Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

to i ja macham🖐️ (dalej mnie "gnie'"-masakra!):)pozdrówka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejna wodniczka, choć bardziej czuję się jak rybka, jestem z 19 lutego, dnia który raz figuruje pod znakiem wodnika, a gdzie indziej już pod znakiem ryb :/ wolałabym być wodnikiem \"pełnokrwistym\", bo za słaba ze mnie rybka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Oj, Gofra, no to Cię nieźle pokręciło :o Oby jak najszybciej sobie poszło. A byłaś z tym u lekarza? Ania, możesz sprawdzić, czy jesteś Rybką, czy Wodniczką np. na www.astro.com strona nie jest po polsku, ale jesli znasz jakiś obcy język to sobie poradzisz:) Miłej niedzieli życzę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem wodnikiem z ascendentem w koziorożcu :) i zastanawiam się czy to dobrze czy nie najlepiej hmmmmm :) znak zodiaku, który znajduje się na ascendencie u dojrzałego człowieka niejednokrotnie jest bardziej istotny, gdyż decyduje o sposobie, w jaki dorosły człowiek jest postrzegany w swoim środowisku. Ascendent - koziorożec - poczucie własnego Ja, intuicja Descendent - Rak - zdolność do nawiązywania stosunków z innymi ludźmi MC (medium coeli) - Skorpion - myślenie logiczne IC (imum coeli) - Byk - odczucia jakie jest wasze zdanie o znanych wam koziorożcach ?????? 🌻 Gofra trzymaj się :) może jakiś bio by ci pomógł? 🌻 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia, dobrze czy nie i tak musisz z tym zyć :D Ale witaj w klubie wodniczo-koziorożcowym, bo ja mam Księżyc w Koziorożcu, Asc. w Wodniku .... Koziorożce są ciężkie w obejściu - tak wynika z moich obserwacji, ale sama pewne elementy widze u siebie, więc nie ma innego wyjścia, jak tylko to zaakceptować i nauczyć się z tym żyć. Bo Koziorożec ma wiele pozytywnych cech, jak każdy zresztą znak, a my jestesmy mieszanką róznych znaków - czasem wybuchową ;) Cała sztuka polega na tym, żeby żyć świadomie - tak się mi przynajmniej wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja księżyc mam w Baranie :P którego nie cierpię :O a w wodniku to mam Słońce, Wenus i Merkurego teraz szukam jakiejś przystępnie napisanej książki, która mi to przystępnie wyjaśni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wodnik Gwiazdozbiór zwany Wodnikiem to grupa małych, nierzucających się w oczy gwiazdek, dziś - na skutek precesji - leżących w następnym znaku Ryb. Wyodrębnili ten gwiazdozbiór mieszkańcy dawnej Mezopotamii (Chaldejczycy). Wodnik, który dał nazwę gwiazdozbiorowi i znakowi zodiaku, to wcale nie żabokształtny stwór straszący w rzekach pod kołami wodnych młynów - Wodnik po grecku nazywał się Hydrochoos, czyli rozlewający wodę; Rosjanie przetłumaczyli to słowo jako Wodoliej! Po łacinie (i po angielsku) nazywa się pięknie Aquarius, która to nazwa już o laniu wody nie wspomina. Co widziano w gwiazdach Wodnika (raczej mało okazałych) w najgłębszej starożytności, kiedy dopiero ludzie uczyli się patrzeć w gwiazdy? Zachował się ślad tradycji, że gwiazdozbiór ów coś miał wspólnego z orłem i jego górnym lotem, Grecy bowiem uważali, że ów \"Wodolej\" to Ganimedes, książę z Troi, który cieszył się sławą najpiękniejszego z młodzieńców, aż zapałał do niego (homoseksualną) miłością sam Zeus i porwał go i uniósł na Olimp przybrawszy postać orła. Tam Ganimedesa czekała posada podczaszego, czyli nalewacza napojów podczas uczt bogów. Dlatego zodiakalny Wodnik bywa rysowany jako chłopiec wylewający wodę z wielkiego dzbana. W tej opowieści zakodowanych jest kilka informacji o znaku Wodnika: że ma on związek z żywiołem powietrza, a nie, jakby się zdawało, wody. Że urodzeni w tym znaku są istotami towarzyskimi - bo podczaszy nie mógł być mrukiem i gburem, oraz że ich upodobania są wysoce oryginalne, dalekie od tego, co przeciętne i średnie, chociaż niekoniecznie to musi być aż skłonność do osób tej samej płci... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moja starsza pijawa ma na głowie irokeza i wzorki :o Gązo dzisiaj wraca z wygnania...ech.......a było tak czysto w domu:D:D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlugo mnie nie bylo bo działo się w mym życiu oj!działo ale wrócilam i cieszę się bardzo że was znalazłam.buziaczki z Gdanska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nietoperz:D no prosze jak miło cie widzieć po tak długiej nieobecności :)😘🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Beniu .oj długo mnie nie było ale teraz wróciłam na dobre i tak łatwo się mnie nie pozbędziecie p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haba i co zrobiłaś z pijawą i jej irokezem?? ;) Nietoperzu ---> witaj :D:D:D miło Cię znów widzieć :) Mam nadzieję, że się pozytywnie skończyło to \"dzianie\" się ... Wczoraj zaprawiałyśmy z moją bratową ogórki :o ilości potworne. Ale dobrym pomysłem było powkładanie ich do butelek 5-cio litrowych po wodzie mineralnej. Szybciej poszło opanowanie tej sterty. Słoików też parę poszło i narazie spokój. Do następnego razu ;) Chmury jakieś zbierają się nad miastem ... czyżby miało padać i grzmieć?? Miłego wieczoru w każdym razie życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pięknie w samo rano.od wczoraj jestem szczęśliwą posiadaczką własnego kompa więc będę się regularnie odzywać.teraz szykuję się do pracy ale popołudniu znowu się odezwę.