Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Gofro ( pozwolisz,że zostanę przy dawnym nicku :) ) , nader enigmatyczna jesteś hehe ;) Co do kolędy. Bedzie w poniedziałek 😠 dopisane w ogłoszeniach długopisem 😡 A miała być w sobotę. I dużym problemem byłoby poslac ministrantów, żeby te kilkanaście osób powiadomiły, że kolędy nie będzie. Brak mi słów na to wszystko, w poniedziałek to ja mam radę, Postrzeleniec idzie do pracy. A jesli sie zdarzy, że trafi na mnie - ksiądz, to mu powiem parę miłych słów na temat szacunku do drugiego człowieka i jego czasu. Jestem zdegustowana :o Dziwne nie jest, że ludzie przestają do kościoła chodzić, a czarnym się wydaje, że ........ sama nie wiem co :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Wodniczki....już za chwile urodziny... ja 03. luty... rok xxl ale duchem jestem młoda więc spoko... Życzę miłej niedzieli..pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka piekne laski!! u mnie nie ma koledy w tym roku:) bo do mnie ksiadz przychodzi raz na dwa lata;) a wyjezdzam na urlopik w urodzinki:D zajebiscie:D hurra:D rany ale sie ciesze:D jak dzieciak:D kupiw se nowe nartki:P chyba ze nei bedzie niebieskich - to nie kupie:D Haba - anioł jestes nie sasiadka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariolla ---> dopiszę Cię :) Bedzie nas więcej 3-cio lutowych :) Tylko nie pamiętam, skąd jesteś ...... :/ Ja już też nie moge się doczekać wyjazdu - za 2 tygodnie!! Hektor 55.......................... 23 stycznia, Rybnik Benia ........................... 25 stycznia, Śląsk Gofra ........................... 25 stycznia,woj. lubuskie – Zielona Góra Habanerka .....................28 stycznia, woj. śląskie Kigana .......................... 3 lutego, woj. wielkopolskie Koliberek ....................... 3 lutego, woj. małopolskie Jo*............ ............ ...... 3 lutego,Elbląg Czekaj ...........................3 lutego, Dolny Śląsk Mariolla ........................... 3 lutego Szuwi ........................... 5 lutego,Lublin Gosia8 .......................... 8 lutego, Płock Lutek ........................... 12 lutego, woj. kujawsko – pomorskie Tailitu..........................13 lutego,Grudziądz Isa ...............................16 lutego, Warszawa Evergreen .......................17 lutego, woj. wielkopolskie Sarkana .........................17 lutego,woj. zachodnio – pomorskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serduszkowo,bo mi tak się dzisiaj ten natłok serduszek wbił w mózg:D,że serduszkowo widzę i niech tak zostanie! Kigana,proszę Cię bardzo-zostań przy Gofrze.ja sama przy nim mentalnie jestem(nicku),ale tu musi być GagaZG:)) Noo to prawda,ze jakos tak..enigmatycznie tu się zaznaczam ostatnio i nie bardzo wiem czemu to głównie przypisać? U mnie ksiądz już był w ubiegłą sobotę nawet aż całe 5 min!Nie zapytał o męża o córkę, co nieobecni byli,ani o zdrowie czy inne cosik coby nas dotyczyło,za to całe 3min mowił o wielkiej potrzebie na budowę nowego kościoła.Hmm,no to jednak trochę się tyczy,bo kościół ma być na moim osiedlu wiec blisko.Nie czuję sie zawiedziona,bo oczekiwań nie miałam a to ...tylko szybka relacja jak i cała kolęda(nowa moda?;)) O koledzie tyle..U mnie dzis pogoda spacerowa była więc nawet pogoda wspomogła dziś wolontariuszy,gdyz dużo więcej spacerowiczów było,co ma swój wymierny efekt-i dobrze! wg mnie:)Teraz już trochę ,żyję zbliżającymi się feriami córki i planowanym spotkaniem rocznika z podstawówki:)Poza dodatkowymi kg nic sie nie zmieniłam! pozdrawiam cdn,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wszystkie kobietki 👄 Haba aleś mi niespodziankę miłą ogroooooooooomnie zrobiła zez samego poniedziałku. Jestem jeszcze pod wrażeniem. Dawno nie pisałam, ale czasami to tlen jak nasza klasa lezie i tak naprawdę to ze dwa razy jak już coś skrobnęłam, to nie poszło, no to dałam na wstrzymanie, może z Nowym Rokiem odkupię swe winy i nie wywalicie mnie jeszcze z rodziny, no to tyle na zrazie całuski i 2 rybie łuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Gofra, a które to spotkanie z podstawówki? Bo dla mnie to było pierwsze od ....... lat. Ale fajnie było :) Co do ferii, to już pisałam, ze nie moge się doczekać ..... Mam nadzieję, ze przyjdą szybko. Kolęda faktycznie była wczoraj, ale my nie mieliśmy. Ja byłam w szkole, mieliśmy