Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

czołem ludkowie odbębniłam 12 godzin pracy i myślę że gdybym w tym upale popracowała jeszcze trochę to albo bym odwaliła kite albo przynajmniej trafiła do czubków ;):p czociaż mamy klime to pod koniec dnia już nawet ona zaczynala wysiadać. czekaj-----> fakt trochę pyskata jestem :) ale w granicach rozsądku :0 buziaczki dla wszystkich idę zażywać kąpieli na ochłodę.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puk..puk jest tu ktoś? tak goraco,że chyba wszystkie szuwarki w autentycznym stawie:D U mnie najbardziej upalnie w kraju! Idzie znieść,do pracy łażę a o wielkiej wodzie marzę:D możliwe całkiem ,że mi się uda z córkami zrobić krótki wypadzik nad morze.Mam nadzieję że taka pogoda i w przyszłym tygodniu się utrzyma? Nietoperz! 12 godzin w pracy??!! straszne! :) Kupiłaś cos ciekawego na Jarmarku?:D Benia! zaznaczaj tu swoją obecność i pisz o pogodzie w Twoich stronach i o cenie czereśni:D:D u mnie aż po 17 zł za kg! Co prawda byki takie.. pozdrawiam cały stawik. Sarkano miło poczytać,że doszlaś do równowagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pięknie w kolejny słoneczny i upalny poranek. lato u nas całą gębą :) Gofro-----> kochana nie tylko że nic nie kupiłam ale nawet tam jeszcze nie byłam bo ja bardzo nie lubię takich zaludnionych miejsc i jak mogę to omijam je szerokim łukiem :) miłego dnia wszystkim życzę .pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...jeszcze zapomniałam dodać że u nas czereśnie po 14-16zł ale zza wiśnie płaciłam tylko 3,50 :) objadłam się tak że chyba mi na rok wystarczy :);) no a teraz już znikam. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ceny czereśni nie podam, bo nie widziałam takowych o ciepłocie , jako politycy powiem--> bez komentarza wczoraj na TVN bardzo podobało mi się doświadczenie pokazujące warunki w zaparkowanym samochodzie, ja jutro mam przed sobą wyjazd i aż strach pomyśleć, tym bardziej, że na trasie remont drogi i fatalne skrzyżowanie , ostatnio za 5x przejechałam na światłach a w tym tygodniu podobno korek na 4km na nim był, no cóż --> polskie drogi :( miłego dzionka, pozdrówka i inne serdeczności dla wsiech 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lutek----> powodzenia w podróży :)Rób przerwy ,poleżakuj w cieniu a potem wskakuj w auto i znowu kawałek podjedż ;) bo skoro takie korki to dasz radę ! wszak wodnik jesteś ! :);0:p trzym się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich w to letnie popołudnie:) Słoneczko owszem grzeje ale na szczęście nie jest to jakiś morderczy upał. Czereśnie po ile, to nie wiem :D nie kupiłam jeszcze w tym roku ani jednej:P Tak po za tym to rozwiązałam umowę na internet i przyjdzie mi sie z wami pozegnać:( Pozdrawiam :)🖐️ No to zaznaczyłam swoją obecność;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pobudka! zajrzałam na chwilkę przed pracą i co widzę ...Benia chce się z nami żegnać 😭 i to właśnie teraz kiedy ja szczęśliwie powróciłam na łono topiku ;) Beniu-----> a może jednak nie będzie tak żle i znajdziesz jakieś rozwiazanie żeby znami zostać :) pozdrawiam gorąco 👄 a wszystkim miłego dnia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Herita
nie na temat ale wpisze sie ;) bo też jestem wodniczką ze stycznia witam gwiezdne rodzeństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Herita witaj w klubie! jesteś jak najbardziej na temat:D:D:Dwodniczko:) Benia:(:(:( a to Ci dopiero wpis:( i zaznaczenie:(,smutno...,ale rozumiem,bywa i tak.Cieszę sie,że mam nr telefonu,zawsze to jakaś nić:D a co zostało odłączone zawsze moze byz podłączone!Pozdrawiam Cię cieplo siostro zoodiakalna!!Pogody Ducha! Tobie i wszystkim nam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak na marginesie:) w wielkiej kulminacji toto lotka nie trafiłam nawet 2!!! no cóż,mówią,że albo w miłości albo w grach szczęście nie opuiszcza,ma chciwość