Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Też już jestem :) No i uzupełniona tabelka: Cicha ........................... 22 stycznia Fate ............................ 22 stycznia Micha ...........................25 stycznia, 29 lat, woj. opolskie Wodniczka styczniowa ..... 25 stycznia Amelia 18....................... 26 stycznia Mahatman......................27 stycznia Wonik...........................27 stycznia Bombaprawdziwa .............28 stycznia Habanerka .....................28 stycznia, 31 lat, woj. śląskie Zodica ..........................30 stycznia Akara ...........................1 lutego Wodnik elik ....................2 lutego Jasmine02 ......................2 lutego Kasinka .........................3 lutego Kigana .......................... 3 lutego, 34 lata, woj. wielkopolskie Wodniczka 3-cio lutowa .....3 lutego Alan_Pol..........................6 lutego, 37 lat, woj. lubuskie Socha ........................... 7 lutego Cz_rna ..........................8 lutego Magdoosia_85 .................10 lutego, 19 lat, woj. warmińsko - mazurskie Sarna_27 .......................11 lutego I say ............................ 12 lutego Iskierka 72 .....................12 lutego, 33 lata, woj. śląskie - Gliwice Nietoperz ...................... 12 lutego, 39 lat, woj. pomorskie - Gdańsk Alanisssss .......................13 lutego Alunia11......................... 13 lutego Wodnik Szuwarek ............. 13 lutego, 22 lata Asiek1402 ......................14 lutego Asiek78 .........................14 lutego Graha ........................... 14 lutego Wodniczka lutowa ............ 17 lutego, 32 lata, woj. zachodnio - pomorskie Jak coś się nie zgadza, to od razu piszcie, albo poprawcie sami :) Alanie ---> dzięki za miłe słówka, też je lubię :) Mahatman ---> to ciekawa rzecz z tym Wodnikiem astrologicznym i astronomicznym. Moja koleżanka zwróciła mi kiedyś uwagę na położenie Księżyca, że w tej chwili widać go pod pewnym kątem, a kiedyś wisiał sobie prosto. Być może Ziemia zmieniła kąt nachylenia, stąd też te zamieszania w Zodiaku - starożytni widzieli to inaczej. Nietoperzu ---> ja ponoć też jestem uparciuch, tak przynajmniej twierdzi moje kochanie :) ale on też nie lepszy, chociaż wypiera się tego, twierdząc,że on - skąd! :D :D :D Pozdrawiam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiganaaa
To jeszcze raz ja, bo skasowalismy naszą ostatnią Wodniczkę, wodnicze roztargnienie - sorki Gosiam :) Cicha ........................... 22 stycznia Fate ............................ 22 stycznia Micha ...........................25 stycznia, 29 lat, woj. opolskie Wodniczka styczniowa ..... 25 stycznia Amelia 18....................... 26 stycznia Mahatman......................27 stycznia Wonik...........................27 stycznia Bombaprawdziwa .............28 stycznia Habanerka .....................28 stycznia, 31 lat, woj. śląskie Zodica ..........................30 stycznia Akara ...........................1 lutego Wodnik elik ....................2 lutego Jasmine02 ......................2 lutego Kasinka .........................3 lutego Kigana .......................... 3 lutego, 34 lata, woj. wielkopolskie Wodniczka 3-cio lutowa .....3 lutego Alan_Pol..........................6 lutego, 37 lat, woj. lubuskie Socha ........................... 7 lutego Cz_rna ..........................8 lutego Magdoosia_85 .................10 lutego, 19 lat, woj. warmińsko - mazurskie Sarna_27 .......................11 lutego I say ............................ 12 lutego Iskierka 72 .....................12 lutego, 33 lata, woj. śląskie - Gliwice Nietoperz ...................... 12 lutego, 39 lat, woj. pomorskie - Gdańsk Alanisssss .......................13 lutego Alunia11......................... 13 lutego Wodnik Szuwarek ............. 13 lutego, 22 lata Asiek1402 ......................14 lutego Asiek78 .........................14 lutego Graha ........................... 14 lutego Wodniczka lutowa ............ 17 lutego, 32 lata, woj. zachodnio – pomorskie Gosiam ......................... 18 lutego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasinka
3 lutego skończe 25 latek (ćwierćwiecze) :) jestem z małopolski czy ktoś z Was ma męża Barana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam gorąco wszystkie WODNIKI !!! Przyznam, że bardzo lubie tu zaglądać, bo jakoś tu \"znajomo\"...ha ha ha ... SAMI SWOI!!! ... Co do cech charakteru, to generalnie duża większość się zgadza : pedanteria ( u mnie jest, choć niestety niedotyczy wszystkich dziedzin życia... ale może to dobrze???), upór ( jak coś sobie ubzduram, to tak kombinuję, żeby stanęło na moim... co doprowadza do szału mojego małżonka...), słomiany zapał ( jestem w gorącej wodzie kąpana ), duża ugodowość ( nie rozgrzebuję staruch ran, często przymykam oczy ..), jestem niepoprawnym romantykiem ( czego czasem brakuje mi u lubego, za twardo stąpa po ziemi... jak to byk), moje roztargnienie i zapominalstwo często sięga zenitu.... no i nawet zgadza się ta dusza \"artysty\".... ha ha ha jestem w końcu plastykiem, ale niestety nie...piszącym!? A!!! Zgadza się nawet to dobre porozumienie z inymi Wodnikami, przez wiele lat przyjaźniłam się inną Wodniczką!!! ...ale niestety nasze drogi sie rozeszły, czego do dzisiaj nie mogę przeboleć... SZKODA! A tymczasem całuję WAS wszystkich gorąco! Do następnego zobaczyska... Odezwę się napewno! PS. ... przepraszam za błędy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A!!! ha ha ha ...To moje dane do tabelki - do 7-go lutego jeszcze 30 lat, mieszkam w W-wie. O! Teras wszystko się zgadza !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wodniczki i Wodniki! Moja dwumiesięczna Nadyjka właśnie jest akrmione piersiątkiem przez Moje Kochanie. Ja w takich chwilach mam \"prikaz\" włączenia komputera i czuwania nad nimi, bo przeciez trzeba bedzie maleństwo wziążć po jedzeniu na ramię w wiadomym fizjologicznym celu:) Zaglądam więc na mój od niedawna ulubiony, wodniasty top. Tabelka w wykonaniu naszej wspaniałej:) Kigany jest coraz pełniejsza:) kasinka!🌻 ja wiązałem się zwykle z pannami w moim partnerskim życiu;) socha!🌻 oj, bardzo tu znajomo;) Śpijce słodziutko jeszcze, w Polsce jest ciągle styczniowa noc :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to był pewien mroźny poniedziałek ....16 lutego...nie dosc że moroźny to jeszcze dosc wczesny...była ok 3 w nocy...no i sie urodziłam, roztrzesiona, rozwrzeszczana, czerwona ze złosci.... to było traumatyczne przezycie....do dzis nie moge się otrząsnąć... no i jestem taka histeryczka :) żyje sobie z pewnym bliźniakiem choć podobno taki zwiazek teoretycznie nie ma szans....coz to sie jeszcze okaze! fakt, ze identyczni nie jestesmy i czesto z tego powodu sa spięcia i ścinki :) no bo jak normalny, zdrowy, bałaganiarski, spontaniczny i z lekka olewczy wodnik-samotnik ma zyć z pedantycznym, cholerycznym zbyt towarzyskim, i niezdrowo poukładanym bliźniakiem?! eh, cięzko jest :) ale jakos leci... :) pozdrawiam wszystkie...szuwarki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak tu słóóóóóóóóóoooodkoooooo
Wodniki! Boga się nie boicie...słodzicie sobie nawzajem jak jakieś towarzystwo własnej adoracji:P Zamknąć Was w jednym pokoju i włączyć kamerę. To byłby oralny ubaw:D Oczywiście zamknąć nago, bo Wodniki raczej nago pływają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodałabym jeszcze niepewność . Jestem wodniczką z 10 lutego. Topik sympatyczny i cieszę się , że powstał.Pozdrówka wszystkim. Bedę napewno tu zaglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodałabym jeszcze niepewność . Jestem wodniczką z 10 lutego. Topik sympatyczny i cieszę się , że powstał.Pozdrówka wszystkim. Bedę napewno tu zaglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojtaszek
