Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

kochane Wodniactwo! U mnie za oknem nie dość, że leje deszcz, to jeszcze grzmi i błyska,brrr, okropna pogada:( Normalnie nienormalna straszna burza w środku zimy!:( ). A jak u Was? Dygresja do słomianego zapału - oczywiście, zgadzam się, że to nasza \"narodowa\" wodnicacka cecha. W moim przypadku przekłada to się na pracę. Zmieniam profil pracy średnio co 2 lata, a bywa, że i po pół roku;) Witaj fate🌻 Chyba nie znajdziesz Wodnika bez wstrętu do pająków, brrr:P wodniczka lutowa 🌻 jesień jest piękna:classic_cool: o ile masz na myśli tę jesień w rodzaju \"polskiej złotej jesieni\":) hej ma-dzik🌻 i jak tam w Wawie pada deszcz czy sypie śnieg? inkaminka 🌻ja też potrafię uronić łezkę na reklamie, mimo, że jestem facetem, a puść mi romantyczna komedię to bóbr ze mną wysiada:p:D nietoperz 🌻 - Dobrze, że Cię nie ma w moich stronach...do ulewnego deszczu doszedł grad, wyobrażasz sobie? Kigana🌻 może Ty dziś nigdzie nie wyjeżdzaj autem:) ? Musi być u Ciebie cholernie ślisko \"pod oponami\"...:( ALANISSSSS 🌻 a na jakim modelu miotły się przemieszczasz w czaso-przestrzeni:);):D ??? Mahatman 🌻Mam nieśmiałą prośbę do Ciebie, o Tryskająca Astrologiczną Wiedzą, ostatniego 21 listopada w XXI wieku urodziła mi się córeczka Nadia - taki malutki skorpionek:) Możesz mi napisać, biorąc pod uwagę układ gwiazd, czego mogę się spodziewać po moim szczęściu?:) habanerka 🌻 piękna blondynka o długich włosach, wzroście 178 cm i niebieskich oczach:D ;)wodniczka 3-cio lutowa 🌻 Ale masz z tym lipcem:), wszystko co się dało:) iskierka72 🌻 nie cierpiałem chemii, brrr, równie bardzo jak fizyki i matematyki. Podziwiam Cię, że jesteś nauczycielem chemii:classic_cool: Baranica 🌻 bardzo interesujący opis Twojej przyjaciólki:) magdab 🌻 no to masz okazję poznać wielu baaardzo różnych Wodników:D WODNIKI SĄ NAJLEPSZE? Możliwe, ale cool na pewno!:classic_cool: Pozdrawiam w samo południe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wodnik Szuwarek
Do fanki wodnika napisalaś,że wodniki dbaja o swój wygląd PRAWDA że starannie dobierają przyjaciól PRAWDA że dobrze sie ubierają PRAWDA po stokroć że kobiety są wladcze PRAWDA!!!!!!!!! że mężczyźni spod tego znaku to "ciche wody" PRAWDA pozdrawiam cię gorąco Do Alan POL to prawda ,że wodniki maja dużą wyobraźnię Melduję ,że jestem z woj. lódzkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wodnik Szuwarek
Alunia 11 pozdrawiam cię "bliźniaczko"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mahatman dla Alan_Pol
Hmm, z tego co napisałem wynika, że sceptycznie podchodzę do analiz kosmograficznych astrologów, zresztą tworzy się je znając dokładny czas urodzin, mogę podrzucić jednak pewien opis Skorpiona: Skorpion to osoba bardzo silna psychicznie. Planetą tego Znaku Zodiaku jest Pluton, odpowiadający za głębokie przemiany i doświadczenia na granicy śmierci i odrodzenia. Skorpiona łatwo poznać po przenikliwym spojrzeniu i seksownym wyzywającym stroju. Mimo tego w środku Skorpion jest bardzo uczuciowy, choć próbuje ukryć swoje emocje. Strach przed zranieniem powoduje, że niechętnie otwarcie mówi o uczuciach i robi zmyłki, żeby nikt go nie rozszyfrował. Skorpiona pociągają zagadki, tajemnice i niewyjaśnione zjawiska. Nic, co powszechnie dostępne, nie jest dla niego atrakcyjne. Lubi wszystko wiedzieć i potrafi zabawić się w detektywa, żeby zdobyć potrzebne mu informacje. Jest zapalonym eksperymentatorem i często przeprowadza doświadczenia na sobie i swoich bliskich - pragnie poznać granicę cierpliwości, wytrzymałości i bólu. Może się nieraz wydawać, że Skorpiony są smutne i mało się uśmiechają. To wewnętrzne przeżycia i chowane emocje tak na nie działają. Skorpion jest dobrym obserwatorem i psychologiem. Ma doskonałą intuicję emocjonalną i niełatwo go oszukać - wyczuje każdy fałsz. Od znajomych i partnerów