Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Cześć :) No to najpierw uzupełniona tabeleczka o osoby popołudniowe: MoBa ...........................21 stycznia, 27 lat, woj. wielkopolskie Cicha ........................... 22 stycznia Fate ............................ 22 stycznia Micha ...........................25 stycznia, 29 lat, woj. opolskie Wodniczka styczniowa ..... 25 stycznia Amelia 18....................... 26 stycznia Mahatman......................27 stycznia, 35 lat, Warszawa Wonik...........................27 stycznia Bombaprawdziwa .............28 stycznia Habanerka .....................28 stycznia, 31 lat, woj. śląskie Zodica ..........................30 stycznia Akara ...........................1 lutego Wodnik elik ....................2 lutego Jasmine02 ......................2 lutego Kasinka .........................3 lutego, 25 lat, woj. małopolskie Kigana .......................... 3 lutego, 34 lata, woj. wielkopolskie Wodniczka 3-cio lutowa .....3 lutego Justin_28........................4 lutego, 28 lat, woj. śląskie Inkaminka ...................... 5 lutego, 22 lata Alan_Pol..........................6 lutego, 37 lat, woj. lubuskie Socha ........................... 7 lutego, 30 lat, Warszawa Wojtaszek......................7 lutego, 25 lat, Białystok Cz_rna ..........................8 lutego Magdoosia_85 .................10 lutego, 19 lat, woj. warmińsko - mazurskie skarbczyk.......................10 lutego Sarna_27 .......................11 lutego I say ............................ 12 lutego Iskierka 72 .....................12 lutego, 33 lata, woj. śląskie - Gliwice Nietoperz ...................... 12 lutego, 39 lat, woj.pomorskie - Gdańsk Alanisssss .......................13 lutego Alunia11......................... 13 lutego Wodnik Szuwarek ............ 13 lutego, 22 lata Asiek1402 ......................14 lutego Asiek78 .........................14 lutego Graha ........................... 14 lutego ma-dzik..........................16 lutego Wodniczka lutowa ............ 17 lutego, 32 lata, woj. zachodnio – pomorskie Gosiam .......................... 18 lutego Też wodnik ..................... 18 lutego, 29 lat Habanerka ---> zdecydowanie ładniej Ci w tym kolorze :) Ma-dzik ---> czy związek z bliźniakiem nie ma szans? Trudno powiedzieć, jesteśmy z tego samego trygonu powietrznego, ale to już pewnie głębsza astrologia jest. Socha ---> i pracujesz w takim artystycznym zawodzie? Fajnie :) Z tym wyglądem to bywało,że uważano mnie za dużo młodszą niż byłam w rzeczywistości. A w tej chwili to się nawet nad tym już nie zastanawiam. Dowodu ode mnie nie żądają, jak piwo kupuję ;) Pozdrawiam Was wszystkich 🖐️ 😍 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wodnicza Brac [chlup, chlup] 🖐️ :D:D Inkaminko- ja tesh, tesh rozstrzepana jestem :D:D hmm...ale nie pedantka niestety:( Uwielbiam tworcze prace - tu napisze jakis wierszyk, tam jakas pioseneczke;):) Nio i te nadambicje skrzyshowane z duushym samokrytycyzmem umiejetnosciowym :(:D:P Tosh to istna mieszanka wybuchowa:D:D Apogeum Sprzecznosci :P(ale przenosnia!!!;) hihi! Wene ,wene mam:D:P) I jeszcze jedno Kiganko KOCHANA [lizus lizus:P;)-staje obok i smieje sie z siebie;)] prosze , dokoncz mnie w tabelce(no niech nie bede jush taka gola , ja- w koncu 13 lutego jush ASH:P 23 letnia - wiec mi nie wypada:P;)). I jeszcze w dodatku z woj. slaskiego (choc slaskim nie wladam;P) ...Och , no po prostu sil do siebie mi brak wrr...