Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Gofra----------> ja znam Andre Rieu:D przyznaję fantastyczna muzyka:) wsponiany przez ciebie album. Mam jeszcze \"Song from my Heart\" :)\"Live at The Royal Albert hall\" :) oraz \"The Flying Dutchaman\":) Szkoda ,ze u nas to praktycznie nieznana jes orkiestra Andre Rieu :( Szukajać czego kolwiek na jego temat to na polskich stronach nie ma nic :( Czyzbysmy tylko my dwie go znały :D:D:D:D Wszak siostry bliźniaczki jestesmy :D:D nie da sie ukryć :D:D:D Udanej zabawy życzę :)🖐️ja oczywiscie jak zwykle w takie okazje to grzeje fotel 😭 Gosia8-------->;) zgadzam sie z Kiganą tak, to tylko w erze :D🖐️ polak_kr--------> o dietach jak o dietach ale szlakiem po agencjach towarzyskich w Kołobrzegu :D:D:D:D:D to na bank. Popatrzcie już mamy grudzień eh ;) Pozdrawiam cieplutko :)🖐️ Chociaz rzadko mam cos do powiedzenia to często tu zaglądam ;)🌻🌻🌻🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie znam Andre Rieu, ale skoro mówicie, że fajne to na pewno zwróce uwagę. Też się nigdzie na andrzejki nie wybraliśmy, tak jakoś wyszło ... Postrzeleniec był cały dzień w pracy, a ja zabrałam się za sprzątanie i tak mi tez cały dzień zajęło. Gofra ---> jesli chodzi o prognoze długoterminowa, to patrzę na interii. Nawet się sprawdza :) To narazie, pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yol Bylem pare razy w Kolobrzegu i nie widzialem zadnych agencji:P Mialem wtedy inne zajecia;)Np dojazd do innej miejscowosci;) Nie znam tego tez.Ma ktos na mailu?Moze podeslac?Bede wdzieczny :) Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Benia ---> serdeczne dzięki :) 😘 Narazie ściągam to sobie na kompa. Miłej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie wodniki :* Mamy srebro! :D Po tylu latach mamy nareszcie medal i tytuł wicemistrza :D A tak na poważnie to z Brazylią jest jak z \"domestosem - brud nie ma żadnych szans\" :P Najważniejsze jest, że pokonaliśmy Rosję i Serbię :D U mnie po staremu, Mateusz cały czas pracuje 12 godzin dziennie, bo to teraz okres przedświąteczny i panele LCD idą jak świeże bułeczki :) Pozdrowienia dla wszystkich, papa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula :) a już się zastanawiałam, gdzie zaginęłas, że Cię nie widać. Tak, sportowcy polscy odnosza ostatnio wiele sukcesów :) Małysz też dziś na podium :) Zrobił sobie chłopak prezent na urodziny. Postrzeleniec zresztą też dziś urodziny ma. Prezentem jest wyjazd do Berlina w przyszłym tygodniu, który mu funduję :) Ale to na jeden dzień. On nigdy tam nie był - ja wręcz przeciwnie i bardzo chętnie tam znowu pojadę. No i weekend minął .... ale niedługo będzie nastepny. I tym optymistycznym akcentem zycze miłego wieczoru :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich:) temperatura na zewnatrz znosna, za to u mnie w pracy zapomnieli że to nie lato i zakręcili kaloryfery :o no cóż...zdarza sie;) Benia ---> plissss mnie też prześlij muzyczkę, z chęcia posłucham sobie:) Gofra--> jak impreza Andrzejkowa? ja byłam na imprezie andrzejkowo- barbórkowej u Koli. dobrze się bawilam, miód (dosłownie) i wino (eee.... inne trunki) piłam, po brodzie kapało dla innych nic nie zostało:P było jak zwykle super. objadaliśmy sie golonką i innymy pysznościami :) Kigana---> super pomysł z tym wózkiem widłowym :D ja zażycze sobie czołg i wtedy na drasie mogą mi na....gwizdać w lufę wszystkie super wozy, i migać światełkami też mi mogą:D:P moje dziecie zażyczyło sobie nart i .....dostało