Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Witam w pogodny poniedziałkowy poranek.Jak dla mnie to prawie środek nocy:D,ale wczoraj piekliśmy z MM chleb! i nie wytrzymalam by nie wstać i nie spróbować:)-jest pyszny!Piekliśmy chleb po raz pierwszy,ale czuję ,że nie ostatni.Chleb domowy z ziarnem słonecznika-polecam gorąco i miłego tygodnia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Gofra, a wg. jakiego przepisu piekliście? Czy z takiej gotowej mieszanki moze? Jestem padnięta :o wiem, ostatnio to stan chroniczny u mnie, ale są przebłyski \"niepadnięcia\" :P czego również wszystkim serdecznie życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) pogoda paskudna, nastrój też. ile można nie spać ja się pytam? no ile? tydzień? dwa? ale nie pół roku:P jestem na skraju wyczerpania. nic mi się nie chce. szkoda gadać:o nooo ponarzekałam i trochu mi lepiej:P samochód nadal nie naprawiony. znaczy jeżdżę bez reflektora:> Gązo już mnie uświadomił wiela mnie to będzie kosztowało jak mnie zatrzymają ale co tam.... nie idzie odstawić auta do mechanika. chyba zamówię lampę na allegro i sama zamontuję:> powiedziano mi że to nic trudnego:P Koli---> trzymam kciuki za wyniki Gofra---> jak ja bym chciała zjeść takiego chlebka:( nie jem chleba, makaronów, ziemniaków, smażonego, słodyczy... bo wyglądam jak pączek :o koszmar! od maja na fitness idę, może tam mnie trochę ubędzie;) Majka rośnie jak na drożdżach. już ma nawet priorytetowo ludzi poukładanych:D wygląda to tak: 1. pijawa 2. tatuś 3. kocur 4. mamusia:o ja jestem od usypiania, karmienia i przewijania, resztę załatwiają panowie:o czyli jak zwykle facet ma przyjemności:P to by byłi na tyli całusy i uściski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,jak wstaniecie głodne to się częstujcie śniadaniem i kawką,herbatką i soczkiem.Napełnijcie się dobrym humorem i skierujcie optymistycznie wzrok na czekający Was niewątpliwie bogaty dzionek.Dobrej energii i pogody ducha w tym wszystkim co Was czeka serwuje razem do śniadanka-wstawać! Słońce czeka!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa polecam tez soczek z zelera naciowego z jabłuszkiem-nie dość ,że pycha to zdrowotności służy:) Kigano w odp.dot. chlebka-tak piekliśmy go z gotowej mieszanki,należało dodać tylko drożdże i trochę zimnej wody a tak to...gotowiec:) buziaczek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Gofra, my też taką mieszankę mamy i chyba trzeba ją w końcu zrobić :) Dziś miałam tak ciężki dzień, że po jednej lekcji w głowie się mi kręciło- myślałam, ze się przewrócę. Masakra. Czekam już na to wolne, chociaż parę dni. A w maju w szkołach średnich jest małe szaleństwo z powodu matur. Jedni nauczyciele idą na pisemne do komisji, po południu ( jak u nas) na ustne, reszte trzeba łatać zastępstwami, świetlicami itp. Ale to tylko maj. Potem wystawianie ocen w czerwcu i nie mam sił, by się cieszyć wakacjami :o Tak wygląda rzeczywistość. Haba, a od czego małżonek w psiarni, żeby Cię wybronić w razie kontroli?? ;) :D:D:D Majka pewnie w końcu i Ciebie też zauważy poza porami karmienia, przewijania i usypiania, potrzeba trochę czasu ;) A z kotem to jak to jest? Kici uwielbia Majkę, czy Majka kota?? Uwielbienie ze strony Pijawy i tatusia było widoczne na zdjęciach z chrztu :) Jakie kroki podjęłas co do Twojej bezsenności? Nigdy nie miałam takich problemów .... Pozdrawiam słonecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Chora jezdem [zapalenie oskrzeli ] może jutro będzie lepiej:D pozdrawiam 😘🌻 Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) Kigana---> małż mnie broni z kontroli pod warunkiem że jeździ ze mną jako załącznik ;) na chwilę obecną mam swoje sposoby na policyjną brać:P taaaa...zauważy mnie majka