[wzdycha,po czym wstydzi sie, i przed soba chowa] PAPAPaPa:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorową porą. potrzebuję dodatniego naładaowania i motywacji do nauki. w dniu dzisiejszym stwierdzam u siebie brak samodyscypliny:( Kigana.....czarodziejko:) widzę że Twoją pasją jest astrologia. już sobie Ciebie wyobrażam...czarny kot, szklana kula i Ty która przepowiadasz z gwiazd ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej hanaberko :D 🖐️ Wiesz...hmm.. ten brak samodyscypliny skads mi jakis taki znajomy... :> ;) Przepraszam. Wiem she to shadna motywacja :( Ale mam malutka nadzieje she choc male pocieszenie?;);) Pozdrowka i zdaj sie na swoj prosto z gwiazd wyssany wodniczy(zamiennie wodnikowy;):P) polot ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uppss... habanerko mialo byc[wstydzi sie przeokrutnie] Och... to moje rozstrzepanie:p:P Ps. A nie mowilam?!;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wodniczka13
Ja tez jestem z 13 lutego (ale w żadnym wypadku nie pechowa- nie wierzę w przesądy). W najbliższym lutym skończę 26 lat. Niektóre z cech tu opisywanych pasują jak ulał! I dobrze bo WODNIKI to fajne ludziska. Pozdrawiam wszystkich, łączmy się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alansisssss dzięki za pocieszenie. mam nadzieję ze jakoś znajdę motywację i w końcu ruszę z kopyta ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, witajcie Wodniczki i Wodniki! Czy Wodnik lubi zimno? Chyba nie:( No chyba, że ja jestem wyjątkiem. Nie cierpię zimna. Wolę latem się topić z ciepła, niż zimą trochę marznąć. A mamy akurat zimę:(… ).A reszta wodniackiego świata? Co Wy lubicie bardziej – ciepło czy zimno?;) :classic_cool: wodniczka lutowa🌻 Jak mąż przeżył przemeblowanie??:) ma-dzik🌻 Jak ja się urodziłem to był czwartek, mroźny dzień, w szpitalu tylko zimna woda (i pewnie przez to, że tak się wymarzłem w pierwszych dobach życia, potem tak zimna nie znosiłem)…:) skarbczyk🌻 sympatyczne ukłony:) Wojtaszek🌻 Tej zimy może nie trzeba będzie „podkuć buty”? Justin_28🌻 Witaj z czwartego siostro-Wodniaczko:) I say🌻 Też jestem „nieco zbyt romantyczny”. Ale bez dwóch zdań, dobrze mi z tym. I Mojej Miłości też. Przynajmniej ta moja cecha usprawiedliwia mnie, kiedy ni stąd, ni zowąd, kupuję kwiaty dla Mojego Szczęścia:D nietoperz🌻 Do nas też doszła piękna, słoneczna pogoda…dziś:p Mahatman🌻 Twoja wiedza z zakresu astrologii jest po prostu imponująca:) habanera🌻 Gratulacje z powodu metamorfozy;) Teraz jesteś nie-do-podrobienia czarnulko:p A tak a propos, jesteś brunetką? MoBa🌻 28 lat? Młodziutka d… z Ciebie jeszcze:) Pewnie wyglądasz na nastolatkę… inkaminka🌻 Aj, 5 luty, to już tak blisko było…Ja jak 6 lutego się urodziłem, to leżałem na Sali Porowej z pięcioma dziewczynami. I tak do samego wyjścia mojej mamy w pierwszy poniedziałek po porodzie:) Może dlatego świetnie się dogaduję z kobietami (a przynajmniej łatwiej mi to przychodzi aniżeli z mężczyznami, może miałem urodzic się kobietą:( ), zawsze lubiłem dziewczynki:p Kigana🌻 Cudownie pilnujesz porządku w tabelce 😘 Dzięki pomocy Mahatman 🌻- idzie to ładnie i sprawnie… ALANISSSSS🌻 U mnie - jak u Ciebie: nadambicje skrzyshowane z duushym samokrytycyzmem umiejętnościowym;) Wodniczka13🌻 Witaj w tym stawie, zapełniającym się Wodnikami:D :) ...i przemilutkiego dnia w szuwarach wszystkim życzę...oby ten dzień wraz ze słoneczną aurą, rozpromienił Wasze twarzyczki