Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Gość habanerka
hej to znowu ja:) Kigana wielkie dzięki za uporządkowanie nas na forum :) nie wiedziałam że tyle nas tu jest Alan_Pol...... świetny pomysł z tymi wpisami. habanerka 28. styczeń lat 31 woj. śląskie fate*......ja wybaczam ale nie zapominam. na samym początku daję duży kredyt zaufania ale jak ktoś nadużyje tego to później wszystko przepada. taki głupi charakter i już. ale tak jak Ty nie potrafię się długo gniewać:) pozdrawiam wszystkie wodniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość habanerka
hej to znowu ja:) Kigana wielkie dzięki za uporządkowanie nas na forum :) nie wiedziałam że tyle nas tu jest Alan_Pol...... świetny pomysł z tymi wpisami. habanerka 28. styczeń lat 31 woj. śląskie fate*......ja wybaczam ale nie zapominam. na samym początku daję duży kredyt zaufania ale jak ktoś nadużyje tego to później wszystko przepada. taki głupi charakter i już. ale tak jak Ty nie potrafię się długo gniewać:) pozdrawiam wszystkie wodniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) no nie...to nie może być prawda. Mamy tyle cech wspólnych. Ja też mogę wybaczyć ale nie zapominam nigdy! Urodziłam się12 lutego mam 33 lata i jestem z woj. śląskiego - Gliwice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) no nie...to nie może być prawda. Mamy tyle cech wspólnych. Ja też mogę wybaczyć ale nie zapominam nigdy! Urodziłam się12 lutego mam 33 lata i jestem z woj. śląskiego - Gliwice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka_wodnika
Cześć Wodniki! Wprawdzie nie jestem astrologiczną wodniczką, ale całe życie związanajestem z osobami spod tego znaku zodiaku (mama, tata, mąż i serdeczna przyjaciółka), więc mam pewne rozeznanie w cechach wspólnych wodników. Co można powiedzieć o wodnku? Na pewno: duża inteligencja, dbałość o wygląd (to prawda, że wyglądają na młodszych, potrafią dobrze się ubrać), obracają sie w dość licznym kręgu znajomych, ale przyjaciół dobierają bardzo starannie ( ktoś , kto im w pewien sposób imponuje),w pracy zawodowej są szanowane, dochadzą do wysokich stanowisk. Panie wodniczki mają dość władczy charakter, bardzo koncentrują swoją uwagę na formę, natomiast panowie spod tego znaku to raczej typ "cichej wody". Pozdrawiam serdeczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Cicha woda brzegi rwie\" i buszujący w chmurach, tak, tak to my wodniki. A duzy kredyt zaufania dla ludzi to najwieksza nasza wada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, widze, ze mojej daty urodzenia: 1.02 nie ma jeszcze na liscie. Kolejna cecha wodniczki (a przynajmniej wodniczki-akary ;) ): lubi byc pierwsza :D. Moj maz jest rakiem lipcowym i jakos nie jest nam zle razem, ale trzeba przyznac, ze to w wiekszej mierze jego zasluga: jest ugodowy i akceptuje z usmiechem moje fanaberie. Tak poza tym to horoskopy traktuje z przymruzeniem oka :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌻 Wodniki 🌻 ! Wodnik przedstawiony jest jako człowiek lejący wodę - znaczy to, że mamy talent krasomówczy, w ogóle lubimy się wypowiadać i potrafimy bajerować najlepiej ze znaków :P Ja nie lubię się kłócić, narzekać, żalić się. Niestety zdarza mi się drwić z mniej inteligentnych zwłaszcza w bezpośrednich starciach... akara-------- ja z moim raczkiem jestem 13 lat i napewno będę do końca... nie ma szału miłości, ale jest szacunek i spokój. Kigana-------- mam to samo - jestem zapominalska, roztargnina, a jednocześnie pedantyczna i... lubie mieć wszystko poukładane, posegregowane i uwielbiam tabelki :D Świetny pomysł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wodniki!jestem z gdanska.mam meza skorpiona,corke byka i syna rybe.niezly bigosik no nie?:)podobnie jak wy szybko wybaczam.nie potrafie sie dlugo gniewac .jestem gadula i \"ciche dni\"to nie dla mnie.jestem uparciuchem i lubie miec ostatnie slowo w sporach ale potrafie sie tez przyznac do bledu.a jak jest z wami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W każdym Wodnika jak zadra siedzi dusza artysty. Wodnik ma nieprzeciętnie rozwiniętą wyobraźnię, stąd ta skłonność u niego do tworzenia...jeśli nie dla ogółu, to chociaż dla siebie...lub znajomych:) . Wodnik nie potrzebuje uznania i pochwał od innych. Samozadowolenie, jak coś osiągnie, jest dla niego wystarczającą nagrodą:) Trzymajcie się ciepło w ten nie-za-ciepły dzionek Wodniki i Wodniczki wodniczka lutowa!🌻 Brawa dla Ciebie!!! Za stworzenie tego topiku!!!