Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

> Podział szefów > Szefów dzielimy na 5 grup: > 1. Pedałów. > 2. Superpedałów. > 3. Antypedałów. > 4. Pedałów-magików. > 5. Pedałów-pirotechników. > Dlaczego ? > Szef pedał mówi: \"Ja Cię Kowalski wypierdolę...\" > Szef superpedał mówi: \"Ja Was wszystkich wypierdolę\". > Szef antypedał mówi: \"Ja się Kowalski z Tobą pierdolić nie będę!\" > Szef pedał-magik mówi: \"Ja Cię Kowalski tak wypierdolę, że ty nawet nie zauważysz kiedy\" > Szef pedał-pirotechnik mówi: \"Ja Cię Kowalski wypierdolę z hukiem\". > P.S. > Jest jeszcze Szef pedał-McGyver: \"Ja Was Kowalski wypierdolę ! w kosmos > gołymi rękami...\" I coś o alkoholu : > Stado bizonów moze poruszac sie tak szybko jak najwolniejszy bizon. > > Kiedy mysliwi poluja na bizony, to zabijaja najpierw te z tylu, czyli najslabsze i najwolniejsze. Taka naturalna selekcja jest dobra dla stada jako calosci, poniewaz ogólna predkosc i zdrowie calej grupy poprawia sie poprzez regularna eliminacje najslabszych osobników. W podobny sposób ludzki mózg moze pracowac tak szybko, jak jego najwolniejsze komórki. Nadmierne spozycie alkoholu, jak powszechnie wiadomo, zabija komórki mózgu. Naturalnie, najpierw atakuje najwolniejsze i najslabsze komórki. W ten sposób regularne spozywanie alkoholu eliminuje najslabsze komórki,sprawiajac, ze mózg pracuje szybciej i bardziej skutecznie. I dlatego wlasnie zawsze czujesz sie madrzejszy po kilku drinkach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniec roku szkolnego. Pod wieczór matka zaglšda do pokoju córeczki i znajduje na łóżku następujšcy liścik: Droga Mamo!Nareszcie koniec szkoły. Dla mnie już na zawsze. Jestem od dawna zakochana i postanowiliśmy z moim chłopakiem wreszcie \"się urwać\". Wiem, że Tobie się to nie spodoba ale on jest taki słodki! Te jego tatuaże i piercing na każdym kawałku ciała... A ten jego motocykl! Ali (tak nazywa się mój miły) twierdzi, że jazda na nim w kasku to grzech. Ali jest kompletnie na moim punkcie zwariowany. Mówi, że go uratowałam, bo ten alkohol by go w końcu zabił... Aha, i najważniejsze. Będziesz miała wnuka! Tak się cieszę! Kolega Alego ma gdzieś w lesie drewnianš chatkę. Trzeba jš wyremontować i nie ma w niej światła ani wody ale to będzie nasz nowy dom. Nie martw się!Będziemy mieli z czego żyć. Ali ma kapitalny pomysł. Będziemy uprawiać marihuanę i sprzedawać jš w mieście. Ma być z tego kupa forsy. Tak się cieszę! I nie martw się proszę. Wkrótce będę miała 14 lat i naprawdę mogę na siebie sama uważać.Mam tylko nadzieję, że szybko pojawi się ta szczepionka przeciwko AIDS. Alemu bardzo by to pomogło... Twoja ukochana córeczka. P.S.Wszystko bzdura!!! Jestem u Krychy i oglšdamy telewizję. Chciałam Ci tylko uświadomić, że sš gorsze rzeczy niż to świadectwo, które znajdziesz na nocnym stoliku. Buziaczki!!! Idzie sobie panienka w nocy przez park. Strasznie zachciało się jej jarać, ale nie miała fajek. Nagle zobaczyła trzech gości na ławce którzy palš. Postanowiła do nich podejść i się zapytać o fajkę. - Przepraszam mogš mnie panowie poczęstować jednym papierosem? - Tak oczywiście, tylko musisz zrobić nam laskę. - No dobra, tak mi się chce palić, że zrobię wszystko. Panienka po kilkunastu minutach obskoczyła wszystkich panów i prosi o papierosa. Jeden z panów zgodnie z umowš częstuje panienkę po czym panienka prosi jeszcze o ognia. Jeden z gości wyciagnšł zapalniczkę i odpala jej fajkę