Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Ueheheh ever pozdro.Ja tylko sie dre przez okno a i tak slychac wielu innych swirow z osiedla :D.Co do noclegu to dzieki ze mnie obronisz ale ja sobie poradze z wami :D (mam nadzieje) ;) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w to słoneczne, niedzielne, wrześniowe popołudnie naj sam wpierw serdecznie macham do ŚWIĘTOKRZYSKIEJ WODNICZKI WODNICZKA Z MAZUR ;), będziemy starali się ocierać Twe łzy, oby to były tylko łzy radości, szczęścia i wzruszenia naszą troską o Cię MATRONELKA ;) no mam nadzieję, że o nas nie zapomnisz pomyślnych wiatrów Ever ;) tak mnię dowartościopwałaś, że urosłam o 50cm (wzwyż oczywiście) i w drzwi się nie mogłam zmnieścić od Twych wyrazów sympatii i gdyby nie to, że nie dograłyśmy szczegółów, bo się nie złożyło,a już miałam wpaść po drodze na niedzielną kawę i srawdzić czy przypadkiem z nowego komina to nie widać moich okolic, ale co się odwlecze to nie uciecze jak mówią górole TAILTIU 400 to tylko 4x100, zawsze można rozbić na etapy:D POLAK :classic_cool: jakiś Ty przystojny w tym czarnym gangu!!!!! 🌻 Dzięki Wszystkim chętnym, którzy tak ochoczo zaproponowali noclegi, tylko jedno mnię nurtuje, że gdybyśmy już w piątek zaczęli, to kto wie ile sztuk byłoby w stanie trafić do Krakowa o czasie? miłego popołednia wsiem i każdemu z osobna ;););););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Dziś to chyba rekord wpisów został pobity ;) Przyznam się szczerze, że jakoś nei mogłam sie zabrać do pisania na forum. Za dużo spraw mi na łeb zleciało i musiałam to prostować. Mam nadzieję, że częściowo się udało. Zresztą inaczej być nie może. Ze zjazdu raczej rezygnuję z bólem serca. Może innym razem, jak już odreaguję wszelkie inne podróże, zwłaszcza cotygodniowe do Łodzi przez te dwa lata. Mam nadzieję, że będziecie sie dobrze bawić :) Ever ---> z katechetką chodziło o to, ze wygryza wszystkich po kolei, kto chciałby w tej szkole uczyć religii oprócz niej. Ma jakieś poparcie w kurii gnieźnieńskiej, jest w stałym kontakcie z jakimś tam biskupem i nikt nie dostaje tzw. misji na nauczanie religii u nas w szkole tylko ona. I nieważne, ze dyrektor by chciał kogoś innego. Szok, nie ? Tam też jest niezła banda i niezłe układy, układziki aż obrzydzenie bierze na to wszystko. Jutro drugi dzień pracy, dość krótki, a dziś zrobiliśmy sobie u mnie na ogrodzie grilla na pożegnanie lata. Postrzeleniec też przyszedł, piekny wieczór był, taki ciepły. Miłych snów i udanego poczatku tygodnia 🖐️😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) padam na pyszczek ale jeszcze \"na świeżo\" opiszę swoje wrazenia z koncertu:) otóż byłam na koncercie muzyki celtyckej. ach...jak pięknie grali, a jak tańczyli:) jeśli ktoś nie wie o czym mówię to wyjaśniam:D:D oglądaliście titanica? głupie pytanie;) kto go nie oglądał:D:D no więc jest tam scena kiedy lełonardo sprowadza swoją ukochaną po kolacji z pokladu dla elity na dolny pokład i tańcują do upadłego. to własnie była muzyka celtycka (inaczej staroirlandzka) ha!! nawet byli panowie i kiltach i hmm... prawie napisałyśmy pracę doktorską z kolezanką na temat zalezności noszenia skarpet z owczej wełny i ewentualnym braku bielizny (ponoć szkoci nie noszą:D:D ) no bo sami zobaczcie..upał jak ta lala to jak on może wytrzymać w takich skarpetach;) czegoś nie może mieć:D:D:D nawet robiłam fotki ale jest jeden mankament bo oni tańczyli na scenie a ja siedziałam na murach zamku:( czyli byli poza moim wzrokiem i badania skończyły się na gdybaniu ;) oki zmykam spać bo zaczynam bredzić jak zwykle :D:D dobrej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ poczytałam wszxystko,, a że późno dziś to tylko pomacham. Myszka mi się zepsuła i w znacznym stopniu ograniczyła dostęp do świata:D, ale mam nadzieję, ze koniec z niespodziankami z jej strony:D pozdrawiam miłego poniedziałku wszytskim życzę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
