Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Hej hej!!!! Cieplutkich, zdrowych, rodzinnych i pysznych Świąt Bożego Narodzenia!!! :) wymarzonych prezentów pod choinką oraz mnóóóóóóóóóstwo radości! 🌻 Ja już prawie wyrobiona;) jeszcze tylko śledzie i polewy do ciast... Od jutrzejszego (hm dzisiejszego...) popołudnia formalnie zacznę się obijać :D Mam zamiar leniuchować ile się da!:) i pożytkować swą energię jedynie na szeroko pojętą konsumpcję:P;) Prezenty też już kupione, ale muszę przyznać że miałam z tym dość duży problem, szczególnie z tatusiem:P... Bratu kupiłam........ książkę:D bo był niegrzeczny:P;) Mam nadzieję że mu się spodoba... Mnie na pewno;) Mykam spać coby jutro nie usnąć z nosem w grzybowej;) A propos! Jakie zupy jada się u Was na Wigilii?:) Bo u mnie GRZYBOWA MUSI BYĆ! Mogłabym rozpisać się tu szeroko o wyższości grzybowej nad barszczykiem, ale pewnie zaraz Tomek wyskoczyłby z tymi swoimi uszkami, robiąc mi apetyt i tym samym podważając me światłe teorie:P;) Mój znajomy z Sosnowca jada na Wigilii moczke :) jakoś nie potrafie sobie wyobrazić owego dania... Habcia - masz to na wigilijnym stole?:) Zmykam, ale wpadne jeszcze - tylko nieco bardziej rozleniwiona:D pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yol:D Ever no proste ze uszka z barszczem najlepsze:P A tak wogole co to ta moczka?? samo slowe niezbyt fajnie sie kojarzy;) Ja juz w pl i wczuwam sie w klimat... napewno troche go zlapie :) Wesolych swiat i spelnienia marzen:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupczek
carpia zjem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwych Świąt dotkniętych ręką Boga i udanego wskoku do Nowego Roku:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PS. :)) u mnie także barszcz z uszkami i...nic nie jest w stanie mnie przekonać na grzybową,rybną czy jeszcze co insze :);P a też jestem ciekawa co to jest moczka??coś się moczy w czymś?:)) U mnie jeszcze obowiąkowo makiełki:) no i karp na masełku i..reszta:) Już sie nie moge doczekać! Byle do 16,30!:)) Wszystko juz gotowe poza kompotem z suszu:) Smacznych potraw i pysznych prezentow.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!:) U nas też będą makiełki!:) i kapusta z grochem i ryż ze śliwkami i pierogi z kapusta i grzybami... grzybów to w ogóle duuużo będzie :) no i śledzie różniste i karp smażony i w galarecie (autorstwa wujka Zbyszka, który co rok go przygotowuje i co rok sam go zjada:D może w tym roku sie skuszę i spróbuję jak to smakuje ;) ) i grzybowa oczywiście!:) U nas, tzn u babci Czesi gdzie zawsze sie spotykamy - będzie 14 osób.(Z roku na rok coraz mniej...) Najmłodszy osobnik ma 6 miesięcy a najstarszy 84 lata. 3 osoby będą z nami przy wigilijnym stole po raz pierwszy!:) Juz się nie mogę doczekać! a ta moczka - to jest podobno połączenie piernika z różnymi kompotami, czekoladą i bakaliami - te wersje na słodko to bym jeszcze spróbowala, ale niektorzy podobno przygotowują to także z jarzynami , na korpusie karpia! Yyyyy:D ja dziękuję;) Zmykam dalej pakować prezenty!:) Coraz bliżej święta... coraz bliżej święta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzymy z Postrzeleńcem wszystkim udanych świąt oby upłynęły w miłej atmosferze :) Też już prawie wyrobieni jesteśmy. Miłego świetowania 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o zupę to barszcz oczywiście z uszami :) A w tym roku Postrzeleniec zrobił eksperymentalnie rybną - ciekawe kto to będzie jadł ;) Ja pewnie trochę zjem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjedli wszyscy, oprócz mojego bratanka oczywiście. Młody zresztą jest niejadek, przegłodzili go trochę to wrąbał ziemniaki z sosem - pomidorowym specjalnie dla niego zrobionym i buraczkami :)) Najwazniejsze zresztą i