Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

koli chetnie bym szefa wiela - mysle ze bylby zachwycony - tylko ktos bedzie musial za panne młodą robic bo przecie ja na wesele jade! :D:D:D mysle koli ze w bieli byloby ci do twarzy ;) a polak bedzie panem mlodym ;) :D:D:D:D:D nawet "gorzka wodka" wam zaspiewam ;) a mnie w wodzie dzis paulus nie bylo bo zem zla okropelnie i nie chce innym humorow popsuc albo co gorsza palnac cos niemilego komus :o no to wolalam preczekac :) ale ju mi lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koli chetnie bym szefa wiela - mysle ze bylby zachwycony - tylko ktos bedzie musial za panne młodą robic bo przecie ja na wesele jade! :D:D:D mysle koli ze w bieli byloby ci do twarzy ;) a polak bedzie panem mlodym ;) :D:D:D:D:D nawet "gorzka wodka" wam zaspiewam ;) a mnie w wodzie dzis paulus nie bylo bo zem zla okropelnie i nie chce innym humorow popsuc albo co gorsza palnac cos niemilego komus :o no to wolalam preczekac :) ale ju mi lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde a czemu ja i swiety nie jestesmy zaproszeni na parapetowe?? [zly no chyba ze to babska impra to okey ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie złe humory ja dziś kawały wklejam każdemu :D Polak jak nie jesteście jak jesteście zaproszeni, to się rozumie samo przez się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę spać! na szuwarach totalne puchy😡 Dobranoc:D-------->🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lutowa wodniczki niezły opis, dobry , dobry , ttyle tylko powiem :) ale myszki osobiście ja lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Zdziwko was chapło? No nie mówcie, że nigdy nie widzieliście lunatykującego wodnika :D Tak wpadłam tylko na chwilke nowy dzionek otworzyć :) Żartuję:P Wpisuję się, żeby nie było, że się nie wpisałam :P Pora jaka jest - kazdy widzi więc zaraz zmykam spać :P:D Lece już bo jakieś myszki widze na forum czy coś (a nic nie piłam przecież dzisiaj ?!? hmm...) to na pewno przez tę późną godzinę! Nie jestem w stanie napisać nic sensownego więc już kończę....Do zobaczenia... ;) A! Polak - dzięki za śliczne słoneczka, drzewka, płomyki i ludków małych i dużych o się tak ładnie razem komponują :) Mówilam że bedzie bez sensu... :P Prosze za dużo ode mnie nie wymagać - w końcu już po pierwszej w nocy jest ludzie kochani! :D No pięknie! Sie rozemocjonowałam (heh trudne słowo) i teraz nie usne:P ;) Spróbuję jednak - specjalnie dla Was! Dobranoc wodniki chrapiące:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dzis szybciutko, bo o 9-tej jade na międzynarodowe targi Górnictwa, energetyki i Metalurgii. Tail-no pewnie, że żadna róznica. tych parapetówek od lutego już troche sie nazbierało, moge w koncu zrobic jeszcze 123-ią :D Szuwarek-co mi tam, moge i za Pannę Młodą wystąpić, Ale sądzę, że szef jakby się dobrze bawił to i to malutkie kłamstewko by Ci wybaczył :) polak- a jak Ty miałes byc zaproszony skoro ja o tym tez nie wiedziałam ??? Teraz wiem to was zapraszam na tą parapetówkę :) Ever-kobieto ja akurat wczoraj czytałam, że nie powinno się burzyc naturalnego rytmu snu, bo to szkodzi zdrowiu, a Ty się po nocach włóczysz :) Hm kupiłam sobie Wilki sennik i tam takie rózne rzeczy opisują o Śnie i śnieniu. Może dojde do wprawy w interpretacji snów??? Ever -zapisz co ci się śniło. Pozdrowienia dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D Byłam u fryzjera :D od dobrych 7 lat mnie fryzjer nie widział, a wcześniej to też jakieś 7 :P Ale żadnych szokujących fryzur nie robiłam, kazałam tylko pocieniować i nawet mi się podoba :D Koli jak już si nauczysz interpretować sny to powiedz co oznacza jak mnie osy goniły, albo dwa ładne niedżwiadki koło domu chciały sie zaprzyjaźnić :D Lecę do wody, jeszcze tu wrócę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mialam wczoraj isc do fryzjera. i tak szlam i myslalam po drodze co sobie zrobic z włosami... szlam i szlam... az wkoncu doszlam. Ale nic po drodze nie wymyslilam no to