je od Koli:) teraz tylko wypatruje od soboty śniegu. ciekawe czy go powstrzymam jak spadnie choć odrobina:D Koli---> dziękowalam Ci za gościne? nie???? cóż za niewychowaniec ze mnie:D DZIEKUJĘ 👄 🌼 Paula--> mecza też oglądaliśmy, całą rodzinką:) wszyscy w barwach narodowych siedzieli przed TV :D czulam się jak ...czerwony kapturek:D Isa---> rozdzielczość u mnie jakaś nieciekawa w komórce:o ale jakiegoś kosmoludka odebralam:> ech.... jutro odstawiam Gąza na jednostkę najprawdopodobniej:( koniec ze śniadankami rano, kolacyjkami wieczorem. wróci oczywiście pod warunkiem że nie wsadzą mu na powrót w gips łapki :o zobaczymy. z jednej strony siedziałby w domu a z drugiej....szkoła przeciągnęłaby sie na następne pół roku :o dobra....do pracy czas wracać:) miłego dzionka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Udało się,:) miałem tyle nicków, że w końcu zgubiłem się w tym wszystkim. Kigana jak zawsze po dobrym obiadku-( dzisiaj była ogórkowa, a robi się bigos na środę. Było było nie było urodziny, czasami trzeba świętować :) . Więc jw. pojechała zaprowadzić narzędzie szczególnie potrzebne do pracy, do mojej kochanej teściowej. Naprawdę , jest spoko :)!!! o reszcie nie wspomnę ;) Nie można niestety być kochany przez wszystkich, i wszystkich kochać, jeśli nie chcą. :) Pa !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to teraz zagadka. Co to jest: \"narzędzie szczególnie potrzebne do pracy\" ?? Które zaprowadziłam do Postrzeleńcowej teściowej? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kigana, spróbuje zgadnac: pies, albo kot, moze kon, chyba ze owca, krowa, no co jescze moglas zaprowadzic do tesciowej Postrzelenca?;)...strusia, swinie, kure, ges, kaczke...trafilem?:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alan ---> pudło :) Ta rzecz niezbedna mi do pracy to samochód, który parkuje u rodziców w garażu, żeby mi znów nie : a) przymarzł, b) zawilzał c) się zdenerwował, że musi pod gołym niebem zimować -a do tej pory był w garażu. Gdyby choć jeden z ww.punktów się spełnił, to bym go znów nie odpaliła i nie dotarła do pracy na czas. Jutro jest pełnia i czuć to - niestety. Ale pełnia ma to do siebie, że mija. A na jutro zapowiadają 14 stopni. Wcale nie tesknię za sniegami, zaspami i mrozami :P Wy pewnie też nie. Haba ---> napisz list do Mikołaja, Gwiazdora, czy Aniołka - może Ci ten czołg sprezentują, a wtedy ...... :D Bedziesz sławna, wywiady, autografy, spotkania z dziećmi w szkołach ..... Pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yol To ja tylko machne 🖐️ Nic jeszcze nie wiem odnosnie mojego przyjazdu. U mnie angielska pogoda czyli... pada;) Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Gowniarze, a mi dzisiaj sie sniła Isa wraz z męzem zwanym Tygrysem gościli mnie na kolacji i był pasztet z jarzebina (whathever it means ;-) ) a ja na kolacje przyszłam z rodzicami i.............Britney S. Tak wiem-ostatnie stadium znaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JO zapraszam na kolacje, pasztet jakis inny podam...jesli chodzi o Britney S. to sorry nie znam, ale chetnie poznam:P w ramach podnoszenia poziomu imprezy jakas inna \"gwiazde\" moge ja zaprosic;):P taka co moze dopiero za pare lat swiat odkryje;) Haba - bo ja powinnam napisac co trza wlaczyc zeby w lepszej rozdzielczosci to obejrzec, ale w niedziele juz o tym zapomnialam:P znow mnie łeb napierdziela... Kigana a moje bryki musza stac pod golym niebem bo w garazu mam tone sztucznego sniegu:P nie