Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Że ja też zawsze muszę wszystko schrzanić Miały być czekolady nadziane :D:D:D:D:D Ale dzisiaj paskudna pogoda :( Jeszcze siedze w lóżku i wyjść mi sie nie chce ;) a tu malo co i poludnie bedzie :o Właśnie ściagnelam muzykę ktorą dostałam od koleżanki z czata :) takie jakieś kociokwiki ,że nie mogę tego słuchać na dluzzą mete:) Nie ma to jak Andre Rieu :D Narazie :)🖐️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze o cwiczeniach bylo do Beni, mam skleroze i slepa jestem /ciagle spadam z jakichs schodow, bo zle wymierzam odleglosci/ nadal nie mam prezentow dla siebie na niespodzianki nie mam co liczyc spac mi sie chce obiadu nie chce mi sie robic i ja juz chce wyjechac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bałaganiara
ciągle nie mam czasu :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Benia ---> każdy się chyba domyslił o jakie czekoladki chodzi, w końcu jesteśmy inteligentne stwory ;) Isa ---> jak dzieci będa starsze to na pewno Ci bedą jakieś niespodzianki prezentowe robić. A narazie - musisz niestety sama. Podobnie było u mnie w domu - wiele lat temu rzecz jasna :p Też mi się nie chce nic, ale to normalny objaw, więc nie będę się nad tym rozczulać. Narazie pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w piątek Wigilia :) u mnie w domu choinkę ubiera się albo w Wigilię albo dzień przed Wigilią :) a ja w ogóle nie czuję nawet że to już grudzień :) nie czuję tego oczekiwania, które towarzyszyło mi w dzieciństwie :O kiedy to czekało się na lepszą wędlinkę :) pomarańcze :) więcej słodyczy :) a teraz jest wszystko, ale już nie smakuje tak samo :) przypomniały mi się wyroby czekoladopodobne :) to dopiero było paskudztwo :P ale z braku laku dobry był i kit :D :D :D mam nadzieję że chociaż na święta spadnie trochę śniegu :) a zima nie będzie taka upierdliwa jak ostatnio :D i skończy się w odpowiednim czasie ;) pozdrawiam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio zasłuchuję się w Psałterzu wrześniowym Rubika :) już dawno żaden rodzaj muzyki tak mnie nie wciągnął :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dzieci, Isa-->ale tak po prawdzie o co chodzi z tymi reformami a?Cobym sie nie zaziebiwszy? Mam prawie wszytkie prezenty!!!! ❤️ Kigana-->poszłam Twoim tropem i chcialam kupic te kryształy do chodowania...ale u nas tego niet a szkoda :-( Dzisiaj ide do Mariana na imieniny bo to dziecko ma wszystko w grudniu!!!!!!A ciotunia debeta w zamian!! Pozdrawiam mdląco :-(!!!!!!!!!!!!!!! Help!! A Haba ma mala dupe i marznie przeokrutnie :-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w piatek Wigilia???? a nie w niedziele??? ja chcialam choinke ubrac dzis zeby troche sie nia nacieszyc bo w pierwszy dzien swiat wyjezdzamy ta co mi sie podobala kosztowala 200 zl /zywa - idioci, chyba sobie z niej pozniej zrobia wience... kto to kupi???/ a pozniej juz nie mialam czasu na szlajanie sie pochoinkowe:P ale prezenty kupilam:D jo owkorz ze masz sie nie przeziebic!! myslisz ze reformy to tak sobie;) ide nadzorowac laurke dla babci - jutro sześćdziesiątka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
isa --> jeszcze z tobą nie tak źle ;) oczywiście że Wigilia w niedzielę :D łeb mnie boli :O i nic mi się nie chce :( 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia🌻 bo juz sie przerazilam ze kilka dni mi wypada;)... z drugiegj strony grzane wino byloby blizej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodniczka888
ja jestem z 10.02 i przyznam żę nie przepadam za bliźniakami, lwami, rakami, rybami oraz koziorożcami, za to doskonale dogaduję się z resztą zodiaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodniczka888
hehe sorry, to nie tu miało być :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yol:D A gdzie mialo byc?? Wodniczka888?? Ja juz myslami jestem na swietach.Ciekawy jaki bedzie klimacik.Mmmmmm :) Bilet na prom juz kupilem, na samolot w druga strone tez.Oby sprawnie to poszlo i w 2 dni bede w Krakowie. :) Koli cos zniknelas z forum.Znajdz chwile i napisz cos. Pzdr szalone i zajefajne wodniczki :) Alan Tobie tez pozdro.Trzymaj sie tam dzielnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
