Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

A wiecie że nasz topik istnieje od :D od 13 . 01. 2005 r godzina 18 : 54 :D pa pa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz Lutku, trzeba częściej tu zaglądać ;) Wszystko ładnie i szybko poschło, bo wiał dość silny wiatr i na balkonie po południu było prawie 40 stopni. Pamiętam te studenckie wyprowadzki .... Dawno temu i nieprawda ;) Czekaj, tak to już bywa z pracą. Moja bratowa też długi czas nie pracowała, dostała prace parę miechów temu i niestety w wakacje urlopu nie będzie za bardzo .... może trochę .... zalezy od szefostwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ever Wszystkiego naj naj, jak najdłużej motylków..., jak najszybszej i najskuteczniejszejszej magisterki, mało pracy duzo kasy i ogólnie udanych wakacji ;) 🌻 ❤️ 👄 🌻 Tez sie pochwale - mój gamoń zdał maturę i to całkiem przyzwoicie :) Pozdrowionka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też Wszystkiego co Najlepsze Everko Tobie życzę.Jak zwykle z opóźnieniem,ale rzadko teraz na komputer siadam. pozdrawiam wszystkie wodniczki lipcowo już🖐️ Haba a wańki-wstańki doskonale pamiętam,śmieszne były:D jeszcze takie babuszki drewniane były co w największą wkładało sie mniejsze...ale te to już nie były fajne jak dla mnie:D Kigana czy chodząc z kijkami to jakaś specjalna technika jest?czy tak normalnie się podpierałaś?tez mam takie i stoją,bo nie bardzo wiem jak użyć,w górach jak byłam na 1 dniowej wycieczce to sie podpierałam jak kosturem:D:D:Di też było lzej,ale moze to jakaś specjalna jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Everka --> 100 lat ❤️ spełnienia marzeń i wszystkiego co już życzyły moje poprzedniczki :D 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kojo
jestem wodnikiem i jestem nastolatka mam wady i zalety wady-za duzo gadam zalety-jestem towazyska i pomocna!! tak mi sie przynajmiej zdaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gofra, nie uczyłam się specjalnej techniki chodzenia, tylko tak na wyczucie. Jak było w miarę płasko, to szłam w jakimś rytmie, lewy kijek, prawa noga, jak pod górkę to podobnie, tylko wolniej. A jak musiałam się wspiąć po kamieniach, to się nimi podpierałam, albo przy schodzeniu z kamieni - podobnie. Tez się podpierałam. Najważniejsze chyba, żeby spełniły swoją rolę. U siebie też sobie obiecujemy, że będziemy chodzić - się okaże ;) wkrótce. Skoro już mieśnie przyzwyczaiły się do wysiłku .... :D Kojo 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mama, jak była w sanatorium, to miała specjalne zajęcia z nordicu. Co drugi dzień chodzili sobie z kijakami po Kudowie. Powolutku i u nas stają się popularne, chociaż w górach, jesli kogoś widzieliśmy z kijkami to byli to najczęściej Niemcy lub Czesi. Polaków niewielu, póki co. Wańkę -wstańkę też miałam, jeszcze do niedawna była na domowym wyposażeniu, niemniej dorwał się do niej mój bratanek - jak był mniejszy, rzecz jasna no i już jej nie ma :o Pamiętam, że ojciec przywiózł mi i mojemu bratu z wycieczki do ZSRR w latach 70-tych. Brat swoją bardzo szybko rozbroił :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic mi się dziś nie chce -- stop -- hmmm....jednak coś mi się chce ..... spać --stop-- ale duszno jest --stop-- ........................... siedzę ostatnio na www.moikrewni.pl i buduję moje drzewo genealogiczne :D moi rodzice już mają mnie dość :P ale w niedzielę na obiedzie będzie krewna z niesamowitą pamięcią to ją wykorzystam ;) :P pomacham chociaż leniwie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Horoskop na lipiec 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Wodnik Z początkiem lipca złagodniejesz i zapragniesz nagle odpocząć. Urlop spędź w zacisznym miejscu, z dala od zgiełku i codziennych kłopotów. Pewne zawiłe i trudne sprawy w pracy przestaną cię aż tak interesować. Wykaż się jednak odpowiedzialnością i refleksem w momencie kryzysowym, a szef doceni twoją przytomność umysłu. Imponować ci będą osoby inteligentne, twórcze i posiadające życiową pasję. Uważaj tylko, żeby to nie była pasja do kolekcjonowania miłosnych zdobyczy. 