......____ ......{......} ......{____} ......I......I ......I......I ......I......I ...../........\ ..../..........\ .../............\ ../..............\ ./................\ /..................\ I....................I I....................I I..___________..I I.I................I..I I.I WODKA I..I I.I CZYSTA I..I I.I I..I I.I___________I.I I.....................I I.....................I I.....................I I.....................I I______________I Pić albo nie pić ,oto jest pytanie ...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak fajnie mi szło i cosik sie sknociło:/:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam zaczyna sie nowy tydzień. U mnie ładna pogoda, a ja przeziebiona. Zużyłam już tone chusteczek, a katar nadal mnie nie opuszcza, ale mam nadzieję, ze do 24 -tego przejdzie. Polak,udało Ci się stronke otworzyć :) no mam nadzieję, że ze świętym jakieś atrakcje przygotujecie. Ever-a Ty gdzie się zatrzymasz, bo jak na razie wszyscy chcą do Habci, a u mnie nikt :( Kiganka- no nie wyobrażam sobie, ze ciebie zabraknie na tym zlocie. Przecież z Poznania to znowu nie tak daleko. Moze jednak się zastanów jeszcze nad tym, co cie minie :D Benia-ty masz nie być? Mowy nie ma. Ja po Ciebie wpadnę i siłą wyciagnę. Choćbyś nawet umierała to Cię wezmę. Cóż to za ważne przyczyny nie pozwolą Ci być z nami w tak pięknym dniu? :( Wodniczka z mazur, jak Ty w Polske ruszasz to może bedziesz gdzies w okolicach krakowa 24 września? :) Wodniczka ze świętokrzyskiego-witaj w naszym stawie. Pozdrowienia dla wszystkich i miłego tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :D Zjazd się szykuje na całego :D Koliberku ja mogę do ciebie awtobusem prijechać jak tak bardzo chcesz :D tylko musisz połączenia mi sprawdzić ;) Sama nie wiem czy przyjadę, bo to jeszcze mnóstwo, a szykuje się jeszcze jedna impreza (ze spływu). Ale jak napisałam jeszcze dużo wody w Wiśle upłynie, to tak propos zjazdu :P A jak już przyjadę, to zabiorę ze sobą Alkazelcera :D Benia jak ty tak możesz, musisz przyjechac :D Szuwcio będziemy razem pić te piwa, to wyjdzie 6, a może nawet 7 :P Lut ja nic nie będę rozkładać bo nigdy nie dojadę, chyba że masz na myśli wodę źródlaną wysokoprocentową w składniki mineralne oczywiście :P Lecę się dotleniać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) ja dziś już po pracy jestem :D Haba ---> uwielbiam klimaty irlandzkie i w ogóle celtyckie, tak więc sobie wyobrażam jak fajnie było na tym koncercie. Koliberku ---> ja mam jakies 8-9 godzin jazdy do Krakowa. Musze sprawdzić dokładnie, ale jak dwa lata temu jechałam to gdzieś tyle wyszło z czekaniem na przesiadkę. No zobaczymy .... A na katar kup sobie granulki homeopatyczne Cinabaris, weź dawkę uderzeniową, jak tam jest napisane i powinno Ci przejśc, że nie bedziesz musiała ton chusteczek zuzywać. I powoli rusza machina szkolna z całą biurokracją :o , ale mam nadzieję, ze jakoś to przeżyję, przeciez już 30 czerwca zakończenie roku ;) Miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kigana dzieki za radę, co do przyjazdu to naprawdę nie masz tak daleko, dziewczyny z dalszych stron przyjeżdzają. Zjeżdżamy sie w sobote rano (mozna już w piatek wieczorem) albo do mnie albo do haby tzn. trzeba dojechać do Bielska, do Katowic lub do Sosnowca, a stamtąd ruszymy już razem do kraka. Przemyśl to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kigana No kochana, ja cię po drodze zwinę :P jeśli dobrowolnie nie przyjedziesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam🖐️ Benia hahahahah fajna ta flaszeczka!!:D a pytanie retoryczne w moim mieście i o tej porze!