tak były prezenty. Jestem sama w domu, Postrzeleniec poszedł do pracy, rodzina do siebie, słucham sobie kolęd na \"dwójce\" jest cisza, spokój .... Naczynia susza się na suszarce, na choince świecą ciepłe, żółte lampki, chciałoby się, żeby już tak pozostało .... To tyle takich refleksji, miłego wieczoru 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ęNiech się weseli święty, Bo bliski jest zwycięstwa, Niech się raduje grzesznik, Bo dane jest mu przebaczenie. Niech powróci do życia poganin, Bo do życia jest powołany.” W małym Świętym Dziecku Bóg daje nam Zbawienie. Niech Gwiazda Betlejemska zwiastuje nam, W sercu na nowo tę Dobrą Nowinę, Niech się rozraduje serce i uwierzy Jezusowi, Niech się umocni nadzieją na cały Nowym 2007 Rok! Calej Wodnikowej Ekipie zycze spokojnych i pogodnych swiat🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I powoli sobie święta mijają .... Odkopuje zatem nasz topik .... Z Postrzelencem leniuchujemy na całego, przemieszczając sie sprzed stołu na kanapę i vice versa :P A co tam, czasem trzeba. Miłego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tacy to pozyją :D:D:D:D:D:D🖐️ Możecie jeszcze bo ja od samego patrzenia mam mdlosci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wodniki! Szuwcia!!!! Wybacz swojej roztargnionej siostrze! Przez tę całą akcję ze świętami zapomniałam złożyć Ci życzenia imieninowe! :( [chowa się ze wstydu pod choinkę] Najlepszego Ewciu! :) 🌻 Byś szczęśliwa zawsze była, z wszystkim sobie poradziła! Niech co trudne - będzie proste i wesołe jak we wiosne! Kochaj no i bądz kochana! Realizuj biznes-plana;) Znajomych miej tylko szczerych! Innych kop w cztery litery;) Aby cudnie Ci się działo boś jest Szuwcio jakich mało!🌻 Niechaj wielbią Cię ludziska! Bądź radosna! Zdrowiem tryskaj! W domu, w pracy, u sąsiada niech na Ciebie szczęście wpada! a pociągi Twe szalone jadą zawsze w dobrą stronę;) I na koniec - miej swe motto: \"Teraz mi to wszystko lotto!\":D 🌻 No dobra...wyłażę już spod tej choinki bo trochę mi tam ciasno po tym światecznym obżarstwie... na wierzchołek drzewka też nie będę się gramolić - jeden czubek w zupełności wystarczy:P;) Lubię Boże Narodzenie:) ale mam nadzieję że świąteczna głupawka, która dopadła mnie wraz z wysłuchaniem pierwszej kolędy w pewnym obuwniczym jakiś miesiąc temu, minie mi wraz z nadejściem noworocznego kaca:P;) A na razie coż mogę powiedzieć? Pysznie jest:) ale jeszcze trochę i trzeba sobie bedzie większy fotel sprawić:P;) Uściski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj :( Szuwcia Sorki, ale przyjmij spóźnione aczkolwiek szczere zyczenia 100 lat (dołaczam się do Everki, bo ładnie napisała ;)) Pozdrawiam wszytskich (juz z prcay niestety)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sascar
dopiero co znalazlem to wodnikowe forum. Poczytalem sobie troche i fajne jestescie wodniczki i wodniki. Pozwole sie dopisac. Wodnik lutowy ale ledwie. 1szy luty, juz prawie 45 lat temu. Mieszkam w okolicach Miami wraz z zona i 3 dzieciakow 17,13 i 2 i wszystkie z ta sama zona. Wesolego po swietach i szczesliwego nowego roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szuwcia ---- > 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 całusow nie rozdaję bom chora:( CHORA!!!! NIECH MNIE KTOŚ PRZYTULI !!! 😭 wszystkiego dobrego po świętach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