radę dotyczącą pomysłów reorganizacji szkoły - ciężkie to jest dla wszystkich, więc po trzeba było iść się odprężyć :P Postrzeleniec szykował się do pracy, a poza tym chodził ksiądz senior, to nie byłoby kogo opieprzyć za tę sobotę. Senior jest zbyt dobry i poczciwy, żeby mu na głowę takie problemy ładować. I chory na serce :o Pojechałam dziś do mojej poprzedniej szkoły, coś miałam do zalatwienia. Takie dziwne refleksje mnie naszły ...... szkoła odremontowana i odmalowana, ale problemy zostały te same. I zycie tak się dalej toczy .... beze mnie już :o Lutek, narazie Cie nie wywaliłyśmy :) masz szansę na poprawę ..... Isa , zdrowia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wodnikowe duszyczki Kigana,to nasze spotkanie po raz pierwszy!! od lat...o ho ho!Z liceum to kiedyś jakies 10 lat temu było spotkanie,ale podstawówka nie.Jak patrzę na co niektóre osoby na fotkach,to stałabym oko w oko i bym za chiny nie rozpoznala koleżanki czy kolegi a niektórzy mało co sie pozmieniali.Fajne to.Najlepsze jest to,że dzieci wygladaja tak jak my z tamtych lat tylko inaczej ubrane:D:D:Di uczesane:) U mnie dziś było wiosennie i klarownie,miałam wolny dzionek i zrobiłam sobie dzień dla siebie-fajnie było.Jeszcze nie koniec dnia,ale czeka mnie już tylko rozmowa na skype z przyjaciołką co ani myśli wracać z tej Anglii😠i lekturka przed snem.:) Dobranoc i miłych snów Wam życzę.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patissson
Cześć miłe wodniczki. Jestem nowa 2 luty.Ale myszy ani pająków się nie boję. Hoduję sobie czesia ptasznika. Całuski dla wodniczków i wodniczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ramach poprawy , piszę, wczoraj nie miałam neta, to nie napisałam :P Gofra ---> gratulować za wyzyskanie nicka no będzie tego , jestem delikatnie rzecz ujmując padnięta trzymcie się zdrowo i przebojowo papapaa ja tu jeszcze wrócę nie znacie dnia ani godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gofra ---> gratulacje 🌻 zaraz lepiej wygląda ;) Patissson ----> witaj :) Lutek ----> ja też. Jestem padnięta. Dziś mieliśmy spotkanie z włodarzami powiatu. Ja pier .... , kto tych ludzi wybrał :o ja na pewno nie !! Żenada :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brak mi chęci do wszystkiego,która przekazała mi wirtualnie jakieś świrusy albo coś innego :P miłego dnia, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę mnie nie było :) bo trochę byłam chora i padnięta a trochę nie chciało mi się kompa włączyć :O ale zaległości niewielkie nadrobiłam :D Haba --> dzięki za zdjęcia :D i napisz jak tam w pracy :) u mnie też już po kolędzie :) i całe szczęście :P zapytał mnie jak tam mój związek z kościołem a ja mu że taki sobie :) patrzył mi głęboko w oczy a ja się zastanawiałam czy chce mnie zawstydzić, że rzadko chodzę do kościoła :O i też mu głęboko w oczy patrzyłam i to on pierwszy wzrok odwrócił :D no cóż przynajmniej był młody i było na czym oko zawiesić :P we wtorek chyba będę w Wawie :D pozdrawiam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia :D:D:D:D:D:D gratulacje z wygranego prawie pojedynku! pozdro dla wszystkich padniętych i tych mniej:Dja jeszcze trzymam pion z fasonem:D choć karnawał.:D:D:D Mam głupawę...hihihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Gosia, dobre :D:D:D usmiałam się z tego setnie :) Kończę wystawiać oceny. Jedna lanca, póki co :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciepłota dodatnia, jak ktoś potrzebowski oddam parę kresem za darmo :D nos zakołkowany, coby na podłogę nie leciało a tak w ogóle, to wszystko ok pozdrówka , miłego weekendu papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Lutek ---> szybkiego odzyskania powonienia i swobodnego przepływu powietrza w Twoim układzie oddechowym :) Storczyk mi kwitnie :D 🌻 Sama się do tego przyczyniłam :D Rozwinął jeden kwiat, a drugi szykuje się do startu. Mała rzecz, a cieszy :) Dostałam go w zeszłym roku na imieniny i szybko mi kwiatki zrzucił, bo postawiłam go w zbyt jasnym miejscu. Tylko dlaczego pisali, że na zachodnim oknie moze być??? U mnie nie może. Teraz obydwa stoją na wschodnim i jest chyba ok. Oceny wystawione, teraz jeszcze czeka mnie papierkologia, ale damy radę. Jutro, w niedzielę ..... Pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laski:) Gosia----> jesteś pewna ze chcesz