-wszak Winobranie:D:D:D co poniektórzy oszczerczo ;) zwą winochlanie:D:D:D ale to tylko co poniektórzy:D Ja liczę za to na masę fotek ze zjazdu!!!!-mykam na miasto przedłużać nastrój wakacji...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trochę mi ciśnienie opadło:) próbowałam wcześniej choć machnąć, ale dziadostwo nie pozwalało 6x próbowałam paaaaaaaadam na twarz i do ziemi się kłaniam spokojnej nocy 💤 udanego poranka zapału do pracy i podołaniu innym obowiązkom 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D NO a teraz poszło, :D a gdzie okluski???????? karaluchy do poduchy i \"słodka jest noc mandarynek ma smak\" ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek dzisiaj już lepiej. Kigana-u nas w aptece pani nie znała takich granulek, ale dała mi jakies inne oscylo...cos tam i tez pomogły. Z katarem z grubsza sie uporałam, został jeszcze kaszel, ale jest już zdecydowanie lepiej. Gofra-jakie zdjęcia!!!! Przecież Ty masz tak kombinować, żeby na zjazd sie zjawić :classic_cool: i o żadnej odmowie słyszeć nie chcemy. No to tyle, biore się do pracy, bo wczoraj troche się obijałam z powodu tego przeziębienia. Pozdrawiam wszystkich, na razie bez całusków, żeby was nie pozarażać. PS.ładna ta bielizna powyżej, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi witam, zjazd już w pełni :) Koli jaka bielizna :> Ale niech ci będzie, ja od pół roku nie mam problemu z reklamami, mam teraz taki ładny napis zablokowano :D Już w pełni czuję że rok szkolny się zaczął. Ludzie mi smsy przysyłają czy przypadkiem nie wiem kiedy poprawka albo czy mam pytania z egzaminu :/ A ja nawet zastępcą starosty nie jestem :/ Ech, dobrze że są dziewczyny i jest wesoło. A właśnie czy któraś z was w tajemnicy przed tą brzydszą połową wysyła zdjęcia chłopcom :P Bo znalazłąm taki temacik: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=2876703&start=0 Siostro tlenu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wodnikowe duszyczki👄 Lutek---->nie ma tutaj obrazeczka z oklaskami ,ale klaskam,klaskam,klaskam!:D za wytrwałość:D-wiem co znaczy 6 razy próbować:D:D:D-oklaski:) Koliberek---->tak jak mówisz...będę kombinować na wsze strony,aby przybyć i w związku z tym możecie dokładniej napisać co i jak,kiedy i gdzie??? bo z tego co wiem to zjazd w sobotę ,ewent.w piątek wieczorem:D a miejsce spotkania lub pobytu? jeślibym np dojechała w sobotę...to gdzie mam się udać? Dalej twierdzę,że to WIELKA niesprawiedliwość taki kawał odemnie zjazd organizować😡:D:D,ale....doceniam ,że to co było "ongiś":)tylko zamysłem dziś stało się takie realne!-fajne to:) aaa jeśli by któraś z wodniczek tak..przypadkiem buszowała po rozkładzie PKP:D to proszę zamieścić adres stronki:D,bo mi to długo zajmie:D:D:D;) 24.09...to akurat dzień urodzin mojej młodszej córci...jeśli przejdzie manewr,że obejdzie się bez mamusi...to raczej nic mnie aż tak nie trzyma,nooo może poza małą przyjemnością jazdy 8-9godz pociągiem:( ,bo samochodem raczej się nie odważę taki szmat drogi:D-zresztą zgubiłabym sie już na wjeździe do...Wrocławia pewnie:D:D:D Benia i Kigana---->bez Was???!!!!!-nie może być!!!aaa Kigana---->możliwe,że Twój pociąg byłby też moim???:D:D:D to by było wielce pocieszające:D No! ale gdyby wyszło mi z tego wielkie nic,dalej liczę na fotki:D:D!! Nietoperz🌻,Socha[kwiat}Jakaja🌻 ---->żyjecie?? Pozdrawiam gorąco i idę sobie do pracki:) pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:D Gofra:D ja w imieniu i z upoważnienie koliberka, bo ona ma coś tam do załatwienia i nie moze pisać:) Więc (nie powinno sie zaczynać zdania od więc, wiem o tym ;) ) zjazd jest 24.09. możesz przyjechać nawet w piątek wieczorem lub w sobotę skoro świt. kieruj się na Sosnowiec, Ktaowice lub Bielsko. Z katowic, Sosnowca odbieram ja ludzi a z Bielska Koliberek:) podaję stronkę na pkp