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze wlasnie milosne zdobycze beda moja pasja? :O laski zaczynam miec dola bez powodu... jak sie go pozbyc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuktas
ja jestem skorpionem:P co mi zrobicie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wierze własnym oczom.Tygrys !!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D Pozdrawiam przy okazji wakacyjnie i macham do wszystkich🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Benia --> nie wierzę własnym oczom!!!!!!!!!!!!! ;) :D obejrzeliście już filmik z blondynką w teleturnieju, który wam wysłałam??? :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w słoneczny poranek :) Wstaliśmy tak wcześnie rano, bo miał zjawić się pan od internetu, jadą na dyżur do Poznania. Pana póki co nie ma, ale net chodzi :D cuda jakowes hehe ..... Benia :) oczom wlasnym nie wierzę :D:D:D czyżby wpis owego Skorpiona tak Cię zainspirował?? Może częściej będziesz tu wpadać? A Skorpionkowi - cóż, nic Ci nie zrobimy :P zignorujemy :P Swoją drogą też stawiam na Tygrysa :D Isa, to zaszalalaś, Kobieto :) Podboje, podbojami, ale wyobraź sobie takiego pana np. w listopadzie?? Nieopalony, mięśnie zwiotczałe, podkoszulek w stylu Ferdka K., otoczony gromadką dzieci, zaniedbaną kobietą, która ich wszystkich musi utrzymywać ?? Gosia, jeszcze nei oglądałam tego filmiku, mam niestety uszkodxzoną kartę dźwiękową i z netu nie słyszę żadnych dźwięków :( Czas na wymianę kompa - chyba ..... Miłej niedzieli życzę, odpoczynku zapracowanym 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kigana --> na filmiku i tak najważniejsze jest tłumaczenie po polsku w postaci napisów :D :D :D :D :D :D jeszcze tak dennej blondi nie widziałam (czy Francja to kraj???) ale to Amerykanka więc co się dziwić :P 🌻 u mnie od rana zaduch :O a miało być chłodniej...... 🌻 a ze skorpionami jednak coś wodniki łączy - ogromna potrzeba wolności!!!!!!!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak są napisy, to ok. :) Tyle, że Skorpiony nie rozumieją naszej wodniczej potrzeby wolności, ani jakiejkolwiek innej - niestety .... w większości oczywiście. Skorpionowi trzeba dać wolność, ale w druga stronę to już nie działa - sprawdzone na kilku przykładach znajomych :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kigana --> mi nie musisz tego mówić :) moi rodzice to 2 skorpiony :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej jeju jaki mam dzisszewski poniedziałek, porazka, nie moge się obudzic :( jak ja dotrwam do 14-stej ?? W sobote nawiedziała mnie haba z majką, fajnie było, a Maja jaka sliczna i wesolutka :) Tylko cos pokaszliwała, Haba jak tam Majka? Przeszło jej? Buziaki dla wszystkich.. Isa dołki maja to do siebie, ze mijaja. Jedź na zakupy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam ciepło i wakacyjnie choć wakacje nie dla mnie.Wczoraj pokręciły mnie korzonki i pobiłam swoisty rekord w leżakowaniu na kanapie i oglądaniu TV!!! nawet na żużlu nie byłam...ot taka p[rzypadlość mnie latem nawiedziła.Dobrze,że chociaż kabarety były ,bo chyba bym oszalała:DDziś po zastosowaniu śmierdzącego paścidła jest zdecydowanie lepiej:) Ale najadłam się czereśni do społu z winogronem ciemnym i skutek jest taki ,że znowu poleguję! ale spoko,waga