samymi promiennymi uśmiechami:) ,to dla Wodniczek, a Wodnikom życzę: udanych łowów;) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, witajcie Wodniczki i Wodniki! Czy Wodnik lubi zimno? Chyba nie:( No chyba, że ja jestem wyjątkiem. Nie cierpię zimna. Wolę latem się topić z ciepła, niż zimą trochę marznąć. A mamy akurat zimę:(… ).A reszta wodniackiego świata? Co Wy lubicie bardziej – ciepło czy zimno?;) :classic_cool: wodniczka lutowa🌻 Jak mąż przeżył przemeblowanie??:) ma-dzik🌻 Jak ja się urodziłem to był czwartek, mroźny dzień, w szpitalu tylko zimna woda (i pewnie przez to, że tak się wymarzłem w pierwszych dobach życia, potem tak zimna nie znosiłem)…:) skarbczyk🌻 sympatyczne ukłony:) Wojtaszek🌻 Tej zimy może nie trzeba będzie „podkuć buty”? Justin_28🌻 Witaj z czwartego siostro-Wodniaczko:) I say🌻 Też jestem „nieco zbyt romantyczny”. Ale bez dwóch zdań, dobrze mi z tym. I Mojej Miłości też. Przynajmniej ta moja cecha usprawiedliwia mnie, kiedy ni stąd, ni zowąd, kupuję kwiaty dla Mojego Szczęścia:D nietoperz🌻 Do nas też doszła piękna, słoneczna pogoda…dziś:p Mahatman🌻 Twoja wiedza z zakresu astrologii jest po prostu imponująca:) habanera🌻 Gratulacje z powodu metamorfozy;) Teraz jesteś nie-do-podrobienia czarnulko:p A tak a propos, jesteś brunetką? MoBa🌻 28 lat? Młodziutka d… z Ciebie jeszcze:) Pewnie wyglądasz na nastolatkę… inkaminka🌻 Aj, 5 luty, to już tak blisko było…Ja jak 6 lutego się urodziłem, to leżałem na Sali Porowej z pięcioma dziewczynami. I tak do samego wyjścia mojej mamy w pierwszy poniedziałek po porodzie:) Może dlatego świetnie się dogaduję z kobietami (a przynajmniej łatwiej mi to przychodzi aniżeli z mężczyznami, może miałem urodzic się kobietą:( ), zawsze lubiłem dziewczynki:p Kigana🌻 Cudownie pilnujesz porządku w tabelce 😘 Dzięki pomocy Mahatman 🌻- idzie to ładnie i sprawnie… ALANISSSSS🌻 U mnie - jak u Ciebie: nadambicje skrzyshowane z duushym samokrytycyzmem umiejętnościowym;) Wodniczka13🌻 Witaj w tym stawie, zapełniającym się Wodnikami:D :) ...i przemilutkiego dnia w szuwarach wszystkim życzę...oby ten dzień wraz ze słoneczną aurą, rozpromienił Wasze twarzyczki samymi promiennymi uśmiechami:) ,to dla Wodniczek, a Wodnikom życzę: udanych łowów;) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fate*
Witam Wszystkie Wodniki!! Wiem, że wodniki to indywidualiści i chodzą własnymi drogami... Zastanwiam się czy Wy (tak jak ja) także dosyć często macie potrzebę przebywania w samotności... Nie lubię tego u mnie, ale to silniejsze. Lubię być kompletnie sama w domu. Doczytałam się także Waszego wstrętu do pająków.... brrrr.... A rozstrzepanie? Oh my God... wsadzanie balsamu do ciała do lodówki (na półkę gdzie stoi mleko), wrzucanie skarpetek do zwykłego kosza, zamiast do kosza z bielizną zdarza mi się często... No cóż - wieczne zamyślenie. Kiedy mam wolną chwilkę w ciągu dnia, to wyciągam kartkę i zapisuję czynności, które muszę jeszcze wykonac, lub robię listę zakupów. Lubię planować, ale to zwykle słomiany zapał... realizaji ulega ok. 60% czynności :) Miłego dnia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ps. Ciekawe kto ukradł mi nicka..... hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wodniki :) i jak by co to z wawy jestem i w tym roku 24 skończe latka :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inkaminka
