Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

{cześć] dziewczyny szaleją i na cafe i na tlenie :D jak za starych dobrych czasów :D :D :D :D :D :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no haba Polak mrrr lizaczek - tylko czemu on mnie tak krótko za tą rączkę trzymał :( ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haba .....Tobą to miał Gązo rączki zajęte, a gdzie Polak miał rece to ja juz wiem ....hihi :) mrrrr .... Ps. tomus Kissek 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brak argumentów:P Tomaszek aniech mi też bedzie wolno Cię wycałować choć wirtualnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haba, a tak na marginesie Ci powiem, ze Tomaszek miał ręce zajęte wysyłaniem SMS-ów, a do kogo to tylko moge się domyślac hihi.... tak, ze obie nie mamy szans :( haba 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej :) Koli :) Haba :) i co już koniec ???? ;) czekam na ciąg dalszy :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Św.
Witam jako że zostałem wywołany z nazwiska wiec się ustosunkuje. Całowanie. Otóz nie wiedziałem, ze działam na panie tak onieśmielajaco:P . Nie wiem z czego to wynika, bo nie gryze i nawet ręce w tym czasie trzymam przy sobie (a moze to właśnie dlatego?). W czasie porzedniego zjazdu w krk zostałem wycałowany przez Ever, i chyba jej to nie zaszkodziło:D Może to była zasługa tego, ze mówiłem podobno mniej niż ona:> I może to wlasnie trzeba robić (a w zasadzie nie robić), by byc przez Ever wycałowanym:D. W związku z tym na zlocie, na którym Ever bedzie, nie bedę w ogóle sie odzywał:P Wychowywanie i hodowla raków Ten temat, poruszony przez Habę, jest mi zywotnie bliski. I jedyne co mogę powiedzieć, że raki są trudne w hodowli, wymagają bardzo czystego środowiska naturalnego, a wychować się ich w zasadzie nie da. Przy wszelkich próbach nie tyle sie wychowują, co chowają sie głębiej w skorupie i staraja sie, często skutecznie, wycofac tyłem. Jesli rak poddaje sie hodowli, to znaczy albo jest skrzyzowany z czymś, albo otumaniony (farmakologicznie bądź uczuciowo), ale napewnio nie jest to prawdziwy, dziki rak w stanie pełnej świadomosci. Zlot w krk Było naprawde fajnie, bo w ogóle nie miałem ochoty sie oddalić, co zwykle u mnie następuję, jako u typowego raka samotnika, najpóźniej po godzinie:p Wiec dziekuje Wam i zapowiadam sie na przyszłość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze,że statystyczny człowiek ma tylko 4 koniczyny:P miło usłyszeć, że spotkanie w Kraku w przyjaznej, miłej i owocnej atmosferze minęło, byle do kolejnego spotkania:) Święty--> no witaj, że nam na cafe,🌻 i proszem ja szanownego zgromadzenia- wejście smoka, jaki długaśny wypis, no co do całowania, no mnie tam nie było i dlatego tak zaniedbywany siem poczułeś :D no miłego tygodnia obyśmy siem nie rozpuścili w tych upałach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :D Ja też zazdroszcze! Chciałam jechać na zjazd bardzo bardzo bardzo... Gdyby Kraków był bliżej mnie😭 to życie byloby piękniejsze... To że będziecie się świetnie bawić było oczywiste ;) Tomek zdał mi swoją relację już w sobote, zdążyłam się nawet zbłaźnić pytaniem \"a co to takiego ten marilion?:)\" :P :D w takim razie czekam teraz na te fotki, coby zwariować z zazdrości do konca:P ;) Święty :> serio ja Cie tak wycałowałam? Bo szczerze powiedziawszy to chorera prawie nic nie pamiętam:P:D cóż... będziesz mi musiał to przypomnieć następnym razem;) ale co do teorii, że przy mnie nic nie trzeba robić to śmiem się z nią nie zgodzić:P właśnie się trzeba nieźle natyrać;) i chyba w tym problem - płeć przystojna niecierpliwa jest:P ;) a co do raków... mój tatuś jest rakiem, o czym wielokrotnie już tu wspominałam:P ciekawe życie z nim mam.. ale! Nawet na niego są sposoby;) Najlepiej oczywiście daje sobie z nim rade mamusia - ona ma zawsze mocne argumenty;) bo to zodiakalny byczek jest:) Swoją drogą... fajnie byłoby mieć własną hodowle... raki podobno całkiem smaczne są:P:D Święty - zostań dłużej w naszym stawiku;) i sie nie martw - umiesz przecież pływać, więc dasz sobie rade nawet z licznymi próbami podtopień z wodnikowej strony:P Benia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D Gdzieś Ty się kochana podziewała tyle czasu?!:P:D Pisz nam tu szybko co u Ciebie! Buziaki:) Lutek, ja już się rozpuściłam... nie wiem gdzie się schować - do lodówki sie nie mieszcze:(:P Planowałam na dziś wycieczke do Konina - do biblioteki - ale jak zobaczyłam jaka parówa za oknem to zaraz mi sie odechciało... Tym bardziej, że byłoby podwójnie gorąco, bo troche książki przetrzymałam;) Dziś wielkie pakowanie, mama jedzie jutro na wycieczke:) Już to widzę: skwar, duchota, a gromada spragnionych wrażeń belfrów, przyklejonych do siedzeń pomyka radośnie na północ naszego cudnego kraju w celu turystyczno - wypoczynkowym:) Słychać tylko brzdęk butelek - co sprytniejsi próbują bowiem zachować energie na miarowe oddychanie.. ale dadzą sobie radę, bo cechą charakterystyczną owej wyprawy są częste postoje;) Eh słyszałam, że pod koniec tygodnia temperatura ma podskoczyć do 38\'C !!! Kochani - zwariujemy!;) A ja jade jutro do Łodzi (ale czy dojade to nie wiem, bo istnieje prawdopodobieństwo że autobus roztopi sie gdzieś w połowie drogi:P )...wyniki będą...ehhhhhh.. jeśli zdałam kpa to chyba się upije z radości;):P a jeśli nie zdałam (w tym momencie rozlega się pośpieszne pukanie w niemalowane drewno) to na pewno się upiję:P z rozpaczy... tak czy inaczej wieczór zapowiada się interesująco;) Mykam, ale wrócę jeszcze;) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff Ten upał mnie zabije. Mam nadzieje, zę do urlopu, który mam za miesiąc, ochłodzi sie nieco. Ever--> Twój uklad domowy (tata rak, mama byk) jest dokładnie taki sam, jak u mnie, więc patrząc na Ciebie mogę sie domysleć, jaki bedzie mniej wiecej mój młody ;) Twoje całowanie zapamietałem własnie dlatego, ze było wylewne:D To, że Ty tego nie pamietasz, swiadczy chyba raczej o duzej ilosci piwa ;) I to na tyle dziś. Zmęczyło mnie to pisanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej:) Ehhh nie ma to jak everka tańcząca sobie radośnie w rytm \"Bajlando\" i pękający ze śmiechu za oknem majster od altanki :P:D Dlaczego mi nikt nie powiedział, że przychodzi dzisiaj wcześniej?! :P Święty - już Ty mi tu nie wmawiaj niczego, bo jakoś sobie nie przypominam żebym cokolwiek w Krk robiła wylewnie :P Mam nadzwyczaj dobrze rozwiniętą samokontrole :P a piwo nie działa na mnie ogłupiająco, tylko usypiająco :P Twojemu młodemu to troszkę współczuję takiego zodiakalnego