nie weszlam :o ale ja głupia jestem :o no ale na dobra mi to wyszlo bo w przyszlym tygodniu ide z kolezanka do inego fryzjera! takiego swiatowego ze sie tak wyraze :D sie tam np bracia Cugowscy czesza :D i Beata kozidrak czasem :D :D :D bede sie czula jak gwiazda. Oczywiscie zdam wam szczegółowe relacje z tego wielkiego wydarzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Wczoraj net mi padł, dziś już jest ok., więc wracam do stawu ;) Ze zjazdem jeszcze się zastanawiam, tylko, powtórzę za Gofrą - czemu tak daleko ?? :( Zobaczymy zreszta ..... Narazie ciężko pracuję ;) , wymysliłam sobie staż na dyplomowanego, ale chyba z niego zrezygnuję, boś koncepcji mi brakuje odnośnie papierkowej roboty, czyli tzw. planu rozwoju zawodowego. Bo może być i tak, że po wyborach przyjdzie jakaś oszołomiona nowa władza i znów namiesza w oświacie tak, że nie będziemy mogli się pozbierać. Ech, same niewiadome i takie uczucie zawieszenia ..... Trzymajcie się ciepło, do miłego 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko dobry dzień weszłam zapowiedzieć o przyzwoitej porze:D:D:D,ale dziś emocjonujący mecz będzie więc i dzionek dłuższy,więc wszystko gra:P:D:D:D-------------->🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ kurczę, czytam o tym zlocie i bardzo chciałabym się z Wami spotkać, ale chcieć to nie zawsze móc. Muszę to koniecznie przemyśleć. A w razie czego, to miałabymm się w końcu kierować na Bielsko Białą czy do Krakowa. Sorry, ale chyba się już pogubiłam, więc tak łopatologicznie to gdzie:D Zmykam Miłej nocki i kolorowych snów pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yol .Leeeeeeeeeee ever myslalem ze napiszesz cos tu??:> no chyba ze cos jeszcze po mnie dodasz:P jak nie to znaczy ze padlas: D pozdro Lut czaterko;) pozdro for al ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Polak, a Ty co etat dostałeś na otwieranie stron :) Paula - sennik mam w domu sprawdze co oznaczają Twoje sny i napiszę ci jutro. Jakaja- to gdzie masz sie kierowac zależy wyłacznie od Ciebie. Sprawy mają się tak, ze jak dziewczyny przyjeżdżają z tego wielkiego świata (czyt. z daleka) np. o 5 rano to co by robiły w Karkowie, muszą tez odpocząć. Więc umowa jest że przyjeżdżają do mnie lub do haby. Mnie łatwiej odebrać kogoś z dworca w Bielsku (a najlepiej w Pszczynie, bo każdy pociąg do Bielska od strony Katowic jedzie przez Pszczynę), a z kolei haba ma blisko do Katowic i okolice np. Sosnowiec. Z tym, ze do habci już sporo osób jedzie (więcej połączen tam jest ) i teraz to lepiej jak ktoś może, zeby przyjechał do mnie. Szczególy do omówienia. Do Krakowa ruszymy już ode mnie i od haby razem. Hm, jest jeszcez propozycja, że nie pojedziemy do Kraka tylko u mnie robimy parapetówę, ale to pewnie okaże się w ostatniej chwili. Kigana- Ty się nie namyślaj tylko przyjeżdżaj, a staż to może odłóż na przyszły rok? Może poczekaj, aż sytuacja w polityce się ustabilizuje. Tyle, że u nas to jak będziesz na to czekać, możesz nigdy tego dyplomowanego nie zrobić. Co do miejsca zjazdu-to tak naprawdę zawsze ktos będzie miał daleko. Następnym razem zrobimy gdzie indziej. Pozdrowienia i uściski 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MILA WODNICZKA Z 10 LUTEGOd
WITAM WSZYSTKIE WODNIKI.DOLACZAM SIE DOPIERO TERAZ GDYZ WCZESNIEJ NIE TRAFILAM NA TEN TOPIK NOC COZ LEPIEJ POZNO NIZ WCALE.MAM NADZIEJE ZE PRZYJMIECIE MNIE CO SWOJEGO GRONA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj miła i zostan z nami. Zacznij od zmiany kolorku i koniecznie napisz coś o sobie. Kigana-chyba by trzeba tabelke uzupełnić, bo coś nam tych wodników przybyło. Poza tym proponuje zrobic jeszcze jedną tabelke dla sympatyków czyt. cichych wielbicieli, wodników :) Tam np. może znaleźć się postrzeleniec i inni z szuwarków np. poczwar. Co TY na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapraszamy MIŁA do jak najintensywniejszych (ale długie słowo) wpisów cennych uwag, wrażeń i spostrzeżeń pozostałym również serdeczne Kigana :D co Ty się stażem