Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

aaa zapomniałam powitać kwiteq -witaj witaj w naszym stawku, rozgość się :D Jeszcze jedno Benia- a nawet gdybyśmy były tylko 3 (co chyba nam nie grozi :P), to czyż nie miło będzie połazić po starych romantycznych uliczkach? Wypić kawę w Michalikowej Jamie, pooddychać troche atmosferą np. \"Młodej Polski\" ? Pomedytować patrząc na 4 żywioły Wyspiańskiego u Franciszkanów ? Ja na taki wypad nawet sama mogłabym jechać :) a z Habą i Tobą to już musowo :) Jeśli towarzystwa dotzryma nam jeszcze kilka osób to juz będzie super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry!! Widzę, że tu co niektóre pozapominały, że ja nadal jadę i nadal z Mateuszem :D Termin jak na razie mi odpowiada. A później to cholera wie jak będę miała zjazdy, wszystkiego się owiem teraz w sobotę, albo i się nie dowiem, bo u nas to lubią na ostatnią chwilę do wiadomości coś podawać. ALE JADĘ, jeszcze nie wiem jak ale jadę :P Gofra jak to miło cię poczytać, w końcu dłuższa wypowiedź :P A co do twojego problemu jak się piszę, to myślę że jednak chrzestnica, bo jest chrzest, ojciec chrzestny itd. Ale jak wpisałam w google to nie mogłam znaleźć poprawnej formy, ale ja to znajdę :D i wtedy się pochwalę :D Szuwciu zerwij się z zajęć, wiem , że łatwo mówić, ale ja bym się z pierwszych pierwszych zerwała. Za to wiem na pewno, że pierwszego ja będę miała zjazd i na wstępie pełno ćwiczeń, więc następny tydzień odpada, ale gdyby to była większość wykładów to już bym była w Krakowie. LUTEK ty weź sie w końcu określ ze swą płcią, bo ci łeb ukręcę przy samym tyłku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dobra lecę się dotleniać, a później marketingować :/ Jak ja nie cierpię marketingu i zarządzania :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej jak mi się spać chce:( wczoraj miałam dzień dla siebie.;) dla swojej cery:D:D bo nie wiem czy wiecie ale para z żelazka bardzo dobrze wpływa na cerę:D:D:D dziewczyny sie odchudzają a ja będę pinkna aż strach:D:D Benia jedziesz? no ja mam nadzieję że w końcu polazłaś po rozum do głowy i jednak chcesz oblukać tak szacowne towarzycho:D everka Ty weź się nie wygłupiaj bo będziesz następna której wleję po tyłku:> jo oberwie pierwsza:D:D szuwcia druga:D:D (wagary Cie tylko mogą uratować szuwciu od lania;) ) a Ty będziesz trzecia:D:D ha! a my z pauliskiem będziemy już od piątku imprezować:D:D idę się dotlenić wrócę później bo znowu od lutka reprymendę dostanę:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja jeszcze raz :P Haba ja ci dam Paulisko, tylko Jo może tak do mnie mówić. Ty dostaniesz pozwolenie w Krakowie ;) W ogóle to musze sobie przypomnieć wszystkie imiona, bo to tak troche gupio będzie do was mówić nickiem :P a zresztą, co ja sie przejmuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no luuuuudzie widzieliście to co i ja? tak mnię radość rozpiera, niczym groch jelita frontowego oficera no kviateq ściskam do bólu i ćwicz jak najczęściej internet-czyli pisz o sobie, bo ja stęskniona Ciebie bardzo, nareszcie i ja mam siostrę i to po tylu latach! :):) jam też z 12 lutego stąd ma radość na Twój widok nie zna granic ni kordonów Tail-- no już przestań z tą płciowością, staram się wyrównywać niedobór pci przeciwnej, której tak mało u nas na topiku, Alana niet, Polak nas zaniedbuje, wodnik Jacek też coś nie ten tego, a Ty mnię strofujesz i do kąta stawiasz 😭 😭 😭 😭 Haba-- 🌻 no ja Cię nawet kwiatkiem nie, no a kto by o Twojego dużego chopa dbał, żyj 1000 lat w pozytywnych wibracjach Miłego dnia! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no się poprawiam tylko muszę uważać, coby o parę kilo znów się nie postarzeć, a ostatnio toooo 5 lat przybyło {beksa] 😭 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przeciez jestem i cos tam czasem skrobne [:P lut a ciebie to sie czyta z mila checia chyba przejme cos z twojego slangu :D:D:D takie to fajne :D:D:D ha ty nie imprezuj za bardzo vo w sobote bedziesz nie zywa;);P ever i szuwcio macie jechac [zly[zly[zly nie widze innego wyjscia szuwi bierz wtedy L4 i juz :D:D:D;) pozdro wsiem;) i do zoba na szuwarkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie \"luzacko piszący ludzie\" (oj jak ja bym chciała ot tak od razu coś naskrobać i nie zastanawiać się wcześniej co napisać). Tak miło mnie przyjęliście, więc powiem coś o sobie: mam 27 latek, męża, dziecko, nie pracuję (i to jest moje najwieksze zmartwienie w tym momencie). Nie jestem stworzona do siedzenia w domu, oj nie, to mnie przytłacza (a wodniki przecież uwielbiają wolność). Jestem strasznie krytyczna wobec siebie i nnych też, jak czasami coś wypalę nie myśląc wpierw co mówię to katastrofa. Taka moja natura. Czy wodnikowa - nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wszystkie wodniczki i wodników Mało czasu u mnie ostatnio a tu taki ruch ze nic czasami nie kumam. Ale miło i czasami poszuwarzyć między myślami. Jeśli znajdę trochę czas to zanurzę sie w ten las.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UFFF JAK WAS DUŻO:P .....NAWET NIE CZYTAM WSZYTSKICH WYPOWIEDZI BO BYM CHYBA MUSIAŁA NON STOP PRZY KOMPIE BYĆ;) A WIEC...JA RÓWNIEZ WODNIK A RACZEJ WODNICZKA:P ALE JAKA JESTEM...EH CHYBA ZA BARDZO NIE BEDE SIEBIE OCENIAĆ BO TO NIE MOJA ROLA:P POZDRAWIAM:d WSZYTSKICH!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kviateq - przepraszam za poprzedni bład w nicku 🌼 Pisz, co myslisz, nie musisz sie zastanawiać :) Oj jak ja Cie doskonale rozumiem, tez nie nadaje się do siedzenia w domu ;) Tyle, że ja w zasadzie zawsze pracowałam, nawet jak dziecko było małe. Teraz to nawet cierpir momentami na nadmiar pracy. Ja 12 - witaj fakt przeczytanie wszystkiego zajęłoby Ci chyba z pół roku :) Kigana- co z Tobą odezwij się !!!! Pozdrawiam wszystkich i miłego popłudnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znowu ja. Z innych moich cech (byście mnie lepiej poznali) to brak konsekwencji, złośliwość (szczególnie do osoby, która zajdzie mi już za skórę), z drugiej strony nieśmiałość. Uwielbiam zmiany wszelkiego rodzaju, nawet przestawianie mebli w domu (czego niestety nie rozumie mój mąż). IIle w nas sprzeczności, jak my dajemy sobie z tym radę?? A zapomniałąm wspomnieć, że mój mąż jest Bliźniakiem. Podobno to idealny partner dla wodniczki, szczególnie do rozmowy.......chyba nie w tym przypadku, najchętniej by milczał.A ja muszę gadać, gadać, gadać............pisać, pisać, pisać. