Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

nabieram pełne płuca iiiiiiiiiiiiiiiii........................DZIĘKUJĘ PO STOKROĆ WSZYSTKIM KOCHANYM WSPÓŁ-WODNIKOM I nie tylko.....!!!! a moim gwiezdnym siostrom----Gofrze i Wodniczce Styczniowej----by wszystkie dziesiejsze życzenia, którymi nas hojnie obsypano--spełniły się - z dokładką....:-) 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nabieram pełne płuca iiiiiiiiiiiiiiiii........................DZIĘKUJĘ PO STOKROĆ WSZYSTKIM KOCHANYM WSPÓŁ-WODNIKOM I nie tylko.....!!!! a moim gwiezdnym siostrom----Gofrze i Wodniczce Styczniowej----by wszystkie dziesiejsze życzenia, którymi nas hojnie obsypano--spełniły się - z dokładką....:-) 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingunia moja wielka prośba - jak wiesz i bedziesz znów \"publikowała\" wszystkich to dopisz kto jest facetem a kto kobietą bo ja to juz sie pogubiłam ... :( ja na pewno jestem kobietą od 34 lat jestem kobietą ale co do innych to mam wątpliwości, tym bardziej ze nigdy ich nie widziałam....:( a teraz pomimo iz nie wiem kto jest kim to czuje się w śród Was wspaniale i cieszę się ze tu jestem :) 🌼 i 👄 - pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matylda71🌻, a jak ktoś jest pół- kobietą, a pół-mężczyzną? ;) Wiesz, w dzisiejszych czasach...różnie bywa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matylda71!❤️ Żartowałem!!! Popieram twój pomysł, ja też się zastanawiam czasem kto jest kobietą, a kto mężczyzną:o :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alanq ogromnie mi pomogleś, a przecież wodniki znane są z tego, że pomagają bo mają naturke altruistyczną, ale nie które podle ludziska to wykorzystują, bo to nie ludzie a wilki nie każdy wie, że wodniki są :classic_cool: moż ektoś mi tu zaprzeczy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emkakafe
Nie spodziewałam się, że towarzystwo wodników jest tak gadatliwe. ale po kolei .... dla dziejszych solenizantek wszystkiego tego czego same sobie zażyczą i CHOĆ 50% tego czego inni. [ kwiat] Musiałam spędzić trochę czasu na odtworzeniu poniedziałku i wtorku. Myślałam że to ja jestem gadatliwa.... a może to cecha zodiakalna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emkakafe
i co miał być kwiatek a zamiast tego ....... jeszcze raz spróbuję 🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja, i ja !!!... JESTEM KOBIETĄ!!! Tak mi się w każdym razie wydawało do ...dzisiaj?... bo Alan tu jakieś tezy i wątpliwości wysnuwa? - od 30 lat żyłam ze świadomością, że jestem kobietą... - mam męża ( co w prawdzie nie musi akurat o niczym świadczyć...) - mam dziecko, a nawet dwoje (dwóch..) - nie mam męskiego przyrodzenia( co ostatnio zdarza się również \"ładnym osobnikom\".... taka Miriam na przykład...) ....Do diabła JESTEM KOBIETĄ!!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wszystkie Wodniki!!! Ja także jestem wodniczką ur.18 Lutego. Barszo serdeczne życzenia urodzinowe dla dzisiejszych jubilatów!!! :-)) :-)) :-)) 🌼 :-)) :-)) :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyczytałam niedawno taki horoskop dla Wodnika,co Wy na to? \" Kobiety spod znaku Wodnika są gospodarne, zaradne i pracowite, o wielkim temperamencie i szerokim horyzoncie myślowym. Interesują się wszystkim, nierzadko ujawniają się jako intelektualistki. Chwilowe niepowodzenia, które ich także nie omijają, pokonują rozwaga, umiejętnościami współżycia w społeczeństwie. Często także przewodzą mężczyznom. Mężczyźni urodzeni pod znakiem Wodnika stanowią wspaniały typ na idealnego małżonka. A ponieważ planeta niezwykle ukierunkowuje myślenie i działanie mężczyzny - a jest ono typu stoickiego - stad też staja się oni łagodni, pełni pogodnego ducha, dobrotliwi oraz bardzo towarzyscy. Związek małżeński kobiety Wodnika z mężczyzną Wodnikiem jest w każdym przypadku doskonałym związkiem, a rodzą się z niego zdolne dzieci, choć charakterem odbiegające od rodziców. Osoby spod znaku Wodnika cechuje spokój, szczerość, otwartość na towarzystwo, dobroduszność, która nieraz przynosi może