pokarana:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc 😘 Moje wodnikczki kochane czas do wody. chociaż z wodą nic nie mamy ...jako znaki zodiakalne... oczywiście! Benia ------- _ odzywaj się czasem . No to fora ze dwora ! do pracy się wybieram . ciao ... pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaglądam tu czasem :) ale teraz nie mam za bardzo czasu, bo głowę mam teraz zajętą patafianami, co znęcają się nad dzikimi kotami :O Zawiadomiłam już policję, TOZ miał złożyć pisemko do prokuratury i teraz czekam na sprawę w sądzie ....obym się szybko doczekała dodam, że ci smarkacze (chyba mają zdeformowane genetycznie mózgi) strzelali do kotów z kuszy, bo \"moja\" kotka chodziła ze strzałą w szyi..tzn miała skórę przebitą na wylot, a kociak 4-miesięczny miał połamane żebra, a strzałę wyciągnęli mu siłą z brzuszka razem z jelitami i kiedy go znalazłam..sama skóra i kości...trzeba było go uśpić :O kotka natomiast miała zabieg i trzeba było usunąć sporo martwicy, ale ma się dobrze, chociaż rana trudno się goi......na dodatek dzikim kotem trudno się nawet doświadczonemu weterynarzowi zajmować pozdrawiam wszystkich i życzę normalnych ludzi w sąsiedztwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie 🖐️ juz po pracy jestem więc znowu zaglądam :) gosiu-----> co to za kreatury mieszkają koło ciebie ?:o wiesz, ja nigdy nie przepadałam ale krzywdy bym nie zrobiła :( A tu gdzie teraz mieszkam mamy kota właściciela .nazwalam ją Zuzia ,karmię ,noszę na rękach i nawet mój pies się z nią zaprzyjażnił :) oczywiście pod kontrolą . Takie bestialstwo jak opisałaś powinno być ukarane ! mam nadzieję że doprowadzisz tę sprawę do końca ! powodzenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć. w wolnych chwilach czytam nasz topik i dochodzę do wniosku ze ominęło mnie wiele ciekawego :( pozwólcie zatem że: Kigano----składam ci najszczersze życzenia z okazji zmiany stanu cywilnego.wszystkiego co najlepsze !🌻 Jo*---Gratuluję Michalinki🌻 Habanerko----gratulacje i pociechy z Majeczki ! 🌻 Paulo----szczęścia i radości !🌻 jeśli kogoś pominęłam to albo jeszcze nie doczytałam albo jestem gamoń. buziaczki dla wszystkich. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Nietoperz,ja mogę przyjąć gratulacje!:D:D ze względu na trwałość związku(za 8 mcy 25 lat) hahahahaha Gdzie o tym nie wspomnę patrzą na mnie trochę jak na dziwoląga a przecież to raczej powód do radości :D,a często czuje sie jak dinozaur w zoo.Może dlatego,że otaczaja mnie młodsi ludzie dla których związek ok 6letni jest już "stary":D Gosia ja również powodzenia w pozytywnym załatwieniu sprawy życzę,potwory co niektórzy😡 Benia,nie żegnam się,bo....ot tak,:) Ja chce nad morze...buu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich :) Gofra----- masz racje ,ze dla młodych związek 6-cio letni to już cała wieczność :) przyjmij zatem gratulacje od nietoperza starej daty ;) 25lat no no kochana :) gdyby moje pierwsze małżenstwo przetrwało trudy życia codziennego to w styczniu tego roku też miałabym sreberko a tak w drugim związku mamy w sierpniu 19lat :) więc też należę do długodystansowców bo nic na razie nie wskazuje na to aby miały nastąpić jakieś radykalne zmiany w tym temacie ;) :p Yeti trwa przy mnie jak cień ! :) pozdrawiam wodną brać i życzę miłego wieczoru. :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje że po morderczych upałach dziś w Gdańsku trochę popadało :) ale tak bez przesady,tylko tyle żeby zmyć kurze;) nadal jest cieplo i przyjemnie więc niedzielka zapowiada się miło :) czego sobie i wszystkim życzę. