Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Kiganko🌼 a wiesz czemu to 13.o2. przyszlysmy na ten Bozy Swiatek? Bo my takie(skromnie mówiac:p;)) najkurturarniejsze;p;) ze wszystkich Wodnikow Wodniki:D:D Bo Mamusia do Swojego i Tatusiowego Swieta byla juz (z nami Walentynkowymi(UWAGA!!!NIE MYLIC Z WALNIETYMI!!!!choc w mym przypadq pomylic sie mozna:P;)) Prezentami- Skarbami:D:P;)) wypoczeta;D:D:D:D🌼 Witamy, witamy nowe twarze:*:*:* :D:D🖐️ Ps. Oj Alanq, Alanq, ech Ty taki niegrzeczny Bawidamq:P;):D:D No prosze- jak Ci tu slodzą...:P:P:P;););) A to Mistrzuniu to zebys sobie czasem za duzo nie myslal(nie.spokojnie jak to \"za duzo\" ?!eee nie ma obaw;p;);))-to bylo w chwilowej kobiecej migrenie pisane:P;);):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MoBa ...........................21 stycznia, 27 lat, woj. wielkopolskie :classic_cool: Cicha ........................... 22 stycznia, 40 lat, woj. śląskie:classic_cool: Fate ............................ 22 stycznia, 20 lat:classic_cool: Era wodnika ................... 23 stycznia:classic_cool: Hadysia ........................ 23 stycznia, 19 lat, woj. małopolskie :classic_cool: Matylda 71 .................... 23 stycznia, woj. dolnośląskie:classic_cool: Gofra .......................... 25 stycznia, 41 lat, woj. lubuskie – Zielona Góra Micha ...........................25 stycznia, 29 lat, woj. opolskie Wodniczka styczniowa ..... 25 stycznia Amelia 18....................... 26 stycznia Mahatman......................27 stycznia, 35 lat, Warszawa Monny .......................... 27 stycznia Wonik...........................27 stycznia Bombaprawdziwa .............28 stycznia Habanerka .....................28 stycznia, 31 lat, woj. śląskie Magdab .........................28 stycznia, 28 lat Olinea ...........................28 stycznia, 24 lata Pani wodnik ....................29 stycznia Zodica ..........................30 stycznia Jezzynka .......................31 stycznia, 17 lat Akara ...........................1 lutego,( za chwilę) 25 lat, Amsterdam Cojatutajrobię ................ 2 lutego, 30 lat, woj. śląskie Ewfcik ........................... 2 lutego Wodnik elik ....................2 lutego Jasmine02 ......................2 lutego Kasinka .........................3 lutego, 25 lat, woj. małopolskie Kigana .......................... 3 lutego, 34 lata, woj. wielkopolskie Wodniczka 3-cio lutowa .....3 lutego, 31 lat Justin_28........................4 lutego, 28 lat, woj. śląskie Inkaminka ...................... 5 lutego, 22 lata Alan_Pol..........................6 lutego, 37 lat, woj. lubuskie Emkakafe ........................ 6 lutego, 38 lat, woj. pomorskie Embalina ........................7 lutego, 27 lat, woj. mazowieckie Socha ........................... 7 lutego, 30 lat, Warszawa Wojtaszek......................7 lutego, 25 lat, Białystok Cz_rna ..........................8 lutego Magdoosia_85 .................10 lutego, 19 lat, woj. warmińsko - mazurskie skarbczyk.......................10 lutego Dzikie wino .................... 11 lutego Sarna_27 .......................11 lutego I say ............................ 12 lutego Iskierka 72 .....................12 lutego, 33 lata, woj. śląskie - Gliwice Nietoperz ...................... 12 lutego, 39 lat, woj. pomorskie - Gdańsk Alanisssss .......................13 lutego, 22 lata, woj. śląskie Alunia11......................... 13 lutego Lutowa Wodniczka ............ 13 lutego Wodnik Szuwarek ............ 13 lutego, 22 lata, woj., łódzkie Wodniczka 13..................13 lutego, 25 lat Wodniczka Asia ............... 13 lutego Asiek1402 ......................14 lutego Asiek78 .........................14 lutego Graha ........................... 