everka ----> moczki u mnie nie bylo i nie będzie. była zupa grzybowa z łazankami i barszcz z uszkami. za to zachciało mi się karpia w galarecie. jak szybko go zrobiłam tak szybko wywiosłam go do mamy. tam było sporo ludzi i wszystko zjedli. mnie się odechciało po zapachach dochodzących z garnka :o w każdym razie na półmisku wyglądał smakowicie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahha, no to zaczyna nam sie robic międzynarodowe towarzystwo. Witaj sascar w naszym gronie i poczuj sie jak ryba (oj co ja mówię ) oczywiscie jak wodnik w wodzie ;) ps. a w Maiami to już na stałe będziesz czy masz zamiar wrócić do Starego Kraju? no i co tam porabiasz poza dbaniem o rodzinke ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się gwarno zrobiło :) Ewcia ---> ja też zapomniałam - wszystkiego dobrego i niech Ci się wiedzie w każdej dziedzinie 😘😍😘😍😘😍😘😍 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Trzeba bedzie tabelkę wykopać z moich archiwów, uaktualnić i wrzucić na forum. Dla przypomnienia. Sascar ----> witaj :) Haba ----> przytulam Cie, zdrowiej kobieto jak najszybciej 😍 Pamiętam, ze też kiedyś po świętach się rozchorowałam i tak chora byłam dość długo. Ale wtedy rozchorowali się wszyscy i grypa w Polsce szalała okrutnie :o Benia ----> oj możemy, mozemy ;) Oczywiście z jedzeniem nie przesadzilismy, nawet wczoraj z domu się ruszylismy po południu :D Dziś mam wolne :D natomiast Postrzeleniec poszedł skoro świt do pracy. No chociaz raz .... ;) Przeczytałam na Interii, ze min. oswiaty szuka uczennic w ciąży po szkołach :o ło matko, a na co mu to ???? zmroziło mnie to naprawdę, na co to i po co do cholery?? 😠 Alimenty chce im płacić, czy co ?? To mi się nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kigana---> tez to czytałam :o żenada. tak jak autor artykułu pisał... szpitale prowadzą statystyki więc po cholerę mieszać w to nauczycieli. a poza tym co to zmieni? jak miała zaciażyć to zaciażyła i czy pan minister będzie stal nad łożem każdej dziewczyny?? sądzę że to po prostu brak zajęcia nasuwa takie ciekawe pomysły:o co do choroby to jestem chora ja, moja pijawa i Gązo :o mały szpitalik w domu mam. ale jutro mam wolne i w piątek też:) pan dyrektor litościwa dusza kazał mi się kurować (nie obyło się bez małego szantażu, ze jak mi teraz nie da się wyleczyć to się rozchoruję na bilans:P i pomogło :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zdrowiutka jak ryba :D zastrzyki na coś się przydały :D dziś był ostatni :D poza tym czuję się jakbym miała zaraz słonia urodzić :P więc dziś tylko czerwona herbata :O Dziewczynki pewnie Giertych chce im specjalne becikowe wypłacić ;) pozdrawiam i dużo zdrówka ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam poświątecznie wszystkich👄 Ewcia ja również skleroza...:(jakoś zupełnie mi wyleciało z makówki,że w wigilię jest również Adama i Ewy:0 mi ten dzień poza wigilią zawsze jest świetem imieninowym mojej córki a ona absolutnie nie Ewa tylko Irmina,i ja zapatrzona mamuśka zapominam o Ewie:(-wybacz i przyjmij życzenia wszystkiego co niesie radość🌻 Witaj sascar w naszym wodnikowym stawie🖐️ Ever,gdy Ciebie czytam serce mi rośnie na taką młodzież:)👄jestes w wieku chyba mojej latorośli(tej starszej) i pod wieloma względami ją przypominasz,choć ona nie udziela sie na topiku.Teraz jeszcze jestemm w pełni szczęscia,bo ma jeszcze przerwe świąteczną i jest w domu aż do Nowego Roku:) U mnie pogoda jak w Londynie-mgła...czas plynie jakby leniwiej..w mieszkanku cudny nastroj dzięki lampeczkom,lampionikom,świeczkom i świeczuszkom:)-uwielbiam to:) Habcia--->zdrowiej❤️ Kigana--->dobry pomysł z tabelką,bo..widzisz co sie bez niej dzieje?:)) Benia--->pewnie jadłowstręt już Ci minąl..?:) mi ze świąt zostały się 4 małe kawałeczki sernika,2 makowca i może ze 6 łyżek sałatki. pojutrze pewnie zatesknie za wszystkim:)) narazie kończę,bo kolezanka na skype czeka:) ona daleczko od domku:( pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szuwcia-------->wszystkiego naj..milszego😘🌻 no ,zebym nie myslała ale myslalam i doszlam do wniosku ,ze nie ma wśród nas żadnej Ewy :( Fakt ,to wszystko