Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Habcia --> spóźnione 100 lat 👄 pociechy z dzieci, męża, kota :D zawsze wyrozumiałego pracodawcy :) częstych podwyżek :) udanych wakacji.......... :) i oczywiście udanej imprezy imieninowej :D 🌻 pozdrawiam i dużo słońca życzę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłej niedzieli życzę :) Wczoraj byłam na 18-nastce mojej kuzynki .... kiedy to było, jak ja miałam swoją ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej! :) Habcia - WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJLEPSZEGO!!! 🌻 u mnie sie duzo dzieje ostatnio ;) ale na razie nie napisze bo nie wiem czy sie cieszyc czy spasc na ziemie czy kontynuowac czy sobie darowac... ehhh trudne to wszystko bardzo bardzo ;) ale dawno tak pieknie nie bylo... a poza tym probuje pisac prace, z roznym skutkiem ;) rozpraszana jestem... kocham ten stan ;) Kiganko! gratuluje przebrniecia przez maturalne szalenstwo :) zmykam sie magistrowac dalej 🖐️ pozdrawiamy serdecznie - ja i moje motylki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ever , motylki ?? Super :D Narazie przebrnęłam przez pisemne, a w tym tygodniu czekają mnie ustne :P czyli będę pytać :o albo przysłuchiwać się odpytywaniu przez inną osobę i uważać, czy nieszczęśnik odpowiedział, czy nie i w jakim stopniu. Echhh..... A później, w czerwcu siedzę jeszcze w jednej komisji, przy egzaminie pisemnym, potwierdzającym kwalifikacje zawodowe - czyli LO to nie dotyczy. Oczywiście jutro nie chce się mi iść do pracy, ale i tak jest lepiej niż to było parę tygodni, czy miesięcy temu. Poza tym znów musze odwiedzić dentystkę :o Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ever , motylki ?? Super :D Narazie przebrnęłam przez pisemne, a w tym tygodniu czekają mnie ustne :P czyli będę pytać :o albo przysłuchiwać się odpytywaniu przez inną osobę i uważać, czy nieszczęśnik odpowiedział, czy nie i w jakim stopniu. Echhh..... A później, w czerwcu siedzę jeszcze w jednej komisji, przy egzaminie pisemnym, potwierdzającym kwalifikacje zawodowe - czyli LO to nie dotyczy. Oczywiście jutro nie chce się mi iść do pracy, ale i tak jest lepiej niż to było parę tygodni, czy miesięcy temu. Poza tym znów musze odwiedzić dentystkę :o Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Horoskop dla Wodnika na 2008 r. Twoja Karta na 2008 rok to 6 Denarów. Wróży ci pomoc, znalezienie przyjaciół i finansowy sukces, jakiego się nie spodziewasz. Aura roku Jeśli szukasz wsparcia i rady, w tym roku je dostaniesz. Sam też dziel się swoim doświadczeniem i wiedzą, bo w ten sposób sam się rozwijasz. Jeśli szukasz pieniędzy na inwestycje, na pewno je znajdziesz. Założysz stowarzyszenie, fundację lub grupę ludzi, która razem będzie realizować szlachetne cele. Otrzymasz ciekawą propozycję lub zaproszenie do ważnego projektu, który wykonywać będziesz pod kierownictwem kogoś doświadczonego. Dużo się nauczysz, choć także zmęczysz. W miłości zapowiada się więcej spokoju. Bliska osoba poprosi cię, abyś coś dla niej zrobił lub jej pomógł. Sprostasz jej oczekiwaniom, a zasłużysz na nagrodę. Miłość W związku czeka cię stabilizacja i cieszenie się sukcesami partnera. Możecie nawet razem założyć firmę lub rozpocząć działalność, która w przyszłości stanie się dochodowa. Jeśli jesteś samotny, spotkasz osobę, z którą najpierw się zaprzyjaźnisz, a dopiero potem ją pokochasz. Praca Zostaniesz sowicie nagrodzony za swoją pracę, a twoje pomysły i projekty zaczną przynosić duże pieniądze. Otrzymasz pomoc i wsparcie osób na wysokich stanowiskach, nie będziesz musiał rezygnować ze swoich zawodowych celów. Sam też pomagaj słabszym i mniej doświadczonym. Postaraj się unikać ryzyka i wybierz to, co najłatwiej możesz osiągnąć. Jeśli poczujesz, że popełniłeś błąd, to nie obawiaj się przyznać