14 lutego Zora ............................. 14 lutego ma-dzik..........................16 lutego, 23 lata, Warszawa Gabrielle ........................ 17 lutego Korcia ........................... 17 lutego Wodniczka lutowa ............ 17 lutego, 32 lata, woj. zachodnio – pomorskie Gosiam .......................... 18 lutego Też wodnik ..................... 18 lutego, 29 lat Ero wodnika ---> 🌻i dla Ciebie z okazji wczorajszych urodzin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gofra, Micha----------> jutro Wasze urodzinki, więc buźka, buźka, cmok, cmok!!!! Oraz dla wszystkich \"Szuwarków\"- Wodników: 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Era trwa...
Matylda71--->odwzajemniam pozdrowienia, adres milowy tez masz, to tak na wszelki wypadek przez bliskosc terytorialna.. Kigana--> dziekuje, dlaCiebie rowniez wszystkiego co dlaCiebie dobre z okazji zblizajacych sie urodzin, znow bedziesz piekniejsza o rok... P.S.miejsce pobytu tez mozesz wpisac w tabelce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Era wodnika i Matylda71 - wspaniałego życia z okazji wczorajszych urodzin! 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Kigana ----> dziękuję za pochwalenie mojego nowego nicka - teraz to już chyba go nie zmienię... (a zmiany uwielbiam!) :D Korcia------> witaj siostro - przyznasz się ile masz lat? :P Wszystkim Wodnikom, tzn. wyjątkowym, cudownym, inteligentnym mieszkańcom stawu naszego, miłej nocki życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️ Naszym przedwczorajszym jubilatkom, którym prezdwczoraj nie było szans złożyć życzę - spóźnione po dwóch dniach, ale szczere: 🌻Era wodnika i Matylda71🌻 ❤️Z okazji Waszychch urodzin już pewnie dostaliście życzenia... wszystkiego najlepszego od innych; ja więc spóźniony bardzo życzę Wam tego samego, ale... 2x więcej!❤️ ❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️ 🌻Gofra🌻Micha🌻Wodniczka styczniowa🌻 dla Was moje wodnice milutkie: 😘Niech ten radosny dzień na zawsze Wasze troski odsunie w cień i niech się śmieje do Was świat, blaskiem szczęśliwych i dlugich lat😘 ❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wodolejcy;) ahoj🖐️:D Doprawdy-pogubionam juz w tych urodzinkach...[wstydzi sie. I to jaaak] . Przez moje roztargnienie zapomnialam zlozyc życzonka Erze Wodnika❤️, Matyldzie 71❤️.Pozwolicie, że dołączę od raza;)-co by mi nie umkneło;):p i życzenia dla Gofry❤️, Michy❤️ i Wodniczki styczniowej❤️.Obyscie żyły w zgodzie z soba-to najpewniejszy klucz do Szczescia...🌼A ludzie. ktorych spotykac bedziecie, by byli jak Słońca-oswietlające Wam Duszę i Nieprostą przecież Zyciowa Drogę❤️🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼witam wszystkie szuwarki. Kigana---->masz racje ze moj piesek chyba tez jest wodnikiem .....bo pomimo ze ma juz 15latek to wszyscy mowia ze na tyle nie wyglada....:D.pewnikiem to wodnik!!!!!!!!!!!!!!hihi.pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany jakie to milutkie !! dziękuje wszystkim którzy o mnie pamiętali :) Przyłączam sie również do życzeń dla Gofry, Michy i Wodniczki Styczniowej :) :) :) 👄 👄 👄 Czy wiecie Kochani że jest nas juz prawie 60 osób !!!!!!!!!!!!!!! Wierz Nietoperzu ze to prawda że wyglądamy młodziej niż wyglądamy i nasze styczniowe psy też ;) ;) ;) moj wasylek ma 11 lat a każdy pyta się czy to szczeniak hihihihi więc na 100% jest wodnikiem. ps. jak robice \"przypisy\" na dole ? pozdrawiam i zyczę dużo słonka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was gorąco :) sto lat dla dzisiejszych naszych solenizantów🌼 Gofra 👄, Micha👄, Wodniczka styczniowa👄 uśmiechów, miłości, słodyczy i spełnienia wszystkich Waszych marzeń nawet tych najbardziej szalonych i nieprawdopodobnych{kwiatek] 🌼 🌼 Era wodnika 