połączenia:D;) no coż... rodziców się nie wybiera:P ;) Niedługo zmykam do Łodzi... tak tak, wiem że wybieram się w największy upał :P ale wolałam to niż pobudkę o 6 ;) Zresztą muszę być tam dopiero na 16:00 Dziś temperatura w naszym uroczym kraju sięgnie 34\'C , a dla porównania - w gorącej Grecji aż 35 !!! :D W Łodzi na szczęście będzie tylko 30 :) :P Mykam kochani :) Nie wiem kiedy wrócę, mam ogromną potrzebę rozpoczęcia wakacji w sposób tańczący ;) Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Re Ever--> ja Ci nie wmawiam niczego, a juz szczególnie tego, że piwo działa na Ciebie ogłupiająco :p, bo wtedy musiałbym przyznać, ze robiłas głupie rzeczy:p Co innego ogłupienie a co innego pamięc ;p No mniejsza z tym, nie bedę juz do tego tematu wracał :p Co do pogody, to podobno w UK tylko 7st. wiec zapewne Polak sie ucieszy :D Miłych , chłodnych dni wszystkim zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Benia--->👄 a może troszkę więcej wystukasz, co tam u Ciebie słychować? Ever--> u mnie już pierwsze skutki upału, od wczora nie miałam netu, pewnie serwery siem przyjarały Św---> 👄 👄👄 choć wirtualne, ale może zachęcą Cię do pozostania na naszych stronach do końca świata i o jeden dzień dłużej:) ponieważ zima była tak krótka i licha w tym roku :D, nie zdążyłam odmrozić zamrażarki, co niniejszym postanowiłam dziś uczynić, w końcu może szybciej pójdzie mi robota, o pracy nie wspomnę:) a i mam kolejna korzyść, bo darmową , ekologicznę klimę :D macham radośnie, póki jeszcze troszku sił we mnie papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lutek ta zima to sie moze pozno zaczela ale co do jej lichosci to bym nie byla taka zgodna:) ja wtedy jednak zamrazarke rozmrozilam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roztopiłam się straszliwie:) ech...nad wodą byłam na rowerku i nie wiem czy to co ze mnie spływa to jeszcze woda czy już pot ;):D:D jestem przyjarana tak że kupię w jakimś empiku kartki z Grecją w tle, albo jeszcze lepiej jakiś mały fotomontaż ze zdjeciami i na wczasach Haba była w Grecji:D:D ever--> ja do lodówki też sie nie zmieszczę a poza tym nie chciłabym tam włazić bo tam jest cieplej niż u mnie w domu:( popsuła mi sie lodówka;( kurde nie mogła zimą?? święty--> no teraz to już jestem pewna że odpowiada Ci nasze towarzystwo ;) jezdem ukontentowana:D a co do znaków w rodzinie to u mnie jest cały przegląd;) mama byk, tata panna, jeden brat lew a drugi bliźniak no i ja..najłagodniejszy ze znaków :D:D wczoraj się zawizięłam okrutnie i umyłam okna w domu. tak, wiem wiem, klepki mi się poluzowały od gorąca ;) ale tym sposobem jedynie mogłam wywołać odrobinę deszczu;) zawsze pada jak umyję choć jedno okno:D:D miłego wieczorku, zmykam na mrożoną kawę do sąsiadki całusy dla wszystkich pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yol:D Sw to ze pisze UK to nie znaczy tam gdzie ja jestem bo liv i teren przylegly to najcieplejszy rejon anglii, poza tym mam juz dosc przegrzewania sie ;) Jak tylko bede w liv to powysylam foty i filmiki :D A moje raczki to zajete sa juz;) Jest fajnie :) Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie zez rana całkiem przyjemnie, bo w nocy coś jakoby pryszczyło, odrazu inaczej się oddycha Haba---> toś Ty też czekoladka?:D Polak--> ja też mam nadzieję, że się załapię na jakieś materiały dokumentujące 24 czerwca;) Wszystkim pozytywnych wibracji i orzeźwiających kropli z niebios