pod koniec miesiąca..jak nauczy się wolać \"mama daj\" :D:D Kot uwielbia Majkę krótkometrażowo:> tzn. dopóki nie zaczyna go ciągnąć za wszystkie odstające części ciala łącznie z wąsami:D za to ona az się trzesie na jego widok:) Kigana...ja nie mam problemów z zasypianiem;) to Majce się nie podoba jak spię dlużej niż 3 godziny w jednym ciągu:) Dzisaj spałam dłużej!! aż! 4 godziny:> od 4 rano zaczęla śpiewać. kurde mała doda mi rośnie w domu ;) Gofra---> ja pijam teraz buraczkowo-jabłkowy .... pyyycha:o Czekaj--> wracaj do zdrowotności, ciepło się robi kobieto !! na słonko czas wyjść:) wracam do pracy bo zawalona jestem papierami po sufit :/ miłego dzionka życzkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Czekaj ---> zdrówka życzę, weekend się zbliża, więc nie czas na chorowanie ;) Haba ----> kotek ma mięciutkie futerko, czasem pomruczy, to się małej podoba :) no a ogon, uszy i wąsy to aż się proszą, by je potarmosić :D:D:D zawsze moze zwiać przed nią ;) Dzisiaj miałam zebranie z rodzicami. Za bardzo nie miałam sił, by je prowadzić, załatwiłam w 20 minut. Zresztą, co ja będę gadać. Jutro pewnie będzie padac, bo \"barometry\" już od wczoraj na to wskazują :P a ja pewnei za chwilę położę się do łóżka. Pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haba --> przy starszej pijawie też była taka kolejność??? ;) Kigana --> oby do wakacji :D muszę przyznać, że teraz jak się czasem napiję kawy to naprawdę działa tak jak trzeba :) a piję ją bardzo rzadko :) pogoda super :) nic mi się nie chce :P z Kają nad Wisłę na razie nie chodzę, bo jest tam wysyp chorych kleszczy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"wysyp chorych kleszczy\" brzmi mało przyjemnie :O mam nadzieję że na żandego się nie natknę... wpadam oczywiście z pozdrowieniami 🌻 dawno mnie nie było ciemna nocka, a ja jeszcze przed kompem... a dlaczego? Bo życie jest brutalne! eh, byle do lata!!!!!!!!!!!!! uciekam spać, napiszę więcej jak wróci mi lepszy humor;) dobranoc wodniki kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Gosia, no byle ....... A skąd wiadomo, że to chore kleszcze?? U weta były? ;) hehe, żartuję. Ale zobaczyłam oczyma wyobraźni, jak kleszcze znad Wisły ustawiają sie w kolejce do weterynarza, a ten je bada na okoliczność boreliozy, czy innej wścieklizny :D:D:D:D Ever, domyslam się, że pracę piszesz i piszesz, nocki zarywasz ..... dobrze, że już nie musze studiować, chociaz nie jest to do końca takie pewne :o na dzień dzisiejszy nie chcę i nie muszę, jak fajnie :) Poniedziałek minął, jeszcze dwa dni i trochę wolnego :) chcemy z Postrzelencem wyjechać, mam nadzieję, ze się uda, bo jak się nie uda, to nie wiem .... Miłego wtorku życze 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z pozdrowieniami wiosennymi już w końcu!:)🖐️👄 (wyniki moje ok!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) całusków nie będę przesyłać, bo jeszcze was pozarażam. Od soboty łamie mnie w kościach, ledwo co się ruszam. Chyba przestała szczepionka przeciwgrypowa działać :/ Jestem zdechła. Widzę, że wszyscy się odchudzają :) Stwierdzam, że i tak najlepszy na zrzucenie kilogramów jest ruch. Dlatego też przywlokłam do domu skakankę, hulahop i namawiam jeszcze mojego na kupno roweru :) A narazie zaczęłam biegać no i bardzo szybko skończyłam, bo muszę leżeć w łóżku z powodu w/w. Z jedzenia to zrezygnowałam prawie ze słodyczy i przerzuciłam się na płatki na śniadanie i dużo owoców i warzyw, mięsko oczywiście też jem, ale chudziutkie i duszone. Mój kochany mąż znowu rozwalił auto i znowu nie była to jego wina, to już trzeci raz w ciągu 13 miesięcy. Mój brat się śmiał, że następnym razem oddaje mu swój samochód, żeby móc za cudze pieniądze trochę go naprawić :) Pamiętacie jak się