Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

a u mnie jedna pora ;) ta okropna pochmurna gorsza część jesieni :( 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wodniczki! U mnie pogoda taka sobie, ale ważne, że nie ma śniegu i na rowerku mogę sobie śmigać :D Powoli zaczynam wyczuwać chyba wiosnę, bo też na wiosenne porządki mnie wzięło i rozmyślam intensywnie o kwiatkach na balkon :) nietoperz 🌻 lutek 🌻 Kigana 🌻 Gosia8 🌻 isa 🌻 Dziękuję za życzenia, na pewno któreś się spełni :D Grunt to optymizm! Pozdrawiam wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Sarkano, masz fajnie .... bo możesz sobie nad morze śmignąć .... Bardzo lubię morze, bardziej niż góry. Będę po świętach niedaleko Ciebie - na zachód. Moja kuzynka wychodzi za mąż i wesele ma właśnie w jednej z nadmorskich miejscowości. U nas nadal 4 pory roku, wczoraj sypnęło śniegiem, który na szczęście zaraz stopniał :) Miłego popołudnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc u nas pogoda nadal do kitu :O deszcze i sniegi przeplataja sie ze sloneczkiem i jest troche zimy troche wiosny :P posadziłam w swoim ogródku mini różyczki i mam nadzieje ze nie padna :O teraz chce posadzić prymulki do takich fajnych ,ozdobnych donic ale cholera boje sie ze mi toto pomarznie :( żadnych nowości,w pracy\" dzień świstaka\" w domu juz zrobione wiosenne porzadki :) nawet dwa okna dziś umyłam w przyplywie energii ;):P a pozostałe planuje na sobote ale jak znam życie i złośliwość natury to wtedy bedzie właśnie padało ;):P:) tyle na dziś miłego wieczoru życzę :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nareszcie ktoś się odezwał :) Nietoperko, może nie zmarzną, ale z prymulkami to chyba bym poczekała. W sumie, te przyniesione z kwiaciarni nie są chyba zahartowane i w razie mrozów mogą paść. Chociaż mogę się mylić. Z drugiej strony, to już człowiekowi chce się czegoś kolorowego pod oknem. A czas tak szybko leci, że lada moment będzie maj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) jednak powstrzymam sie jeszcze z sadzeniem prymulek bo dziś rano znowu wszystko było oszronione :O i pewnie szlak by trafil moje kwiateczki po pierwszej przymrozkowej nocy bo jak słusznie zauważyła Kigana te kwiaciarniane nie są przyzwyczajone do takich zmian temperatury więc uzbroje sie w cierpliwosc i poczekam jeszcze tydzień...lub dwa ;):) a co do kolorów pod oknem to moje cebulkowe czyli tulipany,hiacynty i żonkile już wypuszczają listki :) na razie takie malutkie ale już są ! :):D jest wiec nadzieja że troche tych kolorów się pojawi :) zmykam do pracy,milego dnia zyczę :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Bardzo gorąco wszystkie WODNICZKI! Jestem nowa w Kafeterii i bardzo ucieszyłam się z TAKIEJ SILNEJ GRUPY! Ja , to władcza Wodnica z 11 lutego, posiadająca męża skorpiona. Absolutnie każdy horoskop nie wróży dobrze takiemu układowi i tak jest w istocie. Szoda, że wcześniej nie interesowały mnie przepowiednie! Z naszym wysokim poziomem chorobliwie wprost przerosłych ambicji, skłonnością do perfekcji i wymagań (ale od nas samych też) i innych takich, zdecydowanie trudniej się żyje. Mnie udało się \"przepłynąć\" 20 lat; były rafy, huragany, mielizny i wybuchy wulkanów. A propos kwiatków - ja kocham naturę; nie mogę doczekać się sezonu działkowego. Jak wszystkie wodniki jestem wrażliwa na piękno. Pozdrawiam dzielne Wodniczki, przesyłając radosne promyki słońca (u mnie jest słonecznie, czuć wiosnę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w barze siedzi dwóch kolegów przy piwku -cholera,ten kryzys nas wykończy!jest coraz gorzej!