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie dziś mglisto, właściwie można powiedzieć, że jesienna pogoda, miłej niedzieli 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis jeszcze nie raczylam wyjsc na dwor:P ale pochmurno i duszno sie wydaje byc:P a w piątek jade na wczasy!! hurra! nowe pletwy zakupione na ten wypad:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze uprzejmie donosze ze moze wygralam jakies pieniadze w kumulacji 35 mln:D zeby sie nie rozczarowac ciagle nie sprawdzilam kuponu:P licze ze moze chociaz trojke trafilam;) zeby na nastepny kupon bylo:P no dobra ide sprawdzic:D ile mozna zyc nadziejami:D pewnie i tak zero:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dwójkę trafiłam:P hahahahah no cóż .. Malediwy się odsunęły w czasie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa--> udanego wypoczynku :D na Malediwy przyjedzie czas...... 🌻 dziś o 22 na Polsacie wybory Miss :) może pokażą coś ciekawego z mojego miasta :) obok amfiteatru jest najstarsze liceum, które ukończyłam :) jak dach amfiteatru się dziś nikomu na głowę nie zawali to znaczy, że można będzie następnym razem tam pójść ;) już w ubiegłym roku mieli go uroczyście otwierać 🌻 Horoskop na sierpień :D Wodnik Będziesz zarażać innych optymizmem i zdrowym podejściem do kłopotów. Jeśli coś się nie będzie w pracy udawać, nie zwlekaj i poproś o pomoc kogoś, kto zna się na rzeczy. Sierpień sprzyja ogrodowym przyjęciom, wyjazdom na działkę, wycieczkom i przejażdżkom. Podczas towarzyskich spotkań pełno będzie osób płci przeciwnej bardzo tobą zainteresowanych. Nie zabraknie też okazji, żebyś poznał tę jedyną, wymarzoną drugą połówkę. Nie bądź jednak wybredny i nie przebieraj w nieskończoność we wszystkich towarzyskich i miłosnych ofertach. 🌻 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dojrzałe wodniczki ... W Legnicy upał i duchota, a słonko to tylko aby , aby...:O Nietoperz ----> o0j jak ja lubię Gdansk , w tym mieście pół rodziny mojej mieszka ...:D pa pa ...😘 wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! u mnie dziś dość ciepło i słonko popołudniu wyszło... wpadłam na moment do centrum na Jarmark Dominika, ale .. wytrzymałam tylko 15 min., no nie da sie przejść tych tłumów, nie mam dziś cierpliwości widocznie na takie imprezy.. ufff :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny czekaj---->ja też lubię mój Gdańsk :) fiolkah-----> i z tego właśnie powodu nie byłam jeszcze na jarmarku :);):p też nie znoszę tłumu baranów który snuje się nie wiadomo dokąd i po co :) u nas dziś pogodnie i ciepło :) miłego wieczoru życze. :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4l uty
Widze że macie duże wiadomości na temat wodniczek ja tez jestem i właśnie czuje się dobrze z tym znakiem jest super a co uważacie o znaku w związku z Panną?? bo mam dylemat czy dac sobie spokój czy nie za to za rogiem stoi bliźniak więc jak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć. u nas dziś pogoda makabryczna ! :o Chwile swieci słońce a za moment leje ulewny deszcz :o Jest taka huśtawka ciśnieniowa że chlam już 4 kawe zeby funkcjonować ;) A ponieważ taka pogoda nie nastraja zbyt pozytywnie to cieszę się że mój Yeti jest w pracy bo jestem tak naładowana ze pewnie byłoby jakieś spięcie ;):p zmykam,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,oo- a u mnie pogoda fajna,słonko i ciepło, choć nie za gorąco.Mam nadzieję wyrwać się po niedzieli na trochę nad morze i mam nadzieję,że pogoda dopisze na 5,bo bez pogody to mi się nie chce jechać.. Pozdrawiam ciepło i podaje przepis na drożdżówkę leniwej gospodyni hahahahhaa,bo owoce aż same sie proszą by je piec:) DROŻDŻÓWKA LENIWEJ GOSPODYNI ciasto: 10 dkg drożdży 3/4 szklanki mleka 1 szklanka cukru 5 szklanek mąki 4 jaja 1 szklanka oliwy 1 cukier waniliowy kruszonka: 1/2 kostki masła 1/2 szkl. mąki, albo więcej jak trzeba 1/2 szklanki cukru Drożdze rozkruszyć i wsypać do dużej miski.Następnie wsypać wszystkie podane składniki. Nie mieszać, pozostawić na 3-4 godziny.Potem wszystko dokładnie wymieszać aż do uzyskania jednolitej masy. Ciasto wyłożyć na blachę.Na cieście można ułożyć owoce (np śliwki, jabłka lub dżem - ale nie radzę,bo wpadają).Posypać kruszonką. Włożyć do nagrzanego piekarnika 170 st i piec ok 45 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×