Czołem Wodniki . Ja jeszcze pare dni mam 25 latem.Białystok . 7 lutyCo do schematów to "słomiany zapał" w najostrzejszym wydaniu Szczerze mnie zaskoczył ten młody wygląd coś w tym jest Trzymajcie sie ciepło ... a i powoli czas kuć buty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justin_28
Witam wszystkie Szuwarki !! Kigana - prosze o dopisanie mnie do listy , szczególnie dla tego ze nieskromnie mówiąc swoja osoba uzupełni liste o datę "4 luty" bo takowej jeszcze nie ma... ;) klikam sobie ze Śląska (28 latek)i miło spotkac tyle szuwarków w jednym wątku.... Socha... ja równiez mam męża Byka i odnośnie związku podobne zdanie do Twojego. Szczerze Wam powiem , że ten 'niepoprawny romantyzm' często mnie zastanawia... jestem happy z moim mężulem ale lubie poflirtowac z innymi facetami .. i własnie ta cecha jest moja wadą ! pozdrófffka zimowe choc CIEPŁE !! naraźko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie jestem bałąganiarska - lubię porządek chociaż nie pedantyczny też trochę \"olewam\" to i owo, ale zawsze jakoś w ostatniej chwili daję radę/zdążam Pajki są mi obojętne, mogą sobie istnieć i wcale mi to nie przeszkadza za nic nie przyznaję się do swoich największych słabośc, jakąś tajemnicę/cząstkę siebie trzymam tylko dla siebie i na pewno nie byłabym w stanie poddac się np. psychoterapii - za duży stres ;-) jeżeli tylko zechcę, bez problemu flirtuję, jednak zazwyczaj zwyczajnie mi się nie chce bo nie daje mi to absolutnie żadnej satysfakcji. Chyba też jestem nieco zbyt romantyczna :-) niestety bardzo rzako się zakochuję - to jest dopiero problem ;-)Pozdrowinia dla wszystkich, do następnego razu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie udowodniłam swoje nieco niedbałe podejście do rzeczy - literówki w poście powyżej ale przynajmniej umiem się przyznac do błędu (to też jedna z moich cech) aha, i raczej nie żywię urazy - mam pewien stopiń tolerancji dla ludzkich słabości, chociaż poważniejsze krzywdy/błędy/kłamstwa itp. powodują natychmiastowe przekreślenie danego osobnika, po prostu zaczynam ignorować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pieknie (prawie) w samo poludnie!!!u nas swieci slonko i jest bardzo ladnie.mam nadzieje ze u pozostalych wodniczkow tez aura jest laskawa:)Habanerka----dzieki za sloea otuchy ale ja tez uwazam ze czlowiek ma tyle lat na ile sie czuje wiec moje prawie 40 nie stanowi problemu zwlaszcza ze nikt!!!!nie wiezy ze tyle wlasnie mam.to podbudowuje!HIHI:)Kigana----moja druga polowa tez twierdzi ze to ja jestem totalnym uparciuchem ale tak naprawde to swoje tez ma za uszami.tyle tylko ze to ja mam wieksza sile przekonywania i dlatego przewaznie jest tak jak ja chce.:)pozdrawiam wszystkie szuwarki.trzymajcie sie cieplutko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, lista się rozrasta :) Cicha ........................... 22 stycznia Fate ............................ 22 stycznia Micha ...........................25 stycznia, 29 lat, woj. opolskie Wodniczka styczniowa ..... 25 stycznia Amelia 18....................... 26 stycznia Mahatman......................27 stycznia, 35 lat, Warszawa Wonik...........................27 stycznia Bombaprawdziwa .............28 stycznia Habanerka .....................28 stycznia, 31 lat, woj. śląskie Zodica ..........................30 stycznia Akara ...........................1 lutego Wodnik elik ....................2 lutego Jasmine02 ......................2 lutego Kasinka .........................3 lutego, 25 lat, woj. małopolskie Kigana .......................... 3 lutego, 34 lata, woj. wielkopolskie Wodniczka 3-cio lutowa .....3 lutego Justin_28........................4 lutego, 28 lat, woj. śląskie Alan_Pol..........................6 lutego, 37 lat, woj. lubuskie Socha ........................... 