i zdziwiony pyta: - Agnieszka? - Tata? - To ty palisz córeczko? Cichy, podmiejski pub. Atrakcyjna babka podchodzi do baru, daje znak barmanowi, który natychmiast podchodzi do niej. Gdy jest już blisko, kobieta zmysłowo sygnalizuje, że powinien zbliżyć swojš twarz do jej twarzy. Barman czyni to, wtedy ona delikatnie zaczyna pieścić jego gestš, krzaczastš czarnš brodę. - Czy to ty jesteś tu włascicielem? - pyta, miękko dotykajšc jego twarzy dłońmi. - Nooo, nie - odpowiada mężczyzna. - A czy możesz go tu zawołać? Muszę z nim porozmawiać -szepcze, przejeżdzajšc dłońmi poza brodę, w stronę czupryny. - Niestety, nie ma go - dyszy barman, najwyraźniej podniecony. - Może ja pomogę? - Tak. Chciałabym przekazać wiadomość dla niego - kobieta cišgnie dalej niskim, zmysłowym głosem, wsuwajšc kilka palców w usta barmana i pozwalajšc mu ssać je delikatnie. - Powiedz szefowi, że w ubikacji dla pań nie ma papieru toaletowego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Definicja męża. Mšż - to zaobršczkowany osobnik płci męskiej z możliwoœciš przystosowania do niewoli. Odnoszšc się do sytuacji w domu, od razu zaczyna szukać jedzenia i miejsca do spania. Trzeba pamiętać, ze jest on bardzo daleki od ideału, dlatego wymaga nieustannej opieki i pielęgnacji. Męża należy trzymać w ciepłym i dobrze przewietrzonym pomieszczeniu.Należy męża wyprowadzać na spacer raz dziennie na smyczy, ponieważ może ujawnić się instynkt do uciekania. Nawet najlepiej wytresowani mężowie zostawieni bez opieki mogš nie znaleŸć albo nie będš chcieli znaleŸć drogi powrotnej. Niestety urzędy zajmujšce się wydaniem i rejestracja mężów tak zwane Urzędami Stanu Cywilnego, nie dajš żadnej gwarancji oraz nie odpowiadajš za zaginięcie lub ucieczkę męża. Należy pamiętać, że okres udomowienia męża źle wpływa na jego naturalne funkcjonowanie - u niektórych pojawia się chęć cišgłych ucieczek, a niektórzy z czasem staja się niepotrzebnš i nieestetycznš rzeczš w domu, którš należy się cišgle opiekować. Lecz przy dobrej technice tresowania, mšż może stać się pożyteczny. I co Wy na to zaobrączkowane Wodniczki ?? :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wdepnęłam tu jeszcze na chwilkę i postanowiłam zakończyć ta rozlazlą stronkę .:) może mi sie uda;):P Kigano---no moja droga ja sie zastanawiam z czego ty ta prace piszesz ? :);):P chyba z poczucia humoru :) a moze do jakiegos maratonu usmiechu trenujesz;) przyznaj sie bez bicia :) albo to ten anioł tak cie wesolutko nastraja:P ciekawe co na to Twoj postrzeleniec? :) :D a mature moj syn pisal po staremu bo on technikum konczy. Beniu---wczoraj wyslalam dziewczynom fajowego mikolaja i zdjecia moje i mojej corki ale do ciebie nie doszly bo mi je odrzucilo :( moze dzis sie uda :):P dzieki bardzo za zdjecia :) i czekam na reszte. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, może mi uda się przeskoczyć na stronę już 110, no ale zobaczymy. Kiganko nie poddawaj się, jak u mnie działałoby wszystko w porządku tobym była chyba bardziej zaniepokojona tym faktem, niż gdy ktoś mówi, że coś jest nie tak jak trzeba:) ;) A że skrzynka mi się spitoliła to już wiem, dzisiaj była już raczej normalnie tzn. odbierała i wysyłała korespondencję :) Żarty super. Mam nadzieję jednak, że mojej 14 - letniej córce podobne żarty jak w dowcipie do glowy nie przyjdą, choć korci mnie, żeby jej to pokazać. Pewnie by się uśmiała, tylko, że koniec roku szkolnego niedaleko