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koliberek - nic się nie stało (przecież jestem nowa :-) ) i do tego mam taki dziwny nick (o i znowu jestem wobec siebie krytyczna) hmmm.....czy ja się tłumaczę?? O jak miło tu z Wami Wodnikami być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kviateq nie tłumacz sie ;) tu nie musisz:D ja też jestem straszną gadułą, niestety mój mąż lubi mnie tylko słuchać a samej ze sobą konwersacja na dobre mi nie wychodzi...chociaż ...od czasu do czasu z kimś mądrym trza pogadać:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeeeeeee idę totka puścić:D może jutro będę bogata:D:D jeśli tak to przyjedziecie na mój koszt;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Habcia poslij, może chociaż Tobie się uda :D Nie żebym jakaś pechowa była, ale po prostu zapomniałam posłać :) kviateq-poszukaj nas na szuwarkach, tam gadamy na żywca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kviateq to dla Ciebie 🌻 🌻 🌻 świeżo zerwane 👄 dla dawno niewidzianych---wodników nowa wodniczko hej ! :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! A ja się tak zastanawiam pilnie ...czy my mamy w horoskopie jakąś wzmiankę o krótkim żywocie czy co????:D ,bo co się nie pojawi nowy wodniczek w stawie to...poniżej 40stki!!! czy ja pobijam wszelkie rekordy??!!!😡 a może nie "przystoi"sie tak wiekowym wodniczkom ujawniać?:D:D: Mi tam w to graj! przynajmniej wyssam z Was energię bedąc z Wami,niczym wampirek:D:D:D Kviateq----> witaj milo🌻 w naszym stawie:) Wodnik-12-->to wiek????:D:D:D witaj tak samo miło🌻 i sobie idę kupić śliwki:D u mnie po 1,50-sliczne ,slodkie węgierki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry...mam na imie Joe i jestem strasznie niesmialy...ze swym pelnym czerwoności licem, chcialem powiedziec ze jestem strzelcem...kto lubi strzelcow palec pod budke, bo juz za minutke...:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wodniczki! Wpadłam zawiadomić, że żyję, mam się doskonale i szykuję się do malowania mieszkania i zmieniania wszystkiego, co się da i wyrzucam, wyrzucam z radością rupiecie - mam tylko problem z segmentem, bo chcę się go pozbyć, ale on taki wielki... no... coś wymyślę... Cieszę się, że atmosfera na topiku wciąż taka fajna - szuwarkowa... Pozdrawiam i do następnego razu! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarkano ----> witaj :) miło, że dajesz znak Twej żywotności netowej :) Koliberku ---> no wczoraj wysłałam Ci maila ..... a jeśli nie Tobie, to komu ???? Poszedł w kabelki ??!! Ale, jeśli chcecie jechac do Krakowa na 15-stą, to ja spokojnie na tę godzinę tam moge dojechać. Lutek ----> teksty masz świetne :) Z opisem burzy mnie rozwaliłaś :D:D:D:D Joe ---> ja lubię Strzelce, bo mój osobisty facet jest Postrzeleńcem, tzn. Strzelcem, a rozkojarzony niczym Wodnik :) Od paru dni moje życie nabiera rozpędu i zaczyna toczyć się jak szalone. A co to będzie później?? Dokładnie to Wam napisze za parę dni, no chyba że zakrętów nie wyrobię ;) Wodniczko - Asiu ----> moja gwiezdna bliźniaczko, a jak u Ciebie?? Powinno być podobnie, jak kiedyś pisałam, że od września - października życie nabierze rozpędu :) Gofra ---> też mnie uczono, ze solenizantka powinna rozpakować swój prezent przy wszystkich. No ale ja też już z innego pokolenia jestem ;) Miłego wieczoru wszystkim życzę, pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kiganko- no nie doszedł. Ja również