Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Paula-- 🌻 zdrowia, szczęścia i spełnienia marzeń 🌻 :( wszystkie plany pokrzyżował śnieg, sie popadało całą noc,lubię zimę, ale drogi mają być czarne, posdrafiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kigana .......................... 3 lutego, woj. wielkopolskie 🌻 Gosia8 .......................... 8 lutego, Płock 🌻 Nietoperz ....................... 12 lutego, Gdańsk 🌻 Lutek ........................... 12 lutego, woj. kujawsko pomorskie 🌻 Tailitu..........................13 lutego,Grudziądz 🌻 Evergreen .......................17 lutego, Poznań Paula - wszystkiego najlepszego w dniu urodzin :) 😍😍😍 Zdrowia, pociechy z Twoich chłopaków, spełnienia marzeń :) Nietoperko - w dniu imienin 😘 I dla Was 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kigana .......................... 3 lutego, woj. wielkopolskie 🌻 Gosia8 .......................... 8 lutego, Płock 🌻 Nietoperz ....................... 12 lutego, Gdańsk 🌻 Lutek ........................... 12 lutego, woj. kujawsko pomorskie 🌻 Tailitu..........................13 lutego,Grudziądz 🌻 Evergreen .......................17 lutego, Poznań Paula - wszystkiego najlepszego w dniu urodzin 😍😍😍 Zdrowia, pociechy z Twoich chłopaków, spełnienia marzeń Nietoperko - w dniu imienin 😘 I dla Was 🌻🌻🌻🌻🌻 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Kigano dzięki za życzenia Paula wszystkiego naj i pociechy z malucha :) miłego wieczoru :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Duszku wszystkiego naj... :) a wszystkim innym miłego dnia ;) :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A skad Ty wiesz nietoperz ,ze dzisiaj mi wypada urodziny.??:)Pamietałaś? dziekuję serdecznie.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) u nas szaro ,buro i ponuro :( Duszku,nie dowidzę, nie doslyszę ale sklerozy nie mam :) a Walentynki to taki dosyć szczegolny dzień więc zapamiętałam :D miłego popołudnia :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ever - wszystkiego najlepszego z okazji urodzin :) zdrowia, szczęścia w miłości i nie tylko tamże, oraz spełnienia marzeń 😍😍😍 Kigana .......................... 3 lutego, woj. wielkopolskie 🌻 Gosia8 .......................... 8 lutego, Płock 🌻 Nietoperz ....................... 12 lutego, Gdańsk 🌻 Lutek ........................... 12 lutego, woj. kujawsko pomorskie 🌻 Tailitu..........................13 lutego,Grudziądz 🌻 Evergreen .......................17 lutego, Poznań 🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę i znów kwiatki nie weszły :( no trudno. I tak Słońce powoli w Rybach. U nas też ponuro, chłodno, ktoś chyba specjalnie to Słońce zakrywa, żebyśmy zbyt weseli nie byli. Dodawszy kilkanaście wiadomości o morderstwach, kryzysach itp. i nikomu nie chce sie podnieść głowy. No cóż. Miłego dnia, mimo wszystko :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ;) Ever sto lat szczęścia i slodyczy :) Kigano, to chyba już wiosenne przesilenie daje o sobie znać bo faktycznie jakoś tak bez sloneczka to się nic nie chce :O byle do wiosny!!!! milego dnia :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ever- zdrowia, szczęścia i słodyczy Lutek życzy 🌻 Te niskie chmury mnie dobijają, a śnieg, który znów wróżą - bez komentarza posdrafiam Wsie dobre dusze 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) melduje że zepsuł mi sie karolek i byłam odcieta od świata :P ale wczoraj moje dziecko dziarsko przytachało nowego kompa i tak oto znowu jestem :) u nas słonecznie i wiosennie ale ranki i wieczory jeszcze chlodne . ale to juz i tak coraz bliżej do wiosny :) miłego dnia :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie, Nietoperko zużywasz te komputerki z prędkością światła ;) To teraz znów musisz się do nowego przyzwyczajać? Nam padł firefox i teraz uzywam chroma ;) i też się przyzwyczajam. Patrzyłam na prognozę pogody, to jeszcze mają przyjść opady śniegu i mrozy :o ale już blizej wiosny niż dalej. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pieknie :) w dniu kobiet wszystkim paniom wszystkiego najlepszego :) Kigano,ja po prostu technopierdoła jestem :):D a tak serio to oprogramowanie bylo stare czy jakoś tak :P:( a ponieważ ja sie na tym nie znam a synek będzie dopiero w maju to dostalam coś w zastępstwie żebym nie płakała że kontaktu ze światem nie mam :):P;) tak więc przestawiam się z laptopa na kompik stacjonarny i jest ok. :) miłego dnia :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Nietoperko, do maja to faktycznie ciężko byłoby bez komputerka wytrzymać ;) Dzień Kobiet, Dzień Kobiet, niech żyją nam zdrowe, i panie nasze i mamyyy .... tak mi się przypomniało z czasów zamierzchłych. A wczoraj całe popołudnie - praca, ale od Postrzeleńca dostałam czekoladki i psikadełko :) I od chłopaków z jednej grupy czekoladki - czym mnie mocno zaskoczyli :) Miałam pomysł, żeby je otworzyć i poczęstować, ale dopiero w domu do mnie dotarło, że są z alkoholem :D a towarzystwo zasadniczo nieletnie he, he ... Podświadomość mnie powstrzymała przed rozpijaniem nieletnich ;) A poza tym śnieg, mróz :o 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pieknie w ten wiosenny poranek :P za oknem iście sielski widok :) pół metra śniegu,białe drzewa i zaspy ;) no ,wypisz,wymaluj