Jak miło wiedzieć, że są ludzie któzy wyrzucają bieliznę do kosza na śmieci :) Zdarza mi sie też wyrzucać łyżeczki ;) Próbuję się myć balsamem do ciała. Zdecydowanie wolę ciepełko, a najlepiej czuję się wiosną. Wodniczki a jesteście też strasznymi wrażliwcami ? ? ? Potrafię popłakać się na reklamie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich z naszego stawku!!!jest zima!taka prawdziwa ze sniegiem!bardzo lubie snieg. Alan-Pol dawno dawno temu kiedy przyszlam na swiat :)byla ostra zima i bardzo duzo sniegu ale w przeciwienstwie do ciebie nie mam uprzedzenia do zimy.lubie raczej chlod niz upal ale za to nieznosze deszczu!!!!! pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was uRZEKAjaco;)🌼 Brrr... mnie tam zawsze jest zimno:( no i moj staw zamarza:/ fate* kochana a próbowalas jush moshe wrzucac skarpetki do ...hm...kibelka:P :D[[wstydnisia mala no] Jesli nie ,to gorraco polecam;);D:D(zwlaszcza jak brudniste przeokrutniscie:P:P:P;););)) Wtedy to sie moge dopiero wykazac-jakem dobra w polowach;):P;) Albo mycie cialka szamponem, tudziesh odzywka do wlosow:P;):D Iii jak sie pieknie pieni :D:D:D A kiedys dziecieciem jeszcze bedac(mniejszym znaczy:P) udalo mi sie-w letargu jeszcze polsennym miast butli mleka- mydlem sie opychac:P;D:D:D Inkaminko🖐️ ja tesh jestem wrashliwa. I tesh lubie plakac na reklamach:);) A zwlaszcza jkl przerywaja jakis cudny film;) Kiganko Najdrozsza[UWAGA!!!!ATTENTION !!!SLOWO NA WYMARCIU!!!!] 🌼 to dla Ciebie. Dzieki , she nie jestem jush Niezindentyfikowanym Obiektem Latajacym (a skad wiedzialas she Latajacym?;)) a zwlaszcza jak pajakusa krzyzakusa(blee:P:P:P:P )albo jakie inne szescio(osmio??hmm..) -nozne stworzenie ujrze .No to chlup!🖐️(tylko nie w ten glupi -bo nie glupi przeciesh;)dziub:P;):D:D:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oto co można wyczytać o Wodnikach: :) Entuzjazm i wiara w nowe idee to atuty urodzonych pod Znakiem Wodnika. Znakowi Wodnika patronuje planeta Uran - symbol nowoczesności i technologii. Wolność i niezależność to dewiza Wodników. Mają wielkie marzenia i dalekosiężne plany. Nie jest łatwo zrozumieć Wodnika i nadążyć za jego pomysłami. Wodniki muszą uważać, aby ich przedsięwzięcia nie okazały się zamkami na piasku i miały również materialne podstawy! W kłopotach pomogą Wodnikom przyjaciele. Przedstawiciele tego Znaku, choć są uznawani za indywidualistów i rewolucjonistów, chętnie pracują i znajdują oparcie w przyjaciołach. Jeśli znajdą swoje miejsce w społeczności, gotowi są służyć i pomagać innym - nawet kosztem własnych interesów. Wodniki nie patrzą na wykształcenie czy pochodzenie - cenią ludzi za to, kim są i jacy są. Nie mają uprzedzeń, chętnie poznają inne systemy i religie. W głębi duszy są przekonane o równości wszystkich ludzi. Wierzą w sprawiedliwość i triumf dobra. Wiara ta pozwala im przetrwać trudne chwile. Wzruszają się cudzym nieszczęściem, chętnie niosą bezinteresowną pomoc i działają w organizacjach charytatywnych. Aktywnie protestują przeciwko wykorzystywaniu innych, działają aby urzeczywistnić swoje ideały. Sprawy ekologii i zwierząt także nie są im obojętne. Główne zainteresowania Wodników krążą jednak wokół przyszłości. Cenią literaturę science fiction i opowieści o wizjach i innych światach. Wszystko co nowe i niezbadane pociąga je i intryguje. Często mają prorocze sny, są genialnymi wynalazcami czy konstruktorami. Chętnie otaczają się nowoczesną technologią, kupują wszelkie nowinki - zawsze starają się być krok \"do przodu\". Zajęcia domowe nużą je i drażnią, w sprawach