Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Haba --> właśnie w jedej gazetce przeczytałam horoskop dla wodników :) a w nim: \"Przez cały następny rok będzie ci dopisywało dobre samopoczucie, NIE GROZI CI PRZYTYCIE\"!!! więc przestań się męczyć z dietą :) zamiast drakońskich diet wystarczy czerwona herbata :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powysyłam te zdjęcia, może dziś nawet :) Ja bym chciała wiosne, ciepła i bez długotrwałych deszczy. Albo lato gorące i słoneczne... Gosia ---> ciekawe, co jest w tych strzykawkach?? ;) Ale i tak bym się nie dała skłuć :o Moja koleżanka, która też jest w ciąży, pojechała wczoraj do ginekologa, do Poznania. Wizytę miała umówioną na 21.30, weszła jakąś godzinę później, facet przy niej umawiał kogoś na 23.30, skasował od niej ponad stówę i potraktował nader powierzchownie. Dla mnie te godziny przyjęć są niewyobrażalne. A może to już norma jest?? No i o tej porze to już faktycznie mu się nie chce traktować pacjentek z należytą uwagą. I dlaczego tak jest? Pogoń za kasą, czy zaangażowanie w pracę? Ja już nic nie rozumiem .... Czasem te tzw. sławy chyba są przereklamowane. To tak samo jak w szkołach. Czasem jakiś nauczyciel wynoszony jest na piedestał, jako ideał, a reszta to nędzne robaczki przy gwieździe. I dochodzi czasem do niemiłych scen i komentarzy, jakich dopuszczają się rodzice i uczniowie \"skazani\" rzekomo na te mrówki wyrobnice, które do danej gwiazdy się ani umywają. Tak mi sie zebrało na filozofowanie i pozwoliłam sobie na napisanie tego. Miłego popołudnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kigana --> to zastrzyki wzmacniające z wyciągiem z aloesu o nazwie Biostymina :) pielęgniarka powiedziała że okuliści bardzo często to przepisują :) chyba na wiosnę pójdę do lekarza po następną serię :P 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia ---> to już wolałabym pić ten aloes, okłady sobie robić .... :o Ale tę nazwę gdzieś słyszałam już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kigana-> tez zapłaciłam ponad 100 zł-ale za sam fakt TEGOZ obrazu mogłam zapłacic miliony ;-) Umowiona byłam na 20.30 i po mnie była pacjentka rownież, lekarz ma sprzet doskonały jedyny w wojewodztwie wiec nawet bede wiedziala czy dzidzia ma paznokcia w mame czy w tate,ale na moje błagania prawie na kolanach o antidotum na mdłosci usłyszałam-nie rusza mnie to, do 14 tc ma prawo :-( Ogolnie był miły ale nie czułam \"chemii\" i zbytniego zainteresowania mna a przeciez to jest wydarzenie zycia-bynajmniej dla kazdej matki. Miałam inne wyobrazenie. Ciekawe jakie bedzie to z porodowki-koszmar czy komedia? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kigana --> jak chcesz to można to też pić :) ale skuteczniejsze są w zastrzyku :) przeżyłam 10 to przeżyję pozostałe 10 :) chociaz trochę szczypiące :O 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo ---> rutyniarze cholerni :P Koleżanka pokazała mi zdjęcie z USG, czarno - białe co prawda, ale fajnie wygląda taki mały człowieczek w łonie matki. I już do człowieka podobny :) Kumpela z innego powodu pojechała do tej niby sławy położniczej. Fakt, jest trochę panikara, ale poszła u nas do pani ginekolog, ta jej zrobiła usg - gdzieś w 6 tygodniu i stwierdziła, że widzi bliźniaki dwujajowe!! Po niedługim czasie kolejne usg i stwierdzenie, że to nie były bliźniaki dwujajowe tylko jedno i jeden wchłonął drugiego :o Poszła więc do innego gina, który stwierdził, ze nic nie widzi. Podwójnego znaczy się. No więc jej facet się wkurzył i zapisał ją do tego w Poznaniu. Łapy opadają po prostu. A na porodówce ? Pewnie komedia :D Gosia ---> to po tym może się wzrok poprawić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez ostatnio mialam robione zdjecie usg:P nawet dolaczone zostalo do karty:D nie chcialam na pamiatke:D bo