cieszyłam, że przeniosą mnie na inne stanowisko -mogę sobie tylko pomarzyć. Od dwóch miesięcy wszyscy mówią, że będą zmiany, a tu cicho. Prezesowa chyba jaką psychologię skończyła i patrzy na reakcje, i ma chyba z tego niezły ubaw. Trzymajcie się ciepło i poręczy :) i miłego wypoczynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wodniczki! Dziś miałam egzamin na prawko i.. było pięknie, wspaniale aż nagle (nie mam pojęcia skąd!) wyłonił mi się rowerzysta i zaliczyłam wymuszenie.. No, ale nie poddaje się i za miesiąc zdam! Czekaj ------ pewnie już wyzdrowiałaś, ale i tak zdrówka życzę! Habanerka----------- gratuluję małej Dody :D , a swoją drogą Doda to tyż wodnik :D Gosia8 -------- na mnie kawa nie działa prawie, ale zażywam ostatnio Guaranę i dzięki temu funkcjonuję, zwłaszcza kiedy wstaję o 5-ej na naukę jazdy :) Gosia, na kleszcze są świetne środki dla piesków, dałam kiedyś swojej Kajce :) , jak jechaliśmy do lasu i żadnego pasożyta nie przywiozła :) Tailtiu ----- ja rozumiem Twojego męża - na pewno to nie była Jego wina :P Kigana ------ ja to jestem przerażona, że tak mało czasu do końca roku szkolnego - mój syniuś kończy gimnazjum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Paula, wiosną chorować?? ;) no wiem, każdego moze zmóc choroba, ja kiedyś latem byłam chora :o Ma pecha ten Twój ślubny z samochodami, że jeszcze siada za kierownicę to normalnie cud ;) Sarkano, moze tego rowerzystę specjalnie opłacili?? A swoją drogą, to bez sensu, jakie wymuszenie, jak palant sam wyjechał 😠 rowerzyści jeżdżą jak chcą- mówię tu o tych, którzy samochodu nie prowadzą, jakieś dziadki, babcie ..... brak słów normalnie :o Ja już prawie w blokach startowych stoję, już bym chciała jechać. Ale musze poczekać do piątku, rano Postrzeleniec przychodzi z pracy, wrzucamy co trzeba do samochodu i rura :D Wyjazdy potrzebne są mi do życia i normalnego funkcjonowania. Poza tym zmiana klimatu dobrze mi zrobi, bo zaczął mnie poranny katar meczyć, czas na wyjazd zatem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Za kierownice jeszcze siada, pewnie tylko dlatego, że sam nie spowodował żadnego wypadku. Nie wiem jakby było gdyby to on komuś wjechał. Stłuczka miała miejsce na autostradzie, a raczej przy bramkach na nią. Stanął za vito czy innym małym dostawczym, tak w odległości 1,5 m i zaczął coś grzebać pod siedzeniem, i nagle go wstrząchło. Facet stwierdził, że kasa jest nieczynna, chciał się wycofać i poszukać innej kasy. I chyba bardzo mu się spieszyło, bo nie patrzył w lusterka. A teraz ku przestrodze: na autostradzie gdańskiej przy wjeździe pobieramy bilet, a płacimy przy wyjeździe! Sarkana zdasz następnym razem i podobnie jak Kigana twierdzę, ze rowerzyści są neibezpieczni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zachorzałam 😭 od poniedziałku ledwie żyję :O :( i to teraz kiedy się ciepło zrobiło Gofra --> jak ok :) to super :D Sarkana --> moja psina to też Kaja :D i zabezpieczam ją przed tym cholerstwem :O w ubiegłym roku kupiłam za 12 zł specjalną obrożę i dopiero w ubiegłym miesiącu 1 kleszcza z niej wyciągnęłam :D a egzamin na prawko zdałam za 4 razem :) 10 lat temu :P na mnie wcześniej kawa też już nie działała :( ale 2 miesięcy przerwy i teraz jak od czasu do czasu się napiję to od razu czuję, że napiłam się kawy :D Paula --> mój znajomy kiedyś ciągle miał wypadki, a kiedy kolejny skończył się dachowaniem :( to przesiadł się z opla do renaulta i wypadki się skończyły :) widać marka dla niego była pechowa :O miłego weekenda życzę :D 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Gosia, zdrowia życzę :) A z tą zmianą marki samochodu - ciekawy pomysł :D Jutro wyjeżdżamy - jak wszystko dobrze pójdzie. Życzę miłego wypoczynku i do