Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Na początek życzenia :) Z okazji świąt - wszystkiego najlepszego: zdrowia przede wszystkim, ale również radości, optymizmu i szczęścia 😍🌻😍 A jak przygotowania? Mnie się nic nie chce, ale włączam się do jedzeniowych przygotowań. Reszta - nieistotne :D Do miłego 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) wczoraj padl mi net i nijak nie moglam się uaktywnić :O zdrowych i pogodnych świąt :) radości i optymizmu :) pogody ducha :) co do nastroju świątecznego to ja też tak nie koniecznie ale tradycja rzecz święta :P więc się trzeba dopasować ;) miłego świętowania :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego dobrego na ten świąteczno - poświąteczny czas ;) Zdrowia, szczęścia i radości Kochane Wodniki! U mnie ok, pracuję od października - na razie umowa na zastępstwo, ale dobre i to. Firma w samym centrum Poznania. Podoba mi się :) Poza tym dużo się dzieje... Na razie kończę ;) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba będę pierwsza w nowym roku ;) Wszystkiego najlepszego dla Was i Waszych bliskich 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Dołączam się do życzeń tych najlepszych na Nowy rok, oby nie był ciężki. Mam nadzieję, że u Was jest lepiej niż u mnie. Wczoraj ominął mnie pierwszy dzień pracy. Młody mi się rozchorował, temperatura ok. 40 stopni od 01 stycznia, wczoraj wieczorem miał nawet 41,2. Zaczęło się jeszcze przed świętami, miał zapalenie krtani, dostał antybiotyk, przeszło, został tylko katar. Teraz ma zapalenie gardła i kolejny antybiotyk. Padam z nóg, a najgorsze jest to, że też mnie łamie. Trzymajcie się, pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nietoprz
witam w nowym roku :) wszystkiego co najlepsze :) mało nas już zostało ale bez Kigany tabelki się nie obejdzie :);P prznajmniej jeśli o mnie chodzi :) ja jak dziecko we mgle :):D buziaki i pozdrowienia z zasnieżonego Gdańska :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Paula, jak zdrówko i praca? Trochę się uleżało? Nietoperko, ano mało nas, mało, ale jakąś tabelkę znajdę. Póki co, byczymy się w sanatorium w Kołobrzegu, chociaż dostęp do netu mamy. Dziś niskie ciśnienie musi być, padał snieg, trochę na kijki wyskoczylismy, jakies zabiegi i tak dni sobie lecą :) Pozdrawiam wszystkich, łącznie z Duchem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wodne towarzystwo z duszkiem na czele :) u nas chlodno i bialo . zdążyłam się już zaprzyjażnić tej zimy z szuflą do odśnieżania :P Kigano miłego wypoczynku i pięknej pogody życzę a za tabelkę z góry pięknie dziękuje :) dziś mam wolne więc czekają mnie porządki i pranie :P wiadomo że wolny dzień należy wspaniale wykorzystać :P milego weekendowania wszystkim :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Młody znowu się przeziębił, mam nadzieję, że nie będzie źle, na razie do środy siedzę z nim w domu. Udało mi się w pracy przez półtora tygodnia być i powiem Wam, że do tej pory nie wiem co mam robić, bo nikt mi nic nie daje, nie wspominając o zakresie obowiązków. Siedzę więc sobie i nadrabiam zaległości w prawie, podglądam mojego brzdąca i tak leci jakoś dzień pracy. Maluch lubi chodzić do żłobka, jest cały szczęśliwy, że może bawić się z dziećmi, no i ja jestem zadowolona, że nie ma problemu z "nawiązywaniem znajomości", jeśli można to tak nazwać. Śnieg u nas sypie, wszędzie biało, a ja nie mogę młodego za długo na dworze trzymać, bo jest wrażliwy na zimno. Dostał ostatnio wysypki, pomimo, że był nakremowany. Do tej pory nie wiedziałam, że przy niezbyt niskich temperaturach można odmrozić buzię, a tu niespodzianka. Trzymajcie się ciepło, pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Wklejam tabelkę ku pamięci. Jakby co, to będę zmieniać. Kigana .......................... 