Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

cześć i czołem po dwunastu godzinach pracy tylko macham :)jutro sie bardziej uaktywnie bo od 14-tej mam wolne .pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej witam Cie nietperku po długioej nieobcności. :) Jestem zapracowana :( ale jeszcze tylko kilk dni do urlopu. Pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z dawna niewidziane Wodniczki --> Nietoperku 👄 Benia 👄 Dziś trochę jakby znów lata zawitało w moje strony, choć muszę przyznać, że mnie wcale nie przeszkadzała aż tak bardzo taka rześka temperatura Powoli już wychodzę ze sterty tobołów prania studentki, każdą rzecz trzeba w łapę wziąć i pięć razy obejrzeć czy jakieś niespodzianki się nie ujawnią :D ale tym sposobem mam zagospodarowane wszelkie wolne przestrzenie w domu wczoraj jeszcze na dodatek złośliwe drzwi garażu spotkały się z przednią tablicą samojezda :( no cóż trza będzie nową pochwę na tablicę zakupić, chiba starość albo jakaś pomroczność jasna na mnie wchodzi najbardziej stresującym przedmiotem jednak stał się dla mnie kalendarz---> no ja nie wiem jak mogło się stać, że już połowa wakacji minęła, a ja ciągle nie mogę się obrobić, jakieś terminowe sprawy, załatwianie różnych rzeczy normalnie matka natura się jakoś na mnie uwzięła cyco :D Dziewczęta pozdrawiam i do następnego czytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochani . Jak miło że mnie pamiętacie 👄 przez ten długi czas czasem do was zaglądalam żeby chociaż poczytać co tam u was nowego ale skrobnąć nie miałam możliwości.U nas lato w pełni chociaż przez ostatnie dni trochę popadało. ( ciekawe że zawsze na niedziele psuje się pogoda :( jak chcę się poopalać po tygodniu pracy :o ) no cóż może słoneczko w ten sposób broni się przed widokiem moich wdzięków ;p tymczasem szuwarki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Lutek, ja mam dokładnie ten sam objaw :o z przerażeniem patrzę na kalendarz, dni uciekają tak strasznie szybko, a mi nie chce się wracać do pracy :( Musze chyba popracowac nad jakąś motywacją ;) Co do Twojego samochodu i drzwi do garażu - to nieładnie, że się tak nie moga dogadac ;) musisz chyba je opierdzielić i przemówić do rozumu. Moze pojadę wcześniej na morze :D pojawiła się na horyzoncie taka mała gwiazdeczka nadziei i mozliwości :D byłoby super :D Pozdrawiam wszystkie Wodniczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie szuwary ;) szuwarem styczniowym jestem, więc... chyba mogę dołączyć./!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie raz jeszcze zapomniałam gdzie buszujecie w tych swoich szuwarach ( o ile jeszcze tam buszujecie :p może podacie jakieś bliższe namiary :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czołem wodne bractwo. miałam dziś wolne i zamiast intensywnie wypoczywać to wzięłam się za sprzątanie :( wymyłam wszystkie okna,poprałam firanki wybłyszczyłam podłogi że o kurzach już nie wspomne :p narobiłam się jak wół ale teraz siedzę w pachnącym,wysprzątanym domku zadowolona z siebie :) chyba coś zemną nie tak :p ale jedno się nie zmieniło ! nadal niecierpię gotować hehe :) i tym zajmuje się głównie mój yeti ;) :p tyle narazie .pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Nietoperzu, podziwiam :D ja się zabrać do sprzatania nie mogę ... A jadę niedaleko Kołobrzegu :D Dziś cały dzień byłam na wyjeździe, idę spac 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no super,dzięki.. ;) dziś się robi już tak superowo, słońce parzy u mnie, mam nadzieję że wytrzyma taka pogoda do mojego urlopu.... bo szuwary lubią się chlupać na otwartej wodzie :D miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie stare i nowe wodniki po intensywnym sprzątaniu wczoraj popadłam w stan błogiego lenistwa :p i musze wam powiedzieć że ten stan bardzo mi odpowiadał :):D Kigano----->ja też muszę złapać wene twórczą zeby sie zabrać do tak intensywnych porządków ;) a tym razem wpadłam w taki trans że bałam sie że tak mi już zostanie na dłużej:o:p ale po wczorajszym lenistwie jestem uspokojona ze to był tylko taki jednodniowy zryw :):D a nad morzem pogoda dopisuje.Jest ciepło i słonecznie i ma tak być przez kilka najbliższych dni :) więc jest nadzieja ze wreszcie się trochę poopalam w niedzielę;) buziaczki 👄 spadam do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pięknie :) pogoda u nas dzisiaj była bajeczna.A jutro ma być podobno jeszcze cieplej :) Byłam dziś cały dzień w pracy więc nie mam siły na dłuższe wywody.:(:p Miłego wieczorku wszystkim życzę.pa :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ciepło wszystkie szuwarki!👄 Nietoperz!!! kopa lat!:D miło Cię widzieć,naprawdę👄 Fiolkah(?) witaj milutko styczniowa wodniczko,a z którego stycznia?,ja tez ze stycznia:) U mnie dziś iście wakacyjnie,cieplutko i słonecznie,Tęsknica mnie łapie za duuuużą wodą ohhhhh. Pozdrawiam wszystkie raz jeszcze!Milego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Gofro -----> jak miło ze mnie jeszcze pamiętasz 👄 też się ciesze że niczym marnotrawna córa wróciłam na łono rodzimego topiku ;) udanego wypoczynku wszystkim zyczę po pracowitym tygodniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszyscy! Gofra, akurat ja jestem z ... dnia babci :D no właśnie pogoda cudowna nad morzem, właśnie brykam na grillka :D ciao