zobaczenia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochani😘 O ja biedna , o ja nieszczęśliwa choroba wróciła jak bumerang. Dzisiaj stan podgorączkowy. kaszel w nocy , no i w dodatku uczulenie na antybiotyk No dobra,może w te piękne dni wykuruję się. Życzę udanego wekendu wszystkim , a te wodniki co się kurują niech szybko zdrowieja pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarkana ----> zapewne to nie twoja wina, ten głupi rowerzysta ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkońcu wróciłam do życia :D i mogę normalnie oddychać :) wykurowałam się jak zwykle surową cebulą :P sokiem malinowym z miodem i oczywiście dużo cytryny :D a do tego niestety siedzenie w domu :O więc z tej okazji wyszorowałam klawiaturę :D wygląda jak nówka :P 🌻 i jutro do pracy :P 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu witaj wśród żywych:D i witajcie wszystkie wodniczki! Jest tak pięknie na dworze,że aż się chce żyć!Natura tak piękne kolorki prezentuje,że dech zapiera!W końcu czuję powiew wiosny i przedbiegi lata...objawia sie to tęsknotą za wyprawami w świat...już marzę,śnię-do planow to jeszcze mało podobne:Dno,ale od czegoś trzeba zacząć nie?:)Miłego dnia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Czas szybko przeleciał, dziś wróciłam z wojaży, a tyle jeszcze by się chciało obejrzeć, w tyle miejsc podjechać ..... ale co tam, byle do lata :) Życzę wszystkim zdrowia, bo widzę, ze coś nie bardzo z początkiem wiosny... mnie coś katar zaczął łapać, pewnie mnie zawiało dwa dni temu. Wyszliśmy sobie z Postrzeleńcem na nordic, wiaterek zawiewał, a my spociliśmy się jak myszy. Fajne to łażenie z kijami, niby nic, a człowiek sie zmacha, mięśnie naciągnie :D:D:D Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haj nie bylo mnie sto lat i nie bedzie mnie nastepne mam komunie mlodej pijawki starsza pijawka zlamala prawa reke (szosta klasa i gnanie za dobrym swiadectwem) a mi walnelo na mozg i chcac sie upieknic na komunie zrobilam tipsy i teraz nie mam jak pisac:O kto wymyslil ten goopi plastik:(? ide se tipsy na mozg załozyc;) 👄 moge calowac bo jestem zdrowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa, to przyjemnych przygotowań przedkomunijnych:) a z tipsami czy bez nich .... może to kwestia przyzwyczajenia?? Dasz radę, najwyżej je sobie spiłujesz ;) albo obgryziesz, albo zetrzesz na tarce, albo ...... no dobra już nie wymyslam ;) Młoda faktycznie się załatwiła, ale przy odrobinie dobrej woli nauczycieli da radę, mówić może, a że mniej komfortowo takie indywidualne występy - to już trudno .... Jutro idę na maturę z wosu, oczywiście jako pilnowaczka a nie zdająca :P, co niewątpliwie ma swoje rozliczne plusy :) Miłych snów 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Wyniki biopsji mam dobre :) i to jest pierwsza dobra wiadomośc. Świeci słonce i to druga dobra wiadomość. Gamoń napisał mature z polskiego i z angielskiego, ale jakie będa te wiadomosci to trudno ocenic. Po przeczytaniu przykładowego wypracowania - to chyba nie bardzo wstrzelił sie w klucz z polskiego, a on humanista :( No zobaczymy. Pisał o snie Izabelli z lalki i po wysłuchaniu opinii kilku maturzystó w rodzinie wychodzi mi na to, ze teamt, który wydawał sie łatwiejszy okazał sie chyba jednak trudniejszy. Z drugiej strony stosowanie klucza do wypracowania to dla mnie tez jest troche dziwne, no ale cóz tak jest i tego nie zmienimy. Zobaczymy jak to wszytsko wyjdzie. Pozdrawiam wszytskich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cieplo wodnikowe Duszyczki🖐️ Koli bardzo sie cieszę,ze wyniki biopsji są dobre.To najważniejsze a trzecia wiadomość też sie okaże dobra-zobaczysz:) Pogody Ducha i tej za oknem życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×