-mówi jeden a drugi na to: -no coś ty,nie jest tak żle! zobacz dookoła wiosna,natura się budzi,wszystko wyłazi z pod ziemi -Jezu! nie strasz ! dwa tygodnie temu pochowałem teściową! :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wodniczki! Kigana - moja radość nie trwała długo, bo dziś mamy śnieg! Morze też bardzo lubię i rowerkiem właśnie nad morze jeżdżę, ale chętnie bym pośmigała też po górach :) nietoperz - zazdroszczę Ci tego ogródka. Tymczasem muszę się zadowolić balkonem. Kwiatki będę sadzić na przełomie kwietnia i maja, w zależności od pogody, ale najważniejsze, że wstępną koncepcję już mam! :D kleopatra48 - witaj wśród swoich :D 20 lat ze skorpionem, czy tyle masz? Pytanie może nie taktowne, ale wszystkie Wodniczki, które znam cenią sobie bezpośredniość :D więc pewnie się nie obrazisz :) Z tego w jaki sposób się wysławiasz wynikałoby, że jesteś starsza, ale z drugiej strony elokwencja to nasza cecha wrodzona :D i skromność też :P Pozdrawiam wszystkie i czekam na wiosnę! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po głębokiej i wnikliwej analizie załapałam, że jesteś starsza :D (naturalnie żartuję z tą analizą) ,ale prawda jest taka, że akurat Wodniczki wieku nie mają. Wiecie, że od pewnego czasu wyłapuję wodniki w telewizji na podstawie jakiś cech (ciężko to wytłumaczyć, ale fajna zabawa)i tak wykryłam Jarosława Kuźniara z TVN24, Brodkę i naszą szaloną siostrę :D Dodę, a wcześniej Niemena i Manna, i Adama Sztabę :D Takie to mam hobby od jakiegoś czasu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochanieńcy!:) Wszystkim spóźnione WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!! 🌻 i takżę dziękuję za urodzinowe życzenia Nie mam czasu na kafe, nie mówiąc już o tym, że netu za bardzo też nie mam - tzn. mam w kratkę (ale walczę z tym dzielnie - dziś idę domagać sie kabla, skoro bezprzewodowo są z tym takie przeboje) Kielce są ok, podobają mi się:) ale wypatruję wiosny bo zaczęła już dopadać mnie zimowa depresja - słońce na gwałt potrzebne! i rower! bo mam wszędzie daleko!!! (kieleckie mpk pozostawia wiele do życzenia...) Wczoraj przed domem spacerował mi dorodny bażant - niech to bedzie takie wiosenne zobrazowanie okolicy w której mieszkam :):P Szuwi!!!!!!!!!!!!!:) no Ty jak się w coś wpakujesz :D to tylko pogratulować! Super! :):):) ehh też już mi się marzy taki bobas... ale na razie muszę przystopować swoje macierzyńskie instynkty (life is brutal) odezwę się jak znajdę wolną chwilkę, choć ostatnio trudno u mnie o takie. W każdym razie na brak zajęć nie narzekam Z moim Skorpionem wszystko jak najlepiej ;) więc prosze mnie tu horoskopami nie straszyć!:) od kilku dni chodzą za mną racuchy drożdżowe i muszę je zrobić bo chyba zwariuję! To tyle :) pozdrawiam ciepło (słońce wylazło! :) w końcu!!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Kleopatro ---> witaj :) Parę naszych topikowych Wodniczek też ze Skorpionami się \"buja\" przez życie i pewnie każda z nich ma swoje zdanie na ten temat i różne doświadczenia ;) Ja do nich nie należę .... Nietoperko, dziś w pracy koleżanka zaczęła opowiadać o ogródku i prymulkach hehe. Ona swoje zasiała jakieś dwa lata temu, hojnie sypnęła różnokolorową garść nasion i teraz pięknie jej kwitną. Fajnie ma ... Ever, bażanty - no,no, nieźle :) Ja ostatnio parkę bażantów widziałam, jak wyjechałam daleko poza moje miasto i tam na polu sobie chodziły - piękne :) Sarkano, sporo tych Wodników wyhaczyłaś ;) Niektóre to bardzo dziwne stworzenia są :/ np. Dodzia :o U nas też śniegiem sypnęło. Rano wszystko było białe, ale jak ktoś powiedział - zima robi porządki i musi z wszystkich kątów śnieg powymiatać :D Miłego popołudnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wróciłam z pracy,siadam do necika a tu ...prosze ,towarzystwo sie rozpisało hehe ...i dobrze! Kleopatra48-włączyl mi sie podobnie jak Sarkanie \' inspektor Gadżet \' i wydedukowałam ze masz 48 lat ! ;)Zycie ze skorpionem to jak stapanie po polu minowym ...wiem co pisze bo jestem z takowym osobnikiem 20 lat ! ale my,wodniki uwielbiamy adrenalinke hehe :P:) a skorpion to zapewnia ! napisz coś wiecej o sobie :) Evergreen-kochana ,nie sluchaj zadnych horoskopów! lubimy ryzyko,niespodzianki i wyzwania a skorpion zapewni ci to wszystko :) pielęgnuj wiec swoje motylki i nie słuchaj dewotek :) Kigano-w moim ogrodzie jest staw a na nim królują dwie śmieszne kaczuszki :) śmigają po trawie a jak mnie zobaczą to zmykają do wody :0 ale jak dam im chlebek albo kasze to z górki na tylkach zjezdzają tak sie spieszą :) i mam 9 gołebi które przychodza pod drzwi i czekają na swoje ziarenka :) ZOO jednym slowem ! ale fajne ! :) a teraz kończe te wywody :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helou ! 