Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

A swoją drogą...moja siostrzyczka tez ma dziś urodzinki22-Więc Martusiu moja kochana życze Ci wszystkiego naj, naj!!!Twoja siostrzyczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze Asiu, dopisuję Cię do listy i wpisuj się na topiku :) Diana ---> pozdrowienia dla Twojej siostry i również serdeczne zyczenia urodzinowe 😍 A swoją droga, ilez Wodników poznałam na kafe :) W życiu tylu nie znałam :D Była u mnie rodzinka, przed chwilą poszła, a ja zabieram się za zmywanie .... dobrze, że czynność ta nie sprawia mi jakichś strasznych bolesci :P Benia ........................... 25 stycznia, Śląsk:classic_cool:🌻🌻 Gofra ........................... 25 stycznia,woj. lubuskie – Zielona Góra:classic_cool:🌻🌻 Diana24 ........................ 26 stycznia, woj. warm. – maz. :classic_cool:🌻🌻 Habanerka .....................28 stycznia, woj. śląskie:classic_cool:🌻🌻 Polak_krk ..................... 31 stycznia, Kraków :classic_cool:🌻🌻 Kigana .......................... 3 lutego, woj. wielkopolskie:classic_cool:🌻🌻 Koliberek ....................... 3 lutego, woj. małopolskie :classic_cool:🌻🌻 Jo*............ ............ ...... 3 lutego, Elbląg :classic_cool:🌻🌻 Czekaj ...........................3 lutego, Dolny Śląsk :classic_cool:🌻🌻 Asia2482 .........................3 lutego, woj., łódzkie :classic_cool:🌻🌻 Szuwi ........................... 5 lutego, 23 lata, Lublin :classic_cool:🌻 Alan_Pol .........................6 lutego, 38 lat, woj. lubuskie :classic_cool:🌻 Gosia8 .......................... 8 lutego, 33 lata, Płock:classic_cool:🌻 Lutek ........................... 12 lutego, woj. kujawsko – pomorskie :classic_cool:🌻 Tailitu..........................13 lutego, 24 lata, Grudziądz:classic_cool:🌻 Isa ...............................16 lutego, 32 lata, Warszawa:classic_cool:🌻 Evergreen .......................17 lutego, 22 lata, woj. wielkopolskie:classic_cool:🌻 Sarkana .........................17 lutego, 34 lata, woj. zachodnio – pomorskie:classic_cool:🌻 Siedemnastka lutowa ........ 17 lutego, 33 lata, woj. dolnosląskie :classic_cool:🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kigana,Koli,Jo*,Czekaj,Asia2482---------->dziewczyny wszystkiego naj,naj,naj,naj,naj...................😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘kiss]😘 Jeden z naszych wspolnych-szuwarowych znajomych posłał dzisiaj do mnie też życzenia.Ciekawa która z Was tak bardzo zapadła w jego pamiec ,ze az tak sromotnie sie pomylil;) ale w sumie dobrze ,ze w ogóle posłał:p a tak ten tego ,to mam doła :( dobranoc:(🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Habanerka 🌻 Polak_krk 🌻 Kigana 🌻 Koliberek 🌻 Jo* 🌻 Czekaj 🌻 Asia2482 🌻 Spóźnione ale naprawdę szczere życzenia składam Wam! Oby szczęściem wypełnione były Wasze dni, by dobry humor Was nie opuszczał, a serce wyznaczało drogę.. Benia ------ raz dół, raz góra.. wodniki tak już mają i w ogóle ludzie myślący :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję wszystim za życzenia !!!:) Tort sama zrobiłam bardzo pyszny,było wino i dobre zartko Dzisiaj odpoczywam,mam strasznego lenia, pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Również dziękuję wszystkim za życzenia 😍 Tortu nie piekłam, kupiłam w cukierni :D, jedzonko zrobił w wiekszości Postrzeleniec, winko też było i kolejna cyferka się przestawiła. Ale ja w to nie wierzę:) Własnie słucham w radiu, że dzień świstaka ma europejski, a konkretnie celtycki rodowód. U nas nikt prawie o tym nie wie, a Amerykanie zrobili z tego fajny szoł ;) A wszystko przez tych cholernych Rzymian 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny.... Kigana 🌻 Koli 🌻 Jo 🌻 Czekaj 🌻 Asia 🌻 Życzę Wam... ...spokojnego snu i radosnego przebudzenia; ...abyście czasami mogły sobie pozwolić na to, czego od dawna pragnęłyście, a nie tylko na to, co musi Wam wystarczyć; ...tylu dobrych wspomnień, abyście dzięki nim mogły przetrwać złe chwile; ...wiosny - tego zachwytu, który ciągle przerasta Wasze oczekiwania; ...abyście zawsze były komuś potrzebna; ...tej radości, gdy czyjaś twarz rozjaśnia się na Wasz widok, albo gdy dostrzegacie ukochana osobę na końcu peronu; ...radości myślenia, ostrości spojrzenia, triumfu zrozumienia i satysfakcji tworzenia... ...abyście znalazły szczęście, którego szukacie. wczoraj korzystałam z obecności Gąza w domku i