http://pkp.onet.pl/bin/onet/query.exe/pn miejsce pobytu również do wyboru ;) u mnie lub u koli :) resztę ustalimy na miejscu lub ewentualnie bliżej zjazdu:D a tera coś z innej beczki dla uśmiechu:) Do Wladimira Putina dzwoni prezes Coca-Cola Co. - Panie prezydencie, mam propozycje. Co sadzi pan o zmianie flagi Rosji z niebiesko-bialo-czerwonej na czerwona? Jak za dobrych czasów w ZSRR. My za taka reklame oferujemy, powiedzmy, 5 miliardów dolarów rocznie. Putin odpowiada: - Pozwoli pan, ze przemysle propozycje. Odklada sluchawke, wykreca numer swojego asystenta i mówi: - Wania, kiedy dokladnie konczy sie nam umowa z Aquafresh?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gofra --- kobieto jak tak bardzo chcesz ja mogę jechać przez Poznań, chociaż wtedy to jest 13 godzin zamiast niecałych 11 :/ A stronka jest taka : www.rozklad.pkp.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haba dzięki stokrotne:D już mniej więcej wszystko wiem!:D:D:D;) a nawet połaczenie znalazłam:P:D Jeszcze mam pytanko:D-sam zjazd w Krakowie ?rozumiem..? Tailtiu---->👄 aż się wzruszyłam:D,ale tak dumam //myśli-dlaczego do Poznania?? toż ja z Zielonej Góry bym jechała:D i to nawet bezpośrednio na Kraków!:D:D a tam bedziemy się szukać pod...np pomnikiem Mickiewicza przy Sukiennicach;):D:D a Bielsko,Katowice czy Sosnowiec to już odległośc do Krakowa niczym rzut berecikiem:) Dzięki za info i dobre chęci dobre kobiety:)-jest jeszcze trochę czasu-mamy o czym myślec i co planować:)-kto się zajmie zaklinaniem pog ody??;):D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gofra no załatwiłam te bzdury. Fajnie, ze się wybierasz. Zjazd w Kraku, a mieszkanie u mnie lub u Haby. Generalnie jest na razie tak, że dziewczyny przyjeżdżają w sobote rano do nas tzn. na razie do habci i w sobotę ruszamy na Kraków. Jeśli nadal tak wyjdzie, ze wszystkimlepiej pasuje jechac w okolice Sosnowca to ja kombinuję, żeby przyjechać do Haby w pt wieczór i Was razem będziemy odbierały z tych pociągów. Jeśli Tobie pasuje wprost na Kraków ruszyc to ok. Umówimy się i spotkamy w mieście Kraka. Ważne obyś dojechała, a reszte się załatwi. Haba- dzięki że mnie zastapiłaś :) Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gofra to było tak bardziej w twoją stronę, a w sumie to myślałam o Kiganie i że będziecie razem jechać i jakoś tak wyszło :P A do Zielonej góry ten pociąg i tak dojeżdża :P więc na jedno wychodzi :P Co do samego Krakowa to jest jeszcze pomysł żeby parapetówe u Koli zrobić i nigdzie nie jechać, ale o tym zdecydujemy już na miejscu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie drecza wyzuty sumienia bo zeby pojechac na zjazd musialam nasciemniac szefowi ze wesele mam :D :D i teraz silnie przejeta jestem ze go oszukalam :D :D :D :P:P ;););) mam dzis zly chumor jestem wsciekla i jeszcze mnie tu jakis facet molestuje!!!! 😠 no ale mi szef dzisiaj poprawil humor! :) sie posmialam. wpadam do niego do gabinetu i krzycze do niego od progu -telefon mi potrzebny na gwałt!!!! -a ustawilas sobie wibrator? to juz dzwonie!!! - ha ha bardzo smieszne :o -ewa jeszcze ranek a ty juz gwaltu wolasz, tak z rana ;) -no ja lubie tak z rana :) - ja to lubie o kazdej porze - jak sie trafi, w moim wieku nie mozna wybredzac:) :D :D :D ale mam gupiego szefa! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka, ale masz fajnego szefa :) zabierz Go ze sobą na ten zjazd... Parapetówa u mnie? Pierwsze słyszę, ale ok, nie ma sprawy, Zapraszam serdecznie :) no tylko zdecydujcie trochę wcześniej to zrobię te muszelki o które mnie dziewczyny dziś w szuwarakach wypytywały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koli a dlaczego uważasz że powinnaś o tym wiedzieć? :> Jedna parapetówa w te czy wewte co za róznica ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×