Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Czekam aż mi się ugotują ziemniaki (stare ) obiecalam dziś synkowi że zrobię kopytka , on tak lubi a ja tak nie lubię robić !!!:O :P Kiedy wroci ze szkoły to będzie zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gocha z tymi dzieciakami to prawda ja to szybko bawiłam sie nową zabawką ,,aż moi rodzice byli niezadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamiast odkurzać znowu jestem tutaj. moje pustułeczki zniosły 6 jaj niebawem wyklują się:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Nie licząc mojej matury, to trzecia. Odkąd pracuję w szkole średniej to zawsze jestem w jakiejś komisji, na pisemnej i teraz drugi raz na ustnej, ale pierwszy raz byłam przewodnicząca na ustnej. Ciekawe jak to będzie jutro, zapowiada się dłuższy maraton, ale na pewno będę tą osoba wypełniającą papierki i uważniej słuchającą ;) Zobaczymy ..... U nas takie male pudełko trukawek kosztuje około 4,50, w Kauflandzie 3,99, więc na kilogram wyjdzie tyle samo co u Was. Czekaj, fajnie masz z tymi pustułkami :) I może ciekawe lato się zapowiada, że tyle jaj zniesionych. Czyli mają nadzieję tyle młodych wykarmić. Narazie, pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gofra, a jak Twój stroczyk?? Odbił? Bo u mnie ciągły ruch w interesie :) Mam 4 sztuki i fajnie mi rosną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Oj jaka jestem zmęczona. Dzisisiaj zabawiałam się w przedszkolankę , pomagałam pilnować sześciolatki. Oj ciężko było moja wnuczka rozrabiała i inne dzieci też , a było22 osoby w wieku ...och Był festyn związany z dniem dziecka.Duzo zabaw dużo muzyki no i innych atrakcji. Koliberek-----> dzięki za linki mój storczyk kupiony w listopadzie nadal kwitnie , ale zauważyłam że to ostatnie tchnienie, i nie wiem co mam robić dalej. Kiedy znajdę czas poytam, może dowiem się co trzeba zrobić kiedy storczyk przekwitnie , a jego podłoże to kora. Kigana---> to Ty szycha jesteś:P odpowiedzialne to stanowisko i stresujące:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) W weekend zrobilismy z Postrzelencem około 750 km :D szalenstwo, ale czasem trzeba. Pojechaliśmy sobie m.in. nad morze, było super :) tylko wiało niesamowicie ..... ale co tam, fajnie było :D Czekaj, no to miałas niezły ubaw z dzieciakami ;) Co do storczyka, to Koliberek podała odpowiednią stronę, gdzie znajdziesz mnóstwo informacji. Ładne zdjęcia na ekotopiku :) Ja kiedyś pisalam, co robię, by mi kwitły, moze krótko - bardzo mało podlewam, tyle tylko, zeby liście nie zwiędły. Moje stoją na parapecie, więc jak otweiram okno, to mają zmiane temepratury i po jakimś czasie wypuszczają pędy kwiatowe. Jedna rzecz, chyba ważna, jak dla mnie - potrzeba dużo cierpliwości, one mają czas :) Jeszcze jestem w pracy, godzinka i do domu. Pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evergreen1984
Dobry wieczór ;) ehhhhh.... to może najpierw optymistycznie - Paula wszystkiego najlepszego z okazji imienin 🌻 szczęścia, zdrowia, radości! odleciały mi motyle... sama je wygoniłam, definitywnie własnie dziś... nie było innego wyjścia niestety. Znów za mało sensu w sensie... Zawsze będę pechowo trafiać chyba :( Dlaczego wszyscy cudowni mężczyźni muszą mieszkać przynajmniej pół Polski ode mnie??? Mogłam zresztą przewidzieć że to się nie uda. Ale! Wyszło nawet na to że jestem większym wariatem niż on... dacie wiarę? ;) fakt że on zwariował pierwszy, ale ja byłam w stanie wariować dłużej :) jak zwykle wszystko jasne u everki (ma się ten zmysł pisania ze zrozumieniem :P) no trudno... i smutno i zaraz idę beczeć w poduszkę ;( ale wiosna i tak jest piękna ;) dobranoc wodniczki moje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ever - w sumie to tak Ci powiem w tajemnicy :) Co przeżyjesz to Twoje ...bo w koncu przeciez to cudowne uczucie te poznania, te motyle, a że potem gorycz rozstania? Ale za to masz ciagle szanse zaczynac od nowa...prawda?? ....i od nowa te poznania, te motylki.... A teraz popatrz gdyby ten pierwszy okazał się juz tym...to ile by Cię omineło??? Już byś była moze stateczna mężatką pochłonietą rutyna dnia codziennego...pewnie znudzoną i moge Cię zapewnic, że z cała pewnościa bez motylków :) Trzymajta sie wodniki ....