i kto wie, kto wie ...;) Nietoperku - Ty już przynajmniej takie stresy masz z głowy, choć pewnie to co dziś przeżywałaś na długo zapamiętasz. Ale powiem Ci, że ja bardzo bym chciała mieć ten stres związany z maturą mojego dziecka, tylko co ono może po tzw. drodze wymyslić tego to nie wiem. Może jestem panikarą i niepotrzebnie martwię się na zapas, ale ...., no właśnie jest to ale,może kiedyś o nim Wam opowiem. Dziś nie mam jakoś na to nastroju. Benia - gratulacje. Ja nie miałam wątpliwości, ze sobie poradzisz - Wodnik jak chce to potrafi przecież ;) Gofra --- czyżbyś miała taki smutny dzień jak ja. Takmi na duszy smutno. Ale mam nadzieję, jeżeli oczywiście Tobie też tak jest, że jutro świat będzie piękniejszy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra. To teraz czas na mnie :P Witam wszystkich. Ja już sama nie wiem komu wysyłałam moje zdjęcia a komu nie i czyje mam. Muszę porządek zrobić kiedyś. Kigana ----> słyszałam że ty ostro pracujesz nad swoją pracą. Rozumiem, że to była tylko chwila odprężenia i zaraz wróciłaś do nauki :P A może zdradzisz nam na jaki temat piszesz? A co tam. Nie będę się rozpisywała tak jak wszyscy :P ma być krótko, zwięźle i na temat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny, wrociłam wczoraj z wojaży i chyba bede musiała kupic sobie stanik na twarz jak w Ally McBeal-bo szczeka mi od smiechu zesztywniała...Ale to dobrze-odreagowałam troche,chociaz wydawało mi sie ze do smiechu mi nie bedzie jakaja-----> dzieki,ale własnie we wtorek ten byk mnie wział na rogi-i mna potargał..Dzieki za nutke zainteresowania-bo normalnie czuje sie odrzucona Tredowata Stefcia... Jak nie umre to wejde na czata ,siewodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam cieplutko narazie jest u mnie pogodnie i slonecznie :) zobaczymy jednak na jak dlugo bo cos przebąkują o deszczu :O Jakaja---nerwy u mnie sa w normie jak na sytuacje :)ja przerabiam juz drugi raz mature bo trzy lata temu moja corka pisala to teraz juz spoko :) a dzieciaki mam poukladane wiec raczej nie spodziewam sie zadnych sensacji po drodze :) Kiganko---pisz,pisz moja droga bo nagrody nobla czekaja :) ;) :P narazie spadam ale jeszcze tu wroce! 9zabrzmialo jak grożba hihi )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..ale u mnie zlewa!:( :( :( :( :( :( :( :( ..ja dzisiaj tylko macham , bo nawet nie bardzo wiem, czy ciągle żyję?.... ...nastrój mam dosyć ponury, dlatego nie będę Was tym moim pesymizmem zarażać! Spadam i pokażę się jak zaświeci dla mnie słońe... Pozdrawiam i do następnego.... PS. - a zapewniam Was podobnie jak nietoperek, że na pewno wrócę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjj,widzę,że ta pogoda nie tylko mnie nie służy....:( Podobnie jak Socha i Jakaja....humorkiem nie tryskam:(:(:(:(:(:(:(:( Poczekam na bardziej optymistyczny nastrój.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Jak sobie takie głupoty czytam, jak Wam wczoraj zapodałam;) to jakoś tak mi lepiej się robi na duszy. Bo niektóre teksty są rozwalające, prawda? Nawet jak się ma doła, to warto je poczytać i zachwycić ich głębokim sensem lub jego brakiem:) Nic innego mi nie pozostało. A co mnie tak nakręca, to nie wiem, chyba zmiana myślenia, jaka nastąpiła u mnie parę lat temu.Dołki się trafiają, pewnie że tak, ale też mijają. Nie zamartwiam sie tak długo, jak to bywało w młodości;) A pracę piszę o Kręgu z Krzyżowej. Była to grupa intelektualistów