Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Habcia --> ❤️ ❤️ ❤️ to najcudowniejsza zima w moim życiu :) nie cierpię zimna :) pozdrawiam gorąco 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to przypominam tabelke: Benia ........................... 25 stycznia, 35 lat, Śląsk:classic_cool:🌻 Gofra ........................... 25 stycznia, 41 lat, woj. lubuskie – Zielona Góra:classic_cool:🌻 Diana24 ........................ 26 stycznia, 24 lata, woj. warm. – maz. {cool]🌻 Habanerka .....................28 stycznia, 32 lata, woj. śląskie:classic_cool:🌻 Polak_krk ..................... 31 stycznia, Kraków :classic_cool:🌻 Kigana .......................... 3 lutego, 36 lat, woj. wielkopolskie:classic_cool:🌻 Koliberek ....................... 3 lutego, 39 lat, woj. małopolskie :classic_cool:🌻 Jo*............ ............ ...... 3 lutego, 27 lat, Elbląg :classic_cool:🌻 Czekaj ...........................3 lutego, 42 lata, Dolny Śląsk :classic_cool:🌻 Szuwi ........................... 5 lutego, 23 lata, Lublin :classic_cool:🌻 Alan_Pol .........................6 lutego, 38 lat, woj. lubuskie :classic_cool:🌻 Gosia8 .......................... 8 lutego, 33 lata, Płock:classic_cool:🌻 Lutek ........................... 12 lutego, woj. kujawsko – pomorskie :classic_cool:🌻 Tailitu..........................13 lutego, 24 lata, Grudziądz:classic_cool:🌻 Isa ...............................16 lutego, 32 lata, Warszawa:classic_cool:🌻 Evergreen .......................17 lutego, 22 lata, woj. wielkopolskie:classic_cool:🌻 Sarkana .........................17 lutego, 34 lata, woj. zachodnio – pomorskie:classic_cool:🌻 Siedemnastka lutowa ........ 17 lutego, 33 lata, woj. dolnosląskie :classic_cool:🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haba ---> trzymaj się 😍😍😍😍😍 Gosia ----> mnie też się ta zima podoba :) Chociaż dziś pada deszcz, a za tym już nie przepadam :o Ja czas mam, zaraz idę na aerobic, bo nasz wuefistka postanowiła i w czasie ferii działac. A przyda się, przyda :) Miłego dnia wszystkim życzę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macham do Was z \"zimowych\" Kujaw---> pada konkretnie cały czas, szaro, buro, że tylko coś wypić i upaść zapaść w sen do wiosny, ciekawe jak ona będzie wyglądała :( Mamuśki ----> gratulacje, ja tak całkiem osobiście nie miałabym nic przeciw, gdyby to się rozniosło tak skutecznie jak na chwilę obecną zapalenie płuc ;) tak i już za chwilkę era wodnikowasiem zacznie Koli ---> czy już czujesz tą naszą okrąglutką liczbę wiosen ;) Witam również nowych wodników, mam nadzieję, że wytrzymają z nami choć do końca świata Haba---> wracaj do sił 👄 chlipam wsiem pucio pucio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :classic_cool: Habcia wracaj do zdrowia kwiatki dla Ciebie🌻🌻🌻i duże całusy😘😘 Na dolnym śląsku znów wieje pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lutek ----> taaa, a ministerstwo tzw. zdrowia powie ci gdzie masz rodzić. Czytałyscie o limitach na porody ?? Skandal :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabela imieninowa: Benia - Bernadeta.................11 luty 🌻 Gofra-MaLgorzata................22 luty🌻 Gosia8- Małgorzata...............22 luty🌻 Lutek- Małgorzata................22 luty🌻 Koliberek -Beata....................8 marca🌻 Sarkana- Beata.....................8 marca🌻 Isa - Iza ............................16 marca🌻 Kigana - Lidia......................27 marca🌻 Alan_Pol - Jerzy...................24 kwietnia 🌻 Socha - Monika.....................4 maja🌻 Hanaberka - Iwona...............23 maja🌻 Tailitu - Paulina...................26 maja🌻 Evergreen - Lucyna.............30 czerwca🌻 Siedemnastka lutowa - Anna...26 lipca🌻 Szuwi - Ewa.......................24 grudnia🌻 Diana24..........................?? Jo*................................?? Bigblue28........................?? Jeśli coś nie tak poprawcie pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To skandal żeby tak straszyć przyszłe mamy. Pogardzam politykami ktorzy sa tak beznadziejni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabela imienin: Benia - Bernadeta.....................11 luty:classic_cool: Gofra - Małgorzata...................22 luty[:classic_cool: Gosia8 - Małgorzata..................22 luty:classic_cool: Lutek - Małgorzata...................22 luty:classic_cool: Koliberek - Beata..................... 8 marzec:classic_cool: Sarkana - Beata........................8 marzec:classic_cool: Isa - Iza................................16 marzec:classic_cool: Kigana - Lidia..........................27 marzec:classic_cool: Czekaj - Grażyna.......................1 kwiecień:classic_cool: Alan_ Pol - Jerzy.......................24 kwiecień:classic_cool: Socha - Monika..........................4 maj:classic_cool: Habanerka - Iwona....................23 maj:classic_cool: Jo* - Joanna............................24maj:classic_cool: Tailitu - Paulina........................26 maj:classic_cool: Evergeen - Lucyna....................30 czerwiec:classic_cool: Siedemnastka lutowa - Anna ........26 lipiec:classic_cool: Szuwi - Ewa.............................24 grudzień :classic_cool: Wniosłam poprawki Oczywiście że :classic_cool: a nie tylko nie pękajcie ze śmiechu. U nas wieje,pada i ja też dzisiaj padam 😘 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to tak..kazalam Habie pozakladac chrapiacym babom klamerki na nosy a jak im idzie tudzież dołem to klamerki tu i ówdzie .. ;-) Jestem z niej dumna bo ja to bym pewnie gryzla sciany i wyla do ksiezyca panikara ze mnie nr 1 a jesli chodzi o to cudo co je mam pod sercem to razy milion.. Co wazniejsze-kazalam powiedziec ordynatorowi ze HABA MUSI MIEC LAPTOPA!!!!!Ale Ona jakas dziwna tylko zarżala mi do sluchawki ;-) W ktorym miesiacu wyszły Wam brzuchy? Jem marsdelight pychota...zapraszam na herbate z cytryna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo ----> przyjmuję zaproszenie, chociaż pewnie Ty swoją herbatkę dawno już wypiłaś :) Moja koleżanka z pracy jest mniej więcej na tym samym etapie co Ty - jeśli chodzi o ciążę i już jej delikatnie brzuszek wyszedł. Co do wniosku o laptop dla Haby, to moze podpiszemy wspólnie jakąś petycję i wyślemy ordynatorowi?? A ja niedawno wstałam - aż się sama zadziwiłam, że tak długo potrafię spać. I sama nie wiem, za co mam się zabrać. Jeden wielki chaos, a moze nic nie będę robić?? Narazie coś zjadłam i włączyłam tv i kompa. Ale musze pzrełączyć tv na coś innego - co za głupoty tam gadają - jakiś hamerykański program :o Włączyłam discovery- coś o samolotach mówią, takich z 1918 roku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kigana--> zapraszam na kolejna ;-) o ktorej bys nie chciala to pije herbate z cytryna Mi tez wyszedł ale tylko delikatnie rzecz ujmujac widac go głownie wieczorem ;-) Taa Haba zaraz dostanie w w tym szpitalu przydzial na wczasy pracownicze i wlasna izoklatke ;-),popadla w kalabaniu i pol swiata znajomych odnalazła w gmachu ;-) Ot durnowata ;-) U mnie slonce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo* u mnie też słońce :) co od razu powoduje u mnie dobry humor :) a poza tym pełno śmieci pod oknami :O to po nocnym wiatrzychu :O aż talerz na balkonie wygięło na drugą stronę :D w okolicy drzewo złamało i przewróciło przystanek :O na szczęście nikomu nic się nie stało :) dobrze, że burzy z piorunami na dokładkę nie było ;) słyszeliście, że śnieg ma padać ??????????? mam nadzieję że się tylko przesłyszałam :) Haba --> trzym się mocno ❤️ i ciepło się noś :) pozdrawiam wszystkich gorąco 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego weekendu ❤️ Gosia--> a jak tam słowa wrozki sprawdzaja sie? ;-) Myslmy pozytywnie!!! Tak sobie mysle czy to mozliwe zebym miala Michaline? Wg przepisu Isy to moze moze... Ale aby bylo szczesliwe i zdrowe( plizzzzz Michalina) Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Parę dowcipów, znalezionych na kafe :) Naukowcy udowodnili, że gusta kobiet co do wyglądu mężczyzny zmieniają się w zależności od pory cyklu, w której się znajdują. I tak, kobietom podczas owulacji podobają się mężczyźni umięśnieni z wyrazistymi rysami twarzy. kobiety przed okresem natomiast, wolałyby patrzeć na mężczyzn z obitą i poparzoną napalmem twarzą, skręconym karkiem, zmiażdżonymi dłońmi i piłą łańcuchową tkwiącą w dupie. Piękny ranek w polskich Tatrach. W toalecie typu sławojka stojącej za chałupą siedzi baca i (delikatnie mówiąc) walczy z porannym stolcem. Drzwi otwarte bo baca podziwia piękno przyrody. Przebiegającym obok bacówki szlakiem idzie młoda turystka i widząc tą sytuację, oburzona mówi: - Baco drzwi byście zamykali. Na to baca: - Łoj pani, a po co? Co tu mozna ukraść? Wigilia. Stół zastawiony \"jadłem wszelakiem\", rodzice śpiewają kolędy, choinka pięknie świeci lampeczkami, a dziecko jak to dziecko - niecierpliwie czeka na prezenty. W końcu dzwonek do drzwi. - To Święty Mikołaj! - radośnie krzyczy mały chłopczyk - Prezenty przyniósł! Rzuca się do drzwi, otwiera i... Do mieszkania rzeczywiście wtoczył się św. Mikołaj, ale tak pijany, że ledwo mógł na nogach ustać. Walnął się na kanapę i powiódł mętnym wzrokiem po biesiadnikach. Chłopczyk wcale nie zrażony tą sytuacją podbiegł do niego, szarpie go za rękaw i woła: - Ja chcę taki duży, czerwony samochód strażacki z syreną!!! - Aaaa, proszszę cieebie barcco - wybełkotał Święty Mikołaj i podpalił mieszkanie. Nowe hasło wyborcze Samoobrony: WSTĄP DO NAS - WEŹMIEMY CIĘ NA CZŁONKA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo* --> powoli, ale sprawdza się :) A jednak się nie przesłyszałam :( od wtorku zima :O choć w samym centrum Polski dopiero w środę :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wodnikowe Duszyczki jestem zbulwersowana moim miastem!😡 tyle premier kinowych w tym miesiącu! a u mnie kicha:( nie grają nawet "Jasnych błękitnych okien"! choć bohaterką jest aktorka z naszego województwa! hańba!:)) .............................................................................. noo,już mi troche przeszło:)) taki deszczowy dzionek ,że chętnie by sie do kina poszło..,ale na tego "Artura..."to jakos nie bardzo mam chęć:) chyba pojadę do Poznania:)) będzie przyjemne z pożytecznym :kino +odwiedziny córki:)-jeszcze pomyślę.. U mnie narazie jesień,ale zapowiadają zimę:( od wtorku,buuu a w tej chwili(noo ciut wczesniej) piekę ciasto pt"ambasador" jeszcze go nie robiłam,o efektach napiszę później,Sama jestem ciekawa.Ciasto