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Everko wszystkiego co sie szczęsciem zwie życze Tobie.Choć teraz wydaje się bez sensu w sensie to doskonale wiesz...,że "to" jak fala...teraz w zagłebieniu:)popłacz trochę i dalej dostrzegaj wiosnę👄 choć u mnie to lato w pełni,chyba nawet szczyt lata! Kigano,pytasza o moje storczyki...no to jeden kwitnie a drugi ma tylko listki zielone!a kwiatka nie widać..to dopiero dziwactwo:)Ale uczepilam się Twojego-mają czas-i dalej je kocham:D U mnie dzis truskawki po 4zł,i w chacie mam biszkopta z truskawkami,ryż na mleku z truskawkami i koktail rtuskawkowy:) czekam na wysypkę hihihi,bo tak lubi sie pojawić.. wkurza mnie to,że dalej mam anemię😡już mi niedoobrze od burakow!:D:D:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ever, słuchaj starszych i doświadczonych koleżanek :) nic dodac , nic ująć :) przepięknie napisane. Gofra, na pewno zakwitnie - jak przyjdzie jego pora .... A oprócz buraków nic więcej nie ma na anemię? Bo faktycznie, ileż można :o Ale fajny upał, wolę to niż jakieś zimy i zawieruchy. Dziś rozdałam w mojej klasie zagrożenia, masakra :o zdziwione, że kazałam im przynieść je podpisane do wglądu. No to widać, jak informują rodziców o swoich \"postępach\". W podstawówkach były podwójne kartki i jedna wracała do szkoły, tu jest trochę inaczej. No cóż ..... to są prawie pełnoletnie osoby .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje kochane za slowa otuchy, jakos sobie poradze, nie pierwszy raz i nie ostatni pewnie mam tego typu problemy... ale sa rzeczy gorsze o wiele wiele bardziej i wlasnie - ogromna tragedia :( znajomy z innego forum - zginal w wypadku w niedziele, dzis sie dowiedzialam, ja i reszta forumowiczow - jestesmy tym wstrzasnieci! Jak kruche jest ludzkie zycie ;( zginal wspanialy czlowiek - takich ludzi rzadko sie spotyka - inteligencja, niesamowite poczucie humoru, ogromna madrosc zyciowa ehhhhhhh on tak jasno pisal o trudnych sprawach, mial zaledwie 35 lat... tyle pytan jeszcze do niego mialam i juz go nie zapytam ;( nie moge w to uwierzyc ;( jeszcze w sobotni wieczor z nim pisalam... a teraz pozostal tylko smutek, zal i tesknota przeogromna... :( lzy same cisna sie do oczu przepraszam ze Wam z takimi smutnymi informacjami tu jedynie wlaze, ale tak mnie to zycie ostatnio smutnie zaskakuje :( uciekam juz, trzymajcie sie dziewczyny! Ide spac, moze sen troche mnie uspokoi, a od rana znow wkuwanie do egzaminu ktory lada dzien ehh dobranoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia232323
czesc wodniczki !! Sama jestem Panna wiec daleko mi do wodniczki. Ale mialam stycznosc z kilkoma i zamienilabym moja panne na Wodniczke. Wydaje mi sie , ze sa przedewszystkim swietnymi matkami i kochaja dzieci. Maja w sobie malo egoizmu, nigdy nie zapomne moja matka,ktora traktowala mnie bardzo surowo i matki moich kuzynek obie wodniczki, zawsze bylam zazdrosna o takie fajne mamy, ktore przytulaja, pocieszja i emocjonalne sa mocno zwiazane z wlasnymi dziecmi, Teraz z perspektywy czasu widze, ze mialam jednak racje. FAjny znak macie . Pozrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ever --> :( widocznie przeżył już to co miał przeżyć :O ja zawsze tak to sobie tłumaczę :) 🌻 Horoskop tygodniowy 4-10.06.2008 Wodniki dojdą do wniosku, że codzienne obowiązki bardzo je nudzą. Potrzebujecie trochę odmiany, bo inaczej stracicie zapał i dobry humor. Weekend sprzyja spotkaniom z przyjaciółmi, których od dawna nie widzieliście. Macie też szczęście w miłości. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ever, to bardzo przykre :( Przed chwilą też przeczytałam, że Agata Mróz nie żyje.... Niech im będzie lepiej tam, gdzie w tej chwili przebywają 🌻 Natalia , dzięki za pięknego posta :) Każdy znak ma swoje plusy i minusy, mam nadzieję, że usiebie coś pozytywnego znajdziesz i będziesz zadowolona, że jesteś Panną :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ever :D nie ten , to będzie? ...:D No to szok moja rodzinka się powiększyła... Pół godziny temu , mam nowe pisklaki, jakie piękne. Opierzone ,mama i tata, latają jak wściekłe , a jak pilnują... Wiecie że przeżywam . Pustułki to piękne sokoły. Pozdrawiam {kiss]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najadłam się czereśni i nie mogę się ruszyć :P :D 🌻 miłego wykenda :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekaj, gratulacje :D A Twoje pustułki odlatują na zimę?? Bo w mojej książce pisze ;) , że niektóre na zachodzie Polski zimują. Może pisałaś, ale ja nie pamiętam ... Jakie mają gniazdo? Same zrobiły, czy zbiliście im jakąś budkę? Fajnie obserwować takie stworzenia. U nas są jaskółki oknówki. Tzn. przy naszych oknach nie zrobiły gniazda, ale co rano, póki rolety sa zasłonięte, siadają i świergolą :) Trochę błota przykleiły do ściany, nie mam pojęcia po co one tam przylatują .... Gosia, czereśni to jeszcze nie widziałam u nas, moze słabo się rozglądałam ;) Dzisiaj miałam wolne, zabrałam się za łazienkę i balkon. Wymagały trochę zaangażowania ;) Również miłego wekenda życzę, niestety nigdzie nie wyjeżdżamy ... szkoda .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Oglądacie mecz?? Ja chyba z doskoku, co się będę denerwować ;) wystarczy, ze Postrzeleniec ogląda, więc komentarz będę miała zapewniony ;) Zaczyna się dość ciężki tydzień dla mnie - wystawianie ocen :o i ocen sprawowania :o ło matko, jak ja tego nie lubię .... wolę już świadectwa wypisywać, dziennik uzupełniać i zrobić tę całą dokumentację na koniec roku. Miłego wieczoru 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:) jestem po 100leciu szkoly:) nie chcialo mi sie isc Tigre wykopał mnie na sile zawiozl wywalil z auta i szybko uciekl... no i teraz mu musze juz drugi dzien dziekowac;) bylo suuuuper:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do meczu:) no Polak dwie bramki strzelił i to w asyscie drugiego Polaka;) co mamy narzekac:P jak to mawia moj mąż: gra wiele druzyn a mistrzami i tak beda Niemcy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam No to chcieliśmy wojnę , którą przegraliśmy ;) Szkoda że tak się stało , bo to mecz dziewiczy . Pisklaki mają się dobrze . Kigana ----> nie szykują gniazda ot po prostu upatrzyły sobie to miejsce, czemu? tego nie wiem , ja nie ingeruję. Zimą odlatują. isa twój Tigre... że ho ho :D dziękuj mu jak najdłużej 😘🌻 no i motylki pa pa kochane wodniczki , żartko trzeba zrobiś moi kochanym syneczkom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma co sie przejmowac przegraną w meczu-Kubica wygrał:Dna oslodę hihihi Miłego dzionka a na jutro zapowiadaja deszcz,prawda to...?zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kubica wygrał i to z Niemcem hehe .... Isa, często tak jest, że jak się niechętnie gdzieś idzie to zabawa jest super :) A Tigre juz wiedział co robi ;) Twoje podziękowania mile połechcą jego ambicje np. ;) Tez mam nadzieję, ze popada w końcu .... kurzu tyle wszedzie, trawniki zaczynają marniec ..... oby ten deszcz zechciał oblać nas obficie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje dziecie jedna noga w najlepszym gimnazjum w wawie!!! jesli nawet sie nie uda to juz pekam z dumy!!! tym bardziej ze ilosc punktow na tescie sprawdzajacym sklonnosci do nauki jezykow obcych uplasowala ją na 9 miejscu!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×