Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

wodniki :D Ja jestem z 22 stycznia :D A wiek ? Oczywiście 18 :) .....plus VAT :( Podobno na tyle nie wyglądam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasinka
Witam wszystkie Wodniczki!!!!!!!! Ja też jestem 3-lutowa. Wodnikiem też jest moja Mama i szwagier -dogaduje się z nimi świetnie :) Mój mąż jest barankiem i w wielu horoskopach czytałam , że ten znak nie pasuje do wodnika!!! Różnimy się bardzo, ale od roku jesteśmy bardzo szczęśliwym małżeństwem. Co do cech charakteru wodniczek to jestem nieśmiała i może dlatego ludzie oceniają mnie jako skromną i łagodną, ale cicha woda brzegi rwie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodnik elik
witam ja też jestem wodnikiem i to z 2 lutego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodnik elik
witam ja też jestem wodnikiem i to z 2 lutego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasinka
Witam wszystkie Wodniczki!!!!!!!! Ja też jestem 3-lutowa. Wodnikiem też jest moja Mama i szwagier -dogaduje się z nimi świetnie :) Mój mąż jest barankiem i w wielu horoskopach czytałam , że ten znak nie pasuje do wodnika!!! Różnimy się bardzo, ale od roku jesteśmy bardzo szczęśliwym małżeństwem. Co do cech charakteru wodniczek to jestem nieśmiała i może dlatego ludzie oceniają mnie jako skromną i łagodną, ale cicha woda brzegi rwie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodnik elik
witam ja też jestem wodnikiem i to z 2 lutego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wodniku szuwarku.ja 13lutego mam imieniny.a jesli chodzi o to ze wodniki wygladaja mlodziej od swoich rowiesnikow to cos w tym chyba jest bo juz kilka razy wygrywalam zaklady dotyczace mojego wieku.musialam nawet pokazac dowod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wodniku szuwarku.ja 13lutego mam imieniny.a jesli chodzi o to ze wodniki wygladaja mlodziej od swoich rowiesnikow to cos w tym chyba jest bo juz kilka razy wygrywalam zaklady dotyczace mojego wieku.musialam nawet pokazac dowod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cz_arna
Nietoperz czyżby Kacha?????????????????????????Bo na pewno nie Grzegorz.ja też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cz_arna
jestem z 8 lutego. O was Tez mówią że odbiegacie od stereotypu!!!!! Mój cięty język i czarny chumor to moja ocena innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graha
Ja jestem z 14 lutego. Mam meza wage. Nie zgadzam sie z tym ze to idealne polaczenie. Nawt myslwe, ze nigdy nie powinnam wychodzic zamaz. W nim nie ma nic ze spontanicanosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZ_ARNA - moje zachowanie tez bardzo odbiega od ogolnie przyjetych norm.nawet moj maz twierdzi ze nie zachowuje sie jak przystalo na matke-dzieciom.moze dlatego trudno jest ustalic moj wiek co nie podoba sie mojemu mezowi!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Boże, same bratnie dusze???... Mam wrażenie, że czytam o sobie??? Prawie wszystko się zgadza???.... A!... Zapomniałam napisać, że oczywiście też jestem WODNICĄ i to z 7-go lutego. Mam męża byka, synów koziorożca i wodnika ( i to z 6-go lutego...). Co do najstarszego mężczyzny w moim życiu, to wszystkie horoskopy nie wróżą nic dobrego.... , a ja nie narzekam!? Jesteśmy już 10 lat po ślubie i jakoś ( ...odpukać!!!) dogadujemy się i nie tylko, suuuuuuuuuper!!!... A co do młodszych mężczyzn w moim domu to są chyba jeszcze za mali... żeby na nich narzekać!?.. PS. Mam pytanko. Czy wśród WAS jest żona BYKA ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was - najlepsze ze znaków! :D :D :D nietoperz-------- czy o Tobie też całe życie mówią, że jesteś niedojrzała? Ja nawet polubiłam to u siebie... i chyba przez to moje dziecinne zachowanie wyglądam o jakieś 5 lat młodziej :D 🌻 🌼 🌻 🌼 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wodnik Szuwarek
cześć Nietoperz pozdrawiam cie gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wodnik Szuwarek
z tą niedojrzalością to chyba rzeczywiście prawda też taka jestem ale nie zawsze i ogólnie to ciężko mi dorosnąć lubie być dzieckiem którym ukochany sie opiekuje a jeśli chodzi o zaradność taką życiową to jestem do kitu boję sie wejśc do urzędu zalatwić jakąś sprawę pity i te sprawy ale staram się to w sobie przelamywać a jeśli chodzi o nieśmialość no to jestem na pierwszym miejscu ale tylko w stosunku do obcych ludzi w pierwszych kontaktach a potem to leci jak z platka zreszta to też zależy od innych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej wodniczki
Wyspałyście się już po imprezkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wodniczki :) Ja mimo swojego roztargnienia, zapominalstwa itp. jestem z drugiej strony zadziwiająco pedantyczna i poukładana. Też tak macie? I wiecie, co zrobiłam?? Poukładałam nas według dnia urodzin, bo lubię tabelki ;) Mam nadzieję, że się Wam spodoba, zresztą napiszcie, co o tym sądzicie. Nick Urodziny Cicha ............................ 22 stycznia Fate ............................. 22 stycznia Micha ........................... 25 stycznia Wodniczka styczniowa ....... 25 stycznia Amelia 18....................... 26 stycznia Bombaprawdziwa ............. 28 stycznia Habanerka ..................... 28 stycznia Zodica .......................... 30 stycznia Wodnik elik .................... 2 lutego Kasinka ......................... 3 lutego Kigana .......................... 3 lutego Wodniczka 3-cio lutowa ..... 3 lutego Socha ........................... 7 lutego Cz_rna .......................... 8 lutego Magdoosia_85 ..................10 lutego I say ............................. 12 lutego Iskierka 72 ......................12 lutego Nietoperz ...................... 12 lutego Wodnik Szuwarek ............. 13 lutego Graha ........................... 14 lutego Wodniczka lutowa ............ 17 lutego Gosiam ......................... 18 lutego A ja nie imprezowałam, tylko byłam na zjeździe wczoraj. Miłego popołudnia, narazie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alunia11