o dziwo idzie znowu w dół! co mnie ogromnie cieszy. Podzielam zdanie Koli,doły maja to do siebie....:) A z tymi skorpionami to muszę je baczniej poobserwować by cos rzec-ja otoczona wodnikami i wagami:) uważam ,że niezła kombinacja.pozdrawiam raz jeszcze🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie właśnie się rozpadało :) Gofra --> wodniki, bliźniaki i wagi to jeden trygon :) w którym zawsze powinno być zrozumienie :D ja ostatnio współpracowałam ze stażystką bliźniakiem, która na dodatek urodziła się dokładnie w tym samym dniu miesiąca czyli 8. Mimo, że ja jestem dużo od niej starsza to doskonale się rozumiałyśmy :) nigdy nie było jakiś nieporozumień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) Koli---> Maja ma astmatyczne zapalenie oskrzeli :o...cokolwiek to znaczy:( pani doktor przepisała jej inhalacje i jakieś paskudne syropki. powiem Ci że jest okropnie dzielna:) makę od inhalatora sama chce trzymać i nie wyrywa się, najwidoczniej jej pomaga:) syropkipije jakby to były soczki najsłodsze. a pani doktor się bała że pić nie będzie i chciała jej zastrzyki zafundować:) no..dzielna dziewczynka z mojej Majki ;) Gosia---> ja będę miała stażystki od sierpnia u siebie więc nic tylko prosić niebiosa by to bliźniaczki (bliźniaki) były :D Benia---> witaj dziewczę:) ale miałaś wejscie:D:D Gofra---> zdrowiej i niech Cię więcej nie wykręca:) a co do czereśni to wczoraj się objadłam ich jak bąk:) w ostatniej chwili odstawiłam szklankę z wodą bo też bym leżała. woda i czereśnie to niezbyt ciekawe połączenie ;) Isa---> ja na doła kupiłam se buty takie że ...seks sam przez nie przemawia:D przeszło ...ale nie na długo więc teraz nie wiem czy np po jaką bieliznę nie iść coby do kompletu z butami była:D ale wiem co czujesz...ja mam ochotę odwiedzić jakiegoś specjalistę od dołów. przychodzą nie wiadomo skąd i wcale im się nie spieszy by iść precz. a na dodatek jestem toksyczna jak cholera:o czekaj--> odpoczywaj a nie machaj:) później nie będziesz miała siły pisac bo się machaniem zmęczysz:P wczoraj wróciła spod namiotów moja starsza pijawka. rany!! jaki on opalony aż zazdroszczę mu:) no i oczywiście wraz z jego przyjazdem mamusia ma caaaałą masę prania i prasowania:o ale to nic...byle do 18 lipca!! urlop zacznę od imprezy u mojej ukochanej (bo jedynej) tesciowej:D a w poniedziałek...fru..... jedziem z Majką nad morze do ...Jo:) się wywczasujem:D na teraz to tyle. pozdrawiam ze słonecznej krainy (czytaj z Zagłebia;) ) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Haba, niech Majka szybko wyzdrowieje :) Prawdziwa śląska, twarda dziołucha ;) Ci rośnie :D:D:D U nas też padało np. dziś rano, a teraz świeci piekne słońce .... Miłego dnia wszystkim życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kigana---> małe sprostowanie:) Majka to zagłębiaczka:> ale żeby nie było że mam coś przeciwko ślązakom!!! w żadnym razie. pracuję na śląsku i ze ślazakami i to wspaniali ludzie:) po prostu chodzi o podział terytorialny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haba, faktycznie pisałas kiedyś o tym :) Ty w sumie podlegasz jednym i drugim wpływom, więc Majce się pewnie udzieli ;) Przyjemnego dnia wszystkim życzę :) Mój taki przyjemny nie jest, póki co, ale moze coś uda się uratować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość golden też wodnik styczniowy
byłam w związku z zodiakalnym Baranem - totalna porażka, stracone lata... od 8 miesięcy jestem z Bliźniakiem - sama się sobie dziwię, że tylko 2 razy się sprzeczaliśmy w tym okresie, porozumienie na każdej linii choć sporo nas jednak dzieli mam nadzieję, że to będzie związek do końca świata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×