łatwe i pyszne! takie przynajmniej u koleżanki było:)) pozdrawiam,buziak🖐️ aaa brzuszek mi rósł ok 4 mca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gofra --> u mnie o premierach kinowych w ogóle nie ma mowy, bo kino rozebrali i zaczynają budować od nowa :P a ciasto jak będzie zjadliwe to podziel się przepisem :) ja właśnie jabłecznik z budyniem upiekłam :) ale muszę poczekać, aż trochę przestygnie :O jak nie wichura to deszcz pada :O oszaleć można ;) pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Wczoraj byłam w klinice wrocławskiej u gastrologa , wrażenia okropne żadnych remontów obskurnie,weszłam do poczekalni ,widzę szatnie więc pytam panią szatniarkę czy moge powiesić płaszcz pani na to ! TUTAJ TO WIESZAJĄ SIĘ STUNENCI AKADEMI MEDYCZNEJ. Miłej niedzieli zyczy wam wodnikom wodniczka która weszła w fazę wodników.:P:):P:):P:):):O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) U nas świeci słońce - jak narazie, ale nocka była ciężka. Postrzeleniec musiał pracować w nocy, przemókł biedaczek, paliwa im w samochodzie zabrakło, bo poprzednik zapomniał powiedzieć, że trzeba zatankować, a do rana na przejeździe siedział, bo jacyś debile rogatkę ukradli :o Na co komu rogatka?? Co za bydło 😠 Do domu przyszedł dopiero przed dziewiątą i spi 😍 Czekaj ---> tekst niezły :D:D:D:D Jak tak wszyscy studenci się wieszają, to ich niedługo we Wrocławiu zabraknie :D:D:D:D U nas kino jest, ale na premiery trzeba chwilę poczekać. Teraz grają ten horror Gibsona o Majach. Na pewno się na to NIE wybiorę :P Swoją drogą, skąd mu się takie pomysły biorą - na takie krwawe filmy?? Dziwny człowiek.... Miłej niedzieli wszystkim 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmieniłam stopkę - robię próbę :) A poza tym się u nas rozpadało, zagrzmiało i we wtorek mamy kolędę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja nie lubię poniedziałków niby człek wypoczęty a jednak zmęczony Wczoraj pełna chata ludzi a ja urobiona po pachy Ciasto zrobione obiad ugotowany pięknie podane :) tylko ja nie w sosie bo to dużo pracy. Zostaje tylko satysfakcja że rodzinka w komplecie no i to że wszystko smakuje:O:O Dzisiaj piękne słoneczko obudziło mnie wiaterku nie ma Pjję kawkę w samotności no i myślę co by tu zrobić ,aby ten tydzień był udany, chyba do fryzjera się wybiorę to zapewne poprawi mi nastruj pa pa miłego tygodnia 😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli w nastroju jak dzisiaj nastrój będzie przez nastruj to zapewne moja polonistka zaprzeczy że byłam jej uczennicą. Szczególne pozdrowienia dla przyszłych mam Habcia wracaj szybko bo tęsknimy . ............................................................... Pewien chłopiec siedzi w samolocie obok bardzo ładnej dziewczyny . Brakuje mu jednak śmialości, aby się do niej odezwać. Wreszcie zbiera sie na odwaęi mówi: _ Przepraszam panią, czy pani też leci tym samolotem? ........................................................................................ -Co mam robić z tym mandatem? - wścieka się kierowca. -Niech pan go dobrze schowa - odpowiada policjant.