leniuchowałam caaały dzień:) śniadanko do łóżka, na obiadek to już wstałam co prawda ale wszystko podane pod nos ;) dzisiaj próbowałam oglądać mecz Polska- Niemcy ale groził mi wcześniejszy poród więc wolałam wyjść z pokoju ;) jestem informowana na bieżąco ale nie ma tych emocji już:D Isa---> do mnie masz niedaleko ;) a jak nie chce Ci się przyjechać to....kurierem wyślij :P wypiorę i odeślę:D Benia--> bez dołów mi tu proszę :) trzeba szukać dobrych stron życia. nie ma to tamto:D szuwcia----> roztrzepańcu jeden:P nie interesujesz sie mamusią to nic nie wiesz:P ech...co za córka wyrodna:> chciałam powiedzieć ze Paula z Mateuszem wybierają się w weekend majowy do Krakowa, więc może ...powtórka z rozrywki w wiekszym gronie? w końcu wypadałoby oblać 3-letnia znajomość;) ja co prawda Kubusiem ale zawsze:D dobra, idę wspomóc głosowo naszych bo coś im nie idzie odkąd wyszłam z pokoju :classic_cool: pozdrowienia od Gąza 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haba 😍 :) Ja przełączyłam na program ze skokami, włączę spowrotem na końcówkę. Weekend majowy w Krakowie .... ja bym się może pisała, w mojej szkole coś przebąkują o wycieczce do Krakowa w maju, więc .... może i Postrzelenca bym wyciągnęła ?? :) Benia ---> już po pełni, więc po co te doły??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z calego serca dzieki wielkie wszystkim za zyczenia i pozdrawiam was wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Serdeczne dziekuje za życzenia 👄 ja równiez moim zodiakalnym siostrom życzę spełnienia tych wszystkich życzeń, które otrzymały ;) 🌻 🌻 🌻 Pozdrawiam wszystkich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sciskam gopraco i dziekuje za zyczenia!!!!!!!z calego serca!! Trzymajcie sie cieplo bo u mnie zimnosc i wlosy stoja deba na nogach ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szuwi --> 100 lat 👄 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Kolorowych snów, uśmiechu od ucha do ucha, pięknych bajek na dobranoc, własnego psa i kota, co dzień nowych przygód, butów siedmiomilowych, gwiazdki z nieba, wspaniałych przyjaciół, i wesołej rodzinki życzę Ci. innymi słowy.... spełnienia wszystkich marzeń :) 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 pozdrawiam cieplutko ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaległe wszystkiego najlepszego!! JO* Tobie ofkorz Michaliny ślicznej Koliberkowi zgłębienia wiedzy Kiganie samych ferii Czekaj radości:) i w ogóle naj, naj, naj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz teraźniejsze naj:D szuwi🌻 wszystkiego najlepszego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szuwi Sto Lat ,aby spełniły się Twoje życzenia, aby kazdy dzień był radosny bez zmartwień 🌻 😘 😍🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 W Legnicy piękny dzień się zapowiada ,słonko wstało tylko moja rodzinka niedonaga synowie chorzy , ja chora tylko staruszek nie poddaje się OP ------------------------------------------------------------------- Spotyka sie dwóch rolników. Jeden mówi - Ech, musiałem dziś oznakować wszystkie swoje zwierzęta. Każdej sztuce wsadziłem kolczyk w lewe ucho. Ale to była ciężka robota... - Wyobrażam sobie... Te wszystkie krowy, świnie , owce... - Tak! A najgorzej było z pszczołami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i czekaj już radosna:D pszczoły mnie powaliły idę opowiadać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie to powalił dzisiaj mój obiad! Zurek z jajeczkiem z kiełbaska do tego ziemniaczki polane skwareczkami i cebulka pycha!!!:):P ------------------------------------------------------ Kowalski zdenerwowany woła do żony: - Zabraniam ci obcinać wlosy na krótko! - Taaak?! A ty pytałeś mnie o zdanie, kiedy zaczynałeś łysieć?:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szuwi ---> wszystkiego dobrego, zdrówka, energii, miłości 😍 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tabelka: Benia ........................... 25 stycznia, Śląsk:classic_cool:🌻🌻 Gofra ........................... 25 stycznia,woj. lubuskie – Zielona Góra:classic_cool:🌻🌻 Diana24 ........................ 26 stycznia, woj. warm. – maz. :classic_cool:🌻🌻 Habanerka .....................28 stycznia, woj. śląskie:classic_cool:🌻🌻 Polak_krk ..................... 31 stycznia, Kraków :classic_cool:🌻🌻 Kigana .......................... 