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Benia--> chce jeszcze :D Haba --> najbardziej jestem ciekaw Twojej byczej mamy:D Do tych zdjęć z Grecji proponowałbym dołozyc jeszcze jakiegoś murzyna. Polak --> moja koleżanka miała w tamtym tygodniu tour po UK , była w kilku róznych cześciach - i sie przeziebiła:D Mówiła .że pogoda jesienna - 7 st, deszcz, wiatr itp A dzisiaj chyba już chłodniej nieco, to dobrze, bo mam pokój na ostatnim pietrze. Wczoraj było w nim 32C i 64% wilgotności. Tropiki !!!. Wszystko ze mnie spływało łacznie z myslami, wiec nic konstruktywnego nie bylem w stanie wymyslić. Na szczeście akurat teraz nie musze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) lutek---> czekoladka? mało powiedziane;)całe szczęście że opalam sie na brązowo a nie czerwono. wszystko piecze jak diabli ;) ale to tak jest jak się chce w skwarze na rowerze jeździć:P trza będzie tylko poszukać jakiejś plaży nudystów w Sosnowcu coby różnice słonko pokryło ;) święty--> hmm... jakoś tak z wiekiem coraz mniej jestem ciekawa mojej mamy ale jak chcesz to przy najbliżej okazji imprezowej mogę ją zabrać ze sobą ;) ale obyś później nie żałował ciekawości ;) narowiste to to jest i strasznie apodyktyczne:/ ech...ciekawe po kim ja takie uosobienie łagodności jestem :D:D:D polak---> ja widzę po Twoich opisach na tlenie ze nie tylko ręce masz zajęte ale i serduszko:) może kiedyś nam przedstawisz swoją lov??;) no dobra zmykam chwilowo bo czeka na mnie to co najbardzie lubię w upalne dni...żelazko;) no ale trza jakoś dbać o cerę, nawilżać ją...istny gabinet spa mam teraz:D:D:D całusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yol:D Ja juz w liv, dotarlem z komplikacjami jak zwykle.. pogoda spoko nie za cieplo ani wcale nie za zimno:P samolot byl opozniony tylko .. 1,5 godzinki :/ musialem jechac nocnym a potem taxi.ale juz leze i jest fajnie:D Ha jak to bedzie to cos to napewno j przedstawie kiedys;) Benia ja tez chce jeszcze;):D Komu mam te zdjecia i filmy wyslac?? Moge wszystkim?? :D Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polak---> no miło, że już dotarłeś na miejsce, cóż opóźnienia--> koleżankawracając samolotem z Brukseli przyleciała tylko z opóżnieniem 12 godzin, więc wszystko jest w normie i rekordu niestety nie pobiłeś, a cóż to jest z opóźnieniami pociągów:D kilka lat temu (3-4) pani zapowiada:pociąg pociąg z Gdyni przyjedzie z opóźnieniem nieokreślonym, a było to już po jakiś 2 godzinach i wcale nie była to zima, tylko jakiś lipiec:D Benia--> gratulacje, powolutku się rozkręcasz, mam nadzieję, że jeszcze w tej dziesięciolatce przeczytamy coś więcej Twoją ręką wystukanego:) Haba--> po co wyrównywać różnice pod odzieżą powstałe, przecież musi coś zostać jaśniejszego, żebyś mogła widzieć różnicę i podziwiać efekty, a tak, to co , gdzie nie spojrzysz - to samo --> nuda ;) no u mnie jak zwykle, czyli co godzinę zmiana planów z przyczyn od mnie niezależnych, nie powiem jak jestem szczęśliwa , jedynie co pozostaje to iść do lodówki na imprę: Lodóka zrobiła imprezę, piją bawią się , pani domu krząta się między gośćmi, odkurzacz się nawciągał, kaloryfer jast nagrzany, kuchenka