🖐️ melduję ze plan wykonany :) wszystkie okna błyszcza :D dziś nie pada (na razie) jest dość cieplo chociaż brak słoneczka :O :) dziewczyny opracowalam przecudny plan kopania ogródka ;)... kupilam Aresowi nową pilkę :)... i teraz tak szaleje po ogrodzie że już polowa jest zaorana :):D wystarczy tylko posiać nową trawkę :);):D milusiego weekendu :D🖐️ jak coś napiszecie to pewnie jeszcze się odezwe ;):P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Nietoperko, fajne ZOO :) niedługo pewnie w ogrodzie rozświergolą się ptaszki i bedzie jeszcze piękniej :) My jedziemy dziś do Poznania z wizytą do mojej koleżanki. Jedziemy samochodem, więc może być adrenalinka na drodze - niczym w pożyciu ze Skorpionem hehe .... Miłej soboty zatem - dziś zero sprzątania, tylko relaks ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pięknie w niedzielny,deszczowy poranek :) Kigano mam nadzieję że podróż i wizyta się udaly:) ( pomimo podwyższonego poziomu adrenaliny ;) ) Kleopatro czy twój wpis byl tylko jednorazową wizytą na naszym topiku ? :O mam nadzieje że nie ! :) pisz ,kochana coś więcj o sobie, z jakiej częśc Polski do nas piszesz ? czy dochowalaś się potomków ? a może jesteś już tesciową i babcią ?;) jakiej muzyki słuchasz? co czytasz? i jakie oglądasz seriale?jak wyglądasz? ... tu same Wodniczki więc luzik,jest super! miło i sympatycznie :) Gofro jak Kleopatra ma 48 to nareszcie komuś oddamy pierwszeństwo na naszym topiku i poczujemy się jak malolaty hehe ;):P:)...a tak wogóle to gdzie ty jesteś ? :O Gosia ! pobudka! wzywamy do raportu! co z tobą? czy któraś wie kiedy kwitną magnolie? bo mam takie coś w ogrodzie :) piękny krzak ,ma chyba z 150 cm wzrostu ,wiem że pieknie pachnie ale kiedy kwitnie to ni hu hu :( milej niedzieli :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kigano,rany Boskie ale z Ciebie ranny ptaszek :) myślałam że ja z racji wieku już na bezsennośc cierpie ale ty? ;):P a tak serio Yeti szedł do pracy więc miałam pobudke :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nietoperko ---> coś ostatnio mam problemy ze spaniem, bo albo nie mogę zasnąć, albo się wcześnie budzę - tak, jak to miało miejsce dzisiaj. Przebudzałam się co jakiś czas i wstałam po siódmej - jak Postrzeleniec z pracy wrócił. Wizyta się udała, jak najbardziej. Poznań mam trochę samochodowo opanowany, więc było ok. bez większych incydentów, nikt w nas nie wjechał ani vice versa, nikt nie trąbił itp. Fakt, że to była sobota i trochę mniejszy ruch. Ale spoko - alleluja i do przodu ;) Co do magnolii, to celowałabym na koniec kwietnia/ maj - mniej więcej. Parę lat temu, jak papież zmarł - byłam w Strasburgu i tam, na początku kwietnia wszystko było w pełni rozkwitu - magnolie również. U nas jeszcze nie. Ale pewnie w necie gdzieś znajdziesz informacje na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, tak mi się wydawało, że widziałam magnolie kwitnące latem, po raz drugi. Ależ one są piękne 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kigano dzieki za stronke :) magnolie sa faktycznie piekne :) i jeszcze piekniej pachna :) w naszym ogrodzie sa az trzy :) dwie takie malutkie i ta jedna wyrośnieta :D zostaly tu przez zasiedzenie ;) a ja nie mam nic przeciwko temu :) wiem że w ubiegłym roku pięknie kwitły ale kurcze nie pamiętam dokładnie kiedy bo w ferworze przeprowadzki zapomniałam :O :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pieknie w samo rano :) kłania się czlowiek pracy ;) niedziela minęla mi bardzo przyjemnie bo nawiedzily mnie kolejno dwie koleżanki :) a z jedną z nich nie widzialam się bardzo długo :) dzis caly dzien w pracy więc już teraz gorące życzenia dla Isy 🌻-słoneczka i spelnienia wszystkich marzeń chciałoby się zacytować pewnego Kazimierza ;) \"Isabell...och,Isabell...kocham cię \" :P milego dnia :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ever! A co Ty porabiasz w Kielcach? Ja również słyszę bażanty