isa --> pisząc o Wigilii miałam na myśli koniec tygodnia :D a że u mnie tydzień kończy się na piątku...;) polak --> bezpicznego powrotu na łono ojczyzny :D pozdrawiam 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolezanka przywiozła mi przed chwila pyszne żeberka z ziemniaczkami w sosoie wraz ze śliwkami w zalewie dobrej ;-) Ale mi zrobila niespodzianke!!! Nadmienie niesmialo ze to też Wodnik ;-) Stanowczo mam za dobrze ;-) Si ja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łobciełam włosy :D na dużo krócej niż zamierzałam :O ale co tam i tak za szybko rosną :D pozdrawiam 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wodniczki:) U mnie leje jak...w październiku:)) mało mnie to cieszy,bo czeka mnie zaraz wyprawa do szkoły do corki na wieczór kolend.Śpiewa solo i jak co rok nasza obecność obowiązkowa.A jest zbyt blisko by autem a zbyt daleko by przemknąć na sucho:))Trudno.Lubię zresztą ten wieczór kolend przynajmniej z dwóch powodów.Po pierwsze-jest naprawde piękny śpiew i nastrój,a po drugie-przed występami sprzedają ozdoby choinkowe robione przez dzieciaki w swietlicy-sa przecudne! małe dzieła artystyczne,naprawdę.Ciesze się,bo kupię sobie kilka na ścianę:) Pomimo braku atmosferki świątecznej wyrobiłam sie ze wszystkim śpiewająco i co najważniejsze nie umeczyłam się:))Muszę stwierdzić,że z wiekiem dochodze do perfekcji w planowaniu :));)Teraz zostaje mi tylko wprawiać sie w nastrój i czuć radość!Nad powodem radosci.... pomyślę i dam znać;):)) Brr ale szaruga za oknem! Choinkę mam już na balkonie,w tym roku jakoś wyjątkowo tanie były żywe,to sobie sprawiłam jodłę kaukaską-ubierac będę w sobotę.Tyle moich wynaturzeń na dziś:) Buziak dla Was wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aby być blisko należy kochać ludzi kochajmy się bo życie tak krótkie jest własnie moja siostra miała zawał i to rozległy teraz wszystko 0.k bądzcie jeszcze raz wesołych świąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Z okazji nadchodzących świąt: Wesołych Świąt! Bez zmartwień, Z barszczem, z grzybami, z karpiem, Z gościem, co niesie szczęście! Czeka nań przecież miejsce. Wesołych Świąt! A w Święta, Niech się snuje kolęda. I gałązki świerkowe Niech Wam pachną na zdrowie. Wesołych Świąt! A z Gwiazdką! - Pod świeczek łuną jasną Życzcie sobie - najwięcej: Zwykłego, ludzkiego szczęścia Tego Wam wszystkim zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich gorąco :* Jo starucho gratuluje maleństwa :* troche cię odmłodzi i będziesz wyglądać tak jak ja ;) Drogie wodniki życzę Wam spokojnych i wesołych świąt Bożego Narodzenia, bez nieoczekiwanych wydarzeń, chyba że będą miłe, spełnienia najskrytszych marzeń i spędzenia tych zbliżających się dni w gronie najbliższych :) U mnie po staremu :) Mateusz się jutro broni i nareszcie będzie mógł prawnie g...o robić i nieźle żyć ;) a jak mu się nie uda to pojadę na odsiecz z wiatrówką :P a wieczorem będziemy oblewać :D Mykam, bo nie mam za wiele czasu, ciao :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekaj ---> życzę zdrowia Twojej siostrze 🌻 Mam nadzieję, ze jest z nią coraz lepiej. To racja, nie ma sensu odkładac wszelkich przyjemności na potem, tak samo jest ze stosunkami miedzyludzkimi. Tailitu ---> pozdrowienia dla Mateusza, pewnie zdał spiewająco :) 🌻 Nareszcie mam wolne!! Dłużył się mi ten tydzień, jak rzadko co ostatnio. W tym roku Wigilia bedzie u nas - na \"nowym\". Oczywiście część jedzonka zrobi moja mama, jakoś to poleci - mam nadzieję :D Pełen spontan tak na dobrą sprawę - z mojej strony. Dziś umyliśmy z Postrzelencem okna - zaraz świat jest lepiej widoczny ;) Trochę ogarnę dom i bedzie :) Choinke kupilismy żywą w doniczce. Po świętach zostanie zadołowana w ogródku, a narazie stoi na balkonie. Ciesze się ,że mam wolne :D:D:D:D:D Pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez wierszykow... wesołych Świąt i szczęsliwego Nowego Roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś Wigilia :D może spadnie choć trochę śniegu dla nastroju świątecznego :) Życzę wszystkim Wesołych Świąt, zero dolegliwości przejedzeniowych ;) dużo prezentów :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×