Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

czesc olgunia🖐️ wodniki zdrowych i wesolych swiat i przede wszystkim pogodnych:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc olgunia🖐️ wodniki zdrowych i wesolych swiat i przede wszystkim pogodnych:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc olgunia🖐️ wodniki zdrowych i wesolych swiat i przede wszystkim pogodnych:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olgunia
no właśnie zdrowych, radosnych świąt i mokrego dyngusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka75
hej, ja też dopiero teraz znalazłam ten topik. Jestem z 25 stycznia. I co ciekawe, mam męża Skorpiona - już od 11 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej Kochani!!! :) Życzę Wam zdrowych, radosnych, rodzinnych, ciepłych i przepysznych Świąt Wielkanocnych, smacznego jajka oraz mokrego dyngusa - śmigusa! :D ....(\\/) ..=(\' ; \')= ..c(\"\')(\'\'\') mam nadzieje że widać co to za stworek;) Postanowiłam wybrać się dziś na rezurekcję:) Pierwszy raz w życiu:D Jakoś wcześniej nigdy nie mogłam się obudzić na czas;) Jak łatwo się domyśleć, pobudka o godz. 4:45 była dla mnie istną męczarnią ;) ale czego się nie robi żeby zająć dobre miejsce w kościelnej ławce:D:P Byłam w kościele już o 5:20 ciesząc się, że tak sprytnie sobie to obmyśliłam :D jednak ku mojemu ogromnemu zdziwieniu okazało się, że takich spryciarzy jak ja był cały kościół :(:P i wszystkie najlepsze miejsca zostały już zajęte! Ale spokojnie - usiadłam;)... Strasznie zależało mi zeby zobaczyć dokładnie całą ceremonię. W mojej miejscowości jest bowiem kultywowana tradycja strzeżenia Grobu Wielkanocnego przez tzw. Turków. Turki posiadają charakterystyczne, czerwone mundury i uzbrojeni są w szable. W trakcie uroczystości wielkanocnych obowiązuje ich specjalna musztra. Naprawde robią duże wrażenie! Zwyczaj ten zachował się jeszcze z czasów Odsieczy Wiedeńskiej!:) Nasza rezurekcja jest bardzo widowiskowa: Na początku mszy świętej, kiedy kapłan wypowiada słowa \"Oto światłość Chrystusa!\", cały oddział Straży stojący obok Grobu, równocześnie upada na ziemię! Koniecznie chciałam to zobaczyć! Niestety ze względu na tłum gapiów przed moją ławka, udało mi sie jedynie to usłyszeć:( Następnie rozpoczęła się uroczysta procesja, która przy huku petard, grającej orkiestrze i maszerujących Turkach, trzy razy okrążyła kościół... Było wzruszająco, pięknie i wzniośle! Udzieliła mi się atmosfera niesamowitości tej wspaniałej ceremonii.. ehh..to naprawdę cud, że nie usnęłam podczas kazania;):D Mykam na razie, ale jeszcze wpadnę żeby opowiedzieć Wam o innej ciekawej tradycji jaka istnieje w mojej parafi :D - o procesji \"Emaus\" która rozpocznie się jutro o świcie ;) Mam nadzieję, że Was tym nie zanudzę - w końcu trzeba jakoś nadrobić forumową pisaninę;):D Idę się zdrzemnąć;) PS Olgunia, Magdalenka75 - witajcie!:) zapraszam do współnego klikania! Napiszcie o sobie coś więcej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Uciekłam na chwile rodzince;) W końcu ile razy można oglądać to samo wesele :P:D ale zaraz wracam do wujków i cioć... wpadłam tylko podrzucić szuwarki nieco wyżej, żebyście nie musieli później szukać zbyt daleko;) Mykam pochłonąć kolejny kawałek sernika :D a co sie bede... Święta przecież są! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Święta Święta i po Świętach coś mnie się widzi, że najpierw bieganina przedświąteczna nie pozwalała wodniczkom pisać, a teraz obolałe po biesiadowaniu członki ciała dobrz, że to tylko 2 dni, a teraz ile trzeba sie natrudzić, coby te specjały spalić, może do jakiegoś ogniska albo pieca trochę podrzucić zbędnych kilogramów:) ja osobiście jeden dzień przeznaczyłam na spalanie, bo byliśmy w domku nad jeziorem i troszkę po lesie poczłapaliśmy, ale co tam później była oczywiście \"skromna\" kolacyjka, ile to człowiek musi się namęczyć, dobra tyle nazrazie miłego dzionka i stukać w klawisze szanowne