zmartwienia. A ponieważ Wodniki są uprzejme, cierpliwe, spokojne, nie denerwują się, nieczęsto ujawniają gniew. Kobietę lub mężczyznę będących pod wpływem Wodnika, można także rozpoznać po zewnętrznym wyglądzie, albowiem przywiązują oni dużą wagę do wyglądu. Są zadbani o subtelnej powierzchowności, gustownie, a nawet elegancko się noszą. Kochają się w tytułach. Nierzadko trąca czas by dowiedzieć się co o nich myślą, sadza inni ludzie, a zwłaszcza osoby spod znaku Wodnika. Te opinie o sobie biorą sobie do serca - by zaś poprawić swoje postępowanie, zasięgają porad osób urodzonych pod znakiem Raka. Rady te jednak nie przypadają im do gustu, dlatego nieraz Wodniki bywają rozczarowane. Mimo to, zawsze emanuje z nich spokój, a mając dar umiejętnego współżycia, są mile widziani w towarzystwie, na które oddziaływają uspokajająco.\" Tutaj autor pisze o tym,że najlepszym partnarem życiowym dla Wodnika jest...Wodnik,ja mam męża Wagę i mimo,że mówi się,że jest to nieudany związek to my od ośmiu już lat udowadniamy,że tak nie jest! :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emkakafe
Byłam na stronce "reklamowanej" przez Matyldę. :) teraz już wiem gdzie sie podziały wszystkie wodniki ....... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Socha ---> faktycznie niekiepski ten temat dałaś. Najgorsze dni to były dni, kiedy zmarła moja babcia, a krótko po niej mój chrzestny. To był szok dla nas wszystkich, bo odbyło się nagle. Bo do smierci mojej drugiej babci jakoś tak się przygotowałam psychicznie na tyle, na ile jest to możliwe. O reszcie też chcę zapomnieć, albo nie wspominać, bo to niczego nie wnosi dobrego. Radosnych dni było wiele np. kiedy mój bratanek ze szpitala przyjechał, a leżał tam dość długo, bo urodził się jako wcześniak. Jak skończyłam studia, pewne wakacje ... Sarkana ---> to niesamowite, co piszesz o Twoim bracie i synku. Czytałam kilka takich historii, różnie to można interpretować, dziwne to i bardzo ciekawe. Zaraz napiszę w tabelce, kto jest kobietą a kto mężczyzną, chyba dobrze pamietam kto co pisał o sobie. Ja na pewno jestem kobietą, nie mam co do tego żadnych wątpliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mibi ---> dopisałam Cię, witaj :) MoBa ...........................21 stycznia, 27 lat, woj. wielkopolskie :classic_cool: Cicha ........................... 22 stycznia, 40 lat, woj. śląskie :classic_cool: Fate ............................ 22 stycznia, 20 lat:classic_cool: Era wodnika ................... 23 stycznia, Wrocław:classic_cool: Hadysia ........................ 23 stycznia, 19 lat, woj. małopolskie:classic_cool: Matylda 71 .................... 23 stycznia, 34 lata, woj. dolnośląskie:classic_cool: Gofra .......................... 25 stycznia, 41 lat, woj. lubuskie – Zielona Góra:classic_cool: Micha ...........................25 stycznia, 30 lat, woj. opolskie:classic_cool: Wodniczka styczniowa ..... 25 stycznia:classic_cool: Amelia 18....................... 26 stycznia Mahatman......................27 stycznia, 35 lat, Warszawa Monny .......................... 27 stycznia Wonik...........................27 stycznia Bombaprawdziwa .............28 stycznia Habanerka .....................28 stycznia, 31 lat, woj. śląskie Magdab .........................28 stycznia, 28 lat Olinea ...........................28 stycznia, 24 lata Pani wodnik ....................29 stycznia Zodica ..........................30 stycznia Jezzynka .......................31 stycznia, 17 lat Akara ...........................1 lutego,( za chwilę) 25 lat, Amsterdam Cojatutajrobię ................ 2 lutego, 30 lat, woj. śląskie Ewfcik ........................... 2 lutego Wodnik elik ....................2 lutego Jasmine02 ......................2 lutego Kasinka .........................3 lutego, 25 lat, woj. małopolskie Kigana .......................... 3 lutego, 34 lata, woj. wielkopolskie Wodniczka 3-cio lutowa .....3 lutego, 31 lat Justin_28........................4 lutego, 28 lat, woj. śląskie Inkaminka ...................... 