Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Również Wodnik :) z 10 lutego. Zgadzam się z tym, że Wodniki nienawidzą fałszu i obłudy. A jeśli chodzi o facetów, to świetnie dogaduję z każdym, ale najlepiej chyba z Rakiem, Bliźniakiem i Koziorożcem. Irytują mnie Lwy, zarówno kobiety jak i mężczyńi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój brat cioteczny również jest Wodnikiem i jak się czasami spotykamy, to różne dziwne rzeczy przychodzą nam do głowy. Zdarzyło się nam przywiązać kota do deskorolki i puszczać ją po podłodze (byliśmy wtedy pod wpływem %). Szalone imprezy kiedy to próbowaliśmy się zatłuc butelką po piwie. Raz mój braciszek zakuł mnie w kajadanki i musiałam tak chodzić kilka godzin, dopóki mnie nie uwolnił. Po jednej szalonej imprezie facet naszej ciotki musiał malować pokój, bo zostały plamy po piwie na ścianach. Oj sporo tego było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój brat cioteczny również jest Wodnikiem i jak się czasami spotykamy, to różne dziwne rzeczy przychodzą nam do głowy. Zdarzyło się nam przywiązać kota do deskorolki i puszczać ją po podłodze (byliśmy wtedy pod wpływem %). Szalone imprezy kiedy to próbowaliśmy się zatłuc butelką po piwie. Raz mój braciszek zakuł mnie w kajadanki i musiałam tak chodzić kilka godzin, dopóki mnie nie uwolnił. Po jednej szalonej imprezie facet naszej ciotki musiał malować pokój, bo zostały plamy po piwie na ścianach. Oj sporo tego było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombaprawdziwa
hej - ja--> 28 stycznia - jest ktoś jeszcze urodzony tego dnia? pozrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombaprawdziwa
hej - ja--> 28 stycznia - jest ktoś jeszcze urodzony tego dnia? pozrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość habanerka
do bombaprawdziwa witaj w klubie:) ja też jestem z 28 stycznia. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cieplutko wszystkie Wodniki :D Mam wielu znajomych wodników, z każdym świetnie się dogaduję - bo przede wszystkim jesteśmy konkretne, kierujemy się rozumem, mamy inteligentne poczucie humoru, choć często złośliwe... Zdarza się, że jestem nie trafnie odbierana przez nowo poznanych ludzi - jako \"pokorne cielę\", delikatną i skromną osóbkę - w moim przypadku pozory mylą. Bywam egoistką i ignorantką... Jako dziecko byłam okropna... w szkole moim celem było złapanie nauczyciela na błędzie - to dawało mi ogromną satysfakcję! Ale wyrosłam z tego... teraz główne wady, to słomiany zapał..., brak konsekwencji, nieoszczędność.... Najbardziej kocham WOLNOŚĆ - nikt nie jest w stanie mi jej odebrać. Lubię zmiany, ryzyko, samotność. Jestem otwarta i bezpośrednia i... strasznie nieskromna... A Wy? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem podobna do twojego opisu , a urodziłam się 26 stycznia , czy data też ma wpływ ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fate
Witam wszystkie WODNIKI!!! Jestem z 22.01. Najlepiej dogaduję się z wagami. Jestem uparta, drażnią mnie także moje skłonności do perfekcjonalizmu. U ludzi cenię przede wszystkim inteligencję i oryginalność. Z talentów.... raczej zdolności manualne (dużo szkicuję i maluję tuszem). Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodniczka styczniowa
a ja jestem z 25 stycznia!!!! ktos jeszcze z tego dnia sie moze odezwie?? znam kilka osob z 25, oprocz mnie to chyba 5 :) Moze sie ktos przylaczy do naszego nieformalnego i nieistniejacego :) klubu?? i mam wrażenie, że wodniczka lutowa chyba mnie zna ;) bo każdy, ale to KAŻDY punkt jej charakterystyki pasuje do mnie!!! po prostu mnie zagielas!! Tylko z tym rakiem mnie nie straszcie... Bo wlasnie zaczelam sie spotykac z takim jednym... Chociaz on jest z 20 marca, to moze juz pod barana podchodzi, co?? Bo barany sa jak najbardziej ok dla wodnika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiam
