Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Nietoperzu, to super sprawa z tym domem :) Bo ja pamietałam, że Ty mieszkałaś w bloku, chyba wieżowcu, więc fajnie że zrobiłas to, o czym ja myślę już od dłuższego czasu ..... Fiolkah, to bezbolesnego powrotu do pracy zyczę, ja w tym tygodniu juz też wracam do rzeczywistości :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) U mnie też w nocy padało i w tej chwili jest chłodno. Oglądaliście wczoraj Sopot?? Myśmy z Postrzeleńcem oglądali :D fajny koncert był ...... taki mały powrót do lat młodzieńczych :D W sumie nasi dawni idole wyglądali dobrze, no i większość z nich śpiewała na żywo - duży plus dla nich. Gosia, nie wiedziałam, że tam jest forum, wlaściwie dawno nie zaglądałam na ich strony, tej tv nie mam w swoim pakiecie kablówkowym, więc nie oglądam. Zresztą bardzo się skomercjalizowała ta stacja, swoją drogą - bo kiedyś u rodziców obejrzałam ten program. Ale mniejsza o to, nikt mnie nie zmusza, żebym to oglądała :D Miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie oglądałam całego Sopotu, tylko od czasu do czasu zerkałam :) Sandrze się trochę przytyło i wydaje mi się, że blond do niej nie bardzo pasuje :) a co do Ezo TV to można oglądać przez net :) wystarczy wpisać adres URL: mms://stream.mni.pl/itv ja akurat mam w kablówce, ale jak akurat kablówka szwankuje to wystarczy do Winampa wpisać ten adres i można oglądać :D to prawda, że teraz reklamy trwają dłużej niż sam program :O i to jest denerwujące a na forum jest o tyle fajnie, że te fajniejsze wróżki też się tam udzielają :) Jedna z wróżek, tych fajniejszych właśnie w swoim programie przez ostatnich kilka miesięcy opowiadała o cyferkach i to w taki sposób, że każdy to zrozumiał :D 🌻 Miłego dzionka wszystkim życzę :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lutek - przeczytalam ze z powrotem Kigany moze przyjdzie czas POTWORÓW:D ja tez wrocilam!! mialam slonce i cieple morze i w ogole radocha! szkoda ze 2 tygodnie zlecialy piorunem:D a jeszcze spotkalam sie tam z kolezanka z innego topiku:D bylysmy sobie w tej samej miejscowosci:D wezcie rzuccie ciastem:D mimo ze przytylam:P to jakos do odchudzania mi nie spieszno:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) Kigano-----ja równiez oglądałam festiwal i powiem ci że sprawiło mi to frajdę.fajnie tak po tylu latach obejrzeć swoich dawnych idoli i stwierdzić że ich czas tez nie oszczedza :) :P Iso----- moja droga ponoć kochanego ciała nigdy nie jest za dużo wiec spoko z tym odchudzaniem :) prawdziwa kobieta powinna swojego mężczyznę ogrzewać zimą i dawać cień latem :):P ;) gofro-----dotarłaś do gdańska tego lata ? :) Gosiu ----co z kotkiem? buziaki dla wszystkich i miłego popołudnia życze :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wodniki moje :) ale mnie dawno tutaj nie było... a w moim życiu taaaaaaakie zmiany że hej ;) a właściwie jedna zmiana, ale poważna... nie będę gmatwać, tylko przyznam się od razu, że zakochałam się :):):):):) tak mocno jak jeszcze nigdy! i tak mi dobrze z tym i tak lekko, bo pierwszy raz czuję że to miłość prawdziwa. Nie potrafię tego opisać, ale chcę by to trwało bez końca, bo piękniejsze jest od wszystkiego co do tej pory dane mi było przeżywać, bo mnie radością napełnia, bo żyć mi się chce! :) i mimo że przeszkody liczne stoją na drodze i wiem że łatwo nie będzie, to jednak ani trochę mnie to nie zniechęca. Szczęśliwa jestem :) i mogłabym to wykrzyczeć całemu światu!:) a poza tym nie mogę się skupić na niczym, szczególnie na pracy magisterskiej i aż mi wstyd... ale nie mam kontroli nad tym wszystkim co mnie teraz rozprasza ;) ehhhh.... i tak mnie owy brak kontroli cieszy :D i to tyle :) aha! w Bieszczadach byłam :) wspaniałe miejsce! niesamowite widoki zapierające dech w piersiach, wędrówki pełne zachwytu, ciekawe szlaki, liczne miejsca klimatyczne i magiczne ;) Baza Ludzi z Mgły w Wetlinie, Chata Wędrowca i naleśnik gigant od którego uzależniłam się od pierwszego posmakowania ;) Siekierezada w Cisnej i duzo dużo więcej... trzeba to przeżyć :) polecam gorąco! To prawda że tam jedzie się