i szybko wycofać z niekorzystnej sytuacji. Im bliżej końca roku, tym szybciej sprawy będą się wyjaśniać, a ty będziesz w coraz lepszym humorze. Dodatkowe karty wskażą ci, jak działać, na co uważać i gdzie znajdziesz swoją największą szansę. Wydarzenie roku Karta Giermek Mieczy Będziesz wojowniczo nastawiony do wszystkich osób i wydarzeń, z jakimi się zetkniesz. Będziesz chciał udowadniać swoje racje i przekonywać do swoich pomysłów. Cudze zdanie nie będzie się dla ciebie specjalnie liczyć. Karta wróży spór lub konflikt z osobą, która zapragnie zrobić ci na przekór. To może być ktoś młody lub osoba, z którą zbytnio się nie liczysz. Zastanów się więc, czy aby na pewno jest o co kruszyć kopie. Karta przestrzega przed drobnymi błędami i nieopatrznymi wypowiedziami, które spowodują nieprzyjemności. W miłości zapowiada spory o sposoby spędzania wolnego czasu lub plotki. Bądź wyrozumiały i spokojny, a unikniesz kłopotów. Szansa roku Karta 3 Denarów Potraktuj wydarzenia tego roku jak ważny egzamin, który chcesz zdać. Nie reaguj nerwowo i zasięgaj porady ludzi, którzy są dla ciebie autorytetem. Pamiętaj też o odpoczynku. Trochę rozrywki i beztroskiej zabawy dobrze ci zrobi. Przestroga roku Karta 10 Kielichów Mogą powrócić do ciebie wspomnienia byłych miłości i związków. Zastanów się jednak, czy warto odnawiać stare znajomości. Twój obecny związek może na tym bardzo ucierpieć. Możliwa też rozłąka z partnerem lub dobrymi przyjaciółmi. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia, a skądeś wytrzasnęła ten horoskop?? ;) Zadziwiająco trafny - w niektórych miejscach hehe .... Narazie to się zmęczyłam i miałam ostre starcie z młodym człowiekiem. Kopii nie kruszyłam, bo nie było sensu, ale swoje przewalczyłam, bo oszustwa i prób robienia ze mnie wała tolerować nie będę :P A reszta, pożywiom, posmatrim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah 7 czerwca mam 100 lecie ogolniaka! bedzie moja pierwsza milosc... (chyba bedzie) musze posluchac przestrogi::D a reszta oby sie sprawdzila Haba 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kigana --> czasami łażę po sklepach internetowych z książkami :) szczególnie o ezoteryce ;) zresztą ostatnio na ezotv któraś z wróżek omawiała co komu wg konkretnego dnia urodzenia :P ja urodziłam się 8 dnia miesiąca i o tym dniu powiedziała, że uwielbiają POSIADAć książki (nie koniecznie je czytać) :O teraz wiem skąd ten mój fioł na punkcie posiadania książek :P więc chociaż popatrzę czasami :) bo wizyta w normalnej księgarni skończyłaby się jakimś większym zakupem :O 🌻 Isa --> mówisz że 7 czerwca :D to horoskop na czerwiec z tej samej strony :) Wodnik Horoskop czerwiec 2008 r. Będziesz w doskonałym humorze i możesz w czerwcu liczyć na sympatyczne zbiegi okoliczności oraz miłe wiadomości. Planeta Wenus do 18.06 znajdzie się w korzystnym trygonie do twojego znaku zodiaku, a to wróży większą popularność w towarzystwie oraz powodzenie w miłości. Podczas nowiu Księżyca 2-5.06 podejmij ryzykowną, ale trafną zawodową decyzję. Potem nie osiadaj na laurach i załatw do końca czerwca pewną ważną sprawę. Odrobina odwagi może odmienić na lepsze twoje życie. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula ---> wybacz starszej pani :P zdrowia szczęścia i słodyczy po Imieninach Lutek Tobie szczerze z całego ❤️ życzy 🌻🌻 Miałam pracowity długi weekend i kolejny dzień nie mogę dojść do siebie, jest mi zimno, byle jak i w szczególe i pod każdym innym względem ja też może wybłagam jakiś dobry Horoskop na najbliższe dni ,dla Tych pod 12 urodzonych pozdrawiam serdecznie i w całej rozciągłości Lutek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lutek --> to horoskop dla wszystkich wodników :D ale skoro jeszcze jest maj to proszę horoskop na maj :) jest jeszcze horoskop tygodniowy