cześc wodniki jestem też WODNIK, urodzona 13 lutego, pozdrawiam moją "młodszą " bliźniaczkę- Wodnika Szuwarka do cech wodników dodałabym jeszcze lojalność, ja jestem bardzo, czasem myślę że niepotrzebnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicha a o której stawce VAT-u
mówisz :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tabelce widzę braki w pewnych datach:) , a więc może Wodnik z 6 lutego dostanie się do Tego Szanownego Wodniackiego Grona(!!!) ;) ? Superpomysł micha!🌻 Wodniki Wszystkich Krajów Łączcie się! - chciałoby sie krzyknąć:D Pozdrawiam świat wodnikowy tego wspaniałego topiku ps. Tyle Wodników w jednym miejscu. Zwariuję ze szczęścia :classic_cool:. Cudownie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WONIK
Witam wszystkie Wodniki Ja jestem z 27 stycznia 1979 Jest ktoś z tego dnia i roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kigana zrobiłaś wrażenie, tą listą :) Cicha ............................ 22 stycznia Fate ............................. 22 stycznia Micha ........................... 25 stycznia Wodniczka styczniowa ....... 25 stycznia Amelia 18....................... 26 stycznia Mahatman.......................27 stycznia Bombaprawdziwa ............. 28 stycznia Habanerka ..................... 28 stycznia Zodica .......................... 30 stycznia Wodnik elik .................... 2 lutego Kasinka ......................... 3 lutego Kigana .......................... 3 lutego Wodniczka 3-cio lutowa ..... 3 lutego Alan_Pol..........................6 lutego Socha ........................... 7 lutego Cz_rna .......................... 8 lutego Magdoosia_85 ..................10 lutego I say ............................. 12 lutego Iskierka 72 ......................12 lutego Nietoperz ...................... 12 lutego Wodnik Szuwarek ............. 13 lutego Graha ........................... 14 lutego Wodniczka lutowa ............ 17 lutego Gosiam ......................... 18 lutego A czy wiecie moi drodzy, że astrologiczny Wodnik, nie pokrywa się z tym astronomicznym? Astrologowie bawią się, nie znając kosmicznych realiów ;) Z tego co pamiętam to, kiedyś patrząc się na mapę nieba zauważyłem, że długość kątowa gwiazdozbioru Wodnika wynosi około 45 stopni. Pokrywa się częściowo (na ekliptyce) z Koziorożcem i chyba z Rybami. W tej chwili nie mam pod ręką tej mapy, ale pamiętam, że gwiazdozbiorów można się doliczyć trzynaście, a nie dwanaście jak chcieliby tego astrolodzy europejscy :P ;) Gdzieś niedawno zresztą wyczytałem, że Wodnik powinien być liczony od 17 lutego do 11 marca :) , a Koziorożec od 21 stycznia do 16 lutego :), oczywiście w tym astrorankingu był Wężownik od 30 listopada do 17 grudnia :) Wodników z tego forum, mam nadzieje to nie zraża ;) Oraz kosmograficzno-astrologiczne banialuki jakie przypisuje się znakom zodiaku. Zwłaszcza, że urodzeni w styczniu/lutym z tego co widzę wokół siebie zawsze są cool! :) Astrologiczny Wodnik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najlepsze są Wodniki
Uzupełniam: Cicha ........................... 22 stycznia Fate ............................ 22 stycznia Micha ...........................25 stycznia Wodniczka styczniowa ..... 25 stycznia Amelia 18....................... 26 stycznia Mahatman......................27 stycznia Wonik...........................27 stycznia Bombaprawdziwa .............28 stycznia Habanerka .....................28 stycznia Zodica ..........................30 stycznia Wodnik elik ....................2 lutego Kasinka .........................3 lutego Kigana .......................... 3 lutego Wodniczka 3-cio lutowa .....3 lutego Alan_Pol..........................6 lutego Socha ........................... 7 lutego Cz_rna ..........................8 lutego Magdoosia_85 .................10 lutego I say ............................ 12 lutego Iskierka 72 .....................12 lutego Nietoperz ...................... 12 lutego Alunia11......................... 13 lutego Wodnik Szuwarek ............. 13 lutego Graha ........................... 14 lutego Wodniczka lutowa ............ 17 lutego Gosiam ...........................18 lutego 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wodniki! i Wodniczki!🌻 Może do tabelki wprowadzić wiek i miejsce przebywania forumowiczów z tego topiku typu miasto lub województwo np.: Alan_Pol 6 luty lat 37 woj.lubuskie Co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fate*
Wodniki są the best. Nie wiem jak z Wami, ale moją wadą chyba jest to, że zbyt szybko wybaczam... nawet jeśli ktoś mnie poważnie zrani. Nie lubię się obrażać i żyć w konflikcie z innymi. Wrogów po prostu unikam. Poukładana też jestem, do tego czasami mam zamiłowania do pedantyzmu. A teraz coś o nas.... w krzywym zwierciadle. http://www.majkowscy.neostrada.pl/horoskopy/wodnik.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×