życiowych wymaga całkowitego zaangażowania i poświęcenia - inaczej rezygnuje. Często bywa agresywny. Szczególnie wtedy, kiedy stres i emocje sięgają szczytu. Skorpion ma charyzmę i wewnętrzną siłę, która nie pozwala mu na bycie osobą przeciętną. Jest dobrym organizatorem i kierownikiem. Dla przyjaciół jest gotów zrobić wszystko. Zraniony Skorpion mści się okrutnie, a zniewag i krzywd nie zapomina i nie wybacza nigdy. Skorpion jest wytrwały i umie poczekać, żeby zdobyć upragnioną rzecz, stanowisko czy osobę. Skorpion odpoczywa najchętniej w gronie najbliższych przyjaciół, z którymi spędza wieczory w kinie lub w pubach. Lubi także wyjazdy nad jezioro lub morze. Zaś Nadia jako imię wywodzi się z łaciny, oznacza nadzieję, zresztą Nadzieja jest personifikacją jednej z cnót. Skądinąd bardzo ładne imię. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Niedawno z pracy wróciłam i do kompa zasiadłam,a w pracy nie mam możliwości przesiadywania w necie, jest to po prostu nierealne:) jedynie z doskoku, gdy musze faktycznie coś miec na już. A u mnie już po śniegu,rano padał deszcz ze śniegiem, wiał straszliwy wiatr,ale już jest wiosna. Mnie ona nie przeszkadza, ale obawiam się jednego: że jak teraz nie ma zimy, to pojawi się w marcu lub kwietniu, bo i takie sytuacje też miały miejsce. No ale.... Dziś to moje zamotanie dość mocno dało się mi we znaki, no może jakichś skutków ubocznych nie było,ale co się nachodziłam to moje :D Pozdrawiam Was 🖐️ I jeszcze aktualizacje: MoBa ...........................21 stycznia, 27 lat, woj. wielkopolskie Cicha ........................... 22 stycznia Fate ............................ 22 stycznia Micha ...........................25 stycznia, 29 lat, woj. opolskie Wodniczka styczniowa ..... 25 stycznia Amelia 18....................... 26 stycznia Mahatman......................27 stycznia, 35 lat, Warszawa Wonik...........................27 stycznia Bombaprawdziwa .............28 stycznia Habanerka .....................28 stycznia, 31 lat, woj. śląskie Magdab .........................28 stycznia, 28 lat Zodica ..........................30 stycznia Akara ...........................1 lutego Wodnik elik ....................2 lutego Jasmine02 ......................2 lutego Kasinka .........................3 lutego, 25 lat, woj. małopolskie Kigana .......................... 3 lutego, 34 lata, woj. wielkopolskie Wodniczka 3-cio lutowa .....3 lutego, 31 lat Justin_28........................4 lutego, 28 lat, woj. śląskie Inkaminka ...................... 5 lutego, 22 lata Alan_Pol..........................6 lutego, 37 lat, woj. lubuskie Socha ........................... 7 lutego, 30 lat, Warszawa Wojtaszek......................7 lutego, 25 lat, Białystok Cz_rna ..........................8 lutego Magdoosia_85 .................10 lutego, 19 lat, woj. warmińsko - mazurskie skarbczyk.......................10 lutego Sarna_27 .......................11 lutego I say ............................ 12 lutego Iskierka 72 .....................12 lutego, 33 lata, woj. śląskie - Gliwice Nietoperz ...................... 12 lutego, 39 lat, woj. pomorskie - Gdańsk Alanisssss .......................13 lutego, 22 lata, woj. śląskie Alunia11......................... 13 lutego Wodnik Szuwarek ............ 13 lutego, 22 lata, woj., łódzkie Wodniczka 13..................13 lutego, 25 lat Asiek1402 ......................14 lutego Asiek78 .........................14 lutego Graha ........................... 14 lutego ma-dzik..........................16 lutego, 23 lata, Warszawa Wodniczka lutowa ............ 17 lutego, 32 lata, woj. zachodnio – pomorskie Gosiam .......................... 18 lutego Też wodnik ..................... 