3 lutego, woj. wielkopolskie Gosia8 .......................... 8 lutego, Płock Nietoperz ....................... 12 lutego, Gdańsk Lutek ........................... 12 lutego, woj. kujawsko pomorskie Tailitu..........................13 lutego,Grudziądz Evergreen .......................17 lutego, Poznań U nas odwilż, wieczorem kapie z dachów i ściąga lekko na chodniku. Wracałam przed chwilą z zajęć. Mrozy się skończyły, póki co. Zmęczona jestem, trochę posiedzę przed komputerkiem, pomęczę Postrzeleńca i kolejny dzień minie. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie w Nowym Roku :D Kigana--> zdrowia, szczęścia i słodyczy Lutek życzy 🌻 wieki mnie tu nie było i tak dziś przez przypadek doszło do mnie, że jest luty no i czas wodnikowy nastał. i tak w kilku słowach streszczając ten czas, w którym mnie nie bywało, pi pi pi pi pi pi (coby słów niestosownych nie używać), Trzymajcie się kobiety zdrowo, ciepło i sucho , Paula- chorobowe dziecka, to uroki żłobków i przedszkoli, wszystko ma plusy dodatnie i ujemne, pozdrówka ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kigana --> 100 lat ❤️ zdrowia 🌻 pomyślności 🌻 i super satysfakcjonującej pracy 🌻 u mnie przez ostatnich parę dni była obrzydliwie deszczowa pogoda, wiec kiedy dziś wyszło słoneczko "poleciałam" z Kają na spacer nad Wisłę. Pogoda super, więc i spacer był super :) pozdrawiam gorąco ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Lutek, Gosiu - dziękuję Wam za życzenia 😘😍😘 U nas wczoraj też było ładnie, ale z racji gości nie skorzystałam ze spaceru. Wystawiłam się tylko na promienie słoneczne przez drzwi balkonowe ;) chociaż to. A wieczorem spadł śnieg, który leży do tej pory, chociaż temperatura na plusie. Świstak zapowiedział 6 tygodni zimy i jest przysłowie, że gdy na Gromniczną z dachu ciecze, to zima się jeszcze powlecze. Ale i tak już bliżej wiosny niż dalej. Lutek, wszystko, co się w oświacie dzieje, można tylko tak skomentować. Zresztą nie tylko tam. Z jednej strony cieszę się, że mam to z głowy, bo nauczycielskie koleżeństwo tylko wstyd przynosi. Oczywiście są wyjątki, ale ta większość je przytłacza - niestety. No cóż, miłego dnia wszystkim życzę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Kigano wszystkiego najlepszego, a przede wszystkim dobrej pracy :) U nas też było pięknie wczoraj, ale już po wszystkim. Młody znowu coś gorzej się czuje, a już było dobrze. Musiałam się z pracy zerwać, bo temperatura mu podskoczyła. Mam nadzieję, że to przez trójki, które próbują mu się przebić, ale i tak do lekarza muszę iść, żeby Go zbadał. Trzymajcie się ciepło, pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buziaczki pozdrowienia Kiganko,wszystkiego naj ! :) i dzięki za tabelke :) wczoraj wieczorem po pracy miałam awarie wc bo pierdzielnęła mi rura łącząca kibel z kanalizą i woda zalewała wc. ale znajomy opanował sytuacje tuż przed północą :P a ponieważ na rano do pracy więc wczoraj nie zaglądałam :( jeszcze raz wszystkiego naj z calego serduca :) pozdrawiam ,pa :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję, dziewczyny :) 😍😘😍 Paula, zdrowia dla Małego :) A w pracy już