wczoraj posłałam Ci maila :) No jeśli nie możesz przyjechać wczesniej do mnie, to w takim razie spotkamy się w Krakowie. :) Gofra-wiekowym ? Nie żartuj, ja jestem jeszcez młoda, a w takim razie Ty też :D U mnie śliwki po 2,50, ale jakies takie bezpłciowe, do sliwek nie podobne tzn. w smaku, bo na wygląd to i owszem. Człowiek się skusi, a potem jak się skosztuje to ....rozczarowanie :P joeee- strzelec? Hm, chyba lubie strzelców. Co prawda nie znam żadnego \"męskiego\" strzelca, ale jedna moja przyjaciólka jest strzelcem, tylko że ona nie jest nieśmiała. Tak w ogóle to witamy w stawku ale ponieważ tu tłoczno to uważaj ze strzelbą :P No i przybywaj na zjazd :D Sarkana- zmieniaj, zmieniaj....tylko zauważ, ze my tutaj do wielkiego zjazdu się szykujemy - KRAKÓW 24. IX.2005 Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moi mili. koliberek - gdzie mam Was szukać, na szuwarkach?, gadacie na żywca?.......zaraz, zaraz, ja nie kumata jestem jesszcze, nie dałąm rady wszystkiego przeczytać i próbuję się znaleźć w tej \"rzeczywistości\". POMOCY! Prosze o przetłumaczenie.:-)) lutek...mnie również miło jest wiedzieć, że mam siostrę \"bliźniaczkę\"....ogromne całusy joee...moja rodzona siostra jest strzelcem i wiem jedno, mimo że różne rzeczy \"strzelają\" jej do głowy, to na ziemi stoi mocno i wie czego chce....Ty też tak masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Urodziny zapomniałam wczoraj. Ja taka stara nie jestem jak wy :P ale mama mnie tez uczyła, że się prezent rozpakowuje przy gościach. Ja nadal patrzę co dostałam jak już wszyscy są i torta zjedli :D Tak żeby było bardziej słodko :P Joeee --- czy to ty strażaku? Wróciłeś do nas :D Polowania na komary ciąg dalszy: Zaczęło się ściemniać bardzo wcześnie. O godzinie 20 było już bardzo ciemno. Zamknęłam okna i drzwi w pokoju.Alkazelcer przyjechał do mnie na obiad i kolację :) W przerwie meczu zabił jednego komara na suficie, ślicznie się rozmazał :) Pojechał coś koło 23 do domu, tzn mój brat go odwiózł. Zostałam sama, pomyślałam, ze najwyższy czas, żeby iść spać. I tak zrobiłam. Koło 24 położyłam się do łóżeczka, zgasiłam lampkę i chciałam zasnąć, gdy nagle słyszę jak mi coś koło ucha bzyczy. No to włączam światło i nic nie ma, nic nie lata, czekam 5 minut i gaszę je. Znowu zaczyna latać, to znowu łąpię za światło. A on siedzi sobie na ścianie taki zadowolony, że mi spać nie daje. Łapię za gazetę i chlast go. Udało mu się uciec, ale niedaleko, dorwałam go na suficie :D Gaszę spokojnie światełko i przytulam sie do poduszeczki. Oczęta zamknięte. Błogi spokój przerywa mi następny komar, to ja znowu za światło i trzask w niego. Udało się, 2:0 dla mnie :D Ale za szybko się cieszyłam :( 10 minut później dopadłam dwa następne, ale to też nie był jeszcze koniec. Zgasiłam światło położyłam do łóżka i zasnęłam na jakies 15 minut. Nagle budzi mnie kilanie w nos: O cholera co się dzieje?, sobie myślę. No to za włącznik lampki, jasność i się rozglądam. Siedzi sobie na suficie. O ty!! Już ja ci pokaże! Rozprasowałam go na suficie jednym pociągnięciem :D 5:0 :D To był koniec nocnej zemsty komarów. Zasnęłam i spałam już do rana. Budzę się o 6 isłysze że znowu coś lata. Rozglądam się, a nade mną taki mały, biedny, niedożywiony komarek kołuje :/ Złapałam go w locie:) Nie przeżył. Wynik wojny: 1 punkt dla Alkazelcera, 6 dla mnie :D 0 ugryzień :D Dobra lecę do marketingu, może uda mi się nie zasnąć. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witak kvieteq 🖐️ szuwarki są na tlenie, musisz miec zainstalowany komunikator tlen - jak nie masz to sobie pobierz ze strony www.tlen.pl , tam wchodzisz a czaty nastepnie prywatne i wpisujesz szuwarki no i juz jestes u nas :D Przybywaj szybko bo czekamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochanieńcy :) Witam nowe wodniki - JA12 🌻 kviateq 🌻 No i prosze, prosze kto sie nam do stwu wpakował :D joeee !!! A Ty w ogóle umiesz pływać? Ja juz tutaj wiele razy wspominałam, że uwieeeelbiam strzelce :D Lutek! co sie stało? Co to za smutne minki? 🌻 Sarkana! :) Pozdrawiam - fajnie ze do nas zajrzałaś. Życzę udanego wojowania z remontem. Tailtiu - aleś mnie rozbawiła tym polowaniem na komary :D Ja odkąd unicastwiłam tego jednego wampirka, nie mam już z nimi problemów - widocznie wielkopolskie komary nie pałają aż taką żądzą zemsty :D Wygląda na to że siedzą cicho, pogrążone w żałobie :D Albo w konspiracji szykują na mnie zbiorowy nalot :P:D Już na nich czekam - razem z moim niezawodnym klapkiem :classic_cool: Ja nie wiem po ile u mnie sliwki.... ale smaczne są nawet :D Tylko coś pestka nie chce odchodzić... No cóż, nigdy nie może być idealnie bo by sie człowiek zanudził... ;) No to wracam do pasjonującej \"Konwencji o Prawie Morza\", a zaraz później zabieram sie za \"Układ o zasadach badania i użytkowania przestrzeni kosmicznej łącznie z Księżycem i innymi ciałami niebieskimi\"... \"Układ w sprawie Antarktyki\" zostawiłam sobie na deser ;) i żeby nie było wątpliwoci - studiuję administrację :D Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kviateq szuwarek zapomniałą napisać że obowiążują te same nicki co tutaj. No to wpływaj do tego stawu. Czekamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć pozdrawiam słonecznie :D 🌻 byłam u specjalisty od feng shui i właśnie przemeblowałam pokój a w sobotę będę go malować. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wodnikowe duszyczki🖐️ Ależ jestem dziś niewyspana,uuuu :( te nocne szuwarowe rozmowy dają mi się nieźle we znaki:D a tu jeszcze spocząć nie ma jak,bo zebranie w szkole jest i trzeba posłuchać na ile drenaż portfela oszacują w tym roku:D:D:D,noo ale tak trzeba!:P Koli----> no pewnie,że Ty młoda a ja tym bardziej!:D:D:D;);) tylko pragnęłam zauważyć, że nasz stawik jest młodziutki:) i wydało mi się to podejrzane!!:D:D:D:D U mnie pogoda super,mogłoby być nieco cieplej,ale...jakby tak było do końca października to nic a nic sie nie pogniewam:) No i u mnie nie zauważyłam ani jednego komara!! a nawet pół:P a może to dlatego ,że nie chce im się lecieć aż na Xpietro?:D:D:D-w każdym razie mam spokój...zresztą w ogóle w tym roku jakoś nie dokuczyły mi ani komary ani muszki-meszki ani żadne inne gadziny. Sarkana -->trzymaj sie przy tym remonciku! choć Ty z taką częstotliwością do nas zaglądasz:P,że pewnie przy nastepnym wejściu remoncik nieaktualny juz będzie:D:D:D-👄 Gosia8-------->pozdrawiam miło i niezapomnij o żabce fortuny;) w to nowe wnętrze wkomponować:)-👄 no tak...i 16,20-mam więc 10min na dojscie do szkoły!:D-zdążę! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×