18 lutego, 29 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie i jakshe wymownie:D:D:D🖐️;) Ladnie tak Wodniku Szuwarku zapominac o gwiezdnej-jeszcze jednej-:P:P:P blizniaczej siostrzyczce[nonono, bo Ci tu zaraz szuwarka zrobiem:P:P;);)]. No to kiedy oblewamy te 23 urodzinki;)I ja tu wcale nie zalewam;) Ani mi sie mysli nawet o zalaniu;) Tylko tak delikatnie pochlupac;):D:D Posaczyc wrecz:p:);) Alanku Polku (prawda she ladnie;)) moj sprzet to glownie Serce -szybkie niezmiernie(wszakem w gorracej wodzie kapana:D:D) A jak dam speeda to normalnie rakieta nie serce;) A u Ciebie w lubuskim tesh bywam- latem zwlaszcza🌼🌼🌼Ioczywiscie to Serce(szalone:D) tam mnie tak gna- do Mego Tatusia❤️:* I wierze Ci , she jak tam jush zima chwyta to taaak przeokrutnie marzna kopyta(jam wcale nie wypita kobita;)). Ale zato latem w Jeziorach Braterskich Wodniakow uczta (czytaj balanga:D hulaszcza )trwa:D:D:D A jesli sie jush wynurzyc to tylko po kanie:D🌼A ja jeszcze Nadiezde lubie🌼 Acha i zapomnialabym , she ...tesh lubie sie ladnie(hmmm...dobrze?) ubrac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich. Mahatman---przeczytalam twoj opis dotyczacy skorpionow i jestem pod wrazeniem ,albowiem mam meza skorpiona i to co napisalas pasuje do niego jak ulal!!!!albo masz dobre zrodla albo jestes genialna!(obstawiam to drugie bo przecierz jestes wodnikiem:) )Alan_Pol---tez sie ciesze ze mnie tam nie bylo,ale niestety moja piekna ,biala zime tez juz zamienilo w chlape.no coz byle do wiosny!usciski dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ponownie szuwarowa brać! pogoda pod psem ani na spacer z psem, a co z dzieckiem dopiero kompa mi dano włączyć to z braćmi w necie poklikam tu i tam trochę Ale mi wyszło, czo? :D Poeta ze mnie marny, jak i pisarzyna tyż:P Mahatman !🌻 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ to za te informacje o tym moim skorpioniku najdroższym, 21 serduszek jak 21 listopada:) Pozwoliłem sobie Twoją wypowiedź na topiku o Nadii zamieścić...Dziękuję bardzo...:D Kigana !🌻 Jesteś nieludzka z tą tabelką. Naprawdę super!😘Porządek musi być! Cieszę się, że jesteś cała i zdrowa, bo pewnie do pracy, tak czuję, dojeżdżasz autem? A w RMF FM ciągle nadają, że ciężkie warunki jazdy w całym kraju nad Wisłą:( ALANISSSSS ! 🌻 Alanku Polku? bahdzoo ladniee!!!❤️ A ghdzież tfwe kohrzenie na lubuskiej zhiemi??;) Wodnik Szuwarek !🌻 Meldunek przyjęty! Spocznij i witaj w naszym stawie:) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i taaaaka zima przyszła. i kurcze tak sniegiem sypneła. i zapowiadało sie bardzo pieknie. juz sanki miałam odkurzac i co? i gucio! deszcz zaczął padac! 😭 pozdrawiam wodniczki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wodniki-psotniki ! :P A mnie się podoba nasza \"zima\" - fajna, bo nietypowa! Próbuje coś napisać, ale natchnienie mnie opuściło.. i nicość posiadła ducha... :( I chcę zmienić nick na bardziej charakterystyczny, a nie mam pomysłu... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie wodniki Ja jestem z 7 lutego , niecierpię pająków , jestem pedantką i mam większość cech przypisanych wodnikom. Mam męża skorpiona i wszędzie czytam , że taki związek nie ma prawa istnieć, a nasz istnieje już 14 lat(z czego 9 po ślubie) no i dane do statystyk:woj. mazowieckie , lat jeszcze 27 (za 18 dni 28 )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani wodnik
Witam wszystkie Wodniczki i Wodników :) Dużo Was tu :) i dobrze :D . Co wy tak prawie wszystkie kobitki-wodniczki uparłyście się , że kobiety spod tego znaku nie cierpią pająków? :) Przecież już na początku wodniczka lutowa 2 tak o paniach- wodniczkach m.in. napisała : "Jest ona życzliwa, prostolinijna i wierzy ludziom, ale tak jak wiele kobiet czuje wstręt do myszy i pająków,tak Wodniczkę ogarnia obrzydzenie, kiedy na drodze życiowej napotka głupca, chama lub oszusta." ;) Ja w pełni identyfikuję się z ową charakterystyką, z jednym małym zastrzeżeniem :) idealny związek stanowiłam kiedyś z panem Wodnikiem :) A może