🌼-----> mądrość przez Ciebie przemawia, czy to ważne że jesteś z nas najstarszy? wydaje mi sie ze jeśli dobrze czujemy się w czyimś towarzystwie to wiek nie powiniem mieć znaczenia:) Kigana 🌼------>podziwiam Cię za Twoje poukładanie, gdyby nie Ty to chyba byśmy sie wszyscy pogubili w tym tłoku :) Korcia 🌼 ------>witaj w naszym gronie :) Dzikie Wino 🌼 tutaj są tylko fajne wodniki (wodniczki) ;) Alanisssss 🌼-----> witaj rozgadana pleciugo ;) oj chyba byśmy miały o czym pleść razem :) tyle w Tobie energii że czasem zastanawiam sie czy ktoś za Tobą nadąża ;) Sarkana 🌼----> bardzo podoba mi sie Twój nowy nick :) rzeczywiście jak z bajki :) Nietoperz🌼 ------> jak zwykle na posterunku od samego ranka👄 witaj cieplutko :) Matylda71 🌼-----> ja też bym chciała wiedzieć jak się robi takie przypisy. Może znowu Alan_Pol stanie na wysokości zadania i nas nauczy?? ;) Pozdrawiam wszystkie wodniki :) miłego dzionka siostrzyce i braciszkowie wodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!!! Jak się robi przypisy na dole swojego czarnego nicka? Nic prostszego...chyba:) Spróbujmy prześledzić całą procedurę krok po kroku. Miło byłoby gdyby pomarańcze przemalowałyby się wszystkie na czarno i wprowadziły wodniackie złote myśli w przypisach:) Co o tym myślicie? Ale wróćmy do instrukcji, zgodnie z życzeniem habanerki (no jakżebym nie mógł spełnic Twego życzenia:) ): 1.Wchodzimy na Spis tematów i co widzimy: Forum - strona główna » forum Dyskusja ogólna Spis tematów | Nowy temat | Szukaj | Pokaż nagłówki | Preferencje 2.Wchodzimy na Preferencje i otwiera nam się: Forum - strona główna Preferencje Internautko, tutaj możesz ustawić swoje preferencje dla tego forum: pseudonim, e-mail oraz zabezpieczyć swój profil hasłem. Jest to nieobowiązkowe - w dalszym ciągu możesz korzystać z forum bez potrzeby rezerwacji pseudonimu. Jednak pamiętaj, że rezerwacja niesie wiele korzyści teraz, a jeszcze więcej w przyszłości. A.Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego profilu, to kliknij tutaj................ B.Jeśli posiadasz już zabezpieczony hasłem profil dla forum (niezależny od konta e-mail na o2.pl), to zaloguj się teraz, aby móc zmieniać swoje ustawienia................ Pseudonim: Hasło: 3. Oczywiście wpisujemy nasz nick i hasło pod pozycją B. 4.I przechodzimy do następnej czynności. Po wpisaniu hasła w naszym profilu ukaże się to co poniżej: Preferencje * Tutaj możesz ustawić swoje preferencje dla tego forum: pseudonim, e-mail oraz zabezpieczyć swój profil hasłem. Pseudonim: (znaki a-z, A-Z, 0-9, _ i -, bez spacji i kropek - do 30 znaków) E-mail: Komunikator Tlen.pl: (jeśli używasz Komunikatora Tlen.pl, wpisz swój identyfikator @tlen.pl) Hasło (nowe): (wpisz tylko wtedy, gdy chcesz zmienić) Kilka słów o sobie: Mężczyzna, ur.06.02.1968, tata Nadii \"Mąż\" Nikii, autor topiku pn. \"NADIA - historia on line o wychowywaniu córki i nie tylko\" Sygnatura / stopka: \"Bo jeśli ja chcę kochać, to już jak należy - Bo kto nie całkiem kocha, ten wcale nie kocha.\" J. Iwaszkiewicz http://www.snugglepie.com/tickers/tdb.php?tid=51284 I wypisujemy na co nam przyjdzie ochota:), a na koniec najeżdząmy myszką na słowo potwierdzam i gotowe. Dane poza tym za każdym razem można zmieniać, modyfikować, itp. I to ile razy dusza zapragnie:) :classic_cool: I spoko Wodniczki;), ja w tym zagadnieniu też byłem ciemny jak tabaka w rogu. I dopiero w kolejną rocznicę wybuchu stanu wojennego, czyli ostatniego 13 grudnia - moja najdroższa Nikii mniej więcej (więcej niż mniej:P) wytłumaczyła mi co trzeba zrobić, żeby była tak a nie inaczej...:) Miłego dnia nam wszystkim życzę i twórczego plumkania w stawie:D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gofra Micha Wodniczka Styczniowa Wszyściutkiego naj naj naj spelnienia marzeń, dobrego humorku, wielkiego toooooooooorta, zdrówka zawrotu glowy z powodu dzisiejszych prezentów i 100 lat hip hura hip hura hip hura 🌼👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wodnik Szuwarek!