Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

od jutra mnie nie ma................ jestem na urlopie..................... wracam 21.08. Do zobaczenia!! Wracam jako nowy człowiek!! Nie zagadywac mnie na tlenie bo to nie bede ja-sadzam stazystke!!! Kigana-nie wqymyslaj tylko błagam nie wymyslaj ciesz sie chwila-walcz z prochnica :-P Badz Pania Postrzeleniec i pisz do Isy od Leonsja coby przepisa na dziołche podała!! Wyłacz komplikator!! 🌻 Zycze miłego wczasowania!! Ale Habie-pracowania!!!!!!!!!!!!!!!!!Bedziemy in touch Mała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo --->przyjemnego wypoczynku :) Niestety nie wymyslam. Dobrze by było, żeby to były tylko wymysły, ale nie są. Ale walczę, by było dobrze. Dobra, wystarczy tych filozofii. Lato jest, wakacje. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UWAGA!!! NUDNE! Dzień Dobry Wieczór (niepotrzebne skreślić) Całkiem spory okres nie narażałem Was na kontakt ze słowem pisanym przez mnie. Ale szczęście nie trwa wiecznie:p Jakoś tak w ogóle ostatnio żyje wg zasady osiagania stanu najniższej energii, czyli wykonywania ruchów i mysli całkowicie niezbędnych. Na dodatek na skutek upałów i suszy dopadła mnie chyba jakaś umysłowa biegunka skutkująca całkowitym myslowym wypróznieniem (wiem, że skojarzenie raczej niespecjalnie smakowite:p). Trzeba mi wody i chłodu. Wodnikom zapewne tez. (hm, wodniki bez wody to bezwodniki?) Na szczęscie doczekałem sie klimatyzacji w pracy. Chociaż jeszcze nie działa i póki co mam 32 st:D .ALe moze kiedyś... W każdym razie od soboty ide na urlop i wybieram sie z przychówkiem gdzieś na pólnoc. Jeszcze nie wiem gdzie. Narazie demokratycznie ustalilismy bory tucholskie i mazury. Moze ma ktoś cos godnego polecenia w tych okolicach? Hm, wyszło na to , ze napisałem bo miałem interes:p Ale to nieprawda. Zresztą interes nadal mam:p A moze tego nie wysyłać? Straszne nudziarstwo wyszło. A co mi tam, dopisze ostrzeżenie na poczatku i niech idzie. Pozdrawiam wszystkich letnio i gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo --> udanego urlopu :) Święty --> byłam kiedyś na koloniach w borach tucholskich w miejscowości Rytel/Chojnic :) było super :) ale to było całe wieki temu...................... :D papa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Też sie wpiszę, bo troche Was zaniedbałsm... ale będzie krótko, bo już nie daje rady przez te upały... Wszystkim wczasującym - udanego odpoczynku! Ja bede wczasowala we wrzesniu - jak dobrze pojdzie... bo trzeba sobie najpierw na te wczasy zarobić;) Tak wiec teraz robie wszystko by także w sierpniu nie siedzieć w domu... Święty - pisz pisz! Nudziarstwo w Twoim wykonaniu mogę czytać bez końca;) a na Mazurach jeszcze nie byłam więc nic Ci nie poradze... Zmykam bo zaraz wyparuję! Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim urlopowiczom miłego wypoczynku. Kigana napisz kiedy nastanie ta \"wiekopomna chwila\" cobyśmy mogli Ci skrzynke życzonkami napełnić. :) Nie przejmuj sie tak, wszystko bedzie ok, to normalna goraczka przedslubna, zniknie jak wypowiesz \"tak\" :) Świety w Borach Tucholskich byłam przejazdem tylko, ale pdobało mi się. Niestety nie pamiętam miejscowosći. Na Mazurach byłam na kolonii - 100 lat temu :( ale Mazury to kojarzą mi sie z żaglami (jak wszystko ostatnio) wiec moze po prostu wynajmij łodke i sruu...po mazurskich wodach...wtedy zobaczysz więcej :) a zakotwiczysz tam gdzie bedzie Ci sie podobało. :) W kazdym razie ja bym ak zrobiła :) jets tylko kwestia tego czy potrafisz żeglować, bo ja jeszcze nie....;) Patenty Ci niepotzrebne, bo teraz w unii na wody śródlądowe nie trzeba patenta :) Co do pisania- pisz, pisz...podoba mi się Twój styl ;) Haba żyjesz? Czy ktos jeszcze zagląda na szuwarki? Pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asjanka
Jam teżwodnik. Fruwam na nieboskłonie. Nie umiem trafić na ziemię. I dobrze mi z tem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dzięki za wszelkie rady, życzenia i wyrazy aprobaty:D Wyjeżdzam za jakieś 3 godziny w Bory Tucholskie na tydzień, a potem sie zobaczy.Mam zamiar zobaczyć po drodze Kalisz, Gniezno i Bydgoszcz. Dzis miałem luksus w pracy bo w końcu uruchomili mi klimatyzacje:D Gdyby to zrobili wcześniej to pewnie zostałbym pracocholikiem :D No cóz, ich strata :D Odezwę sie po powrocie. Pozdrawiam wszystkich wg uznania (ciepło, letnio, chłodno - do wyboru):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Świety ----> udanego wypoczynku :) Też kiedyś byłam w Borach Tucholskich i na Mazurach, były to obozy wędrowne w podstawówce. Odwiedziliśmy sporo miejscowości ale od tego momentu już tam nie byłam. Widzę też, że odwiedzisz moje strony :) Koliberku ---> i reszta też ;) ----> ta wiekopomna chwila odbędzie się 23 września. A tak poza tym to nad morzem lunał deszcz i zagrzmiało !! Nareszcie !! Strażacy w końcu trochę odpoczną. Bo codziennie wyjeżdżali nawet i kilka razy. Ever ---> a gdzie Ty pracujesz?? Bo chyba nie doczytałam, ale kazdy sposób jest dobry, zeby zająć się czymś i jeszcze miec z tego jakieś profity. Narazie tyle, pozdrowienia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gorące buziaczki wodnikowe duszyczki👄 do następnego razu,juz niebawem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jak ja was kocham;) nawet z dalekiwgo kraju sle pozdrowienia! jutro rafting! mam zamiar przezyc - nie dam zrobic tygrysowi na ubezpieczeniu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow :) jakie tu pustki :O u mnie wczoraj o 20.00 nad Wisłą był koncert \"hity na czasie\" :) pokazywali nawet na TVP2 :) było super :) pozdrawiam 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) ogłaszam że żyję:) w niedzielę wyprawiłam pijawę na kolonie i znowu mam wolne ;) dzieci miały wyjechać spod kościoła o 15.00. byliśmy na miejscu o 14.30. autokar już był. piękny, czyściutki, dwupiętrowy, z panem w koszuli i uśmiechem na twarzy. dla dzieci przygotowana woda do picia, aviomarin i dwie duże paki cukierów od proboszcza (na każde piętro po paczce :) ) proboszcz udzielił dzieciom błogosławieństwa na drogę, rodzice uściskali, ksiądz opiekun sprawdził obecność, pan kierowca dzwonił do swojego szefa coby sprawdził jak wysoki jest most w miejscowości przez którą