niemieckich, którzy zbierali się na rozmowy, dyskusje o tym, co będzie po wojnie. A działo sie to w czasie wojny. Takim motorem Kręgu był Helmuth James von Moltke właściciel majątku w Krzyzowej koło Wrocławia. Fundacja z Krzyżowej ma swoją stronę w necie, jakby kogoś to interesowało to znajdzie coś na ten temat. A strona to chyba www.krzyzowa.org.pl Jakaja ---> może świadectwo Twojej córki takie złe nie bedzie, więc nie masz się co obawiać, że wysmaży Ci taki list :) A jeśli tak, to zawsze pamietaj,że są rzeczy gorsze od złego świadectwa - patrz ów liścik, który wkleiłam wczoraj :D Wodniczka ---> pojawiaj sie częściej na forum:) Bo na czaty tlenowe to nie każdy wchodzi.... Dobra, wracam do pracy, miłego wieczoru i do zobaczenia :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasty girl
żalosne, niedlugo powstana topici pt.piegowate łączmy sie, albo wlasciciele ratlerkow, jacy jestesmy ahahahahahahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w takim razie wszystkim w dolkach przesylam mnostwo pozytywnej energii🌻 nie wiem skad to sie u mnie bierze w taka pogode ale az mnie rozpiera i smieje sie do ludzi, patrza troche jak na wariatke, ale wole tak niz sie krzywic;) wiecie, zawsze mnie zastanawialo czemu pojawiaja sie takie pomaranczowe nicki ktorym sie nie podoba to ze topik dlugo wytrzymuje? moze ich mial 0 wpisow;) a tak naprawde mam to w nosie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wodniczka czy to znaczy, że nie taki diabeł strasznyjak go malują;) Nietoperku --ja też się staram poukładać w głowie córce jak mogę, ale mam obawy, że coś przeoczę, że wpadnie w złe towarzystwo, że... Obecnie jest w sumie w porządku, więc może nie powinnam, ale to takie moje matczyne odchylenie, więc drżę :) Socha i Gofra --- przesyłam 🌼 paskudnie funkcjonuje się mając chandrę, więc czekam aż minie ( już prawie u mnie to nastąpiło) i trzymam kciuki aby Wam też jak najszybciej minęło :):):):):):):) Kiganko -- pisz, pisz tekściki, bo uśmiech na twarzy to miałam czytając je ;) A porpos córki - wiesz lepiej na zimne dmuchać ;) isa no właśnie to się nazywa równowaga w przyrodzie :) ktoś musi być smutny aby komuś wesoło bylo ;) żartuję :) ;) Dzięki za pzresyłkę energi, chyba dotarła :) Całuski ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuu nasty girl, nie podoba Ci sie topik, to nie wklepuj bez sensu postow 😠 guzik Cie powinno obchodzic, ze wodniczkom dobrze w swoim towarzystwie :))) A ze niektore bywaja czasem lekko przybite? Takie jestesmy, hehehe, dziewczyny czytam Was i widze w was duzo z siebie- cala dusza sie dolujemy , cala dusza cieszymy, nic posrodku-zadnych szarosci ;)) Milej nocki Dziewczyny 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie ,Sloncucha i jak pracujemy to na maksa i lenistwo też totalne :D:D:D:D:D:D Również miłych snów zyczę i wracam do ....:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kłaniam sie pieknie szanownym Paniom :) mialam troszke latania z samego rańca wiec dopiero teraz sie odzywam. ale ponoć lepiej póżno niż wcale :P wbrew wszystkim prognozom u mnie juz trzeci dzien swieci slonko :) zero deszczu ! mowie wam ful wypas! :);) dzieki wielkie za różne ciekawostki na maila :) miedzy innymi ktos szczery chcial sie ze mna podzielic pieknym wirusikiem podajac sie za Sarkane :O ale jako spostrzegawczy nietoperz :) uniknelam prezentu :D i cale szczescie bo gdybym znowu! cos nabroila to moj syn chyba