codziennych bywają irytująco zapominalskie i niezorganizowane. Z radością spychają na innych męczące, przyziemne obowiązki. Chwilami trudno dogadać się z Wodnikami, szczególnie, gdy się zamyślą, tracą kontakt z rzeczywistością. Trudno też mówić im o uczuciach, choć kochają szczerze. Wszystkie Wodniki mają talent do języków obcych i zdolności artystyczne - pociąga je jednak awangardowy styl, który szokuje osoby konserwatywne. Wodniki nie przejmują się swoim wyglądem, z ochotą testują nowe style i trendy. Opinie innych osób nie mają dla nich większego znaczenia, nie przejmują się plotkami i przyziemnymi sprawami. Hmm, podoba mi się taki opis, nawet jeśli nie do końca zgadza się z rzeczywistością, brzmi miło ;) 🌼 ____ http://rozrywka.onet.pl/horoskopy/7,1079,horoskop.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich cieplutko:) Alan_Pol.... jam Ci blondynka, czasem sie zastanawiam czy nie taka jak z tych wszystkich dowcipów, ale udaje mi sie błysnąć niekiedy intelektem i erudycją ;). Tak jak i Ty jestem stworzeniem ciepłolubnym i zimą najchętniej poddałabym się hibernacji :) Inkaminka... jestem jakby to powiedzieć nadwrażliwa. Przy oglądaniu po raz kolejny \"titanica\" płakałam już przy wyświetleniu tzw. \"listy płac\" z nazwiskami aktorów;) Mahatman.... wydaje mi sie że to wszystko prawda o wodnikach. wszak my jesteśmy wielkimi indywidualistami i nie mamy czasu (chęci) na przyziemne sprawy jak porządki domowe. nasze umysły są zajęte zbawianiem świata :) Pozdrawiam całą wodnikową brać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodniczka 3-cio lutowa
witam wodniczki i wodników dla porządku ur. 3 luty sobota jeszcze 31 a niedługo 32 lata, mąż rak-lipcowy, synek lew-lipcowy 🌼 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mahatman---masz racje co do tego ze lubimy zmiany.ja na przyklad bardzo lubie zmieniac kolor wlosow.bylam juz zarowno bladynka jak i granatowo-czarna kobitka.mialam plomoenno -rude wlosy ale tez siwe.bylo juz chyba wszystko oprocz zielonego!!!znajomi nawet mowia ze jestem kameleon:)a zeby bylo weselej to podobno w kazdym kolorze mi dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zima fajna jest jak siedzę tam gdzie ciepło, lato- za ciepłe jeśli muszę siedzieć w mieście. Ja tam najbardziej lubię jesień. Bo lubię las i grzybki. Wolę jeziora od gór i morza. Prac domowych niecierpię. Jestem czarnowłosa i czarnooka. Bałagan mi już nie przeszkadza...z roztargnienia i roztrzepania wyleczył mnie mój dwulatek. Przy nim muszę być zorganizowana. Jestem chemikiem. Obecnie uczę w szkole. Kocham zwierzęta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baranica
Mimo tego, ze jestem Barankiem, to mam koleżanke Wodniczke. I jak sie dogadujemy? A wiec moim zdaniem jestem rozgadana do potęgi, lubi żartować, wygłupiać się, lubi tańczyć. Jest tak zwaną chłopczycą (?), ale nie znaczy to że tak sie ubiera. Chodzi mi o to, ze bardzo lubi towarzystwo mężczyzn, a szczególnie Bliźniąt i to z nimi ma największt kontakt. Lubi duuużo opowiadać i to jest jej wada. Bo ja Baranek, raczej nie mam rozciągłych wypowiedzi, staram się "streszczać" i mówić konkretami.... wiec za bardzo nie mam co do powiedzenia, bo ona nawija niemiłosiernie.. chyba jej o tym musze powiedzieć. Ale z drugiej strony wzajemnie się uzupełniamy. Lubi dobrze wygladać, czasami aż do przesady; typu: .. bo wiesz nie pasuja mi te botki do płaszczyka, i wybieram sie na zakupy.... A dwa