to... wkladka antyciazowa:P a tak w ogole to ja chyba na superlekarzy jednak ciagle trafiam... Jo w razie czego przyjezdzaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa ---> to masz naprawdę dużo szczęścia, że trafiasz na normalnych lekarzy.Te ich teksty, które potrafią chorego i jego rodzinę dobić .... Znam niestety wiele przykładów z najbliższego otoczenia. No ale mniejsza już o to. Własnie wczoraj dotarło do mnie, że już niedługo święta. Wczoraj pojechalismy z Postrzeleńcem do dużego sklepu ;) i tam kupilismy ciekawą rzecz dla mojego bratanka. Zestaw do hodowli kryształów. Sama jestem ciekawa, co z tego wyjdzie. A młody lubi robić takie różne mieszaniny - tu będzie miał pole do popisu. Dziś u nas padało, więc nie miałam najmniejszej chęci, by gdziekolwiek wychodzić. Może jutro. Pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kigana --> ten specyfik niestety nie poprawia wzroku :) ale wzmacnia cały organizm a tm samym sam narząd wzroku :) na zmęczone oczy i nietylko zmęczone polecam tabletki STRIX :) okulistka kazał mi je brać i są świetne :) a biorę dopiero drugi dzień (2x1 tabletkę dziennie) :) w ogóle powiedziała że przy mojej wadzie wzroku powinnam do końca życia zażywać jeśli nie sam sok z czarnej jagody to jakieś specyfiki, w których wiodąca jest czarna jagoda :) Isa --> ale z ciebie szczęściara :) dobry, już nie mówiąc o super, lekarz jest na wagę złota :D słońca życzę ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooo jak to dziś pusto!:) pewnie wodniczki w pogoni swiateczno-prezentowej udział biorą\;):) Ja już ciut luźniejsza dzisiaj,z prezentami prawie sie uporalam...a jak wiecie PRAWIE robi różnicę,więc nie moge uznać,że mam już z głowy temat:( Ostali mi się jeszcze nie domownicy a seniorzy rodu czyli rodzice i teściowa...Jakoś pomysły mnie opusciły na tymczasem::))i czekam na natchnienie..-moze jakaś podpowiedz? Kigana cierpliwie czekam na fotki:) Isa gratuluję 4kg mniej a Habie za wyzwanie oponki na pojedynek:)) też mam koleżanki ,które pochudły na tej diecie....no ale już są jak przed :))-efekt jojo je dopadł:)Myślę,że tak zawsze jest gdy się nie zmieni czegos na amen:))tylko czasowo.Ja znając siebie,nie wytrwam w dietce wiec postanowiłam tylko ciut zmodyfikować swoje menu i tak: zero cukru w kawce i herbatce (bo czasem sobie pozwalalam),staram sie rozkladac jedzonko na male,ale częstsze porcyjki,nie jesć juz po 18 i duzo wiecej pic. Jak narazie nie jest to dokuczliwe i jak narazie mniej mnie o kg(jeden) .Po Nowym Roku wyklucze jeszcze nadmiar slodyczy..pozostawie tylko niezbędną ilość:)) to tyle o dietach. Nie wiem jak Wy,ale ja jakoś mało odczuwam atmosferkę tych zbliżających sie świąt..sądze,że to pogoda tak miesza:)),troche mi szkoda,bo mialam w planach na 2 dzien świat kulig..a tu nic z tego:( Co robicie w święta?Jak one u Was wyglądają? U mnie "powtarzalność"już stała sie rutyną:)) i chce mi się trochę odmiany.:)Dobra,kończę,bo coś mnie melancholia dopada:)) Do następnego razu...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gofra ---> zaraz wyśle :) Na pewno !! Co do świąt -- to nie mam pojecia. Jakoś też nie czuję tej atmosfery, a przyczyna ? Sama nie wiem. Tak wszystkiego po trochu. Postrzeleniec idzie zresztą do pracy na 18.30 w Wigilię, potem ma parę dni wolnego. Prezenty tez mam w większości kupione - sama nie wiem, jak tego dokonałam... nie chce mi się :( Z pozytywów - mielismy dziś radę klasyfikacyjną maturzystów i trwała tylko godzinke, no może ciut dłużej :) A poza tym to u nas strasznie wieje, ale napisałam wszystkie kartki, które wyslemy tradycyjną pocztą. Pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zlamalam rutyne:) w pierwszy dzien swiat jade na ... narty:P a ze w polskie gory wiec pewnie jade na piwo i grzane wino:P prezenty prawie mam /nie wiem jakim cudem? - no troche