tylko wydaje mi się że idealny :), może jednak bliźniak byłby lepszy? kto wie? :D Ja jestem wodniczką styczniową 29 styczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qrcze , brakuje mi jush powoli powitan.....hmmm:P:P:P No to raz jeszcze witam Wodniki🖐️ (slaaabo jakos :(:(:P) Wodniczko lutowa widzisz kashdemu [nawet i o dziwo(uups...jak ja sie wyrasham) Wodnikowi;)]kiedys weny brak.;) Ale ja mam jednak pomysla- a wez sie nazwij po prostu Charakterystyczna Wodniczka Lutowa- a co Ci tam:D w koncu jest to baardzo charakterystyczny nick;)A jesli i tej charakterystycznosci Ci za malo to sie nazwij moshe...czekaj, wiem....Bardzo Charakterystyczna Wodniczka Lutowa:D;) Mam nadzieje , she choc troszke pomoglam:D:D;) Panie Alanie( cosh, w koncu\" Kobieta zmienna jest\":P;)) nie , korzenie zdecydowanie slunskie;):D mom;). To Tatusia tam pewnikiem Wodnikowe(!!) Serducho ash tam , do sosnowych lasow pognalo:(;). Ale zato jak fajnie, fajnie sie tam bywa:D;). Wy to przynajmniej tam macie jakich takich(od nadmiaru czystej(!!) wody pewnie;)) wymytych pod oknami;) chlopoków. Bo nasze takie choby;)(o ja gwara dopiero gaworze;):P) niedomyte slipia majom, albo co:P;). Czorne to przelokropicznie!!:P;):D:D:D Ps. No, wreszcie rhozuumiem ;) co Panie Alan pishesh:P;):D I w sekrecie powiem, she ash mnie reka swieshbila, sheby wczesniej napisac Alanq Polq;);):D:D:D No to Szuwarkiem 🖐️ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wodniczko lutowa ---> mozesz dwa nicki mieć, a jak chcesz zmieniać, to może pokombinuj z imieniem, nazwiskiem, inicjałami ... Alanie ---> dojeżdżam samochodem do pracy, nie jest tak źle. Jka jadę to już jest jasno, jak wracam jeszcze też. Najgorzej, jak musze wieczorem gdzieś się autem pałętać, niby w mieście ulice są oświetlone,ale jak się okazuje nie tak do końca. A porządek musi być, nawet na topiku dla roztargnionych Wodników :) Pani Wodnik ---> jak widać Wodniczki to typowe kobiety, które nie lubią tych tam różnych stworzeń :) Ja niestety z panem wodnikiem nie stworzyłam idealnej pary, a tak mi się wydawało, że może coś z tego będzie .... No to dopisuję dwie następne Wodniczki do tabelki :) MoBa ...........................21 stycznia, 27 lat, woj. wielkopolskie Cicha ........................... 22 stycznia Fate ............................ 22 stycznia Micha ...........................25 stycznia, 29 lat, woj. opolskie Wodniczka styczniowa ..... 25 stycznia Amelia 18....................... 26 stycznia Mahatman......................27 stycznia, 35 lat, Warszawa Wonik...........................27 stycznia Bombaprawdziwa .............28 stycznia Habanerka .....................28 stycznia, 31 lat, woj. śląskie Magdab .........................28 stycznia, 28 lat Pani wodnik ....................29 stycznia Zodica ..........................30 stycznia Akara ...........................1 lutego Wodnik elik ....................2 lutego Jasmine02 ......................2 lutego Kasinka .........................3 lutego, 25 lat, woj. małopolskie Kigana .......................... 3 lutego, 34 lata, woj. wielkopolskie Wodniczka 3-cio lutowa .....3 lutego, 31 lat Justin_28........................4 lutego, 28 lat, woj. śląskie Inkaminka ...................... 5 lutego, 22 lata Alan_Pol..........................6 lutego, 37 lat, woj. lubuskie Embalina ........................7 lutego, 27 lat, woj. mazowieckie Socha ........................... 7 lutego, 30 lat, Warszawa Wojtaszek......................7 lutego, 25 lat, Białystok Cz_rna ..........................8 lutego Magdoosia_85 .................10 lutego, 19 lat, woj. warmińsko - mazurskie skarbczyk.......................10 lutego Sarna_27 .......................11 lutego I say ............................ 12 lutego Iskierka 72 .....................12 lutego, 33 lata, woj. śląskie - Gliwice Nietoperz ...................... 