wiosna!!!! już sie zastanawiam czy choinki nie wyjąć żeby bylo na czym pisanki zawiesić :P a jak u Was ? wiosna widoczna?:) milego dnia :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka, jak u Ciebie, Nietoperko :o a na niedzielę meldują u nas dwie dychy na minusie. Kurna, czy ja mieszkam gdzieś na biegunie, czy cuś ??? Mam tylko nadzieję, że się nie sprawdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wodne towarzystwo :) ponieważ będę miala utrudniony dostęp do kompika w święta to pozwole sobie już dziś złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia :) radosnych,pogodnych i wesolych świąt wesołego zajączka z kolorowymi pisankami i mokrego dyngusa :) chociaż patrząc za okno powinno być tak: kolorowej choinki Sniegu pierzynki dużego bałwana i bitwy śnieżnej od rana :P tak czy siak udanych świąt :D :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Dzięki za życzenia, Nietoperko :) Życzę zdrowych i spokojnych Świąt. I sporo ciepła do tego :) 😍😍😍😍😍🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Swięta,święta i po świętach a u nas szaro,buro i ponuro :) śniegu jeszcze pełno a z nieba leci mokre coś co się topi i jest chlapa i ciapa pod nogami :( blllleee nastrój też jakiś taki denny jak pogoda...pewnie brak słoneczka swoje robi :P pod warstwą śniegu w ogrodzie mam przebiśniegi i krokusy a tulipany też już zaczynają wyłazić ale im też brak motywacji w postaci słoneczka więc na pełny rozkwit trzeba będzie jeszcze poczekać . miłego dnia :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj robi, robi, Nietoperko. I niestety, żadne krokusy i przebiśniegi w niczym nie pomogą na przedłużającą się szarzyznę. Długi dzień dzisiaj mnie czeka, aż mi się nic nie chce, jak sobie o tym pomyślę :P Ale cóż. Może w końcu solarium? Nigdy nie byłam. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka :) u nas od trzech dni wiosna :) jest sloneczko i ciepelko i zaczyna sie robić zielono :) żyć się chce po prostu :) dostalam takiego kopa energetycznego że wysprzątalam całą chate i nawet płyn do mycia szyb już zakupiłam z chęcią mycia tych szklanych powierzchni :P...ale na razie na tym poprzestałam :P:) za chwile idę do okulisty w celu ustalenia czy mam jeszcze oko czy już tylko dekoracje :P miłego dnia wsiem i duuużżżżooo sloneczka :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) I jak , Nietoperko z okiem? Masz je nadal?? ;) A ja chora byłam :( jedynym plusem jest to, że ubrania stały się ciut luźniejsze w ciągu tych paru dni, bo nie miałam za bardzo ochoty na jedzenie. Teraz też spróbuję zabrać się za jakieś porządki, okna dobrze byłoby w końcu umyć, bo mało co zza nich widać :P Może za dwa, trzy dni dam radę. Miłego :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) W końcu udało mi się dobrać do kompa dla przyjemności, a nie do pracy, więc oto jestem. Trochę nadrobiłam zaległości: jak tam Wasze zdrówko? U nas dużo zmian. Młody oswoił się już ze żłobkiem i dziarsko maszeruje co rano, chociaż w tej chwili jesteśmy akurat na chorobowym, młody znowu załapał jakąś infekcję, ale nic poważnego. Przeprowadziliśmy się pod koniec lutego, ale nadal się rozpakowuję. Mam już kuchnię gotową i w końcu mogę się ze wszystkimi sprzętami rozpakować, a nie trzymać w kartonach na stercie :) W tej chwili jesteśmy na etapie przygotowywania się do malowania pokoju dla młodego, bo niestety finansów nam nie starczyło, zresztą teraz też ich braknie, ale najwyższy czas na separację :) W robocie nieciekawie, czuję się jakbym była na okresie próbnym po siedmiu latach pracy, hehe. Mam nadzieję, że teraz będę miała trochę więcej czasu i będę mogła częściej do Was zaglądać. Trzymajcie się i pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Paula :) To dobrze, że przeprowadzka już za Wami i jakoś się układa. Dom - wiadomo, skarbonka, do której trzeba wrzucać kasę, ale powoli się pomaluje, rozpakuje itp. U mnie nic ciekawego się nie dzieje, może to i dobrze czasami. Zdrowie takie sobie, bo już dwa razy w tym roku dopadło mnie jakieś przeziębienie, trudno mi powiedzieć, jaki był tego powód. Może kumulacja stresów od dwóch lat i teraz puszcza. U nas dziś duchota, ale póki co nie przeszkadza mi to :) Miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po dlugim czasie pogoda. u nas cudowna :)mam już dzieci w domu i naprawionego Karolka :) Kigano, oko jeszcze mam ale juz bardziej jako dekoracje niż narząd wzroku :P teraz zbieram dokumenty do zusu i chce walczyć od nowa...zobaczymy co z tego wyjdzie ale nie poddam sie tak latwo. a co do zdrowia to w pewnej grupie wiekowej zdrówko zaczyna szwankować :P...wiem co piszę bo też tak mam :)...ale grunt to sie nie poddawać :) czego Tobie i sobie życzę :) Paula ,gratuluje chaty i wszystkiego dobrego życzę na nowym miejscu :) pozdrawiam gorąco :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Nietoperko, to ten słynny sks :P ale ja nie zamierzam się tak łatwo poddać :classic_cool: Fajnie, że masz już Karolka na chodzie, mozesz teraz śmigać po necie i nie tylko ;) U nas dzisiaj trochę popadało, pogrzmiało i poszło sobie dalej. Bedzie chyba jeszcze padać, bo muchy się do domu pchają. Samochód z kurzu przynajmniej obmyje. Trzymajcie sie zdrowo, na pohybel zusom wszelakim !! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×