dała w palnik, wiatrak dmucha suszarkę w łazience, tylko trabant coś smutny stoi w kącie, gospodyni pyta się: - a ty co? może coś łykniesz? trabant na to : - nie mogę jestem samochodem koniec :D kurcze zawsze mówiłam, że trzeba uważać na sprzęta całuski a na obiad kluski, oczywiście teraz to już z jagodami :):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Benia --> przyłączam się :) zazwyczaj rozmowniejsza jesteś :P 🌻 Są rzeczy na tym świecie, które potrafią wyjaśnić tylko kobiety :) Dla facetów, to absolutna czarna magia. Poniżej kilka takich, które właśnie zaliczane są do tej grupy... - Wyraz twarzy kota. - Co tak ważnego jest w czekoladkach. - Potrzebę posiadania jednakowych butów w różnych kolorach. - Wyszczuplające ubrania. - Wybieranie się na wycieczkę samochodową bez próby osiągania rekordu szybkości. - Różnicę między ecrie, beżowym i kremowo-białym. - Podcinanie włosów żeby urosły. - Podkręcanie rzęs. - Niedokładność każdej wagi osobowej kiedykolwiek powstałej. - Inną kobietę... - Jak to możliwe, że moczenie skóry powoduje jej wysuszenie - Potrzebę posiadania na koncie permanentnego debetu. - Mówienie przez 3 godziny bez powiedzenia o czym mówią. - Potrafią wyjaśnić \"dlaczego nie jeść pomadki choć jest o smaku owocowym\". - Potrafią wyjaśnić \"O co chodzi w M jak Miłość \". - Dlaczego na łazienkę trzeba wydać 10 tys. PLN jak wystarczy 3800zl (o kuchni nie wspominając). - Dlaczego Twoje rachunki (chodzi o faceta) za telefon komórkowy wynoszą aż 150 zł/miesiąc a moje (kobieta) tylko 300. - Różnicę pomiędzy piekielnymi ustrojstwami - \"wkładka higieniczna - podpaska \". - Różnicę pomiędzy jej wypadem z koleżankami, a twoim z kolegami. - Tylko kobieta zna różnicę między podkładem i fluidem i wie po co pod to wszystko kłaść jeszcze bazę rozświetlającą... - Wyjaśnią dlaczego naprawdę nie chcesz iść z kumplami na piwo. - Tylko kobieta potrafi Ci wyjaśnić, że jedziesz za szybko nawet jeśli nie odpaliłeś jeszcze auta. - Dlaczego śmieci trzeba wyrzucać codziennie, a nie raz w tygodniu jak już się zapełni nimi wszystkie miejsca koło kosza... - Dlaczego nakarmienie zwierzyńca i posprzątanie w domu jest ważniejsze od sprawdzenia maili jakie przyszły do nas w nocy. - Dlaczego zmywa się zaraz po posiłku a nie tuż przed. - Dlaczego deska sedesowa MUSI być opuszczona. - Dlaczego \"zaraz\" jest pierwszym krokiem do awantury. - Dlaczego sztućce muszą kolorystycznie pasować do zasłon? - Dlaczego Karmi jest smaczne? - Dlaczego do toalety w knajpie trzeba chodzić z koleżanką? - Dlaczego masz nie pić tego trzeciego piwa? - Czym różnią się dwie identyczne bluzki? :P 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Benia --> Ja też chcę jeszcze! :D Święty --> rasowy raczek :D:P ponieważ jestem grzeczna dziewczynka to nie będę się tu zbytnio unosić... Tylko coś wyjaśnię, bo widzę, że tak jak 60% Polaków nie potrafisz czytać ze zrozumieniem :P Z wrześniowego zjazdu pamiętam wszystko, z wyjątkiem tego co mi tu wmawiasz:P bowiem, jak już wcześniej wspomniałam nadmiar piwa mnie usypia (co nie jest równoznaczne z zanikiem pamięci! :P ) ale na pewno nie ogłupia (czyli nie sprawia, że najpierw robie rzeczy, o których na trzeźwo nawet nie odważyłabym się pomyśleć, by później najzwyczajniej w świecie wymazać je z pamięci :P ) Koniec tematu. Ostatnio jestem cięta na raki - nie podchodzić bo gryzę! ;) jedyne które w 100% toleruje to mój tatuś i babcia Czesia.. Tata ma dziś imieniny i urodziny (do tego 50-te :) ) Impreza na szczęście dopiero w niedziele... już sie normalnie doczekać nie mogę ;) stanie w kuchni przy garach w 30 stopniowym upale to jest to co everki lubią najbardziej :P;) Babcia Czesia skończyła dziś 83 lata :) aaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!! zapomniałam o najważniejszym :D:D:D Mam już wakacje!!! :D zdałam wszystko więc do października spokój :) muszę sobie teraz jakoś niebanalnie czas zorganizować... Ehhh mama własnie dzwoniła - w tej chwili spaceruje sobie po molo w Sopocie... Ja też chcę! :( Pozdrawiam wszystkich i zmykam bo coś dzisiaj nie jestem w humorze.. Pa kochani! 🌻 Nie wierzę w nic co wiem, niewiara ta niewiele zmienia... bo jeśli świat jest tylko narkotycznym snem, to nie ma z niego przebudzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć HEHe św, alez ta everka płochliwa...a moze to Ty pomyliłes osoby? Ale zwalmy to na karb wypitego alkoholu :) Co do upału - po mnie też wszytsko spływa, aczkolwiek niekoniecznie to co chciałabym, zeby spłynęło :D U mnie wczoraj się co nieco ochłodziło. Miałam 24 stresujące godziny, ale nie jest aż tak źle jak myslałam :) alez się sporo dowiedziałam o rakach, o tyle mnie to interesuje, ze Gamoń jest raczkiem hihi Aczkolwiek z moich 17 -sto letnich obserwacji nie wynika, zeby był samotnikiem. raczej po prostu lubi towarzystwo z jego \"klimatów\" :D Haba - jesli w sobotę będzie pogoda - to mozesz u mnie po ogrodzie chodzic w negliżu haha :D Sąsiad się ucieszy zapewne ;P Polak :) z tymi rączkami to były żarty...i reszta też... Wiesz, ze Cię kofamy i życzymy Ci szczęscia Tomeczku hihi ;) Czekam na fotki i filmy- slij jak najszybciej :) Gosia - zgadzam się z tym, ze niektóre rzeczy potrafi wyjaśnić tylko kobieta :D świetny tekst :) Benia - pozdrowienia i moze wreszcie coś napiszesz ?? ... Buziaki dla wszytskich wodników ...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Benia---> co specjalnie dla mnie?:> Haba ---> chyba znam ten typ Twojej mamy, wiec moja ciekawośc osłabła nieco. A w zasadzie zanikła całkiem:D Jak rozumiem, Ty w ogóle nie jesteś do niej podobna z charakteru;) Ever---> mógłbym to określić dosadniej (np. jak ja czytałem ze zrozumieniem, to Ty itd.) , ale sie powstrzymam :p Ja myśle, że te 60% Polaków, którzy nie potrafią czytać ze zrozumieniem, to są faceci, którzy nie rozumieją tekstów napisanych przez kobiety (w nawiązaniu do postu Gosi) + pewien % blondynek, które nie rozumieja niczego. Ale to nic dziwnego, ze faceci nie moga tego zrozumiec, bo próbują dopatrzyć sie w takim tekście jakiegoś sensu i są całkiem bezradni, kiedy żadnego nie są w stanie dostrzec :p ja myśle, ze umiejętnośc pisania ze zrozumieniem jest przynajmniej tak samo ważna jak czytanie :p Uff. Wystarczy juz tego pisania do Cioebie, bo wykręciłem już chyba normę półroczną. Na jakis czas wystarczy. Koli --> ten Twój rak jest narazie młody, a jak wiadomo młode osobniki są zwykle towarzyskie i zyją w stadach:D Widać nie wiedzą jeszcze, co dla nich dobre:D To na tyle. Udanego łykendu. Chyba zaraz lunie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×