pytajcie czemu bo ja tez nie wiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa, Britney S. to sie normalnie wprosila ja to jej brać nie chciałam ;-) -a to byla restaurant bardzo kameralna gustowna z p;ieknym wnetrzem i zastawa Rosentala ...a ja jadłam i jadłam ;-) chyba dlatego zeby odbic sobie to czego w realu robic nie moge ;-) Nudze sie,zamowiłam firanke skasowali mnie jak cygan za matke,ale mam ładne meble nowiutkie i pieknego zielonego latajacego słonia ;-) i to tyle z radosci. Co mozna kupic 8 letniemu dziecku ktore jest fanem piłki noznej oraz ma wszystko ;-) ? Dziekuje z góry uprzejmie.. Isa, a małysza tez tam zamkneli wy?Czy aby mu wąsa nie przycieli brama? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malysza nie stwierdzilam:P JO ja kupilam swojemu siedmiolatkowi ksiazke o piratach... sama siedzialam w empiku i jak dzieciak czytalam... i co z tego ze nie o pilce noznej:P ale ksiazka zarąbista:) a tak poza tym to chcialas mnie na koszty narazic:P kto to slyszal tyle w knajpie jesc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty jestes z wyzszych sfer i oprocz mnie to byla tam masa ludzi od Ciebie ;-) Puszcze sie do Carrefoura moze cos znajde a noż... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze noż to nie jest dobry pomysł....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo ---> Ty to masz sny :D:D:D:D Ale ta Britney Ci szyki popsuła - ciekawa mogłaby być interpretacja. Kim jest Britney ?? Isa ----> moja bryka jest już troszkę wiekowa - własciwie to ja lubię starocie ;) rodzinne widac. Bo mój brat naznosił różnego rodzaju dziwnych i fajnych rzeczy, zakonserwował je i stoją u nich w kuchni np. tara do prania, stare radio itp. Ostatnio wytargał z kąta jakiegoś kołowrotek i ma zamiar go naprawić i też ustawić gdzieś w domu. No więc wracając do mojej bryki - jak jest wiekowa to lubi sobie w ciepełku postać, a nie gdzieś na mrozie, wietrze i lodzie, albo deszczu. A co do sniegu w garażu - no cóz, ludzie rózne rzeczy trzymają w garażach, to czemu nie snieg? Zima będzie jak znalazł - pewnie wieziecie go ze sobą jadac gdzieś na narty, bo po co mają Wam jacyś obcy szlaki wytyczać, koleiny robic. A tak - wszystko jest prostsze ;) Jo, a moze temu osmiolatkowi kupisz taką lampke zakładaną na czoło i swiecącą na 5 chyba diod. Bedzie sobie mógł w pilkę grać, jak już zrobi się ciemno na boisku - ona daje duzo światła. Wiem o tym, bo dziś mojemu bratankowi kupilismy na Mikołaja taką. Idę wypatrywać świetego, chociaż ten mój Mikołaj poszedł dziś do pracy na noc. Pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po raz kolejny :) Do wiadomości wszystkich - -nie zaginęłam, tylko ciężko mi było się odkopać spod sterty papierów (te oczywiście i całe szczęście tylko w pracy, a wieczorem to już mi się nic nie chce). Co do samochodów w garażu, to u nas też stoją pod gołym niebem i jeszcze się nie buntują ;) a spokojnie by się zmieściły w garażu, zamiast nich stoją tam rowery, kosiarka - traktorek, pełno słoików, ziemniaki i ojca najróżniejsze narzędzia. i siłą rzeczy już nic większego tam nie wejdzie :P czasem to nawet ja mam problem, żeby sie do czegokolwiek dokopać. Postrzeleniec - wszystkiego naj, naj, naj a przede wszystkich pociechy z żony :* :) Haba z tym czołgiem to nie wiem czy by ci się podobało ;) byś musiala przynajmniej pół godziny wcześniej wstać, a jeśli masz bardzo daleko do pracy to nawet wcześniej. A autkiem to przynajmniej szybko się przemieścisz - gaz do dechy