zamartwiasz,lepiej zacznij a potem będziesz się zastanawiać nad skompletowaniem teczki, a na złożenie jej masz przecież 3 lata po zakończeniu stażu, zawsze lepiej zaplanować mniej i zrobić więcej, to zawsze jest bardziej realistyczny plan rozwoju zawodowego ps. Jak człowiek patrzy na tych niektórych, którzy już mają dyp, a w rzeczywistości to można się mocno zastanawiać jakim cudem zrobili mian , to co Ty taki orzeł, a na topiku dla nauczycieli zawsze rozwiejesz wątpliwości, przerwać staż zawsze można, a rozpoczynać tylko z początkiem roku szkolnego Wsiem miłego dzionka, bo słonka to ci chyba dziś nigdzie nie zabraknie, oczywiście poza takim słoneczkiem jak ja ;););) aaaaaa dla Polaka na specjalne życzenie od przesympatycznego LUTKA pucio pucio :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Hej Wodniczka z 10 lutego:) Polak - wybacz, że Cie rozczarowałam w nocy :D Zgadza sie - padłam :D Wykończyłeś mnie! Zresztą o tak późnej porze nie jestem w stanie logicznie rozumwać... Obiecuję, że następnym razem się wpiszę ;) Koli - z przyjemnością skorzystalabym z Twojej gościny, ale jednak do Sosnowca mam lepsze połączenie - zresztą wyjaśnie Ci wszystko na szuwarkach. :) A co do snów... moje są tak zakręcone, że az szkoda mi rano zwlekać się z łóżka :D Tez jestem za uzupełnieniem tabelki :D Jasność musi być! No to na chwilke na szuwarki go go go....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra...-żem zaprzyszła coby zaległosci nadrobic, a jedynie machac to mi sie nie chce zazbytnio ;-))) Haba-jakby co to ja jestem na tlenie-bom w rozterce co sie stało mi z onetem nie moge wejsc na szuwary bo wyskakuje mi ze mnie ktos zabanował?!Masz Ci los!!Nawet nigdy tam nie byłam ;-P przeca - wiec nic nie rozumiem...;-( U mnie praca praca i jeszcze raz praca!Ale w październiku bedzie lżej troszku może,w kazdym razie czas leci jak z bicza,latam gadam - full serwis ;-))) Co do zjazdu-to bym chciała okrutnie pojechac!!!!ale nie wiem jak tam moje puzzle sie poukładaja no i czy sciana cos mi jeszcze 24.09.da ;-))) Bo z nimi to tak rożnie bywa..W kazdym razie marze o winie z Haba i Koli-coby mnie utuliły w bolesci do matczynej pierwsi..taaa...to byłoby piekne.. ;-)))P Ale zobaczymy jeszcze nie wszystko stracone a czasu troche zostało jakby nie patrzył! Zrobiłam dzisiaj sałatke z tunczyka-ale pyyyycha wyjszła!! poza tym cały czas mam wrazenie zastoju w moim zyciu,jakos to wszystko nie tak,boje sie ze juz tak bedzie cholera zawsze przez ta moja osobista zachowawczosc albo przez ten los co mi szykuje niewielkie niespodzianki-a jak juz cos przyszykuje to taki kaliber ze z druzyna piłkarska musze nosic na spółe .No i mi tak troche smutno w zwiazku z tym ;-( Dobra,to czekam moze Haba mnie odnajdzie.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wodniczko3----------->nikt Cie nie zbanował tylko zapewnw chciałas tam wejsć na tak zwanej tyldzie a to jest nie możliwe.Musisz sie zaopatrzyć w nick zabezpieczony hasłem ,wtedy bedziesz miała swój i tylko Twój nick i na bank wejdziesz. koliberku--------->skoro juz kupilas ten opasły sennik to powiedz mi co oznacza jak śni się ciasto z zalakcem:o:o:o:o wnioskując z mojego stanu ducha pewnie nic ciekawego:o:o:o:o dobranoc😘😘🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehhh... Mam w pokoju komara, ktory od kilku dni co wieczór nie dakje mi żyć 😠 Stan na chwilę obecną - 16 ugryzień :( przy 3 byłam pełna nadziei, ze go jeszcze dorwe i wspaniałomyślnie wykopie przez okno, przy 7 zaczęłam obmyślać plan zbrodni doskonałej, przy 12 wpadłam w histerie depresyjno-maniakalną, a teraz jest mi już wszystko jedno :D Piszę więc DOBRANOC i nucąc ulubioną piosenkę wszystkich gzybiarzy, ktora jak widać zawiera treści uniwersalne - kiedyś cie znajde, znajde cie....- ide spać! :P:D ;) pa śpiochy kochane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tam w grzybach to oczywiście litrówka jest - żeby nie było :P ;) 17 ugryzień... bez komentarza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×