się trochę wyjaśniło?? Nietoperko, ech, te naprawy. Dobrze, że opanowane, bo awaria strategicznych miejsc - szkoda gadać :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) No i znowu siedzę z małym w domu, co prawda nic mu specjalnie nie jest, zwykłe przeziębienie, ale lekarka woli Go zostawić w domu, żeby nic złego się nie rozwinęło. Poza tym małemu chyba przestaje się podobać chodzenie do żłobka, ale nie dlatego, że się źle bawi, tylko Panie chcą Go nauczyć korzystać z wc. Będę musiała pogadać na ten temat z opiekunką grupy, bo młody zaczął się bać zmiany pieluchy i wstrzymuje sikanie. Jeszcze nie jest na to gotowy, no ale próbować muszą, ja też od czasu do czasu Go namawiałam. W pracy można powiedzieć w miarę spokojnie, w tej chwili zastępuję koleżankę, która poszła na zwolnienie, hehe i jak na złość ja też :P oczywiście nie specjalnie :) Jutro tłusty czwartek, a mojego chłopa w domu nie będzie, więc nawet nie chce mi się nic dobrego robić do pożarcia. Skończy się na tym, że kupię dwa pączki i zjemy je z młodym. Chata wygląda już jak dom, jeszcze tylko ostatnie malowanie i przenoszenie gratów. Mamy nadzieję wyrobić się do końca lutego. Nietoperku to miałaś pełne ręce roboty w nocy, żeby to wszystko sprzątnąć, mocno się zalaliście, czy nie ma dużych szkód? U nas dzisiaj jest słonecznie, ale zimno. Ciekawe czy rzeczywiście zacznie śnieg padać, jak to zapowiadają w tv. A na razie trzymajcie się ciepło, pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pieknie w samo rano :) Gosiu wszystkiego naj,naj,naj :) zdrowia i radości :) od wczoraj znowu jest u nas bialo a dziś rano już szuflowalam ścieżkę :( co do awarii to szkód prawie żadnych bo szybko zauważyliśmy przeciek a łazienka w kaflach więc łatwa do opanowania :) od paru dni miałam jakiś marny humor i wczoraj postanowiłam go sobie poprawić :P wybyłam na zakupy :) i tym sposobem oprócz lepszego nastroju mam też nową torebkę,portfel i spodnie :P ech,coś w tym jest że zakupy poprawiają nastrój :P:);) miłego dnia wszystkim życzę :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kigana .......................... 3 lutego, woj. wielkopolskie :classic_cool: Gosia8 .......................... 8 lutego, Płock:classic_cool: Nietoperz ....................... 12 lutego, Gdańsk Lutek ........................... 12 lutego, woj. kujawsko pomorskie Tailitu..........................13 lutego,Grudziądz Evergreen .......................17 lutego, Poznań Gosiu - wszystkiego najlepszego na urodziny :) Zdrowia przede wszystkim, a resztę dopowiedz sobie sama według potrzeb :D 😘😍😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nietoperko, coś w tych zakupach jest ;) Przedwczoraj nabyłam nowe spodnie i spódnicę i mimo lekkości w portfelu, zrobiło się mi fajniej na duszy ha ha .... U nas luz, jeśli chodzi o śnieg - póki co. Aż się wierzyć nie chciało, gdy słyszałam w radiu o wielkich śnieżycach, korkach, nieprzejezdnych drogach itp. Ale na kamerach zobaczyłam i mi kopara opadła, bo wyglądało to dziwnie w porównaniu z tym, co widziałam za oknem. Miłego dnia życzę 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula, to co piszesz o żłobku, to normalnie jakiś horror jest! Wiem, ktoś moze powiedzieć, że kiedyś bywało gorzej i nikt się z dziećmi tak nie pieścił, ale czasy sie zmieniły, z pampersów się wyrasta w końcu. Mam nadzieję, że uświadomiłaś paniom, że ich metody niekoniecznie przynoszą dobry skutek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Nietoperku, Lutku