🌻 Jestem pod wrażeniem:) Dla przyjaciół zrobię wszystko...tacy już chyba są Wodnicy;) , na pewno nie jestem wyjątkiem...Lubię pomagać, o ile moja pomoc - może pomóc:P 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie najlepsze ze znaków ❤️ ! 🌻 Gofra 🌻 z okazji Twego święta życzę Ci, aby to, co szczęściem nazywasz nigdy Cię nie opuszczało. 🌻 🌻 Micha 🌻 w dniu Twoich urodzin niech spełnią się Twe marzenia, a los obdarzy Cię szczęściem. 🌻 🌻 Wodniczko styczniowa 🌻 wspaniałego, pełnego uśmiechu i radości życia, w Twoim dniu życzę Ci. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodnik7
Witam i pozdrawim,brak Wam wodnika z pod 15 lutego wiec sie zglaszam .ja jestem zdania ze wodniki to koty.co wy na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na początek... 🌻 GOFRA, MICHA, WODNICZKA STYCZNIOWA 🌻 samych sukcesów, powodzenia i przede wszystkim SZCZĘŚCIA...także w miłości! Pozostałe Wodniki... jesteście w dechę, emanuje tu jakaś pogoda ducha, mimo tego śniegu za oknem. Jest ciepło i sympatycznie! ...ale wiecie co, mam dla Was zadanie. Żeby nie było tylko tak slodko, to napiszcie ( oczywiście tylko kto ma ochotę...) o swoim najszczęśliwszym dniu w życiu, ale i o takim, który był najczarniejszy. Zobaczymy co Nas Wodniki potrafi cieszyć, ale i co nas rani... Panie i Panowie.... do dzieła!!! Sarkana... muszę to napisać! Nie myśl o zmianie nicka, jest ekstra. Zazdroszczę Ci go, jest suuuuper. To prawda, że ma w sobie jakąś tajemnicę i magię... Kigana, Alan, habanerka, nietoperz, Sarkana, Alanis, Wodnik Szuwarek dla Was szczególne pozdrowionka z uwagi na stałą bywalczość na Naszym topiku! ❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Szuwarki :) No to dla porządku :)tabelka. Wszystko się zgadza? :) MoBa ...........................21 stycznia, 27 lat, woj. wielkopolskie :classic_cool: Cicha ........................... 22 stycznia, 40 lat, woj. śląskie :classic_cool: Fate ............................ 22 stycznia, 20 lat :classic_cool: Era wodnika ................... 23 stycznia, Wrocław :classic_cool: Hadysia ........................ 23 stycznia, 19 lat, woj. małopolskie :classic_cool: Matylda 71 .................... 23 stycznia, woj. dolnośląskie :classic_cool: Gofra .......................... 25 stycznia, 41 lat, woj. lubuskie – Zielona Góra :classic_cool: Micha ...........................25 stycznia, 29 lat, woj. opolskie :classic_cool: Wodniczka styczniowa ..... 25 stycznia :classic_cool: Amelia 18....................... 26 stycznia Mahatman......................27 stycznia, 35 lat, Warszawa Monny .......................... 27 stycznia Wonik...........................27 stycznia Bombaprawdziwa .............28 stycznia Habanerka .....................28 stycznia, 31 lat, woj. śląskie Magdab .........................28 stycznia, 28 lat Olinea ...........................28 stycznia, 24 lata Pani wodnik ....................29 stycznia Zodica ..........................30 stycznia Jezzynka .......................31 stycznia, 17 lat Akara ...........................1 lutego,( za chwilę) 25 lat, Amsterdam Cojatutajrobię ................ 2 lutego, 30 lat, woj. śląskie Ewfcik ........................... 2 lutego Wodnik elik ....................2 lutego Jasmine02 ......................2 lutego Kasinka .........................3 lutego, 25 lat, woj. małopolskie Kigana .......................... 3 lutego, 34 lata, woj. wielkopolskie Wodniczka 3-cio lutowa .....3 lutego, 31 lat Justin_28........................4 lutego, 28 lat, woj. śląskie Inkaminka ...................... 