Hej, ja też jestem wodniczkom z 18 lutego. Pozdrawiam wszystkich wodników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wodniczko styczniowa-------- 20 marca to napewno baran - świetny facet dla wodniczki, bo kobiety barany mnie strasznie wkurzają - materialistki. fate---------- ja też dogaduję się z wagami - są trochę podobne do Nas :D i mam skłonności do perfekcjonizmu - wolę robić wolniej, ale dokładnie. Ja lubię tą cechę, ale np. mój mąż nie cierpi - no w końcu to moje przeciwieństwo... Gosiam------- ale blisko mnie ... Jeszcze nie spotkałam wodnika z 17 lutego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodniczka styczniowa
wlasnie zobaczylam, ze sie pomylilam ze znakiem... mialo byc ryba, a nie rak... glupek jestem... ale nic bo wlasnie tu jest problem - bo niektore horoskopy podaja, ze ryby sa do 19 marca, a inne ze do 20, wiec baran od 20 albo dopiero 21. no i tu juz nie wiem... ale bede sie pocieszac, ze to jednak baran :D barany sa suuuuper!!! szczegolnie dla wodniczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAGic WOMAN
http://www.majkowscy.neostrada.pl/horoskopy/roczny.html Hej, Wodniki i inne znaki! Ile różnych dat urodzenia, tyle odmiennych osobowości, nawet w obrębie tego samego znaku. Bo na nasze życie ma również wpływ numerologia urodzeniowa. Sumując wszystkie liczby z daty ur. otrzymamy np. uduchowionego Wodnika-Jedynkę, który będzie się różnił od żądnego Wodnika-Piątki itd. Polecam stronkę jw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAGic WOMAN
http://www.majkowscy.neostrada.pl/horoskopy/roczny.html Hej, Wodniki i inne znaki! Ile różnych dat urodzenia, tyle odmiennych osobowości, nawet w obrębie tego samego znaku. Bo na nasze życie ma również wpływ numerologia urodzeniowa. Sumując wszystkie liczby z daty ur. otrzymamy np. uduchowionego Wodnika-Dwóji, który będzie się różnił od żądnego przygód Wodnika-Piątki itd. Polecam stronkę jw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wodniki!ja jestem z 12 lutego i wbrew logice i horoskopom jestem w dosc dlugim zwiazku ze skorpionem:)różnimy sie niemilosiernie ale trwamy razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodniczka 3-cio lutowa
witam wszystkie wodniczki, jestem 11 lat w związku z rakiem i jest super. pozdrawiam wszystkie wodniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodniczka styczniowa
czyzby juz nie bylo wiecej wodnikow?? niemozliwe!!! dopisujcie sie!! zrobmy najwiekszy topik ze wszystkich znakow!!! NIECH NAS ZOBACZA!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodniczka styczniowa
NIECH MOC WODNIKÓW BĘDZIE Z NAMI!!! NIECH WSZYSTKIE INNE ZNAKI POCZUJĄ TĘ MOC!!! WPISUJCIE SIĘ!!! TRZYMAJCIE SIĘ I SIĘ NIE PUSZCZAJCIE (za rzadko ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jestem z 12 lutego, przybijcie piątkę Iskierko 72 i Nietoperzu! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodniczka styczniowa
witaj micha!!!! juz niedlugo urodzinki, co?? ile ci stuknie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze raz ja, dużo nas tu Wodników - zwodników ;) , czy raczej zwodniczki. Jeśli chodzi o termin, kiedy kończy sie Wodnik,a zaczynają Ryby. To wszystko zależy od danego roku i godziny urodzenia. Np. w tym roku Ryby zaczynają się 18.02 o określonej godzinie, a w 2008 - 19.02. Podobnie jest z innymi znakami i takimi krańcowymi datami. I czy ja dobrze zauważyłam, Wodniczka 3-cio lutowa?? To tak jak ja :) Pozdrawiam Was 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy moi znajomi wodnicy wyglądają młodziej, jak ich rówieśnicy, ja również. Też tak macie? :D wodniczko 3-cio lutowa----------- a Twój rak est czerwcowy, czy lipcowy? Bo mój lipcowy to straszny nudziasz i oszczędny do bólu.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milo że jest nas coraz więcej.pozdrowionka dla wszystkich wodniczków a szczególnie dla tych z 12 lutego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodniczka styczniowa
a te killka to ile?? bo ja sie przyznaje, ja 18 plus 4 ale w tym, ze sie wyglada mlodziej, to faktycznie cos musi byc!!! nigdy nie laczylam tego ze znakiem zodiaku, ale mi wiecej niz 19 nie daja!! chociaz mam tyle, ile napisalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wodnik Szuwarek
To ciekawe bo mnie też daja mniej niż mam a kończę 13 lutego 23 lata może to jakaś nasza cecha charakterystyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×