psuje... coś do uśmiechu, coś wesołego !!ściągnęłam z innego topiku który od czasu do czasu podczytuję 1.Cala wspólnota dziękuje chórowi młodzieżowemu, który na okres wakacji zaprzestał swojej działalności. 2. Za tydzień Wielkanoc. Bardzo proszę wszystka panie składać jajka w przedsionku. 3. Pan Kowalski został wybrany na urząd kustosza naszego kościoła i zaakceptował ten wybór. Nie mogliśmy znaleźć nikogo lepszego. 4. W niedziele ksiądz rektor przewodniczył swej pożegnalnej mszy. Chór odśpiewał klaskajmy wszyscy w dłonie 5. Z tablicy ogłoszeń: Dzisiejszy temat: Czy wiesz jak jest w piekle?. Przyjdź i posłuchaj naszego organisty, 6. Po południu w północnym i południowym końcu kościoła odbędą się chrzty. Dzieci będą chrzczone z obu stron, 7. W czwartek o 16.00 Wspólne lody. Panie dające mleko prosimy przyjść wcześniej. 8. W środę spotkanie żeńskiego kręgu literackiego. Pani Kowalska zaśpiewa Połóż mnie do łóżeczka razem z wikarym, 9. W podziemiu panie zrzuciły wszelkiego rodzaju ubrania. Można je oglądać w każdy piątek po południu. 10. W niedziele nasza grupa teatralna zaprezentuje "Hamleta". Jesteśmy zaproszeni do udziału w tej tragedii. 11. Spotkanie grupy terapeutycznej pomagającej wzmocnić poczucie własnej wartości w środę wieczorem. Prosimy używać tylnych drzwi. 12. We wtorek cotygodniowa katecheza, tym razem na temat: "Jezus chodzi po wodzie". Temat katechezy w przyszłym tygodniu: "W poszukiwaniu Jezusa". 13. W każdą środę spotykają się młode mamy. Na te panie, które pragną do nich dołączyć, czekamy w zakrystii w czwartki wieczorem. wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja noszę plastiki z antyrefleksem :D plastiki są lżejsze od szklanych. które dawniej nosiłam :) co do soczewek to jestem za leniwa :P i jakoś nie nie wyobrażam sobie żeby sobie wsadzać palce do oczu ;) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) No i zima przyszła :( :o u nas też śnieg popadał :o :( Gosia ----> otóz to właśnie - paluchy do oczu :o Gofra ---> koncert na pewno będzie barwny, piekne tancerki, może i tancerze też :) Od koleżanki, która mieszka w Warszawie słyszałam, że bardzo popularny tam jest taniec brzucha. Tak mi się skojarzyło z Indiami :) Powstało mnóstwo szkół i sporo jej znajomych biega na te zajęcia. Objadam się od wczoraj rogalami marcińskimi. W sumie raz do roku je jadam. Kiedy indziej nie smakują ;) Miłego wieczoru zatem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×