5 lutego, 22 lata Alan_Pol..........................6 lutego, 37 lat, woj. lubuskie Emkakafe ........................ 6 lutego, 38 lat, woj. pomorskie Embalina ........................7 lutego, 27 lat, woj. mazowieckie Socha ........................... 7 lutego, 30 lat, Warszawa Wojtaszek......................7 lutego, 25 lat, Białystok Cz_rna ..........................8 lutego Magdoosia_85 .................10 lutego, 19 lat, woj. warmińsko - mazurskie skarbczyk.......................10 lutego Dzikie wino .................... 11 lutego Sarna_27 .......................11 lutego I say ............................ 12 lutego Iskierka 72 .....................12 lutego, 33 lata, woj. śląskie - Gliwice Nietoperz ...................... 12 lutego, 39 lat, woj. pomorskie - Gdańsk Alanisssss .......................13 lutego, 22 lata, woj. śląskie Alunia11......................... 13 lutego Lutowa Wodniczka ............ 13 lutego Wodnik Szuwarek ............ 13 lutego, 22 lata, woj., łódzkie Wodniczka 13..................13 lutego, 25 lat Wodniczka Asia ............... 13 lutego Asiek1402 ......................14 lutego Asiek78 .........................14 lutego Graha ........................... 14 lutego Zora ............................. 14 lutego Wodnik7 ........................ 15 lutego ma-dzik..........................16 lutego, 23 lata, Warszawa Gabrielle ........................ 17 lutego Korcia ........................... 17 lutego Wodniczka lutowa ............ 17 lutego, 32 lata, woj. zachodnio – pomorskie Gosiam .......................... 18 lutego Mibi ............................. 18 lutego Też wodnik ..................... 18 lutego, 29 lat Może wymienię panów, będzie szybciej :Era Wodnika, Mahatman, Alan_Pol i Wodnik7 Jeśli kogoś pominęłam - proszę o sprostowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa....Kigana!!! Prostuj--veto---ja mam w tym roku dopiero 29!!! Poprawiaj !!! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Micha ---> najmocniej przepraszam :) MoBa ...........................21 stycznia, 27 lat, woj. wielkopolskie Cicha ........................... 22 stycznia, 40 lat, woj. śląskie Fate ............................ 22 stycznia, 20 lat Era wodnika ................... 23 stycznia, Wrocław Hadysia ........................ 23 stycznia, 19 lat, woj. małopolskie Matylda 71 .................... 23 stycznia, woj. dolnośląskie Gofra .......................... 25 stycznia, 41 lat, woj. lubuskie – Zielona Góra Micha ...........................25 stycznia, 29 lat, woj. opolskie Wodniczka styczniowa ..... 25 stycznia Amelia 18....................... 26 stycznia Mahatman......................27 stycznia, 35 lat, Warszawa Monny .......................... 27 stycznia Wonik...........................27 stycznia Bombaprawdziwa .............28 stycznia Habanerka .....................28 stycznia, 31 lat, woj. śląskie Magdab .........................28 stycznia, 28 lat Olinea ...........................28 stycznia, 24 lata Pani wodnik ....................29 stycznia Zodica ..........................30 stycznia Jezzynka .......................31 stycznia, 17 lat Akara ...........................1 lutego,( za chwilę) 25 lat, Amsterdam Cojatutajrobię ................ 2 lutego, 30 lat, woj. śląskie Ewfcik ........................... 2 lutego Wodnik elik ....................2 lutego Jasmine02 ......................2 lutego Kasinka .........................3 lutego, 25 lat, woj. małopolskie Kigana .......................... 3 lutego, 34 lata, woj. wielkopolskie Wodniczka 3-cio lutowa .....3 lutego, 31 lat Justin_28........................4 lutego, 28 lat, woj. śląskie Inkaminka ...................... 5 lutego, 22 lata Alan_Pol..........................6 lutego, 37 lat, woj. lubuskie Emkakafe ........................ 6 lutego, 38 lat, woj. pomorskie Embalina ........................7 lutego, 27 lat, woj. mazowieckie Socha ........................... 7 lutego, 30 lat, Warszawa Wojtaszek......................7 lutego, 25 lat, Białystok Cz_rna ..........................8 lutego Magdoosia_85 .................10 lutego, 19 lat, woj. warmińsko - mazurskie skarbczyk.......................10 lutego Dzikie wino .................... 