będą przejeżdżać coby nie utknąć i o 15.15 dzieci już nie było pod kościołem. jedna mamusia spytała z głupią miną \" to już? \" :D:D no...to jest organizacja:) cd opowieści kolonijnych będzie po kolejnych smsach od pijawy :) Isa--> słońca Ci życzyć w dalekim kraju czy lekkiego wytchnienia od niego ;)? Swięty --> po powroci z urlopu proszę o relację i zdjęcia rajobrazów bo tam mnie jeszcze nie widzieli i może w przyszłym roku bym się wybrała:) słoneczka życzę:) Koli--> wilku morski;) mam do Ciebie pytanie jako do jeszcze co prawda nie patentowanego żeglarza ale ponoć żeglarze powinni to wiedzieć:) co powinno być na żaglówce ze spożywki i do czego moze się przydać prócz jedzenia:) w każdym razie w radiu mówili że wszyscy zeglarze zawsze to kupują bo ma dwojakie zastosowanie:) Kigana---> ta wiekopomna chwiła została zaznaczona w moim kalendarzyku:) a przeciwnościami się nie zrażaj bo one tylko umacniają związek ( mówi Ci to doświadczony człowieczek który zawsze ma pod prąd ;) ) ważne że jesteście razem a reszta to ...pikuś:) uściski dla reszty... Alan, Paula, Jo, Gofra, Nietoperek, Gosia, Polak, Everka, Szuwcia, Lutek 👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Spieszę doniesć, ze w związku z otwarciem strony wygrałam!!!!! :D w lotto :D :D ale nie cieszcie się ...to nie była główna wygrana, a tylko zwrot kosztów (trójka) ale przecież od czegoś trzeba zacząć...., Isa, święty - milutkiego odpoczynku :D Haba ze spozywki to ja nie wiem jeszcze, ale mozesz mi powiedzieć cobym nie wyszła na ignora :) Wiem za to, ze trza mieć prezerwatywę hihi, a w jakim celu to się domyśl.... no i co pomyslałaś? a inni? swintuchy hihi, Prezerwatywa jest potzrebna jako opakowanie na tel. komórkowy, coby się nie zmoczył...bardzo wygodne to jest, bo jest cienka i mozna dzwonić nie zdejmując jej :D no i tyle....papatki wszystkim i pozdrówka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Koli---> o takim zastosowaniu prezerwatywy nie pomyślałam:P raczej jako balon informacykny ze coś się stało:> hihihhi a wyposażenie wodniaka o podwójnym zastosowaniu to .....serek topiony:) serio!! ponoć dobrze się sprawdza jako klej w wodzie..szybko tężeje. przynajmniej pan w radiu tak zapewniał i inni żeglarze co z nim rozmawiali:) ok. zmykam do kuchni robić placki ziemniaczane:) ktoś ma ochotę?? zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--> :) w ubiegłym tygodniu kupiłam urządzenie wielofunkcyjne HP 1510 :) po zainstalowaniu (zrobiłam wszystko SAMA :P ) wszystko działało idealnie :) niestety na drugi dzień okazało się że jest za mało pamięci RAM :O i nie działa skaner 😭 może ktoś wie co zrobić żeby było jej więcej, co usunąć???????? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka wpadłąm tylko powiedzieć,z e ide od pon. na urlop - 2 tyg. w związku z tym mnie nie bedzie . No chyba, ze uda mi się w domku siaśc do kompika wieczorem po żaglach :) Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja też tylko na chwilke:) Zaraz zmykam spać bo o 4 wstaje do pracy... w weekenda mi sie zachciało harować ;) Kigana - pracuję w pewnej znanej firmie na literke G, produkującej m.in. maszynki do golenia... Jak to stwierdził mój znajomy - cięcie i rżnięcie w pełnym zakresie:P:D Możecie mi mówić żyleta :D:P;) zajmuję się szeroko pojętą kontrolą jakości, połączoną z pakowaniem - niestety przy taśmie... Ale tam gdzie obecnie jestem, jest całkiem fajnie:) Cztery dni byłam na tzw. palu :P gdzie taśma chodzi tak szybko że od samego patrzenia kręci sie w głowie :P;) Operatorka chciała mnie tam zatrzymać na 2 tygodnie! Ale uciekłam jak tylko wyczaiłam niebezpieczeństwo:P:D Jestem znowu przy naszej cudnie powolnej tasiemce...;) i sprawnie nam wszystko idzie. Wczoraj zrobiliśmy ok 20.000 sztuk ponad norme :D mogliby dać jakąś premie :> ehhhhhh.... Ogólnie z pracy jestem zadowolona, poznałam też fajnych ludzi - od maturzystów po niedoszłych emerytów;) w okresie wakacyjnym większość pracowników to studenci:) Żeby jeszcze tylko w terminie nam zapłacili..... Zmykam - pora spać :):P!!! Dobranoc wodniki i inne stwory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawno nie było już...........horoskopu ;) :P Horoskop Inków: Ptak Słoneczny (od 21 stycznia do 19 lutego) ❤️ Ptak Słoneczny to człowiek przede wszystkim zawsze miły, roześmiany i niezwykle oryginalny. Niezależny i mający ogromną potrzebę wolności. Często uważany jest za ekscentryka, gdyż jego pomysły czy poglądy rzadko kiedy przypadają do gustu najbliższego otoczenia. Często miewa tak zwany słomiany zapał, by zrealizować większość ze swych szalonych pomysłów. Ptak Słoneczny ma bardzo twórczy umysł. Lubi samotne życie. Radość sprawia mu wzbogacanie wiedzy i nieustanne podróże. To osoba, która nie potrafi zbyt długo usiedzieć w jednym miejscu. Chętnie pomaga innym, a w niesieniu pomocy odczuwa niekłamaną przyjemność. Bywa bardzo rozmarzony i roztargniony. Zdarza się, że często nie dostrzega realiów życia. Lubi zajmować się tym, co tajemnicze, niezwykłe i niezbadane. Dlatego też nie jest zbyt wierny w uczuciach, gdyż pociągają go coraz to nowsze osoby, jako potencjalni partnerzy życiowi. Podpala się szybko, jest bardzo namiętny, ale jego uniesienia są zbyt krótkotrwałe. Jest zbyt niezależny, by wiązać się z kimś na stałe i przez długie lata nie myśli o założeniu rodziny. Nie pielęgnuje kontaktów z bliskimi i krewnymi. :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niespodzianka zez samego poniedziałka :) macham, znak,że jeszcze żyjem ale wczora lujnęło wew całej naszej krainie :D pozdrawiam wsiech, jeszcze cóś więcej skrobnę, ale muszę nabrać sił na dzisiejszy dzionek wasz kujawski skowronek 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szuwi--> twoja wypowiedź jest powalająca :P 🌻 Pierwszego dnia szkoly, przed rozpoczeciem lekcji, nauczycielka przedstawia nowego ucznia amerykanskiej klasie: - To jest Sakiro Suzuki z Japonii Lekcja sie zaczyna. Nauczycielka mowi: - Dobrze, zobaczymy jak sobie radzicie z historia. Kto mi powie czyje to sa slowa: \"Dajcie mi wolnosc albo smierc\"? W klasie cisza jak makiem zasial, tylko Suzuki podnosi reke i mowi: - Patrick Henry 1775 w Filadelfii. - Bardzo dobrze Suzuki. A kto powiedzial: \"Panstwo to ludzie, ludzie nie