dni temu kupiła buty do jeszcze innego płaszyka. A ja takich dziewczyn za bardzo nie lubie, co musza mieć wszystko cacy i lali. Chodzi mi o rzeczy materialne, lubi się nimi chwalić przede mną. Ja jestem raczej skromna osóbką i nie stać mnie na botki do każdej bluzki czy spodni i wykorzystuje to przeciwko mnie... :( Zdarza jej się często udawać. Nie jest naturalna; chodzi mi o uśmiech i zachowanie. A w towarzystwie to chyba raczej próbuje być najlepsza, pępek wszystkiego co ja otacza. No i takie są wodniki a przynajmniej moja Olcia :) Mimo wszystkiego lubię ją.... A własnie... jeśli sie z nią pokłócę.. to nigdy pierwsza do mnie nie przyjdzie, zawsze to ja musze podchodzić do niej i pytać czy już jej przeszło.. bo w sobnie to winy nigdy nie widzi- ten wodnik!! Wiec dodatkowo już sobie odpuszcza i nie stara sie- tak do końca. :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baranica
Ai musze dodać, że wszystkie Wodniki jakie znam zostawiaja wszystko na koniec. Nigdy nic wcześniej nie zrobia a później biegaja jak oszalałe bo nie mogą się wyrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mahatman (hmm... chyba dobrze napisalam;)) tosh to opis mnie:D Nie no co do jednego slowa, sylaby nawet:D REETYY musze KONIECZNIE przedstawic go Mamci - a w szczegolnosci ten punkt o porzadkach;)- wszak jestem uwarunkowana zodiakalnie:D:D:D:D Ps. A macie tesh tak she sprzecznosc w Was sprzecznosc pogania? Bo w moim przypadku mylilby sie ten, kto by stwierdzil, ze ja taka silna,smiesznawa(?) , w dodatku latajaca (tudziesh lecaca;) )zawsze. Ja strasznie slabne-kochajac i ciagle ludziom ufajac( stoje tak glupia z sercem wyciagnietym na dloni❤️). Bo ja ciagle wierze, ze my tu tylko przelotem;), a kashdy, nawet najmniejszy- BEZCENNY..i po cos🌼 Bo kashdego wieczoru wychodzac przed dom,zadzierajac swa glowe w tesknocie za Prawdziwym - widze jak wiele gwiazd Niebu przybywa-tych gwiazd BEZCENNYCH🌼 🌼...tych gwiazd PRAWDZIWYCH🌼 Tak,Bracia Wodnicy i Siostry Wodniczki \"Spieszmy sie kochac ludzi...\"🌼🌼🌼❤️Ps. I ja o maly wlosek tesh bym tam jush swiecila(o ile bym swiecila:P;):D) ps. Dobrze she ten pierwotny post zweryfikowalam , bo bylo\"Bo kashego dnia\" :D:D Cosh,\" Lepiej pozno...\"🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alanisssss ---> wiedziałam,że jesteś latająca, no może nie zawsze, bo tak się mi z moją koleżanką skojarzyłaś, sama nie wiem czemu:) Ja ją oczywiście bardzą lubię i jest bardziej ode mnie zamotana, roztrzepana..., co mi rzecz jasna wcale nie przeszkadza :) Bardzo ładnie napisałaś o tym,że wierzysz,że my tylko przelotem tu jesteśmy. I dzięki za kwiatka :) dla Ciebie też 🌻 Mahatman ---> no to teraz kazdy sobie może wydrukować Twojego posta i rodzinie pokazać,że no, sorki, ale z porządków nic nie będzie, bo my do innych rzeczy stworzeni jesteśmy ;) Bo ja z prac domowych to tylko myć naczynia lubię, a reszta to jak mi się chce, to zasuwam jak mały ciągnik,ale jak nie mam ochoty ... I tu się zgodzę z Baranicą w punkcie zostawiania wszystkiego na ostatnią chwilę. Mam to samo, chociaż czasem udaje się mi zrobić coś z wyprzedzeniem i spokojem.Ale tylko czasem ;) Pozdrawiam Szuwarkowo 🖐️ 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze mała poprawka do tabelki. Dopisałam dane mojej urodzeniowej siostry :) Fajnie,że się odezwałaś :) MoBa ...........................21 stycznia, 27 lat, woj. wielkopolskie Cicha ........................... 