5 lutego, 22 lata Alan_Pol..........................6 lutego, 37 lat, woj. lubuskie Emkakafe ........................ 6 lutego, 38 lat, woj. pomorskie Embalina ........................7 lutego, 27 lat, woj. mazowieckie Socha ........................... 7 lutego, 30 lat, Warszawa Wojtaszek......................7 lutego, 25 lat, Białystok Cz_rna ..........................8 lutego Magdoosia_85 .................10 lutego, 19 lat, woj. warmińsko - mazurskie skarbczyk.......................10 lutego Dzikie wino .................... 11 lutego Sarna_27 .......................11 lutego I say ............................ 12 lutego Iskierka 72 .....................12 lutego, 33 lata, woj. śląskie - Gliwice Nietoperz ...................... 12 lutego, 39 lat, woj. pomorskie - Gdańsk Alanisssss .......................13 lutego, 22 lata, woj. śląskie Alunia11......................... 13 lutego Lutowa Wodniczka ............ 13 lutego Wodnik Szuwarek ............ 13 lutego, 22 lata, woj., łódzkie Wodniczka 13..................13 lutego, 25 lat Wodniczka Asia ............... 13 lutego Asiek1402 ......................14 lutego Asiek78 .........................14 lutego Graha ........................... 14 lutego Zora ............................. 14 lutego Wodnik7 ........................ 15 lutego ma-dzik..........................16 lutego, 23 lata, Warszawa Gabrielle ........................ 17 lutego Korcia ........................... 17 lutego Wodniczka lutowa ............ 17 lutego, 32 lata, woj. zachodnio – pomorskie Gosiam .......................... 18 lutego Też wodnik ..................... 18 lutego, 29 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gofra, Micha, Wodniczko styczniowa :) 🌻Dużo zdrówka, pomyślności, 🌻100 lat życia i radości, 🌻miłości i kochania, 🌻aż do zwariowania. 🌻Uśmiechu na twarzy, 🌻spełnienia się marzeń, 🌻szczęścia i słodyczy, 🌻Wodniczka - Wodniczkom życzy :D Pomyślę nad tym najszczęśliwszym dniem, może najsmutniejszym. Narazie szykuję się duchowo na wywiadówkę :P nie przepadam za takimi imprezami, ale cóż zrobić? Pozdrawiam cały staw 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼Socha----->dzieki bardzo za pozdrowionka🖐️lubie zagladac na nasz topik bo tu tak swojsko i milo 🌼 🌼Habanerka----->w moim wieku to juz sie cierpi na bezsennosc wiec nic dziwnego ze jestem juz o swicie hihihi.zartuje oczywiscie.lubie sobie tak z rana powiedziec dzien dobry ze znajomymi.:)pozdrawiam goraco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wodniczki i Wodniki !! Alanku wielkie dzieki za instrukcje, jestes super !!!!!!! 👄 👄 przypis sobie zrobiłam, zobaczymy czy sie uda :) co do tego że wodniki dla przyjaciół gotowe są na wszystko to prawda w 100%, ale muszę wam powiedzieć ze, ludzie tego nie doceniają. Daltgo wodniki muszą sie trzymać \"kupy\" ;) Wodniku 7 - masz racje jesteśmy jak koty i kotki , to wspaniałe i ciekawe zwierzaki - wodniki to indywidualiści. Wodniczku Szuwarku - cudowne kwiatki i całuski, bardzo dziekuję!!!!, Tobie również przesyłam cieplutkie pozdrowienia i ❤️ 🌼 👄❤️ 🌼 👄❤️ 🌼 👄❤️ 🌼 👄❤️ 🌼 👄❤️ 🌼 👄 ;) :D Sarkana ciekawy temat zadałaś - dla mnie najgorszym dniem w życiu i najstraszniejszym, najsmutniejszym była śmierć mojej kochanej Babuni, była najcudowniejszą Babcią na świecie i najbliższą dla mnie ososbą i do dziś mi jej bardzo brakuje gorąco Was wszystkich pozdrawiam. jak by ktoś miał ochote pogadać na \"żywca\" to zapraszam wszystkie wodniki na moje gg 919172 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wodniczki i Wodniki !! Alanku wielkie dzieki za instrukcje, jestes super !!!!!!! 