12 lutego, 39 lat, woj. pomorskie - Gdańsk Alanisssss .......................13 lutego, 22 lata, woj. śląskie Alunia11......................... 13 lutego Wodnik Szuwarek ............ 13 lutego, 22 lata, woj., łódzkie Wodniczka 13..................13 lutego, 25 lat Asiek1402 ......................14 lutego Asiek78 .........................14 lutego Graha ........................... 14 lutego ma-dzik..........................16 lutego, 23 lata, Warszawa Wodniczka lutowa ............ 17 lutego, 32 lata, woj. zachodnio – pomorskie Gosiam .......................... 18 lutego Też wodnik ..................... 18 lutego, 29 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Widzę że się tutaj nieźle Wodniki rozkręcają :D Trochę się zagapiłam z zaglądaniem tutaj ale już się poprawiam :) Napisałam że mam 18 + Vat i ktoś pytał jaka stawka Vat-u :) Niestety, najwyższa :( czyli 22. No dobra, w sobotę kończę 40 -stkę. Jestem z woj. śląskiego. Nie wiedziałam że tu taka lista się pojawiła dokładna :) Brawo, dobry pomysł :) I jak długo byłam na pierwszym miejscu :P :D :D :D Pozdrawiam wszystkich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodniczko lutowa
...a może Lady Luty, Lady February...:) albo lutowa kotka:) albo albo wodniczka lutowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cicha ---> fajnie,że się odezwałaś :D Nieważne, ile ma się lat, ważniejsze jest, jak się człowiek czuje. Mozna być starym dwudziestolatkiem, albo młodą czterdziestolatką, pięćdziesięciolatką ... ,prawda? Tak myślę i nie tylko ja tak uważam na tym topiku :) No to dopisuję Twoje dane :) MoBa ...........................21 stycznia, 27 lat, woj. wielkopolskie Cicha ........................... 22 stycznia, 39 lat, woj. śląskie Fate ............................ 22 stycznia Micha ...........................25 stycznia, 29 lat, woj. opolskie Wodniczka styczniowa ..... 25 stycznia Amelia 18....................... 26 stycznia Mahatman......................27 stycznia, 35 lat, Warszawa Wonik...........................27 stycznia Bombaprawdziwa .............28 stycznia Habanerka .....................28 stycznia, 31 lat, woj. śląskie Magdab .........................28 stycznia, 28 lat Pani wodnik ....................29 stycznia Zodica ..........................30 stycznia Akara ...........................1 lutego Wodnik elik ....................2 lutego Jasmine02 ......................2 lutego Kasinka .........................3 lutego, 25 lat, woj. małopolskie Kigana .......................... 3 lutego, 34 lata, woj. wielkopolskie Wodniczka 3-cio lutowa .....3 lutego, 31 lat Justin_28........................4 lutego, 28 lat, woj. śląskie Inkaminka ...................... 5 lutego, 22 lata Alan_Pol..........................6 lutego, 37 lat, woj. lubuskie Embalina ........................7 lutego, 27 lat, woj. mazowieckie Socha ........................... 7 lutego, 30 lat, Warszawa Wojtaszek......................7 lutego, 25 lat, Białystok Cz_rna ..........................8 lutego Magdoosia_85 .................10 lutego, 19 lat, woj. warmińsko - mazurskie skarbczyk.......................10 lutego Sarna_27 .......................11 lutego I say ............................ 12 lutego Iskierka 72 .....................12 lutego, 33 lata, woj. śląskie - Gliwice Nietoperz ...................... 12 lutego, 39 lat, woj. pomorskie - Gdańsk Alanisssss .......................13 lutego, 22 lata, woj. śląskie Alunia11......................... 13 lutego Wodnik Szuwarek ............ 13 lutego, 22 lata, woj., łódzkie Wodniczka 13..................13 lutego, 25 lat Asiek1402 ......................14 lutego Asiek78 .........................14 lutego Graha ........................... 14 lutego ma-dzik..........................16 lutego, 23 lata, Warszawa Wodniczka lutowa ............ 