by mnie wyslal na roboty na sybir! :);):P juz raz przezemnie mosial wszystko od nowa instalowac! ;) rany! co sie wtedy nasluchalam to bania mala :) mowie Wam! ja niestety nic Wam nie przesylam bo poprostu nie umiem :( wstyd sie przyznac ale taka jest prawda :P Gosiu---nie wiem czy to tylko żart z Twojej strony czy faktycznie bedziesz sie z Nami czytywala tylko raz w miesiacu ale pozdrawiam cie cieplutko i czasami cos do Ciebie pozwole sobie skrobnąć :) rany!ale nasmarowalam :) pozdrawiam i do poczytania papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze raz ja :) dzisiaj jest taka piekna data PIĄTEK-TRZYNASTEGO! mam nadzieje ze nie jestescie przesadne i to nie powstrzyma Was przed napisaniem paru slow:) ;) :P no teraz juz zwiewam!do zobaczyska! :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nietoperzku;) melduje sie:) mi tam data nie przeszkadza:D:D:D:D:D euforii ciag dalszy 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 przesylam Wam tez dalej te pozytywna energie:) miejcie i Wy:) ale fakt, ze jestem w swoich emocjach bardzo skrajna, albo dol, albo szczyt gory:D:D:D:D kupilismy nowy grill, gazowy:P, ale chociaz nie bedzie problemu z mokrym weglem :D:D:D:D nie wiem jeszcze jak rozwiazac problem ciaglego braku zapalek, ale palic nie zaczne;) milego weekendu zycze:) obiecalam rodzinie ze sprobuje nie zajrzec do WAs;) ale czy sie da?? chyba nie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wodnikowe duszyczki🖐️ 13tego i piątek....nigdy nie robiła na mnie wrażenia ta data,ale dziś jestem zdolna uwierzyć w pecha!:( Właśnie odkryłam brak dokumentów w torebce,tj prawa jazdy i dow.os:( -jestem załamana! nie jest to żadna kradzież tylko zwyczajnie sama musiałam gdzieś posiać...:( juz mi się wyczerpały pomysły gdzie mogłabym jeszcze poszukać,och....niefajnie:( Kurcze aż nie chce mi się myśleć jaka to przedemną droga by odnowić..tym bardziej zła jestem iż były to już dokumenty w tej nowej wersji:(:( Pewnie gdzieś leżą i się śmieją,albo....przepadły nie wiem gdzie:( To przyćmiewa mi jak narazie wszystko i nie będę pisać o pogodzie,choć jest niezła:) Gosia--->nam również milo było przez te kilka m-cy z Tobą i.....jesteśmy w tym akurat przypadku cierpliwe:) i poczekamy aż otworzy się na powrót Twoje okienko na Swiat!Głowa do góry,my nie zapominamy i pozostaniemy w takim czy innym kontakcie.:) Fajnie,że jesteś taka roztropna i napisałaś uprzedzonko,bo gdybyś tak znienacka zamilkła,niejedna by miała czarne wizje:)-dzięki!🌻👄 Kończę,bo nie mam weny do pisania-myśli mi chodzą po różnych sytuacjach,w których widziałam swe dokumenciki:D,kurna,jaka szkoda ,że ja nie jasnowidz!:(:) pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano, kigana, na przykladzie porzadkow domowych,albo u mnie blyszczy albo nie da sie wejsc :P Nietoperz--> przesadna wodniczka? ( wiara w przesady przynosi pecha;) hehehe) Gofra---> kcuki trzymam, coby sie flepy cudownie znalazly :)) A u mnie juz cieplutenko, choc slonko lekko zachmurzone, ale to sie wytnie, wazne, zeby tylek nie marzl :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wodniki kochane! :) dzisiaj wróciłam z Łodzi. Ale u nas zimnisko straszne było - przestali grzać w mieszkaniu...Nawet sobie nie wyobrażacie jak ciężko jest w tak ekstremalnych warunkach przyswajać sobie wiedzę z zakresu prawa finansowego... Kilka par skarpet, swetry, bluzy, koce, i tak opatulona - pod pierzynkę! z notatkami rzecz