wiedzieć co u mnie w pracy? otóż......działo (dzieje) się oj dzieje:) wróciłam 9 stycznia pełna zapału i chęci:> w pierwszym dniu wysłuchałam wszystkich plotek, ploteczek i głowa urosła mi do rozmiarów niebotycznych:D pracowałam sobie spokojnie do czwartku. w czwartek wzywa cały mój dział do siebie prezes razem z szefową. mówi że dochodzą go słuchy że u nie możemy dojść do porozumienia z gł. księgową. ona patrzy na nas i pyta co mamy jej do zarzucenia. głupio zrobiła:D ale sama chciała. zaczęła ode mnie. no to jej powiedziałam:P ale największa akcja była jak doszło do jej zastępcy. nooooo ta to miała jej do powiedzenia. szok!! ale że mówiła prawdę to żadna nie zaprzeczyła. efekt? gł. ksiegowa złożyła ustną rezygnację i poszła na L-4 ...... w trakcie bilansu!!!!! no ale ...nie damy się:D pokażemy co portafimy. dopilnuję już tego ;) tym bardziej że ...jestem kandydatką na stanowisko gł. księgowej:) ale szaaaa. na razie pracujemy ;) Kigana---> mój storczyk kwitnie ciągle i na zachodnim oknie. teraz ma jedna łodyżkę z 18 kwiatkami:) już 5 rok z kolei mi kwitnie:) Lutek----> lepiej taka grypa niż jelitowa:o na szczęście wszystko wraca do normy czego i Tobie zyczę :) p.s. skompletowałam sprzęciór do rozmów ;) to na tyle:) idę pijawę pakować na jutrzejszy wyjazd w góry. jak myślicie...zapakować mu narty czy surfing:>?:D miłego łykenda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haba ---> no,no, to takie ciche gratulacje :) Widocznie temu mojemu storczykowi nie odpowiadało to okno ;) 5 lat i tyle kwiatków - to musi ładnie wyglądać :) Moje są mniejsze, póki co, ale też dopiero od niedawna je mam. A pijawa może skorzysta z dwóch atrakcji w jedne tylko zimowe ferie ?? Miłej soboty 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej,a mój zeszłoroczny storczyk zrzucił kwiatki już dawno i nie wiem jak go reanimować:(:(:( Pozdrawiam wodniczki! U mnie dziś jesień,pada deszcz i jest szaro... dobrze,że jest sobota,wolny dzień,może też w końcu się wyśpię,bo coś ostatnio cierpię na brak:D snu w należytych ilościach. Musze się też (?)podzielić radoscia,iz jestem szczęsliwa posiadaczką limitowanej serii filmu(bollywood)mam 1226 nr egzemplarza z 2000tys na polskę,ciesze się,a film juz doszedł,obejrzałam,łez nie roniłam,ale mało spalam,bo dłuuuugi:D-🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gofra, no też się radością dzielisz :) Swoją droga, nigdy nie oglądałam tego typu produkcji .... Zabrzmiało ciekawie :) Co do storczyka, to trzeba skubanego \"wystraszyć\" - jak to kiedyś w tv słyszałam od jakiegoś hodowcy. Ja swojego wystraszyłam w ten sposób, że nie podlewałam go parę tygodni - jedynie troszeczkę, żeby liście nie zwiędły. Fachowcy zalecają też zmianę temperatury - obniżenie jej. U mnie to było tak, że storczyk stał przy oknie, które wieczorem było uchylane, więc wionęło na niego chłodne, wrzesniowe powietrze. I wypuścił nowy pęd, bo ten stary zupełnie wysechł. Dziś rozkwitł mi drugi kwiatek :) Duzo informacji można znaleźć na www.storczyki.org.pl Również z tej strony korzystałam przy reanimacji mojego kwiatka. A u nas pada i pada i pada .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wodniczki i wodników🖐️ Mam urodziny 23 stycznia ale które nie powiem:p. Może ktoś znalazł w necie jakiś dokładny horoskom dla wodników na 2008r.? Wczoraj szukałam ale same jakieś takie małe i skąpe w informacje były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wodniczki i wodników🖐️ Mam urodziny 23 stycznia ale które nie powiem:p. Może ktoś znalazł w necie jakiś dokładny horoskom dla wodników na 2008r.? Wczoraj szukałam ale same jakieś takie małe i skąpe w informacje były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bereniko, witaj :) To nieistotne, które ;) A horoskopu nie szukałam, szczerze mówiąc ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondynka startuje w teleturnieju. Prowadzący zadaje pytanie: - Myli się tylko raz. Blondynka udaje że myśli, myśli ...i odpowiada: - Brudasy ==========================================:classic_cool: - Dlaczego jeżyki zwijają się w kulki? - Żeby nosek w pupce nagrzać... 🌻 Bereniko nasz wiek za to - to żadna tajemnica...... każdej z nas ma nie więcej niż \"20\" lat..........;) ciągle mam lenia :) chętnie oddam......za darmo........ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×