wszystkiego najlepsiejszego :) Kigano to nie tak, że one Go zmuszają, broń Boże, mały mi się czasami zacina i cofa w rozwoju, jak to dziecko. Wspominałam już kiedyś, że jestem dumna z niego bo korzysta z wc, trwało to miesiąc, po czym uciekał gdzie pieprz rośnie i nie chciał się zbliżyć do kibelka. Teraz jest to samo, przez chwilę jest fajnie, ale ile można kiedy do pieluchy wygodniej :) chociaż z babcią idzie bez problemu się załatwić. Poza tym dzisiaj gadałam z opiekunką i mówi, że młody sam dzielnie spaceruje do toalety i bez problemu siada. Doszłam więc do wniosku, że to ja coś mogę źle robić, ale nie wiem co, albo po prostu chce w domu odpocząć od "obowiązków" :P Dzieci skubane kombinują lepiej niż dorośli i coraz częściej się o tym przekonuję na własnej skórze :D A teraz miłej nocki wszystkim życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kigana .......................... 3 lutego, woj. wielkopolskie :classic_cool: Gosia8 .......................... 8 lutego, Płock :classic_cool: Nietoperz ....................... 12 lutego, Gdańsk :classic_cool: Lutek ........................... 12 lutego, woj. kujawsko pomorskie :classic_cool: Tailitu..........................13 lutego,Grudziądz Evergreen .......................17 lutego, Poznań Nietoperko, Lutku - wszystkiego najlepszego w dniu urodzin :D Życzę Wam przede wszystkim zdrowia, ale również braku trosk materialnych i dobrego źródła dochodów. I spełnienia marzeń 😍😍😍 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula, a to mała cwaniurka ;) ten Twój synuś :D W niedzielę byliśmy u kuzynki Postrzeleńca - takie dość nieoczekiwane zaproszenie na urodziny jej córki ( 3 latka). Mała zaskoczyła nas na całej linii - pozytywnie oczywiście. Zbytnio nie mieliśmy z nią do czynienia, ani ona z nami, ale pierwszy raz spotkałam tak otwarte dziecko. Co z niej wyrośnie? Czas pokaże, to mała Wodniczka, bardzo ruchliwa i pomysłowa :) I też kombinuje ;) Już nie z pieluchami, ale w zabawie. Fajnie :) Miłego dnia życzę :) U nas jakieś słońce się przebija, trochę mroźno. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Nietoperku -100 lat bez trosk, kłopotów za to w dobrym zdrowiu i nastroju ❤️ Gosiu- zaległe lecz nie mniej szczere i serdeczne życzenia urodzinowe 🌻 Dzięki za pamięć i życzenia 👄 łeb mnie ...... , więc biorę cóś i muszę przyjąć pozycję horyzontalną pozdrówka kobiety ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Dziewczyny dziękuję za życzenia 👄 Nietoperku --> wszystkiego najlepszego 🌻 ZDROWIA 🌻 i żeby pieniążki przychodziły do Ciebie z lekkością i łatwością :) 🌻 🌻 Lutek --> najnajnajlepszego 🌻 pomyślności i obfitości w każdej sferze życia 🌻 🌻 moja bratanica za miesiąc skończy 2 latka i powoli odzwyczajają ją od pieluch :) pytają, czy będzie wołać, jak zachce jej się siusiu, a ona kiwa głową, że tak, po czym się patrzą a ona idzie szerokim krokiem i woła, że mokro :) :D hehehe ostatnio moja matka z nią siedziała i widzi, że bierze nawilżaną chusteczkę i idzie do drugiego pokoju :) a tam pod parapetem wielka kałuża :D po 15 min jej się przypomniało i postanowiła to wytrzeć :D miłego tygodnia dziewczyny :D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) dzięki bardzo za życzenia :) gdyby się chociaż połowa spelnila to już był by luksus :):D Lutek- siostro gwiezdna wszystkiego najlepszego, spelnienia wszystkich marzeń :) miłego wieczoru :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×