- Gdy zbierze pan dziesięć, wygrywa pan rower! :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha haha haha czekaj...dobre to:)) przydało mi się trochę pośmiać,bo coś jakoś zestresowana ostatnio jestem:( a to z powodu małego remontu w mieszkanku.Miał być malowany tylko pokój córki a...wiecie jak to lubi iść łańcuchowo...:( no i właśnie cosik dużo dodatkowej pracy mi doszło a ja tego baaaardzo nie lubię:)) Teraz jesteśmy na etapie "przerabiania"szafy 3drzwiowej na 2..w sypialni.No i oczywiście ściany też pod młotek:)) Niby fajnie,bo coś nowego bedzie,ale...kosztem ogromnym:)) bo mój wodnik to z tych co mu się robota w rękach pali..a ja tylko usuwam zgliszcza.Zdecydowana różnica temperamentów w tym względzie u nas:)) Gosia-->ciasto wyszło całkiem przyzwoicie,przepis napiszę przy okazji,bo teraz mi się nie chce ruszać i maszerować do kuchni,bo nie znam na pamięć:)W skrócie napiszę,że smakuje jak murzynek z bezą..i nie wiem dlaczego nazywa się to ambasador?-może tak koleżanka wymyśliła? nie mam pojęcia..?:),ale b.dobre Kigana--> ja mam też dziwne odczucia co do krwawych jatek Gibsona..,ale moze rzeczywiście o rzeczach ważnych nie można mówić szeptem? bo już i tak słyszałam:) Na dziś dla mnie to poruszona jestem wypadkiem tego młodego czecha na skoczni:( az mi się nie chce komentowac decyzji ... pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekaj ----> i jak wizyta u fryzjera?? Przystojny chociaż ? ;) :D:D:D Dowcipy super :) Gofra ---> dobrze, że Twojemu Wodnikowi praca odchodzi od rąk, a nie grzebie się z tym mnóstwo czasu :) Tylko wiadomo - nie zawsze się chce usuwać zgliszcza w danym momencie. Ochota może przyjść jutro, albo pojutrze ... przynajmniej tak u mnie jest. Nie lubię się przymuszać do porządków wszelakich. W sumie, jeśli chodzi o filmy Gibsona - niech ida na to ci, którzy lubią takie klimaty :P Ja nie lubię, więc nie będę tych rzeczy oglądac. A co do mówienia głośno.... pamiętam, że jak byłam w podstawówce, to pani katechetka bardzo obrazowo opisała nam mękę Jezusa, a że wyobraźni mi nie brak, to umysł mój wyprodukował wtedy obrazy może i nie gorsze od gibsonowych .... Jutro mam kolędę - po raz pierwszy sama, tzn. Postrzeleniec też będzie, ale u siebie po raz pierwszy. Wczoraj wzięłam od mamy wszelkie potrzebne akcesoria, by jutro któregoś godnie przyjąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wodniki!:) Ja tylko na chwilkę bo uczę się zawzięcie do środowego egzaminu. Ogólnie u mnie średnio. Mój sylwestrowy romantiko bliźniako to już przeszłość. Obym nigdy więcej nie trafiła na takiego typa! Ehhh a tak pięknie się zaczęło... no coż - pozory mylą:P Stwierdzam, że facet nie może być zbyt przystojny bo mu wtedy palma odbija:P Jak mi przejdzie wnerwienie na niego to dostanie super oschłego, perfidnie krótkiego smsa pożegnalnego :classic_cool: ale to później, niech jeszcze trochę pocierpi w niepewnośći:P no ostatecznie mogę mu zaśpiewać: i choćbyś upadł na kolana i choćbyś błagał... :P Zmykam się uczyć... Wypiłam właśnie kawe żeby nie usnąć podczas zgłębiania tajników pasjonującego systemu ubezpieczeń społecznych;) Dobranoc szuwarki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co tak wszyscy zacichli?? :P Ever ---> widać nie był Ci pisany ten sylwestrowy bliźniak. A niech zniknie w mroku niczym rozprysniety fajerwerk - jesli na to zasłużył. Nie ten, to będzie inny, bylebyś nie poddawała się presji rodzinki, że ..... bo inne już ..... Inne to inne, a Ty jesteś wolna Wodniczka i już. A jak ktoś nie umie tego docenić, to niech spada. U nas dziś trochę przymroziło!! Ale jest przez to o wiele przyjemniej na dworze. Postrzeleniec kombinuje jakiś obiadek, a ja rozkoszuję się wolnym. Tylko dlaczego denerwuję się już, ze w poniedziałek do pracy?? Ot, pokrętna logika podświadomości :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×