za oknem...moze mieszkamy na jednej ulicy?? Hej ladies!:) Dawno mnie nie było...sentyment mnie naszedł (strasznie męczący gość swoją drogą) i postanowiłem wpaść sie przywitać. Od prawie roku mieszkamy właśnie w Kielcach, jestem szczęsliwym tatą 7-mio miesięcznej Emi (podobno wykapana ja - po zakolach oczywiscie znoszą opiniotwórcy;), zmieniłem częsciowo pracę...i wychowuję:) Pozdrawiam wszystkich! Lecę narazie bo Emi się budzi....dla ciekawych szczegóły później:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem,jestem🖐️ i witam cudnie w samo prawie południe:D Lecą te dni i tygodnie,że pozbierać się nie mogę!Nawet nie wiem co ostatniego pisałam...W każdym razie u mnie do przodu,miejsce na przyjecie ślubne już zaklepane,będzie super ,bo na terenie skansenu:) w takim "Olchowym zajeździe"-podoba się wszystkim więc jest ok. Teraz mogę zająć się czymś co bliżej..:D:D a bliżej to nasze(tzn moje i MM)tzw srebrne wesele.Jak na razie zero pomysłu i zero oczekiwań..zobaczy się:)Jak czytam ,że u Was okna już lśnią to aż mi wstyd ,bo u mnie nie lśni nic:D Notuję brak weny,dobrze,że mieszkam na 10piętrze więc w ogóle się zastanawiam czy warto;):D 29.03 znowu akcja w multikinach pt "festiwal bollywood"-jadę na 1 film,kończący imprezę:) Nietoperz ja też juz się cieszyłam z Kleopatry:D a ona co??nie chciała nam poprawiać samopoczucia i zniknęła... E tam...ja i tak sie cieszę! w związku z tym iż niedługo córka wychodzi za mąż czekają mnie juz tylko awanse...(teściowa,babcia,prababcia..:D)kto by tam lata liczył!?:)Gorzej z tymi kilogramami...liczę..buuu,przybywa i to jest ta analogia:😠 Joee witaj! fajnie ,że jest taki gość jak sentyment!:D:D:D noo to na tyle ,bo czas do pracy.. pozdrawiam wszystkich od A do Z!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa --> 🌻 samych cudnych dni i wszelakiej pomyślności podstawa to dobrze rozpocząć tydzień właśnie wróciłam, a dokładniej zostałam zawrócona w połowie drogi na umówione spotkanie , cud,że otrzymałam telefon,no niestety na cały tydzień odwołane wizyty, o czym dopiero dziś rano było wiadomo. Ja różne zawodowe sprawy poprzestawiałam, a teraz znów gimnastyka, bo może za tydzień nic się nie wydarzy i wreszcie załatwię sprawę. Normalnie z radości prawie kąsałam kierownicę, a komórka miała szczęście, że okna zamknęłam. Joee---> witamy w szeregach, gratulacje tatusiu 👄 i tym optymistycznym akcentem, miłego tygodnia życzę ferajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nietoperz - Katarzyna ................. 13 lutego 🌻 Gofra – Małgorzata ....................22 lutego 🌻 Gosia8 – Małgorzata .................. 22 lutego 🌻 Lutek – Małgorzata ................... 22 lutego 🌻 Koliberek – Beata ..................... 8 marca 🌻 Sarkana – Beata ........................8 marca 🌻 Isa – Iza .................................16 marca 🌻 Kigana – Lidia ..........................27 marca Habanerka – Iwona ....................23 maja Tailitu – Paulina .........................26 maja Evergreen – Lucyna ................... 30 czerwca Szuwi – Ewa ................................ 24 grudnia Iso ---> zdrowia życzę i spokojności, albo i niespokojności ;) - według potrzeb. Wszystkiego najlepszego 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa 🌻 wszystkiego co najlepsze, zdrowia, szczęścia, pomyślności 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze do wczorajszego dnia...dla ISY z okazji wczorajszych imienin spóźnione życzenia:) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻👄❤️ W każdej chwili, zawsze, wszędzie, niech Ci w życiu dobrze będzie! Niech Cię dobry los obdarzy wszystkim o czym tylko marzysz. U mnie pogoda jesienna na maxa!i zimno przy okazji deszczu,nie mogę jakoś się nastroić:D:P i muszę podnosić nastrój muzyką:D Podejrzewam,że sąsiedzi zaczynają mieć mnie dość:D,ale się łudzę ,że o takiej porze nikogo obok..żadne komunikaty do mnie nie dotarły wiec sobie pozwalam:)Grunt,że na mnie to działa! U mnie w planach nic szczególnego..nie mam dziś czasu na nic poza prozą..obiadek,praca,itd🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×