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Nietoperzu, super że masz w końcu własnego kompa :) Pewnie cały czas przed nim siedzisz ;) a w przerwach idziesz do pracy ;) Dziś przejrzeliśmy sklepy pod kątem zmywarek. Może macie jakieś doświadczenia w tej mierze?? Znaleźliśmy Boscha, bo nie moze mieć elektroniki - ma ją obsługiwac moja mama, poza tym niedroga, oszczędna - hehe, taka zmywarka dla Poznaniaków :D:D:D Wiem, że na kafe były topiki z tym tematem, zaraz będę szukac. Zobaczymy, co z tego wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiganomasz racje hehe własnie nabyłam biureczko pod komputer i szafke. biurko już skręciłam i stoi a teraz idę składać szafke - trzymaj kciuki. a co do zmywarek to ja niestety tradycyjnie ściera i zlewik. pa tym czasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra jesteś :) powodzenia w skrecaniu, jak biurko skręciłas, to szafeczkę zrobisz z zamkniętymi oczami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje posłusznie że szafka stoi . musze jeszcze tylko dopasować szuflady ale to już jutro bo dziś jestem padnięta jak chomik po przejściach a teraz kompiel i lulu bo jutro rano do pracy.dobrej nocki wszystkim życzę.do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello!!!! na mój dół nowe buty nie pomogą!! (kupiłam stado, kupiłam też stado okularów przeciwsłonecznych i innych cud) Haba mnie dołuje wczasami:P dobrze że chociaż Gązo zrobi jej bałagan:P Jo też mnie wczasami dołuje:P blondi pytała czy jest takie państwo Węgry - gdzie obecnie przebywa moja starsza pijawka również blondi ale nietypowa;) wino mi się skończyło tj. aktualnie pita butelka nastepnej nie otworzę bo będę mieć kaca;) aczkolwiek opis na gg już sobie ustawiłam żeby rano oddać swój stan zdorwia;):P a generalnie chodzi o to dziś że byłam u dentysty i mi rozwaliła babka dziąsło (żeby naprawić zęba) i mnie boli 😭 ps. skorpion z poprzedniej strony to nie jest mój Tygrys:D:D:D:D:D a przynajmniej się nie przyznał:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Zaiste ciekawe pytanie o te Węgry .... może owa blondi żyje w świecie Cesarstwa Austro-Węgierskiego, dlatego trudno przyjąć jej do wiadomości istnienie odrębnego państwa o nazwie Węgry, do którego w dodatku, swobodnie podróżuje polska nastolatka. Ale cóż, jeszcze parę lat i znajomość geografii w narodzie będzie naprawdę szczątkowa. Jak Twoje dziąsło, Iso ? Szczerze współczuję, bo wiem co znaczy ból zębów i problemy z nimi związane :( Nie dalej , jak w zeszłym roku cierpiałam straszliwie z powodu tylnego zęba :o na szczęście cudem odnalazłam moją dentystkę, która zmnieniła pracę i niestety nie wszystkich zdołała o tym fakcie powiadomić. No ale Poznań to nie Kalkuta, czy inny Meksyk, żeby nie można było odnaleźć człowieka :D Jak się chce. Zrobiłam sobie wczoraj wypad do Poznania i wróciłam tak zmęczona, jakbym w polu dniówkę przerobiła. Podróże są jednak meczące, nawet tak bliskie, jak ta moja wczorajsza ;) To narazie, miłego dnia życzę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pięknie w słoneczny dzień.minął właśnie pracowity tydzień i pora na wypoczynek.Wszystkim co są na wczasach pięknej pogody życzę,tym co pracują udanej niedzieli a sobie trochę słoneczka jutro bo cosik wypłowiała moja opalenizna i wypadało by wystawić ją na promienie słoneczne w wolną niedzielę.Kigano-----mam prośbę czy możesz mnie znowu umieścić na waszej liście imieninowo-urodzinowej ? będzie mi bardzo miło znowu tam figurować.buziaczki dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć zajrzałam jeszcze na chwilke ale tu wieje pustką więc zmykam do wyrka.do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dziś szaro, buro i ponuro :O tylko patrzeć jak spadnie deszcz 🌻 witaj Nietoperzu z powrotem :D i Benia się przy okazji nam objawiła ;) Kigana mojej mamie też się marzy zmywarka :D Isa --> a może weekend w SPA, gdzie jakiś przystojny masażysta wybiłby ci wszelkie doły i dołki z głowy :D :D :D :D :D 🌻 pozdrawiam i więcej pogody życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam całe szuwarowe towarzystwo.:) miałam iść na koncert Stachurskiego ale towarzystwo sie pochorowało i nie idę:( zajrzałam do was na chwilkę i spadam .Gosiu-----> też się cieszę ze wróciłam tylko tu tak dziwnie pusto.zawsze tak jest ? papa do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość re do topiku
Też jestem wodniczka lutową ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Nietoperzu, czasem jest tak pusto, czasem towarzystwo się rozgaduje .... co zrobic ;) Szkoda, że z koncertem nie wypaliło ... bywa i tak. Ale bym sobie już pojechała ..... nad morze .... tam tak fajnie wieje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×