22 stycznia Fate ............................ 22 stycznia Micha ...........................25 stycznia, 29 lat, woj. opolskie Wodniczka styczniowa ..... 25 stycznia Amelia 18....................... 26 stycznia Mahatman......................27 stycznia, 35 lat, Warszawa Wonik...........................27 stycznia Bombaprawdziwa .............28 stycznia Habanerka .....................28 stycznia, 31 lat, woj. śląskie Zodica ..........................30 stycznia Akara ...........................1 lutego Wodnik elik ....................2 lutego Jasmine02 ......................2 lutego Kasinka .........................3 lutego, 25 lat, woj. małopolskie Kigana .......................... 3 lutego, 34 lata, woj. wielkopolskie Wodniczka 3-cio lutowa .....3 lutego, 31 lat Justin_28........................4 lutego, 28 lat, woj. śląskie Inkaminka ...................... 5 lutego, 22 lata Alan_Pol..........................6 lutego, 37 lat, woj. lubuskie Socha ........................... 7 lutego, 30 lat, Warszawa Wojtaszek......................7 lutego, 25 lat, Białystok Cz_rna ..........................8 lutego Magdoosia_85 .................10 lutego, 19 lat, woj. warmińsko - mazurskie skarbczyk.......................10 lutego Sarna_27 .......................11 lutego I say ............................ 12 lutego Iskierka 72 .....................12 lutego, 33 lata, woj. śląskie - Gliwice Nietoperz ...................... 12 lutego, 39 lat, woj. pomorskie - Gdańsk Alanisssss .......................13 lutego, 22 lata, woj. śląskie Alunia11......................... 13 lutego Wodnik Szuwarek ............ 13 lutego, 22 lata Wodniczka 13..................13 lutego, 25 lat Asiek1402 ......................14 lutego Asiek78 .........................14 lutego Graha ........................... 14 lutego ma-dzik..........................16 lutego, 23 lata, Warszawa Wodniczka lutowa ............ 17 lutego, 32 lata, woj. zachodnio – pomorskie Gosiam .......................... 18 lutego Też wodnik ..................... 18 lutego, 29 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochani, Wodniczki i Wodniki Pomimo zapowiadanego ataku przes media zimy:( - miłego dnia Wszystkim życzę...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej Szanowne Wodniactwo! Gdzie to się wszystko podziało? Zawiało Was, zasypało, zalało? Piszcie jak tak z mediowym zapowiadanym, okropnie zimnym atakiem zimy. Czy juz Was dotknął? Odciął od świata, realnego i nie daj Boże -wirtualnego? Czy może jeszcze po prostu śpicie, albo w pracy pracujecie;)? Trzymajcie się dzielnie, bo czeka nas ciężki dzień dziś, i tylko uporem się podpierając można go będzie dotrwać w humorze do końca :) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wieje jak cholera. Nie spię i jeszcze mnie nie zawiało ale zajmuję się swoim synkiem. A to jest zajęcie bardzo absorbujące. Trzymajcie się wszyscy...podobno dzisiaj ma padać śnieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdab
Witam wszystkie wodniki-dopiero co odkryłam Wasz (nasz) topik i postanowiłam do Was dołączyć. Jestem wodniczka z 28 stycznia (jeszcze 28 lat)- przeczytałam kilka wypowiedzi i stwierdzam ze jest ze mnie typowy wodnik-roztrzepana indywidualistka.Osobiscie nie znam zbyt wielu wodników, najlepiej dogaduje sie z rakami i lwami, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WODNIKI SĄ NAJLEPSZE
:) :) :) Wodniki są cool!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×