11 lutego Sarna_27 .......................11 lutego I say ............................ 12 lutego Iskierka 72 .....................12 lutego, 33 lata, woj. śląskie - Gliwice Nietoperz ...................... 12 lutego, 39 lat, woj. pomorskie - Gdańsk Alanisssss .......................13 lutego, 22 lata, woj. śląskie Alunia11......................... 13 lutego Lutowa Wodniczka ............ 13 lutego Wodnik Szuwarek ............ 13 lutego, 22 lata, woj., łódzkie Wodniczka 13..................13 lutego, 25 lat Wodniczka Asia ............... 13 lutego Asiek1402 ......................14 lutego Asiek78 .........................14 lutego Graha ........................... 14 lutego Zora ............................. 14 lutego Wodnik7 ........................ 15 lutego ma-dzik..........................16 lutego, 23 lata, Warszawa Gabrielle ........................ 17 lutego Korcia ........................... 17 lutego Wodniczka lutowa ............ 17 lutego, 32 lata, woj. zachodnio – pomorskie Gosiam .......................... 18 lutego Mibi ............................. 18 lutego Też wodnik ..................... 18 lutego, 29 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieram Kinia jest wielka !!! jest wspaniałą WODNICZKĄ mi możesz dopisać 34 lata, ja sie ich nie wstydze :) i tak, jak wszystkie wodniki ja tez wyglądam na mniej niz mam naprawde lat - to ważna cecha wodników :) wieczna młodość, myślę ze to od tego pluskania sie w czystych źródełkach. Chciałam zauważyć ze mamy mało panów. a nawiązując do tego horoskopu to bardzo mi sie podoba i od dziś szukam sobie na męża wodnika...hihihi całuski dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Wszystkich dotychczasowych jubilatów wodnikowych - 🌻 🌻 🌻 pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze Wodnictwo i Lejowództwo Szanowne! Stronki nam rosną jak grzyby po deszczu…Ładna nam tu się ekipa kliknęła…Pozwolę sobie teraz napisać kilka mniej lub bardziej obszernych komentarzyków do Waszych postów,ok.? Dziękuję. Jak się za bardzo rozbujam w pisaniu to mnie powstrzymajcie, ok.? Bardzo dziękuję. A więc zaczynamy. I dziś polecimy od tyłu, po wstępnych „pieszczotach”, ok.? Dzięki wielkie…Jak Wy ładnie się ze mną zgadzacie, aż pisać się chce…:D: 1. mibi🌻 bardzo podoba mi się ustęp o wodnikach-małżonkach Jakbym służył za wzór dla autora opisującego cechy Panów Wodników… 2. cicha!🌻 Ja naprawdę się cieszę, że jesteś stuprocentową kobitą…A te monstra typu Miriam, hm, dla mnie to niezrozumiałe zboczenie i wysyłałbym takie coś na jakąś odosobnioną wyspę, żeby tam sobą się fascynowały te kobieto-mężczyźni i mężczyzno-kobiety, skoro już nie można ich po prostu wystrzelać jak zarażonych wścieklizną zwierzaków… 3. Matylda71!🌻Ja jestem Wodnik, ale…no tego…jestem zajęty już na amen…ale na topiku jest jeszcze trzech panów-Wodników, może więc któryś z nich? 4. Kigana🌻. Nie tylko jesteś wielka, ale najbardziej poukładana z całego roztrzepanego towarzystwa jak sądzę…A co tego zwrotu, że Cię pogięło to taki mój stary szkolny zwrot (kiedyś też podlegałem edukacji w różnych szkołach, ech, stare fajne czasy, a jak wcześniej dyskutowano – po ukończeniu trzydziestki już nie chcę być dzieckiem…wcześniej miałem takie irracjonalne marzenia… 5. Emkakafe🌻 Kwiatek super. A gawedź nasza rzeczywiście rozgadana jak na mało którym topiku. Ale czemu Ty jeszcze moja droga nie jesteś na czarno przefarbowana z Nickiem i jakiejś myśli wodniackiej nie wpisałaś w przypisie? Instrukcję jak to zrobić zamieściłem. 