ale on jest do dziś :) a nowego na kolejny tydzień jeszcze nie ma :) ale jak się pojawi to wkleję :) Horoskop na maj 2008 r. Wodnik Początek miesiąca nie jest dobrym czasem na poważne decyzje i deklaracje. W weekend majowy wizyta w kinie lub teatrze poprawi ci humor, a reszta weekendu sprzyjać będzie odpoczynkowi i zwiedzaniu pięknych miejsc. Od 9.05 planeta Mars pomoże ci w walce o podwyżkę lub w odzyskaniu należności od dłużników. Po 20.05 zapragniesz od nowa przemyśleć i zorganizować wiele spraw dotyczących najbliższej rodziny. Zanim zabierzesz się za wprowadzanie zawodowej rewolucji, lepiej zapytać bliskich o zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem za takimi horoskopami!!! po prostu od razu wiem po co pracuje:D zeby tak jeszcze sie sprawdzalo:) a dzis dowiedzialam sie ze kolega chce sobie wyjechac zagranice zupelnie nie w celach zawodowych ot po prostu na pare miesiecy a moze lat zeby odpoczac... jakos niefajnie mi sie zrobilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Isa, u nas też 7 czerwca jest zjazd absolwentów, ale ja nie idę. Nie lubiłam lo, nie mam z tych lat dobrych wspomnień, więc nie mam ochoty uczestniczyć w takich imprezach. Ale dobrze, że Gosia wkleiła ten horoskop ;) Do lo idę w piątek, będę siedzieć w komisji na ustnym, razem z moją panią od niemieckiego zresztą :P ale to ona bedzie pytać, ja zabawię się w skrybę. Jutro natomiast pytam u nas i koniec matur. Dziś musiałam odwiedzić moją dentystkę, ręce kobieta załamała jak mnie zobaczyła, bo w sumie jakiś miesiąc temu u niej byłam, a w sobotę na imprezie osiemnastkowej, mój ząb raczył był mi pęknąć :o masakra :o Ale horoskopy są super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro uważacie, że te horoskopy są ważne to proszę następny :P 🌻 WODNIKI Horoskop tygodniowy 28.05-03.06.2008 Wodniki będą w bardzo dobrym humorze. Nadarzy się okazja do zawarcia nowych przyjaźni, które wniosą w wasze życie więcej optymizmu i radości. 30.05 bądźcie czujni, a poznacie czyjś sekret. Nie omawiajcie go z osobami, które lubią plotkować. 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem dlaczego napisałam, że horoskop jest ważny :P skoro chciałam napisać, że fajny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia, nieważne ;) Ciekawe, czyj sekret poznam ..... chyba maturzystów z LO, ich sekrety dotyczące znajomości języka obcego :P Dziś poznałam sekrety naszych maturzystów, a raczej maturzystek, ale plotkowac nie będę ;) Zresztą wszystkie zdały, jedne lepiej inne gorzej, ale to była taka klasa kontrastów. Zmeczona jestem straszliwie .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula, ale wstyd :o Z okazji imienin zdrówka, radości, zadowolenia z małżeńskiego pożycia, pracy, mieszkania ( kolejność dowolna) 😍🌻😍🌻😍 Gofra – Małgorzata ....................22 lutego 🌻 Gosia8 – Małgorzata .................. 22 lutego 🌻 Lutek – Małgorzata ................... 22 lutego 🌻 Koliberek – Beata ..................... 8 marca 🌻 Sarkana – Beata ........................8 marca 🌻 Isa – Iza .................................16 marca 🌻 Kigana – Lidia ..........................27 marca 🌻 Czekaj – Grazyna ...................... 1 kwietnia 🌻 Habanerka – Iwona ....................23 maja 🌻 Tailitu – Paulina .........................26 maja 🌻 Evergreen – Lucyna ................... 30 czerwca Szuwi – Ewa ................................ 24 grudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 to moze i dla everki od razu zostawie;) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc :) to ja zaległe zyczenia i kwiaty -dla Habci 🌻 ❤️ 🌻 i 100 lat. Zyczenia złożyłam telefoniecznie więc nie będe sie powtarazac ;) Dla Pauli - sorki Pauliśka. Niemniej jednak przyjmij ode mnie serdeczne zyczonka: samych pogodnych dni, duzo miłosci wokół i zadowolenia. 