towarzystwo:D no i oczywiście witam nowe dziewczęta Olgunia i Magdalenka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jetem gruba:O;):D nie moge pisac bo moje grubasne paluchy naciskaja kilka przyciskow naraz:P chce do programu \"chce byc piekna\" niech mi ktos zrobi odsysanie tluszczu:P ot, takie tam poswiateczne przemyslenia:D buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) nie obżarłam się, ale to nie moja silna wola nietety:( całe święta przeleżałam w łózku z temperaturą:( zjadłam tylko obiadek i to odrobinkę w drugi dzień świąt:( a tyle nastałam sie przy garach!!! ech... i gdzie tu sprawiedliwość?? no ale za to wczoraj też nic nie jadłam i będę piękna i chuda i wogóle:D:D kto sie ze mną licytuje o której wczoraj wróciłam z pracy?? no słucham:D o 19?? nie!! 20?? nie!! przegralibyście wszystkie pieniądze świata:D wyszłam o 23.09 dokładnie. jestem zarejestrowana na kamerach więc jakby co to mogę udowodnić ;) jako że moja szefowa zaczyna pracę od godziny 17 przeważnie bo wcześniej musi coś zjeść, pogadać przez telefon i takie tam ważne rzeczy, a wczoraj miał być dzień kontroli mojej firmy ( u nas każdy sprawdza każdego coby nie było pomyłek i wtop przed klientem i skarbówką) więc zaczęła mnie sprawdzać dopiero ok godz. 18:(:( oczywiście w międzyczasie wykonała kilka telefonów do stęsknionych psiapsiółek a mnie szlak jasny trafiał:( aaa i miałam smsowe wsparcie u Gąza:> piszę do niuego smsa: \"zaraz mnie kur....weźmie!! ile można!! \" nadchodzi odpowiedź..:\" do końca..jej albo Twojego\" niech się cieszy że ne było go w pobliżu bo miałby komórę wmontowaną w ....:D:D:D:D tak więc ogłaszam ponownie swoją kandydaturę na prezesa firmy...jakiejkolwiek;) trzymajcie się cieplutko całusy dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haba jak bylam w Poznaniu nie spalam 41 godz a do domu wrocilam po 3 dniach:P z pracy:P to chyba jestem lepsza:D;) jak bede wiedziala o stanowisku prezesa to bede krzyczec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dadza:P a co bys Haba chciala?? wpasc w rozpacz?:P sie nie da:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć po świetach :) Haba ---> łapiesz punkty u szefowej, jednym słowem ;) Ale tak poważnie, to faktycznie można się wkurzyć. To jakies nienormalne szaleństwo jest z tą pracą. A może Ty założysz firme i zostaniesz prezeską?? To chyba najszybciej jest realne do zrobienia. Isa ---> dokładnie to samo stwierdziłam pare dni temu. Że się zgłosze do tego programu, niech zrobia ze mnie bóstwo :D:D:D:D Operacji to może bym sobie juz nie robiła, ale cala reszta ..... A mi same wyjazdy i rajdy proponują. Chyba zdobęde sprawność przewodnika ;)No ale to jest normalne. Zbliża się koniec roku a wraz z nim szaleństwo. Może jakoś uda się mi nie zwariować. Miłego weekemdu, bo pewnie w necie zjawię się w przyszłym tygodniu! Pa 🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haba --> współczuję ci tych Świąt, że byłaś chora :( i zazdroszczę, że potrafiłaś nic nie jeść :O mnie nawet choroba na obżarstwo nie pomaga :( ostatnio ciągle jem i jem :( buuuuuuuuuu Isa i ja też jestem coraz grubsza :( :( :( :( :( :( ale piję zieloną herbatkę :P Jedyny raz kiedy naprawdę nic przez 3 dni nic nie jadłam było to po wycięciu migdałków :O wszystko mnie bolało i naprawdę mój żołądek nie dopominał się wypełnienia :) więc przez 3 dni piłam wodę i :O rumianek. Schudłam w 3 dni - 3 kilo :D 🌻 a w ogóle to jestem dziś w bojowym nastroju Byłam z moją psiną na spacerze nad Wisłą, nawet sobie nie wyobrażacie........... a może wyobrażacie, że ludzie to potworni śmieciarze i brudasy :( :( :( wszędzie pełno śmieci, ludzie po prostu przywożą plastikowe torby ze śmieciami, bleeeeeee, koszmar.......... nie mam słów. 