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dawno mnie nie było, a tu nowe osoby ... witam nowo stare nowe😘 i nowe osóbki . W Legnicy upał , a ja biedna w domu siedzę ,:O odpoczywam po całym tygodniu pracy , ależ ciężko , kiedy ja się nauczę tej nowej pracy. Tyle nowych symboli i nazw... :O Nietoperku jak piękne są powroty:D 🌻 Kigana ----> a co Ty o pracy :) , bądź dobrej myśli szkołę otwierają we wrześniu :D Benia tęskno bez Ciebie, ale lepiej rzadkie wizyty niż żadne , pozdrowieńka..😘 Fiolkah ---> miło że dołączyłaś do nas 😘 szkoda że żwirka nie ma u nas ... :D Isa -_--> oj jakiego doła ja też mam wszyscy moi znajomi to gdzieś po świecie się pałętają a ja biedna do pracy bez widiku w tym roku na urlop, chyba że na zimowy ... Postanowiłam zagrać w totka może zgarnę te 31 milony:P to ja wam pokarzę , co potrafię:classic_cool:;) Pozdrawiam wszystkie wodniczki pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam gorąco , choć przy tej ilości kresek , to mało chrześcijańskie powitanie :D a ja właśnie uciekłam znad wody, bo jak zobaczyłam ogrom luda, to sie zestresiłam, pożegnałam rodzinkę i teraz siedzę w przyjemnym chłodku swoich 4 ścian , nie wiem jak Wy ale na mnie jak płachta na byka działa duża ilość luda w jednym miejscu i czasie snująca się byle jak-jakieś targowiska , giełdy ( lubie ogladac i kupowac, ale wtedy wole wstac wczesniej i przed tumultem w 5 minut obskoczyc wszystko na jednej nodze) pozdrawiam miłego odpoczynku Wsiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lutek ---> oj ja też nie lubie mrowiska , nawet kiedy muszę zrobić zakupy robie to , albo bardzo wcześnie , albo bardzo późno . Moje wspaniałe pustułeczki odleciały , smutno na moim balkonie :O O zmierzchu jadę rowerem troche należy mi się czynnego wypoczynku .:P Córka wrócila ze Swinoujścia , pięknie , ale drogo . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wróciłam z opalanka, a propos ludu ... w Gdańsku właśnie zaczął się Jarmark Dominikański -- tam jest dopiero tego luda ;) czekaj -- a co ja mam wspólnego ze żwirkiem ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wodniczki! 🌻 No, w końcu doszłam do siebie i teraz już tylko może być lepiej! Psychicznie już w normie, a fizycznie chyba też, skoro znowu ścigam się na rowerze z samochodami :P Kiganko --------a Ty to strasznie lubisz te moje strony :D Nietoperko!-------- W końcu się pojawiłaś! Wodniki to jednak wierne stworzenia, zawsze wracają do rodzinnego stawu :D Słoneczka i dobrej muzyki życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znowu ja ..ależ gorąco tylko pół godziny zdołałam przejechać rowerem.:P fiolkah ---. źle mnie zrozumiałaś , my wodniczki ... 😘 Nietoperz ---. Ty to weteranka na tym topiku ... no cóż muszę poznać nową znajomą z ciętym językiem...;) pa pa cłuski dla każdej z osobna 😘 . Zwirek dla mnie to Alan - Pol .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znowu ja ... -------------------------- Marcel był niegrzeczny i mama zamknęła go za karę w kurniku. - Mama! - krzyczy , wściekły. - Jak myślisz , że teraz zniosę jajko, to się mylisz! ____________________ pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pięknie cały staw :) fiolkah------ czy ty może z gdańska jesteś ? :) czekaj------ weteranka -zgoda ale z ciętym językiem ? :);):p pierwsze słyszę :) sarkano----- my wodniki tak już mamy :) ale ciesze się że wróciłam :) wczoraj było otwarcie jarmarku i pokaz fajerwerków. ale walili hoho :);) dziś był kolejny upalny dzień a podobno jutro ma być jeszcze cieplej ! ponieważ idę na cały dzień do pracy to cieszę się że mamy klime chociaż to ponoć szkodliwe :p miłego wieczorku wszystkim pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze raz ja :) co lepiejmieć na starość parkinsona czy altzhajmera ? parkinsona ! bo lepiej troche wylać niż zapomnieć wypić !:);):p no, teraz już spadam .Do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiolkah----> o ile mnie pamięć nie zawodzi ( a w moim wieku ma prawo ;) ) to od zawsze mieszkam a od wielu lat nawet pracuje :) zmykam zaraz do pracy więc milego dnia wszystkim życzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w upalny dzień Nietoperz ----> trochę poczytałam (14. 01. 2005r. godz 22 : 30 ) pa pa pozdrawiam wszystkie wodniczki 😘 Wyruszam do pracy , trochę muszę ogładu zrobić i... pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×