tylko raz, a później już tylko się wraca ;) ja wrócę na pewno! :) pozdrawiam gorąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany! ever! energia az tryska!! zycze dalej szczescia!!!!!! ja tez ogladalam sopot:) i mi sie podobalo:D a tak poza tym stwierdzilam ze najlepiej sie trzyma sabrina:D:D:D i nadal ma czym oddychac:D nietoperku:D oj mam czym cien rzucac ostatnio:D:D:D:D ale co tam, musi kochac taka jaka ma:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małej Majce życzymy sto lat oraz mądrości i urody w dalszym ciągu po mamusi 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa, co do odchudzania, to mam podobne podejście do Ciebie :D Postrzeleniec twierdzi co prawda, że jestem szczuplutka i drobniutka ;) ale ja swoje wiem :P jak ciuchy musze kupować w rozmiarze wyższym niż do tej pory :o Ever, po prostu wulkan z Ciebie :D ale tak trzymaj :D a spod jakiego znaku jest Twój wybranek?? Ciężko mi wracać do pracy ..... nie wygląda to wszystko najlepiej, ale cóż - dalej myślę, co zrobic, by zmienić to wszystko. Moze za mało intensywnie .... myślę :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pieknie w samo rano :) Habanerko----chociaż nie było mnie na topiku przy narodzinach Majeczki to pozwolisz że z okazji roczku złożę Wam obu życzenia. Tobie radości i zadowolenia z pociechy a Majeczce dużo szcześcia i samych słonecznych dni w życiu 👄🌻 miłego dnia wszystkim życze i spadam do pracy :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego dla Majeczki!:) 🌻 rety jak ten rok szybko minął! :) mała księżniczka pewnie rośnie jak na drożdżach, może się Habcia jakimiś zdjęciami swojego skarbka pochwali? :) Kiganko mój mężczyzna wspaniały jest zodiakalnym skorpionem :) nie wiem jak się mają relacje między naszymi znakami, ale mogę zapewnić, że relacje między nim a mną są idealne :) aż nie mogę chwilami uwierzyć, że dwoje ludzi potrafi tak świetnie się porozumieć we wszystkim :) Ech, spełniają mi się marzenia.... :):):) a teraz ja i moje motylki zabieramy się za pisanie pracy magisterskiej, pilnując się przy tym bardzo by nam z owego pisania jakiś romans nie wyszedł ;) pozdrawiam z pochmurnej Łodzi choć, że pochmurna - nie szkodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ever, myślę, ze Twój promotor nie pozwoli na żadną powieść romatyczną ;) Co do Skorpionów i Wodników - to Isa i chyba Nietoperz mają mężów spod tego znaku .... ale oczywiście zawsze trzeba pamiętać, że ważne są jeszcze inne czynniki w horoskopie, a nie tylko położenie Słońca. No cóż, przyjemnej soboty życzę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i skonczylo sie....
no to zesmy sie polaczyli.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłej niedzieli. Ever---- zaiste,jak wspomniała Kigana mój mąż jest skorpionem :O trudny to partner dla wodnika ale do opanowania ;)sam fakt ze jestesmy razem 19lat powinien cie przekonać ze astrologia sobie a życie sobie :) życzę zatem powodzenia i kichaj na horoskopy ! :):D zresztą ogólnie wiadomo ze wodnik przekorny jest z natury :P urlopowiczkom bezbolesnego powrotu do pracy życzę a całej reszcie pięknej pogody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Jutrzejszy dzień mam ochotę skomentować słowami Adasia Miałczyńskiego " ja pier ......... k .....wa mać " :/ Jeszcze parę lat temu było zupełnie inaczej, pomijając kwestię młodszej osoby z większym zapałem, jechałam do szkoły i czułam, że jestem tam u siebie. Czego niestety teraz nie mogę powiedzieć. I z roku na rok jest gorzej :( Takie to dziś mnie refleksje dopadły .... :o Co do skorpionów, to przypomniało mi się, że astrolog L. Weres rozróżnił trzy typy od takiej wstrętnej mendy, która czeka by zaatakować znienacka po feniksa, który wiadomo - odradza się, wznosi ku górze. Jest jeszcze typ w środku, ale już nie pamiętam jaki, a nie chce mi sie dzis szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że wszyscy pochłonięci pracą, nauką........leniuchowaniem ;) Ever --> powodzenia w pisaniu pracy mgr i oby motylki nie odleciały do ciepłych krajów :D Kigana --> żyjesz jeszcze :D dzieciary cię nie wykończyły :) ;) co do skorpionów to u mnie, jak już nieraz pisałam, obydwoje rodzice skorpioni, a brat baran z ascendentem w skorpionie - po prostu koszmar :O ale mam koleżankę skorpionicę i jest ok :D Ever dowiedz się co ma w ascendencie, a poza tym dobre porozumienie jest u ludzi którzy mają ten sam dzień urodzenia, lub sumuje się do takiej samej liczby :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ Gosiu, nie wykończyły ... jeszcze :P predzej się chyba sama wykończę niż oni mnie, ale do tego nie dopuszczę :classic_cool: Co do tych samych dni urodzenia, to chyba coś w tym jest, bo my z Postrzeleńcem tak mamy :) tylko inne miesiące. A ja piekę chleb!! Taki, co prawda z gotowej mieszanki, ale mam kupioną mąkę żytnią i mam zamiar robić na zakwasie :classic_cool: Zobaczymy, co wyjdzie z tego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaak potwierdzam od 15 lat żyję ze skorpionem nudzić się z nim nie da ale cierpliwości worek trzeba mieć.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny co tu takie pustki :D wakacje już się skończyły!!!!!! :P Isa --> ja w swojej dacie urodzenia nie mam zapisanej cierpliwości ;) ale lenistwo jak najbardziej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dop******lam dziś każdemu
WODNIKI --- tak trzymać , a jest tu kto z 7 lutego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pięknie cały staw :) Kiganko----nie daj się tej szkolnej stonce :);) Gosiu----skorpion trudny jest w obcowaniu z wodnikiem :O a dwa!... to już wyższa szkoła jazdy :):D Ever-----mam nadzieję że nie przejełaś się naszym ględzeniem o skorpionach i motylki nadal szaleją :):D Lutek-----wypróbowalam twoje ciacho z ananasem i brzoskwinią :) mówię ci ful wypas ! :):D ostatnimi czasy spotkałam sie z moimi kumpelkami ze szkoły po 25-ciu latach :) spotkanie było super zajefajne :):D miłego weekendu wszystkim wodnym stworom :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wam pomacham 🖐️ i ide do sasiadow :) sąsiadka tez wodniczka:D pewnie dlatego sie tak lubimy ale upal - w wakacje tak nie bylo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wróciłam od fryzjera :) ścięłam te swoje strąki a wieczorem będzie malowanko :D 🌻 u mnie od rana pada deszczycho :( ale na szczęście jest ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Staram się nie dawać tej szkolnej stonce ;) jest na pewno lepiej niz było to w zeszłym roku, kiedy nic absolutnie się mi nie chciało. Teraz moze nie mam erupcji pomysłowości, energii, zapału itp. ale jest nieźle - póki co. W czwartek upiekłam chleb. Z mieszanki, która kupiłam w Lidlu, wyszedł dobrze :) Teraz przymierzam się do zrobienia zakwasu i upieczenia chleba na zakwasie. Ciekawe, co mi z tego wyjdzie. Narazie Postrzeleniec jest w trakcie robienia rogalików z owocami. Nie ma to , jak sobie dogodzic, kulinarnie na przykład :D Tydzien temu też byłam u fryzjera, ale bez rewolucyjnych zmian. Trochę je kazałam przyciąć no i zrobić balejaż, a co mi tam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kigana --> w końcu stonka na wakacje odleci ...do ciepłych krajów ;O 🌻 a u nas na działkach wczoraj były włamania :O pokradli, ale tylko kable, ale najgorsze co zrobili to wandale nabałaganili, wszystko było porozrzucane :( no i policja spisywała wszystko :) a dziś ja byłam na policji i składałam zeznania :) w końcu zaczęło coś się dziać w sprawie tej postrzelonej kotki :) **************************************************************** Horoskop na wrzesień :) Wodnik Nie udawaj kogoś innego, niż w rzeczywistości jesteś. Bądź skromny i uważaj na to, co mówisz. Puste przechwałki i opowiadanie o swoim majątku narażą cię na kpiny lub plotki. Osoby, które cię lubią, poznają się same na twoich zaletach. W okolicznościach, które wydadzą ci się nieprzychylne, tkwi nowa szansa. Musisz ją dostrzec i wykorzystać. Nie działaj pochopnie, nie ulegaj presji chwili. W miłości kieruj się jasnymi zasadami i nie sięgaj po niedozwolone metody. **************************************************************** pozdrawiam i miłego dnia życzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×