🌻 🌻 🌻 I teraz dla Everki: duzo zdrówka, udanej obrony i spotkania wreszcie tej drugiej połowki pomaranczy :) 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej! ja też sie wstydzę! Paula-wszystkiego najlepszego!Spełnienia marzeń i samych pięknych wrażeń:)oczywiscie w zdrowiu i milości❤️👄 Noo i sezon truskawkowy w pełni-u mnie po 10 zł:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula oj , ale plama ja też !100 lat 😘 🌻 W Legnicy zimno i pochmurnie. Wczoraj o 23 widziałam spadającą gwiazdę. Pomyślałam że to dobry znak.Może to o czym pomyślałam spełni się. Kigana , pracowity ten maj dla Ciebie, a tak nota bene która to matura Horoskopy, które gocha nam zaserwowała dla mnie są w dużej mierze trafne.Aż się przejęłam . Wszystkim wodnikom d€żo zdrowia i wygranej w totka, zagrajcie w sobotę . Pa pa 😘 A to znów dla Pauli 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w wawce słonecznie ale zimno a truskawki po 8,50:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula --> 100 lat 👄 wygranej w totka :) i bezkolizyjnego auta 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Legnicy po 9 zł rzadko kupuję bo w tym czasie są za bardzo alergiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawno już nie było żartu od grażynki Na stację benzynową wpada dzieciak z kanistrem. - Poproszę dziesięć litrów benzyny, tylko szybko! - Co się tak spieszysz, pali się? - Tak, moja szkoła, ale jakby trochę przygasła!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W restauracji kelner pyta gościa: -czy lubi pan zająca na dziko? -nie , wolę na spokojnie, przy stole i na talerzu! Ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze ze strony z horoskopami : 🌻 Jaki prezent zaciekawi Wodnika? Wodniki traktują prezenty jak dobrą zabawę i często narażają się z tego powodu na oburzenie rodziny. Są mistrzami w znajdywaniu śmiesznych rzeczy i zabawnych kartek świątecznych. Same także oczekują, że otrzymają wyjątkowe gwiazdkowe prezenty. Wartość prezentu ma dla Wodników drugorzędne znaczenie. Liczy się pomysł, bo dobry prezent dla Wodnika powinien być nowoczesny i nietuzinkowy. Lubią przedmioty nowoczesne i praktyczne. Zwykle wybierają jasne kolory, proste i odważne wzory. Nie dla nich stare bibeloty i kryształowe kandelabry. Falbanki, świeczniki, porcelanę lepiej podarować komuś innemu. Odpowiednie prezenty to sprzęt komputerowy, dobra książka, bilety do kina czy na zimowy wyjazd. 🌻 Panie lubią modne kosmetyki, perfumy o żywym zapachu, nowoczesny sprzęt kosmetyczny. Chętnie przyjmą kalendarz, dobry poradnik na temat psychologii lub medycyny. Intrygują je amulety, ozdoby z magicznymi kamieniami, poradniki na temat parapsychologii i nieznanych zjawisk. Ubrania wolą jednak wybierać sobie same. 🌻 Panowie cieszą się ze sprzętu sportowego, akcesoriów rowerowych lub turystycznych. Także gry i programy komputerowe zainteresują ich na dłużej. Kochają wszystkie elektroniczne gadżety, czujniki i niezwykłe instalacje. Kamera wideo lub kolejny aparat cyfrowy wyda się im wspaniałym prezentem. 🌻 Dzieci wysyłają kilkanaście listów do Świętego Mikołaja i wciąż zmieniają zdanie na temat tego, co chciałyby tym razem dostać. Ucieszą się jednak szczerze ze wszystkiego, co znajdą pod choinką. Najbardziej lubią nowoczesne zabawki elektroniczne oraz grające i poruszające się roboty i mechaniczne zwierzaki. Interesują je wszelkiego rodzaju gry, układanki i klocki. Także nowe zestawy kredek i farb sprawia im wiele radości. Swoimi prezentami chętnie dzielą się z innymi dziećmi, a niektóre prezenty zamieniają z kimś na coś innego. Niektórych małych Wodników trzeba jednak pilnować, bo rozkładają otrzymane zabawki na czynniki pierwsze, a potem samodzielnie starają się je znowu złożyć. 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×