wiem, wczoraj hurtem szlo... nawet pozazdroscilam jednej pani ktora w reserved kupila piec bonow po sto zl:P ze ja na to nie wpadlam;) tylko jak moja mame w ciuchy z reserved ubrac?:D;) humor przedswiateczny mam... jak co roku ma to troche charakter pms\'u no nie lubie!! co ja poradze:O ale jak juz usiade do stolu to mi przejdzie a jak bagaze do bryki wrzuce to juz bede w ogole rozkoszna:D buziaki👄 sniegu wcale nie zycze:P kozaki mi sie rozpadly:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. prezent na stanie - 1 (i to dopiero idzie bo zamowiony na allegro) ;-) 2. Choinki brak 3. Swieta typowe-omina mnie \"dymy\" w domu i inne takie kwestie ;-) 4. porzadki w stanie pierwotniaka 5. dojechalam dzisiaj doma o 4.52 Czy cos wiecej mam pisac? Ciao! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) zgłaszam że mniej mnie o jedna dziurkę w pasku :D i to na biodrach :D Gofra---> mam nadzieję ze nie dopadnie mnie jojo. teraz chcę zrzucić kilogramy a później (tzn po diecie) będę sie ograniczała. odstawiłam cukier w herbacie, w kawie jest tylko jedna łyżeczka i to płaściutka a były dwie czubate:o do słodyczy też mnie nie ciagnie chwilowo. ale chcę chleba!!!!!! co do świąt.... skończyłam z rutyną:> tzn siedzę w domu :P jeszcze nic nie posprzątane. muszę zagonić Gąza jak wróci dzisiaj do domu, niech sie na coś przyda:D:D :classic_cool: prezentów nie mam jeszcze..tzn mam na oku więc jak w niedzielę wywioze to moje szczęście z domu to jadę szaleć po sklepach :D muszę sie pochwalić! no muszę i juz!!:P wczoraj byłam na zebraniu u pijawy i....... co prawda do półrocza jeszcze miesiac ale .... średnia 4,6 to całkiem niezły wynik :D w każdym razie ja jestem dumna :) jutro jadę na zawody. bedę pstrykać foty małym judokom :D mojego młodego też obfotografuję :P to tyli na te chwili :D trzymajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję moderatoce/ moderatorowi za skasowanie postu, który rozszerzył nasz topik :) Czekaj ---> witaj :) i opowiadaj. Wróciłaś na stałe, czy tylko na święta ? Haba ---> powodzenia w odchudzaniu i gratuluje sukcesów :D Isa ---> fajnie masz ...też chciałabym sobie gdzieś pojechac, zobaczymy. Narazie jestem tak zmęczona tym wszystkim, że nie wyrabiam. Podobno jakieś wybuchy mają być na Słoncu, więc stąd takie tam zawirowania, zmęczenia i komórki moga nie działac. Tak słyszałam dziś w radio. I coś w tym chyba jest. Nie będe juz dziś Was meczyć swoimi wynurzeniami. Pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukochany kraj ukochany kraj ukochana moja rodzina no i wy wodniki ddo kraju przyjechałam 21.10 duzo się zmieniło napiszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłej soboty życzę wszystkim :) Za godzinę wyjeżdżam do Poznania - dawno mnie tam nie było ;) Czekaj ---> no to czekamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodniki
Egocentryczne, przeświadczone o swojej wielkości i mające baaaaaaaaaaardzo wysokie o sobie mniemanie............ Brrrrrrrrrrrrrrr, jak najdalej od wodników!!!! A i materialiści na dodatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wodniki ----> dobre :D:D:D:D:D:D Każdy ma prawo miec swoje zdanie. Ja np. nie lubię Skorpionów :P a Skorpiony nie lubią mnie .... Ale nie mam potrzeby wchodzenia na ich topiki, by im nawrzucać, że sa takie śmakie czy owakie :P Do tego , tak myslę, trzeba dorosnąć :D by tę inność uszanować i nie wchodzić sobie w drogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :)🖐️ Kigana-----> z tymi wybuchami na slońcu to chyba coś musi być. Od trzech dni jestem tak zmęczona bez blizej mi znanej przyczyny. Pogoda suuuper na wypad do Poznania :) Ja nigdzie nie jade ,musze zabrac sie z lekka za jakieś porządki w domu :( jak ja tego nie lubie a tym bardziej jak sama do tego zostaje. Co do tego odchudzania dziewczyny to proponuję troche wiecej ruchu ;) W