6. Wodnik Szuwarek🌻 Święte słowa z tym wykorzystywaniem naszej Wodników dobroci, niestety tak jest o czymże osobista się przekonała moja pupa, no bo w myśl innego maksymy życiowej: ”Kto ma miękkie serce musi mieć twardą pupę”… 7. nietoperz🌻. I ja łączę się i z Tobą w bólu i z Sarkaną🌻 i Matyldą71🌻. Ja także straciłem bliskie osoby, i był to dla mnie dramat, który wycisnął z mych męskich oczu łzy i to po dwakroć w odstępie zaledwie dwóch tygodni. Byłem wtedy w wojsku, wcielony jako poborowy wiosną 1988 roku (jeszcze za czasów komuny, wyszedłem wiosną 1990 – już za czasów dzikiego kapitalizmu). Latem zmarła najpierw moja 100-letnia prababcia Krystyna, którą kochałem bardziej niż rodzoną matkę (skala porównania myślę, że dobra zważywszy mama zawsze była dla mnie wzorem kobiety do naśladowania), ale nie dość tego dwa tygodnie później umarła moja babcia, mama taty-Helena. Byłem wtedy przerażony. Myślałem całkiem poważnie, że zanim wyjdę z wojska to mi w takim tempie wymrze cała rodzina. Więc wiem co czułyście. Współczuję…To były jedne z najsmutniejszych dni w moim życiu na pewno. 8. Sarkana🌻, ja powielę Twój banał o swoją osobę i identyczną sytuację. Moim najszczęśliwszym dniem była niedziela 21 listopada 2004 roku, kiedy Nikii przy moim asystowaniu urodziła Nadię. Tak się wzruszyłem, że nie byłem w stanie na początek zbyt wiele zdjęć zrobić. A poza tym cieszyłem się, że zarówno Nikii jak i Nadia są zdrowe i ŻYJĄ❤️!!Jak ja się bałem o nie obie…wręcz niewyobrażalnie. 9. socha🌻 Odpowiadając nietoperzowi🌻 i Sarkanie🌻 mam nadzieję, że odpowiedziałem i Tobie odnośnie naj-dni…I masz rację, wodniackim ciepłem wewnętrznym emanuje ten topik mimo że zimno na zewnątrz… 10. wodnik7:classic_cool:. Rzeczywiście mamy w sobie coś z kotów, zarówno tych małych, pieszczących się jak i drapieżnych. I lubimy chodzić swoimi ścieżkami…i żyć siedem razy… 11. ALANISSSSS🌻, a Ty znowu po innych topach latasz, a swój rodzinny zaniedbujesz…Nieładnie moja siostro droga, nieładnie…Musieć się Tobą specjalnie chybać zająć Mistrzuniu, hę za takowe ignorancyje w szuwarach… 12. dzikie wino!🌻 Witaj i Ty u nas. A Martini, które bardzo sobie cenię to też dzikie wino, czy oswojone?... 13. korcia🌻 I Ty witaj…Pozazdrościć tylu Wodników w otoczeniu najbliższym… 14. Era wodnika:classic_cool:...Ukłony do samej ziemi królu. A rzeknij do tabelki - ileż masz lat panie? 15. LUTOWA WODNICZKA🌻 Może napiszesz nam nieco więcej na temat szczęśliwej „13”? 16. hadrysia🌻. Pozdro dla Małopolski! 17. cojatutajrobię 🌻 Ileż razy ja się zastanawiałem – CO JA TUTAJ ROBIĘ, w tych czasach, na tej planecie, w otoczeniu Tych ludzi i gdzie trafię potem jak opuszczę fizyczne ciało…Czy jest to GDZIEŚ. Jak myślicie? To pytanie do wszystkich forumowiczów… 18. monny🌻 Zaglądaj stale do nas i napisz coś więcej o sobie może troszkę, na przykład skąd jesteś? 19. habanerka🌻 To jaką górę przeniesiemy, bo i mnie zaczyna rozpierać energia jak tak czytam sobie co tu się wypisuje… 20. oleina🌻I ja Cię pozdrawiam… Jeżelim kogoś pominął zrobiłżembym toł w sposoba niezawinione. A mówił ja co się rozpiszu w choleru? No i rozpisuł. Uch, Durok Ty Alan Pol, durok... i stiupi boy!:P Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo Alan ! Jesteś Cool!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌼 🌼 proponuje Alana ogłosić ...???????????? no właśnie kim? bo Kingunia to mi sie kojarzy z dobrą wróżką roztrzepanych pływaczków, co to szwędają sie gdzie popadnie po szuwarach, a ona nad nami czuwa, natomiast Alan to taki nasz topikowy guru ( nie odbierz źle tego skojarzenia) albo jak dobry tatuś :) a wszystkie wodniczki liczą się z waszym zdaniem :) niesamowite ze kilkadziesiat osób które nigdy sie nie widziały może sobie żyć w takiej komitywie. teraz to mimo iz mam jeszcze urlop to również zmykam do wyrka, a wszystkim zyczę dobrej i spokojnej nocki w śród szumu strumyczków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benia
Pozdrawiam wszystkie wodniki z 25 stycznia bo ja też dzisiaj mam urodzinki.Pozostałym wodnikom też wszelkiej pomyślności.Chcialm koniecznie się tu dzisiaj wpisać i muszę sie spieszyć bo za chwilkę już ktoś inny będzie miał urodzinki , Miałam dzisiaj awarię kompa i gości wiec dopiero teraz się wpisuje. Miło ,ze ktoś pomyslał o nas wodnikach wielkich indywidualistach.Napewno tu jeszcze wrócę na ten topik jak będe miała trochę wiecej czasu to będę chciała bardziej się z wami zapoznać.Jeszcze raz pozdrawiam pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roza ..