7 lutego, 30 lat, Warszawa Wojtaszek......................7 lutego, 25 lat, Białystok Cz_rna ..........................8 lutego Magdoosia_85 .................10 lutego, 19 lat, woj. warm.- mazurskie skarbczyk.......................10 lutego Sarna_27 .......................11 lutego I say ............................ 12 lutego Iskierka 72 .....................12 lutego, 33 lata, woj. śląskie - Gliwice Nietoperz ...................... 12 lutego, 39 lat, woj.pomorskie,Gdańsk Alanisssss .......................13 lutego Alunia11......................... 13 lutego Wodnik Szuwarek ............ 13 lutego, 22 lata Asiek1402 ......................14 lutego Asiek78 .........................14 lutego Graha ........................... 14 lutego ma-dzik..........................16 lutego Wodniczka lutowa ............ 17 lutego, 32 lata, woj. zach.– pomorskie Gosiam .......................... 18 lutego A co do astrologii, to w obecnym kształcie istnieje ona od kilkudziesięciu lat, wystarczy wspomnieć chociażby, odkrycie kolejnych planet układu słonecznego, które astrolodzy musieli uwzględnić. Oddziaływania kosmiczne i położenie ciał niebieskich wciąż ulegają zmianom, ze względu na nikłą tego wiedzę u obecnych astrologów, astrologia nie może stać się nauką, jeszcze przez długi czas. Mam nadzieję, że z astrologii da się uczynić naukę, bo nikt nie zaprzeczy, że otaczający nas kosmos wpływa na życie na Ziemi. Astrolodzy chińscy i indyjscy, tak na marginesie, też nie są lepsi. A co gwiazdozbioru Wodnika jest on jednym z największych na ekliptyce :) Moim skromnym zdaniem astrologiczne Wodniki są najlepsze, najsensowniejsze, najmilsi sercu, no i niech ktoś mi tutaj spróbuje zaprzeczyć! ;) :D Pozdrawiam wszystkich Wodników :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie robię przemeblowanie :D i przy okazji wywalam \"starocie\". Napewno mąż jak wróci przejrzy kosz i połowę tego wyjmie :P Nie cierpię rupieciarni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WODNIK! miły,sympatyczny,choć uparty to liryczny.zawsze czar roztacza wkoło,gdzie się zjawi jest wesoło.każdy lubi go i ceni,chociaż wodnik też sie leni.pracowity i ambitny, gdy coś robi jest wybitny.uśmiechnięty,piękny,mądry,przy tym wyjątkowo SKROMNY!!!! co o tym myslicie?bo mnie sie podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość habanerka
no no nietoperz:) wielkie brawa :) powiedzcie mi proszę co mam zrobić żeby mój nick był czarny:( pozdrawiam cieplutko z zimnego 16 stopniowego biura ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoBa
cześć. bardzo wesoło czyta się te wszystkie opisy dot. Wodników. Mam męża Skorpiona a synka również Wodnika- jest super. 21 stycznia skończę 28 lat- wielkopolska. To prawda z tym wyglądem, tak jakoś nie wstydzę się mojego wieku. Miałam nawet kilka śmiesznych sytuacji w związku z wyglądem (młodym)- może kiedyś przy okazji powypisujemy nasze przygody z tym związane. pozdrowionka dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hebanerka, wczoraj myślałam o Twoim nicku... dlaczego nie masz go zarezerwowanego... Na stronie głównej forum, wejdź na ten czerwony napis, naciśnij A - (kliknij tutaj) i wypełnij. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też wodnik
Witam wszystkie wodniczki JA równo za miesiąc (czyli 18 lutego ) skończę 30 lat, i wcale nie czuję sie na te 30 , co do skorpionów to też za nimi nie przepadam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wodniczka lutowa:) wielkie dzięki. nadmieńmy jeszcze jakie wodniki są uczynne i zdolne ;) hihihi pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wodniczka lutowa:) wielkie dzięki. nadmieńmy jeszcze jakie wodniki są uczynne i zdolne ;) hihihi pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inkaminka
Witam wszystkie wodniątka :) 5 lutego kończę 23 lata, jestem roztrzepaną pedantką ;) upartą ale i ugodową, słomiany zapał nie jest mi obcy Od 6 lat w zwiazku z Bykiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×