🌻 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia ja mieszkam kolo lasu-rezerwatu... i wystarczy przejsc czasami zeby zobaczyc co ludzie zabieraja na \"spacery\" , w koszach na smieci ustawionych w lesie - i nie tylko w koszach - sa ich codzienne smieci! mi by sie nie chcialo tego do lasu dzwigac, juz bym wolala sasiadowi podrzucic;) a zeby bylo ciekawiej to od strony blokow najwiecej wiec juz tego zupelnie nie rozumiem, bo przeciez po drodze kilka smietnikow mijaja:O a jesli na schudniecie pomagalaby zielona herbata to ja chuda jak zadra byc powinnam bo tylko taka pije:) a dzis sobie zafundowalam cale kilo truskawek, pieknych wielkich 4,99 za kg:P i przy okazji poza wygladem truskawki smakiem ich nie przypominaly:O dokupilam serek homo o smaku truskawkowym i bylo git:P ide spac, no jak niemowle dzis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w słoneczny poranek 👄 śmieci -->hm!? Jeśli widzę cóś takiego, jak wyżej dziewczęta opisały, to pierwsza myśl, która mnię sie na szare komórki nasuwa---> to seksmisja--> jak znaleźli butelkę po winie i padły słowa--> NASI TU BYLI dziwić może wyrzucanie śmieci przez osiedlowiczów, bo wokół kontenery, a za wywóz śmici i tak przecież płaci się co miesiąc, bez względu na ich ilość natomiast szczęśliwi posiadacze domków, jeżeli mają opłaty w zależności od wywiezionych śmieci, to uprawiają właśnie ten sport, czasami do kontenerów osiedlowych, a nie swoich prywatnych wywalają wory( to jeszcze pół biedy) ale również gdzie popadnie,uprawiając turystykę śmieciową--> zabierają śmieci dla towarzystwa na spacerek i rzucają, do rowu lub gdzieś w lesie wkurza mnię to również i to nie od dziś choć wskaźniki różniaste zadawalają naszych najważniejszych, to prawdziwy poziom naszego społeczeństwa widać właśnie w takich okolicznościach inne symptomy to: 1. nasze drogi, i nie tylko, to co po zimie na nich mamy, ale ogólnie ich ilość i stan 2. i toalety , już jakby troszkę lepiej, ale nie jest wcale tak różowo, a przecież , to takie śmieszne, ile jeszcze jest budynków tzw użyteczności publicznej, w których albo ich brak, albo pozamykane na klucz, nawet niektóre centra handlowe już zeszły na psy pod tym względem, a spróbujmy idąc przez miasto, lub w miejscowościach wypoczynkowych ich poszukać, to są takie przyziemne sprawy, ale uważam, że wcale nie jest to śmieszne no i ładnie zamiast pisać o radosnych sprawach, to śmierdzące :D wystąpienie zrobiłam, więc nie będę dłużej zapachu wiosny WAM zagłuszać miłego weekendu HEJ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doberek 🌻 a propo śmieci :( to nie zapominajmy a palaczach, sama nie palę i nie cierpię papierochów, ale uważam że to każdego osobista sprawa czy pali czy nie :O Tylko dlaczego przystanki autobusowe są zaśmiecone petami, kiedy obok stoi śmietniczka? Jakiś czas temu włąśnie stałam na przystanku i przyszła mamusia z dzieckiem (dzieciak mógł mieć 2,5-4 lat, trudno określić bo całe wieki takie grubego malucha nie widziałam :O) a więc ta mamusia zobaczyła, że autobus nadjeżdż i w przyspieszonym tempie dopaliła faję po czym rzuciła peta na chodnik :O ja oczywiście zwróciłam jej uwagę, że do śmietnika się śmieci wyrzuca :O na co ta pani zaczęła się bulwersować, że ośmieliłam się zwrócić jej uwagę :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( Ale ja tak mam kiedyś facet też tak zrobiłam to mu powiedziałam żeby peta sobie do kieszeni schował a nie na chodnik rzucał :O 🌻 do licha wczoraj w tym poście skłamałam pisząc, że żadna choroba nie jest w stanie oderwać mnie od jedzenia :P a ja wczoraj po południu niewinnego pomidorka zjadłam i do dziś mój żołądek nie daje mi spokoju :( :( :( jestem taka przeźroczysta, że mogłabym o północy w jakiejś starej ruderze za ducha robić :) Kropelki nie pomogły, jeśli ktoś zna jakich skuteczny sposób, to będę bardzo wdzięczna ❤️ 🌻 Z okazji weekendu życzę przyjemnego odpoczynku :classic_cool: 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yol:D Ja w swieta tylko ogladnalem sobie kosciol katolicki ;) jajke niestety nie zjadlem nawet czekoladowego Lutek bedziesz moim wsparciem w natspnej kampani wyborczej:D bedziesz mi pisac przemowienia:D jak tylko zreaktywuje moj pokoj ruch oporu.... pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polak to moze jakies jajko poswiateczne Ci podrzucic:D;) ja bym mogla pisac godzinami co mnie za glupota wkurza ale nie chce mi sie:P leniwa dzis jestem! do tego nie wlazlam w ulubione dzinsy /ciagle czekam na nowy casting i wysylam zgloszenie:D:P bo len nie pozwala mi sie normalnie odchudzic:P/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! Tylko sekund pare... U mnie ok:) Caly, zdrowy, steskniony za rodzina... 