17 lutego, 32 lata, woj. zachodnio – pomorskie Gosiam .......................... 18 lutego Też wodnik ..................... 18 lutego, 29 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć szuwarkowej Braci! Wiecie jak po serbsku nasz znak? Vodolija ;-) zgadzałoby się---w laniu wody też czasem jestem niezła ;-) ech---------Wy też jesteście tacy niepunktualni? Walczę z tym. ale marne efekty, marne...Dziś na przykład spóźniłam się na jedyny autobus, który mógł mnie na czas zawieźć do pracy (nie pierwszy raz, dodam :-) Miłej nocki-----pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodnik-Asia
13 luty.... pozdrawiam serdecznie wszystkie wodniki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wodnikowa rodzinko. CICHA-----dzieki za uzupelnienie danych :)od razu mi lepiej.myslalam ze juz na zawsze zostane najstarszejsza a tu prosze jest rowiesniczka:)pozdrawiam cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MoBa----wszystkiego naj naj naj z okazji urodzin.jako pierwsza z naszego grona bedziesz przejadala urodzinowy tort zycze ci zatem udanej imprezki.buziaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cieplutko braci i siostry gwiezdne, a szczególnie gorąco naszą dzisiejszą solenizantkę --------- MoBę 🌻 Zyczę Ci spełnienia marzeń, radości , zdrowia i szczęścia! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yhyy hyym:MoBa to dla Cie: \" Happy birthday To You, happy birthday to You, happy birthday Dear MoBa, happy birth-day toooo Youuuu:D;) Ps. Mam cichutka nadziejke , she obylo sie bez falszow;):p. A , she po angielsku? Przeciesh wiadomo(i pisano;)), she z jezykami obcowanymi Wodniki sobie radza:);):D 🌼🌼🌼 ------> mam nadzieje MoBa, she lubisz niebieskie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wita wodnikowo:) no tak! nie było mnie jeden dzionek a tyle zaległości w czytaniu ;) mo-Ba uściski z okazji urodzin, jeszcze więcej wodnikowego optymizmu i żeby uśmiech nie znikał z Twej twarzy :) Alan_Pol...... ach jakże bym chciała być taką długowłosą blondynką ;) no ale cóż.... jak sie nie ma co się lubi to się lubi........ Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie i uważnajcie na drodze bo strasznie ślisko i mokro :( Kiedy przyjdzie lato :(???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodnik_nie_wodnik
Witajcie wszystkie wodniczki i wszyscy wodnicy. Ja urodzilem sie 20 stycznia ok 2 w nocy. Kiedys w jakims kalkulatorze internetowym (nie pamietam jaki to byl serwis) wyszlo ze jestem wodnikiem, w prasie i ksiazkach roznie jest to traktowane w niektorych 20 stycznia jest pierwszym dniem wodnika, a w innych ostatnim dniem koziororzca, jak to jest? Moze wiecie i podzielicie sie ze mna wiedza, bede wdzieczny. Podobno zalezy to od roku urodzenia, ale nie jestem pewien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem Szalone Wodniactwo! Marna pogoda,hm, ciąg dalszy:( , a przed nami weekend... Ech, tęskno mi do ciepłego słóneczka:P ,a Wam? ;) ❤️MoBa❤️-🌻🌻🌻 Sto lat, sto lat, sto lat, niech żyje, żyje nam...Nieeech żyyyjeee naaaaamm!!!:classic_cool: Wszystkiego wyśnionego!!!:classic_cool: Mahatman❤️ - Nadia urodziła się dokładnie 21 listopada 2004 roku o godz. 15.55, ważąc 2950g i mierząc 49 cm, gdyby to miało jakieś znaczenie i gdybyś w wolnej chwili zerknął do swojej czarodziejskiej kuli i wyczytał coś więcej na jej temat...:)? Opis jaki zaserwowałeś - zwalił mnie z nóg:D ma-dzik 🌻 a może tak do sanek kóła jakiesik doczepić (z deskorolek można wyrywać) i baldachim z łoża, żeby Ci na łepek nie kapało i saniami można śmigać...jeno jeszcze do jakiegoś traktora sznurem od bielizny trzeba by się podczepić:P Ach Embalina, Embalina🌻, ach, jednak siódmy, nie szósty, ajajaj, a tak blisko już było😭.Witaj serdecznie w stawie:classic_cool:!! pani wodnik🌻 - zaprawdę powiadam Ci: mężczyźni z pod (spod, z na, z za też;) ) Wodnika najlepsi z najlepszych