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W każdym Wodnika jak zadra siedzi dusza artysty. Wodnik ma nieprzeciętnie rozwiniętą wyobraźnię, stąd ta skłonność u niego do tworzenia...jeśli nie dla ogółu, to chociaż dla siebie...lub znajomych:) . Wodnik nie potrzebuje uznania i pochwał od innych. Samozadowolenie, jak coś osiągnie, jest dla niego wystarczającą nagrodą:) Trzymajcie się ciepło w ten nie-za-ciepły dzionek Wodniki i Wodniczki wodniczka lutowa!🌻 Brawa dla Ciebie!!! Za stworzenie tego topiku!!!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Alan_Pol, lubię Cię :D Fascynuje mnie cała wodnikowska brać - z każdym wodnikiem mam mnóstwo wspólnych tematów i najlepsze impezy tylko z wodnikami :P Masz rację z tą naszą twórczością - dla mnie najważniejsze jest właśnie moje samozadowolenie - nie potrzebuje opinii innych. Ale ogólnie lubię być podziwiana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatm wszystkie wodniki !!!!!! Dołączam się do gorna szuwarków. Ja jestem z 2-go lutego więc urodziny miesiąca. Pozdrowionka dla wszystkich a szczególnie dla wodnika elik :) !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiek1402
Witam wszystkie WODNIKI!! Łączę się z Wami i muszę przyznać, że znalazłam w Waszych opisach wiele swoich cech, choć nie wiem do końca jak powinniśmy to traktować. Przypadek i zbieżność cech, czy może zapisana w numerologii czy astrologii magia?? Tak czy siak podejrzewam, że większość z nas, teoretycznie bardzo podobnych do siebie osób, reprezentuje zupełnie odmienne typy osobowości lub miesznkę wybuchową poszczególnych znaków zodiaku. Podchodzę do tego sceptycznie, choć nie ukrywam, że czytam horoskopy nawet w podrzędnej kolorowej gazetce z programem TV. :-)) Może jeszcze nadmienię, że urodziłam się 14 lutego czyli w WALENTYNKI !! Podwójne święto, które zawsze napawa mnie radością... zwłaszcza rozbawia mnie zadziwiony moim powodzeniem listonosz, który sądzi, że te wszystkie kartki urodzinowe od babci, cioci, kuzynek itd. to WALENTYNKI :-)) POZDRAWIAM !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Tak sobie czytam i postanowiłam się wpisać:D Oczywiście również jestem Wodnikiem i też z 14 lutego;) Opis znaku zodiaku pasuje do mnie w większości. A to, jak ja nie znoszę pająków, doskonale wie moja najbliższa rodzina, która ma ze mną wiele przeżyć z tego powodu:) Myszy też specjalnie nie kocham... Ogólnie jednak nie za bardzo wierzę w horoskopy. Traktuję je z przymrużeniem oka. Przykałdem na to jak rozmijają się z prawdą jest chociażby to, że mam za męża Ryby, a znak ten większość z nich podaje jako nie nadający się na partnera dla Wodnika. Dodam, że męża mam cudownego, jesteśmy ze sobą 11 lat i super się dogadujemy (chociaż trzeba przyznać iż większość opisanych cech, ważnych dla "wodnika", on posiada):D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małe sprostowanko bo trochę niejasno napisałam, ups.... jesteśmy ze sobą 11 lat, ale małżeństwem jesteśmy od 1,5 roku hi hi hi Aż tak wcześnie nie zaczynaliśmy;) sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiek78----moj poprzedni partner zyciowy byl z pod znaku rybek i za nic nie moglismy sie dogadac,po rozstaniu natomiast zostalismy kumplami.wniosek z tego ze z tymi znakami i horoskopami to jest niezle zamieszane.teraz tworze dlugoletni zwiazek ze skorpionem i jest ok. a przeciez horoskopy odradzaja takie zwiazki.:)ale ja jestem bardzo przekorna dusza i lubie pokonywac przeszkody.im cos trudniej przychodzi tym wieksza sprawia mi satysfakcje.pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się bardzo,że tabelka się Wam spodobała. Przeczytałam Wasze wpisy i uzupełniłam: Cicha ........................... 22 stycznia Fate ............................ 22 stycznia Micha ...........................25 stycznia Wodniczka styczniowa ..... 25 stycznia Amelia 18....................... 26 stycznia Mahatman......................27 stycznia Wonik...........................27 stycznia Bombaprawdziwa .............28 stycznia Habanerka .....................28 stycznia, 31 lat, woj. śląskie Zodica ..........................30 stycznia Akara ...........................1 lutego Wodnik elik ....................2 lutego Jasmine02 ......................2 lutego Kasinka .........................3 lutego Kigana .......................... 3 lutego Wodniczka 3-cio lutowa .....3 lutego Alan_Pol..........................6 lutego, 37 lat, woj. lubuskie Socha ........................... 7 lutego Cz_rna ..........................8 lutego Magdoosia_85 .................10 lutego I say ............................ 12 lutego Iskierka 72 .....................12 lutego, 33 lata, woj. śląskie Nietoperz ...................... 12 lutego Alunia11......................... 