3majta sie dzielnie Czytanie Was to iscie prawdziwa proza w najklepszym wydaniu:D;) Do zobaczyska w przyszlosci:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alan--> wszyskiego najlepszego, szczęścia wyśnionego, zdrowia, radości oraz dużo miłości 🌻 z okazji imienin, wracaj szybko z walizką albo kilkoma funduszy na spełnianie marzeń Polak--> ja też tak sądzę, że następna kampania wyborcza, już tylko do nas może należeć, :D, wracaj wiec cobyśmy porządek mogli zrobić w naszej najjaśniejszej dziewczęta--> wstawajcie!!!!!! no i myśli swe na stronkę przelewajcie:) Kigana---> tylko pozazdrościć tych wszelakich propozycji różnych wędrówek, bo u mnie maj zapowiada się wręcz odwrotnie, muszę naładować baterie w długi weekend, bo póżniej koniec świata, czyli totalne urwanie pały:( byle do końca miłej niedzieli papapapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem...... jestem...... i podpisuję listę :D 🌻 Alan ---> 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 i dużo $$$$$$$$$$$....$ a jeszcze więcej ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ..... ❤️ 🌻 ależ cudna pogodna :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniecznie obejrzyjcie filmik \"szpanowanie\", który wam przesłałam :P hahahahaha 🌻 Pewnego dnia w rajskim ogrodzie, Ewa zwróciła się do Boga: - Mam problem. - O co chodzi Ewo? - Ja wiem że dzięki Tobie istnieję i mam ten przepiękny ogród, wszystkie zwierzęta, tego zabawnego węża, ale ja po prostu nie jestem szczęśliwa. - Dlaczego Ewo? - Jestem samotna i po prostu rzygać mi się chce jabłkami. - Aha Ewo, w takim wypadku stworzę ci mężczyznę. - Co to jest \"mężczyzna\"? - Mężczyzna będzie wadliwym stworzeniem, mającym wiele złych cech; niezdolny do słuchania i empatii, za to z przerośniętym ego. Agresywny i próżny, będzie kłamał, oszukiwał, tak czy inaczej będziesz miała z nim ciężkie życie. Ale... będzie większy, szybszy i silniejszy, dobry do walki i polowania. Będzie wyglądał głupio, kiedy się pobudzi, ale odtąd nie będziesz narzekać. Stworzę go w taki sposób aby dostarczał Ci fizycznej satysfakcji. Trochę jak dziecko: będzie zabawiał się kopaniem piłki. Będzie nierozsądny i niezbyt sprytny, więc będzie również potrzebował twojej rady aby nie wyjść na głupka. - Brzmi wspaniale powiedziała Ewa z ironicznym uśmiechem; ale w czym tkwi pułapka? - Hm... możesz go mieć pod pewnym warunkiem. - Jakim? - Będzie on dumny, arogancki, egocentryczny, więc musisz wmówić mu, że został stworzony pierwszy. Pamiętaj, to nasz sekret... Tak między nami kobietami... :P 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alan!!!!!!! szczęścia w miłości, kasy na koncie i spełnienia najskrytszych marzeń:) 👄👄👄👄 jeszcze tylko tydzień harówki a potem zasłużony odpoczynek. mam już dość PITów i takich tam. zaczynam powoli zapomina c jak się nazywam. HELP meeeeee kto mi przypomni?:D:D:D miłego tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewuchy :D Ja tylko na chwileczkę. U mnie wszystko gra i w końcu zaczęłam lać na wszystko i wychodzi ;) (tylko pewnie zaraz się zawali bo się pochwaliłam) Jadę na długi weekend bez was, bo wy nic nie wspominacie o jakimś zlocie. Przecież jakaś reklama powinna mi tu latać, że jest zlot, a tu nic :P Dobra dziewczęta, lecę do roboty :) (teraz chwilowo siedzę w urzędzie) Papa :* Trzymcie się ciepło i poręczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×