przez brak tabelki;) Kigana-->czem prędzej nadrabiaj zaległosci ;) Gofra---->jadlowstret chyba jednak mi minał bo znowu zajadam sie makówkami :D ale żeby w świeta burczało w brzuchu to chyba ewenement jestem :D sascar------->witamy serdecznie na naszych moczarach:)🖐️ Tez dzisiaj miałam wolne ale nareszcie jutro do pracy;) Takie długie wolne źle na mnie wplywa:( Na domiar złego wywiozłam dzisiaj mamę do szpitala:( Trzymajcie sie cieplo 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze trochę i nowy rok ja w domu na białej sali z mężulkiem .Mozecie mi pogratulować nie palę z dnia na dzien rzuciłam ten nałog lepiej mi na duszy ale kilogramów trochę przybyło święta minęły , dzisiaj zrobiłam porzadki poswiąteczne u mnie jak u was barczcsyk uszka karp w róznym wydaniu pieczony w galarecie po zydowsku,groch z kapustą sałatki i cała rodzina corka i dwoch synów .zięc nie był bo nie mógł praca wnuki tak było wesoło w tym roku nawet błam na pasterce bądzcie zdrowe pa pa wodniki :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jest tabelka. Troszkę ją uaktualniłam, niektórych z bólem wykreśliłam - bo niestety nie odzywają się i może już nas nie czytaja. Jesli się mylę, to proszę o sprostowanie. Benia ........................... 25 stycznia, 35 lat, Śląsk:classic_cool:🌻 Gofra ........................... 25 stycznia, 41 lat, woj. lubuskie – Zielona Góra:classic_cool:🌻 Habanerka .....................28 stycznia, 32 lata, woj. śląskie:classic_cool:🌻 Polak_krk ..................... 31 stycznia, Kraków :classic_cool:🌻 Kigana .......................... 3 lutego, 36 lat, woj. wielkopolskie:classic_cool:🌻 Koliberek ....................... 3 lutego, 39 lat, woj. małopolskie :classic_cool:🌻 Jo*............ ............ ...... 3 lutego, 27 lat, Elbląg :classic_cool:🌻 Czekaj ...........................3 lutego, 42 lata, Dolny Śląsk :classic_cool:🌻 Szuwi ........................... 5 lutego, 23 lata, Lublin :classic_cool:🌻 Alan_Pol .........................6 lutego, 38 lat, woj. lubuskie :classic_cool:🌻 Gosia8 .......................... 8 lutego, 33 lata, Płock:classic_cool:🌻 Lutek ........................... 12 lutego, woj. kujawsko – pomorskie :classic_cool:🌻 Tailitu..........................13 lutego, 24 lata, Grudziądz:classic_cool:🌻 Isa ...............................16 lutego, 32 lata, Warszawa:classic_cool:🌻 Evergreen .......................17 lutego, 22 lata, woj. wielkopolskie:classic_cool:🌻 Sarkana .........................17 lutego, 34 lata, woj. zachodnio – pomorskie:classic_cool:🌻 Siedemnastka lutowa ........ 17 lutego, 33 lata, woj. dolnosląskie :classic_cool:🌻 Tabelka imieninowa: Benia – Bernadeta .....................11 lutego🌻 😍 Gofra – Małgorzata ....................22 lutego 🌻 😍 Gosia8 – Małgorzata .................. 22 lutego 🌻 😍 Lutek – Małgorzata ................... 22 lutego 🌻 😍 Polak_krk – Tomasz ................... 7 marca 🌻 😍 Koliberek – Beata ..................... 8 marca 🌻 😍 Sarkana – Beata ........................8 marca 🌻 😍 Isa – Iza .................................16 marca 🌻 😍 Kigana – Lidia ..........................27 marca 🌻 😍 Czekaj – Grazyna ...................... 1 kwietnia 🌻 😍 Alan_Pol – Jerzy .......................24 kwietnia 🌻 😍 Habanerka – Iwona ....................23 maja 🌻 😍 Jo* - Joanna ............................24 maja 🌻 😍 Tailitu – Paulina .........................26 maja 🌻 😍 Evergreen – Lucyna ................... 30 czerwca 🌻 😍 Siedemnastka lutowa – Anna ........ 26 lipca 🌻 😍 Szuwi – Ewa ................................ 