jasna.... Zamarzałam normalnie :( ale wczoraj wieczorem zaczęli znowu puszczać ciepełko :D i ...grzejniki są aha aha gorące, aha aha.... Dzięki za wszystkie maile :) ale się uśmiałam, zadziwiłam, zrelaksowałam.... skąd Wy to wszystko bierzecie??? :D Trojany jeszcze mam, ale cicho siedzą na szczęście... oby tak dalej... a jutro potraktuję je specjalnym programikiem.. hehehehhe.... Słyszałyście o takiej książce: \"Nauka otwierania spadochronu - wydanie drugie, poprawione\" :D Mnie rozbroiło.... Wyniki z kolokwium dopiero we wtorek... ale poszło mi całkiem całkiem :) A z niemca dostałam 5!!! (to tak a propos mojej niebywałej skromności ;) ) Teraz piszę pa pa ale wrócę... w przyszłym tygodniu zerówka z finansów publicznych więc uczyc się trzeba....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) Gofra ---> no to masz zgryza z tymi dokumentami, ale moze się znajdą. Może pomódl sie do świętego Antoniego? To nie żart!! Mówię poważnie. A dla przykładu rzucę historyjkę. Otóż mój Postrzeleniec zgubił nie tak dawno temu cała teczkę z dokumentami swoimi i z pracy i nawet nie wiedział gdzie to posiał. I też byłby problem i to kosmiczny. Pojechał w miejsce, gdzie był w pracy, szukał z kumplem i nic. A ja mu mówię, żeby poprosił Antosia o pomoc, nie wiem na ile on się modlił, ale ja przynajmniej świętego poprosiłam o znalezienie. No i po paru dniach moje Kochanie wraca do domu, a tam na klatce schodowej, na parapecie okna obok jego mieszkania leży teczka z wszystkimi dokumentami. A co Wy piszecie,ze Gosi nie będzie :( ?? A skąd to wiecie ?? Evergreen ---> gratuluję 5 z niemca :) Ja jutro jadę do Łodzi, mam jakieś kolokwium, do którego jestem średnio przygotowana, ale może jakoś to bedzie :P Życzę miłej soboty, miłego grilowania Iso :) A z zapałkami, to nie wiem, może zacznij je nosić ze sobą, mimo że nie palisz ?? Paaaa ....🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamelia
ja jestem z 10 lutego i skorpionki mnie lubią ale za to baranki nie są mi przychylne :D A już najbardziej to kochaja mnie lewki :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grill sprawdzony!!!! ma samoodpalacz:D!!! Gosia nie zapomnimy i czekamy kigana powiadomienie przyszlo mailem od Gosi kamelia mnie skorpiony kochaja:D przynajmniej jeden:D habanerka dla Ciebie specjalne usciski🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️----znalazłam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxarra
🌼 ❤️ [z języczkiem]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gofra, pozwol, ze jako pierwsza CI pogratuluje !! Tylkonie mow przypadkiem, ze znlazlas te flepy, bo juz jest 14 , a do tego sobota :)) Nic z tego nie uda Ci sie na fatum 13-tki nic zwalic :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Słońcucha hahahahhahaaha-nieee,na nic nie będę zwalała,a już najmniej na datę 13go w piątek:D-data jest w porządku!-gorzej ze mną:P okazało się iż nie bardzo mam porządek w torebce,bo dziura w podszewce była:D i takim sposobem sama zrobiłam sie w pici-bambo:D,bo do głowy mi nie przyszło,że taką mogę mieć torebkę hahahahahahaahah,a zaznaczam,że torebka ma niecały miesiąc! ale!!,.....zwalę to na kiepskich producentów! a co!!??:D:P Wczoraj sobie pozwoliłam być na czacie do ojjjj dłuuugo:D i dziś mam migotki w oczach:(-to niechybny znak,że czas na przerwę:D Pozdrawiam wszystkie kochane wodniczki🌻 Do następnego razu....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×