życiu nie wypilabym kawy bez cukru:o Ja słodze sobie trzy:D:D:D:D herbatka już nie musi być taka slodka ale życzę wam wytrwałosci w postanowieniach Milej soboty życze:)🖐️😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogoda dziś super :D ciekawe czy na święta spadnie śnieg? trzy łyżeczki cukru do kawy to lekka przesada :) ale dwie + trochę mleczka to akurat :P ja ze sprzątaniem narazie sięwstrzymam, nie będę na próżno myła okien :P skoro i tak jeszcze w tym miesiącu w końcu zostaną wymienione na plastiki :D zresztą ja i tak robię wszystko na ostatnią chwilę :) więc sobie na razie głowy nie zaprzątam jakimś tam sprzątaniem ;) pozdrowionka ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gofra ruchu to ja mam od cholery:D na to nie narzekam:D ale lubie po 22 usiasc z serem i winem... a potem tylek trzeszczy:P Haba - dupa!! i to mniejsza!! kongratulejszyn!! ja nie mam jojo to i Ty nie bedziesz miec:P a poza tym zawsze mozna znowu przypomniec sobie tesknote za chlebem:D w koncu jakis cel w zyciu trza miec! kongratulejszyn tez pijawki! to ja sie tez pochwale... sredniej nie znam... ale ... bedzie wysoka.... bo po prostu jeszcze nie wiem ile szostek bo lasce grozi;) piec;) reszta piatki:D skorpiony wrecz kocham jestem chciwa materialistka dlatego zapieprzam po nocach, poza tym auto gajowego chla jak smok a ropa drozsza od benzyny... no egoistka jestem tylko w 90 % JO pamietaj o gaciach;) cieplych ofkorz a ja prezenty kupilam wszystkim z wyjatkiem siebie.. chyba zmniejsze te % przy egoizmie...:P no a reszty nie pamietam tj co mialam napisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia8--------->kawa z mlekiem?!?!?!!?!?!?!?!?!??!!?!?!?! 😭 Litości!!!!! to nie jest kawa!!! Kawa ma być czarna i tak jak w moim przypadku słodka. Dla mnie to jest idealna słodycz,nie ulepek ;) No musze dodać drobny szczegół,że moja filiżanka mieści 0,5l:D:D:D Więc chyba nie ma w tym wielkiej przesady ;) Jak to czasami już bywało na tym forum znowu ktoś próbuje nam uświadomić jakie to jesteśmy nie dobre wodniki :D:D:D:D:D Chyba sie z tym zgodze :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Benia ---> jakiś małolat lub małolata, zawiedzona w swej miłości do Wodnika/Wodnicy :D:D:D:D Ale mniejsza z tym. Pogoda była super, cieplutko, przyjemnie się chodziło, kupiłam parę drobiazgów na prezenty i tak prawie, prawie mam koniec. Z prezentami. Bo sprzataniem sobie głowy nie bedę zawracać przesadnie z powodu jednego - narazie mi się nie chce łapać za sciery, mopy itp. Zresztą niedawno kurze z półek pościerałam. To chyba się aż tak bardzo nie nakurzy do świąt. A okna ... cóz, może Postrzeleniec umyje ?? Bedzie miał dopołudnia wolne .... po co ma się nudzić ? A okna są brudne, oj bardzo. Ostatnio myliśmy je przed weselem, czyli gdzieś koło 20 wrzesnia. Firanki zdejmę sama i wypiorę, co mi tam. Nawet je sama zawieszę. A resztę ... jakoś tam oblecę, żeby piasek pod nogami nie zgrzytał :o Tego to nie znoszę. A teraz wieje u nas, tak mamy usytuowany balkon, że wiatr owija się wokół barierek i wyprawia na nich niezłe harce. Ale to mi nie przeszkadza, niech tam się owija. Miłego wieczoru wszystkim i miłych snów 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawy z mlekiem też nie lubię. Z cukrem też nie :P Mleka nie cierpię do tego stopnia, ze nawet Malibu nie jestem w stanie wypić, nawet łyczka, bo mnie odrzuca :o To są chyba jakieś schizy z dzieciństwa. Li i jedynie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do prezentów to ja chyba w tym roku zaproponuję ,czekolady dziane :D:D:D:D:D:D:D Choć na taką ilość ludzi jaka jest w moim domu ,to cholibcia drogo moze mnie to kosztować :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Benia ---> to kup im te najtańsze po 0,99 :D:D:D:D Miłej niedzieli wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×