i jesteś na miejscu ;) Jo - kup mlodemu \"fife 2007\" :P albo biało czerwone rękawiczki - żeby było patriotycznie. Isa - zapodaj tytuł tej książki o piratach może mojemu bratu kupię Papa :* miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksiazka o piratach ma tytul PIRACI:P dokupilam jeszcze rekawice narciarskie z pajakiem lasce kupilam cosik z czego sie robi witraze, pudelko na bizuterie do wlasnego zdobienia i kolejna szminke:O ciekawe czy jako 11latka tez sie malowalam... pewnie tak bo tolerancyjnych starych mialam:D ide ogladac magde m., mam nadzieje ze dzis ostatni odcinek, maja byc tam wesela to sie z nimi napije;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opcja jest taka-rekawice do obrony bramki tudzież ochraniacze na nogi - no i wypas! Duzemu kupiłam bluze bo ma takie po przejscicach ze patrzyc nie moge ;-) I tym samym nie mam nic na koncie ale jest młodzieżowo! A ja dzisiaj ide do pewnego lekarza ❤️ :-) :-) :-) :-) :-) ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wesel nie bylo a i tak sie napilam:P mnostwa prezentow zycze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo ---> i co? I co?? Jak po wizycie u pewnego lekarza ?? :D Jeśli moge zadać to bezpośrednie pytanie. Oczywiście mozesz je zignorować, jeśli jest zbyt osobiste i natarczywe. Ech, biadolą ze zimy nie ma. A ja tam za zimą nie tesknie. Ta ostatnia trwała prawie do kwietnia - wystarczy. A jak komuś brakuje białych swiat to sobie może sztuczny snieg wokół domu rozpylić. W podstawówce dziś totalne szaleństwo. Dyrektor uroczyscie odpalił choinke, jakieś Mikołaje się pojawiły, dzieciaki podjarane .... w średniej za to spokój, żadnych Mikołajów, żadnych szaleństw itp. Cóż, każdy wiek ma swoje prawa. Czy do Was Mikołaj przyszedł? Do mnie tak :D To chyba grzeczna byłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytajcie sobie - jak być dobra żoną ;) :P http://kobieta.gazeta.pl/kobieta/2029020,66914,1949375.html I jakie odczucia ?? Moje: dobrze, że nie jestem żoną w 1955 roku :D:D:D Pijany facet sika pod ścianą dużego domu w środku miasta. Obok przechodzi zgorszona pani i patrząc się na niego mówi: - Ale bydlę! Na to on: - Niech się pani nie boi, mocno go trzymam. Jasio poszedł do cyrku. Traf chciał, że siedział w pierwszy rzędzie i upatrzył go sobie klaun prześmiewca. Podszedł do Jasia i pyta: - czy ty jestes świński ryj? Jasio odpowiada zawstydzony - nie... - a czy ty jesteś łeb barani? - nie... - jasio jest bliski płaczu - to w takim razie jestes Dupa wołowa! - zaśmiewa się klown Jasio wybiegł z cyrku, wpadł do domu i żali się: Tato, ja juz nigdy nie pójdę do cyrku! Klaun się ze mnie nabijał! - poczekaj synku, jutro znów pójdziesz do cyrku! - ale dlaczego tato? - tym razem pójdzie z tobą Wujek Stefan Mistrz Ciętej Riposty! Na drugi dzień jasio z wujkiem siedzą w pierwszym rzędzie w cyrku Podchodzi do nich klaun prześmiewca i pyta - cześć mały! Jestes może świński ryj? A Wujek Stefan Mistrz Ciętej Riposty na to: - spi...alaj.... Nawalony facet wraca do domu i na podwórku zarzuciło go na drzewo rosnące przy ścieżce. Z logiką normalną dla takiego stanu, postanowił zemścić się na drzewie, czyli wyciąć je w pień. Wszedł do domu i dłuższy czas, bezskutecznie szuka piły. W końcu podchodzi do żony i pyta: - Gdzie piła? Żona wystraszona odpowiada: - U sąsiada. - A dlaczego dała sąsiadowi? Żona coraz bardziej wystraszona, odpowiada drżącym głosem: - Dała, bo piła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×