są:)...czasem;) ALANISSSSS🌻 Qrcze - Alanq Polq, no ja nie moge,fajnie jest:);):P i wymyty chlopok jam jest jako i insze tutejsze chlopoki:D Kigana🌻, Ty kierowco rajdowca, na rajd Paryż-Dakar się nie wybierasz?;) Tam kobity furorę robią, daleko w polu (czytaj: na pustyni) ckłopów zostawiając:D cicha🌻 Jutro Twoja upragiona czterdziecha;)!!! Nie martw się, przed tobą zapewne jeszcze drugie czterdzieści lat:) . Zacznij się martwić na początku trzeciej czterdziechy, czy dożyjesz czwartej:) micha🌻 - też się spóźniać - (I TO NOTORYCZNIE:) ) potrafię ciągle...:) habanerka🌻 - ale długie nogi masz?:):P A włosy zawsze można zapuścić;) wodniczka lutowa🌻 Twój nick jest śliczny:), może Sarkana Ci podpowiem - jeśli koniecznie chcesz zmienić, co po łotewsku znaczy czerwona-czerwony? :) O ile lubisz czerwony kolor:) Ja uwielbiam niebieski w każdej postaci. Dla mnie chleb nawet mógłby być niebieski:D nietoperz🌻 napisz coś więcej o charakterze swojego Skorpiona proszę, bo mnie bardzo interesuje jak może się ukształtować charakter mojego Skorpionka:) - jeśli możesz:) wodnik-Asia🌻, co myślisz o trzynastce;), przynosi pecha czy nie przynosi:) Ty z trzynastego jestes ekspertem w tej sprawie pewnie:) wodnik_nie_wodnik❤️ biedny Ty i rozdarty wewnętrznie. Ekspertem od tych astrologicznych spraw w tym stawie jest Mahatman-czarodziej nad czarodzieje zwany Mahatman Szary Wodnik:), może Ci odpowie w sposób zrozumiały, choć czarodzieje często kręcą, że nijak nie rozbierzesz co jest czarne, a co białe:D :) Nie martwcie się złą aurą na zewnątrz. ważne, żeby wewnatrz Was aura Wasza świeciła radością i kolorami tęczy, wprawiając Was w nastrój samozadowolenia (i samouwielbienia wodniackiego:P). Pozdrawiam Was gorąco w zimny dzionek :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mahatman do Alan_Pol
Moja czarodziejska kula jest w tej chwili zajęta ;) Poza tym już wcześniej pisałem o tym, że jako sceptyk, jeśli nie powiedzieć krytyk, to astrologią się nie param. Chociaż może kiedyś jako chwilowe hobby? Któż to wie? A co do swojej wiedzy, to przecież wiecie dobrze, że wodniki są genialne (a czasem pewnie przemądrzałe) ;) Co do wodnik_nie_wodnik, to jako urodzony 20 stycznia może się spokojnie zaliczać do wodników, zwłaszcza, że jest to jeden z najlepszych znaków, no nie? ;) Żeby wam umilić jakoś dzień, podam wam sexhoroskop dla Wodników: ;) Wodniki są bardzo ciekawe spraw seksu, ale niekoniecznie się na nie szybko decydują. Lubią rozmawiać o sprawach erotyki z przyjaciółmi, lecz jako demony seksu nie czują się najlepiej. Wodniki cenią sobie partnerstwo, niezależność i wolność w związku. Mają w życiu więcej przyjaciół niż kochanków. Dlatego często mylą przyjaźń z miłością lub odwrotnie - miłość z przyjaźnią. Powstaje wtedy trudna do rozwiązania sytuacja dramatyczna, w której czują się zagubione i zdezorientowane. Wodniki są bardzo otwarte na dziwne i ekscentryczne relacje. Nie zdziwią ich pary homoseksualne, ani biseksualne. Same jednak rzadko decydują się na tego typu relacje, przy zachowaniu pełnej tolerancji i szacunku wobec seksualnej inności. Trudno przewidzieć klucz, jakim kierują się Wodniki w doborze kochanków. Podnieca je wspólnota myśli i zainteresowań. Wtedy okazują się wyzwolonymi i pełnymi inwencji partnerami seksualnymi. Wybranka Wodnika nie musi być obiektywnie piękna. Wystarczy, że ma to coś, co pociąga i intryguje. Musi być też dobrym kompanem do rozmów i wyjazdów. Pani Wodnik lubi mężczyzn dziwnych i nieco oderwanych od rzeczywistości. Geniusze naukowi, informatycy czy fizycy jądrowi zaimponują jej na tyle, że może zdecyduje się zacząć z nimi romans. Wodniki zafascynowane są nowymi technologiami i nowoczesnymi urządzeniami. Uwielbiają czytać fantastykę naukową i trochę wierzą w istnienie obcych cywilizacji. Dlatego chętnie podejmą takie tematy rozmów na pierwszej randce. Jeśli ktoś da im