👄 👄 przypis sobie zrobiłam, zobaczymy czy sie uda :) co do tego że wodniki dla przyjaciół gotowe są na wszystko to prawda w 100%, ale muszę wam powiedzieć ze, ludzie tego nie doceniają. Daltgo wodniki muszą sie trzymać \"kupy\" ;) Wodniku 7 - masz racje jesteśmy jak koty i kotki , to wspaniałe i ciekawe zwierzaki - wodniki to indywidualiści. Wodniczku Szuwarku - cudowne kwiatki i całuski, bardzo dziekuję!!!!, Tobie również przesyłam cieplutkie pozdrowienia i ❤️ 🌼 👄❤️ 🌼 👄❤️ 🌼 👄❤️ 🌼 👄❤️ 🌼 👄❤️ 🌼 👄 ;) :D Sarkana ciekawy temat zadałaś - dla mnie najgorszym dniem w życiu i najstraszniejszym, najsmutniejszym była śmierć mojej kochanej Babuni, była najcudowniejszą Babcią na świecie i najbliższą dla mnie ososbą i do dziś mi jej bardzo brakuje gorąco Was wszystkich pozdrawiam. jak by ktoś miał ochote pogadać na \"żywca\" to zapraszam wszystkie wodniki na moje gg 919172 👄 PS. tu sie ciągle coś zacina, najpierw treść nie chce pójść a potem na topiku pokazuje się po 5 x i jest obciach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znowu ja :) Wodnik7 🌻 witaj kolejny rodzynku w naszym ekskluzywnym gronie ;) co do kotów to.....zgadzam sie z Tobą. jesteśmy indywidalistami chodzącymi własnymi ścieżkami, nie lubimy ograniczeń, ale za to lubimy jak nas sie dopieszcza ;) Socha 🌼 najszczęśliwszy dzień w moim życiu.....nie ma takiego jednego :) jest ich wiele 🌼 dzień moich zareczyn 🌼 informacja ze zostanę mamą 🌼 dzień w którym przyszedł na świat mój mały koziorożec 🌼 mogłabym wymieniać długo jeszcze :) natomiast najgorsze....... o tym wolałabym nie myśleć, zapomnieć i niech to zostanie głęboko w mojej niepamięci. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój najpiękniejszy dzień - to może być banalne... jak pierwszy raz zobaczyłam swojego synka... Dopiero wtedy uwierzyłam, że mam dziecko i strasznie mnie to zaskoczyło - pierwszy raz płakałam ze szczęścia..., poczułam ogromną siłę i chciałam go od razu zabierać do domu i żeby go już nikt nie dotykał - tylko ja... A najstraszniejszy dzień, to śmierć mojego brata... 9 lat temu... (miał 21lat...) Wtedy miałam jedno życzenie..., żeby czas jak najszybciej minął, tak, żebym nie była już potrzebna synowi i jak poczuje się całkiem samodzielny to, żebym nagle umarła... Jak narazie się spełnia... A najwspanialsze i niesamowite jest to, że z każdym dniem w moim synu widzę coraz wyraźniej mojego braciszka... W mich snach brat zamienia się w syna i syn w brata... coś to musi znaczyć... Matylda71-------> to socha wpadła na ten pomysł - nie mogę jej zabierać pochwał... :D Wodniku7--------> ja porównałabym nas również do wilków, bo kochamy wolność, naturę... socha---------> tak, mój nick jest piękny - w końcu wymyślił go wodnik, Alan_Pol! Mam dziś dołka..., bo tak słońce świeci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️to znowu ja :Dale tak ladnie rozwija sie temat tych pieknych i s mutnych dni ze tez dodam swoje 3 grosze. 🌼Wodnik7---->masz racje mamy cos z kotow.tez lubimy jak nas glaszcza za uszkiem bo jak wiadomo wodniki lase sa na pieszczoty.:) 🌼Socha---->niekiepski temacik zarzucilas!:classic_cool: 🌼Habanerka iSarkana (piekny nick)podobnie jak wy uwarzam ze narodziny dziecka to super piekny dzien!!!to takie dziwne a zarazem piekne.:) Sarkana--->bardzo ci wpolczuje z powodu twoich przezyc.ja podobnie jak Matylda71 stracilam ukochana babcie wiec wiem jak to jest gdy sie traci kogos bliskiego....a gdy ten ktos jest jeszcze tak mlody to bol jest tym wiekszy....to dla ciebie🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Solenizanci Era wodnika 🌻 i Matylda 71 🌻 spóźnione ale szczere życzenia oraz dziesiejsi Gofra 🌻 Micha 🌻 Wodniczka styczniowa 🌻 wszystkiego najlepszego 🌻 dużo radości 🌻 końskiego zdrowia 🌻 i szalonej miłości 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×