24 grudnia🌻 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja lodówka też powolutku pustoszeje, własnie przed chwilką zjedliśmy z Postrzeleńcem obiado - kolację, na którą to składały się odsmażone ziemniaczki z Wigilii i świąteczny bigosik, tudziez parę innych potraw, znajdujących się w mniejszych ilościach. Benia ----> mam nadzieję, że z twoją mamą jest lepiej i nie będzie musiała długo leżeć w szpitalu. A swoją droga fajnie, że znów zaczęłas się tu odzywac a nie tylko podczytywać :D Burczenie w brzuchu w święta - to arcysztuka, mi to się nie udało ;) Czekaj ---> to miałas gwarnie i zapewne radośnie w święta. Co do sylwestra .... i z mężem moze być ciekawie, czemu nie :) My najprawdopodobniej pojedziemy sobie do Bornego, tam jeszcze nie wiemy co będziemy robic, ale coś się wymysli, na brak towarzystwa narzekać na pewno nie będziemy. Brak planów też jest planem i to typowo chyba wodniczym. Trzymajcie sie narazie, pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana 24
Cześć dziewczyny..trafiłam na ten topik, zupełnie przypadkiem..tak się składa że ja też jestem Wodniczką-26. stycznia:) i wiecie co...wodniki to srasznie specyficzne znaki:) orginalne, romantyczne..i szalone...moja siostra tez jest Wodniczką..tylko z lutego, ale jest zupenie inna:) Jeśli pozwolicie będę Was odwiedzała:) CAłuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana 24
Acha..i dodam, że mam męza spod znaku Rybki..co prawda jesteśmy małżeństwem dopiero od 1,5 roku..ale dogadujemy się bardzo dobrze, uzupełniamy się wzajemnie:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Diana :) Jasne, że zaglądaj i się wpisuj w stawku. Nie wiem, czy zwróciliście uwage, że wg. tabelki Wodniczki 3-ciolutowe rządzą :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana 24
Benia ........................... 25 stycznia, 35 lat, Śląsk Gofra ........................... 25 stycznia, 41 lat, woj. lubuskie – Zielona Góra Diana.............................26 stycznia,24 lata, woj.warm-maz Habanerka .....................28 stycznia, 32 lata, woj. śląskie Polak_krk ..................... 31 stycznia, Kraków Kigana .......................... 3 lutego, 36 lat, woj. wielkopolskie Koliberek ....................... 3 lutego, 39 lat, woj. małopolskie Jo*............ ............ ...... 3 lutego, 27 lat, Elbląg Czekaj ...........................3 lutego, 42 lata, Dolny Śląsk Szuwi ........................... 5 lutego, 23 lata, Lublin Alan_Pol .........................6 lutego, 38 lat, woj. lubuskie Gosia8 .......................... 8 lutego, 33 lata, Płock Lutek ........................... 12 lutego, woj. kujawsko – pomorskie Tailitu..........................13 lutego, 24 lata, Grudziądz Isa ...............................16 lutego, 32 lata, Warszawa Evergreen .......................17 lutego, 22 lata, woj. wielkopolskie Sarkana .........................17 lutego, 34 lata, woj. zachodnio – pomorskie Siedemnastka lutowa ........ 17 lutego, 33 lata, woj. dolnosląskie Tabelka imieninowa: Benia – Bernadeta .....................11 lutego Gofra – Małgorzata ....................22 lutego Gosia8 – Małgorzata .................. 22 lutego Lutek – Małgorzata ................... 22 lutego Polak_krk – Tomasz ................... 7 marca Koliberek – Beata ..................... 8 marca Sarkana – Beata ........................8 marca Isa – Iza .................................16 marca Kigana – Lidia ..........................27 marca Czekaj – Grazyna ...................... 1 kwietnia Alan_Pol – Jerzy .......................24 kwietnia Habanerka – Iwona ....................23 maja Jo* - Joanna ............................24 maja Tailitu – Paulina .........................26 maja Evergreen – Lucyna ................... 30 czerwca Siedemnastka lutowa – Anna ........ 26 lipca Szuwi – Ewa ................................ 24 grudnia Diana..........................................13sierpnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×