3 lutego, woj. wielkopolskie:classic_cool:🌻🌻 Koliberek ....................... 3 lutego, woj. małopolskie :classic_cool:🌻🌻 Jo*............ ............ ...... 3 lutego, Elbląg :classic_cool:🌻🌻 Czekaj ...........................3 lutego, Dolny Śląsk :classic_cool:🌻🌻 Asia2482 .........................3 lutego, woj., łódzkie :classic_cool:🌻🌻 Szuwi ........................... 5 lutego, Lublin :classic_cool:🌻🌻 Alan_Pol .........................6 lutego, 38 lat, woj. lubuskie :classic_cool:🌻 Gosia8 .......................... 8 lutego, 33 lata, Płock:classic_cool:🌻 Lutek ........................... 12 lutego, woj. kujawsko – pomorskie :classic_cool:🌻 Tailitu..........................13 lutego, 24 lata, Grudziądz:classic_cool:🌻 Isa ...............................16 lutego, 32 lata, Warszawa:classic_cool:🌻 Evergreen .......................17 lutego, 22 lata, woj. wielkopolskie:classic_cool:🌻 Sarkana .........................17 lutego, 34 lata, woj. zachodnio – pomorskie:classic_cool:🌻 Siedemnastka lutowa ........ 17 lutego, 33 lata, woj. dolnosląskie :classic_cool:🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalezione gdzieś tam .... - Dzieci, co jest najprzyjemniejsze na świecie? - Wakacje! - Święta! - Wycieczka! - Imieniny! A Jasiu mowi: - Pogrzeb! Pani zbaraniała: - Jasiu, czemu pogrzeb? - Ja nie wiem proszę pani, ale kiedyś mamusia powiedziała do tatusia - pogrzeb stary, pogrzeb, to tak przyjemnie! Stoi facet na chodniku, podchodzi do niego drugi facet i pyta: - Co robisz? - Kontempluje - odpowiada Na to ten drugi (juz wsciekly): - Jak ci przyloze jednego w ryj to bedziesz prosto pluł - To skandaliczne, że lekarze bazgrzą jak kura pazurem! Nie sądzisz? - Jasne. Na receptę, którą doktor wystawił mi 2 lata temu, przez rok za darmo wchodziłem do muzeów, przez drugi rok jeździłem za darmo koleją, a teraz jeszcze dostaję rentę! Do lekarza okulisty wpada chłopak: - Co panu dolega? - pyta okulista. - Nie widzę siebie w roli żołnierza. - Pani Doktor, Pani doktor... - Tak? - To nie ten ząb... - Ups... Tak mi się wyrwało... - Panie doktorze, mój rozrusznik serca ma chyba defekt! - Po czym pan tak sądzi? - Jak kaszlnę to mi się brama od garażu otwiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mnie rozwaliło - ponoć autentyk: Szkot do Polaka: \"Myslalem, ze Szkoci sa skapi, poki nie poznalem Poznaniakow\" :D :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelaaa
mnie dopisac prosze do tabelki na 6 lutego ;) czyli zaraz po polnocy zaczynam swietowac 25 urodzinki !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szuwi...100, lat, 100 lat...wszystkiego naj, naj mnóstwo radości w życiu i spełnienia marzeń życzy Diana:) ech..u mie sesja jakoś leci..nawet do przodu, zaliczyłam ten cholerny egzamin na 4 nad którym tak rozpaczałam:) a jednak nie było tak źle:) w środę kolejny...a potem tydzień przerwy. Robiłam dziś wyniki krew, mocz...no i są całkiem niezłe. Wszystko w normie, poza tym..że ja jestem straszna panikara i mdleję jak mi krew pobieraja:)Dziś jednak poprosiłam..czy mogę na leżąco..ale wstyd..a obok usiadł taki chłopiec może z 10 lat..i nic, zero stresu..a ja normalnie od razu mdleje!!!Może któraś z Was zna przepis na pozbycie się tego strachu:)...jak ja będe rodzić..skoro wymiekam przy pobieraniu krwi:( A tak poza tym..to ja chcę juz WIOSNY..dośc zimy, nie ma jej to niech ucieka ta szara pogoda...nie cierpię zimna. Całuski dla Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy ktos z 31 stycznia
bo nie bede czytac calosci? Jaki jest? Bo moj chlopak jest i. wiec chce wiedziec ,czego sie po nim spodziewac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alan_Pol --> wszystkiego najlepszego i spełnienia marzeń 🌻 ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alan Pol🌻 szczęścia, miłości, super roboty, i żebyście się tak mocno kochali jak do tej pory, i może drugiej pijaweczki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alan Pol - 100 lat w zdrowiu i szczęsciu Ci zyczę i zawsze niezmiennie takiej samej miłości oraz wiele radości z córeczki 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alan_Pol wszystkiego dobrego STO LAT♪♪♪♪ [KWIAT[ Aby każdy dzień świętem był :) nella zyczę ci wszystkiego naj naj !🌻 😘 STO LAT STO LAT ♪♪♪♪ ________________________________________ TRZYMAJCIE SIĘ WODNIKI CIEPLUTKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×