powinni wiec ginac\"? Znowu wstaje Suzuki: - Abraham Lincoln 1863 w Waszyngtonie. Nauczycielka spoglada na uczniow z wyrzutem i mowi: - Wstydzcie sie. Suzuki jest japonczykiem i zna amerykanska historie lepiej od Was! W klasie zapadla cisza i nagle slychac czyjs glosny szept: - Pocaluj mnie w dupe pieprzony Japonczyku! - Kto to powiedzial? - krzyknęła nauczycielka na co Suzuki podniosl reke i bez czekania wyrecytowal: - General McArthur 1942 w Guadalc oraz Lee Iacocca 1982 na walnym zgromadzeniu w Chryslerze. W klasie zrobilo sie jeszcze ciszej i tylko dalo sie uslyszec cichy szept: - Rzygac mi sie chce... - Kto to byl? - wrzasnela nauczycielka, na co Suzuki szybko odpowiedzial: - George Bush senior do japonskiego premiera Tanaki w 1991 podczas obiadu. Jeden z naprawde juz wkurzonych uczniow wstal i powiedzial kwasno: - Obciagnij mi druta! Na to nauczycielka zrezygnowanym tonem: - To juz koniec. Kto tym razem? - Bill Clinton do Moniki Levinsky w 1997 roku w Gabinecie Owalnym w Bialym Domu - odparl Suzuki bez drgnienia oka... Na to inny uczen wstal i krzyknal: - Suzuki to kupa gówna! Na co Suzuki: - Valentino Rossi w Rio na Grand-Prix Brazylii w 2002 roku Klasa juz calkowicie popada w histerie, nauczycielka mdleje, gdy otwieraja sie drzwi i wchodzi dyrektor i mowi: - Kurwa, takiego burdelu to ja jeszcze nie widzialem... Suzuki: - Leszek Miller do wicepremiera Hausnera na posiedzeniu komisji budzetowej w Warszawie w 2003 roku 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WARSZTATY - Jak być prawdziwym mężczyzną TYLKO DLA MĘŻCZYZN - WSTĘP WOLNY Uwaga: Ze względu na trudny i zaawansowany charakter, każde ze spotkań musi być ograniczone do maksimum ośmiu uczestników. Kurs jest dwudniowy i obejmuje następujące zagadnienia: DZIEŃ PIERWSZY 1. JAK WYKONAĆ KOSTKI LODU - Instrukcja krok po kroku wraz z prezentacją. 2. PAPIER TOALETOWY - CZY WYRASTA NA UCHWYTACH? - Dyskusja. 3. RÓŻNICE POMIĘDZY KOSZEM NA PRANIE A PODŁOGĄ - Ćwiczenia praktyczne z pomocą zdjęć i wykresów. 4. NACZYNIA I SZTUĆCE; CZY LEWITUJĄ SAMODZIELNIE KIERUJĄC SIĘ DO ZMYWARKI ALBO ZLEWU? - Debata panelowa z udziałem ekspertów. 5. PILOT DO TELEWIZORA - Utrata pilota - linia pomocy i grupy wsparcia. 6. NAUKA ODNAJDYWANIA RZECZY - Otwarte forum tematyczne - Strategia szukania we właściwych miejscach a przewracanie domu do góry nogami w takt rytmicznego pokrzykiwania. 7. ZAPAMIĘTYWANIE WAŻNYCH DAT I POWIADAMIANIE W WYPADKU SPÓŹNIENIA - Pamiętaj o zabraniu własnego kalendarza lub telefonu komórkowego. DZIEŃ DRUGI 1. PUSTE KARTONY I BUTELKI; LODÓWKA CZY KOSZ? - Dyskusja w grupach i ćwiczenia praktyczne. 2. ZDROWIE; PRZYNOSZENIE JEJ KWIATÓW NIE JEST GROŹNE DLA ZDROWIA - Prezentacja PowerPoint. 3. PRAWDZIWI MĘŻCZYŹNI PYTAJĄ O KIERUNEK, KIEDY SIĘ ZGUBIĄ - Wspomnienia tych, którzy przeżyli. 4. CZY MOŻNA SIEDZIEĆ CICHO, GDY ONA PROWADZI? - Gra na symulatorze. 5. DOROSŁE ŻYCIE; PODSTAWOWE RÓŻNICE POMIĘDZY TWOJĄ MATKĄ A TWOJĄ PARTNERKĄ - Ćwiczenia praktyczne i odgrywanie ról. 6. JAK BYĆ IDEALNYM PARTNEREM W ZAKUPACH - Ćwiczenia relaksacyjne, medytacja i techniki oddechowe. 