Tez jestem wodniczką jesli chodzi o zwiazki to idealnie zgadzamy sie z Wodnikami i z Waga nie wiem czemu ale w ich towarzystwie czuje sie doskonale .... najgorzej ... jak sie człwoiek zakocha w dwoch naraz:)hihih Pozdrawiam Wodniczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodniczka26 styczen
a ja za 15 min 26 lat kończę ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roza ..
TO WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO wodniczka 26:)jA JUZ po urodzinkach .....(23.01.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha jestem pierwsza :D :D :D :D Amelia 18 skladam ci najserdeczniejsze życzonka z okazji twego świątka moc buziaków 👄👄👄👄👄👄 i niech moc będzie z tobą i przesylam ci caly bukiet kwiatuszków mogą być niezapominajki bo my wodniki o sobie nie zapominamy :) :) :) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 i hip hip hura hip hip hura hip hip hura a teraz idę lulki dobranoc czuwaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze ja yo wodniki piszę bo chcę chociaż raz być pierwsza ;) ;) ;) Wodniczko 26 styczeń życzę ci wszystkiego naj naj i jeszcze zrób się na czarno określenie Alana jest po prostu old schoolowe przefarbuj się i zostań tu z nami bo my jesteśmy zajafajne towarzycho :classic_cool: nadstaw pysia niech cię ucaluję w twoje święto 👄👄👄 żeby ten dzień byl dla ciebie najmilszy i najlepszy w calym roku i żeby cię nikt dzisiaj nie męczyl a jak ktoś będzie, to powiedz, że dzisiaj to mogą cię pocalować w ....., bo ty dzisiaj masz immunitet i jesteś niczym nietykalni ;) :D Matylda71 moja propozycja jest taka Alan na prezydenta tego topiku :D :D mam nadzieję,że za bardzo nie będzie się zapieral nogami i rękoma ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochani! Dla Was dziś życzenia ślę: Amelia18🌻 i wodniczka26 styczen🌻 oraz spóźnione (nie-z-mojej-winy) dla roza..z 23 stycznia🌻 i Benia🌻 z 25 stycznia:D : Zdrowia, wielu powodów do radości, dni bez chmur; ale za to pelnych radości, życzy Wam Wasz Wodnik - Alan_Pol🌻🌻🌻🌻 :classic_cool: No i co kochane nocne marki?:P Benia🌻 czekamy na więcej informacji o Tobie dla celów statystycznych jak i od Cię roza..🌻 i wodniczka26 styczen🌻 Witajcie w naszym stawie:D Matylda71❤️ i Wodnik Szuwarek❤️, Wy niepoprawne moje ulubione wodnice - ja guru?:p tatuś tylu indywidualstów?;) prezydent topiku?:D Kochane moje, dziękuję, dziękuję, po trzykroć dziękuję, ale lekko przesadzacie (a może bardziej dużo przesadzacie?). Ja po prostu wspaniale się czuję w tym towarzystwie - w jakim się znalazłem na topiku dla Wodników. Tu jestem lubiany za to jaki jestem...a jestem jaki jestem...i mam nadzieję, że za jakiś czas, nie wiem, może rok, może dwa lata, zorganizujemy sobie jakiś weekendowy zjazd w realu i bliżej się poznamy...może założymy nawet jakieś nowe wodniackie stowarzyszenie?...jakieś nowe rodziny?..Kto wie...kto wie...:) Wszak grono nam się ciągle powiększa i dochodzą co rusz nowi i nowi szuwarowi towarzysze i towarzyszki:D Do pozostałych!: Wstawać Kochani!!! ... Już pora na śniadanie!!! Na czarną, gorącą kawę!!! Czas rozpocząć nowy dzień!!!:classic_cool: :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×