13 lutego Wodnik Szuwarek ............. 13 lutego Asiek1402 ......................14 lutego Asiek78 .........................14 lutego Graha ........................... 14 lutego Wodniczka lutowa ............ 17 lutego Z tą pamiętliwością mam to samo, wybaczam, ale pamiętam. Chociaż ostatnio staram sie odpuszczać sobie i innym. Szkoda życia na rozpamiętywanie kto i co i dlaczego ... oczywiście takie refleksje przychodzą z wiekiem ;) Co do artystycznych skołonności, to kiedyś próbowałam coś pisać ( prozą, bo wierszy nie lubię), ale jakoś nie rozwinęło się to u mnie, tak jak np. u Ciebie, Alan :) Ale może, kiedyś .... Narazie życzę Wam miłego popołudnia, ja mam w planach spotkanie z moim postrzelonym Strzelcem ;) , który coś smutny jest ostatnio. Papa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wodniczki i Wodniki Wracam ze spaceru z Moimi Miłościami - dużą Nikii i malutką Nadią i co widzę? Przepiękną tabelkę w wykonaniu przemiłej Kigana 😘. Ale to nie wszystko - najdrożsi ze znaków zodiaku, - w tabeli są tylko trzy,TRZY {poza mną: Habanerka🌻 i Iskierka 72🌻 }pełne wpisy o niebywałej wręcz odwadze dokonane, bo te osoby podają swój wiek i województwo przebywania, zamieszkania, zameldowania, zalegania, zalewania, etc...:) A reszta co, odwagi nie ma? To tylko my, trzydziestolatki, zdobyliśmy się na odwagę? Ej, brać wodniasta, proszę uzupełniajcie dane, pokażmy na tym forum, że ród wodniacki nie boi się niczego i nikogo i gdzie popadnie wodę leje...;) :) Kigana! Przesadasz, ale dzięki, dzięki, o dzięki, ma Pani, pisz tak mi więcej, bom łasy na pochwały jak każdy facet,a w dodatku Wodnik;) :)asiek78! Tylko pozazdrościć Wam obojgu tego wzajemnego uwielbienia przez 11 lat!!! Też bym tak chciaaaał!!! :)wodniczka lutowa! I ja Cię lubię:D I zgoda co do tego podziwiania:p :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...uch...a co tam ! ;-) ergo---micha wodniczka---29l.----opolskie. Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem z 11 lutego :D pozdrawiam wszystkie zwiariowane Wodniczki. i tak jestesmy najlepszze cmok biegne robic obiadek dla mojego kochania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też zawsze wyglądałam na młodszą i często o tym słyszę Jestem raczej spokojnej natury, nie denerwuję się na innych bez powodu, nie przejmuję tzw. głupotami, bo wiem że szkoda na to energii życiowej Najbardziej na świecie nie znoszę głupoty :-( Nie ulegam uprzedzeniom i stereotypom, raczej ignoruję niż potępiam/krytykuję Z jednej strony mam o sobie bardzo dobre zdanie, z drugiej ciągle chcę coś poprawić, bo chciałabym być prawie perfect :-D To pierwsza część moich wyznań, zajrzę jeszcze, kiedy będę miała więcej czasu Pozdrowienia dla wszystkich :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEEEJ🖐️:D Wodnikowie:P i Wodniczki:D Wlasciwie to ja w horoskopy nie wierze, a she ciekawam baldzio(uhh:P) wszystkiego nio to nie omieszkalam tu wstapic:D Nio i jakie wnioski? Wodniki sa boskie:P;) Nie nio ale tak powashniej troche to sheczywiscie wiele nas laczy:DI dlatego i ja sie z Wami lacze;) A w szczególnosci z moja gwiezdna blizniaczka -13 lutowa 23 letnia prawie:P Wodniczka Szuwarka:D:D🌼 Ps.A artystka tesh jestem- zwlaszcza w pokoju wystepuje- czyniac w nim artystyczny nielad:P;):D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALAN_POL sorry ale ja tez podalam miasto z ktorego jestem a co do wieku to jeszcze przez chwile z przodu mam 3-ke.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I spoko Wodniczki i Wodniki! Na ra jestem najstarszechniejszy z wodniarstwa wszelkiego na tym topiku...:D , a więc przyznawać się tu gdzie mieszkata i ile lat mata :p!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak od razu jeszcze raz, ale mam rozprawkę do rozgadania z nietoperzem;) nietoperz! Ty kończysz wkrótce 40 latek...:D ? TZN jestes ode mnie starsza. I dzięki Bogu, i bogom, chyba że źle Cię zrozumiałem... A tabelki to chyba Kigana bedzie pilnować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak!zostal jeszcze niecaly miesiac a potem ryczaca czterdziecha!:P i tak poki co to chyba ja jestem nestorka wsrod naszej wodnikowej braci.(chyba ze sie ktos nie przyznal do wieku.pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Habanerka
no widzę że tutaj prym w pisaniu wiedzie Alan_Pol i Nietoperz:) pozdrawiam wodnikową brać bardzo cieplutko:) Nietoperz....... cóż znaczą lata przy naszej jakże młodej (wodnikowej) duszy? liczy sie to jak się czujemy a nie ile mamy! jakość nad ilością!! i tak trzymać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×