7. TECHNIKI PRZEŻYCIA; JAK ŻYĆ BĘDĄC CAŁY CZAS W BŁĘDZIE - Dostępni indywidualni psychoterapeuci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wejście SMOKA :D Witajcie dziewuszki kochane :*:*:*:*:* jak ja sie za wami stęskniłam to nie macie zielonego pojęcia, chociaż z tego co widzę to wy za mną wcale :> nie wiem czy mam być zła czy zwalić wszystko na konto okropnych upałów i roztargnienie? To może najpierw kilka słów o sobie :P jeśli jeszcze pamiętacie to jestem blondyna - nadal ;) tylko że trochę opalona, chociaz już powoli blaknę. Najsampierw byłam na kajakach i znowu bardzo przyjemnie spędziłam cały spływ, tylko że tym razem nie padało (jak to było w zeszłym roku). Potem pojechałam prosto nad morze i tam to już byłam w niebowzięta, śliczne upały, deliktny wiaterek, spacerki po plaży, żeby jak najdalej od ludzi wyemigrować (i w tym momencie niepełnoletni nie czytają :P ) i po raz pierwszy w moim jeszcze przykrótkim życiu, chociaż stara dupa ze mnie podobno, opalałam się topless :D, ale różnice z kajaków i tak zostały :P Po dwutygodniowym wypoczynku (tydzień kosztem mojego wynagrodzenia) wróciłam do pracy z naładowanymi akumulatorami i to był kolejny tydzień lenistwa :) bo na moje miejsce przyszła inna dziewucha i nie miałam gdzie siedzieć i co robić. Pierwszego sierpnia przeniosłam się za sprawą awansu do samej dyrekcji (do tej pory siedziłam z dala od niej na peryferiach :) ), mam nowiuśki komputer w nowo wyremontowanym biurze :) tylko jakiś stary dziad na emeryturze, który całkiem nie pasuje do otoczenia, będzie mi się po 20 godzin w tygodniu szwędał :/ i w dodatku jest upierdliwy i straszny plotkarz, a w ogóle co to nie on! SZOK. Nowa kierowniczka podobno też nie jest najwspanialsza, ale jakoś to przeżyje. Z nowym stanowiskiem, teraz jestem pani inspektor :P, wiąże sie wyższe wynagrodzenie z czego najbardziej się cieszę :D i na razie nic mi tego humoru nie zepsuje :D A najśmieszniejsze jest to że miałam już pierwszą panią klientkę, a raczej mamusię najemcy ( kawaler 30 lat, podobno przystojny - może i racja ale nie w moim typie, mieszkanie własnościowe wyposażone w c.o., c.w. i gaz, 60,55 m2, wzrost - coś między 180 - 190 cm :D; jeśli ktoś zainteresowany to opiszę go dłużej :P), której sie kasa nie zgadza. Owa mamusia bardzo poszukuje synowej i już jedną nogą byłam u nich na grillu, czytaj dostałam zaproszenie. Oczywiście miałam lepsze rzeczy do roboty jak np dokarmianie Krewetki i wyprowadzanie go na spacerki w czym mój kochany kundel mi pomagał :D A teraz tak całkiem z innej beczki: Czy oprócz tego że było spotkanie w krk, z którego nie dostałam zdjęć, i minizlotu w wawie, planujecie coś jeszcze? Haba tobie to najbliżej do Grudziądza, może byś sie wybrała na weekend? Poniedziałek i wtorek (14,15.08) mam wolny więc możnaby się powłóczyc po barach, a jakbyś zabrała na przyczepkę Koli to już całkiem wesoło by było :) I klejne pytanie, czy do Jo w sierpniu wyjazd jeszcze aktualny czy już może dawno i nie prawda? To by było na tyle i tak strasznie dużo :) POZDROWIENIA dla wszystkich i całusy obowiązkowo :*:*:*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×