do zrozumienia, że widział UFO albo ma dowody na to, że Egipcjanie byli obcą cywilizacją - zaintryguje sobą na tyle, że Wodnik jeszcze raz się z nim umówi. Wodniki marzą o romantycznej scenerii do upojnej randki: chciałyby kochać się na łonie natury i w blasku Księżyca. Jeśli jeszcze dojdzie do tego burza z piorunami, ich zmysły rozpalą się do czerwoności. Uwielbiają kochać się w dziwnych i zaskakujących miejscach - w samochodzie, pociągu czy laboratorium fizycznym w stanie nieważkości. W łóżku są krótkodystansowcami. Zbliżenie z Wodnikiem przypomina spięcie energii elektrycznej. Uwaga: łatwo się dekoncentrują i potrafią stracić zainteresowanie intymnym zbliżeniem na rzecz ciekawej książki czy filmu. Nie jest to jednak dowodem na braku uczuć z ich strony. Po prostu zawsze dla nich ciekawsze jest to, co ma się zdarzyć niż to, co się dzieje lub już się zdarzyło. Po wspólnie spędzonej gorącej nocy Wodniki często zapominają o partnerze, zajęte abstrakcyjnym rozmyślaniem czy pracą. Po jakimś czasie odzywają się jak gdyby nigdy nic i nie rozumieją pretensji i żalów osoby, która poczuła się przez nich porzucona. Najlepsi partnerzy dla Wodników to Bliźnięta i Wagi. Wspólne zainteresowania i podobne, otwarte i partnerskie podejście do związków zapewnią wspólne udane pożycie. Pozdrawiam wszystkich Wodników i Wodniczki 🌼 - Wodnik Mahatman :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też luuty
A ja pedantką nie jestem, raczej Abneeegatem. Bałagan w mieszkaniu, bałagan w porządku dnia :) NIe obchodzi mnie jak kto wygląda, bo sama nie przywiązuję do tego wagi, byleby ujął za serce. Pająki lubię, bo to też żyjątka dla nich też może za dobrze sie nie preznetujem ;) Zresztą te nasze są płochliwe. Muszę mieć ostatnie zdanie, jestem mediatorem, potrafie rozmawiać z każdym, jestem romantyczna, naiwna, prostoduszna. Potrafię wiele wybaczyć, ale jak ktoś przegnie, pakuję się i nie ma mnie :P Toleruję czyjeś maniactwa i wymagam zrozumienia dla moich. Zawsze staram sie być miła, by kogoś nie urazić, choć czasem przekleństwa i docinki wręcz miotają mi się po jęzorze :D Jak każdy wolę trochę pieprzu, więc i wyraziste osoby, choć kłócę sie non stop, no przesada, ale często; przesadnie ugodowa nie jestem. Od kłamast i dostosowania się do norm wybieram sam na sam + zagadka świata :P Prawda, szczerość to moje fundamenty :) Pozdrawiam Bractwo Wodników i innych znaków tesz a jestem z luuutego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wracając na chwilę do sexhoroskopu, gdyby na pierwszej randce dziewczyna powiedziała mi, rozkwit cywilizacyjny Egiptu dokonał się dzięki Atlantydom wspieranym przez Kosmitów, a następnie dodała, że UFO często widuje, chętnie bym się z nią umówił na następną randkę ;) :D Czyli coś w tym jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brrrrrrrrrrr,alez u nas pogoda!chlapa ,ciapa a z nieba leci deszcz ze sniegiem.okropienstwo prawdziwe!!!!latalam w tej pogodzie ze 3 godziny bo mialam mnostwo spraw ale wlasnie wrocilam do cieplutkiego domku i pije rownie cieplutka kawe.Mahatman----bardzo przepraszam ze wzielam cie za kobitke ale po przeczytaniu horoskopu dla skorpiona chyba mnie deko otumanilo:)toz to wypisz ,wymaluj moj maz!!!!jeszcze raz wielkie sorki.Alan-Pol-----nie wiem czy spodoba ci sie ten opis ale sam tego chciales:)moj skorpion jest marudny,zazdrosny i bardzo pamietliwy.nawet po bardzo dlugim czasie potrafi cos tam wypomniec.lubi byc podziwiany i chwalony.jest bardzo zasadniczy .uwielbia ogladac tv ,przedluzeniem jego prawej reki jest pilot tv.(ale to przyszlo z wiekiem) wiec narazie mozesz sie nie martwic :)jest raczej leniwy,pracuje bo musi a nie dlatego ze lubi.ale ogolnie nie jest tak zle z tym moim skorpionkiem skoro jestesmy juz 17 lat razem!pozdrawiam wszystkich cieplutko,pa pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×